VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Saurida

Saurida, UAB

SAURIDA Gas, SAURIDA Oil&Gas, SAURIDA Wood, SAURIDA Logistics, SAURIDA Energy
Įmonės kodas 266916280
PVM mokėtojo kodas LT669162811
Vadovas SAULIUS RANCAS
Adresas Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai
Telefonas Saurida Telefonas
Faksas Saurida Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.saurida.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/Saurida.OilGas/
Darbo laikas I-V 08.00-17.00
Darbuotojai 318 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas 1 009,66 € (moterų 1 007,26 €; vyrų 1 013,08 €) (2022 m. birželis)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 889,62 € (2022 m. birželis)
Plačiau »
Pardavimo pajamos 2021: 64 239 578 € Pajamų istorija »
Grynasis pelnas 2021: 123 485 € Plačiau »
Transportas 2022-07: 17 automobilių (priklauso)
Pranešimai
Linava: Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos “LINAVA” narys. Linava
Parama: Socialiai atsakinga įmonė: parėmė prieglaudą "SOS gyvūnai". SOS gyvūnai
Statistikos departamentas, VASPVT, VMI, VVTAT Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 1 430 722,80 €
Įmonės amžius 24 metai 8 mėnesiai 25 dienos
Ataskaita Profesionali ataskaita » Tik iki rugpjūčio 31 d. - 79 Eur.
Įvertinimas
3.6 / 10 (įvertino 652)

Įmonės aprašymas:

SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir gyvuoja, vadovaudamasi atsakingo verslo principais. SAURIDA GROUP vardas sujungia skirtingus produktus gaminančias ir paslaugas teikiančias įmones bei vystomas veiklas.

SAURIDA GAS – DUJOS BALIONUOSE NAMAMS IR VERSLUI

Įmonė vykdo prekybą suskystintomis naftos dujomis, dujų tiekimo sistemomis bei įvairios talpos dujų balionais Lietuvoje ir Latvijoje. Klientams suteikiame pilną aptarnavimo paketą - nuo profesionalių konsultacijų, produkto pardavimo iki pastovaus dujų tiekimo ir techninės priežiūros.

DUJINIS ŠILDYMAS – NEPRIKLAUSOMA DUJŲ BALIONŲ SISTEMA SAURIDA GAS

Dujų balionų sistema skirta gyvenamiesiems namams, verslui, pramonei ir žemės ūkiui. Individualus dujų tiekimas balionais naudojamas patalpų šildymui, karštam vandeniui, maisto gamybai ir kitiems dujiniams įrenginiams naudoti.

Šildymo dujų balionais sistema pritaikyta gyvenamiesiems namams, kai norisi patogaus šildymo, malonios kambario temperatūros ir optimalių šildymo išlaidų. Dujinis šildymas puikiai tinka turintiems radiatorinio ir grindinio šildymo sistemas. Ekologiškas šildymo būdas šildys namus, neteršdamas aplinkos, kurioje gyvename.

Dujinio šildymo sistemą sudaro išorinis dujų tiekimo įrenginys sujungtas su vidaus patalpose įrengtu dujiniu katilu bei automatiniu valdymo moduliu. Tobulai tarpusavyje suderinti įrenginiai efektyviai naudoja kurą, išskirdami maksimalų šilumos kiekį jūsų namuose.

Dujų tiekimui nereikalingas dujotiekio trasos įvadas, sistemą namuose lengvai įsirengsite nepriklausomai, kokiu atstumu esate nutolę nuo miesto komunikacijų. Greitas ir paprastas įrengimas - dažniausiai montavimo darbai atliekami per 1 ar 2 dienas. Dujų tiekimo sistemoje sumontuota tik sertifikuota įranga, atitinkanti Europos Sąjungoje galiojančius standartus. Pastovus dujų balionų pristatymas ir keitimas kliento namuose. Šildymo sistema tinkama naudoti senesnės statybos, renovuotuose ir naujos statybos namuose.

SUSKYSTINTOS NAFTOS DUJŲ BALIONAI

Suskystintos naftos dujos balionuose yra plačiai naudojamos buityje ir įvairiose pramonės srityse: maisto, chemijos, statybos, metalo apdirbimo pramonėje, šildymo sistemose bei kitose srityse.

Propano butano dujų mišinys naudojamas kaip ekonominis įvairių transporto priemonių kuras. Jos puikiai tinka naudoti dujiniams autokrautuvams. Dujos naudojamos kaip efektyvus energijos šaltinis. Žiemos metu darbus atliekant lauke ar patalpose, kur temperatūra yra neigiama, rekomenduojama naudoti propano dujas.

Šiuolaikiniai dujų balionai pasižymi išskirtiniu dizainu bei patogumu. Renkantis balionus didžiausias dėmesys skiriamas jų saugumui ir atitikimui ES nustatytiems reikalavimams. Firminis SAURIDA GAS balionas turi apsauginį vožtuvą, apsaugantį nuo sprogimo, apsauginę čiaupo apykaklę, aklę, saugančią nuo dujų nuotėkio ir kitas specialiąsias dalis, privalomas saugiam balionui. SAURIDA GAS balionai pildomi dujų pildymo stotyse, kuriose tara papildomai prižiūrima ir testuojama. Aptarnaujančių specialistų ir modernios kompiuterinės pildymo ir priežiūros įrangos dėka klientams pristatome tik kokybiškas dujas ir jų laikymo tarą – dujų balionus.

SAURIDA OIL&GASLIETUVIŠKŲ DEGALINIŲ TINKLAS

Degalinėse prekiaujama tik aukštos kokybės Dk, Dž, A95, LPG kuru ir įvairios talpos dujų balionais. Daugelyje degalinių įrengtos modernios savitarnos automobilių plovyklos, turinčios įvairias plovimo programas.

Degalinėse sukurta patogi aplinka, kad galėtumėte ne tik pasirūpinti savo automobiliu, bet ir patys atsipūsti bei pasilepinti. Moderniai įrengtoje parduotuvėje siūlome karšto maisto, gėrimų, užkandžių, skanėstų, ledų ir kitų prekių. Kviečiame klientus pasimėgauti kvapnios šviežiai maltų pupelių kavos skoniu ir aromatu.

Už prekes ir paslaugas galėsite atsiskaityti Jums įprastu būdu, pasinaudoti klientų lojalumo kortelių nuolaidomis, gauti geriausią klientų aptarnavimą ir aukščiausios kokybės degalus.

SAVITARNOS AUTOMOBILIŲ PLOVYKLA – tai greita ir nebrangi automobilio priežiūros paslauga. Automobilio plovimui galima pasirinkti iš kelių skirtingų plovimo programų.

PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

Prireikus degalinėse galite išsinuomoti priekabą ar tralą automobiliui gabenti. Platus priekabų dydžių asortimentas leis pasirinkti poreikius atitinkančią priekabą trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai.

DIDMENINĖ IR MAŽMENINĖ PREKYBA NAFTOS PRODUKTAIS

Degalinių tinklas SAURIDA Oil&Gas vykdo didmeninę prekyba naftos produktais. Klientams pristatome tik aukščiausios kokybės standartus atitinkančius produktus. Įmonės transportas atitinka visus ES keliamus reikalavimus pavojingiems kroviniams vežti. Transporto priemonės atitinka ADR reikalavimus, EURO V ir aukštesnės ekologinės emisijos. Visos autocisternos turi metrologiškai patikrintus skaitliukus, o talpos yra sukalibruotos ir taip pat patikrintos metrologiškai. Naftos produktus pristatome 365/24/7 savo transportu be tarpinio sandėliavimo, tiesiai iš gamybos terminalo.

SAURIDA LOGISTICS - LOGISTIKOS IR TRANSPORTAVIMO PASLAUGOS

UAB TRANSPORTERA atstovauja SAURIDA LOGISTICS prekės ženklą, įmonė priklauso SAURIDA GROUP įmonių grupei. Pagrindinė įmonės veikla – naftos ir chemijos produktų, skystų, birių krovinių transportavimo paslaugos Lietuvoje ir už jos ribų – Europos Sąjungoje, NVS šalyse.

Įmonės autoparką sudaro autocisternos, savivarčiai, bortiniai sunkvežimiai. Palydovinio stebėjimo GPS sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą bei palaikyti nuolatinį ryšį su vairuotoju bet kuriuo metu. Vežamo krovinio saugumu rūpinasi atsakinga ir profesionali įmonės darbuotojų komanda. Greitas ir saugus skystų, birių ir didelių krovinių pervežimas.

Ilgametė patirtis su didžiausiomis veiklos specifiką atitinkančiomis įmonėmis suteikia galimybę kokybiškai ir greitai pasiūlyti bei atlikti transportavimo ar ekspedijavimo procesą.

  • Transporto priemonės atitinka griežtus ADR reikalavimus. Autocisternos naftos produktams, dujoms, cheminėms medžiagoms, bitumui pervežti.
  • Savivarčiai (nuo 49 iki 79 m3) – biriems kroviniams gabenti.
  • Bortiniai sunkvežimiai – greitam ir saugiam krovinių gabenimui.
  • Krovinių pervežimo paslaugos Lietuvoje, Europos Sąjungos ir NVS šalyse.
  • Krovinį lydinčių dokumentų rengimas.
  • Informacijos teikimas apie krovinio buvimo vietą esamuoju laiku.

SAURIDA WOOD – KIETO KURO GAMYBA IR PREKYBA

Įmonė užsiima malkinės medienos ir kitų ekologiško kuro rūšių gamyba ir prekyba. Įmonėje dirbama su modernia, specializuota įranga, skirta medienos skaldymui, smulkinimui, džiovinimui ir kitokiam paruošimui. Suskaldytos malkos džiovinamos automatizuotose džiovyklose.

SAURIDA WOOD produkcija gaminama moderniose medienos perdirbimo gamyklose Biržuose, Kelmėje, Mažeikiuose. Jų bendras plotas daugiau nei 50 000 m². Gamyklose veikia 18 automatizuotų džiovyklų, kuriose vienu metu galima išdžiovinti net 2 100 m³ malkų. Specializuota įranga, skirta medienos skaldymui, smulkinimui ir kitokiam apdirbimui, atitinka produkcijos standartus.

Aukštos kokybės standartus atitinkanti produkcija džiovinama automatizuotose džiovyklose. Dėl specialių technologijų pasiekiamas pageidaujamas išdžiovinimo lygis – mažesnis nei 20 % drėgnumo. Džiovintų malkų pranašumai: efektyvus ir ekonomiškas kuras, sukuriama didesnė šilumos galia, mažos viryklės ir dūmtraukio problemos.

Briketai gaminami iš lapuočių ar lapuočių ir spygliuočių medžių pjuvenų. Medžio pjuvenos džiovinamos ir tik tada suspaudžiamos dideliu slėgiu nenaudojant jokių cheminių priemaišų ir rišamųjų medžiagų – taip suformuojami briketai. Sudegus briketams lieka labai nedaug pelenų. Jie kompaktiškai ir patogiai supakuoti, saugiai ir lengvai transportuojami bei sandėliuojami.

Medienos granulės gaminamos nenaudojant klijų ir kitų cheminių priedų. Granulėms sudegus, pelenai gali būti naudojami kaip ekologiška trąša jūsų sodui ir daržui. Aukščiausios kokybės granulės lengvai uždegamos. Sudegus granulėms lieka mažai dervų ir pelenų, todėl reikia rečiau valyti granulinį katilą.

Standartiniai mediniai europadėklai ir statybinė mediena gaminama pagal individualius užsakymus.

ŠILUMERA - METALO APDIRBIMO PASLAUGOS

UAB ŠILUMERA specializuojasi metalo apdirbimo pramonėje. Dėl profesionalių darbuotojų ir patikimų įrengimų metalas lengvai apdirbamas bei paverčiamas jūsų pageidaujamu gaminiu.

Įmonė gamina įvairias metalines konstrukcijas ir atskiras detales pagal individualius užsakymus. Atliekamas detalių projektavimas, mechaninių dalių restauravimas, nestandartinių gaminių gamyba – krumpliaračiai, žvaigždutės, įvorės, velenai ir kiti gaminiai pagal klientų pateiktus pavyzdžius ar brėžinius.

Pagal poreikį ir technologinius reikalavimus pagamintoms detalėms atliekamas terminis apdirbimas – grūdinimas, cementavimas ar atleidimas. Profesionaliai atliekamas cinkavimas bei dažymas.

Atsižvelgiant į kliento pageidavimus bei specialistų rekomendacijas gaminiams parenkamas metalas.

Metalo apdirbimo paslaugos: tekinimas, frezavimas, drožimas, šlifavimas, itin tikslus sudėtingų formų detalių tekinimas, metalinių konstrukcijų suvirinimas.

Poilsiavietė PO ŠVYTURIU įkurta nuostabiame pušyne netoli Šventosios miestelio centro. Iki Baltijos jūros 5 min. kelio poilsiautojų pamėgtu pušyno takeliu. Poilsiavietę sudaro 19 rastinių namelių. Skirtingo dydžio nameliuose gali apsigyventi 3, 4 ar 6 svečiai. Vienu metu galime priimti net 84 poilsiautojus. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė su supynėmis ir smėlio dėže. Svečių patogumui pastatyta erdvi lauko pavėsinė su staleliais ir židiniu.

SAURIDA OIL&GAS DEGALINĖS

NAUJOJI AKMENĖ, V.Kudirkos 18A, LT-85171 N. Akmenė, Tel. 861295502,
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

AKMENĖ, Akmenės I k., LT-85380 Akmenės r., Tel. 861570385

KLAIPĖDA, Jūrininkų pr. 29, LT-95225 Klaipėda, Tel. 861135460
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

MAŽEIKIAI, Gamyklos 43A, LT-89110 Mažeikiai, Tel. 861020655
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

PAŠAKARNIAI, Pašakarnių g. 1, Pašakarnių k., LT-85271 Akmenės r., Tel. 861574893
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

PAŠVENČIAI, Pašvenčio k., LT-74218 Jurbarko r. sav., Tel. 861339969
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

RADVILIŠKIS, Gedimino g. 50C, LT-82168 Radviliškis, Tel. 861446458

SKUODAS, Vytauto g. 20 F, LT-98123 Skuodas, Tel. 861295500
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ŠIAULIAI, Vilniaus g. 373A, LT-76326 Šiauliai, Tel. 861295503
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ŠIAULIAI, Pramonės g. 7C, LT-78138 Šiauliai, Tel. 861482367
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ŠILALĖ, Rytinio Kelio g. 19, LT-75122 Šilalė, Tel. 861455368

ALYTUS, Miškininkų g. 7, LT-62200 Alytus, Tel. 8-612-37287
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ALYTUS, Pramonės g. 5, LT-62175 Alytus, Tel. 861474939

BABTAI, Babtų k., LT-54329 Kauno r., Tel. 861295504
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ČEKONIŠKĖS, Čekoniškių k., LT-14207 Zujūnų sen., Vilniaus r., Tel. 862074476

GARLIAVA, Vytauto g. 2, LT-53270 Garliava, Kauno r., Tel. 861446467

KALVARIJA, Kreivukės k., LT-69232 Kalvarijos sav., Tel. 867595232
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

KAZLŲ RŪDA, S. Daukanto g. 19, LT-69430 Kazlų Rūda, Tel. 861467586
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

KAUNAS, Garažų g. 20, LT-50314 Kaunas, Tel. 861295564
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

NEVERONYS, Martinavos g. 1, Neveronių k., LT-54475 Kauno r., Tel. 867244168
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

LAZDIJAI, Panarvės k., LT-67168 Lazdijų sav., Tel. 861214431
SAVITARNOS AUTOPLOVYKLA
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

LEKĖČIAI, Lekėčių k., LT-71229 Šakių r., Tel. 868237265
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

PAGELEŽIAI, Pageležių k. LT-20278 Ukmergės r. sav., Tel. 864570659
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

PRIENAI, Ignacavos k., LT-59149 Prienų r., Tel. 861146411
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

RUMŠIŠKĖS, Rumšiškės, LT-56335 Kaišiadorių r., Tel. 861295565
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

UKMERGĖ, Kareivinių g., LT-20112 Ukmergė, Tel. 861423394
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

UKMERGĖ, Vilniaus g. 122, LT-20167 Ukmergė, Tel.: 869856763
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

VILNIUS, Jankiškių g. 43A, LT-02300 Vilnius, Tel.: 861295567
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ZUJŪNAI, Buivydiškių g. 1A, Zujūnų k, LT-14160 Vilniaus r., Tel. 861460544
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

ŽIRMŪNAI, Žirmūnų g. 70, LT-09124 Vilnius, Tel. 868252192

VISAGINAS, Kosmoso g. 1, LT-31140 Visaginas, Tel. 861446874
PRIEKABŲ IR TRALŲ NUOMA

Įmonės nuotraukos:
SauridaSaurida nuotraukaFoto Saurida (266916280)Įmonės Saurida nuotraukosSAURIDA GROUP – pažangios gamybosSaurida, UAB nuotraukaFoto Saurida, UAB (266916280)Įmonės Saurida, UAB nuotraukostel priekabų tralųSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSauridaSaurida
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
kontaktinės informacijos QR kodas 266916280
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Saurida, UAB (įmonės kodas 266916280) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Trifazis
Adresas: Pranciškonių 2-oji g. 58, Pranciškonys, LT-15150 Vilniaus r.
Veiklos sritys: darbo sauga; avarinės tarnybos; dujos, dujų įranga; elektros instaliacijos darbai; sertifikavimo paslaugos.
Elektros ūkio paslaugos Smulkaus (el. skydų, įvadų, instaliacijos, lempučių) ir stambaus elektros ūkio priežiūra, aptarnavimas ir remontas; Elektros įvadų ir apšvietimo tinklų aptarnavimas: Elektros įvadų techninis patikrinimas, kabelių temperatūros matavimas, automatinių išjungėjų tikrinimas; Tikriname ar...
Dzūkijos dujos
Adresas: Ūdrijos g. 38A, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; autoservisai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; mažmeninė prekyba; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
UAB „Dzūkijos dujos“ veikla siekia daugiau kaip 25 metus. Mūsų įmonės pagrindinės veiklos sritys: Prekyba suskystintomis dujomis (balionuose). Išmanioji šildymo dujų balionais sistema. Automobilių dujų įrangos montavimas. Montuojame aukštos kokybės itališkas tiesioginio dujų įpurškimo sistemas tokių firmų kaip...
Inpro LT
Inžineriniai projektai

Adresas: Vilkpėdės g. 22, LT-03151 Vilnius.
Veiklos sritys: projektavimas; dujos, dujų įranga; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Pagrindinė įmonės veikla: Inžinerinių sistemų projektavimas: Dujotiekio tinklai; Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklai. Konsultacijos inžinerinių sistemų projektavimo ir įrengimo klausimais; Statybos techninė priežiūra. Pagrindinis įmonės tikslas – parinkti optimaliausią ir ekonomiškai naudingiausią inžinerinių...
Dujonsta
Inžinerinių tinklų tiesimas|Katilų montavimas

Adresas: R. Kalantos g. 83, -, LT-52308 Kaunas.
Veiklos sritys: inžineriniai tinklai ir sistemos; dujos, dujų įranga; geodezija, kartografija; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB Dujonsta - tai Inžinerinių tinklų statybos (dujos, nuotekos, vanduo), dujinių katilų pardavimo, bei montavimo paslaugas teikianti įmonė. Mūsų teikiamos paslaugos: PROJEKTAVIMAS, GEODEZINIAI MATAVIMAI Vartotojų vidaus ir lauko dujotiekio tinklų projektavimas Vartotojų vidaus ir lauko dujotiekio tinklų geodezinė...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas
Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Akcijų kainos

Cisco 49,37 +5,81%
ConocoPhillips 104,88 +3,47%
Hewlett-Packard 35,23 +2,68%
NVIDIA 187,73 +2,39%
Nasdaq 192,12 -0,86%
Nike 116,01 -0,88%
General Electric 79,21 -0,89%
Pfizer 48,58 -1,40%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 21,56 -1,60%
Varis 9024,46 -3,76%
Cukrus 0,79 -1,25%
Dujos (JAV) 7,67 -5,77%
Kava 6,03 +5,05%
Vištiena 3,67 -0,81%
Ryžiai 444,00 -4,31%
Dyzelis 4,36 -6,24%