Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NT pikas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NT pikas

Atsiliepimai apie NT pikas, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie NT pikas, UAB

Puiki butu nuomos paieskos imone, gerai dirba savo darba.
Realiai galiu pasakyti nevarkit patys, nes portaluose tik sovietmecio laiku buta su kilimu ant sienos isinuomosit.
Visi normalus butai per agenturas plaukia.
Seimininkes klausiau, kodel nesiskelbiate intenete? Si atsake, kad agenturai nieko nemoka, nes nuomininkai atsiskaito. Tokiu budu seimininkei nereikia moket uz sklelbimus ir gauna nemaza srauta zmoniu pagal jos pageidavimus. Kaip isaiskejo jau daug metu niekur nesireklamuoja, tik bendradarbiauja su sita agentura.
Kad ir kaip gaila, tokia realybe zmones :)
Esame dėkingi uz pagalba isinuomojant patalpas Kaune. Labai greitai vyko paieška. Agentai atliko darbą iki galo. Padejo surašyti nuomos sutarti, super!
Didelis dekui, kad isnuomavot ir padejote surašyti nuomos sutartį.
Agentas labai malonus.
Kreipsimes ateityje būtinai.
Sėkmės darbuose.
Goda
Aciu NT AURUS uz isnuomota buta. Galiu 100% rekomenduoti jus ieskantiems busto nuomai. Manau daugiausiai nemaloniu komentaru raso tie, kurie net nebuve agenturoje, o tik telefonu pakalbeje ir nezinantys kokia situacija nuomos rinkoje yra istikruju. Ieskojau ir as privaciai kol pavargau : (
Nedarykit klaidos ir neišmeskit tuščiai savo 80€, nes agentūra tik pasiima pinigus. Pasiūlymų susilaukėm vos keletos, o netikus pirmam ir antram butui, kurie buvo tikrai tragiškos būklės, pasiūlymus gavom tik tuomet kai patys išsiprašėme, kad mums jų ieškotų! Paskambinus ir paklausus kodėl negauname pasiūlymų (buvo žadėta, kad kai ras mūsų reikalavimus atitinkantį skambins), pokalbis pasibaigė po keletos sekundžių, nes buvo pasakyta, jog dabar neturi laiko kalbėti. Apmaudu kaip išvis tokios įmonės gali egzistuoti! Gėda už jus.
Vertinu 10 balu. Bendraujame kelis metus su ta pacia imone. Kiekvienais metais isnuomoja buta, suranda ir atsiuncia klientus is kuriu ir isirenkame tinkamiausius nuomininkus. Tikrai patikimi zmones, kreipkites negalvodami, sutaupysit ant skelbimu ir bus maziau galvos skausmo.
NESUPRATAU..... PASKAMBINAU TEL. 8679 47395.. AR 8608 58806.....NOREJAU APZIURETI BUTA NUOMOJAMA, BET JIE MAN PASASAKE, ATVYKITE I KONTORA IR SUSIMOKATE 80 EURU, , IR TADA GALESIT APZIURETI BUTA... MAN ATRODO SIE PINIGAI 80E, , SUMOKAMI JIEMS I KISENE, , BET TO BUTO NEGAUSI......... CIA LABDARA.......... MELAGIAI, , ,.... ZMONES BUKITE ATSARGUS........ CIA, GUDRI SARASKINU KONTORA....... GIEDA....
Nesuprantu kaip tokioje imoneje kazkas nuomuojasi ar samdosi kad isnuomuotu butus ?! Juk yra visiska tragedija, mokestis imamas uz NIEKA. Visiskai atitruke nuo realybes ir nera motyvuoti isnuomuoti buto greitai / sklandziai. Paskambinus neteikia informacijos, kviecia atvaziuoti, reikia susimoketi, kad pradetu kalbeti, tada dar moketi agenturai uz tai, kad pats ieskaisi buto ale je surado tau buta... Matosi apie kokybe is svetaines adreso, negali normalaus uzsisakyti, bomzu agentura. Patarciau niekam nesinuomuoti ir netureti reikalu su jais kadangi visiskai neatlika savo darbo ir pareigu.
P.S. agenturos mokesti moka tas kas samdosi agentura - siuo atveju savininkas, o ne kitaip ir neprisigalvokit su tais "vienkartiniais " mokesciais :D
Esu patenkintas šia įmone, nes savo darbą atlieka tikrai gerai. Kolektyvas draugiškas, visada atsižvelgia į prašymus ir stengiasi kuo greičiau surasti tinkamą variantą. Man surado butą per 3 dienas. Siūlau visiems kreiptis į šią įmonę, nes tikrai išmano tai, ką daro. :)
Esu patenkinta šios agenturos darbo rezultatais, nuostabu buta surado per kelias dienas. Malonus bendravimas :)
Viskas cia gerai su ta imone. Uzsiregistravome, sudareme normalia sutarti. Turejom palaukti dvi dienas kol isirinkom.Niekur neizvelgiau minusu ju darbe. Agentai bendravo maloniai.
Mano nuomone kaip jus bendraujate, taip ir su jumis.
Jaigu igrystate su kvailais klausimais tai gal ir pasiunte :D
Agentas juk negali i viena buta suleisti visa buri zmoniu. Nebent turgus jums prie sirdies.
Taip kad turekime supratingumo ir viskas bus okey;)
Niekam nesiūlau dirbti su šita agentūra, paskambinau pasiteirauti dėl konkretaus buto, o man siūlo visai kitus variantus. Jokio klientų aptarnavimo etikos, galiausiai padėjo ragelį net neišklausius, perskambino, kad pasakyti, jog užsisukčiau raktelį. Dar niekada neteko susidurti su tokiu bendravimu. Žodžiu, esu šokiruota, jokios kultūros.
Tariu didelį ačiū už pagalbą ieškant išsinuomoti butą. Likau maloniai nustebinta geru ir nuoširdžiu darbu. Dėkoju! :-)
O jūs tikras marketingo specialistas. Naujas trend'as čia gal, kad norint klientų reikia vadinti žmones šunimis ar kvailiais be smegenų, kurie nieko nesupranta? Sveikinu, sudarant puikų įmonės įvaizdį.
Sauni imone, buta surado ta pacia diena. Net po darbo valandu agentas suorganizavo susitikima su seimininku.Viskas labai gerai kai zinai ko nori ir ko ieskai.
Patarimas: uzsiregistrave nelaukti stebuklu, o rinktis is realiu variantu.
Jeigu kas netikit, tai prie kiekvieno teigiamo atsiliepimo patikrinkit iš kokios šalies bent jau ateina IP. Slovėnija, Vokietija, USA ir kitos šalys... Nuomojasi būtą iš kitos šalies? Nemanau. Tiesiog kompanijos darbuotojai jungiasi prie proxy/VPN ir kepa sau teigiamus atsiliepimus :) Būkit atsargūs!
Mindaugas. S 2017-06-01 13:24:29
Galvoju uztarti ir uzdeti dideli pliusa siam UAB. Buta isirinkau ta pacia diena kaip uzsiregistravau. Dave konkrecius adresus, sutare laikus susitikimams su seimininkais. Likau patenkintas paslauga. Taip, galiu pagirti agenta su kuriuo teko bendrauti.
Paciam teko vargti ilgai, sekiau skelbimus, vazinejau i butus...
Nevarkit kreipkites i UAB NT Aurus.
Argi normalu vaidinti, kad esi klientas ir apie savo įmonę rašyti teigiamus atsiliepimus? Naudoja TOR proxy, IP adresas ateina iš TOR naršyklės.
Teko bendrauti su dviem šios firmos agentais. Nesuprantu kaip aplamai jiems leidžia dirbti su žmonėm. Jokios kultūros. Taip pat trina jiem nepalankius atsiliepimus apie butus.

NEREKOMENDUOJU!
Paciam teko vargti ilgai, sekiau skelbimus, vazinejau i butus...
Nevarkit kreipkites i UAB NT Aurus.
Gaila, kad nepaskaičiau šitų komentarų ir bereikalo sugaišau savo brangų laiką. Melagių melagiai, bando išpešt pinigus už nieką. Esmė tokia, kad jie įkėlę butus į skelbiu.lt, nors tų butų jau nėra, o patys sumokėjus pinigus bando įkišti baisius butus. a*******i ir akiplėšos!
Laba diena. Noriu padekoti sios imones darbuotojams uz puikius darbo rezultatus. Dziaugiuosi surastu objektu, stengsimes ir toliau palaikyti rysius. Labai dekingas Gintas. R

Nekreipkit demesio i tuscius, izeidziancius komentarus. Kam reikes tas susiras.
Būkit protingi ir nedarykit klaidos kreipdamiesi į šią kompaniją, atiduosit 60 eur ir galėsit toliau patys susirasti butą... Jų apgaudinėjimo sistema veikia ir tikrai daug kas ant jos užkimba. Pridėtos nuotraukos į skelbiu.lt su super gero stovio butais ir už super nerealią nuomos kainą, skambini konkrečiai dėl to buto, o jie pasako, kad jis jau išnuomotas, bet pabandys jums rasti pagal jūsų kriterijus ir tai kainuos tik 60 eur... Mhm, randa. Visų pirma, įsidėkit jų patalpintų butų nuotraukas į google image search ir pamatysit, kad kai kurie butai yra užsieniečių nuomojami, visų antra jie paskui siunčia sms ar skambina su pasiūlymais, kurie yra tiesiog žmonių patalpinti butai į skelbiu.lt (kuriuos ir paties matot), plius net ne nupasakoto stovio ir ne su nurodyta kaina, nu žodžiu, jei neturit kam 60 eur atiduot, tai puikus pasirinkimas.
Aciu uz suteiktas paslaugas. Agentura puikiai atliko paslaugas.
Butas surastas labai greitai ir sekmingai isinuomavau.
Neseniai teko parduoti savo butą. Tai atlikti padėjo Remax NT agentūroje Kaune dirbanti Sandra Klimaitė. Tai profesionali, pasitikinti savimi bei darbšti darbuotoja. Jos dėka butas buvo parduotas per labai greitą laiką. Ačiū jai. Tokiais darbuotojais vadovai turėtų didžiuotis.
Aciu uz surastus nuomininkus. Labai patiko bendradarbiauti.
Reikalui esant vel skambinsiu.
Aleksas.
Likome nudziuginti jusu darbu. Taip ir toliau. Agentai tikrai verti 10 balu.
Butas surastas ir apgyvendintas.
Dabar suprantu del ko agentai lupa didelius pinigus.
Po metu butinai kreipsimes ir vel!
Nera prie ko prisikabinti, super! :) Dekingi ir sekmes darbuose ;)
Aciu uz bendradarbiavima. Butas isnuomuotas per viena diena!
Labai aciu uz nuomos paieskos paslaugas. Likau nustebus, kad agentai randa tikrai vertu demesio butu. Aisku ilgai pasedejus prie kompiuterio gal ir butu galima kazka atrasti bet tai jau laiko klausimas. Kadangi esu dirbanti moteris, tikrai negalejau sekti skelbimu portalu.
Kokybiskai atliktas darbas. Galiu pagirti sios imones nt agentus kurie bendravo su manimi, siule ivairius butus. Nuvaziavus i butus del apziuros, manes laukdavo seimininkai sutartu laiku.
Tiek butu savininkai, tiek ir agentai buvo labai malonus. Smagu bendrauti su tokiais zmonemis :)
DEKOJU, KAD SURADOTE ISINUOMOTI BUTA. REIKALUI ESANT BUTINAI KREIPSIMES VEL. ARTURAS.M
Labai nuostabus zmones, puikiai bendrauja su klientu, randam bendra kalba. Esu susidurusi su keliomis imonemis, kurios verciasi nekilnojamu turtu. Galiu pasakyti, kad NT Aurus tikrai patikima agentura ir atlieka savo darba iki galo.
Zmones turbut nubausti gyvenimo, jai pila purva ant kitu. Patarimas butu nebendrauti ir netureti jokiu rysiu su tokiais klientais. Bet kaip sakoma: sunys loja, karavanas vaziuoja! Sekmes darbuose !
Melagių melagiai! Nebūkit kvaili ir neužkibkit! ieškom buto Kaune, radom labai gerą variantą http://www.skelbiu.lt/skelbimai/buto-nuoma-25983103.html, tačiau, kilo įtarimas paskaičius atsiliepimus apie agentūrą. Paieškojus nuotraukų internete, buvo rastos tos pačios nuotraukos, tik kažkaip butas visai kitam mieste. http://www.aruodas.lt/1-1786885/
NEUŽKIBKIT!
Tik puikiai galiu ivertinti jusu darba. Zinau kad vieniems patinka kitiems nelabai, bet musu situacija iskirtine.
Gryze is uzsienio ta pacia diena registravomes pas jus, su savo pageidavimais ir dideliu prasymu, kad isnuomotumet ta pacia diena. Galiu pasakyti, kad agentai kas pusvalandi skambindavo ir liepdavo uzsirasyti adresus su pasiulimais. Likome suzaveti. Per pusdieni gavome gal penkis pasiulimus su sutartais laikais kas pusvalandi. Aisku, visus apziurejome ir be vargo isirinkome tinkamiausia. Dar karta sakau Aciu!
Sveiki visi.
Apie šią "NEKILNOJAMOJO TURTO AGENTŪRĄ" galiu pasakyti tik tiek. Ten nedirba tikri brokeriai, realiai, tai yra žmonės, kurie lygiai taip pat sėdi prie kompiuterio, ieško naujai įkeltų skelbimų ir už tai ima pinigus. Jeigu neturite laiko prisėsti ir patikrinti kelių svetainių patys, tuomet galite kreiptis, BET jei ieškote profesionalios pagalbos, TUOMET nepatariu kreiptis į šią PAIEŠKŲ TARNYBĄ.
Gudriai sugalvoję sistemą, ieškant skelbimų, siūlau tikrinti ar telefono numeriai nesidubliuoja, nes prie jų įkeltų NETIKRŲ skelbimų, bus parašyti tie patys numeriai, tad neapsigaukite.
Butą susiradau pati, savo pastangomis, o šie IEŠKOTOJAI, NELABAI KĄ VEIKĖ, iš pradžių bandė kažką siūlyti, bet aš pati jau būdavau susiskambinusi su šeimininkais, viską nuodugniai išsiklausinėjusi ir susitarusi susitikti.
Suprasčiau, jei jie bent dirbtų už tuos pinigus, tačiau jokios kokybės. įkelia kažkas butą rajone, kuriame nori gyventi ir jie jau sako, kad butas aukščiausios klasės, o pasirodo, butas be durų ar buitinės technikos... Tad, kaip bebūtų gaila, už tuos pinigėlius (60e) jie tiesiog pasėdės internete už jus, bet tai yra viskas ką jie padarys.
Tad jei tik turite laiko patys prisėsti kartas nuo karto prie savo kompiuterio, patariu į šią paieškų tarnybą nesikreipti.
Laba diena. Norejome padekoti jusu imonei uz suteiktas paslaugas. Likome nudziuginti puikiu butuku kuri isinuomavome. Sekmes darbuose. Butinai kreipsimes vel. ACIU!
Dekingas jusu uab Nt Aurus padedant susirasti gyvenamaja vieta Kaune. Labai puikiai dirbate, likau patenkintas surastu butu.
Jai reikes, butinai rekomenduosiu draugams.
Apgailėtina. Pasiteiravau dėl buto ir stengiantis suderinti sąlygas, tiesiog padėjo telefoną. Jei man reikia konkretaus buto kuris įkeltas skelbime, bet man siūlo visai kitus variantus. Tegul nekelia visai skelbimų jei negali būtent to buto aprodyti. Apgailėtinas aptarnavimas, kaip ir skaitant komentarus pati įmonė.
Sveiki visi. Galiu jums visiems pasakyti kad su sia agentura bendrauju kelis metus. Visada sulaukiu butu pasiulimu ir isirenku kas man geriausiai tinka. Taip, kad komentuodami ir smeisdami imone parodote savo bukuma. Jai jau esate tokie teslagalviai ir nesugebate isinuomoti buto tai jusu paciu problema. Vietoj to kad reikstumete ale savo nepasitenkinima geriau sedekit skelbimuose. Agentura dirba taip kaip sugeba. Del kazkokio buko komentaro kuris nieko nesuvokia ir nesupranta apie nt rinka imone tikrai nesistengs irodinet kazkokia tiesa. Tai butu beprasmiska. Nepatinka kad agentai nori uzdirbti- ieskotes patys. Paprasta ar ne?

Šitie a*******i.. geriau visai jokių reikalų su jais neturėti.. Ir dar tokie dalykai kaip melagingi atsiliepimai apie savo įmonę tai jau visai žema... Bendravimo lygis apskritai kaip nuo plūgo nutrūkusių žmonių.. Pradžiai reiktu sąžiningai jums dirbti, tada atleisti visus nepatenkintus savo gyvenimu darbuotojus kurie susirauke kaip šiknos, ir bendrauja tragiškai.
O apie sukčiavimus tai visai neturiu žodžiu... TRAGEDIJA! Vietoj klientų, apeičiau šią įmonę!!
Žinau, kad ant manęs jie labai užpyks. Bet...
Išduokim juos. Taigi, matote komentarus kas parašė su gerais atsiliepimais ir matote IP adresus pvz 109.201.152.7, 62.210.37.82, 37.48.81.27, 204.13.164.54. Įveskite į google paiešką whois, rasite daug svetainių ten įveskite IP adresus pamatysite, kad įmonė kurioje dirba 3 žmonės nuomoja butus amerikoje, prancūzijoje... Naudoja proxy rašydami gerus komentarus, na sakyčiau apgailėtina...
Ir manau reikia tikrai kreiptis dėl principo, nes siūlomi butai nėra nuomojami, t.y. melaginga reklama (skelbiu.lt turi funkciją "parduotas"), juk maxima nerodo reklamos kuri sukurta prieš 10 metų su kaina 2 kartus mažesne nei dabar.
P.S. butai dedami nuolat tie patys.
Viskas ok būtų su įmone, jeigu nebūtų taip kad turi susimokėti už tai kad aprodytų (aklas pirkimas?), kur vien pokalbio metu išsiaiškinau kad to tiesiog buto nėra (tiksliau išsireikalavau pasakyti)
NETIKĖKIT KĄ DEDA. KĄTIK KALBĖJAU SU MOTERIM IŠ AURUSO IR PASAKĖ, KAD SKELBIMAI YRA TIK REKLAMA. KAIP SUPRATAU JŲ IŠVIS NĖRA. IEŠKO MĖNESĮ LAIKO IR NUO PIRMOS DIENOS SIŪLO VISIŠKĄ Š. AGENTŪROS IMA MOKESTĮ KAI SURANDA BUTĄ, O NE IŠ ANKSTO. 60 EURŲ IŠMEČIAU GALIMA SAKYT.
Dedu dideli pliusa jusu imonei uz puikiai atlikta darba. Malonu buvo bendrauti ir dar karta dekoju uz idetas pastangas.
Aciu uz surasta buta ir puikiai atlikta darba. Sekmes darbuose. Mieli zmones supraskite kad uz dyka buna tik suris spastuose. Visos agenturos yra pelno siekiancios organizacijos. Taigi nebukime tokie naivus.
MELAGIAI IR a*******i, nes skelbimuose deda butų nuotraukas kurių net parodyti negali, nes neva jau išnuomoti, bet po kelių dienų tuos pačius skelbimus vėl aktyvuoja. Paėmė pinigus, bet per dvi savaites nurodė apžiūrėti tik 2 butus... Kurie buvo įdėti visai kitų privačių asmenų. Absurdas.
Puikiai dirbate. Aciu uz suteiktas paslaugas isnuomojant bustus musu statybos bendroves darbuotojams. Vasaros metu butinai kreipsimes ir vel. Su pagarba K.Bukauskas.
Viskas su ta agentūra gerai. Ir nesu aš pasamdyta įmonės parašyti teigiamą atsiliepimą. Nuvykom į agentūrą, nes per privačius asmenis susirasti buto jau nebeturėjome vilties. Sumokėjom 60eu mokestį. Dirbusi moteris buvo maloni, viską išaiškino, kas buvo neaišku patys klausėme ir viskas buvo atsakyta. Butus siūlė kiekvieną dieną. Kartais net po kelis per dieną, tik rinkis ir važiuok. Pirmo buto apžiūrėti nuvažiavom kovo 15d. o jau kovo 18d. radome tinkamą variantą ir jį išsinuomojom. P.s. dėl skelbiu.lt ir aruodas.lt skelbimų patys pasižiūrėkit kiek laiko tie butai svetainėj patalpinti. Logiška, kad jų jau seniai nebėra ir palikti tik dėl reklamos. Žodžiu, atsiliepimai tik teigiami!! Sėkmės Jums tolimesniuose darbuose.
Aciu, kad padejote isniuomoti buta Kaune. Sekmes darbuose ;)
Man asmeniskai patiko tai, jog i buta nuvaziuodavau pirmas. Skambindavo ir susakydavo adresus, laika kur ir kada buti nuomojamuose butuose. Pasirasiau nuomos sutarti jau per pirma paieskos savaite. Neturiu jokiu priekaistu. Dekingas.

Rinvest
Nauji butai, kotedžai ir namai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
Rinvest, UAB – 3 didžiausia naujos statybos butų vystytoja Vilniuje. Pagrindinė veiklos sritis – nekilnojamojo turto projektų vystymas, plėtra. Įmonė specializuojasi gyvenamojo būsto: daugiabučių namų, individualių, blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų / kotedžų statybos sektoriuje. Nuo 2012 metų pastatė daugiau nei...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...

Butelio forma – taip pat prekės ženklas
Butelio forma – taip pat prekės ženklas 05-25 15:31
Gėrimų gamintoja "Bottega" ES apgynė dar 2013 m. registruotus du erdvinius butelio formos prekių ženklus su blizgia geltona ir rožine spalva.
Kas turtingesnis: Bezosas šiandien ar Rockefelleris vakar?
Kas turtingesnis: Bezosas šiandien ar Rockefelleris vakar? 05-25 14:53
Pasaulio istoriniai turtuoliai neretu atveju buvo turtingesni nei nūdienos milijardieriai. Pasirodo, kad XIX a. JAV pramonininkas ir filantropas Johnas D. Rockefelleris buvo beveik tris kartus...
Tyrimas: 67% prekybininkų daugiakanalė prekyba yra svarbiausias prioritetas
Tyrimas: 67% prekybininkų daugiakanalė prekyba yra svarbiausias prioritetas 05-25 13:27
Prekybininkai investuoja į daugiakanalės prekybos strategijas dėl kelių priežasčių: siekdami įgyti daugiau pirkėjų, konkurencinį pranašumą ir mažinti kaštus, teigiama 2019 m. išleistoje apžvalgoje...

Kur atostogausite šią vasarą?