Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Transekspedicija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Transekspedicija

Atsiliepimai apie UAB "Transekspedicija"

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Transekspedicija"

kokia čia kalba šitas komentaras?
Jonas 2019-04-02 10:16:03
Keistas komentaras, toks vaizdas kad tik purvo papilti ant Pelėdos.
Purvas purvino daugiau neišpurvins :)
Jonas 2019-04-02 10:16:03
Keistas komentaras, toks vaizdas kad tik purvo papilti ant Pelėdos.
Atvirkščiai, čia žmogus bando suprast ir ieško bent kažko žmoniško. Purvo... Juokdarys...
Klientas 2019-03-21 10:26:32
Jei tik galit, apeikit šią įmonę, kalbėjimo kultūros 0, rėkimas, koliojimas, apie išsakytas mintis apie įvairias institucijas, kaip jiems švelniai tariant ant jų nusispjauti irgi labai gerai parodo įmonės veidą ir politiką, bet pagooglinus paaiškėja, kad įmonės direktorius Top turtingiausiųjų sąrašuose, tai ko dar norėt, kad ši įmonė su paprastais žmonės kalbėtų kulturingai.
Nuoširdžiai gaila, jog tokie žmonės kurie turėtų rodyti deramą elgesį visiems žmonėms, rodo tikį pavyzdį, kaip reikia su niekuo nesiskaityti, jei čia vadovo toks vadovavimo stilius ir savo darbuotojams jis leidžia "viską", nuoširdžiai gaila.Linkiu direktoriui pradėti atsakingiau bendrauti su darbuotojais ir juos išmokyti gerbti klientus. Stengsimės ateityje nedirbti su šia įmone. O administracijos atsakymai irgi labai aiškiai parodo jų politiką... nuoširdžiai gaila.
Klientas 2019-03-21 10:26:32
Pacituosiu Nevzorovą, kai jis kalba apie Rusiją: "Negalima kaltinti ryklio už tai, kad jis sukamuoju judesiu išplėšia gabalą mėsos iš aukos. Jo tokia prigimtis." Tai viskas, ką reikia žinoti linkint tam vadovui pasikeisti. Sakote:"leidžia pavaldiniams". Atsakau: be jo žinios ten žolė neauga, pelė bijo pirstelt.
Dainius 2018-06-27 09:22:07
Sutinku su kolegom, sita imone reikia apvaziuoti jeigu gerbiat savo laika ir nervus!
Visiškai teisingai. Ir kitus įspėti. Ypač ukrainiečius. Manęs, kai paprašo padėti įsidarbinti, papasakoju savo patirtį čia ir pasiūlau ryte prieš darbą atvežti ir palikti prie vartų. Tikrai paims. Persigalvoja...
Na, šie utėlės taip gražiai vadina dienpinigius, kurie sudaro didžiąją atlyginimo dalį. Tik, nėra jokios schemos, vairuotojai niekada nežino kiek bus "sumažinti" dienpinigiai. Teisėjų sulaikymo skandalas parodė, kad tiesos ir nesužinosim.
Buvęs darbuotojas 2018-11-21 14:00:47
Buvęs darbuotojas 2018-11-21 14:00:47
+ juodais :D
Tomai, abejoju kad esi vairuotojas, nes pagal tai ką rašai visisškai nieko nesuprati apie vairuotojų atlyginimus. Vairuotojų atlyginimai žymiai didesnis nei minimumas ir plius gaunami dienpinigiai. Juk dienpinigiai neapmokestinami, tai kam juos mokėti juodais ? Tomai ateityje rašydamas galvok, galvok galvok......
Buvęs darbuotojas
2018-11-21 14:00:47 IP 2ju7lk2f
Tomas 2018-11-01 14:59:39
Vidutinis atlyginimas 1 019, 85 € (2018 m. rugsėjis)
Atlyginimų mediana 879, 22 € (2018 m. rugsėjis)

Cia tolimu reisu vairuotoju alga ? :D
+ juodais :D
Vidutinis atlyginimas 1 019, 85 € (2018 m. rugsėjis)
Atlyginimų mediana 879, 22 € (2018 m. rugsėjis)

Cia tolimu reisu vairuotoju alga ? :D
Dainius 2018-06-27 09:22:07
Būtent
-Ričardas 2018-02-08 13:45:11
Matau, kad niekas nesikeičia šioje tikrų komersantų-patriotų skylėje. Neteisėtos baudos, grasinimai teismais.
Uz vidaus taisykliu pazeidimus visada israsymos saskaitos - fakturos. Zinoma, kad isvengti baudu - visada verta laikytis imones vidaus taisykliu
Arunas 2017-10-16 18:34:02
Kvailesnes įmones Vilniaus apskriti nematęs....su ekspres krovinukais, kad išsikrauti dėžute tenka prabegioti pora valandų...ir dar toks Vytautas už kažkokias savas teisikles bauda uždeda kad masina porai minučių ne ten priparkavai....nors stovėti draudziama ženklai sukabinti ant tvorų o palei tvoras jų pačiu furosros tai stovi tai kraunasi, ir jų tvarka ten suprasti tai reik kokia knyga atskira perskaityti....o atvažiavus ten kelis kartu ir suprasti kas ko ten nori tai apsurdas......niekur Europoje tokios nesąmones nemačiau.....nuotaika sugadinta kokiai savaitei....
Ar išrašė baudos kvitą tie niekšeliai? Aš net galvoti bijau, kad tokia garbinga įmonė slėptų mokesčius. Turėjo jums išrašyti baudos kvitą arba sąskaitą-faktūrą už paslaugas :)
Dėl Vytauto, tai vargšas maniakas. Policija jau buvo išsivežusi už netinkamą elgesį. Nežinau ką padarė, gal pareigūnui įkando ar pan.
Administracija 2017-10-23 07:43:30
Tenka tik apgailestauti, kad „nuskriaustasis“ Arūnas įvažiuodamas į mūsų teritoriją nepaskaitė matomoje vietoje teritorijoje iškabintų vidaus taisyklių, be to ir be jų turėdamas vairuotojo teises privalote žinoti, kad įvažiavimų vartų bei tranzitinių pravažiavimo kelių kiek vidaus teritorijoje tiek mieste užstatyti negalima.Dėl šių pažeidimų iš Autoserviso negalėjo išvykti mūsų transporto priemonės ir net privažiuoti jos prie pasikrovimo terminalo rampų, Kaip teisėtumo įrodymą turime Jūsų nuotraukas ir jei neatsiprašysite už šmeižtą mes kreipsimės siūlydami perlaikyti teises, kurias jūs panašu, kad pamiršote, taip pat kreipsimės į atitinkamas institucijas dėl šmeižto bei Jūsų vadovus ir Jūsų bloga nuotaika gali ženkliai prailgėti, Tikimės kad jūs supratote savo klaidą ir mus tokiu pat būdu, kaip apžmeižėte, atsiprašysite.O jei pareigūnai už tokius akivaizdžiais pažeidimais kelyje būtų jus nubaudę ar irgi butumėte taip juos iškvailinę ?
Arunas 2017-10-16 18:34:02
Administracija 2017-02-14 16:04:11
Jeigu Jūs iš tikro susidūrėte su netinkamu mūsų darbuotojų elgesiu, kad galėtumėme įvertinti situaciją, prašome nurodyti, kokiu telefonu ir su kuo Jūs kalbėjotes.
Iš anksto dėkojame.
Administracija
Labai atsiprasau-po tokio nemalonaus pokalbio su p.Gintautu, nutariau netyleti ir paviesinti, todel neapsiziurejes susiradau internete imone pavadinimu, , transekspedicija, , ir issakiau savo nuomone.Tai buvo Klaipedos transekspedicija, Jusu imones pavadinimas tik, , Transekspedicija, , , su Jusu imone sis mano komentaras neturi nieko bendro
jolanta 2017-02-08 10:21:21
Likau apstulbes po pokalbio apie darba-vos ne kaltas pasijauciau, kad drisau paklausti kas ir kaip, kiek trunka reisas, kiek poilsio, zodziu teko kalbeti su kazkokiu chamu, ir sitaip zmones daro versla Lietuvoje.Baisu, patariu visiems, kas nenori susigadinti nuotaikos-net neskambinkite sitokiam zemo intelekto, gatves lygio verslininkui
Iš anksto dėkojame.
Administracija
Artūras 2016-08-30 11:11:13
Teko šiandien bendrauti su p. Gintautu Daučiūnu - juristu, žemas kultūros lygis jokio išmanymo apie verslo etika. Netinkamas bendravimas su verslo partneriais bendraujant įmonės vardu. Apgailėtina.
Labai gerai, kad tai viešinate. Tas žmogus nedoras - švelniai tariant.
Vadybininkai nesusidėlioja CMR ir sąskaitų, nors atsiskaitymas 45d, bet kol dokumentus susidėlioja gaunasi jau 60d. o kol susimokės praeis ir 90d. taigi turiu patirti. Todėl pamąstykit prieš pradėdami dirbti. Nes viena kalbėjo o kita padarė. Na nebent daug pinigu turit ir galit investuoti, be gražos
Dirbau toi firmoi virsch 10metų. Tvarkos nera ir nebus. Daugeliu inzineriu keip ten jos vadino, ištekruju nereikja. Sedi ir beik neko nedaro, eigu ka nors paklausi ne pagal jos specelizacija, atsakima ne gausi. Katalagas automobiliu dales kad uzsakiti neturi, tik skambino per telefona. Peleda nosi visai ten man atrodo ne kischa. Valdo venas Valentinas, kuris kabino tik makoronai.
Tikrai neverta gaisti laiko sitoje imoneje kaip vadybininkui ar kaip vairuotojui. Sistemos nulis imone atsilikus minimum 10 metu. Tikrai niekam nerekomenduoju eiti net i darbo pokalbi!
Atsiskaitymo terminas 60 dienu ir po tiek laiko turi skambineti ir prasyti savo pinigu.
Siūlau pasisaugoti šios įmones ir neturėti jokių reikalų nei ekspeditoriams nei tiesioginiams užsakovams. Istorija kuri mums nutiko mus tiesiog šokiravo. Per vieną ekspedicinę kompaniją užsakėme nuvežti dalinį krovinį savo klientui į Vokietiją, o ekspeditorius užsakė pervežimo paslaugą pas UAB Transekspedicija. Nuvežes krovinį mūsų klientui Vokietijoje UAB Transekspedicija vairuotojas pareiškė, kad krovinio neatiduos, nes su jais nėra atsiskaityta ir iš mūsų kliento pareikalavo atsiskaityti už krovinio pervežimą, nors už ši pervežima ekspeditorius jau buvo sumokėjęs iš anksto! Kaip vėliau paaiškėjo ekspeditorius turėjo kažkokį ginčą su UAB Transekspedicija dėl prieš tai buvusių pervežimų, todėl mūsų krovinį UAB Transekspedicija pasiemė kaip įkaita tam ginčui spresti ir išsireikalauti skolą iš ekspeditoriaus, nors mūsų įmonė čia buvo niekuo dėta. Gavę iš savo kliento informacija kad iš jo reikalaujama pinigų susisiekėme su UAB Transekspedicija vadybininku, kuris perdavė telefoną įmonės teisininku prisistačiusiam Gintautui Daučiūnui. P. Gintautas Daučiūnas ilgai nesigilinęs į situacija, be to nesirinkdamas žodžių ir keiksmažodžių, tiesiog pasityčiojo garsiai juokdamasis ir pareiškė, neva patys esam kalti, kad užsisakėm pervežimo paslaugą ne pas tuos ekspeditorius pas kuriuos reikėjo. Po eilės ižeidinėjimų ir necenzūrinių žodžių buvo padėtas telefono ragelis, atrodė kad skambinau į kokius pataisos namus, tuo labiau kad nieko mes nebuvom nei skolingi nei kitaip nusikaltę. Toks pokalbis tikrai pribloškė nežinojome ką sakyti klientui ir kaip pristatyti krovinį už kurį buvo sumokėta.
Paieškoję informacijos apie UAB Transekspedicija internete radome straipsnių, kad taip jie elgiasi jau ne pirma kartą ir mes ne pirmi kurių krovinius jie tokiu būdu sulaiko. Mūsų krovinys, po kelių dienų ekspeditoriaus šantažo, šiaip ne taip buvo pristatytas, nors reputacija prieš savo klientą ir sugadinome, bet vis dėl to tai yra tiesiog neįtikėtina, kad Lietuvoje privati įmonė gali nebaudžiamai taip savivaliauti. O p. Gintauto Daučiūno vadovams siūlau įvertinti šio žmogaus kompetenciją ir etiką bendraujant įmonės vardu.
Siulau itin apdairiai bendrauti su serviso vadovu Eimuciu.
O vezejams, atvirksciai, tokios mazos kainos, kad, nuvezus ju krovini, lieki ant nulio. Reiskia nemazai pelno lieka paciai imonei.
Veluoja pristatyti krovinius. Visada kainos uzkeltos. Daug transporto ekspedijuoja. Galima veztis tiesiogiai kalbant su vezejais uz mazesnes kainas.

Seimas nustatė baudas už dalį plastikinių maišelių
Seimas nustatė baudas už dalį plastikinių maišelių 01-28 11:46
Seimas antradienį neeilinėje sesijoje nustatė administracinę atsakomybę už nemokamą didesnių plastikinių maišelių dalijimą prekių ar produktų pardavimo vietose. Prekybininkams grės tūkstantinės...
Inspektoriai nustatė pažeidimų rekonstruojant V. Matijošaičio dvarą Kauno rajone 01-28 11:28
Kauno mero Visvaldo Matijošaičio įsigytame Kačiūniškės dvare Kauno rajone atlikti statybų ir remonto darbai – savavališki ir nederinti, nustatė Teritorijų planavimo ir statybos inspekcija.
Prokurorai: Ūkio banko turto iššvaistymu įtariamas V. Romanovas ir dar 12 asmenų 01-28 11:19
Ikiteisminį tyrimą dėl didelės vertės prieš septynerius metus žlugusio Ūkio banko turto iššvaistymo baigę prokurorai teigia pareiškę įtarimus 13-ai asmenų, tarp jų – didžiausiam banko akcininkui...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Walmart 115,86 +1,30%