VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Kauno GRŪDA

Kauno GRŪDA, UAB

Gera keliauti kartu!
Įmonės kodas 133217699
PVM mokėtojo kodas LT332176917
Vadovas Artūras Kalkis
Adresas K. Donelaičio g. 46-3, LT-44241 Kaunas
Telefonas Kauno Gruda Telefonas
Mobilus telefonas Kauno Gruda Mobilus telefonas
Buhalterijos telefonas Kauno Gruda Buhalterijos telefonas
Faksas Kauno Gruda Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis https://www.gruda.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/grudakelioniuorganizatorius/
Bankas AB "SEB bankas"
Atsiskaitomoji sąskaita LT407044060003268084
Darbo laikas I-V 09.00-18.00
Darbuotojai 24 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 1 481,88 € (moterų 1 488,95 €; vyrų 1 455,40 €) (2022 m. kovas)
Atlyginimų istorija »
SODRA (VSDFV) skola 88.34 € (2022-05-18 dienos pradžioje)
Pardavimo pajamos 2020: 1 413 902 € Pajamų istorija »
Grynasis nuostolis 2020: -161 422 € Plačiau »
Transportas 2022-01: 1 automobilis (priklauso)
Pranešimai
Statistikos departamentas: 90-100% įmonės darbuotojų yra imunizuoti nuo COVID19 (2022-04-03 duomenimis)

INVEGA, VMI, VVTAT Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 10 136,00 €
Įmonės amžius 30 metų 2 mėnesiai 28 dienos
Įvertinimas
5.1 / 10 (įvertino 155)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

Vienas sėkmingiausių Lietuvos kelionių organizatorių „Kauno GRŪDA“, toliau GRŪDA, savo veiklą pradėjo 1992 metais. Per 27 metus nueitas ilgas kelias, sukurtas biurų tinklas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Mažeikiuose, išugdyta profesionali kelionių ekspertų, gidų ir kelionių vadovų komanda, suformuotas „GRŪDOS autobusų“ parkas su kvalifikuotais, patyrusiais vairuotojais. Aptarnauta virš 350 000 keliautojų.

Valstybinis turizmo departamentas kelionių organizatorių GRŪDA nominavo apdovanojimui "Turizmo sėkmingiausieji 2016"! Ši nominacija įpareigoja GRŪDOS komandą ir toliau nebijoti iššūkių.

Kodėl mes?

 • Patikimumas ir didelė patirtis – Lietuvos turizmo rinkoje sėkmingai dirbame nuo 1992 metų.
 • Kvalifikuota ir kūrybinga komanda – entuziastingi kelionių ekspertai, konsultantai, kelionių vadovai ir gidai.
 • Kokybiškos paslaugos už optimalią kainą.
 • Stiprūs ir patikrinti užsienio šalių partneriai.
 • Inovatyvūs kelionių organizavimo sprendimai.
 • Kauno GRŪDA pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

DARBO PRINCIPAI

 • Koncentracija į strateginius įmonės tikslus.
 • Inovatyvumas.
 • Dėmesys klientams ir jų poreikiams.
 • Greitas, koordinuotas ir tikslus komandinis darbas.
 • Profesionalumas ir tobulėjimas.
 • Įmonės kokybės politikos laikymąsis.
 • Kūrybiškumas ir lankstumas.

KOKYBĖS POLITIKA

 • Gerindami įmonės darbo kokybę siekiame:
 • Teikti profesionalias bei kokybiškas paslaugas, atsižvelginat į klientų poreikius
 • Stiprinti ryšius su užsakovais ir partneriais.
 • Kelti darbuotojų kvalifikaciją.
 • Nuolat tobulėti, analizuojant klientų ir partnerių nuomonę, rekomendacijas ir patirtį.

Kuriame savo produktą – esame vienas didžiausių kelionių autobusu organizatorių (operatorių) Lietuvoje. Nuo 1998 metų kasmet leidžiame savo kelionių katalogus, dalyvaujame turizmo mugėse, pristatydami naujas programas ir kelionių kryptis. Mūsų keliones galima įsigyti ne tik GRŪDOS biuruose, juos platina ir kitos Lietuvos kelionių agentūros.

Veiklą pradėjome dirbdami su moksleivių ir pedagogų grupėmis, organizuodami keliones po Lietuvą ir užsienį. Išvežėme į kalnus daugybę slidinėjimo entuziastų, pirmieji atvėrėme duris ne į vieną dabar populiarų slidinėjimo kurortą, eilę metų rengėme kalnų slidinėjimo čempionatus GRŪDOS taurei laimėti. Mylime kalnus, galbūt todėl tiek daug keliautojų pirmąją pažintį su jais patikėjo būtent mums. Augome labai sparčiai, sparčiai plėtėsi ir mūsų kelionių geografija. 120 pažintinių – poilsio GRŪDOS kelionių autobusu maršrutų dabar driekiasi per visą Europą – pasiekėme Gibraltarą (net Maroką),Nordkapą, apvažiavome Airiją, Korsiką, Sardiniją ir net Kapadokiją Turkijoje. Atsižvelgdami į keliautojų, gidų, kelionių ekspertų įžvalgas, nuolat optimizuojame maršrutus, kuriame naujus. Ypač populiarūs pažintiniai maršrutai po Europą su poilsiu prie jūros ar ežero, aktyvus poilsis kalnuose, kelionės šeimoms į atrakcionų parkus, specializuotos kelionės kartą metuose, savaitgalio kelionės į Čekiją, Slovakiją, Lenkiją, Baltarusiją, Latviją, Estiją.

Jau kelerius metus savo keliautojams siūlome pažintines savaitgalio keliones į Europos miestus lėktuvu. Pigių skrydžių bendrovėms plečiant skrydžių geografiją, sparčiai auga ilgesnių (8 -10 dienų) pažintinių – poilsio kelionių lėktuvu po Europą paklausa. Kelionių organizatorius GRŪDA siūlo jų visą paketą.

Be pažintinių – poilsio kelionių autobusu (lėktuvu) į Europos šalis, GRŪDA yra ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių į tolimus kraštus organizatorių (operatorių). Patys esame keliautojai – išmaišėme beveik visą pasaulį, todėl pažinimo džiaugsmu norime pasidalinti su Jumis. Kiekvieną maršrutą ruošiame labai kruopščiai – išstudijuojame kalnus literatūros, konsultuojamės su geografais, istorikais ir kitais specialistais, atidžiai renkamės vietos partnerius.

Mūsų grupės apkeliavo visą pasaulį – GRŪDOS tolimųjų kraštų maršrutai, (kurių dauguma yra autoriniai), driekiasi nuo Islandijos iki N.Zelandijos ... GRŪDOS grupės važiavo per JAV Vakarų laukines prerijas, Kanados ir Aliaskos miškus, Čilės ir Argentinos pampas, kilo į Peru ir Tibeto aukštikalnes, N.Gvinėjos saloje bendravo su papuasais, stebėjo nuožmiuosius varanus Komodo saloje, įveikė Perito Moreno ledyną Argentinos Patagonijoje, bandė įspėti Velykų salos ir Butano vienuolynų paslaptis, skraidė mažu lėktuvėliu virš paslaptingųjų Naskos linijų Peru, Namibo dykumos, Kuko viršūnės N.Zelandijoje, Uluru monolito Australijoje, Igvasu krioklių Brazilijoje, Viktorijos krioklio Zambijoje, gėrėjosi Ujunio druskos ežeru Bolivijoje.

Sėkmė mus lydėjo ne tik Ugnies Žemėje, bet ir Izraelyje, Jordanijoje, JAE, Omane, Irane, Japonijoje, P.Korėjoje, Kinijoje, Vietname, Mianmare, Indijoje, Nepale, Tibete, Tailande, Šri Lankoje, Maldyvuose, Reunione, Mauricijuje ir Seišeliuose, Indonezijos salose.

GRŪDOS keliautojai pamėgo Karibus ir Centrinę Ameriką – Kubą, Dominyką, Meksiką, Gvatemalą, Hondūrą, Belizą, Nikaragvą, Kostą Riką ir Panamą.

Po netradicinių kelionių treku (padidinto pravažumo transporto priemone) su nakvynėmis palapinėse susibūrė Afrikos mylėtojų klubas – šiuo žemynu pravažiuota tūkstančiai kilometrų. Nepamirštami nuotykių safariai po Rytų Afriką – Keniją ir Tanzaniją, didysis GRŪDOS turas: PAR – Namibija – Bostvana – Zambija. Tie, kurie pasiryžta nakvoti palapinėse, valgyti grupės virėjo paruoštą maistą, sėdėti prie laužo klausydamiesi žvėrių riaumojimo ir nakties garsų, pamilsta Afriką visam gyvenimui. Savo slėpinius mums jau atskleidė Madagaskaras, Etiopija ir imperatoriškasis Marokas.

Ne tik pavieniai keliautojai, bet ir GRŪDOS grupės plaukiojo laivu po Fidžio salas, nardė atvirame vandenyne Didžiajame Australijos Barjeriniame rife, grožėjosi Tasmanijos gamta, kopė į Kilimandžarą. Lankėme Argentinos, Čilės, Pietų Afrikos respublikos, N.Zelandijos, Australijos, Kalifornijos vynų ūkius, mėgavomės gurmaniškais patiekalais.

Džiugu, kad keliautojų į tolimus kraštus kasmet vis daugėja, kad prie mūsų grupių prisijungia ir individualūs keliautojai, įvertinę kelionių su draugiška bendraminčių grupe ir vadovu – eruditu, privalumus.

Darbuotojai

Dideli tikslai pasiekiami tik su kvalifikuotais ir motyvuotais darbuotojais. Džiaugiamės, kad turime UŽGRŪDINTĄ, ypač patyrusią ir stabilią komandą. Klientui patogu ir komfortiška daug metų bendrauti su tuo pačiu kvalifikuotu ir patikimu vadybininku - konsultantu ar kelionių ekspertu. Tai įvardijama kaip didelis keliones organizuojančios įmonės privalumas. Mūsų darbuotojai ne tik keliauja po pasaulį, bet savo kvalifikaciją kelia seminaruose, informaciniuose turuose į užsienio šalis. Specializuoti klientų aptarnavimo, darbo su rezervacinėmis sistemomis ir kt. mokymai padeda jiems tobulėti, o Berlyno, Maskvos ir Londono mugės pajusti pasaulio turizmo rinkos pulsą. Ypač didelį dėmesį skiriame kelionių vadovų ir gidų kvalifikacijai. Nuolat ieškome entuziastingų, kūrybingų, intelektualių žmonių, degančių kelionių aistra, norinčių ir sugebančių dirbti šį darbą.

GRŪDOS autobusų nuoma

Keliaujantiems siūlome komfortabilius, techniškai tvarkingus GRŪDOS ir partnerių turistinės klasės autobusus, atitinkančius aukštus aplinkosaugos reikalavimus. Nuolat investuojame į mūsų autobusų parko atnaujinimą. Visi autobusai su patogiomis sėdynėmis, vaizdo ir garso aparatūra, oro kondicionavimo, šildymo sistemomis, WC, karšto vandens ruošimo aparatais.

Vairuotojai puikiai išmano savo darbą: aukščiausia kompetencija, profesionalumas bei paslaugumas užtikrins nepamirštamus įspūdžius visos kelionės metu.

Mūsų tikslas – maksimalus saugumas, komfortas, dėmesys keliautojui, ekologijai.

Kitos paslaugos

 • Slidinėjimo kelionės (vykstant automobiliu, autobusu, lektuvu).
 • Poilsio kelionės (Novaturas, TEZ tour).
 • Pigus poilsis Europos kurortuose (skrydis – pervežimas – viešbutis).
 • Kelionės iš Varšuvos (Itaka).
 • Kelionės iš Vokietijos (TUI, MEIER‘S, DERTOUR).
 • Viešbučių užsakymas.
 • Keltų, autobusų bilietai.
 • Lėktuvų bilietai.
 • Kruizai.
 • Edukacinės kelionės pedagogams.
 • Kelionės moksleiviams po Lietuvą ir užsienio šalis.
 • Kelionės po Lietuvą darbo kolektyvams.
 • Svečių priėmimas Lietuvoje.
 • Draudimo paslaugos.

Kontaktai:

VILNIUS. M.K.Čiurlionio g. 9 / V.Kudirkos g. 2

Tel. (8-5) 215 00 77
Tel. (8-5) 215 02 10
Mob.tel. 8 611 33 125
El. paštas: [email protected]
Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00, VI 10 - 13

KAUNAS. K.Donelaičio g. 48 / A.Mickevičiaus g. 50

Tel. (8-37) 32 44 54
Tel. (8-37) 32 44 60
Mob.tel. 8 611 33 316
El. paštas: [email protected]
Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00, VI 10 - 13

KLAIPĖDA. S.Šimkaus g. 18/S. Daukanto g. 4

Tel. (8-46) 31 17 43
Tel. (8-46) 43 34 06
Mob.tel. 8 686 30 324
El. paštas: [email protected]
Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00, VI 10 - 13

PANEVĖŽYS. Respublikos g. 8

Tel. (8-45) 43 73 31
El. paštas: [email protected]
Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00

MAŽEIKIAI. Naftininkų g. 8-2

Tel. (8-443) 25 300
Mob.tel. 8 610 25 300
El. paštas: [email protected]
Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00

Jūsų geri vertinimai, pagyrimai, padėkos, nuomonės, skundai, atsiliepimai, komentarai – paskata dirbti dar geriau.

Aukštos kokybės paslaugos kiekvienam!

Įmonės nuotraukos:
Kauno GRŪDAKauno GRŪDA nuotraukaFoto Kauno GRŪDA (133217699)Įmonės Kauno GRŪDA nuotraukosVienas sėkmingiausių Lietuvos kelioniųKauno GRŪDA, UAB nuotraukaFoto Kauno GRŪDA, UAB (133217699)Įmonės Kauno GRŪDA, UAB nuotraukoskelionių grūdos kelionėsKauno GRŪDAKauno GRŪDAKauno GRŪDAKauno GRŪDAKauno GRŪDAKauno GRŪDAKauno GRŪDAKauno GRŪDAKauno GRŪDAKauno GRŪDAKauno GRŪDA
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: keliones, pigios keliones, paskutines minutes keliones, poilsines keliones, keliones autobusu, paskutine minute
kontaktinės informacijos QR kodas 133217699
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Kauno GRŪDA, UAB (įmonės kodas 133217699) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui
Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

Humana 432,00 +2,85%
AutoZone 1889,39 +2,71%
Macy's 19,36 +1,73%
Boeing 127,14 +1,29%
Hasbro 86,76 -4,38%
Philip Morris 100,50 -5,35%
Harley-Davidson 32,43 -9,29%
Cisco 41,72 -13,73%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 6,13 -1,92%
Sidabras 24,55 -3,00%
Auksas 1936,86 -0,56%
Benzinas 3,19 +0,31%
Dujos (JAV) 6,53 +33,81%
Ryžiai 431,00 +2,13%
Apelsinai 0,91 +18,18%
Nafta 109,59 -2,50%