Įmonė TRANSEKSPEDICIJA

UAB "TRANSEKSPEDICIJA"

TOP įmonė 2022
Įmonės kodas 302453803
PVM mokėtojo kodas LT100004997217
Vadovas Vidmantas Pelėda, generalinis direktorius
Adresas Galinės g. 1, Galinė, LT-14247 Vilniaus r.
Telefonas Transekspedicija Telefonas
Mobilus telefonas Transekspedicija Mobilus telefonas
Faksas Transekspedicija Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.transekspedicija.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/transekspedicija/
Bankas SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT217044060000308471
Darbo laikas I-V 7:00-22:00 VI-VII 8:00 - 17:00
Darbuotojai 354 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 2 072,75 € (moterų 2 303,36 €; vyrų 2 005,87 €) (2023 m. balandis)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 1 765,35 € (2023 m. balandis)
Plačiau »
Pardavimo pajamos 2021: 35 664 860 € Pajamų istorija »
Grynasis pelnas 2021: 356 219 € Plačiau »
Eksportas Austrija
Transportas 2023-05: 176 automobiliai (132 priklauso, 44 išperkami/nuomojami) Plačiau »
Prekių ženklai 4 aktyvūs prekių ženklai Plačiau »
Pranešimai
Linava, LR muitinė, VKTI, VMI Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 217 500,00 €
Įmonės amžius 13 metų 6 mėnesiai 29 dienos
Ataskaita Ataskaitoje rasite specifinių duomenų Plačiau » Profesionali ataskaita »
Įvertinimas
3.8 / 10 (įvertino 321)

Įmonės aprašymas:

UAB „Transekspedicija”- tai lietuviško kapitalo logistikos įmonė, įkurta 1990 m. Vilniuje.

UAB „Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre, strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre. Įmonės sandėliavimo plotas siekia 60 000 kv. metrų. Klientams teikiame įvairias kvalifikuotas logistikos paslaugas.

Įmonėje dirba daugiau nei 380 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Valdome daugiau nei 300 automobilių parką.

Didžiąją dalį pervežamų krovinių sudaro dalinių krovinių organizavimas tarptautiniais ir vietiniais maršrutais. Visus dalinius krovinius Europos Sąjungos šalyse surenkame tiesiogiai arba per partnerių terminalus. Turime galimybę pasiūlyti pristatymą su mažomis ir liftinėmis mašinomis.

Gabename krovinius iš/į visas Europos, Skandinavijos bei kitas šalis. Eksportui dalinius krovinius konsoliduojame savo terminale ir išvykstame beveik kiekvieną dieną, priklausomai nuo paskirties valstybės.

Klientams teikiame:

 • krovinių distribucijos;
 • sandėliavimo;
 • krovinių pakavimo bei žymėjimo;
 • pakrovimo ir iškrovimo;
 • kvalifikuotas muitinės tarpininkų paslaugas;
 • 3PL paslaugas;
 • Sunkvežimių remonto ir parkavimo paslaugos.

Muitinė ir muitinės tarpininkai dirba 6 d. per savaitę, sandėlis 7 dienas per savaitę.

Terminale veikia „Žirmūnų“ muitinės postas LTVR4000.

Mūsų bendrovė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava” narė.

Įmonės istorija

2022 m. Įmonė sparčiai auga- bendras sandėliavimo plotas siekia 60 000 kv. metrų. UAB „Transekspedicija“ 5 metus iš eilės nominuota Rekvizitai „TOP Įmonė“ atsakingo verslo apdovanojimu.

2021 m. UAB „Transekspedicija“ įsigijo 15 naujų vilkikų bei įkūrė futbolo klubą TRANSINVEST.

2020 m. Įmonė išplėtė bendrą sandėliavimo plotą iki 51 000 kv. metrų.

2018 m. UAB „Transekspedicija“ buvo įvertinta, kaip atitinkanti SMETA 4 standartą, pagal keliamus reikalavimus darbo jėgai, sveikatos apsaugai, aplinkosaugai ir verslo etikai.

Įmonė pradėjo naujo 20000 kv. m. sandėlio statybas.

2017 m. UAB „Transekspedicija” sandėliavimo plotas -28000 kv. m.

Įmonė sertifikuota tiekimo grandinės saugos TAPA TSR Level 3 ir AEO sertifikatais.

2014 m. UAB „Transekspedicija“ auga- sandėliavimo plotas pasiekė 26000 kv. m., biuro patalpos 5000 kv. m. plotą.

Įmonė buvo sertifikuota: ISO: 9001 ir ISO:14001.

2012 m. UAB „Transekspedicija“ pakeitė veiklos adresą ir persikėlė į naujas patalpas Galinės km. Sandėlio plotas pasiekė 6500 kv. m. , biuro patalpos 2500 kv. m.

2000 m. Pastatytas naujas UAB „Transekspedicija“ pastatas: 800 kv. m. biuro patalpų ir 2000 kv. m. sandėlių ploto., Verkių g. Vilniuje.

1990 m. UAB „Transekspedicija“-įkurta Vilniuje.

https://transekspedicija.lt/service/kroviniu-pervezimas/

KROVINIŲ PERVEŽIMAS


TARPTAUTINIAI DALINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAI ES

DISTRIBUCIJA

DALINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAI NE ES

UAB „Transekspedicija” yra viena didžiausių transporto kompanijų Lietuvoje, gabenanti krovinius automobiliais iš ir į visas Europos, Skandinavijos ir kitas šalis. Ilgus metus įmonėje dirbančių specialistų patirtis ir modernių darbo technologijų taikymas padeda užtikrinti greitas ir kokybiškas paslaugas už klientams palankias kainas.

Jūsų krovinių pervežimas bus sklandus ir užtruks kaip įmanoma trumpesnį laiką.

GREITI IR EFEKTYVŪS PERVEŽIMAI

Vykdome pervežimus vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. Organizuojame pilnų, dalinių ir smulkių krovinių pristatymus. Vežame įvairius krovinius, nepriklausomai nuo dydžio, ar krovinio tipo. Turime specializuotą transportą pakabinamų rūbų pervežimams.

Galimas greitas ir patogus krovinių pervežimas nuo durų iki durų per 24-48 valandas Baltijos šalyse. Rūpinamės, kad Jūsų kroviniai pasiektų reikiamą vietą greitai ir saugiai. Užtikriname sklandžius logistikos procesus, todėl Jūsų kroviniai nukeliaus reikiamu adresu per optimaliausią laiko tarpą.

MODERNIOS TRANSPORTO PRIEMONĖS KROVINIŲ PERVEŽIMUI

Valdome daugiau nei 300 automobilių parką. 95 % parko atitinka EURO-6 standartus. Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir užtikrina klientams vežamo krovinio kontrolę. Įmonė garantuoja gabenamų krovinių saugumą. Vežėjo atsakomybė apdrausta CMR draudimu ir ekspeditoriaus draudimu patikimoje draudimo kompanijoje. Kliento pageidavimu, galime apdrausti krovinį visai krovinio vertei.

EFEKTYVUS PLANAVIMAS

Profesionali specialistų komanda pasirūpina tinkama transporto priemone, suplanuoja optimaliausią maršrutą, suteikia muitinės tarpininkavimo ir kitas reikiamas paslaugas krovinio gabenimui. Siekiame užtikrinti aukštą kokybę, kad klientui nekiltų nekiltų jokių rūpesčių.

Patikimas ir greitas krovinių pristatymas! Palikite krovinių pervežimo rūpesčius kvalifikuotiems specialistams – būkite užtikrinti efektyviomis bei kokybiškomis paslaugomis.

Norėtumėte gauti daugiau informacijos? Susisiekite su mumis + 370699 20363 arba + 370 61484945, el. paštu [email protected]

https://transekspedicija.lt/service/pilnu-kroviniu-pervezimas/

KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Tarptautiniai dalinių krovinių pervežimai ES

UAB „Transekspedicija” yra viena iš didžiausių transporto kompanijų Lietuvoje, gabenanti krovinius automobiliais iš ir į visas Europos, Skandinavijos ir kitas šalis.

Valdome daugiau nei 300 automobilių parką. 95 % parko atitinka EURO-6 standartus. Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir užtikrina klientams patogų vežamo krovinio stebėjimą.

Vežėjo atsakomybė apdrausta CMR draudimu ir ekspeditoriaus draudimu patikimoje draudimo kompanijoje. Kliento pageidavimu, galime apdrausti krovinį visai krovinio vertei.

Tarptautiniai krovinių pervežimai

Tarptautiniai pervežimai Europos Sąjungoje susiję su laisvu prekių judėjimu . Tokios pervežimo sąlygos nereikalauja muitinės priežiūros ir suteikia galimybę smulkiam ar vidutiniam verslui plėsti veiklą visoje ES teritorijoje. UAB „Transekspedicija“ dalinius krovinius perveža keliais būdais, kai kai vienu sunkvežimiu yra gabenami keleto klientų kroviniai arba kai daliniai ir smulkūs kroviniai konsoliduojami terminale. Dalinių krovinių konsolidavimas terminale, tai būdas pasiekti krovinio siuntėją arba gavėją net ir atokiausiuose vietose. Toks gabenimo būdas padeda klientui sutaupyti, kadangi dalinio krovinio pervežimui užsakomas ne visas sunkvežimis, o tik užimama vieta jame.

Krovinių transportavimo kryptys

Tarptautinius krovinius pristatome iš ar į Europos, Skandinavijos ar kt. šalis. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti plačią krovinių gabenimo geografiją.

Europoje didelė dalis krovinių keliauja iš / į Lenkiją, Vokietiją, Latviją, Estiją, Italiją, Ispaniją, Olandiją, Belgiją ir kt. Vienas iš populiariausių maršrutų : Italija- Lietuva, Ispanija- Lietuva, Vokietija- Lietuva, Lietuva- Olandija, Lietuva- Lenkija ir daug kitų. Esant poreikiui, galime pasiūlyti skubų krovinio gabenimą Baltijos šalyse.

Pervežimai kelių transportu greitai pasiekia tikslinę vietą, o mobilumas ir lankstūs pristatymo terminai padeda įmonėms sumažinti logistikos kaštus. Kroviniai iš Lietuvos sostinės Vilniaus Baltijos šalis pasiekia vidutiniškai per 1-2 dienas, Skandinavijos šalis – per 4-5 dienas, o pristatymas į tolimesnes Europos šalis gali trukti šiek tiek ilgiau.

Tarptautiniai pervežimai Europoje

Būdami viena didžiausių krovinių gabenimo kompanijų Lietuvoje savo klientams siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį krovinių gabenimui. Europos keliais kiekvieną dieną rieda daugybė mūsų transporto priemonių, pristatydamos krovinius gavėjams Europos Sąjungoje, Skandinavijos šalyse.

Tarptautiniais maršrutais Europoje krovinius gabename į / iš Airijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Šveicarijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos, Italijos, Ispanijos, Olandijos, Vengrijos, Austrijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Kroatijos, Graikijos, Rumunijos, Bulgarijos ir daugelio kitų šalių.

Profesionali komanda, nuolat prižiūrimos transporto priemonės, inovatyvios darbo technologijos leidžia garantuoti aukštos kokybės paslaugas ir maksimalų operatyvumą.

Krovinių pervežimas Baltijos šalyse

Krovinių pervežimui Baltijos šalyse skiriame ypatingai daug dėmesio. Krovinių pristatymą vykdome itin operatyviai – iškrovimo vieta pasiekiama per 1-2 dienas. Pasitelkdami patirtį ir profesionalias žinias, kasdien užtikriname sklandų krovinių judėjimą.

Sklandžiai veikianti logistikos sistema – tai sėkmingos veiklos užsienio rinkoje pagrindas. Bendradarbiaudami su mūsų kompanija, galite lengvai pasinaudoti Baltijos šalių regiono privalumais ir išplėsti savo verslo klientų ratą.

Mūsų tarptautinių pervežimų pranašumai

Saugumas, greitis ir optimalūs transportavimo kaštai rūpi visiems, todėl labai svarbu pasirinkti patikimą logistikos partnerį. Esame savo srities profesionalai, suteikiantys galimybę klientams pasinaudoti visais krovinių pervežimo keliais privalumais.

Savo klientams siūlome efektyvius sprendimus:

Išmanus siuntos sekimas

Visas mūsų autoparkas yra aprūpintas palydovinio ryšio sistemomis, kurios leidžia stebėti transporto judėjimą ir jo buvimo vietą.

Greitas pristatymas Baltijos šalyse

Siūlome greitą pristatymą visose Baltijos šalyse. Mūsų profesionalai pasirūpins, kad transportavimas būtų sklandus ir užtikrins kuo trumpesnius krovinio gabenimo terminus.

Krovinių pristatymas „nuo durų iki durų“

Tai patogi paslauga, kuri sumažina krovinio perkrovimo poreikį ir taip užtikrina aukščiausią saugumo lygį. Baltijos šalyse toks pristatymas klientams yra įvykdomas per 1-2 dienas.

Universalus autoparkas

Mūsų autoparką sudaro įvairaus tipo krovininiai automobiliai, o nesant tokiam automobiliui teikiame profesionalias ekspedijavimo paslaugas. Tai leidžia mums dirbti lanksčiai ir prisitaikyti prie kliento poreikių. Mūsų specialistai suderins maršrutą ir parinks tinkamiausią transporto priemonę krovinio saugumui ir pristatymo terminams užtikrinti.

Prevencinis vertinimas

Tai taktika, kuri leidžia iš anksto reaguoti į aplinkos pokyčius ir minimalizuoti jų poveikį krovinio saugumui, pristatymo terminams.

Dalinių krovinių pervežimo Europos Sąjungoje kainos

Savo veikloje siekiame optimizuoti paslaugų kokybę ir kainą, kad sumažintume savo klientų logistinius kaštus. Diegiame inovatyvius sprendimus, kurie padeda sumažinti krovinių gabenimo kainas ES teritorijoje ir užtikrinti greitesnį pristatymą.

Krovinių gabenimo kainai daug įtakos turi autoparkas, todėl mes naudojame skirtingus krovininius automobilius.

Dalinių krovinių pervežimo kainos yra kiek didesnės, lyginant su pilnais kroviniais. Vis dėlto tai ekonomiškesnis pasirinkimas įmonėms, kurioms nėra didelio prekių kiekio pervežimo poreikio. Galutinę transportavimo kainą Europos Sąjungos teritorijoje lemia šie kriterijai:

 • Krovinio dydis ir svoris. Transportavimo kaina yra skaičiuojama pagal krovinio užimamą vietą ir svorį. Taikomi tam tikri standartai, nes kelių transporto dydis ir svoris yra ribojamas. Kaina skaičiuojama atsižvelgiant į didesnį krovinio dydžio arba svorio parametrą.
 • Krovinio tipas. Tam tikro tipo kroviniams gabenti yra taikomi specialūs reikalavimai, reikalingos specifinės gabenimo sąlygos, leidimai ir pan. Tai kelia papildomus reikalavimus autoparkui, todėl tam tikro tipo krovinių gabenimas gali kainuoti brangiau.
 • Transportavimo atstumas. Dalinių krovinių pervežimo kainą lemia atstumas tarp pakrovimo ir iškrovimo taškų, tačiau ir maršruto geografija.
 • Pristatymo terminai. Priklauso nuo pervežimo maršruto, pakrovimo ir iškrovimo vietų geografinio išsidėstymo. Kai kuriomis kryptimis galimas skubus dalinių ir smulkių krovinių pristatymas, tačiau tokia paslauga kainuoja daugiau.

Krovinių gabenimas kelių transportu

Nedideli atstumai Europoje leidžia greitai ir patogiai gabenti krovinius kelių transportu. Tai vienas greičiausių ir saugiausių būdų. Be to, tokie maršrutai suteikia verslui lankstumo ir padeda sumažinti logistinius kaštus. Kelių transportu vežamų krovinių privalumai:

Saugumas

Kelių transportu gabenami kroviniai dažniausiai yra pakraunami ir iškraunami tik vieną kartą. Krovininiai automobiliai gali pasiekti įvairias vietas, kas gali būti sudėtingiau organizuojant pristatymą jūrų ar oro transporto priemonėmis.

Greitis

Gabenant krovinius kelių transportu, specialistai nuolat stebi maršrutą ir jį koreguoja, kad būtų užtikrinti pristatymo terminai. Profesionalai planuoja optimalius maršrutus,kad kroviniai pasiektų paskirties vietą kuo greičiau.

Lankstumas

Krovinių gabenimas kelių transportu užtikrina lankstumą ir leidžia greitai reaguoti į besikeičiančią situaciją.

Kaina

Krovinių gabenimas kelių transportu padeda valdyti logistikos kaštus. Tai itin patrauklu gabenant dalinius ir skubius krovinius.

Universalumas

Kelių transportu gali būti gabenami įvairūs kroviniai: pavojingi (ADR) kroviniai , greitai gendantys produktai ar kita. spec. gabenimo sąlygų reikalaujanti produkcija.

Jei Jums aktualūs tarptautiniai dalinių krovinių pervežimai Europos Sąjungoje, susisiekite! Aptarsime Jūsų poreikius, pristatysime transportavimo galimybes ir pasiūlysime geriausią sprendimą. Vertiname kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo krovinio dydžio ar kitų aspektų!

Susisiekite su mumis + 370 614 84945 arba + 370 699 20363, el. paštu [email protected]

https://transekspedicija.lt/service/daliniu-kroviniu-pervezimas/

DALINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAI NE ES

Dalinių krovinių pervežimas ne Europos Sąjungoje neatsiejamas nuo muitinės procedūrų. Mūsų pervežimo paslaugos apima tokias kryptis, kaip Šveicariją, Jungtinę karalystę, Norvegiją, Kazachstaną, Turkiją, Ukrainą ir kt. šalis.

Dalinių krovinių gabenimas

Dalinių krovinių pervežimas ne ES teritorijoje kelia tam tikrų iššūkių, tačiau patikėję savo krovinį mūsų profesionalams, galite pamiršti visus rūpesčius. Mūsų specialistai suplanuos optimalų maršrutą ir pasirūpins visais reikalingais dokumentais, kad krovinių transportavimas būtų sklandus.

Pavojingų krovinių vežimas už Europos Sąjungos ribų

Vežant pavojingus krovinius yra keliami specialūs reikalavimai krovininiam transportui. Tuo siekiama sumažinti poveikį aplinkai ar turtui kylančią riziką ir šie reikalavimai taikomi nuo krovinio pakrovimo iki iškrovimo momento. Mūsų autoparką sudaro transportas, pritaikytas vežti įvairius pavojingus krovinius ir atitinkantis specialiuosius reikalavimus. Pavojingi daliniai (ADR) kroviniai į Angliją, Šveicariją, Norvegiją ir kitas ne Europos Sąjungoje esančias šalis yra transportuojami laikantis visų reikalavimų ir užtikrinant aukščiausio lygio saugumą.

Kodėl verta rinktis mus dalinių krovinių transportavimui

Dalinių krovinių organizavimą siūlome patikėti mums!

Turėdami daug patirties, profesionalią komandą ir patikimą autoparką, savo klientams siūlome aukščiausios kokybės krovinių gabenimo paslaugas. Mūsų naudojami inovatyvūs sprendimai leidžia užtikrinti krovinio saugumą ir pristatymo terminus. Dalinių krovinių pristatymas planuojamas pasitelkiant modernias technologijas, todėl savo klientams pagelbėjame sumažinti krovinių gabenimo išlaidas ir užtikriname sklandų transportavimo procesą.

Dalinius krovinius kas savaitę surenkame tiesiogiai arba per savo terminalą ir paskirstome gavėjams įvairiose šalyse. Visi kroviniai gabenami tik techniškai tvarkingomis, preciziškai prižiūrimomis transporto priemonėmis, kurias vairuoja ilgametę patirtį turintys vairuotojai, tad garantuojame saugų ir sklandų krovinio pervežimą.

Jei Jums aktualūs tarptautiniai dalinių krovinių pervežimai ne Europos Sąjungoje, susisiekite! Aptarsime Jūsų poreikius, pristatysime transportavimo galimybes ir pasiūlysime geriausią sprendimą. Vertiname kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo krovinio dydžio ar kitų aspektų!

Susisiekite su mumis + 370 614 84945 arba + 370 699 20363, el. paštu [email protected]

https://transekspedicija.lt/service/distribucija/

DISTRIBUCIJA

UAB „Transekspedicija“, būdama viena iš lyderiaujančių transporto ekspedicinių kompanijų Lietuvoje, ypatingą dėmesį skiria dalinių krovinių distribucijai Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje). Turėdami ilgametę dalinių pervežimų patirtį galime užtikrinti visus klientų poreikius.

Tad jei Jums reikalingas krovinio pristatymas Lietuvoje, pasirūpinsime tuo profesionaliai ir atsakingai. Turime ilgametę vietinių krovinių pervežimo patirtį.

Pasirūpinsime, jog Jūsų krovinys pasiektų gavėjus bet kuriame Lietuvos mieste.

Jums galime pasiūlyti:

 • Pervežimo paslaugas automobiliais, kurių keliamoji galia nuo 1,5 t. iki 24 t. Turime parke automobilių su liftais bei mikroautobusų;
 • Krovinių pristatymą „nuo durų iki durų“ Lietuvoje ir Latvijoje per 24 val., Estijoje per 48 val.;
 • Importo–eksporto terminalo paslaugas 6 d. per savaitę;
 • Visas muitinės tarpininkų paslaugas;
 • Prekių sandėliavimo, atrinkimo, rūšiavimo, ženklinimo, pakavimo paslaugas;
 • Logistikos profesionalų komandą dirbančią Jums.

Po Lietuvą gabename:

Daliniai kroviniai

Tai nedidelių gabaritų, ar net labai smulkūs kroviniai, kurie neužima transporto priemonėje visos kroviniams skirtos erdvės ir yra komplektuojami su kitų klientų kroviniais. Transportavimo išlaidos bus paskaičiuotos pagal konkrečią užimamą vietą transporto priemonėje.

Pilni kroviniai

Pilni kroviniai užima visą transporto priemonėje kroviniui skirtą vietą. Tokio tipo kroviniai gabenami iš siuntėjo tiesiai gavėjui, be perkrovimų.

Nestandartiniai kroviniai

Taip vadinami negabaritiniai kroviniai, išsiskiriantys dideliu svoriu ar didesniais neįprasta gabaritais. Nestandartinių krovinių gabenimui paprastai reikalingas specialus transportas, tam tikri unikalūs pervežimo sprendimai.

Pavojingi kroviniai

Tai kroviniai gabenami pagal ADR taisykles. Šio tipo kroviniai turi medžiagų, kurios kenksmingos žmogui bei aplinkai. Tos medžiagos gali būti radioaktyvios, degios, sprogstamosios, ėsdinančios, sąlygojančios įvairių ligų atsiradimą, taip pat nuodingos.

Su mūsų komanda vietiniai krovinių pervežimai bus saugūs, operatyvūs ir sklandūs!

Susisiekite su mumis +370699 20363 arba +370 614 84945, el. paštu [email protected]

https://transekspedicija.lt/service/logistikos-paslaugos/

LOGISTIKOS PASLAUGOS:

 • Krovinių perkrovimas;
 • Muitinės tarpininkų paslaugos;
 • Sandėliavimas

Reikalingos patikimos ir kokybiškos logistikos paslaugos, kurias teikia patyrę specialistai? Vilniuje įkurta 1990 m, lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė UAB „Transekspedicija” organizuoja dalinių ir pilnų krovinių pervežimus , teikia sandėliavimo, muitinės tarpininkų ir kitas logistikos paslaugas. Per ilgus darbo metus sukauptas didelis patirties bagažas ir aukščiausių standartų įgyvendinimas leidžia užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Mūsų teikiamos paslaugos

Teikiame krovinių sandėliavimo, pakrovimo ir iškrovimo, kvalifikuotas muitinės tarpininkų ir kitas logistikos paslaugas. Atliekame ir kompleksinės logistikos paslaugas-3PL. Muitinė, sandėlis ir muitinės tarpininkai dirba 6 dienas per savaitę. Muitinės procedūros įforminamos muitinės poste, esančiame terminalo patalpose.

Pervežimai vietiniais ir tarptautiniais maršrutais

Įmonė vykdo mažų, dalinių ir didelių krovinių pervežimai vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. UAB „Transekspedicija“ turi galimybę pervežti tekstilės gaminius ir drabužius ant pakabų. Keliaujame į visas Europos Sąjungos, Skandinavijos Rytų Europos ir kitas šalis.

Pasiūlymai Jūsų patogumui

Esame viena iš lyderiaujančių transporto kompanijų Lietuvoje, todėl galime užtikrinti, kad kroviniai pasieks reikiamą vietą greitai ir saugiai. Teikiame krovinių pristatymo paslaugas „nuo durų iki durų“. Sandėliuojame, atrenkame, ženkliname, pakuojame, rūšiuojame ir tvarkingai paruošiame Jūsų prekes gabenimui. Profesionali logistikos komanda pasirūpins , kad kiekvienas šio ilgo ir sudėtingo proceso žingsnis būtų atliekamas tinkamai ir užtikrins aukštą kokybę.

Profesionalios logistikos paslaugos – patikimai, greitai ir už palankią kainą. Patikėkite logistikos rūpesčius patyrusiems specialistams.

https://transekspedicija.lt/service/kroviniu-perkrovimas/

LOGISTIKOS PASLAUGOS

Krovinių perkrovimas

Mūsų sandėlis teikia pakrovimo ir iškrovimo paslaugas, turime krautuvus, kurie gali kelti iki 5t, jei krovinys sveria daugiau, perkrauname kranu. Sveriame krovinius iki 3 tonų, esant poreikiui yra galimybė pasverti ir sunkesnius krovinius.

Kontaktai:

+370 698 03912

Darbo valandos:

I-V 7:00 – 22:00 VI-VII 8:00 – 16:00

https://transekspedicija.lt/service/muitines-tarpininku-paslaugos/

Muitinės tarpininkų paslaugos

Patyrę muitinės tarpininko atstovai atlieka visas muitinės tarpininkų paslaugas, įskaitant įmonės muitinės sandėlyje:

 • Eksporto deklaracija;
 • Importo deklaracija;
 • Laikinojo saugojimo sandėlio deklaracija;
 • Muitinės sandėlio deklaracija;
 • Laikino įvežimo, laikino įvežimo perdirbti/reeksporto procedūra;
 • CMR važtaraščio užpildymas;
 • TIR -Carnet pildymas;
 • Tranzitas nuo LT pasienio;
 • Tranzitas nuo LV pasienio;
 • CHED- nuo LT pasienio;
 • Elektroninis eksporto manifestas;
 • EORI kodo suteikimui;
 • Leidimų gavimas muitinėje;
 • EUR 1 sertifikato išdavimas;
 • FITO sanitarinio sertifikato išdavimas;
 • Intrastato ataskaitos pildymas;
 • Prekių naikinimas/utilizavimas.

Muitinės tarpininkai ir „Žirmūnų“ krovinių muitinės postas dirba 6 dienas per savaitę.

I-V 8:30-19:30 VI 8:00-15:00

Dėl informacijos apie įkainius ir sąlygas galite kreiptis telefonais: +370 5 2315039 arba +370 666 59355.

https://transekspedicija.lt/service/sandeliavimas-3pl/

SANDĖLIAVIMAS 3PL

Krovinių sandėliavimas – tai sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik didelio kruopštumo, bet ir specialistų patirties, taikant modernius sprendimus. UAB „Transekspedicija“ teikia įvairias logistikos paslaugas jau nuo 1990m. Viena iš įmonės veiklos sričių yra sandėliavimo paslaugos.

UAB „Transekspedicija“ sandėliavimo paslaugos

Esame įsikūrę strategiškai itin palankioje vietoje, magistralės Vilnius-Panevėžys 16-ame kilometre. Mūsų įmonėje dirba keli šimtai aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra pasiruošę Jums padėti.

Naujame 60000 m2 terminale bei saugomose ir nuolat videokamerų stebimose lauko aikštelėse sandėliuojame bet kokio dydžio krovinius. Mūsų sandėliai nuolatos šildomi palaikant juose optimalią temperatūrą ir kroviniams laikyti tinkamas sąlygas, todėl galite būti užtikrinti krovinių saugumu ir aukšta sandėliavimo darbų kokybe.

Teikiamų 3PL sandėliavimo paslaugų paketas:

 • Mechanizuota ir rankinė krova, įskaitant negabaritinius krovinius;
 • Krovinių (prekių) rūšiavimas, komplektavimas, atrinkimas, ženklinimas, pakavimas ir perpakavimas, paletavimas.

Terminalas dirba 7 dienas per savaitę I-V 7:00-22:00 VI-VII 8:00-16:00

Dėl platesnės informacijos apie įkainius ir sąlygas galite teirautis telefonu +370 698 03912

Modernios sandėliavimo technologijos

Visus mūsų sandėlyje vykstančius procesus valdo šiuolaikinė sandėlio valdymo sistema (SVS), paremta brūkšninių kodų ir belaidžio duomenų perdavimo technologijomis. Rūpinamės klientų patogumu, todėl klientai gali valdyti ir kontroliuoti savo prekių judėjimą „realiu laiku” bei operatyviai gauti detalias ataskaitas apie visas atliktas operacijas.

Kokybiškas ir profesionaliai atliekamas sandėliavimas – tai patikimas krovinių saugojimas ir tvarkymas. Būkite užtikrinti – mūsų specialistų komanda pasirūpins kokybiškais darbais ir užtikrins aukščiausios kokybės paslaugas.

https://transekspedicija.lt/darbas-vezejams/

VEŽĖJAMS

Darbas vežėjams

Sudarome sutartis su vežėjais ilgalaikiam bendradarbiavimui vežti krovinius į/ iš Vakarų ir Vidurio Europos, Skandinavijos, Rytų šalių. Siūlome geras apmokėjimo sąlygas ir rentabilią darbo sistemą, užtikriname už atliktą darbą atsiskaitymą laiku. Garantuojame mažiausiai 10 000 km. apmokamą mėnesio ridą, pervežant krovinius įvairiais maršrutais. Nuomojame vilkikus ir puspriekabes, sudarome palankias sąlygas įsigyti išperkamosios nuomos būdu. Aprūpiname darbu.

Kontaktai : +370 655 42256

El. paštas: [email protected]

 • Automobilių servisas
 • Plovykla
 • Parkavimas

https://transekspedicija.lt/automobiliu-servisai/

AUTOMOBILIŲ SERVISAS

UAB „Transekspedicija” teikia krovininių automobilių techninio aptarnavimo ir remonto, automobilių plovimo ir parkavimo paslaugas.

Mūsų bendrovės krovininių automobilių servise teikiamos šios paslaugos:

 • Transporto priemonių (vilkiko ir puspriekabių) važiuoklės gedimų diagnostika ir remontas
 • Stabdžių diagnostika (ant stendo) ir remontas
 • Padangų montavimo ir remonto darbai (rato nuėmimas-pastatymas, permontavimas, balansavimas)
 • Autonominių šildytuvų montavimo ir remonto darbai
 • Puspriekabių (priekabų) karkasų, grindų, bortų, durų remontas
 • Tento kilpų, bortų, plombavimo trosų remontas
 • Tento medžiagos remontas
 • Variklio tepalų keitimas
 • Aušinimo skysčių papildymas
 • Autoelektriko darbai
 • Suvirinimo darbai
 • Tekinimo darbai.

Serviso plovykloje galime nuplauti Jūsų krovininio automobilio išorę ir vidų.

Mūsų bendrovė vežėjams teikia krovininių automobilių parkavimo paslaugas.

Mūsų bendrovės krovininių automobilių servisas dirba dvejomis pamainomis.

Kontaktai : +370699 26105, +370655 11206

Darbo laikas: I–V 7:30-19:00, VI 8:00-14:00

https://transekspedicija.lt/plovykla/

PLOVYKLA

Kviečiame naudotis mūsų plovyklos paslaugomis.

Jūsų automobilis turi atrodyti nepriekaištingai. Tad užsukus pas mus į reisą išvyksite švarūs ir tvarkingi bei tausosite aplinką!

Kontaktai : +370699 26105, +370655 11206

Darbo laikas: I–V 7:30-19:00, VI 8:00-14:00

https://transekspedicija.lt/parkavimas/

PARKAVIMAS

Vežėjų patogumui siūlome saugomas parkavimo vietas. Čia rasite puikią aplinką poilsiui.

Teritorija yra aptverta, stebima video kameromis ir vykdoma fizinė sauga.

Darbo metu veikia kavinė.

Kavinės darbo laikas: I-V 10:00-15:00

Kontaktas ilgalaikiam parkavimui : +370 685 53553

Muitinės tarpininkų paslaugos

Sandėliavimas 3PL

Esame vieni stipriausių logistikos ekspertų Baltijos šalyse!

Įmonės nuotraukos:
TRANSEKSPEDICIJATRANSEKSPEDICIJA nuotraukaFoto TRANSEKSPEDICIJA (302453803)Įmonės TRANSEKSPEDICIJA nuotraukosUAB „Transekspedicija”- taiUAB "TRANSEKSPEDICIJA" nuotraukaFoto UAB "TRANSEKSPEDICIJA" (302453803)Įmonės UAB "TRANSEKSPEDICIJA" nuotraukoskrovinių mūsų krovinioTRANSEKSPEDICIJATRANSEKSPEDICIJATRANSEKSPEDICIJATRANSEKSPEDICIJATRANSEKSPEDICIJATRANSEKSPEDICIJA
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: pavojingu kroviniu gabenimas keliu transportu, pavojingu kroviniu gabenimas tarptautiniais marsrutais, ADR krovinių pervežimas, pilnų krovinių pervežimas, pakabinamu drabuziu pervezimas, pilnu kroviniu gabenimas, pervežimai, tarptautiniai pervežimai, nuoma, biurų nuoma, sandėlių nuoma, muitinės paslaugos, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 302453803
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės UAB "TRANSEKSPEDICIJA" (įmonės kodas 302453803) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Trys strategijos: patarė, nuo ko įmonės turėtų pradėti savo energetinio efektyvumo planą
Trys strategijos: patarė, nuo ko įmonės turėtų pradėti savo energetinio efektyvumo planą
Energetiškai efektyvi įmonė ne tik mažina savo poveikį aplinkai, bet ir patiria gerokai mažesnes sąnaudas bei didina savo konkurencingumą rinkoje. Vis tik įmonių, kurios vestų apskaitą ne pagal...
Krizių akivaizdoje regionų verslininkai vienijasi: kartu spręsti problemas lengviau nei po vieną
Krizių akivaizdoje regionų verslininkai vienijasi: kartu spręsti problemas lengviau nei po vieną
Nuo 2020-ųjų pasaulį viena po kitos krečiančios krizės paveikė visus, tačiau itin skaudžiai nuo to nukentėjo ir vis dar pasekmes jaučia verslai. Lietuvos banko ekonomistų duomenimis, Lietuvoje...
E. parašas: kaip jis padeda gyventojams ir valstybės institucijoms
E. parašas: kaip jis padeda gyventojams ir valstybės institucijoms
Į mūsų visuomenės aktyvų socialinį ir darbinį gyvenimą įsilieja pirmoji karta, kuriai nuo gimimo buvo prieinamos išmaniosios technologijos ir internetas. Tai vadinamoji Z arba "skaitmeninė karta"...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Naujausias finansines ataskaitas jau pateikė įmonių:

Pelnai labiausiai auga
Pelnai labiausiai krenta

Apklausa

Ar skaitote knygas?

Akcijų kainos

Intel 31,44 +4,83%
Manchester United 19,32 +3,43%
Pfizer 38,02 +2,73%
Humana 501,87 +1,37%
Macy's 13,59 -3,69%
Ford 12,00 -4,69%
NVIDIA 378,34 -5,68%
Hewlett-Packard 29,06 -6,05%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 1,46 +13,18%
Benzinas 2,77 +9,92%
Dujos (JAV) 2,16 -6,09%
Jautiena 5,67 +1,43%
Dyzelis 2,59 -5,82%
Auksas 1999,77 +4,55%
Ryžiai 501,00 +5,25%
Anglis 194,28 +3,77%