Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vinted, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vinted

Atsiliepimai apie Vinted, UAB

VINTED

Help make second-hand the first choice worldwide
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Vinted, UAB

Smalsumo vedama atklydau čia paskaityti atsiliepimų ir šyptelėjau. Žmonės nebegadinkit savo nervų ir geros nuotaikos vinted platformoje. Neverta. Teko ir man su jais ginčytis dėl nuolat blokuojamų dvejų skelbimų su dirbtinio kailio kailiniais. Kas antrą savaitę privalėjau įrodynėti, kad kailiniai nėra natūralūs. Bet tai tie patys skelbimai! Įrodau, kad kailis dirbtinis, atblokuoja savaitei, tada po savaitės vėl užblokuoja, vėl įrodau, vėl atblokuoja.... Ir tai tesėsi kol trūko mano kantrybė. Komunikacijos jokios. Atsakymai šabloniniai, be jokios logikos. Atsibodo ir nustojau naudotis vinted. Po kurio laiko atėjau pažiūrėti kaip gyvuoja mano anketa ir nustėrau. Beveik visi mano skelbimai buvę ten kelis ar net keletą metų yra netinkami ir paslėpti. Tai nuotraukos per gražios, tai aprašymas netinkamas, tai turiu 2 panašias prekes. Juokinga ir tiek. Bet ir neaišku kodėl siekiama atsikratyti visais nariais. Gaila, kad nebeturime platformos, kurioje galime dalintis ir mainytis nebenešiojamais rūbais. Išėjus iš ten juk ne tik nebeparduodu, bet ir nebeperku. Bet o tiems, kas dar esate ten nariais linkiu sveikatos ir kantrybės :)))
Daina 2021-06-09 12:51:27
Blokuoja anketas, ir jokios komunikacijos toliau. Siuntinėja savo šablonines žinutes, neatitinkančias klausimo esmės. Tokia nevykusi vieta pasidarė pardavinėti naudotis rūbis ir kt. Gaila, kai buvo Mano drabužiai, viskas vyko tikrai sklandžiau. Nerekomenduoju niekam naudotis šia platforma
Labai pritariu ir galiu paantrinti!
Vadovas Vinted, jeigu netiche skaitote cia atsilipimai, ir jus zmogus ir adekvatiskas zmogus, o ne kaiip jusu adminai, prasau atbuokokite mano profili, aciu
Adminai tikrai neadekvatiskios pas Vinted, kaip man, tai geriou butu mokama platforma nors 3-5 eu i menesi, bet ir parduoti ir ikelti butu galima viska ir daug vnt, o taip jus pamesit savo visos nares, as pasimsiu savo 15 tuks nariu uz 10 metu ir iseinu i kita platforma, nes vistiek ne uz ka uzblokavote vsam laikui!!! Nesazizingas UAB Vinted jusu, gerai butu kad bankruotojate jus! *SEKMES*
Siaubas!!!!!!!! 10 METU Vinded! Uzblokavo visam laiku! pries ne 1 zodi neparase! ir uz savaite parasau 100 laisku i help.vinted- neivieno atsakimo!!!!!!! MAN REIKIA SUKOPIJOTI VISOS SAVO FOTO DRABUZIU IR JOS ISMATAVIMAI!!!!! nes as neturiu sveikatis lyginti isnaujo virs 1 tukst vnt!!!!!!!!!!!! TAI atidarikite nors man mano puslapi-kad galeciau ta padariti!
Taip paimsiu savo visos 15tuks nariu ir iseisim tikrai i kita platforma! Nesaziningas adminas ---support_vinted---, nes blokoja keles kartus ne uz ka, o dabar uzbuokoja visam laikui! As turiu invaliduma, ir nors cia praleidou savo laika, !!!! Ziouri adminai, pas kitu nariu daug yra ikeltis naujos drabuzes ir neblokavo jos!!!!! Nesazizingai tikrai!
Platforma tikrai suprastejo, susisiekti nera galimybes, buvau nare turinti begale geru atsiliepimu ir nei vieno neigiamo. nupirkau ju platformoje kedus, pasirodo klastote, kai tuos pat kedus ikeliau pardavimui tik 4 kart pigiau anketa tiesiog uzblokavo visam laikui, kaip daugelis raso: praso nuotrauku ir cekiu, ok nuotraukos yra bet is kur as jums ceki paimsiu kai pirkta Vinted. Manau ateina vinted didziausias nuosmukis su savo nesamonem ir naujom taisyklem, o aptarnavimas visai tragiskas, kai reikia pagalbos tai nedasibelsi, bet trint skelbimus, blokuot tie pirmieji...
jiems visai su galvom negerai. skelbimo neleidžia įdėti, liepia koreguoti - pagrindas reikia atlikti aprašymo pataisymus tokių duomenų, kokių mano skelbime nėra. Bandant ką nors tvarkyti svetainę atidaro prancūziškai. Man ką samdytis vertėją? Kažkoks balaganas.....
Ištrynė daugiau kaip 200 skelbimų. Ir tada parašė, kad peržiūrėkite anketą, nes bus paslėpta 7 dienoms arba užblokuota. 200 skelbimų - kiekvienas rūbas ar batas nufotografuotas iš visų pusių, kiekvienas cm surašytas, aprašymai pilni... Priežastį nurodė - komercinė veikla. Mano pačios nešioti rūbai ir batai. Net dydis beveik visų vienodas, kai kurie daugiau, kiti mažiau matosi dėvėti. Absurdas kažkoks! Kiek rašau per pagalbos centrą, jie niekuo nereaguoja. Siunčia atsakymus ŠABLONO ŽINUTES, kurios vieno mygtuko paspaudimu išsiunčiamos. Prašiau, kad bent peržiūrėtų skelbimus, kuriuos ištrynė - kokia ten komercija? "Peržiūrėjo" ir atsakymas - mums kelia įtarimų dėl komercijos, skelbimų grąžinti negalime. Žodžių trūksta. Įtarimai dar ne faktai, kad tai komercija! Įsitikinti reikia pirmiau, pabendrauti su nariu. O narė esu nuo seniausių laikų, kai dar vadinosi "Mano drabužiai". Nenuostabu, kad narių skaičius tik mažėja. Ir reikalinga reklama net per TV. Kuri atsieina nemažus kaštus. Daug pelningiau ir sėkmingiau platforma dirbtų, jei narių skaičius didėtų pagal rekomendacijas ir čia norėtų būti.
Gerbiamas, Vinted vadovų kolektyve,
Ar nebus, kad aukštai kilę, žemai krisite? Nuo sužvaigždėjimo ir nesiskaitymo kelias žemyn labai greitas. Lietuva nėra didelė šalis. O tokiu principu dirbant ir kitose šalyse toks pat rezultatas laukia, kad ir milijonai narių prisijungs.
PS. Neigiamą atsiliepimą rašau pirmą kartą gyvenime.
Laba diena. Nerandu niekur kaip tiesiogiai su Vinted komanda susisiekti, todel rasau cia. Kaip zmogus nepirkes prekes is manes pasislepes po anonimo anketa (nors man notification skiltyje rodo koks sio zmogaus vinted vardas) gali palikti man smeizta skleidzianti atsiliepima??! Kur reikia kreiptis, kad sis atsiliepimas butu panaikintas?! Kodel isvis zmogus gali palilkti atsiliepima net nieko nepirkes is mano katalogo?!
Irena 2021-05-13 14:25:59
Teigia, kad vinted platforma tobuleja, bet galeciau sakyt, kad laaabai dideliu tempu prasteja.. neperspeja apie blokavomus. Iš pradžių užblokavo 7 d. Paskui sugalvojo kad turiu neva kelias anketas, nežiūrint į rai, kad barė esu dar nuo rada, kai ši platforma vadinosi, Mano drabužiai". Dzin jiems kiek laiko esi, dzin kad turiu vieną anketa, jiems nerūpi niekas, nesiskaitymas absoliutus, galj aiškinti ką nori ir kaip nori, neįrodysi nieko, sovietmečiu taip buvo, toks nesiskaitymas. Surasti jų neįmanoma nej telefono numerio, nei elektroninio pašto. Pasislėpę giliai. Vadinasi žino, kad žmonės nepatenkinti ir bijo.Visiskai neatsizvelgia i narius, kurie naudojasi sia anketa saziningai ir nesa jiems pelna :) nezinau kas ten idarbinti, bet mano nuomone, dirba ne tie kas turėtų dirbti, kurie visiskai neatsakingai ziuri i savo darba. Blokavo 7ioms dienoms anketa, uz nieką už tai kad atsikirtau labai bjauriu elgesiu pasirodžiusiai narei loretarau. Svarbu uzblokuoti ir nesigilinti, kad zmogui su tuo blolavimu sukeli daug problemu. Kai pradedi rasyt, klaust kodel be priezasties blokuojama, tai tiesiog ignoruojama ir nebeatrasoma, va tau ir darbuotojai. Pilnas vintedas fake anketu, kurios izuliai rasyneja nesamones, ir kazkodel neblokuojanos, bet vat nariai, kurie jau ne vienerius metus saziningai turi anketas yra blokuojami. Na nerimta platforma yra ir tiek. Kažkada buvo gera platforma, dabar deja, nervų gadinimas su jais. Aukštai kilo, žemai kris jeigu nepadarys išvadų su taisyklėmis ir tvarka
Sveiki, Irena,

ačiū už atsiliepimą. Kadangi šioje platformoje negalime jums padėti, susisiekite su mūsų Pagalbos centru per šią nuorodą:

Vinted komanda
Kur gi tas jūsų elektroninis adresas? Gal Pasakysite? Visis rimtos bendrovės nurodo visus kontsktus, o kur gi jūsų jeigu tokie sąžiningi esate?
Egle 2021-04-28 22:00:23
Pora dienų ieškau su kuo susisiekti dėl savo anektos, o informacijos niekur nera. Nesuprantu.
Sveiki, Egle,

Ana 2021-05-03 16:55:19
Dar trina rubus pagal spalva o ne pagal modeli, buvau ikelusi du skirtongus rubus, skirtingo pasiuvymo, petneseles viename rube storos kitame plonos, istryne kad preke vienoda. Nors spalva tik vienoda buvo. Tai klausimas, ar vinted moderatoriai kas metus vaiksto pas gydytoją medicinines? Akys tikrina?
Sveiki, Ana,

Vladimir 2021-05-04 15:28:28
Pilna kvepalų analogų ir visų tų FM, amway... svarbu supakuoti - platinimas pagal juos nėra komercinė veikla.
Pagal jų taisykles turi būti naujas, nebandytas buteliukas ir tai turi būti nekomercija.
Daug turite namuose nebandytų kvepalų, jeigu jais neprekiaujat? Tiesiog turi meluoti, kad nebandyti. KAM????
Jie iš vis supranta savo taisyklių absurdiškumą?

Jeigu kvepalai pabandyti - trina, nes tokius jau draudžiama dėti!!!!! Dėl higienos sumetimų!!!!
Puslapyje, skirtam parduoti prakaitu dvokiančius batus, pabandytas originalių kvepalų buteliukas jiems nehigieniškas...

Atsakymas:
apgailestaujame jeigu susidūrėte su problema rašykite mums blablabla puikiai įrodo, kad net nebandot suvokti kokias nesąmones darot...

Rasutė 2021-05-05 12:22:34
Vindet grupės moterys neužkipkite ant šitos moters Irena Beliacic.Jau aš susigudžiau jos gražiu aukso žiedeliu, tai nei pinigus grąžina ir žiedelio nėra.Baisu kaip gali žmogus gyventi kitam blogo darydamas.
Sveiki, Rasute,

Sandra 2021-05-07 19:21:25
Teigia, kad vinted platforma tobuleja, bet galeciau sakyt, kad laaabai dideliu tempu prasteja.. trina skelbimus net neziuredami i ju aprasymus, i ikeltu drabuziu bukle, neperspeja apie blokavomus ir visiskai neatsizvelgia i narius, kurie naudojasi sia anketa saziningai ir nesa jiems pelna :) nezinau kas ten idarbinti, bet mano nuomone, dirba katik mokykla baige mokiniai, kurie visiskai neatsakingai ziuri i savo darba. Blokuojama 7ioms dienoms anketa, uz nieka. Nors atsiliepimu virs 100 ir visi geri, jiems dzin. Svarbu uzblokuoti ir nesigilinti, kad zmogui su tuo blolavimu sukeli daug problemu. Kai pradedi rasyt, klaust kodel be priezasties blokuojama, tai tiesiog ignoruojama ir nebeatrasoma, va tau ir darbuotojai. Pilnas vintedas fake anketu, kurios izuliai rasyneja nesamones, ir kazkodel neblokuojanos, bet vat nariai, kurie jau ne vienerius metus saziningai turi anketas yra blokuojami. Na nerimta platforma tampa ir tiek.
Sveiki, Sandra,

Živilė 2021-05-08 23:53:08
Labai esu nusivylusi žinokite jūsų paslaugomis.Žmogus parašo žinutę, o laiškas į elektroninį paštą ateina pavėluotai arba visai neateina.Viskas lėtai labai ir jokio konkretumo.Yra tokių pirkėjų, kuriem gali 100rašyti žinučių jie neatrašo, kam tokius laikote, jai jie nesuinteresuoti parduoti savo daikto?Tik užima vietą tokie.Žodžiu darykit tvarką kažkokiu būdu, nes tikrai čia tuoj niekas per jus nei pirks, nei pardavinės nieko.
Sveiki, Živile,

Vinted komanda
Jie iš vis supranta savo taisyklių absurdiškumą?

Atsakymas:
Sveiki.Mane apgavo mūsų narė pinigų pavedimą padariau 2021-04-29dieną, bet žiedo auksinio negaunu.Tiesiok pasikeitus man pirmas kartas Vindet perku dažnai.Ką galite padėti, ar kreiptis į policiją.
Ana 2021-05-03 16:55:19
Nesuprantu, pilnas vintedas gariuniniu pardaveju, uzsiema kas antras komercija, ir niekas nemato, tik idedi antra penkta daikta nauja jau istrina, kur lygybe ir teisingumas? Kas isvis leidzia toki puslapi lietuvoje laikyti kur nieks nei suteikia pagalbos nera net nei adreso nei nr kazkam paskambinti, zmones vienas kitus apgaudineja o jie atraso savo elektronines frazes paruostas i bet koki klausima, arba isvis neatraso.
rimta mafija, administratoriai korumpuoti, nespėji įkelti drabužio jau ištrina be jokių komentarų, o jiems reikalingi žmonės kelia padirbinius, prabangių firmų drabužius be čekių ir jokių problemų, manau, jog vmi turi patikrinti šią nelegalių padirbinių irštvą.
Vinted, UAB 2021-03-31 16:01:39

Vinted komanda
Sveiki. Aš tikrai prisijungčiau prie šito puslapio panaikinimo. Daug nusiskundimų ypač paskutiniu metu. Pinigų mokėjimas už iškėlimą? Ar tai tikrai leistiną?
Tokios reklamos visur iškabintos " Nebenešioji - parduok Vinted ". Pamiršot parašyt prie savo reklamos, kad ne viska gali parduoti, ko nenešioji. Kad yra sudarytos idiotiškos sąlygos. Blokuoja su įspėjimas ir be jų. Vinted narė esu jau daug metų, turėjau nemažai narių, kurios pamėgo mano profilį, ir bac-užblokuota. Ir dėl ko ? Nepatiko jiem suknelė su užrašu, kuri buvo įdėta jau gerą mėnesį. Prabudo. Vinted moderatoriai kaip ir kontrolieriai- kurti ir akli. O dar ne taip paprasta su jais ir susisiekti, kiek rašai tiek gauni automatines žinutes. Vienu žodžiu gali tik robotui pasiskusti. Jokios pagalbos nesuteiks, atvirkščiai, dar ir viska sugadins. Jau abejoju ar visai moka skaityti ir įsigilinti. Ne vienam puslapyje nėra tokių idiotiškų taisyklių. Įstatymus jie mat žino. Jūs išmokit skaityti, palaikyti ir padėti. Koks tolkas iš jūsų platformos. Žmonės deda pastangas, juk reikia laiko ir nuotraukas padaryti ir išmatuoti, o jie vienu žingsniu viską šnai ir viso gero. Skelbimo iškėlimas: sumokek, iškelsim. A jums viskas gerai su galvom? Kodėl negali būti tiesiog atnaujinimo, kaip ir anksčiau. Drabužis kainuoja kelis eurus, iškėlimas dar tiek pat. Eikit jūs...... su savo platforma, reklama ir sąlygom. Tuoj liksit visai be narių, ir aš tuom tik pasidžiaugsiu. Tapot patis blogiausi, kas tik gali būti. Jau geriau FB naudotis, kur tikrai yra daugiau sąlygų pardavimams. O jūs ir toliau trinkit ir bluokokit. Šudiniausia platforma.
Sudiniausios platformos dar reikia paieškoti, vieni gali užsiiminėti komercinė veikla kiti ne gal primokėti tiesiog reikia kad netrintu skelbimų?
https://www.vinted.lt/help su niekuo iš jūsų įmonės negalima susisiekti. Tiesiog nėra tokios galimybės. Ar yra bent vienas asmuo jūsų įmonėje atsakingas už bendravimą su vartotojais? Kaip su juo susisiekti? Ačiū
Išvis kyla klausimų, ar vinted vis dar dirba moderatoriai ir ar jie patys skaitė savo taisykles. NEgalioja ten jokios taisyklės. Gal nebent viena tendencija - kuo grubiau ir nagliau pažeidinėjamos vinted taisyklės (spamas iš kelių anketų, dešimtys ar šimtai komercinių ir dar pasikartojančių skelbimų, foto iš interneto), tuo labiau nereaguoja moderatoriai. Įdomu, kiek vinted trunka tos 48 valandos (per kurias neva sueraguoja). Kad ne, kaip pas visus, tai tikrai. Ar jie ten nulių po 48 pamiršo prirašyti?
Vinted nare esu jau labai daug metu, bet buvau uzblokuota visam laikui kaip ir daugelis jusu, neva uzsiemu komercine veikla. Kai tuo tarpu pilnas vinted prikeltas yra neorginaliu prekiu, visokiom neaiskiom produkcijom toliau prekiaujama sekmingai ir tt. Tai kodel kitu nariu skelbimai nera salinami jau net po kelis menesius, o cia be jokio ispejimo paeme ir uzblokavo! Kai parasiau jiem, kodel kitu nariu prekes tada neistrintos, tai net nesugebejo normaliai paaiskinti. Bandziau susirasineti su jais ir aiskintis, bet kaip su siena, savo varo ir nieko tu jiem neirodysi. Kas pas jumis komandoje idomu dirba, kad tokios nesamones vyksta. Cia jum gal pagal nuotaika kaip sauna ta ir uzblokuojat?? Nebutu pikta jeigu bent savaitei butu uzblokave, o dabar visam laikui. Kai buvau ne tik pardaveja, bet ir nemazai pirkdavau. Su savo tokiu poziuriu, tuoj prarasite visus narius tikrai, nes niekas nenores naudotis sia platforma!
Sveiki, noriu pasiteirauti, dėl įdėtų prekių i Vinted, kodėl kitos gali dėti i Vinted AVON prekes, o aš ne, nes tuoj gaunu žinutę, kad busiu užblokuota, aišku jau ir buvau. Aš dirbu pagal inviduale veikla, ir noriu dėti prekes taip pat, kaip ir kitos. Galiu susimokėti, kad galėčiau ikelti savo AVON prekes, aišku už normalę kainą.
Ieskau ir niekur nerandu kaip susisiekti su administracija, kad pranesti apie aferiste. Nesmagu kai sumoki pinigus ir lieki apgauta.
Sveiki, niekaip ne suprantu kur galiu ikelti nauja namu kvapa, pastoviai istrina mano skelbima, kur kreiptis irgi ne aisku, bet kitu nariu skelbimai su namu kvapais ekzistuoja.ka daryti ir kaip parduoti, aksciau pati pirkau namu kvapa is Vinted..Jusu nuoroda https://www.vinted.lt/help neveikia, norejau rasyti per ji, bet atmeta.Zodziu rasyti nera kur, bet istrinti skelbima yra kam.
Sveiki nezinau ka daryti uzblokavo vinted uz ykelta daikta nors jie net neismano savo darbo ar ji orginali ar ne.
Nijolė 2021-03-31 22:27:47
Kodėl ištrynėt mano skelbimus ir pasiūlėt susimokėti už paildomą skelbimą? Taigi botikai skirtingo dydžio, tik lygiai tokie patys-vaikas augo, tai ir pirkom kas antri metai tos pačios firmos, ot pasistengėt, bent jau turinį pasižiūrėtut.
Sveiki, Nijole,

Sloneczko11 2021-03-16 22:49:14
Sveiki, susiduriau su tokia pat problema kaip ir daugelis is jusu! Ikeliau ruba su etikete kuri gavau dovanu is uzsienio, kuris man tesiog netinka! Bac gaunu bloka kad anketa uzbluokota visai laikui! NE SAVAITEI KAIP ANKSCIAU BUVO PO ISPEJIMO O VISAM LAIKUI! Tikrai neaisku kas per admin ten sedi, jauciu patys neismanantys istatymus! Reikia rinki kazkokius parasus pareiskimus tegil isvis tada uzdaro sita tinklapi arba dirba normaliai taip neturi but nei vienam puslapi taip nera kaip cia!vien skundai kaip paskaitai ! Bandysiu kad vyras surastu kas ir kaip sito uzsima jis tokiose dalykose supranta ieskosiu merginu nukentejusiu per fb ir reikia kazka daryt

Renata 2021-03-23 16:40:24
Sveiki, kodėl neduoda man įveikti į vinted puslapį?
Sveiki, Renata,

Ls 2021-03-29 12:46:01
Mano anketa taip pat buvo ištrinta ar kažkas panašaus. Bandžiau prisijungti su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu, tačiau joks prisijungimas neįvyko. Taip pat noriu pridurti, jog narės labai neadekvačios, nepasitaikė nei viena normali pirkėja. Kai parašai rekvizitus, dingsta kaip į vandenį. Tačiau tokių narių niekas nešalina, nieko nesuprantu.

Dovile 2021-03-08 13:46:48
Labai senai esu nare, istryniau anketa del neadektavumo, nors kazkad pris daug metu pati buvau administratore tame tinklapy, totali nesamone ir nesuvokimas kaip galima taip administruoti, pries pora menesiu susikuriau anketa vel, sukelia visokias smuklmenas, puse prekiu pasalino, ale komercija, pries pora dienu gaunu is lempos neigiama, kad zmogus negavo prekiu, tikrinu ominva viskas pirstatya, pastas visi registruoti, rasau i vinted, gaunu atsakyma aiskinkites pacios, kiekvienas turi nuomuone, oho, galima smeizti it tai yra nuomuone, parasiau admnistratoriams kad tai pries istatymus, pateikite ptasau susirasinejimus, apmokejimus negavimus ir t.t. tyla. siandien mano anketa buvo blokuota, o veikejos kuri prirase neigiamu vyrukas pradero man skambineti su grasinimais ir keiskazodziais, o po 20 min anketa blokuota, tel nr861622200, pokalbiai irasomi programele todel parasiau e policijai, ir duomenys gavau tos mano vadinomos prikejos, taciau vinted pasalino anketa... valio, tikiuosi greitu laiku, kas nors sukurs panasu tinklapy su adekvaciais adminstraotriais ir su normaliu administravimu, kuris neis pries zmoguas oruma,...
beje mano anketa pasalinta uz ale komencija, tai kodel jusu tinklapy tiek daug juvelyriniu antivariatu prekiauja su 500 aukso ir sidabor gaminiu ir tai ne komercija. kodel sudeti chanel ir dior po 40 -50 vnt po 1000 ir tai ne komercija?
Sveiki, Dovile,

Rasa 2021-02-27 18:08:51
Sveiki, kazkoks siaubas su Jusu Vinted..ar pabludote paskaitykite komentarus, dauguma ne patenkintu nariu. Kodel as be perspejimo esu užblokuota?
Sveiki, Rasa,

Povilas 2021-02-19 12:48:49
Kaip dauguma čia rašančių ir aš pakliuvau į Vinted "pinkles". Susitariau su pardavėju, kad pirksiu prekę, pardavėjas atsiuntė sąskaitą, pervedžiau pinigus, kad niekas kitas nenupirktų ir kitą dieną norėjau atsiųsti duomenis kur siųsti prekę, bet pasirodo buvau užblokuotas, per tą paskyrą negaliu nieko daryti, net žinučių pamatyti ar susisiekti su pagalbos centru... Rašiau iš kitos paskyros, bet jokio atsakymo negavau tik pranešimą, kad mano problema "buvo išspręsta". Rašiau ir į Facebook, prašiau, kad parašytų atsakymą į elektroninį paštą, tačiau nieko nesulaukiau. Šiuo metu esu sumokėjęs už prekę, bet negaliu nurodyti pardavėjui kur siųsti. Gal jūsų pagalbos centras susisieks su manimi ir atblokuos paskyrą ir leis užbaigti sandorį? Ar reiks kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą?
Sveiki, Povilai,

Vinted komanda
Sveiki, kodėl neduoda man įveikti į vinted puslapį?

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

Partnerystės įstatymą parėmęs "valstietis" T. Tomilinas šalinamas iš partinių postų 06-16 19:13
Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) imasi šalinti parlamentarą Tomą Tomiliną iš partinių postų.
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus 06-16 18:49
"Coca-Cola" sulaukė antireklamos iš futbolo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalijos žaidėjui per spaudos konferenciją demonstratyviai atsisakius šio gėrimo, jo gamintojos akcijų kaina ėmė kristi...
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką 06-16 18:23
Vokietijos žemų kainų prekybos tinklas "Aldi" sustabdė NT paieškas Lietuvoje bent iki rugpjūčio ir neatlieka jokių tolimesnių veiksmų, skelbia portalas delfi.lt, remdamasis šaltinių informacija.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%