Įmonė Saurida

Saurida, UAB

SAURIDA Gas, SAURIDA Oil&Gas, SAURIDA Wood, SAURIDA Logistics, SAURIDA Energy
Įmonės kodas 266916280
PVM mokėtojo kodas LT669162811
Vadovas SAULIUS RANCAS
Adresas Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai
Telefonas Saurida Telefonas
Faksas Saurida Faksas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su Saurida

Tinklalapis http://www.saurida.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/SauridaDegaline
Darbo laikas I-V 08.00-17.00
Darbuotojai 280 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas 1 224,88 € (moterų 1 233,11 €; vyrų 1 212,96 €) (2023 m. rugpjūtis) Atlyginimų istorija ›
Atlyginimų mediana 1 153,09 € (2023 m. rugpjūtis) Plačiau ›
Pardavimo pajamos 2022: 68 967 062 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2022: 177 633 € Plačiau ›
Transportas 2023-09: 18 automobilių (priklauso) Plačiau ›
Prekių ženklai 2 aktyvūs prekių ženklai Plačiau ›
Pranešimai
Linava, Parama, VASPVT, VDI, VMI, VVTAT
 • Linava: Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos “LINAVA” narys. Linava
 • Parama: Ši įmonė parėmė prieglaudą "SOS gyvūnai".
 • VASPVT: Įmonė turi visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų licenciją (informacija atnaujinta 2023-07-12).
 • VDI: Laikinojo įdarbinimo įmonė (informacija atnaujinta 2023-07-20).
 • VMI: Įmonė patenka tarp TOP500 daugiausiai 2021 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių.
 • VMI: Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2019 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių pelno mokesčio.
 • VMI: Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2018 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių ir kitų įmokų (be biudžetinių įstaigų).
 • VMI: Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2017 metais į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių ir kitų įmokų (be biudžetinių įstaigų).
 • VMI: Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2016 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių ir kitų įmokų (be biudžetinių įstaigų).
 • VMI: Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2015 metais į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių ir kitų įmokų (be biudžetinių įstaigų).
 • VMI: Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2014 metais į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių ir kitų įmokų (be biudžetinių įstaigų).
 • VMI: Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2013 metais į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių ir kitų įmokų (be biudžetinių įstaigų).
 • VVTAT: Neklasifikuojamųjų apgyvendinimo paslaugų teikėjas. (Informacija atnaujinta 2023-04-20).
Įstatinis kapitalas 1 430 722,80 €
Įmonės amžius 25 metai 10 mėnesių 3 dienos
Kredito rizika
Ataskaita Profesionali ataskaita

Ataskaitoje yra specifinių duomenų Plačiau ›

Įvertinimas

Įmonės aprašymas

SAURIDA – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 25 metus dirba, vadovaudamasi atsakingo verslo principais. SAURIDA vardas sujungia skirtingus produktus gaminančias ir paslaugas teikiančias įmones bei vystomas veiklas.

SAURIDA GAS – DUJOS BALIONUOSE NAMAMS IR VERSLUI

Įmonė vykdo prekybą suskystintomis naftos dujomis, dujų tiekimo sistemomis bei įvairios talpos dujų balionais Lietuvoje ir Latvijoje. Klientams suteikiame pilną aptarnavimo paketą - nuo profesionalių konsultacijų, produkto pardavimo iki pastovaus dujų tiekimo ir techninės priežiūros.

DUJINIS ŠILDYMAS – NEPRIKLAUSOMA DUJŲ BALIONŲ SISTEMA SAURIDA GAS

Dujų balionų sistema skirta gyvenamiesiems namams, verslui, pramonei ir žemės ūkiui. Individualus dujų tiekimas balionais naudojamas patalpų šildymui, karštam vandeniui, maisto gamybai ir kitiems dujiniams įrenginiams naudoti.

Šildymo dujų balionais sistema pritaikyta gyvenamiesiems namams, kai norisi patogaus šildymo, malonios kambario temperatūros ir optimalių šildymo išlaidų. Dujinis šildymas puikiai tinka turintiems radiatorinio ir grindinio šildymo sistemas. Ekologiškas šildymo būdas šildys namus, neteršdamas aplinkos, kurioje gyvename.

Dujinio šildymo sistemą sudaro išorinis dujų tiekimo įrenginys sujungtas su vidaus patalpose įrengtu dujiniu katilu bei automatiniu valdymo moduliu. Tobulai tarpusavyje suderinti įrenginiai efektyviai naudoja kurą, išskirdami maksimalų šilumos kiekį jūsų namuose.

Dujų tiekimui nereikalingas dujotiekio trasos įvadas, sistemą namuose lengvai įsirengsite nepriklausomai, kokiu atstumu esate nutolę nuo miesto komunikacijų. Greitas ir paprastas įrengimas - dažniausiai montavimo darbai atliekami per 1 ar 2 dienas. Dujų tiekimo sistemoje sumontuota tik sertifikuota įranga, atitinkanti Europos Sąjungoje galiojančius standartus. Pastovus dujų balionų pristatymas ir keitimas kliento namuose. Šildymo sistema tinkama naudoti senesnės statybos, renovuotuose ir naujos statybos namuose.

SUSKYSTINTOS NAFTOS DUJŲ BALIONAI

Suskystintos naftos dujos balionuose yra plačiai naudojamos buityje ir įvairiose pramonės srityse: maisto, chemijos, statybos, metalo apdirbimo pramonėje, šildymo sistemose bei kitose srityse.

Propano butano dujų mišinys naudojamas kaip ekonominis įvairių transporto priemonių kuras. Jos puikiai tinka naudoti dujiniams autokrautuvams. Dujos naudojamos kaip efektyvus energijos šaltinis. Žiemos metu darbus atliekant lauke ar patalpose, kur temperatūra yra neigiama, rekomenduojama naudoti propano dujas.

Šiuolaikiniai dujų balionai pasižymi išskirtiniu dizainu bei patogumu. Renkantis balionus didžiausias dėmesys skiriamas jų saugumui ir atitikimui ES nustatytiems reikalavimams. Firminis SAURIDA GAS balionas turi apsauginį vožtuvą, apsaugantį nuo sprogimo, apsauginę čiaupo apykaklę, aklę, saugančią nuo dujų nuotėkio ir kitas specialiąsias dalis, privalomas saugiam balionui. SAURIDA GAS balionai pildomi dujų pildymo stotyse, kuriose tara papildomai prižiūrima ir testuojama. Aptarnaujančių specialistų ir modernios kompiuterinės pildymo ir priežiūros įrangos dėka klientams pristatome tik kokybiškas dujas ir jų laikymo tarą – dujų balionus.

SAULĖS ELEKTRINĖS

Saulės jėgainė arba saulės elektrinė – iš saulės modulių sumontuota sistema, pritaikyta generuoti elektros energijai. Tipiška saulės elektrinės sistema susideda iš saulės modulių, dažniausiai tvirtinamų ant namų stogo, tvirtinimo sistemos ir inverteriom kuris perduoda energiją namams.

Nors saulės elektrinė efektyviausiai veikia nuo kovo iki rugsėjo mėnesio, tačiau ji gali pagaminti elektros energiją visų metų kliento poreikiams – svarbu tinkamai parinkti elektrinės dydį. Saulės elektrinės dažniausiai montuojamos ant stogo, bet gali būti ir ant žemės paviršiaus. Jėgainė veikia tyliai, nėra vibracijų ir judančių komponentų.

Lietuvoje pirmieji saulės elektrinių savininkai – gaminantys vartotojai į saulės energetiką investavo nedrąsiai, tačiau šiandien daugelis skaičiuoja ir džiaugiasi, kad šios investicijos ženkliai sumažina sąskaitas ir elektros energijos kainą.

Ar žinojote, kad saulės elektrinė atsipirkimas prasideda iš karto nuo pat pirmos dienos prijungimo? Turėdami savo saulės elektrinę galite sutaupyti net iki 75 % elektros išlaidų, aktyvios elektros gamybos fazėje.

Esame pasiruošę jums padėti išsirinkti ir sumontuoti įrenginį, atsižvelgiant į galingumą, jūsų poreikius bei galimybes.

ORAS - VANDUO ŠILUMOS SIURBLIAI

Inovatyvus, mažomis energijos sąnaudomis pasižymintis šildymo sprendimas.
Visada komfortiška temperatūra namuose ir užtikrintas karšto vandens tiekimas, net ir per
šalčius.
Tikrai išsirinksite iš galimybės įvairių modelių ir gamintojų. O mes padėsime jums nepaklysti ir priimti tinkamiausią sprendimą jūsų namams, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir galimybes.

SAURIDA OIL&GASLIETUVIŠKŲ DEGALINIŲ TINKLAS

Degalinėse prekiaujama tik aukštos kokybės Dk, Dž, A95, LPG kuru ir įvairios talpos dujų balionais. Daugelyje degalinių įrengtos modernios savitarnos automobilių plovyklos, turinčios įvairias plovimo programas.

Degalinėse sukurta patogi aplinka, kad galėtumėte ne tik pasirūpinti savo automobiliu, bet ir patys atsipūsti bei pasilepinti. Moderniai įrengtoje parduotuvėje siūlome karšto maisto, gėrimų, užkandžių, skanėstų, ledų ir kitų prekių. Kviečiame klientus pasimėgauti kvapnios šviežiai maltų pupelių kavos skoniu ir aromatu.

Už prekes ir paslaugas galėsite atsiskaityti Jums įprastu būdu, pasinaudoti klientų lojalumo kortelių nuolaidomis, gauti geriausią klientų aptarnavimą ir aukščiausios kokybės degalus.

SAVITARNOS AUTOMOBILIŲ PLOVYKLA – tai greita ir nebrangi automobilio priežiūros paslauga. Automobilio plovimui galima pasirinkti iš kelių skirtingų plovimo programų.

PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

Prireikus degalinėse galite išsinuomoti priekabą ar tralą automobiliui gabenti. Platus priekabų dydžių asortimentas leis pasirinkti poreikius atitinkančią priekabą trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai.

DIDMENINĖ IR MAŽMENINĖ PREKYBA NAFTOS PRODUKTAIS

Degalinių tinklas SAURIDA Oil&Gas vykdo didmeninę prekyba naftos produktais. Klientams pristatome tik aukščiausios kokybės standartus atitinkančius produktus. Įmonės transportas atitinka visus ES keliamus reikalavimus pavojingiems kroviniams vežti. Transporto priemonės atitinka ADR reikalavimus, EURO V ir aukštesnės ekologinės emisijos. Visos autocisternos turi metrologiškai patikrintus skaitliukus, o talpos yra sukalibruotos ir taip pat patikrintos metrologiškai. Naftos produktus pristatome 365/24/7 savo transportu be tarpinio sandėliavimo, tiesiai iš gamybos terminalo.

SAURIDA LOGISTICS - LOGISTIKOS IR TRANSPORTAVIMO PASLAUGOS

UAB TRANSPORTERA atstovauja SAURIDA LOGISTICS prekės ženklą, įmonė priklauso SAURIDA GROUP įmonių grupei. Pagrindinė įmonės veikla – naftos ir chemijos produktų, skystų, birių krovinių transportavimo paslaugos Lietuvoje ir už jos ribų – Europos Sąjungoje, NVS šalyse.

Įmonės autoparką sudaro autocisternos, savivarčiai, bortiniai sunkvežimiai. Palydovinio stebėjimo GPS sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą bei palaikyti nuolatinį ryšį su vairuotoju bet kuriuo metu. Vežamo krovinio saugumu rūpinasi atsakinga ir profesionali įmonės darbuotojų komanda. Greitas ir saugus skystų, birių ir didelių krovinių pervežimas.

Ilgametė patirtis su didžiausiomis veiklos specifiką atitinkančiomis įmonėmis suteikia galimybę kokybiškai ir greitai pasiūlyti bei atlikti transportavimo ar ekspedijavimo procesą.

 • Transporto priemonės atitinka griežtus ADR reikalavimus. Autocisternos naftos produktams, dujoms, cheminėms medžiagoms, bitumui pervežti.
 • Savivarčiai (nuo 49 iki 79 m3) – biriems kroviniams gabenti.
 • Bortiniai sunkvežimiai – greitam ir saugiam krovinių gabenimui.
 • Krovinių pervežimo paslaugos Lietuvoje, Europos Sąjungos ir NVS šalyse.
 • Krovinį lydinčių dokumentų rengimas.
 • Informacijos teikimas apie krovinio buvimo vietą esamuoju laiku.

SAURIDA WOOD – KIETO KURO GAMYBA IR PREKYBA

Įmonė užsiima malkinės medienos ir kitų ekologiško kuro rūšių gamyba ir prekyba. Įmonėje dirbama su modernia, specializuota įranga, skirta medienos skaldymui, smulkinimui, džiovinimui ir kitokiam paruošimui. Suskaldytos malkos džiovinamos automatizuotose džiovyklose.

SAURIDA WOOD produkcija gaminama moderniose medienos perdirbimo gamyklose Biržuose, Kelmėje, Mažeikiuose. Jų bendras plotas daugiau nei 50 000 m². Gamyklose veikia 18 automatizuotų džiovyklų, kuriose vienu metu galima išdžiovinti net 2 100 m³ malkų. Specializuota įranga, skirta medienos skaldymui, smulkinimui ir kitokiam apdirbimui, atitinka produkcijos standartus.

Aukštos kokybės standartus atitinkanti produkcija džiovinama automatizuotose džiovyklose. Dėl specialių technologijų pasiekiamas pageidaujamas išdžiovinimo lygis – mažesnis nei 20 % drėgnumo. Džiovintų malkų pranašumai: efektyvus ir ekonomiškas kuras, sukuriama didesnė šilumos galia, mažos viryklės ir dūmtraukio problemos.

Briketai gaminami iš lapuočių ar lapuočių ir spygliuočių medžių pjuvenų. Medžio pjuvenos džiovinamos ir tik tada suspaudžiamos dideliu slėgiu nenaudojant jokių cheminių priemaišų ir rišamųjų medžiagų – taip suformuojami briketai. Sudegus briketams lieka labai nedaug pelenų. Jie kompaktiškai ir patogiai supakuoti, saugiai ir lengvai transportuojami bei sandėliuojami.

Medienos granulės gaminamos nenaudojant klijų ir kitų cheminių priedų. Granulėms sudegus, pelenai gali būti naudojami kaip ekologiška trąša jūsų sodui ir daržui. Aukščiausios kokybės granulės lengvai uždegamos. Sudegus granulėms lieka mažai dervų ir pelenų, todėl reikia rečiau valyti granulinį katilą.

Standartiniai mediniai europadėklai ir statybinė mediena gaminama pagal individualius užsakymus.

ŠILUMERA - METALO APDIRBIMO PASLAUGOS

UAB ŠILUMERA specializuojasi metalo apdirbimo pramonėje. Dėl profesionalių darbuotojų ir patikimų įrengimų metalas lengvai apdirbamas bei paverčiamas jūsų pageidaujamu gaminiu.

Įmonė gamina įvairias metalines konstrukcijas ir atskiras detales pagal individualius užsakymus. Atliekamas detalių projektavimas, mechaninių dalių restauravimas, nestandartinių gaminių gamyba – krumpliaračiai, žvaigždutės, įvorės, velenai ir kiti gaminiai pagal klientų pateiktus pavyzdžius ar brėžinius.

Pagal poreikį ir technologinius reikalavimus pagamintoms detalėms atliekamas terminis apdirbimas – grūdinimas, cementavimas ar atleidimas. Profesionaliai atliekamas cinkavimas bei dažymas.

Atsižvelgiant į kliento pageidavimus bei specialistų rekomendacijas gaminiams parenkamas metalas.

Metalo apdirbimo paslaugos: tekinimas, frezavimas, drožimas, šlifavimas, itin tikslus sudėtingų formų detalių tekinimas, metalinių konstrukcijų suvirinimas.

Poilsiavietė PO ŠVYTURIU įkurta nuostabiame pušyne netoli Šventosios miestelio centro. Iki Baltijos jūros 5 min. kelio poilsiautojų pamėgtu pušyno takeliu. Poilsiavietę sudaro 19 rastinių namelių. Skirtingo dydžio nameliuose gali apsigyventi 3, 4 ar 6 svečiai. Vienu metu galime priimti net 84 poilsiautojus. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė su supynėmis ir smėlio dėže. Svečių patogumui pastatyta erdvi lauko pavėsinė su staleliais ir židiniu.

SAURIDA DEGALINĖS

NAUJOJI AKMENĖ, V.Kudirkos 18A, LT-85171 N. Akmenė, Tel. +370 612 95502,
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

AKMENĖ, Plento g. 1, Akmenės I k., LT-85380 Akmenės r., Tel. +370 615 70385
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

MAŽEIKIAI, Gamyklos 43A, LT-89110 Mažeikiai, Tel. +370 610 20655
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

PAŠAKARNIAI, Pašakarnių g. 1, Pašakarnių k., LT-85271 Akmenės r., Tel. +370 615 74893
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ŠIAULIAI, Vilniaus g. 373A, LT-76326 Šiauliai, Tel. +370 612 95503
SUNKVEŽIMIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ŠIAULIAI, Pramonės g. 7C, LT-78138 Šiauliai, Tel. +370 614 82367
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

RADVILIŠKIS, Gedimino g. 50C, LT-82168 Radviliškis, Tel. +370 614 46458

PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

VELŽIAI, Radvliškio pl. 2, LT-88218 Radviliškio r.,, Tel. +370 671 92477
SUNKVEŽIMIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

SKUODAS, Vytauto g. 20F, LT-98123 Skuodas, Tel. +370 612 95500
SUNKVEŽIMIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

KLAIPĖDA, Jūrininkų pr. 29, LT-95225 Klaipėda, Tel. +370 611 35460
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
SUNKVEŽIMIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

PAŠVENČIAI, Pašvenčio k., LT-74218 Jurbarko r. sav., Tel. +370 613 39969
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ŠILALĖ, Rytinio Kelio g. 19, LT-75122 Šilalė, Tel. +370 614 55368

KUŠLIŠKIAI, Suvalkijos g. 15, LT-59200 Kušliškių k., Kalvarijos r., Tel. +370 618 38161
SUNKVEŽIMIŲ PLOVYKLA
SUNKVEŽIMIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

MARIJAMPOLĖ, Statybininkų g. 8B, LT-68108 Marijampolė, Tel. +370 614 07151
SUNKVEŽIMIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

KALVARIJA, Kreivukės k., LT-69232 Kalvarijos sav., Tel. +370 675 95232
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

KAZLŲ RŪDA, S. Daukanto g. 19, LT-69430 Kazlų Rūda, Tel. +370 614 67586
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

VILKAVIŠKIS, Vytauto g. 4 A, Vilkaviškis LT-70137, Tel. +370 615 55318
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ALYTUS, Miškininkų g. 7, LT-62200 Alytus, Tel. +370 61 237287
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ALYTUS, Pramonės g. 5, LT-62175 Alytus, Tel. +370 614 74939
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

LAZDIJAI, Panarvės k., LT-67168 Lazdijų sav., Tel. +370 612 14431
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
SUNKVEŽIMIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

PRIENAI, Kauno pl. 18, Ignacavos k., LT-59149 Prienų r., Tel. +370 611 46411
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

RUMŠIŠKĖS, Lekavičiaus g. 71, Rumšiškės, LT-56335 Kaišiadorių r., Tel. +370 612 95565
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

KAUNAS, Garažų g. 20, LT-50314 Kaunas, Tel. +370 612 95564
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

NEVERONYS, Martinavos g. 1, Neveronių k., LT-54475 Kauno r., Tel. +370 672 44168
SUNKVEŽIMIŲ PLOVYKLA
SUNKVEŽIMIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

DOMEIKAVA, Muitinės g. 2, LT-54359 Domeikava, Kauno r., Tel. +370 606 67163
SUNKVEŽIMIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

BABTAI, Vandžiogalos g. 3, Babtų k., LT-54327 Kauno r., Tel. +370 612 95504
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

MAURUČIAI, Liepų g. 20, LT-59290 Mauručiai, Prienų r., Tel. +370 671 11251

LEKĖČIAI, Šakių g. 3, Lekėčių k., LT-71229 Šakių r., Tel. +370 682 37265
PRIEKABŲ NUOMA

PAGELEŽIAI, Pageležių k. LT-20278 Ukmergės r. sav., Tel. +370 645 70659
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

UKMERGĖ, Kareivinių g. 64, LT-20112 Ukmergė, Tel. +370 614 23394
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

UKMERGĖ, Vilniaus g. 122, LT-20167 Ukmergė, Tel.: +370 698 56763
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ZUJŪNAI, Buivydiškių g. 1A, Zujūnų k, LT-14160 Vilniaus r., Tel. +370 687 71578
PRIEKABŲ NUOMA
SUNKVEŽIMIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ

ČEKONIŠKĖS, Čekoniškių k., LT-14207 Zujūnų sen., Vilniaus r., Tel. +370 620 74476
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

JANKIŠKĖS, Jankiškių g. 43A, LT-02300, Vilnius, Tel. +370 612 95567
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

VILNIUS, Rygos g. 2B, LT-05264 Vilnius, Tel.: +370 615 37034
TUNELINĖ AUTOPLOVYKLA
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

VILNIUS,
Stanevičiaus g. 3A, LT-05264 Vilnius Tel.: +370 612 99030
AUTOMATINĖ AUTOPLOVYKLA
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ŽIRMŪNAI, Žirmūnų g. 70, LT-09124 Vilnius, Tel. +370 645 70695

VISAGINAS, Kosmoso g. 1, LT-31140 Visaginas, Tel. +370 614 46874
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

Įmonės nuotraukos

SauridaSaurida nuotraukaFoto Saurida (266916280)Įmonės Saurida nuotraukosSAURIDA – pažangios gamybosSaurida, UAB nuotraukaFoto Saurida, UAB (266916280)Įmonės Saurida, UAB nuotraukostel priekabų nuomaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSaurida

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį
Kitos šio miesto įmonės: Mažeikiai Kitos įmonės šioje gatvėje: Montuotojų g.
Raktažodžiai: sildymo sistema oras vanduo, šildymo sistema oras vanduo, oras vanduo šildymo sistema, vanduo oras sildymo sistema, šildymo įranga oras vanduo, sildymo iranga oras vanduo, oras vanduo šildymo įranga, oras vanduo sildymo iranga, silumos siurbliai oras vanduo, šilumos siurblys oras vanduo, silumos siurbliai vanduo oras, šilumos siurblys vanduo oras, rodyti visus...

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Saurida, UAB (įmonės kodas 266916280) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.