Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vinted, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vinted

Atsiliepimai apie Vinted, UAB

VINTED

Help make second-hand the first choice worldwide
Parašyk savo nuomonę apie Vinted, UAB

Jurgita 2022-05-16 22:23:33
Vakar gavau į pranešimą, kad nori pirkti prekę, bet negali nupirkti, nes reikalauja nurodyti el. p. Aš parašiau savo el. p. ir netrukus gavau, kad pasitikrinčiau savo el. p., o ten tekstas matosi nuotraukoje. Kai paspaudi patvirtinti, išmeta, kad nesaugus puslapis, o kas įdomiausiai iš Vinted pokalbių susirašinėjimas dingo. Ar dar kam nors taip buvo? Vakar aš gavau tokius du laiškus.
Tai aisku kad cia siukciauja, mano draugei irgi tas pats nutiko, apsimete kad vinted raso i email ir praso korteles duomenis ????
Vinted'as yra tikrai puiki platforma, bet.. Problemų sprendimas yra tragiškas (nerandu prastesnio žodžio apibūdinti, bet jei būtų - įrašyčiau). Visų pirma nėra jokio telefono numerio, norint susisiekti ir greitai išspręsti problemas. Kiekviena įmonė norėdama užtikrinti gerą grįžtamąjį ryšį turėtų turėti atsakingus asmenis, kurie bendrautų telefonu, o ne siųstų šabloninius atsakymus į pateiktus klausimus, kurie 99% nepadeda nei vartotojui, nei JUMS. Labai gadinatės savo platformą, negalėdami užtikrinti saugumo ir geros komunikacijos, o platforma tikrai yra viena iš geriausių, skatinanti ekologiškumą ir bendruomenės kūrimą. Nekurkit kažkokių naujovių, o gal jau susipraskit, kad vartotojai mažės, jei nebus geros komunikacijos, kuri greitai spręs problemas. :)
Be jokio ispejimo istryne visus skelbimus su nuoroda "naujas", net liemenukus su nukirptomis etiketemis:)))) Kai paprasiau paaiskinti, kur jie izvelgia komercija, kai triskart pigiau parduodi nei pirkai, arba isvis dovanoji (!), siuntineja tuos pacius bevercius sabloninius atsakymus. "Didelis kiekis" yra abstraktus terminas, jokio punkto apie maksimaliai leistina nauju daiktu kieki. Jeigu nusipirkau ir nebenoriu, persigalvojau, gal pastorejau, gal nebeeinu i darba ir man nebereikia tu sukneliu ir aukstakulniu? Jokio kvalifikuoto atsakymo, visiska nekompetencija. Nepagarba ir apgailetinas elgesys su saziningais ir istikimais nariais, turinciais tukstancius teigiamu atsiliepimu.
Užblokavo skelbimą dėl dirbtinio kailio kailinių, (nes negalima pardavinėti natūrakaus kailio rūbų), nors skelbime aiškiai įdėta etiketės foto, kur matosi kad sintetika. Parašius laišką su foto įrodymais, kad viskas yra aprašyta, vistiek rašo tas pačias šablonines nesąmones ir neatblokuoja skelbimo, nes, matyt, net nesigilina. Jau antrą kartą tenka įrodinėti.
Maniau tai nutiko tik mums, tačiau iš atsiliepimų panašu, kad ši svetainė yra puiki terpė veikti sukčiams. Siunčiamos nuorodos su reikalavimu patvirtinti užsakymą, nukreipiama į prašymą pateikti banko duomenis, pateikiami neegzistuojantys pristatymo adresai. Net bankas jau žino tuos atvejus, o ar pati įmonė kažką dėl to daro? Ar čia platforma, kuri save pozicionuoja kaip saugia vieta pirkti parduoti?
Jurgita 2022-05-16 22:23:33
Vakar susidūrėm su tokia pat situacija. Panašu kad ši problema tęsiasi ir kartojasi, nėra sprendžiama. Mane stebina, kad pozicionuodami save kaip saugią platformą, Vinted visiškai neužtikrina savo vrtotojų saugumo (fiktyviuose prikimų patvritinimuose net nurodomi neegzistuojantys pristatymo adresai). Panašu kad ši platforma yra puiki terpė veikti sukčiams, o pati įmonė vargu ar imasi kažkokių priemonių tam užkirsti.
Dėmesio !!! Reikalingi duomenys apie Vinted vadovus, akcininkus ir savininkus pateikimui policijai dėl jų sukčiavimo veiklos. Vinted remia s*****s ir iš to gauna naudą. Vinted net neginčija kad tokie yra. Šimtai nukentėjusių ir apgautų žmonių. Vinted platformoje daugubė sukčių kuriuos Vinted remia ir palaiko siekdami sau naudos. Fiktyvūs pardavėjai, kurie reklamuojasi, kad neva parduoda prekes mažomis kainomis. Ideda skelbimą kad parduoda preke už labai maža kainą. Pervedus pinigus per Vinted prekės negausite, nes pvz. ateis žinutė, kad prekė rezervuota kitam pirkėjui. Pinigų taip pat ilgai neatgausite, iš jų verslą daro Vinted, kuri jokios atsakomybės neprisiima. Pasiskundus Vinted jokios pagalbos nesulauksite arba dar didesnė tikimybė kad jus užblokuos. Į pranešimus apie s*****s Vinted nereaguoja, juos palaiko ir iš to daro verslą. Reikia paviešinti duomenis apie Vinted vadovus, akcininkus ir savininkus bei perduoti duomenis policijai.
Kuo toliau tuo gražiau..Už parduotas prekes reikėjo laukti pinigų n laiko, susvetaine ištisai techninės problemos, į žinites neatsako : (
Tokią kaip Vinted platformą geriau išviso uždraustų. Ima apsaugos mokestį, bet nieko neapsaugo tas apsaugos mokestis, problemų nesprendžia, siūlo tartis tarpusavy pirkėją su pardavėju.
Siunčiausi iš Lenkijos sportbačius, gauta prekė pasirodė kaip ir kokybiška. Bet tik iki pirmo apsiavimo. Grįžus iš lauko pastebėjau, kad nusilupo kulno oda, parašius pardavėjai, ta pradėjo kratytis visokios atsakomybės, nepavyko gražiuoju susitarti. Pranešus Vinted administracijai, pasiūlė tartis su pardavėja, kitokių pasiūlymų negavau. Tai kam tada tas apsaugos mokestis? Žodžiu Vinted vertinu 1 iš 10. Susirinkusi kažkokia šušarų komanda, kuriai svarbu apsaugos mokestį susirinkt ir kuo toliau, tuo debiliškiau tvarkyti Vinted platformą.
Kodel padarete tas sirdeles lgbt. Nebesinaudosiu vinted..geros dienos
Na va...pakliuvau ir aš. Nusipirkau diržą, kuris buvo gerokai apgadintas, pridaryta " savadarbių" skylių su kažkokiu aštriu daigtu. Parašiau į Vinted. Praejo gera savaitė ir pagaliau nusprendė - prekė tikrai sugadinta. Galiu gražinti dirža, o man sugrazins pinigus. Tik va paradoksas, už pirkini mokėjau apie 7€, o grąžinimas į Lenkija man kainuos 15€, jau ne per Vinted. Tai kame ta "pirkėjo apsauga"??? Juk privalomai už tai susimokam pirkdami bet ką. Negalim rinktis su apsauga ar be jos pirksime. Mokestis tiesiog priskaičiuojamas. Tai gaunasi, kad pirkėjas jokios apsaugos neturi, vienareikšmiškai nuostolis...
Kuriuosi 30 paskyra ir siusdama zinutes pardavejos negauna zinuciu. Ne viena negauna ir siunciu daug Kam! Apgailetina platforma. Nuo kad numeri reikia ivest padaret. Kam to reikejo? Wow kaip sunku bl nueit ir nusipirkt tele2 1e korteles wow amazing saugumas. Tai uzblokuojat del paprastu dalyku ir naujai susikuriau. Tai Kam tas nr uztelo ir email. Susigeneruoji fake ir viskas. Tada kas per huinia su lenkisku market? Hahahah kas cia prase apgailetina uztenka ir tarp Lt pirkt idiotiskas sprendimas ir tos lenkes net angliskai nekalba. Anksciau 10/-1 reitingas dabar lochai jus ten manageriai 10/-6 fucking minus 6 jums bl is 10. Gaidziai i*****i padugnes lochai
As 2022-06-07 16:45:17
Dabar ir atsiliepimo neleidzia palikt
siūlau kreiptis į Lietuvos banką, Finansų ministerija, kad atimtų licensija, o gal ir neturi finansinėms operacijoms
Į rinką įtraukdami Lenkiją pristato kaip privalumą, tačiau kiientams krūva minusių. Nebeįmanoma rasti lietuviškų prekių, neabejoju, kad mano prekių taip pat jau niekas nebemato. Apie prekybą su Lenkijos rinka daug neigiamų atsiliepimų, kad sukčiauja, negauna prekės, neveikia. Man net sunku susikomunikuoti, nekalba angliškai, sunku sutarti dėl prekės. Laba erzinantis papildymas.
Pinigai už prekę nepervedami.
Diana 2022-06-08 00:05:58
Paskutinis kartas, kada naudojausi Vinted platforma, pirkimai, sandoriai įvyko, pinigų nėra, nei daiktų nei pinigų jau antrą savaitė, moderatoriai nereaguoja, visiškas absurdas, kur mano teisės, kur pinigai? Tikrai kreipsiuosiu į aukštesnes instancijas.
Vat butent ir as del sios priezasties su jais aiskinuosi, ir deja nieks nieko issamiai nepaaiskina. Preke parduota, pas pirkeja, pinigai nepervesti.
As 2022-06-07 16:45:17
Dabar ir atsiliepimo neleidzia palikt
Neleidžia ir man, nu super
Evelina 2022-03-23 18:13:03
Visiškai nereaguojama į problemą, dėl prisijungimo. Tuo tarpu neįmanoma naudotis paskyra, nutraukiami pardavimo sanderiai.
Dabar ir atsiliepimo neleidzia palikt
Pradejo neismoketi pinigu uz parduotas prekes. Prekes parduoda bet ismokejimai kabo kazkur ir vis tuoj tuoj ismokesim. Sekimo duomenu taip pat nera
Užblokavo dėl nieko :D Rašai žinutę, bandai spręsti problemą- gauni automatinę roboto žinutę. Kai rinkti mokesčius tai patys pirmi, bet kai kontaktuoti su programėlės naudotojais tai kažkaip labai greitai dingsta.
Užblokavo
2022-06-03 18:23:57
Žinot blogiau ir būt negali. Visiškai ne moka bendrauti su žmonėmis. Nemoka rast jokių sprendimu! Tik blokuoti....tokia įmonė kad net neeina susisiekti nei telefonu nei atvykti. Bijo pastoviai kažko matyt. Nes kau gautu per snuki šlapiu skuduru gal kiek atsimerktu..nors vargu...nes ju politika tiesiog 0 verta!!!!!
Šlamštas!!!
Tas vindet čia toks plovimas pinigu..policija turėtu drausti jiems jų veiklą. Nes jokios apsaugos nėra...blokuoja tuos nekaltus žmones. Nei aiškinasi nei spręsti moka problema automatinius kažkokius siuntinėja atsiliepimus..žodžiu š***s! Patarčiau nei pirkt nei parduot. Liksi kaltas ir vienas...tokia jau politika supuvus kaip ir jie????????
Tragedija ne puslapis. Kuo toliau nuo tokių. Visiškai jokio bendravimo su vartotoju. Prašo banko išrašų apie paskutinius pirkinius, kad leistų atsinaujinti paskyros slaptažodį. O poto vistiek palieka be jokio atsako. Idomu kaip vertinama asmens duomenų apsauga??
Patariu visiems nukentėjusiems rašyti laišką į Valstybinę vartotojų teisių tarnybą. Gal, jei bus daugiau nusiskundimų, atkreips kažkas dėmesį ir pradės šios įmonės tikrinimą... Nes aš taip pat neįsivaizduoju, kaip toks nenormalus elgesys yra leidžiamas. Nėra jokios informacijos, nei apie įmonės vadovybę, nei administraciją, neveikia jokie kontaktai pasiteiravimui, problemos yra nesprendžiamos, nariai blokuojami be jokios priežasties. Susirenkami pinigai už skelbimų iškėlimus, po to skelbimai panaikinami, kaip neva esantys "komerciniai". Paklausus, pagal ką jie įvertina komerciškumą - nesiteikia visiškai nieko paaiškinti, o tiesiog pagrąsina, kad užblokuos visam laikui. Pinigus už neįvykdytą užsakytą paslaugą, skelbimo iškėlimą, tiesiog pasiima ir net nesiruošia grąžinti. Įmonės normalūs kontaktai, kad būtų galima susisiekt su administracija ar su vadovu - slepiami.
Visiska sk....ylee..
2022-06-02 16:35:57
Tragedija, o ne puslapis. BEKIT KUO TOLIAU. Atrodo viskas pigu ir daiktai grazus + naujai ar nauji su etiketem. BET. Nei nauju, nei nauju be etikeciu JUS NEGAUSIT. Lenkes apgaudineja. SIuncia dydzius NEATITINKANCIUS REALYBES ir deda naujus drabuzius visokius apsergtus, devetus. Vat va taip va. Gausit tokia preke. IR NIEKAS jums niekuo nepades. Galesit siusti atgal UZ SAVO PINIGUS, pardavejos jums tik pasakys ''Nepatinka siuskit atgal ir palikit mane ramybeje'' :D O Vinted visiskai vienodai, kad ten pusdurnes aferistes susirinke. Jiems svarbu savo ''apsaugos mokesti'' pasiimti :D Tikra a******u kompanija.
Nusivilus 2022-05-19 23:35:59
Stebiuosi, kaip ši pardavimų platforma gyvuoja, iš visų aplinkinių vien skundai apie Vinted. Man irgi kaip ir daugeliui, buvau kaltinama kad užsiimu komercine veikla..... nors nieko panašaus nedariau. Pirmą kartą esu tokia nusivylusi ir rašau neigiamą atsiliepimą. Niekam nerekomenduoju, renkuosi svetaines tavodrabuziai.lt ir tevudarzeli :)
Šiandien papuoliau į spąstus, Vinted atsiuntė nuoroda, kad patvirtinčiau ir pirkėjas pravestu pinigus. ir iskart banke pamačiau, kad nuskaitytas visas sąskaitos likutis : (ar kam nors pavyko atgauti pinigus???
Šokas ir liūdna
2022-05-25 11:14:25 IP lgjkrr3
Neverti net 1 žvaigždės. Blokuoja tik dėl to, kad, anot jų, turi "per daug" naujų prekių, todėl turi pagrindo, net ne įrodymų, įtarti komercija, o to užtenka, kad užblokuot visam gyvenimui, nors kitos narės turi 10 kartų daugiau prekiu su 10 kartų didesnėm kainoma, bet jų niekas už tai nebanina. Lyg to būtų maža, priedo blokuoja dar visus šeimos narius, kurie turi paskyrą, nes, jų teigimu, visi turi daugiau negu 1 paskyra, kas yra nesąmonė, bet jiem galima gi vien už įtarimo pagrinda visus blokinti. Daugybę metų buvau sąžininga narė su beveik 500 teigiamų atsiliepminų, mylėjau šią platformą ir šią veiklą, o galiausiai buvau išmesta iš ten kaip aferystė ir dar visa mano aplinka buvo užblokuota. Jokioj platformoj dar neteko susidurti su tokiu agresyviu elgesiu savo narių atžvilgiu. Labai liūdna, kad iš geranoriškos ir draugiškos platformos Vinted virto viską draudžiančia ir blokuojančia ideologija.
. 2022-05-22 11:52:54
Man vakar atsitiko tas pats. Ar pavyko susigrazinti pinigus?
Tas pats buvo tik į tel.nr. atėjo nuoroda. as net nepatvirtinau kodu, nes suprtau, kad čia kažkas negerai bet vis tiek nuskaičiavo apie 1000, 00 eurų. Visa laimė mano sąskaita turi saugos programą ir bankas pinigus grąžins. Keista, jog VINTED nusimeta visą atsakomybę,
Blogai kad negalima išfiltruoti Lietuvos pardavėjų, nes nuolat rodo lenkiškus...
Niekaip negalima pasirinkti lietuvių pardavėjų prekių, diskriminacija. Lietuvos pardavėjai- blokuokite vinted, pirkėjai nepirkit- tegu išnyksta iš Lietuvos horizonto
lietuviskas vinted nuskendo Polska juroj
atskirkit lietuviska vinted nuo lenkisko
X 2022-05-17 16:14:44
Susidomėjęs “klientas” t.y. s*****s nusprendė nusipirkti iš manęs prekę ir paprašė el. pašto adreso ir atsiuntė el.paštu “Vinted” nuorodą, kad patvirtinčiau “lėšų gavimą” už parduotą prekę, patvirtinus bei pateikus kortelės duomenis, buvo iš kart pavogti pinigai, su kortele buvo atliekama ir daugiau transakcijų, tačiau kortelėje nebuvo pinigų ir greitai užblokavau.
Pasikreipus į Vintedo administracija, kad per jų platformą patyriau nuostolius, jie nusimeta nuo savęs atsakomybę, net nesistengia padėti tiesiog liepia kreiptis į banką, policiją.
Saugokitės!
Man vakar atsitiko tas pats. Ar pavyko susigrazinti pinigus?
turiu rašyti čia, nes kitaip bendrauti su Vinted nėra būdų, pasislėpė ir tyliai krečia šunybes...gavau pranešimą <Geros naujienos! Dabar Vinted gali prekiauti ir su nariais Lenkijoje.> ir užvertė skelbimais iš Polska, nei užsisakiau nei turiu noro prekiauti su POlska, negaliu pasirinkti, užblokuoti skelbimų iš Polska...kažkoks i*****s iš Vinted nusprendė, kad aš turiu prekiauti su POLSKA, užvertė mano pasirinkimus su skelbimais iš Polska, prašau, pašalinkit nevykėlį kuris tai sugalvojo, gal pakeiskite direktorių ir kompanionę nes pastoviai nesusipratimai, absurdai, nėra būdų bendrauti...padarykite, kad galima būtų rinktis su kuo prekiauti, pasirinkti valstybę ar kelias.
Saugokitės!
Per jų programėlėje siausiančius s*****s praradau 500 Eur. susisiekus su pagalbos centru, pasakė, kad kreipčiausi į policiją, nieko negali padėt. Liepė įkelt susirašinėjimo su nare ekrano screenshotus, kai per funkcijas gali pridėti tik nuotraukas. Kol nepaklausiau, kas bus su nare, net nepaaiškino, kad ją blokuos. Paaiškino, kad siaučia s*****i jau kelias savaites, bet kodėl vinted narių neįspėja apie tai, nepaaiškino. Tiesiog proteguoja vagius ir neapsaugo savo norių, gelbėdami reputaciją. Taip ir kuriami vienaragiai :)
Klausimas. Kodėl negaliu palikti atsiliepimo apie pardavėją, jei sandoris jau įvyko, bet prekė pirkta be pirkėjo apsaugos mokesčio.
Bargain shop 2022-05-12 12:44:45
Isiregistruoju iskart kai tik atgausiu pinigus uz parduotas prekes
Pardaviau 3 prekes ir praso patvirtinti numeri telefono kad apsaugociau paskyra ir pinigus kurie patys netvirtina (atseit tik karta gali buti naudojamas numeris) pagal juos kaskarta turiu ivesti kita telefono numeri????
Nerekomenduoju prasideti su jais nes neimanoma net susisiekti iskilus problemai o is ju puses reikalavimu milijonas!!!
Man šiandien tas pats atsitiko. Ir kaip tik sutapo, būtent tuo metu, kai į piniginę įkrito visai nemaža suma pinigų. O dabar kaip juos atgauti? Jei negaliu naudotis paskyra, nepatvirtinusi numerio, kuris nepasitvirtina, nes tai tas pats numeris, kuris jau buvo patvirtintas praeityje? Na taip, ar man reikia vyro numerį vesti, ar mamos...??? ????
Isiregistruoju iskart kai tik atgausiu pinigus uz parduotas prekes
Liliana 2022-05-10 14:07:21
Atsargiai, Vited s*****i.
Ar užsiblokavote savo kortelę?
a*******i, a*******i ir dar kartą a*******i!!! Nepasitikėkitę šia įmone, praradau pinigus, nors rašo kad mokėjimai saugūs. Ir kodėl kai ofisas jau yra Vilniuje negalima susisiekti telefonu?
Atsargiai, Vited s*****i.
Vinted tikras rojus apgavikams ir jokie mūsų sumokami apsaugos pinigėliai nepadeda. Gal galėtų paaiškinti kam jis skirtas?
Gavau rūbą, kuris nuo aprašymo skiriasi keturiais dydžiais, tai Vinted automatinis atsakiklis vis liepia kreiptis į pardavėją.
Nesusidėkite su Vinted nare Dianu, kuri atsiuntusi paltą keturiais dydžiais didesnį, nei buvo nurodžiusi prekės apraše tik sugebės pasišaipyti, kad turėjau palto dydį matyti nuotraukoje. Liksite apgauti jos, o Vinted jūsų neužstos, tai ir pagalvokime ar verta mokėti kažokius apsaugos mokesčius. Apmaudu.
Atsakymas į atsiliepimą
2022-05-05 10:34:55 IP 2jua9lg7
Rasa 2022-05-04 22:01:45
Sveiki, pirkėjui nepatiko preke, kreipėsi i Jus, iškart grasinama kreipimųsi i policija. Kokiu teisiniu pagrindu tai daroma? Preke pirkėjo nuomone neatitiko aprašymo. Preke issiusta, gauta, subjektyvi nuomone, jog neatitinka aprašymo. Galėjo mokėti programėle ir gražinti, dabar raso, įžeidinėja, sutarėme pinigus gražinti, kodėl as turiu klausyti jos komentaru, o su Jūsų portalu susisiekti neįmanoma. Cia tokia imones politika ar kaip?
P. Irma/ po Rasos vardu. Kam meluojate ir fantazuojat. Nei jums grasina kas, nei įžeidinėja, nei apskirtai rašo! Kas čia dabar siautėja tai jūs bandote ieškot kaltų. Anketos šiaip sau neblokuojamos. Visi susirašynėjimai matomi, su pačia bandyta kalbėt, po pardavimo ignoravote, dabar taip aštriai reaguojate Puikiai žinot, kad išsiuntėt aprašymo neatitinkančią prekę! Apie pinigų grąžinimą kalbos net nebuvo- negražu meluot. Tai jūsų politika tokia, nesąžiningas pardavimas, o paskui visaip kaip drąskotės ir vaidinat nuskriautąją. Galvot prieš tai reikia, kad paskui nebūtų gėda.
Būkite LABAI atsargūs. Vinted siautėja s*****i, susikuria paskyrą tik tam, kad gautų tavo kaip pardavėjo email. Tada į paštą atsiunčia trumpą laiškelį, kuriame yra nuodora patvirtinti tapatybę ir atsisiųsti pristatymo etiketę. Tačiau tai yra banko kortelės duomenų vagystė, nes reikia ir CVV. Kai supratau, kad pavogė duomenis, iš karto užblokavau kortelę. SAUGOKITĖS!!!!
Uva 2022-05-02 09:55:04
Pirko moteris per naują sistemą vaikučiui kombį. Kombis dingo, paieškom užsiiminėjo mėnesį. O skundui pateikti kelios dienos, įskaitant savaitgalį.
Negavus skundo ale užskaitė, kad viskas ok. Pervedė man tą sumą už prekė, nors pagal viską, ale tuos jų draudimus priklause n kartu didesnė kompensacija.
Nesmagu žmogui, nes negavo prekės, nesmagu ir man ir net gaila kombio, kad kažkur voliojasi, o Vinted "papigiam" prasisuko:)
Tai koks tikslas pirkti per juos, kai yra ale draudimas, kai gauni špygą:)
Labai labai nuvylė????
Kad jie nebendrauja su niekuo, tai manau, kad taip, kaip rasote ir yra.

Mano planas
Markestro (buvęs myPlan)

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, 3 aukštas, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; energetika; interneto paslaugos; televizija ir radijas.
Tam, kad galėtume padėti Jums išsirinkti tinkamiausią paslaugą, kiekvieną dieną dirbame su elektros energijos, interneto, televizijos ir kitų paslaugų teikėjais. Esame puikiai išsinagrinėję daugiau nei 200 jų turimų pasiūlymų. Tai mums leidžia būti nešališkiems ir padėti išsirinkti pasiūlymą, geriausiai atitinkantį...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%