Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Circle K Lietuva, UAB

CIRCLE K

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Circle K Lietuva, UAB

Greta 2019-04-19 20:48:36
2019.04.19. Panevėžyje, parko gatvėje esanti degalinė. 20:45 val. Vėl nėra kur normaliai išgerti kavos viduje. Išneštas didelis stalas ir visos kėdės. Kiek pastebiu vos ne visada dirbant būtent šiai darbuotojai būna šitaip.

dėkojame už pastebėjimą ir apgailestaujame dėl pasitaikiusios situacijos. Jūsų pranešimas perduotas degalinės vadovybei.

Gražios dienos linki Circle K komanda!
Vutautas 2019-04-14 00:31:24
Sveiki. 2019.04.13 Marijampoleje, crkle k savitarnoje, užsipyliau kuro uz 30 eurų. Taciau man nuo saskaitos buvo nuskaiciuoti visi ten buve pinigai. Apie 280 euru. Prasau jusu grazinti pinigus ir ispresti degalineje esancius sutrikimus, kad nepasikartotu kitiems klijantams. Taip pat manau kad už patitus nepatogumus jus esate man skolingi, tarkim pilna baka kuro.
Dėkojame už pranešimą. Atsiprašome ir apgailestaujame, kad šis apsilankymas degalinėje nebuvo malonus ir patyrėte nepatogumų.. Kad galėtume patikrinti šią situacija prašome susisiekti su mumis asmenine žinute užpildant pridėtą formą:
Circle K 2019-03-28 14:38:51
Dėkojame už pranešimą. Circle K yra labai svarbi maisto kokybė degalinėse. Siekiame, kad visas maistas būtų šviežias, kokybiškas ir saugus. Būtume be galo dėkingi jei užpildytumėte pridėtą formą, tada galėtume tęsti vidinį patikrinimą.
Dėkojame už pranešimą. Apgailestaujame, kad šis apsilankymas degalinėje nebuvo malonus ir patyrėte nepatogumų.. Kad galėtume patikrinti šią situacija prašome susisiekti su mumis asmenine žinute užpildant pridėtą formą:
Monika Joniškytė 2019-03-31 21:28:27
Labas vakaras. Šiandien (03-31 21:10) apsilankiau vienoje iš jūsu degaliniu (Šiauliai, Dubijos g. 20) ir apturėjau labai nemalonu įvykį, t.y.: pardavėja-kasininkė labai atžagariai ir nemandagiai bendravo, pasakiusi suma, kuria turejau atsisakityti už prekes, aš padėjau pinigus ir paklausus kiek dar trūksta, ji tiesiog pakartojo suma ir nė nesiruošė suskaičiuoti ir pasakyti kiek trūksta. Pati dirbu klientu aptarnavimo srity ir manau, kad klientus aptarnaujantis darbuotojas taip neturėtu bendrauti su klientais. Tikiuosi tokiu atvėju nebepasikartos.

Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę.

Agnė 2019-03-31 13:59:38
Prie Kauno pilies žiedo esančioje Circle K degalinėje pardavėjos elgiasi labai nemandagiai, susidūriau pati, kai pirkau maistą ir paklausus kokio dešrainio norėčiau pardavėja pradėjo rėkti ant manęs ar aš esu akla ir nematau, kas iškepę, o kas ne. Apsisukusi išėjau ir nieko nepirkau, tačiau pardavėja vis dar nenutilo. Manyčiau, kad personalas turėtų būti šiek tiek žmogesnis ir rodyti kitokį pavyzdį. Į šią degalinę nebeužsuksiu vien dėl dirbančio personalo.

Kamilė 2019-03-28 13:02:19
Šilainiuose esanti cirkle.k užkilus į Milikonių kalną, žemaičių plente, netikrina maisto galiojimu. Šiandien nusipirkau per skubėjimą ir tik namuose pastebėjau jog “ Lietuvos fanu vytintas dešreles” yra su pasibaigusiu galiojimu šiandien yra 2019.03.28 o dešreles baigė galioti 2019.03.20. Baisu...
Kestutis 2019-03-26 04:51:16
Esu nepatenkintas circle K 2019-03-26 04.40 negalejau uzsipilti kuro nei pasimti savo megstamos kavos nes nedirbo nors nuotraukoje parasyta kad nedirba iki 03.40.kolonele yra savanoriu pr prie promo parduotuves

Ausrine 2019-03-25 08:46:34
Sveiki, noreciau pranesti apie labai nemandagu aptarnavima aleksote veiveriu g. esancioje degalineje. Viena is pardaveju man atejus atsiimti prizo kuri laimeju sukdama, , laimes, , rata parodzius jai telefone laimejima paspaude atsiimti priza nors negavo mano leidimo apskritai man is ranku paimti telefono ir tuo labiau spausti ten kazka, pareiske kad sios prekes siuo metu neturi. Man paklausus kodel tuomet ji paspaude, , atsiimti priza, , pareiske jog nemoka elgtis sia programele ir niekuo negali padeti. Tai likau be prizo, su sugadinta nuotaika ir pazeminta kitu zmoniu akivaizdoje, mano nuomone tokie zmones negali dirbti aptarnavimo sektoriuje.
Circle K 2019-03-07 10:34:03
Dėkojame už pranešimą. Atsiprašome už įvykusius nesklandumus. Kad galėtume patikrinti šią situacija prašome susisiekti su mumis asmenine žinute užpildant pridėtą formą:

Circle K komanda
akcija taikoma 50% perkant KARSTA MAISTA SU GERIMU.
jei rasote skunda- bent jau normalei surasykite
Arminas 2019-03-19 16:39:11
Kadangi savo puslapi neturite komentaru skilties rasau cia. Sis komentaras galioja tik Silainiu (baltijos g Kaunas) circle k degalinei, kadangi kituose mazai lankausi ir uz jas sneketi negaliu. Aptarnavimas - normalus, priklauso nuo nuotaikos, viena karta uzejus viskas fainai ir norisi net palikti arbatpinigiu, kita karta visi susirauke, nefaina net ait prie kasos. Bet visiem buna blogu dienu, viskas cia normalu, taciau sioje degaline yra dydeliu problemu su visu duoneliu/submarinu/simustiniu pasildymu. Toks ispudis, jog neimanoma ten jom jo pasildyti, 9/10 kartu gauni salta submarina ar sumustini arba vos siltu pavirsiumi ir saltu vidumi. O lankausi gana daznai, i savaite maziausia 1 karta, kartais 3-4. Tai tikrai nera smagu valgyti salta produkta. Kazkokia mistika, kitur taip nebuna, gal pas jus ten tas grilius sugedes, nupirkit tom mergaitem nauja ar ka :/

Audrius 2019-03-17 14:48:40
Kadangi circle nėra tinklalapyje kaip palikti komentarą tai čia tiesiai rašmenimis apie degalinę Taikos Baranausko kampo Kaune. Visada sustojame ten kavos bent du kart per savaitę ir šio tinklo degalinėse pilamas kurą tik dėl skanios kavos bet jau 2 savaitės kaip tai grietinėlės pastoviai nėra tai pieno tai aparatai abudu neveikia o personalas plepasi tiesiog tarpusavyje ir kai paprašoma atnešti pieną arba grietinėlę tai nužvelge kaip didžiausią priešą. Paklausus kodėl nėra grietinėlės paaiškinama kad indas sugedo vakar nors bent nemeluotų nes tą patį girdejome ir prieš savaitę. Žodžiu visiškas tingėjimas užtikrinti pilną paslaugą už ką moka klientas. Paskutinis lašas buvo 3 mėn. 17 diena 14 val. Daugiau nepilsime nei kavos kur per mėnesį suvartojama apie 100 puodelių nei kuro į abudu automobilius nes aptarnavimas jau neatitinka kainos-per daug atsipalaidavo- klientas tapo nesvarbus visiškai.

Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę.

Augustė 2019-03-16 23:07:34
Apsilankėmė Tiškevičiaus g. 24 esančiame Circle K, Vilniuje. Buvome sutikti su pespėjimais, kad pasėdim, pavalgom ir turime išeiti. Nespėjus pavalgyt, vėl gavome priminimą, kad „čia ne kavinė", paklausėmė raudonplaukės pardavėjos ar mes jai trukdome, atsakė kad taip, nes ji turi daug darbo. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra „poilsio erdvė" buvome labai nemaloniai sutikti ir taip pat išvaryti. Nemalonus apsilankymas, kai net ramiai pavalgyt ir kavos atsigert negalima be prašymų išeiti iš vietos, kurioje stovi stalai ir kėdės, matomai, ne tam skirti :)

Arvydas 2019-03-15 22:36:25
sveiki, 2019 kovo 15 Kauno degalinėje Greitkelis I, Briedžiu takas 6b. Maloniai ir kantriai prirgistravo lojalumo kortelę, žinau tik darbuotojos Ûp nr. 14
Dėkojame už gražius žodžius, Jūsų pagyrimas perduotas degalinės komandai.

Dėkojame, kad renkatės Circle K savo partneriu kelyje ir laukiame Jūsų apsilankymų degalinėse!

Laurius 2019-03-09 10:00:20
Esu lojalus siu degaliniu klientas, bet 2019-03-09 nusprendus uzsukti ir nusipirkti reklamuojamos akcijos maisto (desrainis+kava) prie kasos pasitiko labai nemandagus, kramsnojantis neaisku kokius likucius asmuo Vitalijus (nr41). Netycia sumaisiau lojalumo korteles ir daviau kita (iki kortele labai panasi:)), bet asmuo isreiske nepasitenkinima ir atsisake priimti tinkama kortele ir paskaiciuoti pirkinius pagal galiojancia akcija. Gaila, kad circle k reklamuoja akcijas noredama pritraukti klientus, o darbuotojai is klientu del tu akciju issitycioja.

Dėl asmens duomenų apsaugos nuostatų, norint nagrinėti konkretų atvejį - prašome kreiptis į mus užpildžius užklausą.
Užklausos formą rasite čia: https://circlek.secure.force.com/b2cgeneralsupportrequest?co=ck-lt&lang=lt&cat=%22EXTRA%22

Birutė 2019-03-09 21:02:25
Norėtčiau padėkoti Dianai ir jos kolegei dirbusioms 2019-03-09 15:45 Oro uosto CircleK degalinėje.Miela motėris informavo mane apie šiuo metu vykstantčia akciją maistui ir kavai ir padarė labai skanų mėsainį.Negana to rekomendavo geriausią plovyklą ir jei užstrigus vidurį plovima atbėgo po 30 sekundžių ir viską sutvarkė.Manau šitos darbuotojos nusipelnė mėnesio darbuotojų titulo.

Dėkojame už gražius žodžius, perdavėme kolektyvui.
Ieva 2019-03-09 23:54:57
Noriu padėkoti 2019.03.08 darbuotojams dirbančioms Klaipėdos Circle degalineje prie banginio parduotuvės. Nuoširdus bendravimas ir šiltas pasitikimas labai mane maloniai nustebino. Ypač man ir mano vaikinui labai patiko moteris su akiniais, tik gaila kad neprisimenu jos varda. Bet patarimas darbdaviui šia darbuotoja turite išsaugoti ir mylėti!

Dėkojame už gražius žodžius, perdavėme degalinės kolektyvui.
Linksmutis 2019-03-10 12:41:56
Sveiki. Perduokite draugei, arba pati kreipkites i e-policija del sito iskrypelio nepatenkinto. Istatymai del asmens duomenu viesinimo jau 2018 metais buvo sugrieztinti ir jis jokios teises nei fotografuoti, nei tas nuotraukas turet YPAC viesint neturi.
Jo ip adresas yra prie komentaro, atsisukus kameras pareigunam is degalines bus galima gauti ir jo paties arba automobilio numeriu nuotrauku (jeigu dar mokejo kortele degalineje, dar greiciau ji atsegs) ir jus galesite su drauge prisiteisti nuo keliu simtu iki tukstancio euru is parsiuko.
Laba diena, Linksmuti, dėkojam už palaikymą, mes iškarto po įvykio viską padarėme, būtent taip kaip Jūs parašėte
Ingrida 2019-03-09 19:14:29
Sveiki, esu ta raiša pilietė iš nuotraukos, esmė tame, kad ponulis Nikas, jau sudarė konfliktišką situacija dar viduj parduotuvėj, grąsindamas operatorei necenzūriniais žodžiais, kad užpils ją skundais.
Aš su vyru laukiau eilėj į plovyklą, būten po šio piliečio. Operatorė atėjo, nes užstrigo plovykla, ir tik atstačius plovyklą, ji leido sau sekundėlę sustoti porai žodžių su manim, kai atbėgo Nikas ir puolė mus fotografuoti.
Visi mes žmonės ir turim teisę, kiekvienas į mums priimtiną pertrauką, degalinės operatoriai ne išimtis.
Kaip minėjau Nikai, skundas skundu, bet fotogrfuoti teisės, ir leidimo neturėjai, juolab, kelti į viešą erdvę.
Aš irgi šiandieną ten buvau, visai geras tas kokteilis ir sumuštiniai skanūs - pagaminti su meile. Ir kava skani, ir diena graži buvo - švietė saulė. Kažkam reikia išmokti džiaugtis gyvenimu. Man tai šitoje situacijoje gaila Niko, primena vaikystę, kai vaikas nemoka komunikuoti tai bėga mamai skųstis.
Uzsuku i CircleK Eisiskiu plente, Vilniuje kelis kart per diena. Aptarnavimas tikrai malonus ir greitas. Darbuotojai tikrai mandagus ir paslaugus. Visa laika pasisveikina ir palinki gero kelio.
Kaip suprast letas aptarnavimas? Darbuotojai turi kazkoki nustatyta laiko tarpa, per kuri turi aptarnauti zmogu?
Ir kas kad isejo i lauka? Jus galvojat kad darbuotojas ateina ir nepasitraukia nuo kasos visa darbo laika? Maximoi irgi 20 kasu, o dazniausiai dirba tik puse. Bet del to nieks triuksmo nekelia.
Jaigu mokykloi mokytumetes, o ne tik ja lankytumet. Zinotumet kad besisukantis peiliukai kokteiliu maisyklei, del trinties skleidzia siluma ir del to kokteilis susilo. Ir tai tikrai ne del darbuotoju kaltes...
Merginos dirba puikiai, net ir esant dideliam žmonių srautui su šypsena gamina puikius mėsainius.Vieni geriausių CircleK. darbuotojų Vilniuje.
Eišiškių plente 19-03-09 12:50 dirbančios dvi panelės visiškai nesiskaito su žmonėm, lelėtai dirba, viena iš jų pamačius draugę išėjo su ja pakalbėt kol pilna eilė žmonių buvo...nemėgsta dirbti :)
Circle K 2019-03-07 10:34:03

Circle K komanda
Situacija aprašyta aiškiai, viskas vyko šeštadienį apie 15val., Palangoje. Pasiklauskit darbuotojos dirbusios ir kamerą atsisukit, aiškiai matyti kaip neduoda paduoda tik čekį plovyklai, o nei kito čekio nei ką dar priskaičiavo ir už ką sumokėjau nedavė kol negrįžau ir nepareikalavau čekio.
Rasa 2019-03-06 14:32:06
TOKIO APTARNAVIMO DEGALINĖJE DAR NEMAČIAU NIEKUR KAIP PALANGOJE. PIRKAU PLOVYKLĄ UŽ 8 EURUS, SAKO IMK GĖRIMĄ IR IŠ MAISTO KĄ NORS, BUS PIGIAU. SAKAU NEALKANA, VIS TIEK SAKO ŠIEK TIEK PIGIAU BUS, PADUOK COCA COLA. PADAVIAU AŠ JAI, ĮMUŠĖ DAR KAŽKĄ, MATAU PIGIAU APIE 50CT GAVOSI, SAKO - VA PIGIAU ŠIEK TIEK. SUMOKĖJAU, PADAVĖ MAN TIK PLOVYKLOS KODĄ. LAUKIU EILĖJE IR MATAU STENDĄ KAD MAN PRIKLAUSĖ 50% NUOLAIDA. AŠ SUMOKĖJAU UŽ PLOVYKLĄ, SUMUŠTINĮ IR GĖRIMĄ, MAN ČEKIO NET NEDAVĖ, IR ATĖJUS PAKLAUSUS KUR MANO GĖRIMAS SAKO: TAI TU JUK NENORI SAKEI. PASIDĖJUS ŠALIA KASOS MANO GĖRIMĄ IR ČEKĮ ŽIŪRI Į MANE IR SAKO JUK NENORĖJAU. PAPRAŠIAU ČEKIO IR SAKAU KUR VA TAS SUMUŠTINIS, AŠ JUK SUMOKĖJAU UŽ VISKĄ. SUSIRAUKUS ATIDAVĖ MAN IR NET ATSIPRAŠAU NEI NIEKO NEPASAKĖ. PASIBAISĖJAU IR VISIEMS PAPASAKOJU KAIP ŽMONES APGAUDINĖJA. TAIP SAKANT PASIDĖJO LIMONADĄ IR SUMUŠTINĮ SAU PIETUMS UŽ MANO BEVEIK 4 EURUS.

Ligita 2019-02-28 20:30:17
Labai dėkoju Eglei dirbančiai Rokiškio Cirkle K degalinėje už malonų ir draugišką aptarnavimą, taip pat ir labai skanius mėsainius ;) ;) ;)
Dėkojame už gražius žodžius, Jūsų pagyrimas perduotas degalinės komandai.

Aurimas 2019-03-01 20:27:57
2019.03.01 vakare sustojau degalineje greitkelyje briedziu tak. 6b, issirinkau pavalgyti, pasiemiau kavos. Ir likau labai nustebes, kadangi kava buvo tik taip sankant, , kavos skonio”, o desrainis praktiskai be padazu, o ir pati desrele irgi ne is, , svieziu”. Daznai sustoju jusu degalinese bet sito dar niekada neteko patirti..

Skaistė Butkevičiūtė
2019-03-02 02:35:23 IP 90.131.35.157
Labai gaila, bet jau kartą skundžiausi, jog jūsų degalinėse nebeliko labai visų pamėgto kavos sirupo - gervuogių skonio. Labai daug pažįstamų dėl to paties skundžiasi. Visi kiti sirupai yra labai vienodo skonio ir neskanūs, ir tikrai būtų daugiau klientų vien dėl šito sirupo, nes ne visiems patinka nusibodes karamelės skonis. Labai tikiuosi, kad antrą kartą išklausysite mano skundą, ir pasistengsite tai pakeisti. Ps. Tai yra Kretingos ir Klaipėdos degalinės. Ačiū labai už supratingumą, ir tikrai rašau daugumos nusivylusių žmonių vardu! Lauksiu pokyčių!
Circle K 2019-02-22 09:31:17

Circle K komanda!
Jus patikrinkit degalines ir viska pamatysit. O sia duota forma neimanoma uzpildyti.
Ramune 2019-02-19 18:08:44
Kiekviena savaite pilames tona dyzelinio kuro Kaune raudodvario pl ant vieno cekio. Norejau paklaust kodel man pardaveja gali duoti vena kava uz toki degalu kieki. Nors priklauso nemokamai kava jai piliesi 200litru. Aciu uz atsakyma, tikiuosi bus isspręsta ta problema. Butu labai malonu, kad kava gautumem abu vairuotojai.

Bozena 2019-02-16 21:15:34
Šiandien 2019.02.16 vakare pildama degalus degalinėje Ukmergės g. 231 Vilniuje turėjau nemalonu pokalbį su degalinės operatore. Dažniausiai moku savitarnoje kortele, greitai ir patogiai, nereikia stovėti eilėje, bet šiandien operacija man buvo du kart atmesta. Dėl kokios priežasties neaišku, todėl teko mokėti grynais, pasiteiravus operatorės gal kartais žino kodėl savitarnoje neaptarnauja Seb korteliu (ne karta jau buvau susidurus su tokia situacija ir jokių įspėjimų niekur nekabėjo), darbuotoja piktai atrėžė "O kažkur yra parašyta?", atsakiau, "Ne, bet savitarnoj operacija man atmetė, nors lėšų tikrai buvo ir kortelė galiojanti", toliau chamiška intonacija atsakymas tiesiog užmušė "Aš nežinau kas TEN darosi! Pas mus čia (parduotuvėje) aptarnauja, tai bandykit čia"!
Klausimas: O kas tūri žinoti apie nesklandumus degalinėje? Juk atskiro langelio "informacija" nėra įrengta, kuriame galėčiau užduoti tokį klausymą.
O jeigu ir ištikrujų nežinai, tai ar būtina chamelint?

O jeigu ir ištikrujų nežinai, tai ar būtina chamelint?

UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Inžinerinė ekologija
IN-ECO

Adresas: Ašigalio g. 6, II korpusas, LT-49142 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Specializuota inžinerinės chemijos įmonė, įkurta specialistų, turinčių daugiau nei 25-ių metų patirtį diegiant technologines reagentinio apdirbimo programas bei teikiant inžinerijos paslaugas įvairių pramonės sričių įmonėms. Aukšta prekinio ženklo IN-ECO™ cheminių produktų gamybos proceso kokybė patvirtinta...

Tempą diktuoja laikas
Tempą diktuoja laikas 04-23 22:15
Lietuvos pramonės įmonės vis labiau supranta, kad neskaitmeninant gamybos jų ateitis yra gana miglota. Skaitmeninimo keliu sparčiai žengia inžinerinės pramonės įmonės, tačiau į dabartinį savo...
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Hasbro 100,65 +14,23%
Adobe Systems 278,49 +2,31%