Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NT kampas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NT kampas

Atsiliepimai apie NT kampas, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie NT kampas, UAB

Isinuomavau superini butuka Kaune. Labai didelis Aciu NT Aurus. Butinai kreipsiuos ir vel jeigu reikes pagalbos. Visiems rekomenduoju.
Paslauga likau patenkintas. Visokiu agentu buna, bet uzsiregistravus NT AURUS pirma diena nurode kelis nuomojamus butus. Nuvaziavau susitikau su nuomotaojais. Buta isinuomavau ta pacia diena.
Kazkam gal ir nepasiseke, gal but ne vien del agentu kaltes. Maciau kokie nuomininkai buvo bute pries mane. Tokie labai dauk reiskiasi, stato savo salygas, reiskia nepasitenkinima. Mane tai juokas ima is tokiu zmoniu.
Galiu pasakyti ir patikinti jog agentai dirbantys sioje imoneje nusipelne pagyrimo. Bendrauja labai maloniai, paskiria apziuras patogiu man laiku ir padeda bet kokiu klausimu. Taip, kad nereikia ju smeizti. Kiekvienas dirbame savo darba ir norime buti ivertinti. Juk kaip ir kiekvienoje srityje atsiras nemaloniu klientu, kurie zut but nores prikibti. Labai puikiai pazystu zmones, nes ir pati dyrbu panasu darba. Sekmes NT Aurus.
LABAI JAU JUS POPULIARUS :) DIDELIS ACIU UZ SUTEIKTAS PASLAUGAS. BUTA ISINUOMAVAU PER UAB NT AURUS. TURIU DIDELI SUNI, DEL KURIO TEKO KREIPTIS I EGENTURA.
Sutinku Gintare su Jumis, žinau puikiai apie ką kalbate nes pačiai teko susidurti su šia agntūro ir likau pasibaisėjusi jų darbo metodika.
Kad ir kiek patys ieskojome, grazesnio buto uz prieiama kaina neradome. Po ilgu paiesku kreipemes i sia agentura. Pradzioje buvo siek tiek neramu, nes kur nuvaziuodavome seimininkai pasirinkdavo kitus. Praejus gal porai savaiciu pagaliau isirinkome viena is normaliausiu butu.
Aciu, kad padejote isinuomoti buta. Arminas G.
Isnuomavo buta ir man. Esu patenkintas. Aurus agentura puikiai atliko savo darba. Kiekviena diena nauji pasiulimai. Per diena gaudavau bent po dvi apziuras. Paciam isinuomot lb sunku, nes kiek nuvykdavau i butus jau budavo isnuomoti. Matosi vienai klientei totaliai nera kas veikt, sedi cia ir komentuoja su tuo paciu ip adresu. Panele Gintare ar kokia tu ten, deja klientai gali rasyti ne tik blogus atsiliepimus. Turbut kazkas su pacia negerai, sergate pavydo liga.
Buta ir mes isinuomavome per juos. Esame darbo zmones, todel negalejome sedeti visa diena prie skelbimu. Po apsilankymo agenturoje praejo gal viena savaite ir apsigyvenome naujajame buste. Esame dekingi Aurus, nes be ju pagalbos tikriausiai dar butume iki siol gyvene pas draugus. Visiems rekomenduociau.
Beje tie kas sako, kad va blogai dirba agentai, siuliciau patiems uzsiimti paieska ir matysit kaip lengva.
O agenturai palinkeciau neregistruoti tokiu pasiklydusiu gyvenime, kurie patys nezino ko nori, o paskui reiskiasi internete savo nepasitenkinima :)
Buta isinuomavome per uab nt aurus. Nu nieko blogo pasakyti negaliu. Pagal isipareigojimus vaziuodavome i apziuras. Kaip kuriu butu foto atsiunte i el pasta, kad is anksto susidarytume nuomone. Siaip jau likome patenkinti. Aisku norejosi kaina nuomos paderinti, bet savinikas nesutiko. Teko moket tiek kiek pasake.
Manau kad situacija butu nuomos rinkoje dar ilgai nesikeis ir sekanti karta vel kreipsimes i agentura.
Su dideliu dziaugsmu galiu pasakyti kad su sia agentura viskas labai gerai. Butas isnuomotas 2016.02.08 Kreves pr 73. Butu nuomoje konkurencija nezmoniska. Visi lenda i tuos butus atvyke nesavo laiku. Zodziu gaunasi turgus. Tik per viena agenta pavyko atvaziuoti i buta pirmiem. Nieko nelauke nuomavomes.
Normalus zmones ten dyrba. Musu seimai buvo labai sunku isinuomot, nes su vaikais niekas nenorejo. Butent sita agentura apsieme mums surasti buta. Nebuvome labai isrankus, todel greitai apgyvendino viename is butu. Taigi negalime skustis.
Aciu UAB NT Aurus uz pagalba isinuomojant buta. Galiu parasyti tik teigiama atsiliepima. Butus siule pagal mano pageidavimus sutartu laiku. Isirinkau viena is patraukliausiu butu. Sios agenturos didelis pliusas kad pirmi butus pamato agenturos klientai, o tik paskui pasaliniai zmones.Saunuoliai agentai ;)
Aš irgi prisijungčiau, nes agentūros darbo logika yra absurdiška!
Aš nesuprantu žmonių kurie rašydami tegiamus komentarus, pabrėžia, kad kitų žmonių nuomonė yra šmeižtas.
Jeigu aš nesijausčiau nukentėjusi, tai aš nerašyčiau savo nuomonės ir nebandyčiau įspėti žmonių, kad "NT Aurus" agentūra, tik PINIGŲ SIEKIANTIS PASIPELNYTI įmonė. Neklinojamo turto agentūra nesilaiko darbo etikos kodeksu. Prisiviliodami klientus jie naudojasi NETIKRAIS BUTŲ SKELBIMAIS.
P.S džiaugiuosi už klientus, kurie nesijaučia pinigus "išleide į orą" (nors labai sunku patikėti, kad tokių dar išvis yra)
Sauniai dyrbantys agentai sioje nekilnojamo turto agenturoje. Nepirma karta kreipiausi pagalbos pas juos ir rasdavo saunius butukus i kuriuos nuvykdavau apziureti. Taigi mieli internetiniai komentatoriai nereikia s..a malti ir smeizti kitu. Eikit uzsiimti rimtesniais darbais. Juk ne agentai nustatineja tas butu kainas, o seimininkai. Kiekvienas savininkas nori uzdirbti, tai normalu. Nesakau kad man pasiuliti butai buvo visi idealus, bet dauguma tikrai normaliu, palyginus kokius esu macius internete.
Esu labai nepatenkinta "NT Aurus" darbo politika. Tai galėčiau pavadinti sukčiavimu. Radus skelbimą su gražiu ir tvarkingu butu, paskambinus nurodytu numeriu atsiliepia agentūra ir paaiškina, kad būtina sumokėti 60eur agentūrinį mokestį tada gausime visus norimus konktaktus. Tai netiesa. Butus, kuriuos pasiūlė agentūra, buvo prastos kokybės ir nesąmoningom kainom, o skelbimai kuriuos rasdavau skelbimuose, konktaktų negalėjau gauti, nes tie skelbimai naudojami tik dėl reklamos.
Žmonės, nepasitikėkit ir nešvaistykit pinigų. Butą susiradau pati. Agentūra man nieko nepadėjo.
Žmonės, neapsigaukit! Skelbimai, pateikiami internetiniuose portaluose su geros kokybės butais ir "euro" remontais NEEGZISTUOJA arba, pasak "Aurus" darbuotojos - "Šitas butas ne jums, nes šeimininkai renkasi savo nuomotojus. Jūs mums neskambinkite, mes patys susisieksime su pasiūlymais". O jūs, gerb. klientai, esate tik tie kvaileliai, kurie sumoka 60 eurų ir pasiūlymų beveik negauna, o jeigu gauna - tai caro maro laikų už nesuvokiamas kainas. Sutarties sąlygų nesilaikoma!
Jei rašyti pareiškimą ar yra galimybė atgauti pinigusss dėl jų apgavystės ?
Gerai tai kam tada skelbimus NT Aurus atnaujina jeigu tie butai uzmimti arba dar koksnors sudas!!!!
Nesuprantu zmones kaip jums niekas netinka.Jokiu lapu su neegzistuojanciais numeriais nedave.Skambindavo agentai ir siulydavo butus pagal mano kriterijus.Jai pasakydavau kad noriu nuvaziuot, tai suderindavo patys laikus su seimininkais. Uzsiregistravau praeita savaite agenturoje del butu nuomos. Kadangi pats neturejau laiko ieskotis. Pirmaja diena pasiule kelis butus i kuriuos nuvykau. Nepuoliau i pirma pasitaikiusi neskubejau nuomotis ir laukiau kitu pasiulimu. Seip galiu pasakyti kad tikrai siule pakankamai gerus butus. Didelio nusiskundimo nera.Vakar nuvaziavau suderintu laiku i superiny butuka ir isinuomavau.

Galiu parekomenduoti sia agentura visiems kuriems nesiseka ieskotis patiems.
O tiems kam nepatinka agenturu darbas patarimas neieskokit kaltu. Ieskokit patys ir nereikes nieko kaltint. Cia jum buta isinuomot tai ne duonos nupirkt Maximoj.
as pakraupes esu, paskambino sendien buvo pasiule kelis butus pries keles dienas pasakiau kad man jie netinka pradejo vos ne rekti kad kodel tau jie netiko, pasakiau kad netiko ir viskas sako jus patys nezinot ko norit, pasiule dabar isviso dainavos pradzioj kur man isviso netinka,
Kreipiuosi i tam tikras specelybes atsibodo gadinti nervus ir ziureti kaip kiti zmones kencia !!!!!
a*******i, nepaskaičius atsiliepimų nuėjau į šią agentūra ten nuėjus dirbusios moterys tikino kad padės ieškot buto tol kol bus raktai nuo buto mano kišenėje, pasirašius sutartį sumokėjus 60eurų, davė visą lapą "laisvų" butų ir liepe skambintis patiems, bei paklausus kur būtent ieškau davė du pasiulymus, iškart pati pasakambino ir susitarė kad neužilgo būsiu, nuėjus į pirmą "butą" turgaus gatvėj. Savivinkė iškart paklausė ar agentūra pasakė, kad nėra nei dušo nei tualeto, nustebusi galvoju gal juokaujat ? kas per butas, o įėjus supratau, kad net valkata tokiam "bute " sunkiai išgyventų!!! Kitas numeris buvo visai ne to buto savininko, paskambinus ir pasakius kad aš netoliese atsiliepęs vyrukas nesupratęs klausia ar agentūra davė numerį, pasakius, kad su juo jau susitarė agentūros atstovė, jis garsiai nusijuokė ir pasakė, kad tai tik jų aferos!! Paskambinau visa pikta į agentūrą, pradėjus sakyti kad jie neegzistuojancius numerius duoda, greit suskubo pasakyti" ak kokie tie vyra, duosiu jums moters numerį susitarsit" paskambinus atsiliepė maloni moteris pasakė kad butas laisvas ateiti galima vakare apžiurėti, prieš ateinant pasiskambinus pasakė kad dirba palaukti dar valandą. Praėjus 20min parašė žinutę kad butas išnuomuotas! Tai kelia įtarimus kad buto ir nebuvo!!! Kaip sytartį parašyta iš ryto parašiau žinutę kad buto neradau, atsiūstų kitus pasiūlymus, atsakymo negavau, pirmadienį atvažiavus į jų "būstinę" buvo iškaba kad išvažiavo apžiūrėti buto. Paskambinus nurodytais numeriais niekas neatsiliepė... Betttt paskambinus kitu numeriu maloniai atsiliepė moteris, paklausus ar yra butas danes g. pasakė kad dar laisvas, ir paklausus kodel neatsiliepia savo klientams staigiai padėjo ragelį.. VA TAIP DIRBA ŠIE ŽMONĖS, BŪKIT ATSARGŪS NEPAKLIŪKIT!!!
Kaip sakoma is klaidu mokamasi, nezinau as jau menesi laiko laukiu ir man nieko nepasiulo normalaus siulo visai kitur negu buvo sutarti surasyta,
AS jau laukiu menesi laiko ir nepasiulo pagal mano poreikius buto sumokejau 60 e, ir turbut pinigai nuejo veltui, teks kreiptis kaskur kogero del pinigu isplesimo o kokybes nulis...
Puikiai atliktas darbas. NT Aurus padejo nekarta. Linkiu nepasiduoti ir dirbti toliau. Paviduoliai agentai nezino kaip apderkti tai ir bando komentuodami:)
Aivaras 2015-11-30 12:44:12
Naudojausi NT aurus paslaugomis. Buto paieška užtruko 9 kelendorines dienas, kadangi mūsų buvo labai specifiniai pageidavimai. Kasdien apžiūrėdavome po 1-2 butus. DIRBA GERAI IR PAŽADUS IŠTĘSI, taip, kad čia tie kur rašinėjat, kad kilo bėdų, tai arba už dyką kosminio gerumo buto ieškojot, ar šiaip su galva negerai :) (nors pagrindas tai spėju bus supermamos, kur čia toj delfiuose ir 15minučių rašinėt pradės. Eikit vaikus dabot, ne čia pievas rašinėkit)

Žodžiu, viskas čia su ta agentūra gerai. (butas išnomuotas 2015, 11, 26 dieną)
Laimingas klientas, Aivaras
Čia tai faktas. Nes žmonės gauna pasiūlymus kol tinka butas. Gali tikti pats pirmas ar penktas variantas Bet kokiu atveju renkasi kol patinka. O kas dėl butų internete, tai gali būti kad mato kai kuriuos, bet kiti negali į juos patekti kol nepažiūri mūsų klientai.
Gaila, kad esu vietas iš tų, kurie buvo apgauti šios agentūros patrauklių butų nuomos skelbimų. Ir nors pasirašant sutartį su šia agentūra ji žadėjo pateikti daug galimų butų variantų, tačiau realybė buvo gerokai kitokia, kadangi pasisekdavo, jei gaudavau bent vieną pasiūlymą per dieną. Ir tai supratau tik vėliau, kad pateikiami butai skelbimuose neegzistuoja, jie patys neturi realių klientų, o tik įvairiuose skelbimų portaluose ieško nuomojamų būtų, kaip ir tu pats. Todėl tiems, kurie planuoja ieškoti buto nuomai, patarčiau nepatingėkite ir patiems ieškotis buto. Taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir nervu, o tuo pačiu surasite ir geresnį variantą.

Be to, pridedu šios agentūros seno skelbimo nuotrauką. Raudonais kvadratais pažymėjau skalbimo mašinas, kurios yra to pačio buto virtuvėje bei vonioje. Nežinau ar čia tik man keista, bet tai panašu į didelę apgavystę.
Ačiū NT aurus už suteiktas paslaugas.radome puikų būstą atitinkantį kainos ir kokybės santykį. paieška truko apie 2 savaites. į dieną apžiūrėjome bent 1 butą.
o tie, kurie komentavo, kad tai akių dumimas galiu pasakyti, kad netiesa. nes kitų butų savininkai ištiesų nori tik panelių arba šeimų ir panašiai. jai netinka šios paslaugos tai ieškokite patys ir nereikės reikšti bereikalingų pretenzijų :)

Žodžiu, viskas čia su ta agentūra gerai. (butas išnomuotas 2015, 11, 26 dieną)
Laimingas klientas, Aivaras
Goda 2015-06-26 17:02:22
Sveiki visi, noriu visiems pasiulyti ne tai, kad nesikreipti, bet ir padeti uzsaryti tokias kaip si agenturas Lietuvoje, nt aurus veikla mane tiesiog papiktino, man nereikia prarastu 200 lt, cia principo reikalas, tiesiog kreipiuosi i visus, kas nukentejo nuo sios agenturos veiklos rasyti i nurodyta el pasta su istorijom ir skundais. Visa sita veikla bus iskelta i pavirsiu, straipsnis delfi ir 15min garantuotas! Geros dienos nt Aurus!!
i koki el pasta rasyti? as ir galvoju, kad reik parasyt straipsni apie juos, gal maziau zmoniu nukentes.
sios "agenturos'" skelbimai visi labai patrauklus, puikus butai, nuomos kainos nedideles.. tai tik akiu dumimas, kad suviliot klientus! deja mes pakibom ant sio kabliuko.. nuvaziavom i agentura susidomeja keliais ju sulomais butais, sumokejus pinigus ir pasakius, kad kelis variantus mes jau issirinkom ir noretume apziuret, jie pradejo vapaliot, kad kiti butai jau uzimti, kiti rezervuoti, kitur nuomininkai nori, kad gyventu tik vaikinas, ar tik mergina, jie patys parinks laisvus butus ir skambins mums. tai ka ir skambino, bet siunte i bendrabuti sandeliuko dydzio, kur nuoma 180e atrodo tragiskai, paklausus kur tie visi grazus butai kur skelbimai atnaujinami kekviena diena, si agentura isvis nustojo mum skambinti.. dabar cia paskaiciau, kad dar ir butai tie neegzistuojantys, bet internete jie jau puse metu atnaujinami. linkiu jiem bankrutuot, kad maziau naivuoliu butu kaip mes :)
Galiu tik pagirti Nt Aurus už žmogiškumą ir puikų darbą. Ten dirbantys žmonės tikrai gerai atlieka savo funkcijas. Gaudavau pasiūlimus kiekvieną dieną. Kadangi labai skubėjau, tai mane pirmą siūsdavo į butus. Esu dėkingas labai.
O tie kam netinka agentūros darbas, gali patys ieškotis, nebūtina skūstis :-)
SAUNIAI DYRBANTIS KOLEKTYVAS. KADANGI KELINTA KARTA KREIPEMES DEL PASLAUGOS IR LIKOME PATENKINTI NUSPRENDZIAU PARASYTI PAGYRIMA IR REKOMENDUOTI KITIEMS.ACIU ;)
Mums asmeniskai labai patiko bendradarbiauti su jais. Kreipsimes sekanti karta ir vel. Buta isinuomavom patraukliom salygom.E same dekingi.
Tragedija, i ne agentura. Siuncia i bet kokius butus, skelbimuose butu nuotraukos graziausios, kurios net nepriklauso jiems. NEREKOMENDUOJU.
Teko ir man pasinaudoti ju paslaugomis.Pasiteisino siulomi butai.Matosi yra patenkintu ir nusiskausminusiu.Bet kiekvieno poreikiai skirtingi.Man asmeniskai pasiseke.Surado puiku buta.Labai malonus darbuotojai.
Maloni firma, kolektyvas, nuostabi vadove. Dekinga Jums uz greita ir skubu buto suradima, per minimalu laika issprendziau visas gyvenamo busto problemas. Reikalui esant kreipsiuos tik i Jus.
Dekinga,
Sonata
Agenturos paslaugomis likau labai patenkinta. Surado buta vos per viena diena, atiko visus reikalavimus, maloniai bendravo. Viskas vyksta saziningai, dziaugiuosi, kad pasirinkau sia agentura, o ne kita, kuri is manes prase 120eu ir dar is seiminko. Zodziu rekomenduoju.
Dar karta norime padekoti uz suteiktas paslaugas. Butuku esame labai patenkinti.
Malonu buvo bendrauti.Kreipsimes ir vel
Patarimas - nemeskit pinigu i bala. Is patirties sakau, kad ir kas cia yra rasoma.
Galiu tik teigiamai atsiliepti apie nt aurus. Kelis metus is eiles kreipemes pas juos. Butu pasiulimu buna visokiu.Kartais geresni kartais prastoki, bet imanoma isirinkti.
Esu labai dėkinga NT Aurus už pagalbą jaunai šeimai ieškant buto nuomos. Supratingumą, teikiant pirmenybę rinktis, bei operatyvumą vertinu 10 balų! Tikrai visiems rekomenduoju, liksite patenkinti agentūros darbu. Svarbiausia - operatyvumas ir klientų norų tenkinimas ieškant jiems tinkamo būsto. Ši agentūra tai ir daro. Ačiū dar kartelį!!!
Aciu dievui kad pirmiausia paskaiciau atsiliepimus apie sita ystaiga pries naudodamasis ju paslaugomis. Ir visiskai netycia pastebejau kad tarp daugelio neigiamu atsiliepimu yra labai "oficialus" komplimentai siai ystaigai, deja, ju IP adresai kartojasi, graudu skaityti ju paciu komplimentus sau :/
Noriu padekoti Nt Aurus uz surasta buta. Jai ne jus dar sendiena buciau nerades normalaus busto. Mokesiu 200 E uz nuoma, bet nors yra uz ka juos moketi. Seimininkas taip pat liko jums skolingas, sake susisieks su jumis :)
Kontora kažkokia, o ne agentura. Prisideje skelbimuose bet kokiu nuotrauku, kad tik pritraukt klienta. NIEKAM, nerekomnduoju prasideti su jais. Duok dieve, kad pries ieskant buta paskaitytumet atsiliepimus visam internete.
Malonu pranesti ir skirti pagyrima nekilnojamojo turto agenturai NT Aurus uz suteiktas paslaugas. Kadangi isinuomoti buta patiems buvo labai sunku ir beveik neimanoma.
Sios agenturos agentai butu pasiulimus suderindavo kiekviena diena. Ilgai laukti nereikejo, isirinkome jau pirmaja savaite.
Agentas parupino nuomos sutarti, kuria ir pasiraseme su seimininku.
Labai buvo malonu bendrauti. Manau sussitiksime ir kitais metais.

Zmones, nesuprantu ar jus is pavydo cia rasote ar kokie konkurentai? Jaigu jums nesinori bendrauti su agenturomis jus ir nesikreipkite. Koks bjaurus musu lietuviu budas kita apsmeizti uz akiu paslapcia. Manau nei vienas is komentatoriu net nebuvo toj agenturoj.

Rinvest
Nauji butai, kotedžai ir namai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
Rinvest, UAB – 3 didžiausia naujos statybos butų vystytoja Vilniuje. Pagrindinė veiklos sritis – nekilnojamojo turto projektų vystymas, plėtra. Įmonė specializuojasi gyvenamojo būsto: daugiabučių namų, individualių, blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų / kotedžų statybos sektoriuje. Nuo 2012 metų pastatė daugiau nei...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...

J. Borisovas iš buvusio verslo partnerio siekia prisiteisti 6 mln. Eur
J. Borisovas iš buvusio verslo partnerio siekia prisiteisti 6 mln. Eur 05-20 16:00
Jurijus Borisovas siekia, kad Sergejus Rumiancevas, jo verslo partneris, atlygintų jam kiek daugiau nei 6 mln. Eur žalos, neva patirtos kartu investavus į nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovę...
Baltijos šalys ir JAV sutarė dėl formato "3+1" energetikoje
Baltijos šalys ir JAV sutarė dėl formato "3+1" energetikoje 05-20 15:37
Baltijos šalys ir Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) stiprins bendradarbiavimą energetikoje. Planuojama, kad pirmas formato "3+1" susitikimas įvyktų Vilniuje rugsėjį.
Politologai apie Ukrainos prezidento sprendimą: siekia išvengti "pagalių kaišiojimo" 05-20 15:04
Volodymyras Zelenskis, Ukrainos prezidentas, pareiškęs, kad ketina paleisti šalies parlamentą, siekia jam palankios politinės jėgos patekimo į Aukščiausiąją Radą per pirmalaikius rinkimus ir bando...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%