Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Circle K Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Circle K Lietuva, UAB

CIRCLE K

Parašyk savo nuomonę apie Circle K Lietuva, UAB

Agnė 2020-06-01 10:17:19
Lankausi pas jus gana dažnai visi darbuotojai dažniausiai labai draugiški ir paslaugus, o būtent briedžių tak. 6B (Vilnius-Kaunas) yra viena jauna mergina, kuri kiek ateini nepatenkinta, jau ne pirmą kart ja matau ir visada ateini geros nuotaikos pasisveikini, atsisveikini, o ji niekada nėra atsakiusi nei laba diena nei viso gero ir visada susiraukusi vaikšto, atrodo, jog kažkas mirė. Kai išeini iš degalinės net nuotaika dingsta.
apgailestaujame, dėl nemalonios situacijos degalinėje. Jūsų komentaras perduotas degalinės vadovybei.
Brigita 2020-05-27 14:09:14
Kažkada kava pas jus buvo skani, bet dabar!!!! Visiskas atsiprašant mėšlas! Nusipirkau kavą su pienu, tai ten ne kava, o vanduo su pienu ir kainuoja dar nemažai!!! Šlykštus skonis!!! Gal jūs patys paragaukit !!!!
dėkojame už Jūsų pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume Jums padėti ir perduoti degalinei, maloniai prašome užpildyti šią užlausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Anonimas 2020-05-26 02:52:37
Likau nusivylusi, kad degalinė Circle K., (Kretingoje) taip dirba. Vieną kartą atvažiavome apie 12h nakties pašildė sumuštinį, o kitą kartą, ta pati darbuotoja, užsirakinus, mato, kad stovi žmonės ir laukia 10min., lauke, nors čia dar nieko. Galbūt degalinėje nereikia didesnio pelno, jau prieš antrą nakties, pabrėšiu (visą parą dirbanti degalinė), nebepašildo sumuštinio. Ta pati darbuotoja graudi, ne vienas atvėjas yra buvęs. Kad ir kaip bebutų, ir juokingai skambėtų dėl nepašildyto sumuštinio, bet tai tuomet pasakykite kam skirtos degalinės dirbančios visą parą??? Vien kuro ir bandelę ar kažką kito nusipirkti? Ne ant kiek juokinga, bet ant kiek graudu.
Evelina 2020-05-26 00:34:58
Dabar buvau circle k Baltupiuose 2030-05-26 00:18

Kasininke tai ne iš maloniausiu maza to kad pakabintas laikrodukas ir kad atsidarys 00:05 atsidarė 00:10
Aptarnavo kai nezinau net kaip paaiškint pinigus numetė kaip šuniui. Aptarnavimas tai pats parasciausias kokį teko patirti. be to labas vakaras nei visko ko geriausio
Dabar buvau circle k Baltupiuose 2030-05-26 00:18

Aistė 2020-05-23 23:48:53
Lankiausi kauno Eigulių cirkle c sukilėlių pr. Aptarnavimas tiesiog nustebino, atejau gan vėlai vakare apie 23h (2020 05 23) Pirkau submarina. Produktas buvo visiskai saltas įdėjo pusei minutes ir istrauke, gavus šalta produkta pasiteravau kodėl taip nutiko pardeveja man atrėžė kad jai kas nepatinka galiu val*nt pro duris. Buvau šokiruota tokiu pardavejos elgesiu!! Paprašius grąžinti pinigus arba normaliai pašildyti produkta ši vėl man atrėžė tapati kad galiu eit iš kur atėjus... Deja ši pardavėja net neturėjo prisisegus vardo korteles todėl nežinau vardo bet tikiuosi kad kažkas iš kitų klientų susidūręs su šia pardavėja nepatirs to paties... Gaila kad dar yra tokių darbuotojų kurie negerbia nei kitų nei savęs bei savo darbo
Julija 2020-05-17 00:23:33
Puikus ir malonus aptarnavimas naktį? Ar taip buna?! Pasirodo tikrai taip!! Teko lankytis Kareivių g. 13 degalinėje, aptarnavo darbuotojas vardu Vytautas, tokio malonaus aptarnavimo neteko dar matyti, o ypač vidury nakties :) maistas (desrainiai) buvo begalo skanus :) dar kartą ačiū ir visiems siūlau užsukti, tik nutaikykit kada dirba darbuotojas Vytautas :D
visada džiaugiamės gražiais atsiliepimais. Perdavėme jį darbuotojui.
Raminta 2020-05-12 21:00:30
Klaipėdoj banginis. Kiaulės kažkokie, kaip galima šitaip elgtis, atėjęs žmogus aiškinosi situacija, o jį matai pasiuntė na**ui. PARDUOTUVĖS VEDĖJA!!! kas per žmones
dėkojame už informavimą. Tam, kad galėtume Jums padėti ir išsiaiškinti situaciją, prašome užpildyti šią užklausą:
None 2020-05-10 18:47:03
Šakių degalineje dirba labai “maloni” moteris, žiūri tau i akis ir apšnekineje, kavos duoda, bet toks vaizdas, kad pareigunams kavos puodelis jos algos saskaita!! Ir kodel kitose degalinese yra skoniu ivairoves, grietineles, sokolado barstomo o Šakių degalineje vienas skonis! Sako valdzia neleidzia daugiau padet!

dėkojame už pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume Jums padėti, maloniai prašome užpildyti užklausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Radvilė 2020-05-06 18:55:57
2020-05-06 apie 18:15 Klaipėdoj banginis. Aš su mama buvom degalinėje. Užsukom pasiimti kavos būtent į šią degalinę, nes mama medikė ir jai su pažymėjimų circle k kava vaišina. Pasiėmėm 2 puodelius xl, pamaniau jokio skirtumo nes su kortele kai kas 8 kava nemokama tai nebūdavo to skirtumo dėl dydžio, tai nepagalvojau kai atėjom mokėti į kasą. Galvojom gal bent vienu puodeliu pavaišins, bet deja turėjom rinktis L dydį. Na pagalvojom pačios kaltos, kad nepaklausėm. Susimokėjom dar su maistu 17eur, kuro nepylėm. Kol laukėm sumuštinių pagalvojau vis dėl to paimti dar vieną puodelį L dydžio, tuomet kita pardavėja pasakė, kad netinka nuotraukoje nufotografuotas pažymėjimas ir licenziją dar net turėjom. Tikrai pasidarė pikta nes kitoj degalinėje problemų tai nesudarė. Tas kavos puodelis smulkmena, uždirbam mes ant jo ir galbūt ne tie pardavėjai kalti jei čia valdžia sugalvojo arba jie iš tikrųjų tokie principingi. Juk tai tik kavos puodelis! Palyginimui - bitė kompensavo 3 mėnesių sąskaitą su tais pačiais nufotografuotais dokumentais! Circle k - GĖDA! Jei taip norėjote išreikšti solidarumą medikams, tai yra keista jog įrėminat tai į visokius puodelio dydžius ir dar mat originalą reik nešiotis, gal tą licenziją ant kaklo pasikabinti? Beje išreiškus nepasitenkinimą dėl kavos puodelio pardavėja pašaukė per visą parduotuvę " tai ateik, duosim", mes atsisakėme! Nieko nereiškia tas nemokamas puodelis prieš tokį aptarnavimą ir taisykles. Jautėmės pažemintos prieš kitus klientus lyg mes neišgalėtume to puodelio nusipirkti! Buvau circle k kliente, pyliau degalus tik pas jus ir wraperiai labai skanūs. Žinau, kad dėl manęs nuostolio nepatirsit, bet vien dėl mamos, medikės tokio pažeminimo aš čia nebesilankysiu!

Šiuo jautriu ir sudėtingu laikotarpiu medikus bei kitų tarnybų pareigūnus jau esame pavaišinę daugiau kaip 100 tūkst. puodelių kavos. Kad ši tikrai didelė padėkos akcija visos Lietuvos mastu vyktų aiškiai ir sklandžiai, taip pat būtų sąžininga visų jos dalyvių atžvilgiu, esame numatę ir viešai skelbiame jos taisykles bei tikimės, kad klientai jų laikysis - ir dėl nemokamo gėrimo dydžio (L), ir dėl dokumento pateikimo. Tačiau pastarojo net nėra prašoma, jei į degalinę atvykstama su darbo drabužiais.

Nuoširdžiai dėkodami Jūsų mamai už pasiaukojamą darbą visų mūsų vardan norime atkreipti dėmesį, kad skirtingų verslų suteikiamų nemokamų prekių ar paslaugų apimtys, kaip ir taisyklės skiriasi - tai natūralu. Tikimės, kad ateityje panašūs nesklandumai nepasikartos ir pas mus vėl patirsite tik malonias emocijas.

Jevgenijus 2020-05-03 22:45:07
Laba diena. Noriu padėkoti šioje Žirmunu dėgalinėje darbuotoja Vytauta (05.03.22:00val.) už palaikoma švara bei išskirtinės kokybės paruoštus "wraperius". Būvo malonu, ačiū Circle K komandai.
Vilnius, Kareiviu g 13.
2020.05.02. 22:55 val. Kaune, Karaliaus Mindaugo pr. 34A. dirbanti darbuotoja privertė viduje laukti pusę valandos kol aptarnaus klientus, nes pasak jos buvo prasidėjus pertrauka, nors nei durys nebuvo užrakintos nei laikrodukas pastatytas, kad prasidėjusi pertrauka. Vis dėl to pertraukos jokios nebuvo kaip po to paaiškino, bet pasirodo kad ji turejo padaryti užsakymą wolt'ui. Jau ne pirmas kartas kai ši darbuotoja panašiai nemaloniai pasielgia. Kalbėjo labai nemandagiai, pakeltu tonu, mėtė prekes ant prekystalio. Tikiuosi ši problema bus išspręsta arba darbuotojos pakeitimu arba pasamdžius daugiau darbuotoju. Operatorė Nr. 3 parašyta ant kvito. Laikas ant kvitų rašyt vardus ir pavardes darbuotojų, kad lengviau būtų po to atrasti ką pabarti ir išmokinti dirbti su klientais.
MK 2020-04-21 11:50:13
Labai blogas aptarnavimas klijantu klaipeda tilzes gatve. Operatores nr.9 2020 04 21 11:43
apgailestaujame, kad teko nusivilti apsilankymu degalinėje. Tam, kad galėtume išsiaiškinti situaciją, maloniai prašome užpildyti šią užklausą:
Anonimas 2020-04-16 20:58:21
Yra nesmagu kai viešai deklaruojama jog pareigūnams pateikus pažymėjimą circle k duos nemokama puodelį kavos, tačiau akivaizdu jog Šakiuose esančionje circle k degalinrje galioja kitokia politika, degalines vadovė teigė, kad neturi teisės duoti kavos be uniformos nors ir vykstant į tarnybą, taip pat sakė, kad gaki suteikti "pašalpa" ir duoti puodelį kavos nuo savęs. Būtu smagu, kad į tai būtu atsižvelgta, nesinori į žiniasklaida kreiptis, kad circle k viešai meluoja.
Laba vakara. Norėjau paklausti ar per karantina Palangos degalinė Circle K neprivalo dėvėti apsauginės kaukės? Nes kiek matau Kretingos degalinė dėvi
Lina 2020-03-26 14:24:07
Marijampolės circle k yra pardavėja Živilė. Tikrai nemaloni persona.paklausiau kodėl kavos padarė aparatas mažiau nei puse puodelio. Sako tik pasiimk ir eik. Aš jei ne drauge kad mane tujintu o visų antra ji tiesiog galėjo mandagiai atsakyti.Dėl tokios pardavėjos stengiuosi dabar aplenkti šią degalinę.Del tualeto tai išvis bėda visada jinai vakare ji valo paklausus kada bus galima užeiti tai atsako tegu vaikai daro i kelnes ir labai jai juokinga tai atrodė. Jeigu valdžioje turi gerą užnugarį tai nereiškia kad klijantai taip turi būt aptarnaujami.
Rimantė 2020-03-26 10:39:16
2020-03-26 apsilankiau Circle k esančioje Kaune Šilainiuose ant Milikonių kalno degalinėje. Atėjau nusipirkti naujųjų aviečių skonio spurgų, pirkau 2 vienetus. Viena iš jų buvo minkšta ir įdaras skystas skanus, o antros neįmanoma valgyti jaučiasi, kad tikrai ne vienos dienos, net įdaras sukietėjęs visa sudžiuvusi. Tikrai daugiau nevalgysiu iš ten nei vieno kepinio, nes nesužiūrėti galiojimai tiksliau galiojimas uždėtas, betkoks, nes spurga galioja 24 h, o galiojimas uždėtas iki 29 dienos tai nelabai eina suprasti tikrąjį gaminio galiojimą.
Gabrielė 2020-03-24 23:38:41
Siandien ~22.40 karoliniskiu degalinėje pardavėja labai nemandagiai aptarnavo, tiksliau prekių negalėjau nusipirkti nes inai pareiškė, kad 100euru kupiuros nepaims, jokios priežasties nepasake kodel negali paimti, prie kasos stovėjau su drauge, tai pareiškė kad negalima stovėt dviese suprantame šią situaciją, kai pasakėm dėl pragaliotu prekių inai atėjo iki mūsų ir nesilaikė metro atstumo nuo musu, esam šokiruoti tokiu aptarnavimu, beje prieš mėginant nusipirkt savo prekes turėjom palaukt, kol pašnekes su savo drauge.
Kristina 2020-03-24 00:45:27
Sveiki. Būtų gerai, jei administracija priimdami darbuotojus tikrintų jų psichinę būklę. Rašau apie Marijampolės cirkle degalinės darbuotoja Živilę. PASTOVIAI nepatenkinta klientais, atėjęs negali net išsirinkti prekių nes būna pasakyta kad sukitės greičiau. Maisto taip pat užsisakyti negali, nes ji pasako kad NĖRA. apie tualetą net kalbet neverta, nes jos darbo metu jis niekada neveikia.
Gytis 2020-03-20 09:32:58
Esu pareigunas.Daznai po darbingos paros uzsuku apsipirkti bet tokios nepagarbos dar nepatyriau..Vilnius - Kareiviu g. 2020.03.20 tarp 8-9h Ne pirma karta susiduriu su sia nepagarbia pardaveja, kuri iki galo neisiklauso ko jos prasau. Maza to, ji dar mane moko. Kliento ir pardavejo pokalbis yra aptarinejamas su kolegom, man bunant salia. (Esu pasiepiamas) Kiekviena karta, ta pati problema.Jokios etikos, jokios pagarbos. Lauksiu isvadu.
Laura 2020-03-16 00:19:42
Šį sekmadienio vakarą 2020 03 15 apie 17:54 užėjau Kaune Jonavos gatvėj į tuoletą.Nešvarus, nedezinfekuotas baisu.Tuoletinio popieriaus primėtyta.Pasakius operatoriai iškalbėjo jei bijote koronaviruso neikit į gatvę.Taip šnekėjo su kliente.Esu lojali klientė turiu verslo kortelę vieninteliu degaliniu tinklu naudojuosi būtent Jonavos g.Kaune

Monika 2020-03-13 01:16:27
Kelinta karta nuvaziavus i abi kauno degalines negalima nusipirkt frosteriu vienoj valosi nors akivaizdziai matosi kad viskas supilta ir paruosta kitoj atsyla... tai kam tada tie aparatai jei naudotis negalima...

Petras 2020-03-01 01:21:57
Circle K Marijampole, apsaugok viespateliau, kas su jusu kolektyvu negerai... Atejai ir amzinai emociniai sutrikimai kamuoja, jei dirbti soc. darba nepasiruosia ir silpni aptarnavimo igudziai trugdo, prasom keisti darbo sriti. O visu antra, kas su wc negerai, amzinai plaunamamas ir nakties metu galima net minties netureti apie tai kad jis veiktu. Lengviusia pakabinti lapa ant duru, , Atsiprasome, neveikia " ir visa nakti bus. Nuejus i Viados degaline, malonu ir eit, o pas jus viskas kaip tikram kolkozmeti su zmogum elgiamasi. Nei Laba diena, nei aciu nei viso gero pasijauti tarsi amzinai sutrugdes.

Rūta Balčytytė
2020-02-19 00:53:56 IP 28mcuvk2
Circle K prie Kryžkalnio buvom sustoję 2020-02-16, keliavom su kūdikiu, tad apsidžiaugėm radę vaiko mamos wc kambarį. Tačiau užėjus į vidų džiaugsmas iškart prapuolė, nes vaiko nebuvo kur paguldyti. Jokio staliuko, nei atlenkiamo nei pastatyto. Nuėjo vyras pas operatorių paklausti gal ką turi, tik nepastatyta. Deja, atsakymas irgi nenudžiugino, kad kaip yra taip yra. Taigi, mieli ponai, jei turit mažų vaikų, įsivaizduokit kaip man mamai buvo "smagu" savo mažylę guldyti ant žemės, kad galėčiau sutvarkyti vaiką...
Urtė 2020-01-30 16:18:06
Šiandien 2020-01-30 per pietus Circle K Gariūnai degalinėje pirkau sumuštinį su jautiena. Jo galiojimo laikas buvo 2020-01-30, t.y. šiandien. Sumuštinis buvo šlykštus, tikrai pasenęs. Net "Maximoje" tokius paskutinės dienos produktus nukainoja... O šioje degalinėje taip pastoviai išparduodami užsilikę sumuštiniai. Manau, kad tai nesąžininga. Atkreipkite visi dėmesį į galiojimo datas. Šioje degalinėje būna pastovios eilės, nešviežios dešrelės ir kt.

Justė 2020-01-21 01:34:58
Cirkle k degalinėje esančioje Klaipėdoje netoli Avitelos atejau nusipirkti gumos, atsiskaitydama padaviau 10 eur kupiūrą, pardavėja (žemo ūgio, šviesiais plaukais, kiek pamenu su kirpčiukais) sako: ar smulkiau neturit? Atsakiau, kad ne neturim. Tada atsake: tai ne parduosiu, sako neatiduosiu paskutinių smulkių. Manau, kad taip neturėtų būti
apgailestaujame, kad teko nusivilti apsilankymu degalinėje. Jūsų komentaras perduotas degalinės vadovybei.
Ilja 2019-12-25 21:50:51
Sveiki.
Gruodžio 25 dieną nei viena parduotuvė nedirba, bet jums administracijos darbuotojams su aukštu išsilavinimą nedaejo, kad Cirkle tai vienintelė vieta kur galima įsigyti prekes ir bus daug klientų.
Dabar prastovejau Ukmergės gatvėje degalinėje 15 min eilėje.
Visiškai negalimas darbo organizavimas ar nenoras, spjovet į savo klientus, labai gaila kad jūs taip darote.
apgailestaujame, kad teko nusivilti apsilankymu degalinėje.
Jonas 2019-12-29 19:39:00
Siaip as beveik visada pildausi degalus tik Cirle K degalinese. Degalu kokybe gera o su nedraugisku personalu susidurt bent kol kas neteko. Gal aplamai ir neblogai kad ten zmones gali ir uzkasti situ desreliu. Taciau patikekit zmonems kurie perka tik degalus (o tokiu ko gero dauguma) tikrai nelabai patinka kai reikia bendroje eileje kantriai laukti kol operatore (ius) kazkam kepa sitas desreles. Tad ar nebutu galima organizuoti darba tai kad visi butu patenkinti. Gal darbuotojai galetu geriau pasidalinti darbus. Turiu galvoje Kauno degalines
apgailestaujame, kad teko nusivilti apsilankymu degalinėje. Kad nereikėtų laukti, rekomenduojame už degalus atsiskaityti prie degalų pompos, kur įrengti išoriniai savitarnos mokėjimo terminalai.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.

Juodkalnija atsivėrė 130 šalių
Juodkalnija atsivėrė 130 šalių 06-02 16:55
Juodkalnijos vyriausybė paskelbė 130-ies valstybių sąrašą, kurių piliečiai nuo birželio 1-osios gali atvykti į šalį be karantino reikalavimų ir be testų dėl koronaviruso, skelbia Juodkalnijos...
UR ministro netenkina Energetikos ministro siūlymas dėl Astravo AE elektros
UR ministro netenkina Energetikos ministro siūlymas dėl Astravo AE elektros 06-02 16:13
Energetikos ministerijos siūlomas Baltijos šalių bendras susitarimas dėl prekybos elektra su Baltarusija ir kitomis trečiosiomis šalimis netenkina Lietuvos interesų, sako užsienio reikalų...
Išdalintos paskolos labiausiai nukentėjusiems nuo COVID-19 – skiria papildomą finansavimą 06-02 15:57
Labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiam verslui suteikta 47 mln. Eur paskolų iš 50 mln. Eur tam skirtų lėšų. Papildomai finansavimas didinamas iki 200 mln. Eur, praneša "Invega".

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Western Union 23,05 +11,30%
Starbucks 77,78 -0,69%