Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Circle K Lietuva, UAB

CIRCLE K

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Circle K Lietuva, UAB

Karolina 2021-06-11 19:16:51
Apmokykite savo mokinius prieš leidžiant jiems dirbti, kol gavau maistą, kurį užsisakiau buvo padarytos dvi klaidos (dviejų mokinių), maistą gavau šaltą, nedakeptą, visą bėgantį (tortilija), taip pat jokio atsiprašymo ir surauktą veidą.:) Baltupio g., kitą kartą važiuosim į Viadą! :)
dėkojame už Jūsų pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume Jums padėti ir perduoti degalinei, maloniai prašome užpildyti šią užlausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Aliona 2021-06-11 19:05:32
Laba diena, turiu klausimą.
Nuo kada naktimis neprekiaujama dešrainiais, ?
2021- birželio 04, 05 nakti 00:30
Pardavėja atsakė į klausimą ar galite padaryti dešraini, Ne! labai nemandagai, mes iš vis naktį nedarom dešrainiu.
Buvau maloniai aptarnauta šiandien naktį ir man buvo padarytas dešrainis.
Nesuprantu kaip čia taip ????
Naujininku kalonelei tukstantmecio g.
Circle K komanda
Laba diena, turiu klausimą.
Nuo kada naktimis neprekiaujama dešrainiais, ?
2021- birželio 04, 05 nakti 00:30
Buvau maloniai aptarnauta šiandien naktį ir man buvo padarytas dešrainis.
Nesuprantu kaip čia taip ????
Naujininku kalonelei tukstantmecio g.
Aurelija 2021-06-09 16:09:14
Sveiki, uzsukau i jusu tinklo degaline CircleK, H.Manto g.96 klaipeda. Likau sokiruota ir giliai izeista Jusu darbuotojos Gintares (41), si akiplesa ir nekulturinga mergina, dryso man, kaip klientes rezti i akis, jog nevalgyciau, kadangi sustoresiu... Prasau man paaiskinti kas ji tokia kad sau tai leidzia? Gal ji diatologe?! Taciau as jos paslaugu neprasiau.. Chamiskas, nekulturingas ir nevalingos moters pavyzdis.. Prasau susitvarkyti..:
Rasa 2021-06-07 09:18:10
Birželio 5 dieną, apie šeštą ryto, teko lankytis Circle K degalinėje, kuri randasi Vilniuje, Baltupio g. 10. Buvau maloniai nustebinta, tuo metu dirbusio darbuotojo, vaikinuko (vardo nežinau) darbu. Tokiu ankstyvu metu buvo pilnas pasirinkimas dešrelių dešrainuams (neperkepusių), bandelių šviežiai prikeptų spintelė pilnai užpildyta. Retai kada tenka taip anksti ryte matyti taip užpildytas vitrinas dirbant moteriškam kolektyvui, o čia jaunas vaikinukas sukose ir tvarkėsi. Daugiau tokių nuoširdžių ir savo darbą (manau mėgstantį), darbuotojų. Ačiū šiam vaikinukui ir sėkmės jam darbe.

Ramyras 2021-05-31 12:39:37
Katik buvau circle k palangoje ir vyruko aptarnavimas tiesiog baisus, keikiasi, nepraustaburnis. Paklausus koks kur subarinas kadangi aš užsakinėjau su vištiena o kitas klientas su kumpiu buvo atsakyta tai žiūrėk, man pohui aš išeinu iš čia. Kad ir kaip bebūtų toks aptarnavimas būt negali kad ir eini lauk iš darbo. Ir submarinas sutraiškytas prie to pačio dar.
Akvilė 2021-05-29 16:26:39
Labai noriu pagirti vaikiną, kuris šiandien dirbo Vilniaus Cirkle Vingis. Labai šiltas ir malonus bendravimas. Puikiai perdavė savo gerą nuotaiką ir praskaidrino dieną!

Diana 2021-05-19 10:29:38
Atsargiai su maistu. Prie akių perklijuojamos etiketės su galiojimo datomis, Klaipėda Circle K, Minijos gatvė, prie naujos perkėlos. Taip sveikuoliškas jogurtas su chia sėklomis su pasibaigusiu galiojimu, pratęsia savo gyvenimą dar vienai dienai. Padarius pastabą, gaunamas atsakymas, kad markiravimo klaida buvo padaryta, nors senas lipdukas jau su nagu neatsilupa. Įdomu čia tokia bendra Circle C taupymo politika, ar šios degalinės vadovo, nes važiuojantys į Nidą vilniečiai viską suvalgys, ar čia darbuotoja dirbusi 05.19, taip mažina nurašymus? Bet kokiu atveju atsargiai, su “šviežiai pagamintu” maistu Circle K, nes ta pati “markiravimo klaida” galėjo nutikti ir su šalia gulinčiomis salotomis.
Darius 2021-05-16 10:12:35
Labai skani kava, bet labai piktą kai moki už XL, o aparatas pyla pusę puodelio. Jaigu moku už dideli tai toki noriu gauti dideli. Degalinė prie Depo Kaunas. O šiaip daug važinėju po Lietuvą vos ne kas trečioi degalinėj tas pat.
A 2021-04-24 16:47:04
2021-04-24 naudojausi Circle K plovykla Laisvės pr. 43C. Blogai plauna. Viena auto pusė liko su išdžiuvsiu šampunu. Simetriškai kita nuplauta gerai.
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Tam, kad galėtume Jums pagelbėti, maloniai prašome užpildyti šią užklausos formą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Iveta 2021-04-24 16:38:30
Šią naktį lankiausi Viršuliškių degalinėje, dirbo tamsių plaukų panele, aptarnavo mane labai maloniai, pirkau dešrainį o ji man ir atsigerti pigiau pasiūlė. Linkiu daugiau tokių darbuotojų įmonėje:)

Dovilė 2021-04-22 15:45:24
Šiandien lankiausi savanorių 119 esančioje circle k ir labai įdomu buvo.Norėjau užsisakyti proteino kokteilį o man buvo pasakyta, kad tokių negamina.Tai jei negaminat tokių kokteilių dėl ko į meniu įtrauktas? Labai būtų įdomu sužinoti, dėkui.

dėkojame už pranešimą ir labai apgailestaujame dėl nemalonios situacijos. Tam, kad galėtume perduoti degalinės vadovybei, maloniai prašome nusiskundimą pateikti šioje užklausoje: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Kristina 2021-04-11 08:47:42
Vilniaus, goštauto g. Circkle K vakar dirbo labai nemalonus operatorius Laurynas, paprasius pasakyti kokiu skoniu turi el.cigareciu atsake, kad negali isvardinti ir pasake, kad pagal spalvas jam sakyciau, gal skaityti zmogus nemoka pagalvojau.. tai ir nenupirkau to, ko man reikejo.

Simona 2021-04-09 21:57:08
Siaubas Silutes Circle K.Siukslynas totalus.Kavos zona ne tik baisi bet dar ir pienas pasibaiges.Bandeles tiesiog zalios...Neiskepusios.Operatore tom paciom pirstinem wrapa daro ir klientus aptarnauja.As soke
Grėtė 2021-04-05 17:32:03
Sveiki!!! Labai noriu pasidžiaugti, kad turite tokių nuostabių darbuotojų, kaip vaikinas Kryžkalnio cirkle K. dirbantis šiandien... :)) Profesionalus, geros nuotaikos! Labai smagiai aptarnauja! Nors neįsidėmiu žmonių, bet į jį atkreipiau dėmesį ne pirmą savaitgalį :) Saugokit tokius darbuotojus ir vertinkite!
Vykintė 2021-04-04 10:29:55
Šilainių circle k vakr naktį buvo labai keista siruacija. Atvažiavau iki degalinės 23:25, buvo uždėtas laikrodukas, kad degalinė atsidarys 23:30, nes valėsi darbuotoja. Galvojau palauksiu 5min, gi neilgai. Tačiau teko pralaukti iki 00:00. Darbuotoja neskubėjo atsidaryti ir matė laukiančius klientus. Ne vieną kartą pažiūrėjo į mus, bet jokios reakcijos ir tiesiog neskubėdama toliau valėsi. Taip ir nesulaukiau, išvažiavau. Galbūt ji buvo užsidariusi valandai, bet niekada neteko matyti valandai užsidariusios degalinės viduryje nakties. Pabandėme patuksenti į langą, nes vienu momentu ji tiesiog išėjo ten, kur jos nesimatytų. Žodžiu, atsiliepimų nesu niekada rašius, bet norėjosi tokia situacija psidalinti.
dėkojame už Jūsų pranešimą ir apgailestaujame, kad teko nusivilti. Tam, kad galėtume Jums padėti, maloniai prašome užpildyti šią užklausą: https://circlek.secure.force.com/GeneralComplaintFeedback?co=ck-lt&lang=lt
Vaiva 2021-04-02 17:42:36
Šakių circle k degalinėj teko susidurti su išties nemaloniu aptarnavimu. Perkant kavą ir padavus 50 eurų kupiūrą, nes neturėjau smulkiau, buvo atsakyta, kad tai ne bankas ir čia pinigų neikeičia, vėliau kolegės buvo pasiūlyta 3 kartus atiduoti centais, kad daugiau čia neitų. Su dideliu nemalonumu kavą pardavė, tačiau teko nusivilti aptarnavimu.
Arturas 2021-03-25 18:42:40
Eisiskiu plente degalinej uzkabinta akcijos info perkant mineralinio ir parodyta kokio kava 50cnt, pasiemiau mineralinio butent to ir paklausus operatores apie akcija, mes nieko nezinom, kita operatore nuejo paziuret ir ai nu kazkas yra bet mes nezinom....Tai yra apgavyste ir sukciavimas ir del tokio atvejo kita karta kreipsiuos i valstybine vartotoju teises apsaugos tarnyba.....Jus sukciaujat ar kaip ?kam yra vadove kad operatores nezino kokios akcijos vyksta....Jau ne pirmas kartas jusu degalinese tokie atvejai
Agrita 2021-03-20 16:24:27
Tai su mylimiausia nuolaidų kortelę nuolaidų nebetaikote už kurą? Parodė kad mylimiausia kortelė nuskaityta bet nuolaidos nepritaike : (o pyliau už didesnę sumą. Apgaudinėjate : (
Pilypas 2021-03-10 17:28:34
Labai keista situacija. Šiandiena Klaipėdoje šalia tilžės g. esančioje circkle k degalinėje užsipyliau dyzelio. Litro kaina 1.1176€, užpyliau 58, 38 l. Sumokėjau neatkreipęs dėmesio. Grįžęs namo žiūriu į čekį ir sumokėjau su nuolaidos kortele virš 66, 61€, o prieš muolaidą buvo virš 68€. Nors reali kaina tūrėjo būti 65.25€
Anonimas 2021-03-07 19:51:42
Sveiki. Norėjau pakalbėti apie Vilkaviškio Circle K darbuotoja, vardo nežinau, bet raudonais plaukais, dažnai būna su kuoduku, ir jei neklystu su akiniais. Labai nemandagi, labai nemandagiai bendrauja, ko nors gražiai paprašius gauni labai nemalonų atsakymą, savo blogas emocijas perteikia klientams. Tokios personos negali dirbti tokioje vietoje. Tegul eina karvių melžti. Arba jūs ją tvarkykite, arba atleiskite, nes buvau tikrai labai pasipiktinęs jūsų avilkqviskio darbuotoja.
Lina 2021-02-26 21:16:00
Tik geriausi atsiliepimai apie CirkleK darbuotojas!
Malonus aptarnavimas, kokybiškas ir greitas.
Bet ypač noriu pagirti Cirkle K savanorių pr Vilniuje dirbančia operatyvią ir pozityviai nusiteikusia darbuotoją Gabrielę! Kiek kartų pataikau ant jos, visad apsidžiaugiu, nes žinau, kad šitas aptarnavimas bus kupinas gerų emocijų!
Ačiū už Jūsų kokybiškumą ir draugiškumą aptarnavimo srityje!
Nr1! Gero tobulėjimo!
Dėkojame, kad renkatės Circle K, lauksime Jūsų kitų apsilankymų degalinėse!
Tik geriausi atsiliepimai apie CirkleK darbuotojas!
Malonus aptarnavimas, kokybiškas ir greitas.
Ačiū už Jūsų kokybiškumą ir draugiškumą aptarnavimo srityje!
Nr1! Gero tobulėjimo!
Rimantė 2021-02-22 22:52:19
Tik geriausi atsiliepimai apie Kėdainių centre dirbančius Circle K darbuotojus! O labiausiai norisi pagirti ypač sąžiningą ir malonią darbuotoją Kamilę. Net nepateikus pretenzijų, pati pripažino savo klaidą bei tuoj pat ją ištaisė, o svarbiausia - viskas su šypsena:)
dėkojame už gražius žodžius. Dėkojame, kad renkatės Circle K savo partneriu kelyje ir laukiame Jūsų apsilankymų degalinėse!
Circle K komanda!
Rimantė 2021-02-22 22:52:19
Circle K komanda!
Justas 2021-02-14 00:04:34
Šį vakara 2021.02.13 apie 23:30 Jūsu degalinėje Circle K Kareivių g. 13, Vilnius, pirkau tortilija su jautienos dešrele, be jalapeno, automobilyje išpakavus, valgymui, pamačiau nemalonu vaizda, dešrele buvo sutrinta, sugrįžau paprašyti, kad perdarytu, nufotografuoti neleido, pabrėžiau, kad perdarytu be jalapeno, nes ESU ALERGIŠKAS AŠTRIAM MAISTUI, tačiau darbuotoja padarė su jalapenu, ko pasekoja dusau....
Andrius 2021-02-09 18:03:55
Sveiki. Likau nepatenkintas jusu svarumu Circle k Vilkaviskes. Tualete nera tualetinio popieriaus ir muilo. Prie iseimo neveikia dezinfikavimo skiscio dozatorius. Tokia imone turetu atidziau rupintis savo klientais. Personalui 2-. 2021.02.09.
Diana 2021-02-09 11:52:53
Prašau atkreipti dėmesį i Dariaus ir Girėno g. Vilniuje esančioje degalinėje dirbančią darbuotoją Iriną. Tenka dažnai lankytis šioje degalinėje ir susidurti su minėta darbuotoja. Ji visada nepatenkinta, atsakinėja grubiai, elgiasi nemandagiai tiesiog darosi baisu ko nors ir klausti... Aš galvojau gal tik su manimi ji šitaip elgiasi, bet pasirodo kad ji išimčių nedaro niekam, todėl konfliktuoja ir su kitais klientais. Prašau imkitės priemonių, nes taip kaip yra šiandien -labai negražu.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Vipakus
Prekyba tepalais, alyva bei autochemija

Adresas: V. Krėvės pr. 128G, LT-51108 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Didmeninė prekybą MOBIL, TEXACO, MOL, LOTOS, SHELL, GAZPROM, GOST alyva ir tepalais yra pagrindinė Vipakus, UAB veikla. MŪSŲ KONTAKTAI UAB "Vipakus" Kaunas V. Krėvės pr. 128G, LT - 51108 Kaunas Tel./faks. (8 - 37) 728 949 Mob. 8 - 679 66 786 El. p. buhalterija@vipakus.lt El. p. info@vipakus.lt UAB "Vipakus" Vilnius...

Partnerystės įstatymą parėmęs "valstietis" T. Tomilinas šalinamas iš partinių postų 06-16 19:13
Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) imasi šalinti parlamentarą Tomą Tomiliną iš partinių postų.
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus 06-16 18:49
"Coca-Cola" sulaukė antireklamos iš futbolo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalijos žaidėjui per spaudos konferenciją demonstratyviai atsisakius šio gėrimo, jo gamintojos akcijų kaina ėmė kristi...
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką 06-16 18:23
Vokietijos žemų kainų prekybos tinklas "Aldi" sustabdė NT paieškas Lietuvoje bent iki rugpjūčio ir neatlieka jokių tolimesnių veiksmų, skelbia portalas delfi.lt, remdamasis šaltinių informacija.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%