VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Transekspedicija

UAB "Transekspedicija"

TOP įmonė 2018
Stipriausi Lietuvoje 2018
Įmonės kodas 302453803
PVM mokėtojo kodas LT100004997217
Vadovas Vidmantas Pelėda, direktorius
Adresas Galinės g. 1, Galinės k., Avižienių sen., LT-14247 Vilnius
Telefonas Transekspedicija Telefonas
Mobilus telefonas Transekspedicija Mobilus telefonas
Faksas Transekspedicija Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.transekspedicija.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/transekspedicija/
Bankas SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT217044060000308471
Darbo laikas I-V 7:00-22:00 VI-VII 8:00 - 17:00
Darbuotojai 367 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 2035831
Vidutinis atlyginimas 1 300,56 € (2019 m. vasaris)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 1 133,47 € (2019 m. vasaris)
Plačiau »
VSD įmokų suma 94 117,10 € (2019 m. vasaris)
Apyvarta (be PVM) 2017: 30 000 001 - 50 000 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2018-10: 306 automobiliai (193 priklauso, 113 išperkamų arba nuomojamų)
Pranešimai
LR muitinė, VKTI, VMI Skaityti visus »
Įvertinimas
3.8 / 10 (įvertino 246)

Įmonės aprašymas:

UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė.

UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre. Logistikos centre yra 25000 m2 ploto paprastas ir muitinės sandėlis, ir 3000 m2 ploto administracinės patalpos. Klientams teikiame kvalifikuotas logistines paslaugas susijusias su muitinėmis procedūromis, kurios įforminamos muitinės poste, esančiame terminalo patalpose.

Įmonėje dirba 240 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. UAB “Transekspedicija“ – tai viena didžiausių transporto – ekspedicinių logistikos kompanijų Lietuvoje, vežanti mažus, dalinius ir didelius krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais automobiliais ir teikianti visas logistikos paslaugas. Beveik pusę visų teikiamų transporto paslaugų sudaro rinktinių krovinių vežimas.

Bendrovės dispozicijoje 200 automobilių, atitinkančių EURO-3, EURO-4 ir EURO-5 standartus – su 13,6 m ilgio tentinėmis puspriekabėmis, puspriekabėmis šaldytuvais ir specializuotais 86 – 115 kubų furgonais pakabinamiems drabužiams vežti, o taip pat 120 kubų didžiakubiai automobiliai didelio tūrio kroviniams vežti. Mūsų bendrovės automobilių maršrutai nusidriekia nuo Ispanijos, Portugalijos iki Tolimųjų Rytų ir Vidurinės Azijos šalių: Kazachstano, Uzbekistano, Kirgizstano ir kt.

Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir kartu užtikrina vežamo krovinio saugumą. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje bendrovėje pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

UAB “Transekspedicija“ specializuojasi tekstilės gaminių ir drabužių ant pakabų pervežime specialiai tam skirtais automobiliais. Pakabinamus drabužius vežame į visas Europos Sąjungos, Skandinavijos bei NVS šalis. Taip pat atliekame pakabinamų drabužių pervežimus iš Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos į Vakarų Europos bei Skandinavijos šalis.

Klientams teikiame krovinių sandėliavimo, pakrovimo/iškrovimo, kvalifikuotas muitinės tarpininkų ir kitas logistikos paslaugas. Be sandėliavimo ir krovos darbų terminale teikiame kompleksines logistikos paslaugas-3PL. Muitinė, sandėlis ir muitinės tarpininkai klientams teikia paslaugas visas 7 dienas per savaitę.

Kvalifikuoti įmonės darbuotojai užtikrina klientams kokybiškas ir įvairias transporto ir logistikos paslaugas.

Bendrovės pagrindinės teikiamos paslaugos:

 • Rinktinių, dalinių ir pilnų krovinių gabenimas automobiliais “nuo durų iki durų” vietiniais ir tarptautiniais maršrutais;
 • didelio tūrio (iki 115 cbm) krovinių pervežimai;
 • multimodaliniai krovinių pervežimai;
 • pakabinamų rūbų pervežimai;
 • krovinių, kuriems būtinas temperatūros režimas, pervežimai;
 • pavojingų krovinių gabenimas;
 • krovinių sandėliavimas, pakrovimas/iškrovimas, dokumentų tvarkymas;
 • visos muitinės tarpininkų paslaugos;
 • kitos logistikos paslaugos;
 • TIR serviso ir plovyklos paslaugos;
 • krovininių automobilių parkavimo paslaugos.
 • Mūsų bendrovė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos “Linava” ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos „Latia“ narė.

Distribucija Lietuvoje
Šiandieninė distribucija – tai ne tik Jūsų krovinio pervežimas iš vienos vietos į kitą, tai paslauga apimanti krovinių sandėliavimą, atrinkimą, rūšiavimą, ženklinimą, pakavimą ir vežimą.

UAB „Transekspedicija“, būdama viena iš lyderiaujančių transporto ekspedicinių kompanijų Lietuvoje, ypatingą dėmesį skiria dalinių krovinių distribucijai Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje). Ilgametė patirtis pervežimų srityje leido sukurti transporto tinklą, galintį patenkinti visus klientų poreikius, vežant dalinius krovinius.

Jums galime pasiūlyti:

Pervežimo paslaugas automobiliais, kurių keliamoji galia nuo 1,5 t iki 24 t
Krovinių pristatymą „nuo durų iki durų“ Lietuvoje ir Latvijoje per 24 val., Estijoje per 48 val.
Importo–eksporto terminalo paslaugas 7 d. per savaitę
Visas muitinės tarpinikų paslaugas
Prekių sandėlevimo, atrinkimo, rūšiavimo, ženklinimo, pakavimo paslaugas
Logistikos profesonalų komandą dirbančią Jums.
Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą.

Dalinių krovinių pervežimas

UAB “Transekspedicija“ – tai viena didžiausių transporto – ekspedicinių logistikos kompanijų Lietuvoje, vežanti mažus ir dalinius krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais. Beveik pusę visų teikiamų transporto paslaugų sudaro rinktinių krovinių vežimas.

Mūsų bendrovės automobilių maršrutai nusidriekia nuo Ispanijos, Portugalijos iki Tolimųjų Rytų ir Vidurinės Azijos šalių: Kazachstano, Uzbekistano, Kirgizstano ir kt. Kiekvieną savaitę daliniai kroviniai surenkami tiesiogiai arba per mūsų terminalą ir mūsų automobiliais būna pristatomi visose Europos Sąjungos šalyse krovinio gavėjams.

Lygiai taip pat surenkame dalinius krovinius tiesiogiai arba per partnerių terminalus visose ES šalyse ir pristatome gavėjams Lietuvoje arba NVS šalyse panaudojant nuosavą transporto ir logistikos terminalą Vilniuje.

Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir kartu užtikrina vežamo krovinio saugumą. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje bendrovėje pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

Klientams teikiame kvalifikuotas logistines paslaugas susijusias su muitinėmis procedūromis, įforminamomis muitinės poste, kuris yra mūsų bendrovės patalpose. Mes Jūsų krovinius atvežame laiku, patikimai, saugiai ir iki pat gavėjo durų, atliekant visas logistines ir muitines paslaugas.

Pakabinamų drabužių pervežimas

UAB ”Transekspedicija” yra viena didžiausių transporto kompanijų Lietuvoje, gabenanti įvairius krovinius automobiliais į/iš visas Europos, Skandinavijos ir NVS šalis.

Mūsų įmonė yra Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos narė.

Bendrovė disponuoja daugiau nei 200 krovininių EURO-3, EURO-4 ir EURO-5 automobilių. Mūsų įmonė specializuojasi tekstilės gaminių ir pakabinamų drabužių pervežime specialiai tam skirtais automobiliais ir gali pasiūlyti savo transporto paslaugas. Tam tikslui turime daugiau nei 30 specializuotų automobilių pakabinamiems drabužiams vežti – tai 114 cbm (dviejų dalių) bei 85 cbm (standartiniai 13,6 m) furgonai. Kiekviename furgone įrengta nuo 80 iki 100 skersinių, puspriekabėse įrengti specialūs mechaniniai užraktai bei garsinė signalizacija kas užtikrina saugų krovinių pervežimą.

Beveik pusę visų eksporto krovinių gabenamų mūsų įmonės transportu sudaro tekstilės gaminiai ir pakabinami drabužiai, kurie vežami į visas Europos Sąjungos, Skandinavijos bei NVS šalis. Vykdome pervežimus ir tarp Vakarų Europos šalių. Mes esame gerai įsisavinę Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos pervežimų rinkos specifiką, ypač pasienio postuose, vežant pakabinamus drabužius.

Mūsų bendrovė turi nuosavą 6000 m2 ploto terminalą ir muitinės sandėlius. Klientams teikiame kvalifikuotas logistines paslaugas susijusias su muitinėmis procedūromis, įforminamomis muitinės poste, kuris yra mūsų bendrovės patalpose. Mes Jūsų krovinius atvežame laiku, patikimai, saugiai ir iki pat gavėjo durų, atliekant visas logistines ir muitines paslaugas.

Tarp mūsų bendrovės klientų yra tokios stambios užsienio kompanijos kaip „Kwintet“, „s.Oliver“, „Tony Dress“, „Peek&Cloppenburg” bei “Wormland”.

Dėl platesnės informacijos apie įkainius ir sąlygas galite teirautis telefonu 8 5 2737679 ir 8 685 53553.

ADR krovinių pervežimas

UAB”Transekspedicija” taip pat teikia pavojingų krovinių (ADR) pervežimo paslaugą. Galime vežti 2, 3, 4, 5, 6, 8 ir 9 klasės pavojingumo krovinius.

Pavojingų krovinių grupei priskiriami tie kroviniai, kurie vežimo arba saugojimo metu gali tapti susirgimų, apsinuodijimų, žmonių ir gyvulių apdegimų, sprogimo, gaisro priežastimi, o taip pat gali sukelti kitų krovinių, statinių ir įrenginių gedimą bei užteršti aplinką. Tokių krovinių vežimas ir saugojimas reikalauja atitinkamų atsargumo priemonių laikymosi. Mes pasirūpiname, kad transporto priemonės būtų specialiai pritaikytos pavojingų krovinių gabenimui. Vairuotojai periodiškai išklauso specialų kursą bei turi atitinkamus pažymėjimus. Transporto priemonės yra specialiai paženklintos pagal visus standartus.

Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir kartu užtikrina vežamo krovinio saugumą. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje bendrovėje pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

Krovinių perkrovimo paslaugos

Muitinės tarpininkų paslaugos

Patyrę muitinės tarpininko atstovai atlieka visas muitinės tarpininkų paslaugas, įskaitant įmonės muitinės sandėlyje bei LEZ-e (laisvojoje ekonominėje zonoje):

Carnet TIR pildymas ir atstovavimas muitinėje;
Importo, eksporto ir tranzito deklaracijų pildymas;
Garantijų suteikimas mokant importo mokesčius;
Intrastat ataskaitų rengimas ir pateikimas muitinei;
Atstovavimas muitinėje deklaruojant prekes visoms muitinės procedūroms;
Klientų konsultavimas muitinės procedūrų pasirinkimo ir įforminimo klausimais.

Muitinės tarpininkai ir „Žirmūnų“ krovinių muitinės postas dirba 7 dienas per savaitę.

Dėl informacijos apie įkainius ir sąlygas galite kreiptis telefonais 8 5 2300098 arba 8 656 93646

Sandėliavimo paslaugos

Naujame 25000 m2 terminale bei saugomose ir nuolat videokamerų stebimose lauko aikštelėse sandėliuojame bet kokio dydžio krovinius.

Sandėlys šildomas (nuolat palaikoma teigiama temperatūra).

Pilnas 3PL paslaugų paketas, įskaitant bet neapsiribojant:

Mechanizuota ir rankinė krova, įskaitant „negabaritinis“ krovinius;

Krovinių (prekių) rūšiavimas, komplektavimas, atrinkimas, markiravimas (ženklinimas), pakavimas (perpakavimas), paletavimas.

Visus sandėlyje vykstančius procesus valdo šiuolaikinė sandėlio valdymo sistema (SVS), paremta brūkšninių kodų ir belaidžio duomenų perdavimo technologijomis. Jos pagalba klientai gali valdyti ir kontroliuoti savo prekių judėjimą „realiu laiku“ bei operatyviai gauti detalias ataskaitas apie visas atliktas operacijas.

Visos sandėlio paslaugos apdraustos civilinės atsakomybės draudimu.

Terminalas dirba 7 dienas per savaitę.

Dėl platesnės informacijos apie įkainius ir sąlygas galite teirautis telefonu 8 5 2737672 ir 8 656 95530

Serviso paslaugos

UAB “Transekspedicija” plečia savo veiklą ir vežėjams teikia krovininių automobilių techninio aptarnavimo ir remonto, automobilių plovimo ir parkavimo paslaugas.

Mūsų bendrovės krovininių automobilių servise teikiamos sekančios paslaugos:

 • Transporto priemonių (vilkiko ir puspriekabių) važiuoklės gedimų diagnostika ir remontas
 • Stabdžių diagnostika (ant stendo) ir remontas
 • Padangų montavimo ir remontos darbai (rato nuėmimas-pastatymas, permontavimas, balansavimas)
 • Autonominių šildytuvų montavimo bei remonto darbai
 • Puspriekabių (priekabų) karkasų, grindų, bortų, durų remontas
 • Tento kilpų, bortų, plombavimo trosų remontas
 • Tento medžiagos remontas
 • Variklio tepalų keitimas
 • Aušinimo skysčių papildymas
 • Auto elektriko darbai
 • Suvirinimo darbai
 • Tekinimo darbai

Serviso plovykloje turime visas sąlygas nuplauti Jūsų krovininio automobilio išorę ir vidų.

Mūsų bendrovė taip pat vežėjams teikia krovininių automobilių parkavimo paslaugas.

Kontraktiniai vežėjai už suteiktas a/m plovimo, remonto ar parkavimo paslaugas gali atsiskaityti iš mūsų įmonėje uždirbtų pinigų, vykdant mūsų bendrovės krovinių pervežimus.

Mūsų bendrovės krovininių automobilių servisas dirba dviem pamainomis:

I – IV nuo 07:30 iki 20:00
V nuo 07:30 iki 19:00

Kontaktai:

Tel: +370 5 2315040
Mob: +370 611 15986
Mob: +370 655 12159

Darbas vežėjams

Sudarome sutartis su vežėjais ilgalaikiam bendradarbiavimui vežti krovinius į Vakarų ir Vidurio Europos, Skandinavijos, NVS šalis ir atgal iš jų. Siūlome geras apmokėjimo sąlygas, užtikriname savalaikį atsiskaitymą už atliktą darbą, lanksti apmokėjimo sistema. Garantuojame minimum 10 000 km apmokamą ridą vykdant krovinių pervežimus į/iš Vakarų Europos šalis. Priimtinomis sąlygomis nuomojame puspriekabes, sudarome palankias sąlygas puspriekabes įsigyti išperkamosios nuomos būdu.

Dėl platesnės informacijos apie įkainius ir sąlygas galite teirautis telefonu 8 5 2737679

Įmonės nuotraukos:
TransekspedicijaTransekspedicija nuotraukaFoto Transekspedicija (302453803)
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: pavojingu kroviniu gabenimas keliu transportu, pavojingu kroviniu gabenimas tarptautiniais marsrutais, ADR krovinių pervežimas, pilnų krovinių pervežimas, pakabinamu drabuziu pervezimas, pilnu kroviniu gabenimas, pervežimai, tarptautiniai pervežimai, nuoma, biurų nuoma, sandėlių nuoma, muitinės paslaugos, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 302453803
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės UAB "Transekspedicija" (įmonės kodas 302453803) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus 03-25 22:42
Klaipėdos universitetinėje ligoninėje po sunkios ligos pirmadienį mirė Afganistano karo veteranas, memuarinių knygų "Kaip tampama albinosais" ir "Miražas" autorius Zigmas Stankus.
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus 03-25 22:38
Iš Klaipėdos uosto vadovo pareigų pirmadienį atleistam Arvydui Vaitkui susisiekimo ministras Rokas Masiulis skyrė beveik 20 tūkst. eurų premiją už gerus darbo rezultatus 2018 metais.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Avon 3,06 +10,07%
Twitter 33,02 +1,26%
PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%
Xerox 31,07 -5,59%
Nokia 5,88 -6,07%
Western Digital 48,39 -6,55%
Nike 82,19 -6,61%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 408,00 -0,49%
Benzinas 1,57 +9,79%
Dyzelis 1,96 +5,95%
Nafta 59,98 +0,25%
Jautiena 4,28 +0,94%
Varis 6300,49 +6,08%
Apelsinai 0,63 -1,56%
Auksas 1320,07 +2,19%