Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MB YMONĖ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę YMONĖ

Atsiliepimai apie MB "YMONĖ"

HI MOUNTAINS

Parašyk savo nuomonę apie MB "YMONĖ"

Mantas Minkauskas
2022-02-20 09:42:38 IP 2ivsqarh
Aciu instruktoriui Edmundui uz puikiai kelione, labai vertingas pamokas ir greitai slidineti pramokusi broli! Lokacija, kelione ir organizavimas taip pat buvo liuks!
Vadimas Hi Mountains
2022-02-07 14:15:03 IP 2fcpjgi3
Karolis 2022-01-22 20:05:25
Skridome sausio 15-22 dienomis, bagažo trūko ir nuskridus į Malpensa, teko laukti 3 dienas, ir dabar nusileidus Vilniuje bagažo trūksta. Jokių kompensacijų. Tik tušti atsiprašymai. Nebesirinčiau sekantį kartą.
Nesmagu girdėti, jei neatskrido jūsų bagažas, tačiau naudojamės reguliariųjų skrydžių bendrovės Wizz air paslaugomis ir šių procesų negalime įtakoti. Tai pirmas atvejis per 8 bendradarbiavimo su avialinijomis metus, kai neatvyksta dalis bagažo.
Vadimas Hi Mountains
Laba diena, Simona,

ačiū dar kartą už išsamų atsiliepimą. Viską trumpai buvome aptarę ir telefonu :). Labai nemalonu girdėti kad šioje kelionėje alkoholio vartojimas buvo tokiame lygyje, kad buvo negerbiama aplinka ir kartu vykstantys klientai. Netoleruojame ir neteisiname tokio elgesio, todėl svarstysime, ar tarp produktų palikti kelionę autobusu į Bukovel. Vis gi lėktuvu viskas vyksta daug paprasčiau, greičiau ir su didesne kontrole.

Karolis

Hi Mountains
Su Himountains skridome slidinėti sausio 25-vasario 1 d. 2020 m. į Les Deux Alpes.
Pirmyn ir atgal skrido jų atstovas, o tai palengvina kelionę, jei iškyla problemų (pvz. mums vėlavo užsakytas autobusas).
Gyvenome šešiaviečiuose apartamentuose ALBA. Apartamentai nauji ir pakankamai jaukūs. Pakankama indų komplektacija, padėtos ir plovimo/valymo priemonės.
Paskambinus Himountains, kad neveikia siurblys, kitą dieną pakeitė į naują.
Apskritai komunikacija su agentūra buvo operatyvi ir efektyvi.

Labai gera vieta, nes pakylame su pakėlėju nuo namų ir nusileidžiame prie apartamentų skiroom-o.
Trasos puikios, mėlynos ir raudonos retrakuojamos kas dieną (o tai nelabai būdinga Prancūzijai:), tačiau pakėlėjai seni ir be gaubtų, o gondolų ir kabinų iš viso tik 3.

Taisytina, nes reikėtų informuoti, kad:
1. Norint pasinaudoti 2 dienų slidinėjimo bilietu Alpe d'Huez kurorte, reikia turėti automobilį, nes to regiono autobusas veža tik 1 dieną, 1 kartą per savaitę - trečiadienį ryte pirmyn, o vakare atgal (kaip ekskursiją) ir bilietus reikia pirkti iš anksto.
2. Tualetiniu popieriu reikia pasirūpinti patiems (2 vnt 5 asm.). Remiantis Jūsu komentru, kreiptėmės į registratūrą, atsakė, kad daugiau nepriklauso :)
3. Kadangi nebuvo internetos, pirkau atskirai (6 Eur/dienai), tačiau veikė tik virtuvėje ir visai neveikė miegamajame, o piko metu ryšys buvo silpnas ir trūkinėjo.
4. Šešiaviečiame apartamente yra 1 vonios kamb. su tualetu ir 1 tualetas, bet ne 2 vonios kamb. ir 1 tualetas.

Bendrai paėmus, viskas buvo gerai, vertinčiau 9 arba net 9.5 iš 10 ir jei prireiktų, vėl rinkčiausi HImountains.
Pasiūlymas: įdėkite atsiliepimų rubriką, nes į skundus rašo tik nepatenkinti :)
Laima ir co
Ignas 2019-03-09 13:28:10
2019.02.20-2019.03.03 vykome su "Hi Mountains" į SVANETIJA/Gruzija, Mestia miestelį, slidinėti į Tetnuldi ir Hatsvali kalnus.
Pirmą dieną sustojus pavalgyti mūsų kelionės gidas pareiškė esąs "Hi Mountains" įmonės savininkas Karolis, o ne kelionės gidas ir atsiprašė, kad daug papasakoti apie lankytinas vienas negalės.
Atvykus į viešbutį paskirstė žmones pirštu kas gyvens viešbutyje su juo, o kas svečių namuose (mes pirkome kelialapį su apgyvendinimu viešbutyje). Svečių namai buvo šaaalti, nebuvo interneto ir nepatogiai toli nuo kasdienės susitikimo aikštelės ir įskaičiuoto maitinimo restorano, tad teko kiekvieną dieną ropoti stačiu kalnu ryte ir vakare einant valgyti, bet ir vykstant slidinėti rankose su slidėmis. lazdomis ropodavome link išvykimo taško, ypač tai buvo sunku daryti su slidinėjimo batais, nes mūsų svečių namų privažiavimas buvo per status, kad autobusiukas galėtų sustoti ir pasikrauti slides nuo mūsų kiemo vartų. Sunku buvo neštis lagaminą, skaudžiai kritau išvykstant, nes lagaminas ~25kg., o kelias status ir slidus. Išvykstant vairuotojas sakė laukti prie namų 01.30h., o transportas privažiavo tik 02.15h. tad gavome dar sušalti ir sušlapti batus, kuriuos išsidžiovinau tik lėktuve po maždaug dvylikos valandų, nes važiuojant autobusiuku link oro uosto buvo šaltoką kojoms. Kelionė į oro uostą truko nuo 01.30h iki kažkur 10.30h. Įdomus faktas, kad Karolis važiavo su patogiu visureigiu, o mes su autobusiuku, kuriame šalo kojos. Kelionėje lėktuvu irgi Karolis su draugais (kurie užsakė kelionę paskutinę savaitę) sėdėjo prie avarinio išėjimo, kur buvo daug vietos kojoms, o mes su kitais turistais, kurie vieni iš pirmų užsakė kelionę sėdėjome lėktuvo gale. Be to visos kelionės metu turėjome mažai informacijos, pastoviai reikėjo traukti informaciją už liežuvio. Smagiausia akimirka buvo tada, kai paklausėme kada bus kelialapyje numatytos Kultūrinės dienos, kelionės į Ušgulį ir muziejus - Karolis atsakė "greičiausiai nebus" :D Vėliau kažkaip su drauge išsiprašėm automobilio, suradome dar du norinčius nuvykti į Ušguli miestelį, aukščiausią gyvenamą vietą Europoje ir į Mestia etnografinį muziejų. Esame šokiruoti MB YMONĖ, HI MOUNTAINS organizacija. Pirkome pirmą ir paskutinį kartą šios įmonės siūlomus kelialapius. P.S. nenustebkite, jei kelionės pabaigoje dar būsite paprašyti susimokėti už ką nors papildomai kas nebuvo įtraukta į kelialapio bendrą kainą ;D Gudrus marketinginis ėjimas, kuris padeda sumažinti pirminę kelionės kainą pagal kurias klientai renkasi. Lietuviai gudrūs žmonės:)
Laba diena, Ignai,
Keli komentarai dėl jūsų pastabų.
Visi keliautojai buvo apgyvendinti svečių namuose. Viešbučio ten nėra. Jus taip pat buvote apgyvendinti svečių namuose, kaip ir parašyta jūsų kelionės sutartyje.
Jeigu važiuojant automobiliu jums šalta ar šalta kojomis, visuomet galite paprašyti vairuotojo, kad įjungtu šildymą kojomis arba bendrą šildymą. Kitaip vairuotojas nežinos apie jūsų nepatogumus.
Kaip ir autobusiukas, taip ir visureigis yra vienodo patogumo, tad žmonių skirstymas yra spontaniškas.
Mes išperkame vietų bloką lėktuve ir visi mūsų klientai sėdi vienoje eilėje, tikslias vietas paskirsto wizz air, o ne mes. Paskutiniams klientams pirkome papildomus bilietus ir jų vietos buvo taip pat parinktos wizz air atsitiktine tvarka. Kaip galiu matyti iš bilietų, jų vietos buvo išmėtytos po visą lėktuvą. Paprašius stiuardesės keleiviai gali pasikeisti savo vietą į kitą laisvą vietą. Tą patį galėjote padaryti ir jus ir bet kuris kitas keleivis.
Kelionės programa yra surašyta rekomendacinio pobūdžio. Tai yra freeride turas ir savaitės eiga priklauso nuo daugybės veiksnių: oro sąlygos, sniego kokybė, klientų fizinio pasiruošimo ir t.t. Kultūrinė diena, kaip ir lipimas į kalną nėra privalomas ir laisvai pasirenkamas. Mes jums pateikiame galimybes, o rinktis lieka jums.
Kelionės pabaigoje jūsų paprašė susimokėti už papildomas paslaugas, kurios neįėjo į jūsų kelialapį - papildomi pervežimai. Viskas aprašyta kelionės aprašyme ir su tuo buvote supažindinti perkant kelionę.
Ši kelionė, tai čiuožimo bekele (freeride) ekspedicija, kurios pagrindinis tikslas yra lipimas, ėjimas, važiavimas į kalną ir čiuožimas užtrasėmis. Kartais mažiau komforto, tačiau daugiau puraus sniego, nuotykių ir romantikos.
Labai gaila, kad savo komentare vardinat tik neigiamus dalykus, nors tikiu, kad turėjote gero laiko ir gero čiuožimo.
Mūsų tikslas -dalintis meile kalnams ir slidinėjimui su mūsų klientais ir pasiūlyti kurortus tinkančius pradedantiesiems ir pažengusiems.

Vadim Kozorez
Albertas 2019-02-13 15:17:41
2019 01 26 su hi mountains vykome slidineti i Prancuzija. Viskas vyko nelabai sklandziai. Nuvykus i vieta pamateme, kad musu apartamentai skirti keturiems asmenims nors, mes pirkome sesiems. Paziurejus i tinklapi booking.com jame reklamuoja, kad toks apartamentas yra keturvietis, bet niekas i tai nekreipe demesio. Ranksluoscius issireikalavome tik trecia diena. Viena dviaukste lova stovi koridoriuje, priesais toaleto duris. Viena istraukiama sofa buvo virtuveje, na ir dar viena dviaukste lova atskirame kambarelyje. Toaletinio popieriaus padeta puse ruloniuko sesiems zmonems savaitei (gal ir cia bandoma sutaupyti). Na o griztant vaziavome dviem etapais, pirmas- autobusiuku atveze i kita miesteli (italijoje) ir paliko aiksteleje, suteikdami vilti, kad uz 5min bus musu autobusas, taciau pralaukeme 2, 5val stovedami -10C saltyje. (Cia gal but buvo blogos oro salygos). Abejoju ar as kam nors siulyciau keliauti su sia firma.
Laba diena, Albertai.

Apartamentai buvo šešiaviečiai, nepaisant Jūsų minimo išdėstymo. Jūsų patogumui apartamentą buvo siūloma pasikeisti, tačiau tą daryti atsisakėte.

Tualetinio popieriaus, atleiskit, bet galima paprašyti apartamentų registratūroje.

Išvykimo dieną vėlavo dauguma pervežimų dėl naktį vykusio stipraus snygio. Apie vėlavimą komunikavome telefonu, informavome, kad vežėjai vėluoja būtent dėl oro sąlygų. Suprantame kad tai tikrai buvo nepatogumas, dėl ko atsiprašome.

Karolis Mažulis

Alma 2018-02-28 22:59:45
2018-02-11- 2018-02-17 su hi mountains autobusu keliavome i Bukovelį, vairuotojai tragiški, pasiklydimų ne vienas ir ne du buvo.... išdauštas autobuso lango stiklas (per žioplumą). O apie gido Algirdo nekompetenciją, tai nėra net žodžių.... Pati ten pirmą kartą būdama sužinojau daugiau nei, kad gidas žino. Ir tai vadinasi jis ten 7 metus važinėja, 5 kartą šį sezoną? Tik gėdą daro įmonei.... : (
Aš taip pat važiavau 2018-02-11 2018-02-18 d. į Bukovelį galiu pasakyti kad vairuotojai profesionalai kurie atliko puikiai savo darbą. p. Algirdas suteikė visą reikalingą informacija kuri buvo reikalinga kelionėje, viskas buvo puikiai suorganizuota. Važiuosime dar su Hi mountains.
Alma 2018-02-28 22:59:45
Laba diena, Alma,

Norim padėkoti Jums už išsamų atsiliepimą. Tai pirmas kartas, kuomet apie Algirdą girdime neigiamų, ir dar tokią gausybę atsiliepimų. Visi jūsų išvardinti momentai mūsų įmonėje yra nepriimtini, netoleruojami. Kelionės vadovams nuolat akcentuojamas dėmesys klientui, mandagumas bei serviso kokybė.

Jūsų pastabą priimame kaip galimybę tobulėti. Atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėl tolimesnio bendradarbiavimo susisieksime su jumis el paštu.

Hi Mountains
Siais metais vykome i Prancuzija tai gidas visiskai zalias, nulis organizuotumo, kambariai apgailetini likom nepatenkinti
Keliavom šiemet į Bukovelį. Patiko viskas. Puiki organizacija, malonūs vairuotojai, linksmai viskuo rupinantis vadovas Algirdas, žavus vakaras Lvovo senamiestyje. Linkim sekmės šiai įmonei.
Artūras 2017-09-13 13:54:21
Šaunuoliai, uždavus klausimu į visus atsako, gera vadyba, sėkmės!
Vykau siais metais su draugais sausio men. 14-20 d. su Hi Mountains i Bukoveli slidineti. Kaina tikrai nedidele lyginant su kitomis firmomis. Kelione buvo suorganizuota puikiai, autobusas naujas ir tvarkingas, vairuotojai malonus, vadovas Algirdas rupinosi kiekviena smulkmena, visuomet puikios nuotaikos ir paslaugus. Viesbutis kalnuose kuklus, bet tvarkingas. Trasos sutvarkytos puikiai ir visuomet paruostos slidinejimui, parduotuvese maistas ir paslaugos zymiai pigesnes nei Lietuvoje.Paskutine nakti praleidome Lvovo m. prasmatniame viesbutyje su nerealiais pusryciais. Buvau maloniai nustebinta ir drasiai galiu rekomenduoti kitiems sia imone
Šaunuoliai, uždavus klausimu į visus atsako, gera vadyba, sėkmės!
Pernai metais vykome su Hi Mountains į Prancūziją. Labai patiko, nors ir apartamentai buvo mažoki, bet gyvenimas trasoje paliko didelį įspūdį. Smagu kai atitinka kainos ir kokybės santykis. Kelionės vadovas buvo paslaugus ir pamokė slidinėti snieglente. Tikrai rekomenduoju šią įmonę.
Keliavom su himountains keturiesė į Innsbruck lėktuvu. Komanda jauna ir energinga, gavom erdvų viešbutį su geru maistu, gidas puikus. Rekomenduoju.

Jonas Petrikas
Vykstame su šita įmone jau antrus metus ir drąsiai rekomenduojam!

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...

Ekspertų verdiktas: besikeičianti geopolitinė situacija didina naujų kompetencijų poreikį Lietuvos žemės ūkyje 05-19 00:26
Šalies agroversle taikomi nauji ūkininkavimo modeliai, pažangios technologijos, naudojama šiuolaikiška technika jau kuris laikas keičia stereotipinį visuomenės požiūrį į žemės ūkį. Tačiau dėl karo...
Konteinerių tinklo plėtra leis pasiekti stiklo pakuočių surinkimo tikslus
Konteinerių tinklo plėtra leis pasiekti stiklo pakuočių surinkimo tikslus 05-18 17:35
Nuo 2016 metų Lietuvoje vykdoma sparti stiklo rūšiavimo konteinerių tinklo plėtra, o iki 2023 m. rudens bendros investicijos į ją turėtų pasiekti 30 mln. eurų. Pakuočių tvarkymo organizacijos...
Finansinių ataskaitų teikimas: dažniausi klausimai ir atsakymai
Finansinių ataskaitų teikimas: dažniausi klausimai ir atsakymai 05-18 17:32
Artėjant terminui, gegužę suaktyvėja juridinių asmenų finansinių ataskaitų teikimas – šiuo metu Registrų centras sulaukė per 40 tūkst. finansinės atskaitomybės dokumentų už 2021 metus...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?