Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Circle K Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Circle K Lietuva, UAB

CIRCLE K

Parašyk savo nuomonę apie Circle K Lietuva, UAB

DARIUS 2022-06-28 10:53:47
labai norėčiau padėkoti ir pagirti Circle K degalinės esančios greitkelyje prie Elektrėnų darbuotojas Emą ir Iloną už puikų darbą! visuomet pasitinka su šypsena ir gera nuotaika! šaunuolės! linkiu joms visko ko geriausio!

dėkojame už gražius žodžius, juos perdavėme Elektrėnų kolektyvui.

2022-06-08 16:30:59

dėkojame už Jūsų pagyrimą. Mums labai svarbus klientų aptarnavimas ir siekiame, kad visi klientai būtų patenkinti. Šį pastebėjimą perduosime degalinės vadovybei, kuris bus pasidalintas su visu kolektyvu. Džiaugiamės, kad apsilankymai Circle K degalinėse kelia malonias emocijas. Lauksime Jūsų kitų vizitų Circle K degalinėse!
2022-06-08 08:13:14
Vanesa 2022-06-08 01:14:11
2022.06.08 01:05 Kaunas, Raudondvario pl. 107A pardaėja nepardavė maisto prekės, vien dėl to kad buvo duota stambi kupiura (50€). Labai nusivyliau aptarnavimu!! Šviesių plaukų mergina dirbo
dėkojame už Jūsų pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume Jums padėti ir perduoti degalinei, maloniai prašome užpildyti šią užklausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
2022-06-08 08:11:03
Dale Venskute 2022-06-07 17:16:30
Siandien buvau sokiruota.Atvaziavau i Laisves pr.Isipyliau benzino ir atejau sumoketi.Uz kasos mokinys.Viskas puiku, bet kodel palikta viena.?darbuotojos nei vienos.Mokinei nepasiseke greitai aptarnauti.Tai nesukele man problemos as laiko turejau.Kodel vadovai taip neatsakingai ziuri i savo naujus darbuotojua?Kainas keliate kosminiu greiciu, o apmokyti darbuotoju negalite!Nenuostabu kad trukstu zmoniu!!!.Sekmes ir stibrybes Mokinei.Miela moteris.
Dale Venskute
2022-06-07 17:16:30
Siandien, Kaune karaliaus Mindaugo prospekte uzsukau i Circle K nusipirkti kavos. Pasistaciau masina uz degalines kur galima stoveti 10 minuciu. Salia prisiparkavo simpatiska tamsiaplauke su sidabriniu audi, islipus, ji man pasake, cia nestatyti, nes uzsidarys slagbaumas. As nepatikejau ir iejau i vidu, nusipirkau kavos ir persistaciau masina. Po to pamaciau, kad ta mergina dirba degalineje. Nepatikejau, nes atrode per grazi dirbti degalineje (neturiu nieko pries si darba). Noriu padekoti, kad perspejo (po to suzinojau, kad ta vieta priklauso vairavimo mokyklai), o as tai ignoravau. Noriu palinketi siai moteriai kuo didziausios sekmes ir pasikartosiu, kad ji per grazi dirbti degalineje! :D
Inesa 2022-05-31 08:02:16
Ne pirmą kartą pasibaisiu degalinės, esančios ant Milikonių kalno nemandagiu elgesiu. Vakar viena iš jų (šviesiaplaukė) ypač nepatenkintu veidu ir pakeltu tonu aptarnavo. Vėliau manau draugui pridūrė kantrybės. Taip ir likom nesupratę kas atsitiko.

Abc 2022-05-28 23:58:11
Jei jau apie vidurnakti keiciat pamaina, bent 1 zmogu palikit, kad dirbtu. Niekas nedirba, o man reikia skubiai prekiu nusipirkti. O dabar turiu laukt apie 20 min. Apgailetina!

Gražvydas 2022-05-28 23:28:46
Šiandien 2022-05-28 apie 10:13 pylėmės dyzelinio kuro Cirkle K Santaka esančioje Jonavos g. 38. Turėjome 4 kuponus po 3 €, už du kuponus pylėmės kurą po 30 litrų skirtingose kolonėlės. Kuomet sumokėjome per du kartus operatorė patikino, kad trečią ir ketvirtą kuponus galėsime panaudoti pirkdami 60 litrų iš karto. Kai užsipylėme 60 litrų pareiškė, kad nuolaidos nesumuojamos ir atsisakė panaudoti du kuponus iš karto, nors buvo pažadėjusi. Ir teko už 30 litrų mokėti pilną kainą. Išdūrė vidurį baltos dienos ! Gėda maustyti klientus !

2022-05-23 08:10:04 IP 5cf52d51
Ainas 2022-05-21 19:43:34
Labas vakaras, noriu pranešti jog “circle k” degalinėse nėra pašildomas maistas taip kaip jis turi būti, įšorė šilta vidus šaltas, neištirpęs sūris.
2022-05-22 21:13:07
Tai kad sūris čia ištirpęs, o čia matau submarinas su kumpiu sūriu? Jis yra šildomas pagal programą, todėl vidus tikrai negali būti šaltas.Ieškote priekabių kur jų nėra
Tai tik pastebėjimas “atsiliepimas”, matomai jūs žinote geriau, matė tik nuotrauką????
Ainas 2022-05-21 19:43:34
2022-05-16 09:47:47 IP 5cf52d51
Rosvis 2022-05-13 20:36:53
Kretingos circle k tikrai pasibaisejau pardavėjos elgesiu kai paklausiau kiek reik moketi ji atsake toniskai ar taip turetu but pardavėjos atžvilgiu
dėkojame už Jūsų pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume Jums padėti ir perduoti degalinei, maloniai prašome užpildyti šią užlausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Nerijus 2022-05-09 12:28:38
Jau kelinta karta perku kava ir bet kokia pasirenki nedapilima nei L dydzio nei XL. Kam moketi pinigus uz pilna kavos puodeli jei gauni 70%. Tai ir imkite 70% kainuos o ne pilna. v***s ????
Rūta 2022-05-08 01:46:20
Bolt’as klaipėdos jūrininkú degalinėje visada išjungtas, kiek skambinsi niekas neatsiliepia niekada, žinau kad kartais norisi visiems patinginiauti, bet šitoj degalinėj ne patinginiaut norisi o norisi visai nieko nedirbti. Būtu malonu kad atkreiptumėt dėmesį į pastabas, nes tai arčiausia degaline orie mano namú, be šiu problemu tik jus ir tesirinkčiau bet tenka rinktis konkurentus :))
Katerina 2022-05-06 17:07:28
Sendien 16:37 Talino g.2B Circle K.pirkom tortilija su jautienos dešrele.Tai ne rekomenduoju.Kaina 5, 49 EUR o valgyt neįmanoma, pati tortilija visą sutrumpėjusi, daržovės šaltos kaip iš šaldyklio, o geriausia, kad dešrele su plėvelę.teko tiesiog išmesti.????
Ta pati "nekultūringa" operatorė
2022-04-27 22:52:58 IP 2e7r3oga
Adomas 2022-04-26 14:51:47
Teko savaitgali uzsukt i nauja degaline autostradoj, Klaipeda-Vilnius.Aptarnavo lb nemaloni ir nekulturinga operatore.Apibudinu:juodais, lb ilgais plaukais ir lb stambi mergina.Ka paklausiau, atsakymas pakeltu tonu ir lb nemandagiai.Turetu valdzia susimastyt kad leidzia tokiom dirbti aptarnavimo sferoje.Netoli yra mini Zoo-gali eit liutu dresuot.
Labai malonu, kad taip atsiliepiate apie mane, nors net neužsukate ir aš jūsų nematau. Tik deja, pažįstu jus, miela buvusi kolege Simona. Sėkmės ir jums!
2022-04-26 15:21:19 IP 5cf52d51
Adomas 2022-04-26 14:51:47
Eimantas 2022-04-14 01:10:54
Jei jaučiatės depresyviai, o gal Jums šiandien tiesiog prasta nuotaika, nenusisekė diena, ne ta koja išlipot iš lovos ar tiesiog trūksta teigiamų kosminių vibracijų, tuomet BŪTINAI kuo skubiau maukitės kojines ir nors ir po “trusikais” skubėkite į Circle K Vingis Geležinio Vilko g. 2A, ieškokite nuostabiausiusiusiusiųųų Ritos ir Miglės ir puiki nuotaika visai dienai bus garantuota. Na žinoma dar galit užsipilti degalų, atsigerti kavos ar numalšinti alkį. Merginos maistą gamina su trigubu meilės užpilu, o po trumpo pokalbio ir nuostabių šypsenų kava išsprogdina į kosmosą ir net degalai rodos tampa nebe tokie brangūs. Norisi sugrįžti dar ir dar ir dar kartą. Galimai išsivysto priklausomybė. Nūūū bet fainulkos mergynos!!! Ačiū už geras emocijas.

2022-04-07 08:13:56 IP 5cf52d51
Gintautas 2022-04-05 10:48:40
Dėl kavos, esate vienas brangesnių degalinių tinklų rinkoje, netaupykite taip ant kavos, atrodo kad atvažiavai į „vaikų kavinę“ arba juoda kava turi gerti. Jūs bent lyginate pvz.: late kava su kitomis degalinėmis? Net vizualiai matoma, kad turite "pieninės akcijų" :) Kodėl nesugebate pateikti pirkėjams kavos be laktozės?
Nors tai ir subjektyvi nuomonė, bet bent kokių penkių žmonių nuomone užskaitykite ????
Tomas 2022-03-30 14:08:46
Aptarnavimas Kryžkalnio degalinėje viskas super ir malonu užsukti. Tik galėtu jau daugiau kasų veikti, kad greitesnis klientų aptarnavimas būtų.

dėkojame už Jūsų kreipimąsi bei Jūsų išsakytą nuomonę.

Ramūnas 2022-03-29 17:33:19
Viso gero CIRCLE K! Kol jūsų tinklas finansuos karą toliau vystidamas veiklą rusijoje (atleiskit, bet okupantų šalies negaliu rašyti iš didžiosios raidės), tol mano nei vienas centas nepasieks jūsų degalinių. Tą patį rekomenduoju daryti ir kitiems automobilistams.

Kanados bendrovei „Alimentation Couche-Tard“ priklausančio tarptautinio degalinių tinklo „Circle K“ sprendimas sustabdyti 38-ių degalinių veiklą Rusijos Federacijoje nesikeičia. Suprasdami tai, kad degalinės dėl jose įrengtų degalų talpų yra išskirtinio dėmesio reikalaujantys specifinės paskirties objektai ir savo atsakomybę dėl galimų incidentų, avarijų ar nutekėjimų, išimtinai dėl aplinkos ir visuomenės saugumo negalime jų palikti tinkamai tam nepasirengę.

Taip pat priimdami sprendimą nutraukti veiklą Rusijoje, informavome, kad išėjimo iš rinkos planus įgyvendinsime atsakingai siekdami apsaugoti darbuotojus.
Taip, šis procesas trunka 3 savaites ir, deja, vis dar tęsiasi, tačiau darome viską, kad kuo greičiau Rusijoje užbaigtume visas operacijas.

Griežtai smerkiame karą prieš laisvą Ukrainos tautą. Patikiname, kad kovo 7 dieną paskelbtas mūsų pažadas palikti Rusijos rinką nesikeičia, o globaliu mastu komanda yra mobilizuota, kad būtų galima kaip įmanoma greičiau ir būtinai - saugiai.

2022-03-15 13:12:42 IP 5cf52d51
Kristina 2022-03-15 08:25:37
Circle Palanga! Jūsų darbuotojai čia per prievartą sustatyti dirbt?
bendravimas jau netas kad nemandagus, bet atrode, kad jei galėtų išvarytų per duris. Paklausti buvo neįmanoma, tonas pakeltas, čia sau leisti ant tiek galima? gal už dyką dirba?
dar nė vienoj degalinėj neteko susidurt su tokia darbuotoja.
Circle K komanda
Circle Palanga! Jūsų darbuotojai čia per prievartą sustatyti dirbt?
dar nė vienoj degalinėj neteko susidurt su tokia darbuotoja.
2022-03-14 08:12:03 IP 5cf52d51
Laura 2022-03-11 10:57:53
Dar tokios netvarkos matyti neteko. Slykstu
Dar tokios netvarkos matyti neteko. Slykstu
Tai gal baikite naudotis karu ir sumazinkite kainas, nafta, tai birzose jau nukrito, tai kodel kuro kaina toliau dideja ? laikas jus pasiusti, kaip ir rusu laiva ?
Romas Jasulevicius
2022-03-06 10:38:14 IP 2ju7k98l
Laba diena.
Paskutinis uzsipylimas buvo sio tinklo degalinese.
Tiek metu buvau jusu klijentas ir nuo sendienos jusu cirkle nubrauke viska,
ir parode špyga uz lojeluma.....
Roberta 2022-02-28 13:31:13
Atvažiavau su drauge 02.28 apie 13h į Karaliaus Mindaugo circle k. Mus aptarnavo pardavėja ant kurios kortelės buvo parašyta "Mokinys". Pirkom submariną ir paprašėme, kad iš jo būtų išimtas kumpis. Pardavėja nuėjusi išimti, pasikvietusi kitą šalia dirbančią pardavėją pradėjo tyčiotis iš mūsų, kad nėra to mačiusi, ką su tuo kumpiu daryti ir pnš. Nemanau, kad tai turėtų būti toleruojama klientų atžvilgiu. Manau aptarnaujančiam personalui reiktų daugiau pagarbos su klientais.

Lidija 2022-02-04 15:57:58
Šakiuose šioj degalinej neįmanoma dirbti vien del direktores nes nesiskaito su darbuotojais išvadina netgi kurv...., ir visais kitokiais žodžiais, tai ar gali toks žmogus eiti direktirės pareigas, vien del jos ten ilgai nieks nepadirba ir net nenori niekas eit ten dirbt, kol nepakeis direktores ten ir bus toks bardakas, nes jos terorizavimas nežmoniškas

Sunkvežimio vairuotojo žmona
2022-02-05 15:07:05 IP 2cfq78bh
Lidija 2022-02-04 15:57:58
Sveiki. Galiu pritarti dėl šitos nuomonės. Nuskambėję plačiai jau, nes nei pati jaučia ką šneka prie klientų nei ką. Besipilantys pastoviai sukvežimių vairuotojai net yra davę pastabų, bet jausmas, kad net negirdi visai. Darbuotojos kaip matosi ne tik visko nespėja, bet kai kurios ir nenori spėti, o geriau paflirtuoti ar tiesiog "paloti" susirenka. Baisu žiūrėti kaip keičiasi darbuotojos, niekas ir nepadirbs ilgai, nes kiek žinoma direktorės pusė, kad mėgsta ir apgaudinėti dažnai ne tik savus darbuotojus, bet ir klientus. Ne pirma įmonė, kurioje lieka šlamštas po tokių vadovų.
Įmonę kuri segreguoja žmones su avinpasiu neverta pagarbos! Nei mano nei mano artimųjų kojos jusu skylėj nebus!

DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Vildega
Graužinių II žvyro karjeras,smėlis, sijotas žvyras

Adresas: Vytauto g. 2D, LT-70137 Vilkaviškis.
Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; geležinkelių transportas; muitinių paslaugos, muitinės; naudingosios iškasenos.
UAB „Vildega“ įkurta 1998 m. Vilkaviškyje. Įmonės pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba degalais degalinėje, muitinės tarpininko paslaugos, žvyro karjero eksploatavimas. Žvyro, smėlio skaldos pardavimas. Žvyro karjero eksploatavimas. Muitinės tarpininko paslaugos. Ekspedijavimas geležinkeliu tarptautiniais...
Vipakus
Prekyba tepalais, alyva bei autochemija

Adresas: V. Krėvės pr. 128G, LT-51108 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Didmeninė prekybą MOBIL, TEXACO, MOL, LOTOS, SHELL alyva ir tepalais yra pagrindinė Vipakus, UAB veikla. MŪSŲ KONTAKTAI UAB "Vipakus" Kaunas V. Krėvės pr. 128G, LT - 51108 Kaunas Tel./faks. (8 - 37) 728 949 Mob. 8 - 679 66 786 El. p. [email protected] El. p. [email protected] UAB "Vipakus" Vilnius Kuršių g. 2...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%