Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NT Aurus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NT Aurus, UAB

Atsiliepimai apie NT Aurus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie NT Aurus, UAB

Maja 2018-08-06 12:58:41
"Miela" agentūra, ar jūs rimtai galvojate, kad žmonės yra tokie buki? Taikos pr. 76, metai - 2017

Ir skelbime net neparašot, kad esat agentūra...
Mielas kliente, gaila kad pasitikite tik Google maps senomis foto. 2017m namas pilnai renovuotas, todėl skelbime parasyti būtent šie metai.
Prisegu daugiabučio fasado nuotrauka.
Dedant skelbimus agentai įdeda skelbimus tikrai ne į privačių skelbimų skilti, o i agentūrų. Paieškoje reikia pasirinkti.
Patarimas: sekantį karta pasiskambinti nurodytu tel numeriu ir viskas bus paaiškinta.
Sėkmės paieškose :)

Ir skelbime net neparašot, kad esat agentūra...
Paulius
2018-02-16 13:29:07 IP 192.155.81.225 Atsakyti
Realiai galiu pasakyti nevarkit patys, nes portaluose tik
sovietmecio laiku buta su kilimu ant sienos isinuomosit.
Seimininkes klausiau, kodel nesiskelbiate intenete? Si atsake,
kad agenturai nieko nemoka, nes nuomininkai atsiskaito. Tokiu budu
seimininkei nereikia moket uz sklelbimus ir gauna nemaza srauta zmoniu
pagal jos pageidavimus. Kaip isaiskejo jau daug metu niekur nesireklamuoja,
tik bendradarbiauja su sita agentura.

Aura
2018-02-08 12:28:28 IP 85.206.101.6 AtsakytiIštrinti
Laura 2018-01-31 14:02:44
Aciu NT AURUS uz isnuomota buta. Galiu 100% rekomenduoti jus ieskantiems busto nuomai. Manau daugiausiai nemaloniu komentaru raso tie, kurie net nebuve agenturoje, o tik telefonu pakalbeje ir nezinantys kokia situacija nuomos rinkoje yra istikruju. Ieskojau ir as privaciai kol pavargau : (

2018-02-08 12:20:51 IP 85.206.101.6 AtsakytiIštrinti

Augustinas 2018-01-24 13:23:11

Vertinu 10 balu. Bendraujame kelis metus su ta pacia imone. Kiekvienais metais isnuomoja buta, suranda ir atsiuncia klientus is kuriu ir isirenkame tinkamiausius nuomininkus. Tikrai patikimi zmones, kreipkites negalvodami, sutaupysit ant skelbimu ir bus maziau galvos skausmo.

Mantas 2017-11-09 20:21:53
Esu patenkintas šia įmone, nes savo darbą atlieka tikrai gerai. Kolektyvas draugiškas, visada atsižvelgia į prašymus ir stengiasi kuo greičiau surasti tinkamą variantą. Man surado butą per 3 dienas. Siūlau visiems kreiptis į šią įmonę, nes tikrai išmano tai, ką daro. :)

2018-02-01 17:06:50 IP 85.206.101.6 AtsakytiIštrinti

VESTA 2018-01-28 10:53:43
Žinote ten kreipiasi tie, kurie supranta, kad telefonu buto Jums neišnuomos. Ir viskas aiškiai ant balto juodai surašyta sutartyje, kad galite rinktis kol butas patiks. Vieniems tinka jau pats pirmas, kiti išsirenka tik 5-6 variantą. Taip, kad varyti ant jų tikrai nėra už ką. Nebent bambą skauda jų konkurentams. Tai jau čia kitas klausimas. Ir iš tikrųjų nors ir blogai ''varo'', vis tiek, bet kokia reklama yra tik į naudą. SĖKMĖS...
Labai geras pastebėjimas. Reikia girdėti ką sako suprantantys, o ne filosofuoti apie kosmosą. Pagal intelekto lygį galima suprasti kas daugiausia rašo blogus komentarus. Normalūs žmonės - normaliai ir išsirenka.

VESTA
2018-01-28 10:53:43 IP 85.206.101.6 Atsakyti Ištrinti

Augustinas
2018-01-24 13:23:11 IP 198.211.125.85 Atsakyti

Mantas
2017-11-09 20:21:53 IP 193.217.249.242 Atsakyti

Gabija
2017-11-09 12:19:06 IP 88.222.99.216 Atsakyti
Esu patenkinta šios agenturos darbo rezultatais, nuostabu buta surado per kelias dienas. Malonus bendravimas :)

saulius
2017-08-24 19:41:46 IP 90.135.190.253 Atsakyti
Viskas cia gerai su ta imone. Uzsiregistravome, sudareme normalia sutarti. Turejom palaukti dvi dienas kol isirinkom.Niekur neizvelgiau minusu ju darbe. Agentai bendravo maloniai.
Jaigu igrystate su kvailais klausimais tai gal ir pasiunte :D
Agentas juk negali i viena buta suleisti visa buri zmoniu. Nebent turgus jums prie sirdies.

povilas
2017-06-13 21:21:31 IP 90.143.127.151 Atsakyti
Sauni imone, buta surado ta pacia diena. Net po darbo valandu agentas suorganizavo susitikima su seimininku.Viskas labai gerai kai zinai ko nori ir ko ieskai.

AURUS
2017-06-09 18:00:09 IP 85.206.101.6 AtsakytiIštrinti
Nekreipkite dėmesio į tuščius, įžeidžiančius komentarus. Kam reikės tas susiras.
Jūs patys sau meškos paslaugą darotės. SĖKMĖS IR TOLIAU.....

Mindaugas. S
2017-06-01 13:24:29 IP 185.117.215.9 Atsakyti
Galvoju uztarti ir uzdeti dideli pliusa siam UAB. Buta isirinkau ta pacia diena kaip uzsiregistravau. Dave konkrecius adresus, sutare laikus susitikimams su seimininkais. Likau patenkintas paslauga. Taip, galiu pagirti agenta su kuriuo teko bendrauti.

GINTAS
2017-03-31 14:50:05 IP 89.34.237.157 Atsakyti
Laba diena. Noriu padekoti sios imones darbuotojams uz puikius darbo rezultatus. Dziaugiuosi surastu objektu, stengsimes ir toliau palaikyti rysius. Labai dekingas Gintas. R
Ačiū NT Aurus už pastangas padedant išsinuomoti būstą. Rekomenduojam ir kitiems.
Tikrai neverta patiems ieškoti. Sudaro sutartį ir gauni suderintus laikus adresus susitikimams. Šaunu.
a*******i, melagiai, netikri skelbimai, gadina visus portalus butų savo šiukšlėm. Tikiuosi, kad bankrutuos arba dar geriau užsidegs ir niekada daugiau nebeatsiras.
NEREKOMENDUOJU.

paskambinus prašo iškart atvažiuoti ir susimokėt 80 EUR, o poto tik ieškos būtų..
Dėl kurio buto skambinome pasirodo, kad jo net nėra laisvo, o deda fiktyvius skelbimus gera kaina ir laukia skambučių ir naivių žmonių, kurie sumokės tuos 80 EUR ir poto neaišku ką suras ar ne.
0/10.

NEIŠMESKIT PINIGŲ VELTUI
Arnas
2016-08-15 14:50:26 IP 176.10.99.207 Atsakyti
Dekingas jusu uab Nt Aurus padedant susirasti gyvenamaja vieta Kaune. Labai puikiai dirbate, likau patenkintas surastu butu.
Jai reikes, butinai rekomenduosiu draugams.

Ronaldas
2016-07-27 12:38:19 IP 84.15.61.9 Atsakyti
Sveiki visi. Galiu jums visiems pasakyti kad su sia agentura bendrauju kelis metus. Visada sulaukiu butu pasiulimu ir isirenku kas man geriausiai tinka. Taip, kad komentuodami ir smeisdami imone parodote savo bukuma. Jai jau esate tokie teslagalviai ir nesugebate isinuomoti buto tai jusu paciu problema. Vietoj to kad reikstumete ale savo nepasitenkinima geriau sedekit skelbimuose. Agentura dirba taip kaip sugeba. Del kazkokio buko komentaro kuris nieko nesuvokia ir nesupranta apie nt rinka imone tikrai nesistengs irodinet kazkokia tiesa. Tai butu beprasmiska. Nepatinka kad agentai nori uzdirbti- ieskotes patys. Paprasta ar ne?
Gintaras
2016-05-16 13:54:34 IP 109.201.152.7 Atsakyti
Dedu dideli pliusa jusu imonei uz puikiai atlikta darba. Malonu buvo bendrauti ir dar karta dekoju uz idetas pastangas.

greta
2016-04-12 13:36:39 IP 91.219.236.218 Atsakyti
Aciu uz surasta buta ir puikiai atlikta darba. Sekmes darbuose. Mieli zmones supraskite kad uz dyka buna tik suris spastuose. Visos agenturos yra pelno siekiancios organizacijos. Taigi nebukime tokie naivus.

Bukauskas
2016-03-24 16:22:23 IP 62.210.37.82 Atsakyti
Puikiai dirbate. Aciu uz suteiktas paslaugas isnuomojant bustus musu statybos bendroves darbuotojams. Vasaros metu butinai kreipsimes ir vel. Su pagarba K.Bukauskas.

Raminta
2016-03-23 15:19:01 IP 78.58.133.47 Atsakyti
Viskas su ta agentūra gerai. Ir nesu aš pasamdyta įmonės parašyti teigiamą atsiliepimą. Nuvykom į agentūrą, nes per privačius asmenis susirasti buto jau nebeturėjome vilties. Sumokėjom 60eu mokestį. Dirbusi moteris buvo maloni, viską išaiškino, kas buvo neaišku patys klausėme ir viskas buvo atsakyta. Butus siūlė kiekvieną dieną. Kartais net po kelis per dieną, tik rinkis ir važiuok. Pirmo buto apžiūrėti nuvažiavom kovo 15d. o jau kovo 18d. radome tinkamą variantą ir jį išsinuomojom. P.s. dėl skelbiu.lt ir aruodas.lt skelbimų patys pasižiūrėkit kiek laiko tie butai svetainėj patalpinti. Logiška, kad jų jau seniai nebėra ir palikti tik dėl reklamos. Žodžiu, atsiliepimai tik teigiami!! Sėkmės Jums tolimesniuose darbuose.
Jakutis. Matas
2016-03-16 16:12:41 IP 149.56.14.65 Atsakyti
Aciu, kad padejote isniuomoti buta Kaune. Sekmes darbuose ;)
Kondrotas
2016-03-13 17:18:33 IP 37.48.81.27 Atsakyti
Man asmeniskai patiko tai, jog i buta nuvaziuodavau pirmas. Skambindavo ir susakydavo adresus, laika kur ir kada buti nuomojamuose butuose. Pasirasiau nuomos sutarti jau per pirma paieskos savaite. Neturiu jokiu priekaistu. Dekingas.
Genovaite
2016-03-10 21:20:48 IP 188.69.196.81 Atsakyti
Esu labai patenkinta jusu darbu. Dekoju uz surasta ir isnuomota buta. Kreipsiuosi ir vel, jeigu prireiks jusu pagalbos. Nekreipkit demesio i tuos apsimetelius komentarus. Visiems juk neitiksi. Sekmes darbuose.

Marcinkevic.K
2016-03-03 15:00:34 IP 46.166.170.3 Atsakyti
Saunus agentai dirba nekilojamo turto agenturoje nt aurus. Kuo greiciau stengesi isnuomoti man buta, aptarnavimas be priekaistu. Kad ir kitur dirbtu tokie darbuotojai butu labai nuostabu. Karina :)

Justas
2016-03-02 20:24:11 IP 94.242.228.108 Atsakyti
Isinuomavau superini butuka Kaune. Labai didelis Aciu NT Aurus. Butinai kreipsiuos ir vel jeigu reikes pagalbos. Visiems rekomenduoju.

NUOMA
2016-02-23 19:51:20 IP 204.13.164.54 Atsakyti
Paslauga likau patenkintas. Visokiu agentu buna, bet uzsiregistravus NT AURUS pirma diena nurode kelis nuomojamus butus. Nuvaziavau susitikau su nuomotaojais. Buta isinuomavau ta pacia diena.
Kazkam gal ir nepasiseke, gal but ne vien del agentu kaltes. Maciau kokie nuomininkai buvo bute pries mane. Tokie labai dauk reiskiasi, stato savo salygas, reiskia nepasitenkinima. Mane tai juokas ima is tokiu zmoniu.

Eugenija
2016-02-22 20:57:33 IP 109.163.234.2 Atsakyti
Galiu pasakyti ir patikinti jog agentai dirbantys sioje imoneje nusipelne pagyrimo. Bendrauja labai maloniai, paskiria apziuras patogiu man laiku ir padeda bet kokiu klausimu. Taip, kad nereikia ju smeizti. Kiekvienas dirbame savo darba ir norime buti ivertinti. Juk kaip ir kiekvienoje srityje atsiras nemaloniu klientu, kurie zut but nores prikibti. Labai puikiai pazystu zmones, nes ir pati dyrbu panasu darba. Sekmes NT Aurus.

ARTURAS
2016-02-22 11:06:13 IP 37.48.80.101 Atsakyti
LABAI JAU JUS POPULIARUS :) DIDELIS ACIU UZ SUTEIKTAS PASLAUGAS. BUTA ISINUOMAVAU PER UAB NT AURUS. TURIU DIDELI SUNI, DEL KURIO TEKO KREIPTIS I EGENTURA.

Del nuomos
2016-02-16 15:40:41 IP 91.219.236.218 Atsakyti
Kad ir kiek patys ieskojome, grazesnio buto uz prieiama kaina neradome. Po ilgu paiesku kreipemes i sia agentura. Pradzioje buvo siek tiek neramu, nes kur nuvaziuodavome seimininkai pasirinkdavo kitus. Praejus gal porai savaiciu pagaliau isirinkome viena is normaliausiu butu.

arminas
2016-02-15 14:38:43 IP 93.115.95.204 Atsakyti
Aciu, kad padejote isinuomoti buta. Arminas G.

Denisas
2016-02-10 22:05:38 IP 37.130.227.133 Atsakyti
Isnuomavo buta ir man. Esu patenkintas. Aurus agentura puikiai atliko savo darba. Kiekviena diena nauji pasiulimai. Per diena gaudavau bent po dvi apziuras. Paciam isinuomot lb sunku, nes kiek nuvykdavau i butus jau budavo isnuomoti. Matosi vienai klientei totaliai nera kas veikt, sedi cia ir komentuoja su tuo paciu ip adresu. Panele Gintare ar kokia tu ten, deja klientai gali rasyti ne tik blogus atsiliepimus. Turbut kazkas su pacia negerai, sergate pavydo liga.
Dekingi J & M
2016-02-10 14:14:36 IP 37.48.81.27 Atsakyti
Buta ir mes isinuomavome per juos. Esame darbo zmones, todel negalejome sedeti visa diena prie skelbimu. Po apsilankymo agenturoje praejo gal viena savaite ir apsigyvenome naujajame buste. Esame dekingi Aurus, nes be ju pagalbos tikriausiai dar butume iki siol gyvene pas draugus. Visiems rekomenduociau.
Beje tie kas sako, kad va blogai dirba agentai, siuliciau patiems uzsiimti paieska ir matysit kaip lengva.
O agenturai palinkeciau neregistruoti tokiu pasiklydusiu gyvenime, kurie patys nezino ko nori, o paskui reiskiasi internete savo nepasitenkinima :)

Eugenijus.Maz
2016-02-10 12:41:29 IP 192.99.240.150 Atsakyti
Buta isinuomavome per uab nt aurus. Nu nieko blogo pasakyti negaliu. Pagal isipareigojimus vaziuodavome i apziuras. Kaip kuriu butu foto atsiunte i el pasta, kad is anksto susidarytume nuomone. Siaip jau likome patenkinti. Aisku norejosi kaina nuomos paderinti, bet savinikas nesutiko. Teko moket tiek kiek pasake.
Manau kad situacija butu nuomos rinkoje dar ilgai nesikeis ir sekanti karta vel kreipsimes i agentura.

Vidas
2016-02-09 22:20:11 IP 37.123.131.14 Atsakyti
Su dideliu dziaugsmu galiu pasakyti kad su sia agentura viskas labai gerai. Butas isnuomotas 2016.02.08 Kreves pr 73. Butu nuomoje konkurencija nezmoniska. Visi lenda i tuos butus atvyke nesavo laiku. Zodziu gaunasi turgus. Tik per viena agenta pavyko atvaziuoti i buta pirmiem. Nieko nelauke nuomavomes.

Klientas
2016-02-09 21:32:02 IP 94.242.246.24 Atsakyti
Normalus zmones ten dyrba. Musu seimai buvo labai sunku isinuomot, nes su vaikais niekas nenorejo. Butent sita agentura apsieme mums surasti buta. Nebuvome labai isrankus, todel greitai apgyvendino viename is butu. Taigi negalime skustis.

Gediminas
2016-02-05 20:35:51 IP 195.14.187.235 Atsakyti
Aciu UAB NT Aurus uz pagalba isinuomojant buta. Galiu parasyti tik teigiama atsiliepima. Butus siule pagal mano pageidavimus sutartu laiku. Isirinkau viena is patraukliausiu butu. Sios agenturos didelis pliusas kad pirmi butus pamato agenturos klientai, o tik paskui pasaliniai zmones.Saunuoliai agentai ;)

Gintare.V
2016-02-02 17:45:47 IP 188.69.215.76 Atsakyti
Sauniai dyrbantys agentai sioje nekilnojamo turto agenturoje. Nepirma karta kreipiausi pagalbos pas juos ir rasdavo saunius butukus i kuriuos nuvykdavau apziureti. Taigi mieli internetiniai komentatoriai nereikia s..a malti ir smeizti kitu. Eikit uzsiimti rimtesniais darbais. Juk ne agentai nustatineja tas butu kainas, o seimininkai. Kiekvienas savininkas nori uzdirbti, tai normalu. Nesakau kad man pasiuliti butai buvo visi idealus, bet dauguma tikrai normaliu, palyginus kokius esu macius internete.

Simona
2016-01-25 13:10:59 IP 85.206.101.6 AtsakytiIštrinti
Gediminas.K 2016-01-12 00:35:38
Nesuprantu zmones kaip jums niekas netinka.Jokiu lapu su neegzistuojanciais numeriais nedave.Skambindavo agentai ir siulydavo butus pagal mano kriterijus.Jai pasakydavau kad noriu nuvaziuot, tai suderindavo patys laikus su seimininkais. Uzsiregistravau praeita savaite agenturoje del butu nuomos. Kadangi pats neturejau laiko ieskotis. Pirmaja diena pasiule kelis butus i kuriuos nuvykau. Nepuoliau i pirma pasitaikiusi neskubejau nuomotis ir laukiau kitu pasiulimu. Seip galiu pasakyti kad tikrai siule pakankamai gerus butus. Didelio nusiskundimo nera.Vakar nuvaziavau suderintu laiku i superiny butuka ir isinuomavau.

Galiu parekomenduoti sia agentura visiems kuriems nesiseka ieskotis patiems.
O tiems kam nepatinka agenturu darbas patarimas neieskokit kaltu. Ieskokit patys ir nereikes nieko kaltint. Cia jum buta isinuomot tai ne duonos nupirkt Maximoj.
Laba diena. Noretusi pagirti UAB NT Aurus uz kokybiska darba padedant isinuomoti patalpas.
Kadangi agenturai isdesteme savo norimus kriterijus, agentai pakankjamai greitai pasiule ivairiu dominanciu pasiulimu. Neturejome laiko delsti ir testi paieskas, todel pasilikome prie UAB NT Aurus pasiulitu patalpu Kestucio g.
Su agentu aptareme nuomos salygas, dave patarimu, parupino nuomos sutarti.
Noretusi pagirti jus ir paskirti rekomendacija kitiems jusu klientams.
Aciu dar karteli, malonu buvo bendradarbiauti :)

Simona
2016-01-25 13:10:59 IP 85.206.101.6 AtsakytiIštrinti
Gediminas.K 2016-01-12 00:35:38

Galiu parekomenduoti sia agentura visiems kuriems nesiseka ieskotis patiems.
Su agentu aptareme nuomos salygas, dave patarimu, parupino nuomos sutarti.
Noretusi pagirti jus ir paskirti rekomendacija kitiems jusu klientams.
Aciu dar karteli, malonu buvo bendradarbiauti :)

Asta
2015-12-10 09:19:45 IP 88.222.136.18 Atsakyti
Aivaras 2015-11-30 12:44:12
Naudojausi NT aurus paslaugomis. Buto paieška užtruko 9 kelendorines dienas, kadangi mūsų buvo labai specifiniai pageidavimai. Kasdien apžiūrėdavome po 1-2 butus. DIRBA GERAI IR PAŽADUS IŠTĘSI, taip, kad čia tie kur rašinėjat, kad kilo bėdų, tai arba už dyką kosminio gerumo buto ieškojot, ar šiaip su galva negerai :) (nors pagrindas tai spėju bus supermamos, kur čia toj delfiuose ir 15minučių rašinėt pradės. Eikit vaikus dabot, ne čia pievas rašinėkit)

Žodžiu, viskas čia su ta agentūra gerai. (butas išnomuotas 2015, 11, 26 dieną)
Laimingas klientas, Aivaras
Čia tai faktas. Nes žmonės gauna pasiūlymus kol tinka butas. Gali tikti pats pirmas ar penktas variantas Bet kokiu atveju renkasi kol patinka. O kas dėl butų internete, tai gali būti kad mato kai kuriuos, bet kiti negali į juos patekti kol nepažiūri mūsų klientai.

vytautas
2015-11-30 17:33:40 IP 88.119.249.226 Atsakyti
Ačiū NT aurus už suteiktas paslaugas.radome puikų būstą atitinkantį kainos ir kokybės santykį. paieška truko apie 2 savaites. į dieną apžiūrėjome bent 1 butą.
o tie, kurie komentavo, kad tai akių dumimas galiu pasakyti, kad netiesa. nes kitų butų savininkai ištiesų nori tik panelių arba šeimų ir panašiai. jai netinka šios paslaugos tai ieškokite patys ir nereikės reikšti bereikalingų pretenzijų :)

Aivaras
2015-11-30 12:44:12 IP 84.15.183.181 Atsakyti

Žodžiu, viskas čia su ta agentūra gerai. (butas išnomuotas 2015, 11, 26 dieną)
Laimingas klientas, Aivaras

Algimantas
2015-11-09 12:31:54 IP 78.58.176.90 Atsakyti
Galiu tik pagirti Nt Aurus už žmogiškumą ir puikų darbą. Ten dirbantys žmonės tikrai gerai atlieka savo funkcijas. Gaudavau pasiūlimus kiekvieną dieną. Kadangi labai skubėjau, tai mane pirmą siūsdavo į butus. Esu dėkingas labai.
O tie kam netinka agentūros darbas, gali patys ieškotis, nebūtina skūstis :-)

sonata.s
2015-10-16 11:02:21 IP 84.46.162.197 Atsakyti
SAUNIAI DYRBANTIS KOLEKTYVAS. KADANGI KELINTA KARTA KREIPEMES DEL PASLAUGOS IR LIKOME PATENKINTI NUSPRENDZIAU PARASYTI PAGYRIMA IR REKOMENDUOTI KITIEMS.ACIU ;)

Donatas
2015-10-06 20:37:28 IP 86.38.180.133 Atsakyti
Mums asmeniskai labai patiko bendradarbiauti su jais. Kreipsimes sekanti karta ir vel. Buta isinuomavom patraukliom salygom.E same dekingi.

Kestas
2015-08-29 20:17:27 IP 86.38.13.136 Atsakyti
Teko ir man pasinaudoti ju paslaugomis.Pasiteisino siulomi butai.Matosi yra patenkintu ir nusiskausminusiu.Bet kiekvieno poreikiai skirtingi.Man asmeniskai pasiseke.Surado puiku buta.Labai malonus darbuotojai.

Sonata
2015-08-25 19:01:22 IP 84.55.9.107 Atsakyti
Maloni firma, kolektyvas, nuostabi vadove. Dekinga Jums uz greita ir skubu buto suradima, per minimalu laika issprendziau visas gyvenamo busto problemas. Reikalui esant kreipsiuos tik i Jus.
Dekinga,
Sonata
Puiki agentura
2015-08-12 14:51:25 IP 78.58.175.236 Atsakyti
Agenturos paslaugomis likau labai patenkinta. Surado buta vos per viena diena, atiko visus reikalavimus, maloniai bendravo. Viskas vyksta saziningai, dziaugiuosi, kad pasirinkau sia agentura, o ne kita, kuri is manes prase 120eu ir dar is seiminko. Zodziu rekomenduoju.
Paulius
2018-02-16 13:29:07 IP 192.155.81.225 Atsakyti
Realiai galiu pasakyti nevarkit patys, nes portaluose tik
sovietmecio laiku buta su kilimu ant sienos isinuomosit.
Seimininkes klausiau, kodel nesiskelbiate intenete? Si atsake,
kad agenturai nieko nemoka, nes nuomininkai atsiskaito. Tokiu budu
seimininkei nereikia moket uz sklelbimus ir gauna nemaza srauta zmoniu
pagal jos pageidavimus. Kaip isaiskejo jau daug metu niekur nesireklamuoja,
tik bendradarbiauja su sita agentura.

Aura

povilas
2017-06-13 21:21:31 IP 90.143.127.151 Atsakyti

AURUS
2017-06-09 18:00:09 IP 85.206.101.6 AtsakytiIštrinti
Jūs patys sau meškos paslaugą darotės. SĖKMĖS IR TOLIAU.....

Mindaugas. S
2017-06-01 13:24:29 IP 185.117.215.9 Atsakyti

GINTAS
2017-03-31 14:50:05 IP 89.34.237.157 Atsakyti

Nekreipkit demesio i tuscius, izeidziancius komentarus. Kam reikes tas susiras.

gedas
2017-02-12 22:24:20 IP 163.172.221.209 Atsakyti
Aciu uz suteiktas paslaugas. Agentura puikiai atliko paslaugas.
Butas surastas labai greitai ir sekmingai isinuomavau.
Regina
2017-01-15 08:54:07 IP 78.58.210.171 Atsakyti
Neseniai teko parduoti savo butą. Tai atlikti padėjo Remax NT agentūroje Kaune dirbanti Sandra Klimaitė. Tai profesionali, pasitikinti savimi bei darbšti darbuotoja. Jos dėka butas buvo parduotas per labai greitą laiką. Ačiū jai. Tokiais darbuotojais vadovai turėtų didžiuotis.

Aleks Aleks
2016-11-21 15:32:49 IP 212.117.180.130 Atsakyti
Aciu uz surastus nuomininkus. Labai patiko bendradarbiauti.
Reikalui esant vel skambinsiu.
Aleksas.

come home
2016-11-19 16:03:07 IP 37.139.8.104 Atsakyti
Likome nudziuginti jusu darbu. Taip ir toliau. Agentai tikrai verti 10 balu.
Butas surastas ir apgyvendintas.
Dabar suprantu del ko agentai lupa didelius pinigus.
Po metu butinai kreipsimes ir vel!

Ramunas
2016-11-07 12:35:11 IP 93.184.66.227 Atsakyti
Nera prie ko prisikabinti, super! :) Dekingi ir sekmes darbuose ;)

andrej
2016-11-03 13:37:18 IP 87.247.121.41 Atsakyti
Aciu uz bendradarbiavima. Butas isnuomuotas per viena diena!

Genadija
2016-10-30 15:33:12 IP 5.255.80.27 Atsakyti
Labai aciu uz nuomos paieskos paslaugas. Likau nustebus, kad agentai randa tikrai vertu demesio butu. Aisku ilgai pasedejus prie kompiuterio gal ir butu galima kazka atrasti bet tai jau laiko klausimas. Kadangi esu dirbanti moteris, tikrai negalejau sekti skelbimu portalu.

Ieva
2016-10-29 18:09:46 IP 212.117.180.130 Atsakyti
Kokybiskai atliktas darbas. Galiu pagirti sios imones nt agentus kurie bendravo su manimi, siule ivairius butus. Nuvaziavus i butus del apziuros, manes laukdavo seimininkai sutartu laiku.
Tiek butu savininkai, tiek ir agentai buvo labai malonus. Smagu bendrauti su tokiais zmonemis :)

ARTURAS
2016-10-28 12:22:40 IP 162.220.246.230 Atsakyti
DEKOJU, KAD SURADOTE ISINUOMOTI BUTA. REIKALUI ESANT BUTINAI KREIPSIMES VEL. ARTURAS.M

Monika
2016-10-27 12:27:21 IP 104.168.170.220 Atsakyti
Labai nuostabus zmones, puikiai bendrauja su klientu, randam bendra kalba. Esu susidurusi su keliomis imonemis, kurios verciasi nekilnojamu turtu. Galiu pasakyti, kad NT Aurus tikrai patikima agentura ir atlieka savo darba iki galo.

Monika
2016-10-27 12:27:21 IP 104.168.170.220 Atsakyti

Gerda.K
2016-09-16 11:23:12 IP 149.56.229.16 Atsakyti
Tik puikiai galiu ivertinti jusu darba. Zinau kad vieniems patinka kitiems nelabai, bet musu situacija iskirtine.
Gryze is uzsienio ta pacia diena registravomes pas jus, su savo pageidavimais ir dideliu prasymu, kad isnuomotumet ta pacia diena. Galiu pasakyti, kad agentai kas pusvalandi skambindavo ir liepdavo uzsirasyti adresus su pasiulimais. Likome suzaveti. Per pusdieni gavome gal penkis pasiulimus su sutartais laikais kas pusvalandi. Aisku, visus apziurejome ir be vargo isirinkome tinkamiausia. Dar karta sakau Aciu!

Genadijus.M
2016-09-06 14:37:27 IP 83.191.43.29 Atsakyti
Laba diena. Norejome padekoti jusu imonei uz suteiktas paslaugas. Likome nudziuginti puikiu butuku kuri isinuomavome. Sekmes darbuose. Butinai kreipsimes vel. ACIU!
Vertinu 10 balų už puikų bendradarbiavima. Dziaugiuosi, kad padejote išsinuomoti būstą. Vargu ar čia komentuojantys asmenys su neigiamais komentarais buvo toje agentūroje. Pirmiausia yra sutartis pagal kurią ir vykdomi agentūros isipareigojimai.
Nereikia pust migla apie netikrus butus.Visi butai buvo realus, tik šeimininkai atrankas vykdo kadangi norinčių eilutės stovi.
Sėkmės darbuose NT Aurus.
Neapsigaukit, teigiami komentarai yra parašyti pačių jų... O visi butai neegzistuoja
Įmonė apgaudinėja žmones, siūlo butus, kurie neegzistuoja. Prašo susimokėti iš anksto, bet butų, kurių skelbimai įdėti portaluose nesiūlo.
priekyje sukelti visi netikri teigiami komentarai. neapsigaukit.
Pasikliovėme rekvizitu atsiliepimais, komentarais, bet smarkiai suklydome. Skelbimuose radome labai gražiu butu iš šios agentūros ir už tikrai gera kaina. Pasirašėme sutarti. Pirma diena pasiūlė apžiūrėti 3 butus. Džiaugiamės. Bet skelbimai ir komentarai buvo diena ir naktis. Po savaitės pradėjo siulyti po 1 buta ir tai iš internetines svetaines, susitike su nuominikais tvirtino, kad jokios agentūros neužsisake čia skambina mums. Nors mane patvirtino, kad jie turi savo Bazę butu! Bet ši agentura neturi jokios bazes! Jie renka iš skelbimu ir siunčia, nebent vienas kitas žmogus ateina pas jus. Pabandžiau skambinti iš skelbimu sakiau kad noriu apžiureti ši buta, bet sako kad duos apžiureti jei atsilaisvins! Ir dar po 2 menesiu šis skelbimas yra! Apgaudinėja žmones, kad tokie butai yra bet ju nera. Labai gaila. Tikiuosi ši agentura pasitaisys, nes 80 eur., išmečiau į ora.
KLAUNAI NT Aurus. Deda fiktyvius skelbimus kad tik žmonės skambintų. REALIAI jokių butų NĖRA, kai paklausi - patys nežino apie kokį butą kalba eina. Visuose portaluose prišikta jų skelbimų, apsimeta kad rimtai nuomojami butai. O paskambinus: susimokėk 80 Eur ir jie tau gal kažką suras. Trukdot mano ir savo laiką. Bent pasirašykit kad čia jūs, klaunai, iš NT Aurus tai bus aišku kad neskambinti.
Siaubas siaubas kas per agentūta. Norėjau tik bustą išsinuomot, tai apstaugė kad ieškau tik pusei metų! nei kantrybės, nei bendravimo kultūros : (
Praktiškai visi čia esantys „teigiami“ atsiliepimai parašyti jų pačių. Galit patikrinti IP adresus, visi bus užsienietiški, sugeneruoti naudojant VPN. Apgailėtina
Daug padėjęs agentas dirba siame UAB. Dirba profesionaliai, kalba konkrečiai. Linkėjimai iš zaliakalnio
Puiki butu nuomos paieskos imone, gerai dirba savo darba.
Realiai galiu pasakyti nevarkit patys, nes portaluose tik sovietmecio laiku buta su kilimu ant sienos isinuomosit.
Visi normalus butai per agenturas plaukia.
Seimininkes klausiau, kodel nesiskelbiate intenete? Si atsake, kad agenturai nieko nemoka, nes nuomininkai atsiskaito. Tokiu budu seimininkei nereikia moket uz sklelbimus ir gauna nemaza srauta zmoniu pagal jos pageidavimus. Kaip isaiskejo jau daug metu niekur nesireklamuoja, tik bendradarbiauja su sita agentura.
Kad ir kaip gaila, tokia realybe zmones :)
Esame dėkingi uz pagalba isinuomojant patalpas Kaune. Labai greitai vyko paieška. Agentai atliko darbą iki galo. Padejo surašyti nuomos sutarti, super!
Gabija 2017-11-09 12:19:06
AČIŪ...
Nedarykit klaidos ir neišmeskit tuščiai savo 80€, nes agentūra tik pasiima pinigus. Pasiūlymų susilaukėm vos keletos, o netikus pirmam ir antram butui, kurie buvo tikrai tragiškos būklės, pasiūlymus gavom tik tuomet kai patys išsiprašėme, kad mums jų ieškotų! Paskambinus ir paklausus kodėl negauname pasiūlymų (buvo žadėta, kad kai ras mūsų reikalavimus atitinkantį skambins), pokalbis pasibaigė po keletos sekundžių, nes buvo pasakyta, jog dabar neturi laiko kalbėti. Apmaudu kaip išvis tokios įmonės gali egzistuoti! Gėda už jus.
NESUPRATAU..... PASKAMBINAU TEL. 8679 47395.. AR 8608 58806.....NOREJAU APZIURETI BUTA NUOMOJAMA, BET JIE MAN PASASAKE, ATVYKITE I KONTORA IR SUSIMOKATE 80 EURU, , IR TADA GALESIT APZIURETI BUTA... MAN ATRODO SIE PINIGAI 80E, , SUMOKAMI JIEMS I KISENE, , BET TO BUTO NEGAUSI......... CIA LABDARA.......... MELAGIAI, , ,.... ZMONES BUKITE ATSARGUS........ CIA, GUDRI SARASKINU KONTORA....... GIEDA....
Nesuprantu kaip tokioje imoneje kazkas nuomuojasi ar samdosi kad isnuomuotu butus ?! Juk yra visiska tragedija, mokestis imamas uz NIEKA. Visiskai atitruke nuo realybes ir nera motyvuoti isnuomuoti buto greitai / sklandziai. Paskambinus neteikia informacijos, kviecia atvaziuoti, reikia susimoketi, kad pradetu kalbeti, tada dar moketi agenturai uz tai, kad pats ieskaisi buto ale je surado tau buta... Matosi apie kokybe is svetaines adreso, negali normalaus uzsisakyti, bomzu agentura. Patarciau niekam nesinuomuoti ir netureti reikalu su jais kadangi visiskai neatlika savo darbo ir pareigu.
P.S. agenturos mokesti moka tas kas samdosi agentura - siuo atveju savininkas, o ne kitaip ir neprisigalvokit su tais "vienkartiniais " mokesciais :D
Taip kad turekime supratingumo ir viskas bus okey;)
Niekam nesiūlau dirbti su šita agentūra, paskambinau pasiteirauti dėl konkretaus buto, o man siūlo visai kitus variantus. Jokio klientų aptarnavimo etikos, galiausiai padėjo ragelį net neišklausius, perskambino, kad pasakyti, jog užsisukčiau raktelį. Dar niekada neteko susidurti su tokiu bendravimu. Žodžiu, esu šokiruota, jokios kultūros.
Tariu didelį ačiū už pagalbą ieškant išsinuomoti butą. Likau maloniai nustebinta geru ir nuoširdžiu darbu. Dėkoju! :-)
AURUS 2017-06-09 18:00:09
O Jūs, didieji komentatoriai, lakstantys agentai su patentais, nežinote kaip įkasti tai pilate visokias šiukšles ant galvos, kad tik jums konkurencija sumažėtų. Ne jūsų nosiai suprasti kaip mes dirbame. Kad užsienyje dirbame ne tik su nuoma, bet ir su pardavimais, tai tikra tiesa. Bet jums ilgai ir nuobodžiai reikėtų smegenis pasukti, kurių abejoju ar turite, kaip vyksta visas šis darbas. ŽINOTE ŠUNYS LOJA, KARAVANAS EINA. Bet kokia reklama, yra reklama. Jūs patys sau meškos paslaugą darotės. SĖKMĖS IR TOLIAU......
O jūs tikras marketingo specialistas. Naujas trend'as čia gal, kad norint klientų reikia vadinti žmones šunimis ar kvailiais be smegenų, kurie nieko nesupranta? Sveikinu, sudarant puikų įmonės įvaizdį.
Patarimas: uzsiregistrave nelaukti stebuklu, o rinktis is realiu variantu.
Jeigu kas netikit, tai prie kiekvieno teigiamo atsiliepimo patikrinkit iš kokios šalies bent jau ateina IP. Slovėnija, Vokietija, USA ir kitos šalys... Nuomojasi būtą iš kitos šalies? Nemanau. Tiesiog kompanijos darbuotojai jungiasi prie proxy/VPN ir kepa sau teigiamus atsiliepimus :) Būkit atsargūs!
Mindaugas. S 2017-06-01 13:24:29
Nevarkit kreipkites i UAB NT Aurus.
Argi normalu vaidinti, kad esi klientas ir apie savo įmonę rašyti teigiamus atsiliepimus? Naudoja TOR proxy, IP adresas ateina iš TOR naršyklės.
Teko bendrauti su dviem šios firmos agentais. Nesuprantu kaip aplamai jiems leidžia dirbti su žmonėm. Jokios kultūros. Taip pat trina jiem nepalankius atsiliepimus apie butus.

NEREKOMENDUOJU!
Nevarkit kreipkites i UAB NT Aurus.
Gaila, kad nepaskaičiau šitų komentarų ir bereikalo sugaišau savo brangų laiką. Melagių melagiai, bando išpešt pinigus už nieką. Esmė tokia, kad jie įkėlę butus į skelbiu.lt, nors tų butų jau nėra, o patys sumokėjus pinigus bando įkišti baisius butus. a*******i ir akiplėšos!

Nekreipkit demesio i tuscius, izeidziancius komentarus. Kam reikes tas susiras.
Monika 2016-10-27 12:27:21
Monika patvirtina teisingai, , Zmones turbut nubausti gyvenimo, jai pila purva ant kitu. Patarimas butu nebendrauti ir netureti jokiu rysiu su tokiais klientais. Bet kaip sakoma: sunys loja, karavanas vaziuoja! Sekmes darbuose !
Būkit protingi ir nedarykit klaidos kreipdamiesi į šią kompaniją, atiduosit 60 eur ir galėsit toliau patys susirasti butą... Jų apgaudinėjimo sistema veikia ir tikrai daug kas ant jos užkimba. Pridėtos nuotraukos į skelbiu.lt su super gero stovio butais ir už super nerealią nuomos kainą, skambini konkrečiai dėl to buto, o jie pasako, kad jis jau išnuomotas, bet pabandys jums rasti pagal jūsų kriterijus ir tai kainuos tik 60 eur... Mhm, randa. Visų pirma, įsidėkit jų patalpintų butų nuotraukas į google image search ir pamatysit, kad kai kurie butai yra užsieniečių nuomojami, visų antra jie paskui siunčia sms ar skambina su pasiūlymais, kurie yra tiesiog žmonių patalpinti butai į skelbiu.lt (kuriuos ir paties matot), plius net ne nupasakoto stovio ir ne su nurodyta kaina, nu žodžiu, jei neturit kam 60 eur atiduot, tai puikus pasirinkimas.
Aciu uz suteiktas paslaugas. Agentura puikiai atliko paslaugas.
Butas surastas labai greitai ir sekmingai isinuomavau.
Aciu uz surastus nuomininkus. Labai patiko bendradarbiauti.
Reikalui esant vel skambinsiu.
Aleksas.

Anreka
Adresas: Gabijos g. 38-1, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Anreka“ – investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymas, parenkant žemės sklypus nekilnojamojo turto plėtrai, kuruojant projektų rengimus, parenkant rangovus. Tai projektavimo darbų organizavimas, vykdymas ir kontrolė, įvairių derinimų bei leidinių gavimas, objektų pridavimo organizavimas; Tai butų ir negyvenamų...
4CT
Generalinis statybų rangovas

Adresas: Antano Tumėno g. 4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; investicinė veikla; inžineriniai tinklai ir sistemos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB 4CT pagrindinės veiklos kryptys: Generalinis rangovas (sutartys FIDIC, LUMP SUM, COST PLUS, OPEN BOOK principais). Atskiri statybų darbai (monolitinių ir surenkamų konstrukcijų montavimas, mūro darbai ir t.t.). Projektavimas (nuo idėjos ir galimybių studijos iki darbo projekto). Projektų valdymas ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; komunalinė technika; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; telekomunikacijos, ryšio priemonės; transporto paslaugos.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
MIŠKŲ TARNYBA
PERKA MIŠKĄ | ATSISKAITO IŠ KARTO

Adresas: Birutės g. 39-11, LT-76214 Šiauliai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė; nekilnojamasis turtas.
Įmonė apima beveik visas miškininkystės sritis, perkame miškus su žeme ar išsikirtimui, patyrę specialistai, turintys miškininkystės išsilavinimą konsultuoja visais miškininkystės klausimais - NEMOKAMAI, ruošiame miškotvarkos projektus, Atliekame miško kirtimo ir medienos ištraukimo į tarpinius medienos sandėlius...
He-Ma
Adresas: Ligoninės g. 3-5, LT-62114 Alytus.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; nekilnojamasis turtas; statyba; šiltinimas, renovacija.
Statybos įmonė UAB "He-Ma" įkurta 1992 metais. Šiandien čia dirba 28 kvalifikuoti specialistai, turintys ilgalaikę patirtį. UAB "HE-MA" atlieka įvairios paskirties ir apimčių statybos, šiltinimo bei remonto darbus. Bendrovės veiklos spektras apima gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties bei komercinių pastatų...

"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai
"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai 08-20 17:46
Šią savaitę portalo "15min" komercijos direktoriaus pareigas pradeda eiti Aivaras Matulis, o nuo rugsėjo mėnesio rinkodaros vadovu tampa Gediminas Galkauskas, iki šiol bendrovėje dirbęs pardavimų...
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba 08-20 17:19
Valstybinių miškų urėdija viešame aukcione parduoda 1985 m. pagamintą burinę jachtę "Gilija" ir 2006 m. gamybos priekabą "Bazaltas 4", kuri skirta jachtos pervežimui.
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta 08-20 17:02
Ekonominės krizės ir hiperinfliacijos kamuojama Venesuela nuo pirmadienio 95% devalvavo savo nacionalinę valiutą, pervadino, denominavo ir susiejo ją su vyriausybės išleista kriptovaliuta.

Primenybe teikiate..

Skoda