Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NT pikas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NT pikas

Atsiliepimai apie NT pikas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie NT pikas, UAB

Susirandi būstą, pasiskambini į agentūrą (kalbos manieros turgaus lygio), o ten tavęs prašo pasirašyti sutartį ir susimokėti 90 eurų į priekį už dar neatliktą darbą, tada galėsi apžiūrėti būstą ir jeigu tiksi šeimininkams, tada išnuomos. Neduoda jokių garantijų ir neleidžia apžiūrėti būsto, kol nesumoki pinigų į priekį. Tai parodo kaip galimai nepatikimą brokerį. Be to, parašius informaciją kuri nurodoma šiame puslapyje, kad įmonė jau kelis kartus pakeitus pavadinimą, bei veiklos įstatus ir įdėjus nuorodą į Delfi.lt kur rašo apie NT Aurus, prasidėjo grasinimai, kad perdavė Policijai ir pateiks ieškinį. (Jeigu tokie teisingi bei nekalti tai paduokit Delfi į teismą). Dabar aišku kodėl tokie geri ir tik geri atsiliepimai, nes už bet kokią (netinkamą jiems) informaciją būsit perduoti Policijai ir pateiks ieškinį... Taip - pateiks ieškinį užtai ką rašo Rekvizitai.lt ir Delfi.lt
TIKRAI NEREKOMENDUOJU!!!

Šios įmonės direktorė teigė, kad neigiamus atsiliepimus rašo tik jų konkurentai
Viskas praejo sklandziai ir labai greitai. Issinomavau buta be jokiu problemu ir greitai.
Ričardas Dimša 2019-09-12 14:27:52
Suradau butą per 3 dienas, įmonė dirba savo darbą labai gerai ir efektyviai, rekomenduoju!
Dominykas 2019-09-14 13:13:50
Puiki firma. Bendravimas malonus, darbas operatyvus.
Man teko bendraut su Ayda ji išklausė mano norus ir pasiūlė kelis variantus. Taip kad nuoširdžiai rekomenduoju.
Monika 2019-09-16 12:29:56
Pradžioje dvejojau ar gerai nusprendžiau, kad kreipiausi į šią agentūra bet dabar jauciuosi laiminga nes išsinuomavom buta su draugu ir šuneliu Nt Piko dėka. Kiekvieną dieną sulaukdavom skambučių su adresais po 3 dienu sudarem nuomos sutartį. Butas labai patiko. Ačiū ☺️
Mangirdas 2019-09-16 17:00:44
Labai gera įmonė man pasiūlė labai greitai ir labai daug butu su gerom kainomis esu labai patenkintas
Osvaldas 2019-10-17 12:23:12
Laibai gera agentūra nei kiek nesigailiu kai teko mėn ar ilgiau ieškotis būto ir vis nesisegdavo o čia per mažiau nei savaitę surado butą kuris tiko ir atitiko viską ir kai agentūra tai tikrai super ir ima nedaug bet duoda daug.
Edvinas 2019-10-25 09:39:26
Puikiai atliko savo darba, malonus bendravimas. Nesiskundziu, kad i juos kreipiausi. :)
Tadas 2019-11-06 19:13:51
Puikiai ir operatyviai atliko savo darbą.
Žodžių į vatą nevyniojanti darbuotoja - viskas perteikiama aiškiai ir greitai - norimą variantą rado per savaitę laiko, nors buvau tikrai išrankus.
REMIGIJUS KVEDARAVICIUS 2019-11-08 12:15:24
Aciu firmos darbuotojams uz malonu bendravima ir operatyvu darba surandant buta nuomai.
Tomas 2019-11-08 13:29:51
Issinuomavau nuostabu..patogu ir grazu buta su nt pikas agentura.Nuistabus zmones ir greitai pateike pasiulimus.Aciu jiems ir pagarba.Aciu.
Karolina 2019-11-12 12:20:54
Išsinuomavau butą atitinkantį mano lūkesčius su NT Pikas pagalba. Puikiai komunikavo įmonės darbuotojas, pateikdavo daug butų pasiūlymų, susitardavo buto apžiūros laiką.
Greta 2019-11-12 20:51:20
Rekomenduoju visiems, norintiems greitai surasti gerą butą! Brokeris Mantas labai malonus, paslaugus ir gerai dirbantis. Ačiū už operatyvų darbą ir puikius rezultatus.
Greta 2019-11-12 20:51:20
Gabija Vernickaite 2019-11-25 12:27:11
Per pora savaičių atradau naują butą, pasiūlymu buvo tikrai ne keletas.
Valdas Terminas 2019-11-27 08:36:11
Viskas vyko sklandžiai. Darbuotojas stengėsi surasti būstą kuo greičiau. Savaitės laikotarpyje išsirinkau.
Jolanta Gajauskiene 2019-12-16 19:47:32
Labai greitai per 2 dienas buvo rastas būstas nuomai likau patenkinta aptarnavimu
Paulina 2019-12-23 17:18:09
Labai patenkinta agentūros darbu.Greitai gavau pasiūlymų ir išsinuomuojau butą. Rekomenduoju patikėti paieškas šiai agentūrai.
Airidas 2020-01-11 10:15:12
Labai puikiai sutvarkė visus reikalus gavau puikų butą tikrai labai puiki komanda dirba
Mantas 2020-01-13 11:55:11
Greitai suranda variantu ir atsizvelgia i pageidavimus del norimo buto.
Deividas Vladislavauskas 2020-01-13 12:33:29
Nuostabi komanda, viską puikiai ir greitai sutvarkė. Tą pačią dieną, kai pasirašiau dokumentus su agentūra gavau pasiūlymų dėl butų. Rekomenduoju, tikrai verta patikėti šiai agentūrai buto paieškas. 10/10
Vaidas 2020-01-15 19:29:22
Butą surado ganėtinai greitai, į dieną pasiūlydavo bent po vieną butuką nuvažiuoti apžiūrėti, todėl tikrai buvo iš ko rinktis. Ačiū.
Gabija 2020-02-27 11:38:03
Gera kompanija labai efektyviai ieško buto ir greitai randa. Per 2 dienas rado butą ir trečia diena jau persikėliau. Aišku yra vienkartinis 90€ mokestis, bet tikrai verta, nes ieško buto tol kol randa pagal tavo paties kriterijus. NT agentai labai malonūs kaip žmonės, todėl kas nori rasti patikimus savininkus siūlau rinktis NT pikas agentūra
Paulius Šimkus 2020-03-02 20:15:28
Patikima įmonė, puikiai dirba savo darbą, greitai rado butą pagal mano poreikius. Esu patenkintas 10/10 :) rekomenduoju
Ingrida 2020-03-09 11:49:04
Labai geri darbuotojai, atsižvelgdami į lūkesčius greitai surado tinkamą butą, kuris atitiko pageidavimus. Rekomenduoju, tiems kas nori greitai susirasti savo svajonių butą! O NT pikas darbuotojams noriu ištarti didelį AČIŪ už malonų bendravimą, paslaugumą ir operatyvumą.
Anzelika 2020-03-24 14:10:04
Super komanda! Viska aiskiai paklause kokie lukesciai, kiek pinigu koks butas, kas gyvens. Greitai rado pasiulymu, labai esu patenkinta ju darbu. Per dvi diena susiradau buta, kuris man patiko. Rekomenduoju tikrai☺️Aciu uz operatyvuma!
Ąčiū labai už įvertinimą :)
Laba diena Aiste. Labai liūdna girdėti tokias fantazijas. Negi taip malonu šmeižti kitus ? Gal būt norite įsidarbinti ? Parodytumėte pavizdį kaip reikia dirbti.
Laba diena Renatai. Kiekvienas buto savininkas turi savus nuomininkų kriterijus, kuriuos aiškiai pateikia mūsų agentūroje. Pirma siūlome atvykti į agentūrą arba išsiaiškinti telefonu, kokios yra agentūros ir būtų nuomotojų sąlygos. Su kiekvienu klientu dirbama, kol šis galutinai išsirenka ir pasirašo nuomos sutartį su buto šeimininku. Per 20 metų darbo patirtį nuomos srityje, nuolat stengiamės, kad visi būtų patenkinti paslaugomis. Deja, bet jūs nebuvote mūsų klientas. Ačiū už dėmesį, sėkmės paieškose.
Paskambinus ir pasiteiravaus dėl paskelbto buto buvo pasakyta atvažiuoti pas juos ir sumokėjus 90 eurų pasirašyti sutartį pagal kurią jie tariamai įsipareigoja surasti man butą.
Pasakiau, kad man nieko ieškot nereikia ir skambinu dėl konkretaus buto kurį jau pats esu suradęs. Buvau nutrauktas ir vėl buvo liepta atvykti pas juos su 90 eurų. Kiek supratau, buto, kuris buvo skelbimuose įdėtas, jie neturėjo.
Skambinau dėl dominančio buto. Brokeris su kuriuo bendravau buvo labai nemalonus, atsakinėjo atmestinai ir nekonkrečiai. Paklausus apie konkretų objektą Kaune, susimėtė ir pradėjo kalbėt apie kažkokias neaiškias registracijas, mokesčius, o apie dominantį butą 0 informacijos :D net nesupratau nuomuoja jie jį ar ne. Taigi, įmonė didelio pasitikėjimo ir malonumo bendradarbiauti tikrai nesukėlė.
Kadangi privalome sureaguoti į Gailės parašytą komentarą, labai apmaudu, kad atsiranda tokių piktavališkų žmonių, kurie apsimeta mūsų klientu ir jaučia malonumą kritikuoti kitų žmonių darbus, jaučiasi visagaliai ir nebaudžiami internetinėje erdvėje. Puikiai suprantame, kad visi darome klaidų, bet iškilusias problemas stengiamės išsiaiškinti geranoriškai. Kaip suprantame mūsų "esama klientė " net nežino kieno vardu ir kelintais metais sudarė sutartį.
Pridedame foto kopiją dėmesiui atkreipti.
Bergždžias reikalas. Jų skelbimai netikri. Tokių butų jie neturi. Naudojamės paslaugomis. Nusivylėme. Jie sudeda netikrus skelbimus kad jiems skambintų. Visad prašo pinigų iš anksto (didelis aliarmas, nes visi normalūs agentai prašo sėkmės mokesčio). Sumokėjus pinigus jau tikiesi, kad jie siųs tave į tuos butus kur jų skelbimai. Bet deja deja, jie ieško ten pat kur ir mes visi ir siunčia į tuos butus kur ir mes patys nueiti galim susikambinę per aruodo skelbimą. Mums ale suorganizavo vieno buto apžiūrą ir sako tik nesakyk ir kad per agentūrą. Žodžiu pinigai į orą. Jie ten ale dirba, bet nėra nieko ko pats vartotojas nesugebėtų.
Ingrida Puodziukaitiene
2020-01-21 16:38:13 IP 2h85a54k
Ačiū kolektyvui už greitą ir optimalų variantą beieškant buto nuomai. Ačiū Mariui už gerą darbą. Butas surastas per dvi dienas. Sekmes
Deividas Vladislavauskas
2020-01-13 12:33:29 IP 2ju3l4rm
Greitai suranda variantu ir atsizvelgia i pageidavimus del norimo buto.
Jolanta Gajauskiene
2019-12-16 19:47:32 IP 2ju3kqul
Gabija Vernickaite
2019-11-25 12:27:11 IP 28m947sb
Per pora savaičių atradau naują butą, pasiūlymu buvo tikrai ne keletas.
REMIGIJUS KVEDARAVICIUS
2019-11-08 12:15:24 IP 2jucd9nd

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežeriai, LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Autolizingas, išperkamoji nuoma, NT paskolos

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - paskolos su nekilnojamojo turto, automobilio įkeitimu. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA (AUTOLIZINGAS) Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir...

Mirė aktorius Gediminas Girdvainis
Mirė aktorius Gediminas Girdvainis 06-03 22:31
Birželio 3 d., eidamas 77-uosius, mirė aktorius Gediminas Girdvainis, vadintas profesinės meistrystės etalonu.
A. Lukašenka atleido Baltarusijos vyriausybę
A. Lukašenka atleido Baltarusijos vyriausybę 06-03 19:56
Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka trečiadienį pasirašė įsaką, kuriuo atleidžiama šalies vyriausybė.
Vyriausybė kovai su epidemija paskirstė beveik ketvirtį milijardo Eur
Vyriausybė kovai su epidemija paskirstė beveik ketvirtį milijardo Eur 06-03 18:56
Vyriausybė trečiadienį iš valstybės vardu pasiskolintų lėšų šešioms ministerijoms paskirstė 239 mln. Eur. Lėšos skirtos finansuoti koronaviruso pasekmių mažinimo priemones.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Western Union 23,05 +11,30%
Starbucks 77,78 -0,69%