Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NT pikas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NT pikas

Atsiliepimai apie NT pikas, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie NT pikas, UAB

Vos per kelias dienas radome būstą nuomai, kurio nebuvo niekur paviešinta, todėl be jūsų pagalbos nebūtume radę tokio puikaus pasiūlymo :)) Dėkojame !
Labai puiki imonė, surado buta labai greitai:) Rekomenduoju !
Greitai ir operatyviai surado butą. Kolkas pirmas įspūdis geras.
sigita 2020-09-30 15:45:56
Ačiū, nes gana operatyviai Jūsų pagalba išsinuomavau puikų butą pagal mano poreikius
Asta 2020-09-09 21:37:00
Labai greitai rado busta, labai malonus aptarnavimas.Rekomenduoju kitiem
Vaiva 2020-08-31 15:56:43
Gavom pasiulymu daug daugiau nei tikejomes, pinigai nebuvo ismesti i bala, per viena diena susiradom buta nuomai:) rekomenduoju, jei turit laiko ir noro rinktis is nemazo kiekio butu:) agentai malonus, puikiai komunikuoja, nesam nusivyle
Monika 2020-08-21 12:35:28
Visa komanda yra tikri profesionalai, paslaugų kaina visiškai atitinka kokybę ir lūkesčius, greitas aptarnavimas ir racionalus problemos sprendimas, malonus bendravimas ir visada patys geriausi pasiūlymai, mano nuomone tai viena iš geriausių komandų. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad būtent su šia įmone turėjau galimybę dirbti, butą, kuris atitinka mano lūkesčius suradome vos per keletą valandų.REKOMENDUOJU kreiptis į NT pikas komandą ir garantuoju, kad lygiai taip pat kaip ir aš liksite patenkinti, teikiamų paslaugų kokybe bei efektyvumu!!!
Judita 2020-07-23 10:19:17
Iš pradžių labai nepasitikėjau agentūrų veikla, bet pabandžiau ir tikrai nesigailiu! Butą susiradau per vieną dieną nuo pateiktų pasiūlymų, esu labai patenkinta, tiek siūlomų butų kokybe, tiek pačios agentūros darbu. Dar kartą labai dėkoju!!!
Erikas Tumas 2020-04-23 10:54:13
Viskas praejo sklandziai ir labai greitai. Issinomavau buta be jokiu problemu ir greitai.
sigita 2020-09-30 15:45:56
Asta 2020-09-09 21:37:00
Labai greitai rado busta, labai malonus aptarnavimas.Rekomenduoju kitiem
Vaiva 2020-08-31 15:56:43
Monika 2020-08-21 12:35:28
Judita 2020-07-23 10:19:17
Jurgita 2019-05-02 17:16:23
Ačiū, malonus ir greitas aptarnavimas. Rekomenduoju.
Liudas 2019-04-25 14:55:12
Greitas ir malonus aptarnavimas, greitai padėjo surasti būta nuomai.
Erikas Tumas 2020-04-23 10:54:13
Anzelika 2020-03-24 14:10:04
Super komanda! Viska aiskiai paklause kokie lukesciai, kiek pinigu koks butas, kas gyvens. Greitai rado pasiulymu, labai esu patenkinta ju darbu. Per dvi diena susiradau buta, kuris man patiko. Rekomenduoju tikrai☺️Aciu uz operatyvuma!
Ingrida 2020-03-09 11:49:04
Labai geri darbuotojai, atsižvelgdami į lūkesčius greitai surado tinkamą butą, kuris atitiko pageidavimus. Rekomenduoju, tiems kas nori greitai susirasti savo svajonių butą! O NT pikas darbuotojams noriu ištarti didelį AČIŪ už malonų bendravimą, paslaugumą ir operatyvumą.
Paulius Šimkus 2020-03-02 20:15:28
Patikima įmonė, puikiai dirba savo darbą, greitai rado butą pagal mano poreikius. Esu patenkintas 10/10 :) rekomenduoju
Gabija 2020-02-27 11:38:03
Gera kompanija labai efektyviai ieško buto ir greitai randa. Per 2 dienas rado butą ir trečia diena jau persikėliau. Aišku yra vienkartinis 90€ mokestis, bet tikrai verta, nes ieško buto tol kol randa pagal tavo paties kriterijus. NT agentai labai malonūs kaip žmonės, todėl kas nori rasti patikimus savininkus siūlau rinktis NT pikas agentūra
Ingrida Puodziukaitiene 2020-01-21 16:38:13
Ačiū kolektyvui už greitą ir optimalų variantą beieškant buto nuomai. Ačiū Mariui už gerą darbą. Butas surastas per dvi dienas. Sekmes
Vaidas 2020-01-15 19:29:22
Butą surado ganėtinai greitai, į dieną pasiūlydavo bent po vieną butuką nuvažiuoti apžiūrėti, todėl tikrai buvo iš ko rinktis. Ačiū.
Deividas Vladislavauskas 2020-01-13 12:33:29
Nuostabi komanda, viską puikiai ir greitai sutvarkė. Tą pačią dieną, kai pasirašiau dokumentus su agentūra gavau pasiūlymų dėl butų. Rekomenduoju, tikrai verta patikėti šiai agentūrai buto paieškas. 10/10
Mantas 2020-01-13 11:55:11
Greitai suranda variantu ir atsizvelgia i pageidavimus del norimo buto.
Airidas 2020-01-11 10:15:12
Labai puikiai sutvarkė visus reikalus gavau puikų butą tikrai labai puiki komanda dirba
Paulina 2019-12-23 17:18:09
Labai patenkinta agentūros darbu.Greitai gavau pasiūlymų ir išsinuomuojau butą. Rekomenduoju patikėti paieškas šiai agentūrai.
Jolanta Gajauskiene 2019-12-16 19:47:32
Labai greitai per 2 dienas buvo rastas būstas nuomai likau patenkinta aptarnavimu
Valdas Terminas 2019-11-27 08:36:11
Viskas vyko sklandžiai. Darbuotojas stengėsi surasti būstą kuo greičiau. Savaitės laikotarpyje išsirinkau.
Gabija Vernickaite 2019-11-25 12:27:11
Per pora savaičių atradau naują butą, pasiūlymu buvo tikrai ne keletas.
Karolina 2019-11-12 12:20:54
Išsinuomavau butą atitinkantį mano lūkesčius su NT Pikas pagalba. Puikiai komunikavo įmonės darbuotojas, pateikdavo daug butų pasiūlymų, susitardavo buto apžiūros laiką.
Tomas 2019-11-08 13:29:51
Issinuomavau nuostabu..patogu ir grazu buta su nt pikas agentura.Nuistabus zmones ir greitai pateike pasiulimus.Aciu jiems ir pagarba.Aciu.
REMIGIJUS KVEDARAVICIUS 2019-11-08 12:15:24
Aciu firmos darbuotojams uz malonu bendravima ir operatyvu darba surandant buta nuomai.
Tadas 2019-11-06 19:13:51
Puikiai ir operatyviai atliko savo darbą.
Žodžių į vatą nevyniojanti darbuotoja - viskas perteikiama aiškiai ir greitai - norimą variantą rado per savaitę laiko, nors buvau tikrai išrankus.
Karolina 2019-11-12 12:20:54
Dėkojame, labai malonu, kad galėjome padėti
Asta 2019-08-13 23:22:02
UAB NT pikas komandos darbu esu patenkinta, nes buvo atsižvelgta į mano išsakytus poreikius ir jais remiantis pageidaujamas butas buvo greitai rastas.
.a
Rekomenduoju sia agentura, atlieka savo darba greitai ir kokybiskai!
Nepatariu su šia įmone nieko bendro turėti, labiau norima pinigų susimokėti iš anksto, bendravimas mandagus tik iki pinigų gavimo, po to jei kyla klausimų, paskambinus viskas keičiasi. Buto ieškojimas vyksta taip pat kaip ieškotumet patys, tiesiog sėdi skelbimuose ir siuntinėja butus, nieko ypatingo. Galų gale paskambinus jiems ir paklausus kodėl nesulaukiam butų pasiūlymų, daug nepasitenkinimo, išsakė viską taip lyg pats kvailas esi ir atsakė, kad sutartis nutraukiama, nors sutartyje parašyta, kad ji negali būti nutraukiama iki kol klientas išsirinks sau butą. Tiesiog nieko verta, laiko ir pinigų išmetimas. Butas rastas pačiam ieškant. Ačiū. NT pikas galite ne atsakinėti į šį laišką, man nelabai svarbu.. Čia pasakyta mano nuomonė. Jokių įžeidinėjimų ar žeminimo tikslų ne siekta ir ne išsakyta. Ačiū
Greta 2019-11-12 20:51:20
Rekomenduoju visiems, norintiems greitai surasti gerą butą! Brokeris Mantas labai malonus, paslaugus ir gerai dirbantis. Ačiū už operatyvų darbą ir puikius rezultatus.
Gabija Vernickaite 2019-11-25 12:27:11
Per pora savaičių atradau naują butą, pasiūlymu buvo tikrai ne keletas.
Dėkojame, labai malonu, kad galėjome padėti.Sėkmės
Valdas Terminas 2019-11-27 08:36:11
Dėkojame, labai malonu, kad galėjome padėti. Sėkmės...
Jolanta Gajauskiene 2019-12-16 19:47:32
Paulina 2019-12-23 17:18:09
Airidas 2020-01-11 10:15:12
Dėkojame, labai malonu, kad galėjome padėti. Sėkmės
Mantas 2020-01-13 11:55:11
Greitai suranda variantu ir atsizvelgia i pageidavimus del norimo buto.
Deividas Vladislavauskas 2020-01-13 12:33:29
Dėkojame, labai malonu, kad galėjome padėti.. Sėkmės..
Vaidas 2020-01-15 19:29:22
Dėkojame, labai malonu, kad galėjome padėti.. Sėkmės..
Ingrida Puodziukaitiene 2020-01-21 16:38:13
Anzelika 2020-03-24 14:10:04
Gabija 2020-02-27 11:38:03

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Omberg
NT plėtra Vilniuje

Adresas: Gynėjų g. 16, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
OMBERG – nekilnojamojo turto plėtotojas. Po vienu stogu sujungiame didelę patirtį sukaupusius statybos profesionalus bei polėkį ir inovatyvių idėjų turinčius marketingo ir pardavimų specialistus. Daugelis mūsų komandos kurtų projektų yra nominuoti prestižiniame, LNTPA organizacijos rengiamame, konkurse „Už darnią...

Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas
Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas 04-16 18:55
Maskva iki spalio pabaigos ribos užsienio karinių ir valstybinių laivų navigaciją tam tikrose Juodosios jūros dalyse, penktadienį pranešė rusų žiniasklaida, o šį žingsnį netrukus pasmerkė Ukraina...
Aplinkos ministras sustabdė medžioklę Punios šile
Aplinkos ministras sustabdė medžioklę Punios šile 04-16 18:08
Aplinkos ministras Simonas Gentvilas nuo gegužės 1-os dienos pavedė Valstybinių miškų urėdijai stabdyti medžioklę Punios šile esančiuose profesionalios medžioklės plotuose.
Ukrainos, Prancūzijos ir Vokietijos lyderiai rengia derybas, tvyrant įtampai su Rusija 04-16 17:33
Ukrainiečių prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį atvyko į Paryžių derybų su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu ir Vokietijos kanclere Angela Merkel, augant įtampai tarp Kijevo ir...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Bank of America 38,74 -2,86%