Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB TRANSEKSPEDICIJA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TRANSEKSPEDICIJA

Atsiliepimai apie UAB "TRANSEKSPEDICIJA"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "TRANSEKSPEDICIJA"

Buves darbuotojas, 2020-11-24 18:57:07
Mieli busimi darbuotojai ar zmones, kurie svarsto galimybe darbintis i sia imone. Siulau visu pirma pasiskaityti atsiliepimus, pasiklausti buvusiu, esamų darbuotojų, tikrai nei vienas blogas atsiliepimas nera is pirsto lauztas, geru atsiliepimu apie imone, sulauksite tik is valdzios, kurie jus darbins. Pokalbyje gali prizadėti jums viska, tačiau isiklausinekite netgi elementariu klausimų, kuriu būtų geda klausti 21a. imoneje. Nuo darbo priemoniu suteikimo (telefonas, siek tiek geresnes kartos nei nokia 3310, todel visa laika turesite naudoti savo mobilu interneta darbo reikalams), pc - geriau paprasyti, kad parodytu „puikiai“ veikiancius kompiuterius, greitas, operatyvus darbas garantuotas. Isnagrinekite, kaip mokamos premijos, tegul parodo premijine sistema, paaiskintu koef. Is kuriu dauginama ir kodel, jeigu suprasite, bravo, galite darbintis. Jeigu megstate, kai jus zemina, saukia, vadina bukaprociais, bravo galite darbintis. Jeigu nuosirdžiai, apeikite ir apvaziuokite ne arciau nei automagistrale leidzia pamatyti sia „nuostabia“ imone.
Pritariu 100 proc.
Buves darbuotojas,
2020-11-24 18:57:07 IP 2juadjgg
Nors iš pirmo žvilgsnio įmonė atrodo patikima ir draugiška, po tam tikro laiko nuomonė keičiasi. Teko susidurti su žmonėmis, kurie visiškai nežino ir neišmano savo darbo funkcijų, nemoka planuoti savo laiko bei priimti atsakomybės. Jokios etikos bei kultūros. Darbuotojų nevertina ir elgiasi grubiai bei nemandagiai. Jeigu nenorit gadinti savo laiko bei nervų - siūlyčiau neeiti dirbti į šią įmonę ir gerai pagalvoti. Įvertinimas neigiamas.
kokia čia kalba šitas komentaras?
Jonas 2019-04-02 10:16:03
Keistas komentaras, toks vaizdas kad tik purvo papilti ant Pelėdos.
Purvas purvino daugiau neišpurvins :)
Jonas 2019-04-02 10:16:03
Keistas komentaras, toks vaizdas kad tik purvo papilti ant Pelėdos.
Atvirkščiai, čia žmogus bando suprast ir ieško bent kažko žmoniško. Purvo... Juokdarys...
Klientas 2019-03-21 10:26:32
Jei tik galit, apeikit šią įmonę, kalbėjimo kultūros 0, rėkimas, koliojimas, apie išsakytas mintis apie įvairias institucijas, kaip jiems švelniai tariant ant jų nusispjauti irgi labai gerai parodo įmonės veidą ir politiką, bet pagooglinus paaiškėja, kad įmonės direktorius Top turtingiausiųjų sąrašuose, tai ko dar norėt, kad ši įmonė su paprastais žmonės kalbėtų kulturingai.
Nuoširdžiai gaila, jog tokie žmonės kurie turėtų rodyti deramą elgesį visiems žmonėms, rodo tikį pavyzdį, kaip reikia su niekuo nesiskaityti, jei čia vadovo toks vadovavimo stilius ir savo darbuotojams jis leidžia "viską", nuoširdžiai gaila.Linkiu direktoriui pradėti atsakingiau bendrauti su darbuotojais ir juos išmokyti gerbti klientus. Stengsimės ateityje nedirbti su šia įmone. O administracijos atsakymai irgi labai aiškiai parodo jų politiką... nuoširdžiai gaila.
Klientas 2019-03-21 10:26:32
Pacituosiu Nevzorovą, kai jis kalba apie Rusiją: "Negalima kaltinti ryklio už tai, kad jis sukamuoju judesiu išplėšia gabalą mėsos iš aukos. Jo tokia prigimtis." Tai viskas, ką reikia žinoti linkint tam vadovui pasikeisti. Sakote:"leidžia pavaldiniams". Atsakau: be jo žinios ten žolė neauga, pelė bijo pirstelt.
Dainius 2018-06-27 09:22:07
Sutinku su kolegom, sita imone reikia apvaziuoti jeigu gerbiat savo laika ir nervus!
Visiškai teisingai. Ir kitus įspėti. Ypač ukrainiečius. Manęs, kai paprašo padėti įsidarbinti, papasakoju savo patirtį čia ir pasiūlau ryte prieš darbą atvežti ir palikti prie vartų. Tikrai paims. Persigalvoja...
Na, šie utėlės taip gražiai vadina dienpinigius, kurie sudaro didžiąją atlyginimo dalį. Tik, nėra jokios schemos, vairuotojai niekada nežino kiek bus "sumažinti" dienpinigiai. Teisėjų sulaikymo skandalas parodė, kad tiesos ir nesužinosim.
Buvęs darbuotojas 2018-11-21 14:00:47
Buvęs darbuotojas 2018-11-21 14:00:47
+ juodais :D
Tomai, abejoju kad esi vairuotojas, nes pagal tai ką rašai visisškai nieko nesuprati apie vairuotojų atlyginimus. Vairuotojų atlyginimai žymiai didesnis nei minimumas ir plius gaunami dienpinigiai. Juk dienpinigiai neapmokestinami, tai kam juos mokėti juodais ? Tomai ateityje rašydamas galvok, galvok galvok......
Buvęs darbuotojas
2018-11-21 14:00:47 IP 2ju7lk2f
Tomas 2018-11-01 14:59:39
Vidutinis atlyginimas 1 019, 85 € (2018 m. rugsėjis)
Atlyginimų mediana 879, 22 € (2018 m. rugsėjis)

Cia tolimu reisu vairuotoju alga ? :D
+ juodais :D
Vidutinis atlyginimas 1 019, 85 € (2018 m. rugsėjis)
Atlyginimų mediana 879, 22 € (2018 m. rugsėjis)

Cia tolimu reisu vairuotoju alga ? :D
Dainius 2018-06-27 09:22:07
Būtent
-Ričardas 2018-02-08 13:45:11
Matau, kad niekas nesikeičia šioje tikrų komersantų-patriotų skylėje. Neteisėtos baudos, grasinimai teismais.
Uz vidaus taisykliu pazeidimus visada israsymos saskaitos - fakturos. Zinoma, kad isvengti baudu - visada verta laikytis imones vidaus taisykliu
Arunas 2017-10-16 18:34:02
Kvailesnes įmones Vilniaus apskriti nematęs....su ekspres krovinukais, kad išsikrauti dėžute tenka prabegioti pora valandų...ir dar toks Vytautas už kažkokias savas teisikles bauda uždeda kad masina porai minučių ne ten priparkavai....nors stovėti draudziama ženklai sukabinti ant tvorų o palei tvoras jų pačiu furosros tai stovi tai kraunasi, ir jų tvarka ten suprasti tai reik kokia knyga atskira perskaityti....o atvažiavus ten kelis kartu ir suprasti kas ko ten nori tai apsurdas......niekur Europoje tokios nesąmones nemačiau.....nuotaika sugadinta kokiai savaitei....
Ar išrašė baudos kvitą tie niekšeliai? Aš net galvoti bijau, kad tokia garbinga įmonė slėptų mokesčius. Turėjo jums išrašyti baudos kvitą arba sąskaitą-faktūrą už paslaugas :)
Dėl Vytauto, tai vargšas maniakas. Policija jau buvo išsivežusi už netinkamą elgesį. Nežinau ką padarė, gal pareigūnui įkando ar pan.
Administracija 2017-10-23 07:43:30
Tenka tik apgailestauti, kad „nuskriaustasis“ Arūnas įvažiuodamas į mūsų teritoriją nepaskaitė matomoje vietoje teritorijoje iškabintų vidaus taisyklių, be to ir be jų turėdamas vairuotojo teises privalote žinoti, kad įvažiavimų vartų bei tranzitinių pravažiavimo kelių kiek vidaus teritorijoje tiek mieste užstatyti negalima.Dėl šių pažeidimų iš Autoserviso negalėjo išvykti mūsų transporto priemonės ir net privažiuoti jos prie pasikrovimo terminalo rampų, Kaip teisėtumo įrodymą turime Jūsų nuotraukas ir jei neatsiprašysite už šmeižtą mes kreipsimės siūlydami perlaikyti teises, kurias jūs panašu, kad pamiršote, taip pat kreipsimės į atitinkamas institucijas dėl šmeižto bei Jūsų vadovus ir Jūsų bloga nuotaika gali ženkliai prailgėti, Tikimės kad jūs supratote savo klaidą ir mus tokiu pat būdu, kaip apžmeižėte, atsiprašysite.O jei pareigūnai už tokius akivaizdžiais pažeidimais kelyje būtų jus nubaudę ar irgi butumėte taip juos iškvailinę ?
Arunas 2017-10-16 18:34:02
Administracija 2017-02-14 16:04:11
Jeigu Jūs iš tikro susidūrėte su netinkamu mūsų darbuotojų elgesiu, kad galėtumėme įvertinti situaciją, prašome nurodyti, kokiu telefonu ir su kuo Jūs kalbėjotes.
Iš anksto dėkojame.
Administracija
Labai atsiprasau-po tokio nemalonaus pokalbio su p.Gintautu, nutariau netyleti ir paviesinti, todel neapsiziurejes susiradau internete imone pavadinimu, , transekspedicija, , ir issakiau savo nuomone.Tai buvo Klaipedos transekspedicija, Jusu imones pavadinimas tik, , Transekspedicija, , , su Jusu imone sis mano komentaras neturi nieko bendro
jolanta 2017-02-08 10:21:21
Likau apstulbes po pokalbio apie darba-vos ne kaltas pasijauciau, kad drisau paklausti kas ir kaip, kiek trunka reisas, kiek poilsio, zodziu teko kalbeti su kazkokiu chamu, ir sitaip zmones daro versla Lietuvoje.Baisu, patariu visiems, kas nenori susigadinti nuotaikos-net neskambinkite sitokiam zemo intelekto, gatves lygio verslininkui
Iš anksto dėkojame.
Administracija
Artūras 2016-08-30 11:11:13
Teko šiandien bendrauti su p. Gintautu Daučiūnu - juristu, žemas kultūros lygis jokio išmanymo apie verslo etika. Netinkamas bendravimas su verslo partneriais bendraujant įmonės vardu. Apgailėtina.
Labai gerai, kad tai viešinate. Tas žmogus nedoras - švelniai tariant.
Vadybininkai nesusidėlioja CMR ir sąskaitų, nors atsiskaitymas 45d, bet kol dokumentus susidėlioja gaunasi jau 60d. o kol susimokės praeis ir 90d. taigi turiu patirti. Todėl pamąstykit prieš pradėdami dirbti. Nes viena kalbėjo o kita padarė. Na nebent daug pinigu turit ir galit investuoti, be gražos

Prioriteto tvarka siūloma skiepyti ir abiturientus
Prioriteto tvarka siūloma skiepyti ir abiturientus 01-27 15:02
Prezidentas remia Vyriausybės siekį palaipsniui grįžti prie kontaktinio ugdymo, o prioritetine tvarka galėtų būti skiepijami ir egzaminus laikantys abiturientai, sako prezidento Gitano Nausėdos...
Rusijos parlamentas pritarė START sutarties galiojimo pratęsimui
Rusijos parlamentas pritarė START sutarties galiojimo pratęsimui 01-27 14:43
Rusijos parlamentas trečiadienį ratifikavo Maskvos ir Vašingtono susitarimą pratęsti penkeriems metams svarbų susitarimą su JAV dėl branduolinės ginkluotės, turėjusį liautis galioti kitą savaitę.
IAE paviršinio atliekyno rangovo konkurse – trys pasiūlymai
IAE paviršinio atliekyno rangovo konkurse – trys pasiūlymai 01-27 14:25
Nebeveikiančios Ignalinos atominės elektrinės (IAE) radioaktyviųjų atliekų paviršinio atliekyno statybos rangovo konkurse gauti trys pasiūlymai.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Wells Fargo 31,38 -2,67%
American Express 116,15 -4,13%