Įmonė Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas"

Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas", UAB

Organizuojame laidotuves visoje Lietuvoje kartu su partneriais. Visą parą.
Įmonės kodas 300046292
PVM mokėtojo kodas LT100001164112
Vadovas Jolanta Sprainaitienė
Adresas Olandų g. 22, LT-01210 Vilnius
Telefonas Vilniaus Laidojimo Rumai Ritualas Telefonas
Mobilus telefonas Vilniaus Laidojimo Rumai Ritualas Mobilus telefonas
Faksas Vilniaus Laidojimo Rumai Ritualas Faksas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas"

Tinklalapis http://www.vlr.lt
Darbo laikas I-VII 00.00-24.00
Darbuotojai 40 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas 2 016,72 € (moterų 2 477,30 €; vyrų 1 839,57 €) (2023 m. rugpjūtis) Atlyginimų istorija ›
Atlyginimų mediana 1 992,04 € (2023 m. rugpjūtis) Plačiau ›
Pardavimo pajamos 2022: 2 158 628 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2022: 7 450 € Plačiau ›
Transportas 2023-09: 11 automobilių (7 priklauso, 4 išperkami/nuomojami) Plačiau ›
Prekių ženklai 3 aktyvūs prekių ženklai Plačiau ›
Pranešimai
Parama, VKTI
 • Parama: Įmonė yra Ankstukų paramos fondo „Gerų darbų dirbtuvės“ rėmėja.
 • VKTI: Įmonei išduota licencija verstis keleivių vežimu autobusais vidaus maršrutais (AL) (informacija atnaujinta 2023-07-20).
Įstatinis kapitalas 2 896,00 €
Įmonės amžius 19 metų 1 mėnuo 20 dienų
Kredito rizika
Vidutinė
Plačiau ›
Ataskaita Profesionali ataskaita

Ataskaitoje yra specifinių duomenų Plačiau ›

Įvertinimas

Įmonės aprašymas

Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas", įsikūrusi Vilniuje, Olandų g. 22 - yra viena didžiausių laidojimo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje ir Europoje. Mūsų patirtis – 40 metų nuoširdaus darbo. Esame oficialus Vilniuje esančio kramtoriumo "Cremains" atstovai.

Padėti žmonėms netekties valandą yra laidojimo namų „Ritualas” pareiga. Leiskite Jums sunkią akimirką pasirūpinti laidotuvių organizavimo klausimais už Jus.

LAIDOJIMO PASLAUGOS

 • Laidojimo dokumentų tvarkymas.
 • Laidojimo organizavimas tiek įprastu, tiek nuotoliniu būdu.
 • Pašalpų tvarkymas.
 • Mirusiojo paėmimas iš įvykio vietos ar iš gydymo įstaigos.
 • Mirusiojo laikymas spec. šaldymo patalpose.
 • Palaikų spec. sanitarinis paruošimas.
 • Šarvojimas kliento pageidaujamoje vietoje.
 • Šarvojimo vietos paruošimas.
 • Kremavimo paslaugos.
 • Itin platus karstų, urnų ir kitų prekių pasirinkimas.
 • Laidotuvių dalyvių apsauga.
 • Tarptautiniai mirusiųjų pervežimai ir tam reikalinga komunikacija bei tarpininkavimas.
 • Vainikai, gėlės, puokštės.
 • Karsto bei urnos nešimas.
 • Autokatafalko nuoma.
 • Duobės kasimas.
 • Perlaidojimo (ekshumacijos) organizavimas.
 • Kapo sutvarkymas, paminklai.
 • Gedulingi pietūs.
 • Fotografo paslaugos.
 • Nestandartiniai sprendimai pagal individualius pageidavimus.

Jei neradote reikiamos paslaugos sąraše – kreipkitės, padėsime bet kuriuo klausimu.

KREMAVIMAS

Kremavimas – sparčiausiai populiarėjanti laidojimo forma. Pastebima, jog klientai šią paslaugą renkasi ne tik dėl estetikos, bet ir dėl galimybės visiems artimiesiems pabūti kartu, kol velionio palaikai kremuojami. Taip pat, tai yra paprastas atsisveikinimo kelias, kuomet urna pervežama į kolumbariumą ar šeimos kapavietę be apribojimų. Esame oficialus Vilniuje veikiančio krematoriumo "Cremains" atstovai.

ŠARVOJIMO SALĖS
Visos šarvojimo salės yra kokybiškai įrengtos, juose sumontuota moderni vaizdo prieiga, skirta atminimo nuotraukoms rodyti, šiuolaikiškos vėdinimo ir kondicionavimo bei įgarsinimo sistemos. Šarvojimo salėse atsisveikinimo ceremonija gali vykti visą parą. Šalia jų yra poilsio kambariai artimiesiems.

TRANSPORTAS

Mūsų turimos transporto priemonės atitinka specialius reikalavimus, kurie keliami transportuojant mirusiųjų palaikus iš gydymo įstaigų, nuosavų būstų ar slaugos namų. Pasirūpiname visa pervežimo grandine: nuo velionio paėmimo iš namų, gydymo ar slaugos įstaigos kitos nelaimingo įvykio vietos, nuvežimo į morgą, pervežimo į šarvojimo vietą, o iš jos – į kapines.

Artimam žmogui mirus užsienyje, pasirūpiname kūno parvežimu iš bet kurios pasaulio šalies. Taip pateikiame konsultacijas artimiesiems visais su tuo susijusiais klausimais.

Palaikų parvežimui iš užsienio ar nutolusios vietovės Lietuvoje naudojamas tam pritaikytas automobilis. Jame įrengta inovatyvi šaldymo ir oro kondicionavimo sistema bei sumontuota visa reikalinga įranga.

Visi automobiliai yra atitinkamai paruošiami prieš kiekvieną mirusiojo palaikų gabenimą ir atitinkamai sutvarkomi po laidotuvių: nuplaunama išorė, dezinfekuojami ir išvalomi salonai.

PREKĖS

Mūsų parduotuvėje galėsite įsigyti pageidaujamą urną, karstą, rūbus velioniui ir kitus laidojimo reikmenis bei atributus.

Jei netekote artimo ir nežinote nuo ko pradėti organizuoti laidotuves, esame šalia ir galime padėti Jums išspręsti visus su netektimi susijusius klausimus.

Kontaktai: +370 614 45409

Įmonės nuotraukos

Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas"Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas" nuotraukaFoto Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas" (300046292)Įmonės Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas" nuotraukosVilniaus laidojimo rūmai "Ritualas"Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas", UAB nuotraukaFoto Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas", UAB (300046292)Įmonės Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas", UAB nuotraukoslaidojimo yra šarvojimoVilniaus laidojimo rūmai "Ritualas"

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį
Kitos šio miesto įmonės: Vilnius Kitos įmonės šioje gatvėje: Olandų g.
Raktažodžiai: olandu laidojimo rūmai vilnius, ritualas, vilniaus laidojimo rūmai ritualas, olandų laidojimo namuose, laidojimo namai olandų gatvėje, laidojimo rumai vilnius, olandu g laidojimo namai, laidojimo namai vilniuje olandu gatve, vilniaus laidojimo rūmai, olandu laidojimo namai vilnius, uab ritualas, laidojimo namai olandų g, rodyti visus...

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Vilniaus laidojimo rūmai "Ritualas", UAB (įmonės kodas 300046292) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.