VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NT kampas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NT kampas

Atsiliepimai apie NT kampas, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie NT kampas, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Labai paslaugus darbuotojai.
Esu dekinga uz surastus nuomininkus.
Ateityje butinai kreipsiuos del paslaugu ;)
Atsakyti
Gostautas 2019-03-07 13:31:31
Laba diena. Esame patenkinti ir norime padekoti uz sklandu darba. Tiek butas patiko, tiek ir savininkas pasirode sukalbamas ir nuosirdus.
REKOMENDUOJU.
Sveiki. Galbūt papasakotumėte, kaip vyko visas buto paieškos procesas? Kada mokėjote pinigus agentūrai? Jau išsirinkę butą ar prieš tai?
Atsakyti
Laba diena. Esame patenkinti ir norime padekoti uz sklandu darba. Tiek butas patiko, tiek ir savininkas pasirode sukalbamas ir nuosirdus.
REKOMENDUOJU.
Atsakyti
Dėkoju už pastangas tarpininkaujant. Paslaugomis esame patenkinti. Prireikus pagalbos, būtinai kreipsimes ir vėl.
Atsakyti
D 2018-11-27 09:21:32
Labai neprofesionalus, nemalonus bendravimas, klientų pavedimas, apgavystės - štai kokia ta NT AURUS.
Laba diena. Labai norėtume sužinoti kaip būtent jus apgavome ar pavedeme ?
Kieno vardu buvote registruoti? Gal galite konkrečiai paaiškinti situaciją. Bandysime išspręsti klaidas.
Atsakyti
Labai neprofesionalus, nemalonus bendravimas, klientų pavedimas, apgavystės - štai kokia ta NT AURUS.
Atsakyti
Smagu kai galima susirasti tinkama buta be dideliu rupesciu.
Tai padejo atlikti UAB NT AURUS.
Esame dekingi uz pastangas paieskant buto Kaune.
Vertinu 10 balu.
Atsakyti
Ačiū už surasta nuomai butą. Viskas patiko. Kreipsimes ateityje ir vėl.
Atsakyti
Paieška vyko gan sklandžiai. Pasiulimu buvo nemažai, net nespejom i kaip kuriuos nuvykti.Pasirodo kas pirmesnis, tas gudresnis.
Buvo gerų ir tragiškai atrodančių būtų bet viskas priklauso nuo šeimininkų gobsumo.
Išsirinkome sau patinkantį būtuka, dėl kurio ir kreipėmės į agentūra.
Atsakyti
Esu dėkinga NT AURUS padedant susirasti gyvenamas patalpas Kaune.
Labai šaunus brokeriai, stengėsi suderinti susitikimus su šeimininkais kuo greičiau.
Tikrai nemaza pasiula gavau. Suradau tai ko ir ieškojau.
Sekmes darbuose !
Atsakyti
NIEKAM NEREKOMENDUOJU, GALIAUSIAI BŪSTĄ SUSIRADOM PAČIOS, PINIGAI Į SUBINĘ (80E).
Kodėl?
Todėl, kad ieškojome buto nuo rugsėjo vidurio, reikėjo išsikelti iki spalio 1d. Atėjusios pas brokeri apkalbėjom ko norėtumem (kokie butai, kainos, o ypač vieta mus domina) pirmenybė butams centre ir žaliakalnyje, o tada eiguliai, dainava ir etc. Užsirašė, pradžia lyg ir aiški ir džiaugiamės, kad vienu galvos skausmu mažiau, nes turėjome dar darbų ir be šių paieškų :) Iškart pasiūlė apžiūrėti butą Šiaurės pr. sutikome, išėjusios pasitarėm, kad butas kiek tolokai, nes paminėjome, kurioje vietoje butų pasiūlymų norėtumem sulaukti pirma, tad pranešėm, kad toli ir negaištant laiko nei savo, nei kitų nevyksime. Prasidėjo pasiūlymai iš tokių tolimų galų, nei vieno buto nepasiūlė centre ar aplink centrą, vykdavom apžiūrėti, nes žūt būt buto reikėjo, pasitikėjome ir leidome dirbti savo darbą, susidūrėme ir su tuo, kad atvykus į butą savininkai neturi jokio ryšio su įmonę, pačios agentūros butai neapžiūrėti ir siūloma viską ką randa internete "kiurksodamas biure". Vis minėjome, paskambinus brokeriui, kad norėtumem arčiau centro buto, pastabos nebuvo išgirstos, rečiau skambino, teko ne kartą skambinti brokeriui ir teirautis dėl butų, nes laikas ėjo, o buto neturėjome. Paskambinus brokeriui paskutinį kartą po kelių dienų nežinios sulaukėme pasiūlymo apžiūrėti butą eiguliuose, pasakėme, kad butas toli, kad nebeskambintu ir nebegaištu mūsų laiko, butą rasime pačios, nustebo, kaip butai, kuriuos jis siūlė buvo toli. Butą radome tą pačią dieną tik pradėjusios ieškoti ŽALIAKALNYJE, tvarkingą ir atitinkanti kainą. NEATSAKINGAS, NEPAREIGINGAS, NEĮSIKLAUSO Į PASTABAS, NEREKOMENDUOJU.
Atsakyti
Prisirašė dafigą ale tipo gerų atsiliepimų, IP adresai kartojasi, bet vienur Tomas, o kitur jau Vesta rašo... loderių įstaiga
Atsakyti
Maja 2018-08-06 12:58:41
"Miela" agentūra, ar jūs rimtai galvojate, kad žmonės yra tokie buki? Taikos pr. 76, metai - 2017

Ir skelbime net neparašot, kad esat agentūra...
Mielas kliente, gaila kad pasitikite tik Google maps senomis foto. 2017m namas pilnai renovuotas, todėl skelbime parasyti būtent šie metai.
Prisegu daugiabučio fasado nuotrauka.
Dedant skelbimus agentai įdeda skelbimus tikrai ne į privačių skelbimų skilti, o i agentūrų. Paieškoje reikia pasirinkti.
Patarimas: sekantį karta pasiskambinti nurodytu tel numeriu ir viskas bus paaiškinta.
Sėkmės paieškose :)
Atsakyti
"Miela" agentūra, ar jūs rimtai galvojate, kad žmonės yra tokie buki? Taikos pr. 76, metai - 2017

Ir skelbime net neparašot, kad esat agentūra...
Atsakyti
Ačiū NT Aurus už pastangas padedant išsinuomoti būstą. Rekomenduojam ir kitiems.
Tikrai neverta patiems ieškoti. Sudaro sutartį ir gauni suderintus laikus adresus susitikimams. Šaunu.
Atsakyti
NEREKOMENDUOJU.

paskambinus prašo iškart atvažiuoti ir susimokėt 80 EUR, o poto tik ieškos būtų..
Dėl kurio buto skambinome pasirodo, kad jo net nėra laisvo, o deda fiktyvius skelbimus gera kaina ir laukia skambučių ir naivių žmonių, kurie sumokės tuos 80 EUR ir poto neaišku ką suras ar ne.
0/10.

NEIŠMESKIT PINIGŲ VELTUI
Atsakyti
Vertinu 10 balų už puikų bendradarbiavima. Dziaugiuosi, kad padejote išsinuomoti būstą. Vargu ar čia komentuojantys asmenys su neigiamais komentarais buvo toje agentūroje. Pirmiausia yra sutartis pagal kurią ir vykdomi agentūros isipareigojimai.
Nereikia pust migla apie netikrus butus.Visi butai buvo realus, tik šeimininkai atrankas vykdo kadangi norinčių eilutės stovi.
Sėkmės darbuose NT Aurus.
Atsakyti
Neapsigaukit, teigiami komentarai yra parašyti pačių jų... O visi butai neegzistuoja
Atsakyti
Įmonė apgaudinėja žmones, siūlo butus, kurie neegzistuoja. Prašo susimokėti iš anksto, bet butų, kurių skelbimai įdėti portaluose nesiūlo.
Atsakyti
priekyje sukelti visi netikri teigiami komentarai. neapsigaukit.
Atsakyti
Pasikliovėme rekvizitu atsiliepimais, komentarais, bet smarkiai suklydome. Skelbimuose radome labai gražiu butu iš šios agentūros ir už tikrai gera kaina. Pasirašėme sutarti. Pirma diena pasiūlė apžiūrėti 3 butus. Džiaugiamės. Bet skelbimai ir komentarai buvo diena ir naktis. Po savaitės pradėjo siulyti po 1 buta ir tai iš internetines svetaines, susitike su nuominikais tvirtino, kad jokios agentūros neužsisake čia skambina mums. Nors mane patvirtino, kad jie turi savo Bazę butu! Bet ši agentura neturi jokios bazes! Jie renka iš skelbimu ir siunčia, nebent vienas kitas žmogus ateina pas jus. Pabandžiau skambinti iš skelbimu sakiau kad noriu apžiureti ši buta, bet sako kad duos apžiureti jei atsilaisvins! Ir dar po 2 menesiu šis skelbimas yra! Apgaudinėja žmones, kad tokie butai yra bet ju nera. Labai gaila. Tikiuosi ši agentura pasitaisys, nes 80 eur., išmečiau į ora.
Atsakyti
KLAUNAI NT Aurus. Deda fiktyvius skelbimus kad tik žmonės skambintų. REALIAI jokių butų NĖRA, kai paklausi - patys nežino apie kokį butą kalba eina. Visuose portaluose prišikta jų skelbimų, apsimeta kad rimtai nuomojami butai. O paskambinus: susimokėk 80 Eur ir jie tau gal kažką suras. Trukdot mano ir savo laiką. Bent pasirašykit kad čia jūs, klaunai, iš NT Aurus tai bus aišku kad neskambinti.
Atsakyti
Siaubas siaubas kas per agentūta. Norėjau tik bustą išsinuomot, tai apstaugė kad ieškau tik pusei metų! nei kantrybės, nei bendravimo kultūros : (
Atsakyti
Praktiškai visi čia esantys „teigiami“ atsiliepimai parašyti jų pačių. Galit patikrinti IP adresus, visi bus užsienietiški, sugeneruoti naudojant VPN. Apgailėtina
Atsakyti
Daug padėjęs agentas dirba siame UAB. Dirba profesionaliai, kalba konkrečiai. Linkėjimai iš zaliakalnio
Atsakyti
Puiki butu nuomos paieskos imone, gerai dirba savo darba.
Realiai galiu pasakyti nevarkit patys, nes portaluose tik sovietmecio laiku buta su kilimu ant sienos isinuomosit.
Visi normalus butai per agenturas plaukia.
Seimininkes klausiau, kodel nesiskelbiate intenete? Si atsake, kad agenturai nieko nemoka, nes nuomininkai atsiskaito. Tokiu budu seimininkei nereikia moket uz sklelbimus ir gauna nemaza srauta zmoniu pagal jos pageidavimus. Kaip isaiskejo jau daug metu niekur nesireklamuoja, tik bendradarbiauja su sita agentura.
Kad ir kaip gaila, tokia realybe zmones :)
Atsakyti
Esame dėkingi uz pagalba isinuomojant patalpas Kaune. Labai greitai vyko paieška. Agentai atliko darbą iki galo. Padejo surašyti nuomos sutarti, super!
Atsakyti
Didelis dekui, kad isnuomavot ir padejote surašyti nuomos sutartį.
Agentas labai malonus.
Kreipsimes ateityje būtinai.
Sėkmės darbuose.
Goda
Atsakyti
Aciu NT AURUS uz isnuomota buta. Galiu 100% rekomenduoti jus ieskantiems busto nuomai. Manau daugiausiai nemaloniu komentaru raso tie, kurie net nebuve agenturoje, o tik telefonu pakalbeje ir nezinantys kokia situacija nuomos rinkoje yra istikruju. Ieskojau ir as privaciai kol pavargau : (
Atsakyti
Nedarykit klaidos ir neišmeskit tuščiai savo 80€, nes agentūra tik pasiima pinigus. Pasiūlymų susilaukėm vos keletos, o netikus pirmam ir antram butui, kurie buvo tikrai tragiškos būklės, pasiūlymus gavom tik tuomet kai patys išsiprašėme, kad mums jų ieškotų! Paskambinus ir paklausus kodėl negauname pasiūlymų (buvo žadėta, kad kai ras mūsų reikalavimus atitinkantį skambins), pokalbis pasibaigė po keletos sekundžių, nes buvo pasakyta, jog dabar neturi laiko kalbėti. Apmaudu kaip išvis tokios įmonės gali egzistuoti! Gėda už jus.
Atsakyti
Vertinu 10 balu. Bendraujame kelis metus su ta pacia imone. Kiekvienais metais isnuomoja buta, suranda ir atsiuncia klientus is kuriu ir isirenkame tinkamiausius nuomininkus. Tikrai patikimi zmones, kreipkites negalvodami, sutaupysit ant skelbimu ir bus maziau galvos skausmo.
Atsakyti
NESUPRATAU..... PASKAMBINAU TEL. 8679 47395.. AR 8608 58806.....NOREJAU APZIURETI BUTA NUOMOJAMA, BET JIE MAN PASASAKE, ATVYKITE I KONTORA IR SUSIMOKATE 80 EURU, , IR TADA GALESIT APZIURETI BUTA... MAN ATRODO SIE PINIGAI 80E, , SUMOKAMI JIEMS I KISENE, , BET TO BUTO NEGAUSI......... CIA LABDARA.......... MELAGIAI, , ,.... ZMONES BUKITE ATSARGUS........ CIA, GUDRI SARASKINU KONTORA....... GIEDA....
Atsakyti
Nesuprantu kaip tokioje imoneje kazkas nuomuojasi ar samdosi kad isnuomuotu butus ?! Juk yra visiska tragedija, mokestis imamas uz NIEKA. Visiskai atitruke nuo realybes ir nera motyvuoti isnuomuoti buto greitai / sklandziai. Paskambinus neteikia informacijos, kviecia atvaziuoti, reikia susimoketi, kad pradetu kalbeti, tada dar moketi agenturai uz tai, kad pats ieskaisi buto ale je surado tau buta... Matosi apie kokybe is svetaines adreso, negali normalaus uzsisakyti, bomzu agentura. Patarciau niekam nesinuomuoti ir netureti reikalu su jais kadangi visiskai neatlika savo darbo ir pareigu.
P.S. agenturos mokesti moka tas kas samdosi agentura - siuo atveju savininkas, o ne kitaip ir neprisigalvokit su tais "vienkartiniais " mokesciais :D
Atsakyti
Esu patenkintas šia įmone, nes savo darbą atlieka tikrai gerai. Kolektyvas draugiškas, visada atsižvelgia į prašymus ir stengiasi kuo greičiau surasti tinkamą variantą. Man surado butą per 3 dienas. Siūlau visiems kreiptis į šią įmonę, nes tikrai išmano tai, ką daro. :)
Atsakyti
Esu patenkinta šios agenturos darbo rezultatais, nuostabu buta surado per kelias dienas. Malonus bendravimas :)
Atsakyti
Viskas cia gerai su ta imone. Uzsiregistravome, sudareme normalia sutarti. Turejom palaukti dvi dienas kol isirinkom.Niekur neizvelgiau minusu ju darbe. Agentai bendravo maloniai.
Mano nuomone kaip jus bendraujate, taip ir su jumis.
Jaigu igrystate su kvailais klausimais tai gal ir pasiunte :D
Agentas juk negali i viena buta suleisti visa buri zmoniu. Nebent turgus jums prie sirdies.
Taip kad turekime supratingumo ir viskas bus okey;)
Atsakyti
Niekam nesiūlau dirbti su šita agentūra, paskambinau pasiteirauti dėl konkretaus buto, o man siūlo visai kitus variantus. Jokio klientų aptarnavimo etikos, galiausiai padėjo ragelį net neišklausius, perskambino, kad pasakyti, jog užsisukčiau raktelį. Dar niekada neteko susidurti su tokiu bendravimu. Žodžiu, esu šokiruota, jokios kultūros.
Atsakyti
Tariu didelį ačiū už pagalbą ieškant išsinuomoti butą. Likau maloniai nustebinta geru ir nuoširdžiu darbu. Dėkoju! :-)
Atsakyti
O jūs tikras marketingo specialistas. Naujas trend'as čia gal, kad norint klientų reikia vadinti žmones šunimis ar kvailiais be smegenų, kurie nieko nesupranta? Sveikinu, sudarant puikų įmonės įvaizdį.
Atsakyti
Sauni imone, buta surado ta pacia diena. Net po darbo valandu agentas suorganizavo susitikima su seimininku.Viskas labai gerai kai zinai ko nori ir ko ieskai.
Patarimas: uzsiregistrave nelaukti stebuklu, o rinktis is realiu variantu.
Atsakyti
Jeigu kas netikit, tai prie kiekvieno teigiamo atsiliepimo patikrinkit iš kokios šalies bent jau ateina IP. Slovėnija, Vokietija, USA ir kitos šalys... Nuomojasi būtą iš kitos šalies? Nemanau. Tiesiog kompanijos darbuotojai jungiasi prie proxy/VPN ir kepa sau teigiamus atsiliepimus :) Būkit atsargūs!
Atsakyti
Mindaugas. S 2017-06-01 13:24:29
Galvoju uztarti ir uzdeti dideli pliusa siam UAB. Buta isirinkau ta pacia diena kaip uzsiregistravau. Dave konkrecius adresus, sutare laikus susitikimams su seimininkais. Likau patenkintas paslauga. Taip, galiu pagirti agenta su kuriuo teko bendrauti.
Paciam teko vargti ilgai, sekiau skelbimus, vazinejau i butus...
Nevarkit kreipkites i UAB NT Aurus.
Argi normalu vaidinti, kad esi klientas ir apie savo įmonę rašyti teigiamus atsiliepimus? Naudoja TOR proxy, IP adresas ateina iš TOR naršyklės.
Atsakyti
Teko bendrauti su dviem šios firmos agentais. Nesuprantu kaip aplamai jiems leidžia dirbti su žmonėm. Jokios kultūros. Taip pat trina jiem nepalankius atsiliepimus apie butus.

NEREKOMENDUOJU!
Atsakyti
Galvoju uztarti ir uzdeti dideli pliusa siam UAB. Buta isirinkau ta pacia diena kaip uzsiregistravau. Dave konkrecius adresus, sutare laikus susitikimams su seimininkais. Likau patenkintas paslauga. Taip, galiu pagirti agenta su kuriuo teko bendrauti.
Paciam teko vargti ilgai, sekiau skelbimus, vazinejau i butus...
Nevarkit kreipkites i UAB NT Aurus.
Atsakyti
Gaila, kad nepaskaičiau šitų komentarų ir bereikalo sugaišau savo brangų laiką. Melagių melagiai, bando išpešt pinigus už nieką. Esmė tokia, kad jie įkėlę butus į skelbiu.lt, nors tų butų jau nėra, o patys sumokėjus pinigus bando įkišti baisius butus. a*******i ir akiplėšos!
Atsakyti
Laba diena. Noriu padekoti sios imones darbuotojams uz puikius darbo rezultatus. Dziaugiuosi surastu objektu, stengsimes ir toliau palaikyti rysius. Labai dekingas Gintas. R

Nekreipkit demesio i tuscius, izeidziancius komentarus. Kam reikes tas susiras.
Atsakyti
Būkit protingi ir nedarykit klaidos kreipdamiesi į šią kompaniją, atiduosit 60 eur ir galėsit toliau patys susirasti butą... Jų apgaudinėjimo sistema veikia ir tikrai daug kas ant jos užkimba. Pridėtos nuotraukos į skelbiu.lt su super gero stovio butais ir už super nerealią nuomos kainą, skambini konkrečiai dėl to buto, o jie pasako, kad jis jau išnuomotas, bet pabandys jums rasti pagal jūsų kriterijus ir tai kainuos tik 60 eur... Mhm, randa. Visų pirma, įsidėkit jų patalpintų butų nuotraukas į google image search ir pamatysit, kad kai kurie butai yra užsieniečių nuomojami, visų antra jie paskui siunčia sms ar skambina su pasiūlymais, kurie yra tiesiog žmonių patalpinti butai į skelbiu.lt (kuriuos ir paties matot), plius net ne nupasakoto stovio ir ne su nurodyta kaina, nu žodžiu, jei neturit kam 60 eur atiduot, tai puikus pasirinkimas.
Atsakyti
Aciu uz suteiktas paslaugas. Agentura puikiai atliko paslaugas.
Butas surastas labai greitai ir sekmingai isinuomavau.
Atsakyti
Neseniai teko parduoti savo butą. Tai atlikti padėjo Remax NT agentūroje Kaune dirbanti Sandra Klimaitė. Tai profesionali, pasitikinti savimi bei darbšti darbuotoja. Jos dėka butas buvo parduotas per labai greitą laiką. Ačiū jai. Tokiais darbuotojais vadovai turėtų didžiuotis.
Atsakyti
Aciu uz surastus nuomininkus. Labai patiko bendradarbiauti.
Reikalui esant vel skambinsiu.
Aleksas.

Taip pat rekomenduojame

Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
Vanaginė
Gamybinių ir komercinių patalpų nuoma

Adresas: Prašiškių g. 53, Vanaginės k., LT-08469 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma.
ŽŪB „Vanaginė“ yra įsikūrusi 11 – ąjame Molėtų plento kilometre, t.y. tarp Santariškių ir Riešės. Pagrindinė įmonės veikla – įvairios paskirties patalpų nuoma. Bendras įmonės sandėliavimo, gamybinių bei biurų patalpų plotas daugiau nei 20 000 kv. m. Bendrovė turi dvi elektros pastotes, savą vandentiekio sistemą, į...
Kalnėnų slėnis
Adresas: Mėnulio g. 11-101, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: investicinė veikla; nekilnojamasis turtas; statyba.
„Kalnėnų slėnis“ – namai šalia gamtos. Gyvenvietėje kuriamos laisvalaikio zonos, kuriose aktyviai leisti laiką galės tiek mažieji „Kalnėnų slėnis“ gyventojai, tiek jų tėveliai. Mažiesiems numatytos laisvalaikio erdvės: žiemą „Kalnėnų slėnis“ gyventojai galės mėgautis žiemos malonumais – slidinėti su rogėmis nuo...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
Vis dar pervedimų viduramžiai: pavedimai tarp bankų keliaus iki 5 dienų
Vis dar pervedimų viduramžiai: pavedimai tarp bankų keliaus iki 5 dienų 04-18 13:06
Per Šv. Velykas pateikti mokėjimai tarp didžiųjų šalies bankų nebus vykdomi, todėl šiandien po 16 val. pateikti mokėjimai į kitus bankus bus įskaityti tik po Velykų – kitą antradienį, o kai...
Kaune ir Klaipėdoje – dviženklis naujų butų kainų augimas
Kaune ir Klaipėdoje – dviženklis naujų butų kainų augimas 04-18 12:51
Pirmąjį šių metų ketvirtį šalyje būstui įsigyti buvo išleista apie 440 mln. Eur, arba 15,6% daugiau nei praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu ir 15,2% mažiau nei 2018 m. paskutinįjį ketvirtį.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

PepsiCo 127,01 +3,76%
Intel 58,56 +3,26%
Goldman Sachs 207,90 +3,00%
JPMorgan 114,30 +2,88%
Moody's 187,97 -1,35%
AIG 45,97 -1,65%
Pfizer 39,88 -2,54%
IBM 139,11 -4,15%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 1,57 +9,79%
Varis 6300,49 +6,08%
Vištiena 2,09 -2,79%
Dujos (JAV) 2,72 -11,69%
Anglis 95,42 -3,19%
Auksas 1320,07 +2,19%
Jautiena 4,28 +0,94%
Dyzelis 1,96 +5,95%