Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NT pikas

Atsiliepimai apie NT pikas, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie NT pikas, UAB

Aš taip pat labai džiaugiuosi, kad kreipiausi į šią įmonę. Bendradarbiaudami, greitai suradome man patinkantį butą. Labai šauni, reikli komanda. Esu jiems labai dėkinga. Rekomenduoju!!!
Raminta ir Algirdas
2019-05-22 09:42:37 IP 90.131.47.28
Ačiū NT Kampas už greitą ir tikslią pagalbą. Esame laimingi, kad greitai radome būstą. Visada turėdami bėdą kreipsimės tik čia!!!
Mindaugas 2019-05-20 11:29:57
Esu dekingas imoniai NT kampas uz profesonaliai atliktus darbus. As ieskojau issinuomoti buto pirma karta, tai pasiseke kad kreipiausi butent cia, nes operatyviai, maloniai ir aiskiai man padejo surasti buta. Tikiuosi prireikus bendrauti ir ateityja. Aciu.
Ačiū Mindaugai :)
Lukas 2019-05-14 18:46:31
Rekomenduoju cia agentura, labai malonus darbuotojai, suteikia ir gerai isaiskina visa informacija. Is pirmo karto isirinkome buta, bendrauja ir bendradarbiauja. Jai dar prireiks siu paslaugu kreipsimes tik cia, dar karta didelis aciu siai imonei
Malonu girdėti, stengsimės pagelbėti ir ateityje :)
Ugne 2019-05-13 17:56:35
Labai dėkoju, surado puikų butuką, nors ir buvom kiek išrankūs, butas atitiko visus kriterijus ir net šuniukas netapo problema. Tikrai profesionalūs žmonės, rekomenduoju :)
Dėkojame už atsiliepimą, stengsimės pagelbėti ir ateityje :)
Kristina 2019-05-02 20:53:19
Rekomenduoju.Surado buta pagal norimus kriterijus labai greitai :)
Dėkojame už atsiliepimą :)
Jurgita 2019-05-02 17:16:23
Ačiū, malonus ir greitas aptarnavimas. Rekomenduoju.
Dėkojame už atsiliepimą :)
Rekomenduoju.Surado buta pagal norimus kriterijus labai greitai :)
Ačiū, malonus ir greitas aptarnavimas. Rekomenduoju.
Liudas 2019-04-25 14:55:12
Greitas ir malonus aptarnavimas, greitai padėjo surasti būta nuomai.
Dėkojame :)
Greitas ir malonus aptarnavimas, greitai padėjo surasti būta nuomai.
Virginija 2019-04-02 10:47:18
Labai paslaugus darbuotojai.
Esu dekinga uz surastus nuomininkus.
Ateityje butinai kreipsiuos del paslaugu ;)
Dėkojame :)
Aurimas 2017-06-09 10:48:23
Jeigu kas netikit, tai prie kiekvieno teigiamo atsiliepimo patikrinkit iš kokios šalies bent jau ateina IP. Slovėnija, Vokietija, USA ir kitos šalys... Nuomojasi būtą iš kitos šalies? Nemanau. Tiesiog kompanijos darbuotojai jungiasi prie proxy/VPN ir kepa sau teigiamus atsiliepimus :) Būkit atsargūs!
GRYNA TIESA......tikrinau
Mantas 2017-11-09 20:21:53
Esu patenkintas šia įmone, nes savo darbą atlieka tikrai gerai. Kolektyvas draugiškas, visada atsižvelgia į prašymus ir stengiasi kuo greičiau surasti tinkamą variantą. Man surado butą per 3 dienas. Siūlau visiems kreiptis į šią įmonę, nes tikrai išmano tai, ką daro. :)
pagal IP 193.217.249.242 nuosirdi padeka tiesiai is SVEDIJOS
Augustinas 2018-01-24 13:23:11
Vertinu 10 balu. Bendraujame kelis metus su ta pacia imone. Kiekvienais metais isnuomoja buta, suranda ir atsiuncia klientus is kuriu ir isirenkame tinkamiausius nuomininkus. Tikrai patikimi zmones, kreipkites negalvodami, sutaupysit ant skelbimu ir bus maziau galvos skausmo.
198.211.125.85 AMSTERDAMAS
Laura 2018-01-31 14:02:44
Aciu NT AURUS uz isnuomota buta. Galiu 100% rekomenduoti jus ieskantiems busto nuomai. Manau daugiausiai nemaloniu komentaru raso tie, kurie net nebuve agenturoje, o tik telefonu pakalbeje ir nezinantys kokia situacija nuomos rinkoje yra istikruju. Ieskojau ir as privaciai kol pavargau : (
grysk Laura is INDIJOS i Lietuva, ir tada kabink makaronus
teisybe 2018-06-05 18:20:22
priekyje sukelti visi netikri teigiami komentarai. neapsigaukit.
gryna tiesa, butus nuomojasi kaune, o padekas raso is viso pasaulio.....
Kauniete 2018-06-21 09:58:10
Vertinu 10 balų už puikų bendradarbiavima. Dziaugiuosi, kad padejote išsinuomoti būstą. Vargu ar čia komentuojantys asmenys su neigiamais komentarais buvo toje agentūroje. Pirmiausia yra sutartis pagal kurią ir vykdomi agentūros isipareigojimai.
Nereikia pust migla apie netikrus butus.Visi butai buvo realus, tik šeimininkai atrankas vykdo kadangi norinčių eilutės stovi.
Sėkmės darbuose NT Aurus.
sita "KAUNIETE", kad parasyti padeka nuvare i SIAULIUS......toks IP ??????
Lukas 2018-07-16 11:58:04
Ačiū NT Aurus už pastangas padedant išsinuomoti būstą. Rekomenduojam ir kitiems.
Tikrai neverta patiems ieškoti. Sudaro sutartį ir gauni suderintus laikus adresus susitikimams. Šaunu.
sitas DEKOJA is "BULGARIJOS"
Leon 2018-11-01 10:38:32
Smagu kai galima susirasti tinkama buta be dideliu rupesciu.
Tai padejo atlikti UAB NT AURUS.
Esame dekingi uz pastangas paieskant buto Kaune.
Vertinu 10 balu.
susiradai buta KAUNE, bet pagal IP rasai is RASEINIU
Gostautas 2019-03-07 13:31:31
Laba diena. Esame patenkinti ir norime padekoti uz sklandu darba. Tiek butas patiko, tiek ir savininkas pasirode sukalbamas ir nuosirdus.
REKOMENDUOJU.
tai ka NT KAMPAS iesko butu ir KOLUMBIJOJ,.....Sprendziant pagal IP.
Guzas 2018-02-18 13:27:34
Daug padėjęs agentas dirba siame UAB. Dirba profesionaliai, kalba konkrečiai. Linkėjimai iš zaliakalnio
Guzui....kodel linkejimai is zaliakalnio, jeigu rasai is RASEINIU.Aisku gal ir tenai ira zaliakalnis.
Labai paslaugus darbuotojai.
Esu dekinga uz surastus nuomininkus.
Ateityje butinai kreipsiuos del paslaugu ;)
Gostautas 2019-03-07 13:31:31
REKOMENDUOJU.
Sveiki. Galbūt papasakotumėte, kaip vyko visas buto paieškos procesas? Kada mokėjote pinigus agentūrai? Jau išsirinkę butą ar prieš tai?
REKOMENDUOJU.
Dėkoju už pastangas tarpininkaujant. Paslaugomis esame patenkinti. Prireikus pagalbos, būtinai kreipsimes ir vėl.
D 2018-11-27 09:21:32
Labai neprofesionalus, nemalonus bendravimas, klientų pavedimas, apgavystės - štai kokia ta NT AURUS.
Laba diena. Labai norėtume sužinoti kaip būtent jus apgavome ar pavedeme ?
Kieno vardu buvote registruoti? Gal galite konkrečiai paaiškinti situaciją. Bandysime išspręsti klaidas.
Smagu kai galima susirasti tinkama buta be dideliu rupesciu.
Tai padejo atlikti UAB NT AURUS.
Esame dekingi uz pastangas paieskant buto Kaune.
Vertinu 10 balu.
Ačiū už surasta nuomai butą. Viskas patiko. Kreipsimes ateityje ir vėl.
Paieška vyko gan sklandžiai. Pasiulimu buvo nemažai, net nespejom i kaip kuriuos nuvykti.Pasirodo kas pirmesnis, tas gudresnis.
Buvo gerų ir tragiškai atrodančių būtų bet viskas priklauso nuo šeimininkų gobsumo.
Išsirinkome sau patinkantį būtuka, dėl kurio ir kreipėmės į agentūra.
Esu dėkinga NT AURUS padedant susirasti gyvenamas patalpas Kaune.
Labai šaunus brokeriai, stengėsi suderinti susitikimus su šeimininkais kuo greičiau.
Tikrai nemaza pasiula gavau. Suradau tai ko ir ieškojau.
Sekmes darbuose !
Prisirašė dafigą ale tipo gerų atsiliepimų, IP adresai kartojasi, bet vienur Tomas, o kitur jau Vesta rašo... loderių įstaiga
Maja 2018-08-06 12:58:41
"Miela" agentūra, ar jūs rimtai galvojate, kad žmonės yra tokie buki? Taikos pr. 76, metai - 2017

Ir skelbime net neparašot, kad esat agentūra...
Mielas kliente, gaila kad pasitikite tik Google maps senomis foto. 2017m namas pilnai renovuotas, todėl skelbime parasyti būtent šie metai.
Prisegu daugiabučio fasado nuotrauka.
Dedant skelbimus agentai įdeda skelbimus tikrai ne į privačių skelbimų skilti, o i agentūrų. Paieškoje reikia pasirinkti.
Patarimas: sekantį karta pasiskambinti nurodytu tel numeriu ir viskas bus paaiškinta.
Sėkmės paieškose :)

Ir skelbime net neparašot, kad esat agentūra...
NEREKOMENDUOJU.

paskambinus prašo iškart atvažiuoti ir susimokėt 80 EUR, o poto tik ieškos būtų..
Dėl kurio buto skambinome pasirodo, kad jo net nėra laisvo, o deda fiktyvius skelbimus gera kaina ir laukia skambučių ir naivių žmonių, kurie sumokės tuos 80 EUR ir poto neaišku ką suras ar ne.
0/10.

NEIŠMESKIT PINIGŲ VELTUI
Sėkmės darbuose NT Aurus.
Neapsigaukit, teigiami komentarai yra parašyti pačių jų... O visi butai neegzistuoja
Įmonė apgaudinėja žmones, siūlo butus, kurie neegzistuoja. Prašo susimokėti iš anksto, bet butų, kurių skelbimai įdėti portaluose nesiūlo.
priekyje sukelti visi netikri teigiami komentarai. neapsigaukit.
Pasikliovėme rekvizitu atsiliepimais, komentarais, bet smarkiai suklydome. Skelbimuose radome labai gražiu butu iš šios agentūros ir už tikrai gera kaina. Pasirašėme sutarti. Pirma diena pasiūlė apžiūrėti 3 butus. Džiaugiamės. Bet skelbimai ir komentarai buvo diena ir naktis. Po savaitės pradėjo siulyti po 1 buta ir tai iš internetines svetaines, susitike su nuominikais tvirtino, kad jokios agentūros neužsisake čia skambina mums. Nors mane patvirtino, kad jie turi savo Bazę butu! Bet ši agentura neturi jokios bazes! Jie renka iš skelbimu ir siunčia, nebent vienas kitas žmogus ateina pas jus. Pabandžiau skambinti iš skelbimu sakiau kad noriu apžiureti ši buta, bet sako kad duos apžiureti jei atsilaisvins! Ir dar po 2 menesiu šis skelbimas yra! Apgaudinėja žmones, kad tokie butai yra bet ju nera. Labai gaila. Tikiuosi ši agentura pasitaisys, nes 80 eur., išmečiau į ora.
KLAUNAI NT Aurus. Deda fiktyvius skelbimus kad tik žmonės skambintų. REALIAI jokių butų NĖRA, kai paklausi - patys nežino apie kokį butą kalba eina. Visuose portaluose prišikta jų skelbimų, apsimeta kad rimtai nuomojami butai. O paskambinus: susimokėk 80 Eur ir jie tau gal kažką suras. Trukdot mano ir savo laiką. Bent pasirašykit kad čia jūs, klaunai, iš NT Aurus tai bus aišku kad neskambinti.
Siaubas siaubas kas per agentūta. Norėjau tik bustą išsinuomot, tai apstaugė kad ieškau tik pusei metų! nei kantrybės, nei bendravimo kultūros : (
Praktiškai visi čia esantys „teigiami“ atsiliepimai parašyti jų pačių. Galit patikrinti IP adresus, visi bus užsienietiški, sugeneruoti naudojant VPN. Apgailėtina