Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NT kampas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NT kampas

Atsiliepimai apie NT kampas, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie NT kampas, UAB

Sveiki visi, noriu visiems pasiulyti ne tai, kad nesikreipti, bet ir padeti uzsaryti tokias kaip si agenturas Lietuvoje, nt aurus veikla mane tiesiog papiktino, man nereikia prarastu 200 lt, cia principo reikalas, tiesiog kreipiuosi i visus, kas nukentejo nuo sios agenturos veiklos rasyti i nurodyta el pasta su istorijom ir skundais. Visa sita veikla bus iskelta i pavirsiu, straipsnis delfi ir 15min garantuotas! Geros dienos nt Aurus!!
Malonu pranesti ir skirti pagyrima nekilnojamojo turto agenturai NT Aurus uz suteiktas paslaugas. Kadangi isinuomoti buta patiems buvo labai sunku ir beveik neimanoma.
Sios agenturos agentai butu pasiulimus suderindavo kiekviena diena. Ilgai laukti nereikejo, isirinkome jau pirmaja savaite.
Agentas parupino nuomos sutarti, kuria ir pasiraseme su seimininku.
Labai buvo malonu bendrauti. Manau sussitiksime ir kitais metais.

Zmones, nesuprantu ar jus is pavydo cia rasote ar kokie konkurentai? Jaigu jums nesinori bendrauti su agenturomis jus ir nesikreipkite. Koks bjaurus musu lietuviu budas kita apsmeizti uz akiu paslapcia. Manau nei vienas is komentatoriu net nebuvo toj agenturoj.
tomas 2015-06-11 11:52:50
blmb o as dar siandien nusipirkau sia paslauga, nepaskaites atsiliepimu, dabar jau gailiuosi
Mums buvo tas pats, paskubėjom, sumokėjom pinigus ir tada paskaitėm atsiliepimus... pasiūlymas tik vienas, ieškotis butų ir savo pastangomis, nesiremiant vien šių "profesionalų" darbu.
pinigai vėjais 2015-06-10 14:07:30
Tiek skelbiu.lt, tiek aruodas.lt puslapiai pilni NT Aurus butų skelbimų. Susidomėjus jų siūlomais butais iš skelbimų nuvykome į agentūrą. Susimokėjome mokestį, pasakėme ko ieškome, ir laukėme pasiūlymų. Pirmą savaitę pasiūlė kelis butus visai neatsižvelgiant į mūsų pageidavimus, kitaip sakant jie visiškai neatitiko prašymų. Tuomet sulaukdavom 1-2 sakmbučių į savaitę. Galiausiai paskambino moteris tvarkanti popierizmą ir paklausė kaip dar nesusiradom buto, ir mum paklausus kodėl nesiūlo butų kurie yra pateikiami viešai skelbiu.lt ir aruodas.lt gavome atsakymą, kad mes ne vieni ieškom, kitaip sakant atsimazino. Toks jausmas, kad skelbimai įdėti skelbimų portaluose yra tik masalas žmonėm, o iš tikrųjų nieko panašaus jie neturi pasiūlyt. Tiesiog išmesti pinigai. Po tokio agentūros darbo, tikrai daugiau nesikreipsiu į tokias organizacijas. Esu labai nusivylęs.
Malonu pagirti sia agentura, kadangi be priekaistu atliko savo isipareigojimus.
Musu seima ilgai ieskojo buto, bet deja nesekmingai. Galiausiai kreipemes i NT AURUS.
Vos tik uzsiregistravome ta pacia diena nuvykome i kelis butus. Buvome labai maloniai nustebinti, nes seimininkai jau zinojo kas mes ir kuriam laikui norime nuomotis. Todel nereikejo aiskinti, kad istikro esame patikimi zmones. Tiesa dar ir abiem pusem tinkama sutarties sablona atsiunte i el pasta.

DIDELIS ACIU !
Kreipemes i agentura kadangi internete radome nemazai graziai atrodanciu ir aprasytu butu. Kadangi liepe susimoketi mokesti pries ju apziura, mes taip ir padareme. Nei vienas butas nebuvo pasiulytas, vietoj to nusiunte apziurai 3 skirtingu butu, kuriu bukle buvo tragiska... Dabar patys ieskome internetuose nuomos, kadangi esame nusivyle sia nekilnojamo turto agentura.
Norime padekoti UAB NT Aurus uz sekmingai suteikta paslauga isinuomojant buta. Kreipsimes ir vel :)
Esu dėkinga NT.aurus agentūrai, už puikiai organizuotą, sklandų bendradarbiavimą surandant butą nuomai. Rekomenduoju ir kitiems kreiptis ieškant butų. Sąžiningai, puikiai, aiškiai ir labai organizuotai atlieka savo darbą. Sėkmės jums besidarbuojant
Tik teigiamai galiu atsiliepti apie šią agentūrą!!! Ir man, ir mano tėvukui padėjo surast puikius butus ir būtent toje vietoje, kur norėjome. Tik užsiregistravus, iškart gavome po kelis pasiūlymus. Neigiami atsiliepimai, tai tik konkurentų darbas!!!! Ačiū NT Aurus agentūros darbuotojams už pagalbą! Sėkmės darbuose!
sumokėjom mokestį 60 euru, siuntė į tragiškus butus ir tai į tuos kurie net neprašė agentūros pagalbos. esmė tame kad jie patys pasirenka iš skelbiu.lt savo jėgomis susiradomę buta ! :)
Kreipemes i sia agentura ir gavome tikrai nemazai pasiulymu, ir issirinkome tai kas mus tiko, likome patenkinti. Aciu agenturai, sekmes darbuose.
Noriu pranešti apie nesąžiningą įmonės veiklą. Įmonė "NT Aurus" Kaune 2015-04-08 patalpino 1 kambario buto skelbimą - http://www.skelbiu.lt/skelbimai/isnuomojamas-tvarkingas-1-o-kambario-butas-20821469.html#pleaseCommentMe. Juo susidomėjau ir susisiekiau dėl buto apžiūros. Paskambinus agentūrai, agentė apie konkretų butą nieko neminėjo, iškart pabrėždama, kad kokie butai bus laisvi, tą ir siūlys išsinuomoti. Agentūros mokestis - 60 eu. Tačiau dar kartą peržiūrėjus skelbimą, nusprendžiau paieškoti buto nuotraukų internetinėj paieškoj, rezultatai stulbinantys - labai abejoju, ar toks butas apskritai egzistuoja Kaune, kadangi šio buto nuotraukos paimtos iš rusiškų puslapių, tokie butai parduodami Rusijos mieste, ŽemutiniameTagilyje. Štai minėtieji tinklapiai - http://tagil.barahla.net/realty/219/7096669.html ir http://www.mirkvartir.ru/132412375/.

Sekantis pavyzdys - http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nuomojamas-suremontuotas-butas-21009933.html ir rusiškas tinklapis - http://nijniytagil.flatbe.ru/flat/8259.
Teigiamai ivertinu sios agenturos darba. Noriu pasakyti, kad pats ieskojausi 1 kambario buto Dainavos raj apie menesi laiko. Nieko tinkamo neradau, todel kreipiausi i NT Aurus. Butu pasiulimus kiekviena diena gaudavau tiesiai i telefona, su adresais ir suderintu man tinkamu laiku. Likau patenkintas, nes butas kuri isirinkau atitiko lukescius.
Žmonės tikriausiai nežinote ko patys norite. Susisiekėme su agentūra, nes pačios neturėjome laiko prisėdėti prie kompiuterio ir ieškoti. Kai tik agentūra turėdavo pasiūlymą iškart skambindavo (būdavo net 3-4k. į savaitę). Tikrai nesnaudė jie ir ieškojo to kas pateisintų mūsų lūkesčius. Aišku variantų buvo visokių ir prastesnių ir geresnių, tačiau negriebėme pirmo pasitaikiusio buto ir ieškojome toliau, išlaukėme varianto pagal pačių poreikius ir esame labai patenkintos. Ačiū agentūrai už pastangas ir pagalbą.
Šita agentūra prideda tvarkingų butų skelbimų į skelbiu.lt, tada
prašo 60 eurų tarpininkavimo mokesčio, už kurį siūlo butus net nepanašius į
esančius skelbimuose. Visi siūlyti variantai buvo tragiški, butai seni, baldai aplūžę, viskas
gerokai aptriušę. Daug kartų teko sakyti agentui, kad tokių butų nesiūlytų, o
parodytų nors vieną panašuį į jų įdėtuose skelbimuose, tačiau susišnekėti nepavyko ir butą teko
susirasti patiems. Tokių butų skelbimai įdedami tik "apdumti" klientams akis.
Niekam nerekomenduoju per šią agentūrą, esančią Taikos pr. 59 ieškoti buto. Tik
išmesite 60 eurų ir sugaišite daug laiko veltui.
Ši agentūra apgaudinėja žmonės!!!! Ieškant buto per skelbimų portalus vis paskambinus į patinkantį atsiliepdavo ši agentūra ir butus galima bus apžiūrėti labai greitai, tik prieš tai reikia susimokėti 60 eurų, Na ką, galvojom viskas bus gerai, jei jau tiek skambinam ir vis ši agentūra tai tikrai greitai rasim, nes patinkančių variantų buvo gal 5 ar 6 į kuriuos iš karto galima kraustytis. Na ką gi susimokėjom tuoj 60 eurų ir ką sau manot, pasiūlymo nei vieno negavom kurie įdėti į skelbimų portalus būtent šios įmonės, buvo siūlomi žymiai brangesni ir blogos būklės butai. nei su agentais nei su direktore susišnekėti nėjo, mala savo, o paklausus kur tie butai iš interneto puslapių, tuoj pat nukreipiama tema ir pokalbis baigiasi. Taip kad, pinigai į balą!!!! nervus ištąsė kaip reikiant !!!
Nt Aurus patikima agentura. Pries kreipiantis pas juos del buto paieskos, pats ilgai ieskojausi sau tinkamo buto, bet deja nieko tinkamo uz prieinama kaina neradau. Kai liko vos viena diena iki isikraustymo is senojo buto nuejau ir uzsiregistravau i Nt Aurus. Nepamenu koks to agento vardas, bet bet per diena suderino kelis variantus apziureti is kuriu ir isirinkau sau tinkama.
Žmonės, nesikreipkit į šią agentūrą!!!!!!!!!!!!!!!!
neturi jie nei vieno buto, visos nuotraukos kas įdėta į skelbiu.lt ir kitus puslapius, jos neegzistuoja ir tų butų nėra ir jie jų neturi ir niekad neturėjo!!
Butą siūlo visiškai neatitinkantį kriterijus, tokius kokius nurodėme. Nors tokių butų, kurie buvo tinkami jų skelbimuose buvo pilna.
Pinigai buvo išmesti veltui!!
Apgaudinėja kaip reikiant!!!!!!!!!!
Nesikreipkite į šią įmonę, nedarykite klaidos!
Labai gailimės sumokėję 200lt už tai kad gavome kelis pasiūlymus iš skelbiu.lt...
Supratau, kaip jie dirba, kai pati pamačiau įkeltus patrauklius butų pasiūlymus (maža kaina, gražios nuotraukos surinktos iš aruodas.lt ir domoplius ir visada viršuje - atnaujinti), paskambinus jie prašo sumokėti 200lt ir tuomet galės pasiūlyti įvairių butų, nes net gi ne visus čia skelbia! O kai pasakau, kad esu jau sumokėjusi ir noriu pamatyti būtent tą butą, kuris yra skelbime, teigia, kad nežino kada galės susisiekti su savininku, nežino kada galės aprodyti...
Tokia apgaulė, kad patys jie neturi jokių išskirtinių pasiūlymų ir ieško tuose pačiuose puslapiuose internete.
Ir sutartyje, kai sumokame parašyta: AVANSAS 200lt, nes už neįvykdytą paslaugą avanso negali susigrąžinti.
Tikrai patikima agentura, labai greita padejo rasti buta pagal reikalavimus.
Iš pradžių buvo kiek ir baugoka sutikti su sąlygomis, niekada neteko tokiu būdų anksčiau ieškoti buto, bet agentūros darbuotojai padėjo butą susirasti per 3 dienas. Kiekvieną dieną gaudavau po keletą pasiūlymų, kur galėčiau apsilankyti ir nuvykti apsižiūrėti, ir butai atitikdavo mano reikalavimus. Ačiū už jūsų operatyvumą:-)
Na nežinau kodėl čia tiek daug nepatenkintų, nes mes per šią agentūrą taip pat radome butą, siūlė ne vieną variantą tad teko tiesiog išsirinkti labiau tikusį. Nereikia tiek piktintis, juk jie siūlo tai, kas yra rinkoje ir kokie butai nuomuojami tad jeigu tuo metu butų nuomos kritusios nereik tikėtis kad agentūra ras kažkokį ypatingą butą už gerą kainą. Asmeniškai jokių nusiskundimų neturiu, sėkmės!
Skeptiskai ziurejau i NT agenturas. Bet nutiko taip kad teko kreiptis i ja, skubiai reikejo issinuomoti buta. Pradzioje buvo neramu. Buta radau per 3 dienas.
Agentūra dabar skamba kaip keiksmažodis. Negana to, kad pasakius aiškiai jog norima susirasti butą per dieną, sugebėjo pasiūlyti vos 1 variantą iš skelbiu.lt, dar prie visko paklausus žmogaus ar nuomoja per agentūrą, jis aiškiai atsakė, kad su jokiom agentūrom nebendradarbiauja. tai kyla klausimas už ką jiems mokėt pinigus?
b**t asilai. Jus esat.
Tikrai patariu nesikreipti į šią įmonę. Tiesiog sugaišite laiką ir prarasite pinigus. Gaila, kad prieš kreipdamasi nepasidomėjau jais ir nepasiskaičiau komentarų. Per daug neturiu ką ir pridurti, viskas jau pasakyta, a*******i jie yra. Butą susiradau savo pastangomis, nes kol pati jiems neskambindavau jokių žinių iš jų nesulaukdavau, žinoma, pinigų neatgavau.... Taip kad patariu patiems ieškotis būsto ir tikiuosi pasiseks, nes kitu atveju jūs taip pat čia rašysite savo komentarą, ir abejoju jog jis bus teigiamas.
Neverta gaišti laiko ir skirti lėšų šioje agentūroje. Pinigų prašo iškarto ir jokių garantijų nėra, yra tik šnekos, kad būsite siunčiami į nuomojamus butus tol kol rasite tai ko ieškote (jei butas jums tiks ir buto šeimininkui jūs tiksite). O paklausus kokius butus gali šiuo metu pasiūlyti prašo susimokėti pinigus (primena katės pirkimą maiše).O internete pilną skelbimų su gražiomis butų nuotraukomis ir šios formos tel.numeriu. O paskambinus visa kalba eina apie prisiregistravimą, o prisiregistravimas kaip paaiškėja 200 LT (kurie yra negrąžinami, nepriklausomai nuo paieškos rezultatų). Arba jums pasiseks ir ši agentūrą jums turės ką pasiūlyti ir jūsų investicija atsipirks.
Niekada nesikreipkit į "nekilnojamo turto agentūrą" UAB "NT AURUS" Taikos pr. 59, Kaune. Apgaudinėja žmones, vaidina, kad ieško butų nuomai, tačiau siūlo viską kas yra internete skelbiu.lt ir pan. patys neturi jokių butų, o pinigus ima už nieką. Vadovė įmonės Ayda Klimanskiene drasko akis ir yra bjauri, nemandagi boba, kuri paskambinus savo klientams kurie jai moka nežinia už ką pinigus net nesisveikina ir drįsta šaukti dar. Pilna visur pridėję gražių butų su nuotraukom, kurių net neturi, o kai ateini registruotis sako, kad jokių butų nuotraukų jie neturi, tačiau kai skambini klaust ar butas neišnuomotas pirmas klausimas "kuris, kokia pirma foto įdėta skelbime". Žodžiu v***s v***s ir dar kartą v***s.

Gairės: UAB "NT AURUS" nekilnojamo turto agentura Taikos pr. 59
Ieškojome būsto, tad kreipėmės į šią agentūrą, tikėdamiesi, kad jie padės susirasti gyvenamąjį plotą. Deja, likome labai nusivylę ir nepatenkinti šios agentūros darbu. Sumokėjome pinigus, tačiau į mūsų pageidavimus nebuvo atsižvelgta. Siuntė pirmus pasitaikiusius variantus ir tai tuos, kuriuos patys jau gerokai ankščiau buvome peržiūrėję ir pasidomėję internetu. Paskambinus ir pabandžius išsiaiškinti kas vyksta, konkretaus atsakymo negavome. Paprašius nutraukti sutartį, nes atsisakome jų paslaugų, buvo pareikšta, kad to padaryti negalima. Negali grąžinti ir sumokėtų pinigų. Likome be buto ir be pinigų. Klausėme gal galėtų duoti savo elektroninį paštą, kad galėtumėme nusiųsti nuorodas butų, kurie mums patinka, kad žinotų ko mes konkrečiai norime. Tačiau to, ką mes sakome, net negirdi. Jei ieškote NT agentūros, tai nuoširdus patarimas nesikreipkite į šią, nes liksite nesuprasti, kaip, kad likome mes.

Rinvest
Nauji butai, kotedžai ir namai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
Rinvest, UAB – 3 didžiausia naujos statybos butų vystytoja Vilniuje. Pagrindinė veiklos sritis – nekilnojamojo turto projektų vystymas, plėtra. Įmonė specializuojasi gyvenamojo būsto: daugiabučių namų, individualių, blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų / kotedžų statybos sektoriuje. Nuo 2012 metų pastatė daugiau nei...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...

Vyriausybė pritarė Macikų konclagerio "įpaminklinimui"
Vyriausybė pritarė Macikų konclagerio "įpaminklinimui" 05-22 16:39
Vyriausybė trečiadienį pritarė planui, kaip tvarkyti buvusio nacių ir vėliau sovietų naudoto Macikų lagerio kompleksą Šilutės rajone. Darbai turėtų būti baigti 2024 metais, jie kainuos apie 2,43...
Klaipėdoje planuojamas 106 namų projektas
Klaipėdoje planuojamas 106 namų projektas 05-22 16:28
Uostamiesčio šiaurės rytinėje dalyje projektuojamas 106 sklypų gyvenamųjų namų kvartalas, kuriame numatoma plėtoti 53 sublokuotų namų ir 53 vienbučių projektą.
Pirmas kartas: prestižinį "Man Booker" prizą laimėjo arabų rašytoja
Pirmas kartas: prestižinį "Man Booker" prizą laimėjo arabų rašytoja 05-22 16:00
Šių metų tarptautinį "Man Booker" prizą laimėjo rašytoja iš Omano Jokha Alharthi. BBC pranešimu, tai apskritai pirmas kartas, kai svarbiausią grožinės literatūros anglų kalba apdovanojimą...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 48,60 -0,51%
PepsiCo 129,05 -0,72%