Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Circle K Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Circle K Lietuva, UAB

CIRCLE K

Parašyk savo nuomonę apie Circle K Lietuva, UAB

Arūnas 2021-01-15 15:35:40
Esu nusivyles klientu aptarnavimu trumpuoju numeriu, jo tieaiog nėra, nei ragelio kelia nei perskambina kaip teigiama balso įraše. Kol išklausiau roboto visa litaniją, man pasirodo jau kapsėjo pinigai iš telefono saskaitos... Kas čia per nesamonė?!?!?! Jūs neatsiliepiat į skambučius, o nuskaičiuojat pinigus už roboto išklausymą. Gėda!!!
dėkojame už Jūsų pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume Jums padėti, maloniai prašome užpildyti šią užlausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Grėtė 2021-01-06 22:34:45
Noriu pagirti nuostabią Mažeikių Circle K darbuotoją Gerdą už labai malonų aptarnavimą, pozityvią nuotaiką ir skanų maistą :) Ačiū !
dėkojame už gražius žodžius. Dėkojame, kad renkatės Circle K savo partneriu kelyje ir laukiame Jūsų apsilankymų degalinėse!
Gitana 2021-01-01 10:31:49
Kedainiu Circle K centre
Malonus aptarnavimas, labai maloni mergaite tamsiais plaukais (Gabriele ar Gabija nepamenu), labai nuoširdi ir su šypsena, smagu sugrįš !
Ačiu uz šaunu aptarnavima, net ir sumaišties metu.
Kedainiu Circle K centre
Ačiu uz šaunu aptarnavima, net ir sumaišties metu.
Germantė 2020-12-24 23:56:05
Gruodžio 24d 23:45h Vilnius-ukmerges
Labai nemaloniai aptarnavo, man tik islipus is automobilio, pasitiko labai nemaloni darbuotoja, su nepastinekinimu, kad greiciau lipti is automobilio ir eiti apsipirkti, o ne sedeti. Kai atejau rinktis prekiu, jie priekaistavo jog greiciau rinkciausi, tiesiog skubino mane ir labai nemaloniai kalbejo. Likau labai nepatenkinta, turejau padaryti skubota pasirinkima, nors planavau imti kazko daugiau, teko pasiimti tik desraini, nors net ir del jo priekaistavo, kad jautienos desreles tikrai nesildys. Ne aptarnavimas-o katastrofa!!!
dėkojame už Jūsų pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume Jums padėti ir perduoti degalinei, maloniai prašome užpildyti šią užlausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Gruodžio 24d 23:45h Vilnius-ukmerges
Ramunas 2020-12-18 19:21:33
Utenos circle, prie moki vezi prekybos centro, super aptarnavimas visų darbuotojų, ir viena ipac išskirti galiu, bet vardo nežinau gaila
Gintarė 2020-12-11 19:58:50
Draudžiamojo ženklo, kad su augintiniais užeiti į circle k degalinę Klaipėdoje Šilutės pl. nėra. Vos tik įėjus pro duris su 2kg šunimi rankose degalinės operatorius pakėlęs balsą, nemandagiai paklausė apie mano sveikatos būklę “ar neišprotėjau” ir liepė “staigiai eit lauk” juk su šunimis negalima čia. Siūlyčiau priklijuoti skiriamuosius ženklus, ir darbuotojams paaiškinti, kad galima mandagiai klientus informuoti apie tam tikrus draudimus.

dėkojame už pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume išsiaiškinti situaciją ir perduoti atsakingiems asmenims, maloniai prašome užpildyti šią formą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Agnieška 2020-11-24 22:00:01
Sveiki, Parlamento circle k ledu kokteiliai padaryti su surugusiu pienu, skonis slykstus, neimanoma gert

Dėkojame už pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume išsiaiškinti situaciją ir perduoti atsakingiems asmenims, maloniai prašome užpildyti šią formą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Teko lankytis degalinėje esančioje sukilėlių Pr. Viskas kaip ir gerai, aptarnavimas geras, bet papiktino tas dalykas, kad yra aptarnaujami žmonės nedėvintys veido kaukių
Zhenia 2020-11-02 13:08:27
Sveiki. Šeštadieni lankiausi su šeima “Circle k” Trakų Vokėje. Užėjus vidun stovėjo 2 eilės, viena pries kasos, kita prie kavos aparatų. Pradžioje norėjome išeiti iš degalinės, nes buvo gaila laiko, tačiau darbuotojai dirbo greitai (dirbo mergina ir vaikinukas). Po kelių minučių jau buvome prie kasos ir galėjome užsisakyti maisto, nusipirkti kavos. Viskas buvo paruošta greitai, maistas pagamintas taip pat gerai. Ačiū jūsų darbuotojams už greitį ir kokybę! Beje su šeima lankomes dažnai jūsų tinkle, dažnai skirtingose degalinėse ir beveik visada viskas atitinka lūkesčius. Ačiū Circle K!

dėkojame už Jūsų pagyrimą. Mums labai svarbus klientų aptarnavimas ir siekiame, kad visi klientai būtų patenkinti. Šį pastebėjimą perduosime degalinės vadovybei, kuris bus pasidalintas su visu kolektyvu. Džiaugiamės, kad apsilankymai Circle K degalinėse kelia malonias emocijas. Lauksime Jūsų kitų vizitų Circle K degalinėse!
Samanta Drungilaitė 2020-10-14 22:35:51
L DYDŽIO KAVA
Samanta Drungilaitė
2020-10-14 22:35:51 IP 2e7r3mf1
L DYDŽIO KAVA
Odeta 2020-10-12 13:31:19
Sveiki, jeigu pardavėjos negirdi, tegul paprašo pakartoti, nes jei yra prašomas submarinas su vištiena, tai su vištiena, o ne kumpiu :)
Ineta 2020-10-08 21:26:11
Kiekvieną kartą nuvažiuojant į Muravos Circkle K. nėra šaltos cappucino kavos, tai kam išvis tada tas kavos aparatas ten stovi.
Sveiki, dėkojame už pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume Jums padėti, maloniai prašome užpildyti užklausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Komentatorius 2020-10-04 13:19:47
Neblogos kainos ši savaitgalį stotoile, bet kai reikia rinktis ką piltis, vėl ir vėl suklystu ir stresuoju dėl per daug spalvų įvairovės. Būtų paprasčiau jei būtų, tradiciškai: žalia - benzinas, juoda - dyzelis
dėkojame už pranešimą ir apgailestaujame, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių.
Be kumpio 2020-09-28 19:56:27
Dažnai perkam Cirkle K submarinus, bet perkant su kumpiu ir gauni tik majonezą, kažkaip nelabai. Vienas normalus, kitam kažko trūksta
Circle K 2020-09-28 12:22:59

dėkojame už pranešimą ir labai apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume Jums padėti, maloniai prašome užpildyti šią užklausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Patys ir pildykitės savo anketas, dar aš kažkieno svetima darba darysiu...
Klientas 2020-09-27 13:55:17
Eilinį kartą sumažinta kavos kiekis, nes L kava darantis jau net pusės neįpilama puodelio, kaina pakilo iki 1.90 eur. Čia normalu? Ar du kart pilt reikia, kad pilnas puodelis būtų? Taip ir darysiu, o jei liepsbuž du mokėt, galėsim bylinėtis, nes vartotojų apgavystė čia yra visiška. Krc, neverta daugiau į šią šaraškinų kamurkę eiti, niekam nerekomenduoju, nes jų tikslas apgaut. Supuvusi vietavtapo.

Jelena 2020-09-15 10:31:49
Sveiki noreciua padekoti Traku vokes darbotojos Rita uz malonu ir kokybiska aptarnavima.nes tikrai labai malonia darbotoja.ji sugeba su tokiu darbu tokiu kruviu maloniai aptarnauti ir net pakelti nuotaika
dėkojame už gražius žodžius, perdavėme juos degalinės kolektyvui. Dėkojame, kad renkatės Circle K savo partneriu kelyje ir laukiame Jūsų apsilankymų degalinėse!
Circle K komanda!
Sveiki.Rasau su prašymu kad perskaitytų ne tik paprasti žmonės, darbuotojai, nuoriu kad perskaitytų ir Valdžią., Jus turite puikūs žmonės.Motivuokit, Gerbkite, Laikikites tokiu žmonių, nes jų mažai, beveik ne liko Lietuvoje. Taip susiklostė aplinkybės kad palikau ši darbą ir kolektyvą.Dirbau Vilkpėdės 1 Vilnius degalinėi ir nuoriu pasakyti AČIŪ už viska ka patireau šiame darbe.AČIŪ už puikų darbą, kolektyvą. RASA DIMBELIENE už nuoširdumą, mokimus, palaikima ryte, dieną vakare, ir netgi naktį, atvirumą, AČIŪ už jūsų kantrybė jūsų rūpestingumą, darbo organizavimą puikia otmasfera darbe.AČIŪ už jūsų šypsena ir gerą nuotaiką bet kokioi situacijoi. AČIŪ Sabina Veličkaitė puikiausio žmogaus ne mačiau, visada žinanti kaip padaryti teisingai, visi atsakymai į klausimus., puikiai žinanti darbo organizavimą, ačiū už palaikymą, gera nuotaika darbe, supratingumą, pagalbą. Nuoširdžiaiai linkiu sėkmės, siekti geriausio.AČIŪ Robertas Klenovski už patarimus, tavo nuotaika, šypsena, juokelius.AČIŪ Algimantas Bakšys už kantrybę mokslose, už jūsų patarimus, palaikymą. AČIŪ Emilija Narušyte už bendradarbiavimą, gerumą.As niekada nepamiršiu Jūsų, buvau laiminga, ėjau su nuoru, nuotaiką i darba ir išeidavau su nuotaiką ir nuoru sugrįžti. Linkiu Jums išlikti stipri komandą, sėkmės, daug pasiektų tikslų.Bukit darbe Laimingi, Vieningi, su gera nuotaika, šipsena.AČIŪ Jums
Eglė 2020-09-14 11:47:33
Labai žemos moralės incidentas patirtas Grigiškių Circle K. Atsiskaitant kortele, pardavėja įvedė klaidingą sumą (per mažą). Kadangi skubėjau, sumos netikrinau ir tiesiog atsiskaičiau kortele. Po kelių valandų, gavau skambutį iš policijos, kad neatsiskaičiau už degalus. Pasirodo, degalinės darbuotojai MELAVO POLICIJAI, kad už degalus buvo neatsiskaityta, nors patys žinojo, kad padarė klaidą, įvesdami sumą. Taigi dėl jų pačių padarytos klaidos, turėjau gaišti laiką aiškinantis su policija, vėliau su jais pačiais (iš pradžių net bandė pulti ir kaltinti ir tik vėliau pripažino akivaizdžią savo klaidą ir bandymą ją maskuoti) bei mokėti pavedimu.
suprantame, kad Jūsų patirtis yra nemaloni ir už tai atsiprašome, tačiau Circle K Lietuva, UAB, remdamasi vidinėmis procedūromis bei dėl asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, norėdama surasti privataus asmens kontaktus, privalo kreiptis į policiją.
Karina 2020-09-12 00:57:28
Šakių miesto Circle K degalinėje, apie 00:00/1:00 nakties sustojome pavalgyti ir likome nustebinti labai ironiškos pardavėjos. Paprašius padaryti 3 sumuštinius ji garsiai atsiduso (atrodo, kad siela paliko kūną). Paklausus ar su kortele gėrimui pritaikys nuolaidą, atsakė, jog taip, bet nuolaidos negavome. Kalbėjo labai nemaloniu tonu ir visada kreipėsi ne "jūs", o labai grubiai "tu". Matomai, mergina nėra patenkinta savo darbu ir klientais.
dėkojame už pranešimą ir apgailestaujame, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Pastebėjimą perduosime degalinės vadovybei.
Giedrė 2020-09-05 05:13:14
2020-09-05. Apie 2:20 nakties lankėmės Circle k degalinėje tarp Kartenos ir Plungės. Tiesiog pasibaisėjau operatorės elgesiu. Paklausus apie sumuštinius pradėjo burbuliuoti, išsidirbinėti kad nesupranta ir negirdi ko klausia. Pasidariau kavą du puodukus L dydžio. Vienas aparatas paspaudus L padarė XL. O kol darė nemačiau kiek pila nes kalbėjau apie sumuštinius. Paklausus kodėl skirtingai padarė kavas pradėjo labai piktai kalbet kad aš pati kalta ir pasidariau XL į L puoduką. Isteriškai perpylė kavą į XL puoduką. Bet ten jos buvo apie puse. Ji man tada sako jums gal pamiegoti reikia. Koks jos reikalas ką mam reikia daryti? Tada išeinant paklausiau jos vardo, tai ji sako o tai koks jūsų vardas? Ir nesakė savo. Tad kas aptarnavo nežinau. Šviesi pagyvenusi moteris. Jos aptarnavimas neatitiko aptarnavimo standartų.
dėkojame už pranešimą. Tam, kad galėtume Jums padėti, maloniai prašome pildyti užklausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Žymantas 2020-08-31 17:51:54
Šiandien (Islandijos pl 61, Kaunas) apie 17:20 norėjau atsiimti swedbanko prizą (kodas 712-8454645657), tačiau aptarnavęs žmogus pasakė, jog jis negalioja, nors šiandien buvo paskutinė diena. Buvau su drauge, kuri taip pat atsiėmė prizą su kodu (), kurios galiojimas buvo toks pats, koks ir maniškio kodo galiojimas, tačiau jai priėmė, o mano ne ir reikėjo susimokėti.
Pirkeja 2020-08-30 18:24:47
Kaune Taikos pr. Degalinėje aptarnaujami klientai be kaukių.
Sveiki.
Ačiū už pastebėjimą ir atsiųstą informaciją, pagal priimtą LR Vyriausybės nutarimą apsaugos priemonių dėvėjimas yra būtinas. Šią praktika įgyvendiname ir degalinėse ir tokiais atvejais mes:
• Įspėjame klientus apie privalomą apsaugos priemonių dėvėjimą
• Jei klientai pamiršo kaukę automobilyje, paprašome atsinešti
• Jei klientai neturi, pasiūlome įsigyti degalinėje prekiaujamomis apsaugos priemonėmis
• Įspejame, kad negalėsime aptarnauti esant pasikartojančiam atsitikimui
Labai tikimės visų Klientų supratingumo ir sąmoningumo. Informacija pakartotinai perdavėme ir degalinės personalui.
Justona 2020-08-30 15:25:23
Labai nemanomi saukinti kasininke, nepaaiskino skirtumo tarp produktu saukdama kad neturi desreliu. Ir nenduodama panasiu pasirinkimu kai klausiau. Pakeltas ikirus tonas.
Dainius 2020-08-30 13:39:11
+ Pati šauniausia degalinė, mūsų įmonės automobiliai pilasi kurą
- Senokai dingo espreso maži puodeliai o gerti iš didelio ne
širdingai dėkojame už atsiliepimą. Tam, kad galėtume Jums išsamiai atsakyti, maloniai prašome pildyti užklausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt. Dėkojame, kad renkatės Circle K ir laukiame Jūsų kitų apsilankymų!
stanislavas degutis 2020-08-29 21:27:09
Norime su zmona, pasakyti graziu zodziu, apie cirkle k g.Fabijoniskiu231 kolektiva, Violeta Daugelaviciene, Birute Bujene,
Ypac apie pavaduotoja Jolita Kavaliauskiene, tai labai siltas, energingas, nuosirdus zmogus, gerai ismanantis savo darba, visada sutinkanti ir palidinti su sypsena, mokanti organizuoti viso kolektiva darba.Degalineje visada tvarka ir silta atmosfera.
dėkojame už Jūsų kreipimąsi, pagyras, gražius žodžius - perdavėme juos degalinei. Dėkojame, kad renkatės Circle K savo partneriu kelyje ir laukiame Jūsų apsilankymų degalinėse!
Kaune Taikos pr. Degalinėje aptarnaujami klientai be kaukių.
+ Pati šauniausia degalinė, mūsų įmonės automobiliai pilasi kurą
- Senokai dingo espreso maži puodeliai o gerti iš didelio ne
stanislavas degutis
2020-08-29 21:27:09 IP 2e7r3tbs

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
DNV GL Lietuva
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Vipakus
Prekyba tepalais, alyva bei autochemija

Adresas: V. Krėvės pr. 128G, LT-51108 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Didmeninė prekybą MOBIL, TEXACO, MOL, LOTOS, SHELL, GAZPROM, GOST alyva ir tepalais yra pagrindinė Vipakus, UAB veikla. MŪSŲ KONTAKTAI UAB "Vipakus" Kaunas V. Krėvės pr. 128G, LT - 51108 Kaunas Tel./faks. (8 - 37) 728 949 Mob. 8 - 679 66 786 El. p. buhalterija@vipakus.lt El. p. info@vipakus.lt UAB "Vipakus" Vilnius...

Teismas LSU skyrė 10.000 Eur baudą už pirkimą
Teismas LSU skyrė 10.000 Eur baudą už pirkimą 01-21 09:05
Lietuvos sporto universitetas (LSU) turi sumokėti 10.000 Eur baudą už įstatymo pažeidimą pernai rengtame bendrabučio modernizavimo konkurse.
"Mestillos" pelnas mažėjo daugiau nei tris kartus
"Mestillos" pelnas mažėjo daugiau nei tris kartus 01-21 08:22
Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įsikūrusi Dariaus Zubo kontroliuojama biodegalų gamintoja "Mestilla" praėjusiais finansiniais metais uždirbo 5,072 mln. Eur grynojo pelno – 3,7 karto...
Skaitmeninių paslaugų poveikis finansų įstaigoms 2020-aisiais
Skaitmeninių paslaugų poveikis finansų įstaigoms 2020-aisiais 01-21 07:46
Skaitmeninės paslaugos dar ir prieš pandemiją buvo neatsiejama, o dažnu atveju ir pagrindinė daugelio verslų dalis. Pandemijos metu suvaržius fizinį prekių ir paslaugų teikimą, virtuali erdvė tapo...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%