Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NT Aurus, UAB

Atsiliepimai apie NT Aurus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie NT Aurus, UAB

Paulius
2018-02-16 13:29:07 IP 192.155.81.225

Puiki butu nuomos paieskos imone, gerai dirba savo darba.
Realiai galiu pasakyti nevarkit patys, nes portaluose tik sovietmecio laiku buta su kilimu ant sienos isinuomosit.
Visi normalus butai per agenturas plaukia.
Seimininkes klausiau, kodel nesiskelbiate intenete? Si atsake, kad agenturai nieko nemoka, nes nuomininkai atsiskaito. Tokiu budu seimininkei nereikia moket uz sklelbimus ir gauna nemaza srauta zmoniu pagal jos pageidavimus. Kaip isaiskejo jau daug metu niekur nesireklamuoja, tik bendradarbiauja su sita agentura.
Kad ir kaip gaila, tokia realybe zmones :)

Rimvydas
2018-02-10 17:34:44 IP 83.176.162.243

Esame dėkingi uz pagalba isinuomojant patalpas Kaune. Labai greitai vyko paieška. Agentai atliko darbą iki galo. Padejo surašyti nuomos sutarti, super!

Goda.Kl
2018-02-09 09:56:47 IP 90.140.144.78

Didelis dekui, kad isnuomavot ir padejote surašyti nuomos sutartį.
Agentas labai malonus.
Kreipsimes ateityje būtinai.
Sėkmės darbuose.
Goda

Aura
2018-02-08 12:28:28 IP 85.206.101.6

Laura 2018-01-31 14:02:44
Aciu NT AURUS uz isnuomota buta. Galiu 100% rekomenduoti jus ieskantiems busto nuomai. Manau daugiausiai nemaloniu komentaru raso tie, kurie net nebuve agenturoje, o tik telefonu pakalbeje ir nezinantys kokia situacija nuomos rinkoje yra istikruju. Ieskojau ir as privaciai kol pavargau : (

DĖKOJAME UŽ PAGALBĄ KOVOJANT SU ŠMEIŽIKAIS...

2018-02-08 12:20:51 IP 85.206.101.6

Augustinas 2018-01-24 13:23:11
Vertinu 10 balu. Bendraujame kelis metus su ta pacia imone. Kiekvienais metais isnuomoja buta, suranda ir atsiuncia klientus is kuriu ir isirenkame tinkamiausius nuomininkus. Tikrai patikimi zmones, kreipkites negalvodami, sutaupysit ant skelbimu ir bus maziau galvos skausmo.

Ačiū už pagalba.

Asta
2018-02-08 12:16:19 IP 85.206.101.6

Mantas 2017-11-09 20:21:53
Esu patenkintas šia įmone, nes savo darbą atlieka tikrai gerai. Kolektyvas draugiškas, visada atsižvelgia į prašymus ir stengiasi kuo greičiau surasti tinkamą variantą. Man surado butą per 3 dienas. Siūlau visiems kreiptis į šią įmonę, nes tikrai išmano tai, ką daro. :)

AČIŲ..

2018-02-01 17:06:50 IP 85.206.101.6

VESTA 2018-01-28 10:53:43
Žinote ten kreipiasi tie, kurie supranta, kad telefonu buto Jums neišnuomos. Ir viskas aiškiai ant balto juodai surašyta sutartyje, kad galite rinktis kol butas patiks. Vieniems tinka jau pats pirmas, kiti išsirenka tik 5-6 variantą. Taip, kad varyti ant jų tikrai nėra už ką. Nebent bambą skauda jų konkurentams. Tai jau čia kitas klausimas. Ir iš tikrųjų nors ir blogai ''varo'', vis tiek, bet kokia reklama yra tik į naudą. SĖKMĖS...

Labai geras pastebėjimas. Reikia girdėti ką sako suprantantys, o ne filosofuoti apie kosmosą. Pagal intelekto lygį galima suprasti kas daugiausia rašo blogus komentarus. Normalūs žmonės - normaliai ir išsirenka.

Aura
2018-02-01 16:38:55 IP 85.206.101.6

Gabija 2017-11-09 12:19:06
Esu patenkinta šios agenturos darbo rezultatais, nuostabu buta surado per kelias dienas. Malonus bendravimas :)

AČIŪ...

Laura
2018-01-31 14:02:44 IP 185.220.101.25

Ugnė
2018-01-29 00:12:31 IP 84.15.179.23

Nedarykit klaidos ir neišmeskit tuščiai savo 80€, nes agentūra tik pasiima pinigus. Pasiūlymų susilaukėm vos keletos, o netikus pirmam ir antram butui, kurie buvo tikrai tragiškos būklės, pasiūlymus gavom tik tuomet kai patys išsiprašėme, kad mums jų ieškotų! Paskambinus ir paklausus kodėl negauname pasiūlymų (buvo žadėta, kad kai ras mūsų reikalavimus atitinkantį skambins), pokalbis pasibaigė po keletos sekundžių, nes buvo pasakyta, jog dabar neturi laiko kalbėti. Apmaudu kaip išvis tokios įmonės gali egzistuoti! Gėda už jus.

VESTA
2018-01-28 10:53:43 IP 85.206.101.6

Augustinas
2018-01-24 13:23:11 IP 198.211.125.85

PAULIUSSS
2018-01-18 17:47:34 IP 84.46.251.19

NIEKAM NEREKOMENDUOJU, GALIAUSIAI BŪSTĄ SUSIRADOM PAČIOS, PINIGAI Į SUBINĘ (80E).
Kodėl?
Todėl, kad ieškojome buto nuo rugsėjo vidurio, reikėjo išsikelti iki spalio 1d. Atėjusios pas brokeri apkalbėjom ko norėtumem (kokie butai, kainos, o ypač vieta mus domina) pirmenybė butams centre ir žaliakalnyje, o tada eiguliai, dainava ir etc. Užsirašė, pradžia lyg ir aiški ir džiaugiamės, kad vienu galvos skausmu mažiau, nes turėjome dar darbų ir be šių paieškų :) Iškart pasiūlė apžiūrėti butą Šiaurės pr. sutikome, išėjusios pasitarėm, kad butas kiek tolokai, nes paminėjome, kurioje vietoje butų pasiūlymų norėtumem sulaukti pirma, tad pranešėm, kad toli ir negaištant laiko nei savo, nei kitų nevyksime. Prasidėjo pasiūlymai iš tokių tolimų galų, nei vieno buto nepasiūlė centre ar aplink centrą, vykdavom apžiūrėti, nes žūt būt buto reikėjo, pasitikėjome ir leidome dirbti savo darbą, susidūrėme ir su tuo, kad atvykus į butą savininkai neturi jokio ryšio su įmonę, pačios agentūros butai neapžiūrėti ir siūloma viską ką randa internete "kiurksodamas biure". Vis minėjome, paskambinus brokeriui, kad norėtumem arčiau centro buto, pastabos nebuvo išgirstos, rečiau skambino, teko ne kartą skambinti brokeriui ir teirautis dėl butų, nes laikas ėjo, o buto neturėjome. Paskambinus brokeriui paskutinį kartą po kelių dienų nežinios sulaukėme pasiūlymo apžiūrėti butą eiguliuose, pasakėme, kad butas toli, kad nebeskambintu ir nebegaištu mūsų laiko, butą rasime pačios, nustebo, kaip butai, kuriuos jis siūlė buvo toli. Butą radome tą pačią dieną tik pradėjusios ieškoti ŽALIAKALNYJE, tvarkingą ir atitinkanti kainą. NEATSAKINGAS, NEPAREIGINGAS, NEĮSIKLAUSO Į PASTABAS, NEREKOMENDUOJU.
Prisirašė dafigą ale tipo gerų atsiliepimų, IP adresai kartojasi, bet vienur Tomas, o kitur jau Vesta rašo... loderių įstaiga
Maja 2018-08-06 12:58:41
"Miela" agentūra, ar jūs rimtai galvojate, kad žmonės yra tokie buki? Taikos pr. 76, metai - 2017

Ir skelbime net neparašot, kad esat agentūra...
Mielas kliente, gaila kad pasitikite tik Google maps senomis foto. 2017m namas pilnai renovuotas, todėl skelbime parasyti būtent šie metai.
Prisegu daugiabučio fasado nuotrauka.
Dedant skelbimus agentai įdeda skelbimus tikrai ne į privačių skelbimų skilti, o i agentūrų. Paieškoje reikia pasirinkti.
Patarimas: sekantį karta pasiskambinti nurodytu tel numeriu ir viskas bus paaiškinta.
Sėkmės paieškose :)

Ir skelbime net neparašot, kad esat agentūra...
Ačiū NT Aurus už pastangas padedant išsinuomoti būstą. Rekomenduojam ir kitiems.
Tikrai neverta patiems ieškoti. Sudaro sutartį ir gauni suderintus laikus adresus susitikimams. Šaunu.
a*******i, melagiai, netikri skelbimai, gadina visus portalus butų savo šiukšlėm. Tikiuosi, kad bankrutuos arba dar geriau užsidegs ir niekada daugiau nebeatsiras.
NEREKOMENDUOJU.

paskambinus prašo iškart atvažiuoti ir susimokėt 80 EUR, o poto tik ieškos būtų..
Dėl kurio buto skambinome pasirodo, kad jo net nėra laisvo, o deda fiktyvius skelbimus gera kaina ir laukia skambučių ir naivių žmonių, kurie sumokės tuos 80 EUR ir poto neaišku ką suras ar ne.
0/10.

NEIŠMESKIT PINIGŲ VELTUI
Vertinu 10 balų už puikų bendradarbiavima. Dziaugiuosi, kad padejote išsinuomoti būstą. Vargu ar čia komentuojantys asmenys su neigiamais komentarais buvo toje agentūroje. Pirmiausia yra sutartis pagal kurią ir vykdomi agentūros isipareigojimai.
Nereikia pust migla apie netikrus butus.Visi butai buvo realus, tik šeimininkai atrankas vykdo kadangi norinčių eilutės stovi.
Sėkmės darbuose NT Aurus.
Neapsigaukit, teigiami komentarai yra parašyti pačių jų... O visi butai neegzistuoja
Įmonė apgaudinėja žmones, siūlo butus, kurie neegzistuoja. Prašo susimokėti iš anksto, bet butų, kurių skelbimai įdėti portaluose nesiūlo.
priekyje sukelti visi netikri teigiami komentarai. neapsigaukit.
Pasikliovėme rekvizitu atsiliepimais, komentarais, bet smarkiai suklydome. Skelbimuose radome labai gražiu butu iš šios agentūros ir už tikrai gera kaina. Pasirašėme sutarti. Pirma diena pasiūlė apžiūrėti 3 butus. Džiaugiamės. Bet skelbimai ir komentarai buvo diena ir naktis. Po savaitės pradėjo siulyti po 1 buta ir tai iš internetines svetaines, susitike su nuominikais tvirtino, kad jokios agentūros neužsisake čia skambina mums. Nors mane patvirtino, kad jie turi savo Bazę butu! Bet ši agentura neturi jokios bazes! Jie renka iš skelbimu ir siunčia, nebent vienas kitas žmogus ateina pas jus. Pabandžiau skambinti iš skelbimu sakiau kad noriu apžiureti ši buta, bet sako kad duos apžiureti jei atsilaisvins! Ir dar po 2 menesiu šis skelbimas yra! Apgaudinėja žmones, kad tokie butai yra bet ju nera. Labai gaila. Tikiuosi ši agentura pasitaisys, nes 80 eur., išmečiau į ora.
KLAUNAI NT Aurus. Deda fiktyvius skelbimus kad tik žmonės skambintų. REALIAI jokių butų NĖRA, kai paklausi - patys nežino apie kokį butą kalba eina. Visuose portaluose prišikta jų skelbimų, apsimeta kad rimtai nuomojami butai. O paskambinus: susimokėk 80 Eur ir jie tau gal kažką suras. Trukdot mano ir savo laiką. Bent pasirašykit kad čia jūs, klaunai, iš NT Aurus tai bus aišku kad neskambinti.
Siaubas siaubas kas per agentūta. Norėjau tik bustą išsinuomot, tai apstaugė kad ieškau tik pusei metų! nei kantrybės, nei bendravimo kultūros : (
Praktiškai visi čia esantys „teigiami“ atsiliepimai parašyti jų pačių. Galit patikrinti IP adresus, visi bus užsienietiški, sugeneruoti naudojant VPN. Apgailėtina
Daug padėjęs agentas dirba siame UAB. Dirba profesionaliai, kalba konkrečiai. Linkėjimai iš zaliakalnio
Puiki butu nuomos paieskos imone, gerai dirba savo darba.
Visi normalus butai per agenturas plaukia.
Kad ir kaip gaila, tokia realybe zmones :)
Didelis dekui, kad isnuomavot ir padejote surašyti nuomos sutartį.
Agentas labai malonus.
Kreipsimes ateityje būtinai.
Sėkmės darbuose.
Goda
Laura 2018-01-31 14:02:44
DĖKOJAME UŽ PAGALBĄ KOVOJANT SU ŠMEIŽIKAIS...
Augustinas 2018-01-24 13:23:11
Ačiū už pagalba.
Mantas 2017-11-09 20:21:53
AČIŲ..
VESTA 2018-01-28 10:53:43
Gabija 2017-11-09 12:19:06
AČIŪ...
NESUPRATAU..... PASKAMBINAU TEL. 8679 47395.. AR 8608 58806.....NOREJAU APZIURETI BUTA NUOMOJAMA, BET JIE MAN PASASAKE, ATVYKITE I KONTORA IR SUSIMOKATE 80 EURU, , IR TADA GALESIT APZIURETI BUTA... MAN ATRODO SIE PINIGAI 80E, , SUMOKAMI JIEMS I KISENE, , BET TO BUTO NEGAUSI......... CIA LABDARA.......... MELAGIAI, , ,.... ZMONES BUKITE ATSARGUS........ CIA, GUDRI SARASKINU KONTORA....... GIEDA....
Nesuprantu kaip tokioje imoneje kazkas nuomuojasi ar samdosi kad isnuomuotu butus ?! Juk yra visiska tragedija, mokestis imamas uz NIEKA. Visiskai atitruke nuo realybes ir nera motyvuoti isnuomuoti buto greitai / sklandziai. Paskambinus neteikia informacijos, kviecia atvaziuoti, reikia susimoketi, kad pradetu kalbeti, tada dar moketi agenturai uz tai, kad pats ieskaisi buto ale je surado tau buta... Matosi apie kokybe is svetaines adreso, negali normalaus uzsisakyti, bomzu agentura. Patarciau niekam nesinuomuoti ir netureti reikalu su jais kadangi visiskai neatlika savo darbo ir pareigu.
P.S. agenturos mokesti moka tas kas samdosi agentura - siuo atveju savininkas, o ne kitaip ir neprisigalvokit su tais "vienkartiniais " mokesciais :D
Viskas cia gerai su ta imone. Uzsiregistravome, sudareme normalia sutarti. Turejom palaukti dvi dienas kol isirinkom.Niekur neizvelgiau minusu ju darbe. Agentai bendravo maloniai.
Mano nuomone kaip jus bendraujate, taip ir su jumis.
Jaigu igrystate su kvailais klausimais tai gal ir pasiunte :D
Agentas juk negali i viena buta suleisti visa buri zmoniu. Nebent turgus jums prie sirdies.
Taip kad turekime supratingumo ir viskas bus okey;)
Niekam nesiūlau dirbti su šita agentūra, paskambinau pasiteirauti dėl konkretaus buto, o man siūlo visai kitus variantus. Jokio klientų aptarnavimo etikos, galiausiai padėjo ragelį net neišklausius, perskambino, kad pasakyti, jog užsisukčiau raktelį. Dar niekada neteko susidurti su tokiu bendravimu. Žodžiu, esu šokiruota, jokios kultūros.
Tariu didelį ačiū už pagalbą ieškant išsinuomoti butą. Likau maloniai nustebinta geru ir nuoširdžiu darbu. Dėkoju! :-)
AURUS 2017-06-09 18:00:09
Nekreipkite dėmesio į tuščius, įžeidžiančius komentarus. Kam reikės tas susiras.
O Jūs, didieji komentatoriai, lakstantys agentai su patentais, nežinote kaip įkasti tai pilate visokias šiukšles ant galvos, kad tik jums konkurencija sumažėtų. Ne jūsų nosiai suprasti kaip mes dirbame. Kad užsienyje dirbame ne tik su nuoma, bet ir su pardavimais, tai tikra tiesa. Bet jums ilgai ir nuobodžiai reikėtų smegenis pasukti, kurių abejoju ar turite, kaip vyksta visas šis darbas. ŽINOTE ŠUNYS LOJA, KARAVANAS EINA. Bet kokia reklama, yra reklama. Jūs patys sau meškos paslaugą darotės. SĖKMĖS IR TOLIAU......
O jūs tikras marketingo specialistas. Naujas trend'as čia gal, kad norint klientų reikia vadinti žmones šunimis ar kvailiais be smegenų, kurie nieko nesupranta? Sveikinu, sudarant puikų įmonės įvaizdį.
Sauni imone, buta surado ta pacia diena. Net po darbo valandu agentas suorganizavo susitikima su seimininku.Viskas labai gerai kai zinai ko nori ir ko ieskai.
Patarimas: uzsiregistrave nelaukti stebuklu, o rinktis is realiu variantu.
Jeigu kas netikit, tai prie kiekvieno teigiamo atsiliepimo patikrinkit iš kokios šalies bent jau ateina IP. Slovėnija, Vokietija, USA ir kitos šalys... Nuomojasi būtą iš kitos šalies? Nemanau. Tiesiog kompanijos darbuotojai jungiasi prie proxy/VPN ir kepa sau teigiamus atsiliepimus :) Būkit atsargūs!
Mindaugas. S 2017-06-01 13:24:29
Galvoju uztarti ir uzdeti dideli pliusa siam UAB. Buta isirinkau ta pacia diena kaip uzsiregistravau. Dave konkrecius adresus, sutare laikus susitikimams su seimininkais. Likau patenkintas paslauga. Taip, galiu pagirti agenta su kuriuo teko bendrauti.
Paciam teko vargti ilgai, sekiau skelbimus, vazinejau i butus...
Nevarkit kreipkites i UAB NT Aurus.
Argi normalu vaidinti, kad esi klientas ir apie savo įmonę rašyti teigiamus atsiliepimus? Naudoja TOR proxy, IP adresas ateina iš TOR naršyklės.
Teko bendrauti su dviem šios firmos agentais. Nesuprantu kaip aplamai jiems leidžia dirbti su žmonėm. Jokios kultūros. Taip pat trina jiem nepalankius atsiliepimus apie butus.

NEREKOMENDUOJU!
Paciam teko vargti ilgai, sekiau skelbimus, vazinejau i butus...
Nevarkit kreipkites i UAB NT Aurus.
Gaila, kad nepaskaičiau šitų komentarų ir bereikalo sugaišau savo brangų laiką. Melagių melagiai, bando išpešt pinigus už nieką. Esmė tokia, kad jie įkėlę butus į skelbiu.lt, nors tų butų jau nėra, o patys sumokėjus pinigus bando įkišti baisius butus. a*******i ir akiplėšos!
Laba diena. Noriu padekoti sios imones darbuotojams uz puikius darbo rezultatus. Dziaugiuosi surastu objektu, stengsimes ir toliau palaikyti rysius. Labai dekingas Gintas. R

Nekreipkit demesio i tuscius, izeidziancius komentarus. Kam reikes tas susiras.
Monika 2016-10-27 12:27:21
Labai nuostabus zmones, puikiai bendrauja su klientu, randam bendra kalba. Esu susidurusi su keliomis imonemis, kurios verciasi nekilnojamu turtu. Galiu pasakyti, kad NT Aurus tikrai patikima agentura ir atlieka savo darba iki galo.
Monika patvirtina teisingai, , Zmones turbut nubausti gyvenimo, jai pila purva ant kitu. Patarimas butu nebendrauti ir netureti jokiu rysiu su tokiais klientais. Bet kaip sakoma: sunys loja, karavanas vaziuoja! Sekmes darbuose !
Būkit protingi ir nedarykit klaidos kreipdamiesi į šią kompaniją, atiduosit 60 eur ir galėsit toliau patys susirasti butą... Jų apgaudinėjimo sistema veikia ir tikrai daug kas ant jos užkimba. Pridėtos nuotraukos į skelbiu.lt su super gero stovio butais ir už super nerealią nuomos kainą, skambini konkrečiai dėl to buto, o jie pasako, kad jis jau išnuomotas, bet pabandys jums rasti pagal jūsų kriterijus ir tai kainuos tik 60 eur... Mhm, randa. Visų pirma, įsidėkit jų patalpintų butų nuotraukas į google image search ir pamatysit, kad kai kurie butai yra užsieniečių nuomojami, visų antra jie paskui siunčia sms ar skambina su pasiūlymais, kurie yra tiesiog žmonių patalpinti butai į skelbiu.lt (kuriuos ir paties matot), plius net ne nupasakoto stovio ir ne su nurodyta kaina, nu žodžiu, jei neturit kam 60 eur atiduot, tai puikus pasirinkimas.
Aciu uz suteiktas paslaugas. Agentura puikiai atliko paslaugas.
Butas surastas labai greitai ir sekmingai isinuomavau.
Neseniai teko parduoti savo butą. Tai atlikti padėjo Remax NT agentūroje Kaune dirbanti Sandra Klimaitė. Tai profesionali, pasitikinti savimi bei darbšti darbuotoja. Jos dėka butas buvo parduotas per labai greitą laiką. Ačiū jai. Tokiais darbuotojais vadovai turėtų didžiuotis.
Aciu uz surastus nuomininkus. Labai patiko bendradarbiauti.
Reikalui esant vel skambinsiu.
Aleksas.

Anreka
Adresas: Gabijos g. 38-1, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Anreka“ – investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymas, parenkant žemės sklypus nekilnojamojo turto plėtrai, kuruojant projektų rengimus, parenkant rangovus. Tai projektavimo darbų organizavimas, vykdymas ir kontrolė, įvairių derinimų bei leidinių gavimas, objektų pridavimo organizavimas; Tai butų ir negyvenamų...
4CT
Generalinis statybų rangovas

Adresas: Antano Tumėno g. 4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; investicinė veikla; inžineriniai tinklai ir sistemos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB 4CT pagrindinės veiklos kryptys: Generalinis rangovas (sutartys FIDIC, LUMP SUM, COST PLUS, OPEN BOOK principais). Atskiri statybų darbai (monolitinių ir surenkamų konstrukcijų montavimas, mūro darbai ir t.t.). Projektavimas (nuo idėjos ir galimybių studijos iki darbo projekto). Projektų valdymas ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; komunalinė technika; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; telekomunikacijos, ryšio priemonės; transporto paslaugos.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
MIŠKŲ TARNYBA
PERKA MIŠKĄ | ATSISKAITO IŠ KARTO

Adresas: Birutės g. 39-11, LT-76214 Šiauliai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė; nekilnojamasis turtas.
Įmonė apima beveik visas miškininkystės sritis, perkame miškus su žeme ar išsikirtimui, patyrę specialistai, turintys miškininkystės išsilavinimą konsultuoja visais miškininkystės klausimais - NEMOKAMAI, ruošiame miškotvarkos projektus, Atliekame miško kirtimo ir medienos ištraukimo į tarpinius medienos sandėlius...
SDG grupė
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba.
2011 m. balandžio mėnesį įkurta UAB „SDG grupė“, kaip valdančioji įmonių grupės bendrovė. Šiuo metu SDG įmonių grupę sudaro aštuonios įmonės: UAB „SDG“ (verslo konsultacijų ir mokymų paslaugos) UAB „SDG grupė“ (įmonių valdymas) UAB „SDG kodas“ (prekyba asmeninėmis apsaugos priemonėmis ir darbo drabužiais) VŠĮ...

Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis
Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis 10-20 18:30
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, viliamasi, kad bus išspręsti ginčai dėl statybų mieste.
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit"
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit" 10-20 18:07
Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje Londone šeštadienį tūkstančiai protestuotojų reikalauja antrojo referendumo dėl galutinio "Brexit" susitarimo su ES.
B. Gatesas ir Europos Komisija 100 mln. Eur rems švarias technologijas
B. Gatesas ir Europos Komisija 100 mln. Eur rems švarias technologijas 10-20 14:08
Europos Komisija ir Billo Gateso fondas "Breakthrough Energy" pasirašė susitarimo memorandumą dėl jungtinio investicijų fondo "Breakthrough Energy Europe" steigimo. Jis padės Europos bendrovėms...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%