Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vinted, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vinted

Atsiliepimai apie Vinted, UAB

VINTED

Help make second-hand the first choice worldwide
Parašyk savo nuomonę apie Vinted, UAB

Na tokio fail aptarnavimo dar reikia paieskoti, puse metu aiskiniesi problemas, kaip negauni normalaus atsakymo taip negauni. Rasineja vis skirtingas supporteris ir kiekviena karta klausia vis to paties, o tu kaip sedi su savo problema taip sedi. Spauskite ta spauskite ana, viskas turi veikti jums..gal man geriau zinot kas veikia, o kas neveikia ir kodel jums rasau.. kosmosas kazkoks. Niekada nerasau atsiliepimu, bet po tokiu tampymosi su jumis, jau net man kantrybe truko. Ideja puslapio gera, bet uoj kiek dar jums tobulet, uoj dar labai daug. Su esamom problemom nesugebate susitvarkyti, o toliau pleciates.. sekmytes...
Nebegalim tylėti. Pirma-blokavo šeimos nario anketą. Po to mano. Gavau laišką, kad blokuota dėl kelių anketų. (apie kitą šeimos nario anketą jau buvo jiems išaiškinta). Paklausus, kodėl tiksliau blokuota anketa, parašė, kad dėl komercijos. O tai ne dėl kitos dar kažkokios anketos?? Ir kas ta komercija?? Patarimas- nežymekit net, kad tai labai geros būklės drabužiai, geriau Tik GEROS!!! O AŠ ŠITUOS PARAZITUS Į TEISMĄ PADUOSIU. IŠTISAI KABINOSI KIEKVIENĄ SAVAITĘ PRIE VISKO!!!
Prie savo sukurtų įrašytų taisyklių vinted turi dar begalias nerašytų taisyklių. Atsidarys katalogą ir ištrins iš eilės einančius skelbimus, nesvarbu, ar tai po daržą trinta striukė, ar idealios būklės suknelė. Jie visagaliai. Ištrins ir daugiausiai peržiūrų surinktus skelbimus, mano atveju kai kurie drabužiai buvo surinkę po 1000 peržiūrų, po kelis šimtų pažymėjimų. Tam buvo Užsakytos MOKAMOS iškėlimo paslaugos. Bet iškelti skelbimai ištrinti. Pinigai dingę, o apie sugaištą laiką net nekalbu. Šita c2c platforma neveikia principu - klientas visada teisus, nes pagal juos, jie visada teisūs. Ir patikėkit manim, dar ne vienas jų paslaugų vartotojas iškels jiems teismą. Baudos už vartotojų teisių pažeidimus siekia nuo 500€ iki 5000€. Mes prarandame ir laiką, ir pinigus, praras ir jie.
jau buvau rašiusi, kad gavau įspėjimą dėl anketos blokavimo dėl komercinių skelbimų, pratryniau begales skelbimų net nešiotų drabužių, nes jie kabinosi prie visko. pasilikau tik kelis naujus drabuzius anketoje ir kiti visi nešioti. ir ką gi.. šiandien jau anketa užblokuota septynioms dienoms, vėl jie ištrynė keliasdešimt skelbimų, tuo labiau mano senų drabužių skelbimus. NES IR VĖL TAI KOMERCINĖ VEIKLA. kai kiti turi po kelis tūkstančius skelbimų, ar firminius ar net padielkas, viskas ok, o čia, net seno drabužio negaliu parduoti. KAIP JIE IKI ŠIOL GYVUOJA, NIEKAIP NESUPRANTU!!!!!!!!!!! visiškas nesiskaitymas su klientu, nusiteikimas prieš, kad ir ką tu keltum. ar naujas drabužis, ar senas, jeigu jau prisikabino-sužlugdys vis tiek tave. O jūs tik savo laiką sugaišit. Kodėl jokios institucijos nepakrato tokio tobulo jų darbo?????
Rūta 2021-01-03 15:57:11
Be komentarų
Vinted jau tampa anekdotų antiherojumi :)))

Klounai, ne kitaip :))))

Aš jau irgi ieškausi, kur iš Vinted išeiti. Nes šiandien jau net prie savo paskyros prisijungti nebegaliu: vėl kažkokių "patobulinimų" prigalvojo!!!

O rašyti į jų antipagalbos centrą, kaip jau visiems aišku, tai tik savo laiko gaišinimas.
Vinteda turiu turbūt nuo jo įkurimo, o mūsų mažyliai atsiradus vaikučiui, prieš metus. Šiandieną ištrynę visus visus naujus rūbeliuszteigdami jog užsiiminėjama komercinė veikla, nors visi žinome, jog vaikai auga greitai, rūbelių lieką daug ir tai normalu, jog per vieną peržiūrėjimą galima nepanaudotų rūbelių nemažą maišiuką pririnkti. Rūbelius dedu tik naujus arba max 3k dėvėtus, esu perfekcionistė, man turi viskas atrodyti idealiai. Nuotraukos, aprašymai, viskas turi būti gražu ir estetiška. Vakar 4val darbą ištrynė per 5min šiandieną. Absurdas visiškas. Tai parašykite, paprašykite, kad patikslintu jums pardavėjas. Esu ne tik gera pardavėja, bet ir pirkėja, bet dabar kas vyksta baisu. Visokie s*****i su baisiom nuotraukom ir eferistai klęsti, gali juos reporyinti tai tave užreportina. O sąžiningi pardavėjai/pirkėjai blokuojami. Nu absurdo karalystė, labai gaila, kad šią platformą mamos auginančius vaikus jūs tiesiogine prasme nužudysite. Labai gaila, kad taip neatsakingai elgiatės, o normalaus pagalbos centro visiškai neturite. Nei kontaktų nei žmonių bendravimo. Gyvenkite ir klestėkite, bet žiūrėkite, kad klientai neišsilakstytu.
Esu labai nusivylus, neimanoma sulaukti pagalbos, nusivaziavo visiskai. Jau antra diena negaliu prisijungti prie paskyros, rasau jiems zinutes ir i vinted pagalba ir i el.pasta ir jokios reakcijos. Praso patvirtinti tel.nr, kuris jau patvirtintas ir vistiek meta klaida. Tikrai idomi sistema, kas is to rasymo jiems i pagalbos centra, bet kaip as ju zinute perskaitysiu idomu, jei negaliu isvis prisijungti! Dar negana to, ikeli 5 daiktus, dar ne visi nauji, ir paraso, kad komercine prekyba ir busite uzblokuota. Tai zinote jau visiskai juokinga! Rasyk nerasius jiems, atsiuncia automatine zinute ir daugiau nieko, jokios reakcijos. Tragedija!!!
Vinted, UAB 2021-01-07 14:26:05
Sveiki, Aida,

ačiū už atsiliepimą. Kadangi šioje platformoje negalime jums padėti, susisiekite su mūsų Pagalbos centru per šią nuorodą:

Vinted komanda
Jums jau ne kartą buvo rašyta. Ką jums dar parašyti, jei jums nusispjauti į naudotojus ir žiūrit savęs tik. Kažkoks pasityčiojimas su tuo parašykite, lyg patys nematytumėte narių atsiliepimų
Rūta 2021-01-03 16:13:35
Kai nebežinai, kokius skelbimus gali palikti anketoje ir kiek, jie net į kalbas nesileidžia.
Sveiki, Rūta,

Nare 2021-01-04 15:55:26
Labai nuvylė vinted, pirkėjas visada teisus, nors tiesa kitokia, bet vinted net nesiaiskina, nebeįmanoma naudotis.

As 2020-12-19 20:30:47
Esu labai nusivylus Vinted. Galiu paantrinti pries tai buvusiam komentarui, kad sunku patiketi, kad susirasineji su zmogumi, o ne automatiniu atsakikliu. Daiktas buvo pasalintas be priezasties, taciau problema nera sprendziama, klaida nepripazistama, kartojamas tas pats tekstas apie pasikartojancius daiktus, nors buvau viena ir vieninteli karta ikelus parduodama drabuzi... Bandant toliau aiskintis, dialogas nutruko...

Aida 2020-12-19 12:28:28
Mūsų mažyliais naudojausi nuo jų sukūrimo. Kažkada buvo labai šaunus ir pagelbėjantis portalas, vaiko rūbus parduodavau, kitus pigiau nupirkdavau. Ir tada prasidėjo atnaujinimai. Pradžiai apmokestino visus iškėlimus ir pardavimai krito praktiškai iki 0. Jei pavykdavo parduoti per pirmą įkėlimo dieną, tai gerai. Jei ne, skelbimas tiesiog nusistumdavo į galą. Ir prie viso šito dar sugalvojo sujungti su vinted. Ta proga visas mamų forumas tiesiog mirė, mamų bendravimas išnyko. Nieko beveik nebeparduodu ir perku labai mažai. Tai reiškia, kad portalas prarado savo pirminę funkciją - parduoti nereikalingus ir išaugtus vaikiškus daiktus ir pirkti kitus reikalingus. Daiktų katalogas susiaurintas, kas apsunkina paiešką ir nelieka noro net ieškoti kažko.
Kai portalą perėmė nauji savininkai, jie tiesiog lėtai po truputį nužudė jo pirminę paskirtį. Tai tiesiog komercinis puslapis. Pagalbos centras neįgalus. Sujungus paskyras dar ir atsiliepimus jau turimus sugebėjo ištrinti.
LABAI LABAI LIŪDNA, KAD BUVĘS PAGALBININKAS, VINTED TAPO TIESIOG JAUNIMO KOMERCINIU TURGUMI....
Sveiki, Aida,

Vinted komanda
O galiausiai, kai visiškai niekas neišspręsta ⬇️
Gaunam "PROBLEMA IŠSPRĘSTA"
Kai net vilkėti drabužiai nėra Tinkami jų katalogui
PRAŠĖTE PALIKTI ATSILIEPIMĄ APIE jūsų "Išspręstas" PROBLEMAS. PALIEKU - ĮKELDAMA NUOTRAUKAS APIE JŪSŲ ITIN " SĄŽININGĄ" DARBĄ
MILIJONINIŲ APYVARTŲ ĮMONĖ - VAIKŲ DARŽELIS. Tiesiog žaidžia su registruotais nariais.
jeigu jau pradės prie jūsų kabintis, kabinsis iki galo. NAUJŲJŲ METŲ NAKTĮ apie pirmą valandą nakties gavau vinted žinutę, dėl neva vykdomos komercinės veiklos. JIE SAVO NORU NIEKO NEPERSPĖJĘ ištrynė iš eilės kataloge esančius skelbimus (naujų drabužių ir mūsų šeimos vilkėtų, jau nebe naujų drabužių) skelbimus, kaip perpėjimą. dėl naujų ok..tebūnie komercinė veikla, neleidžiama mano anketai, bet leidžiama kitiems :) o dėl senų drabužių, patarė tiesiog susikurti kelias anketas, arba trumpiau sakant viena anketa vienam šeimos nariui :) aš su kitu šeimos nariu turime savo anketas, bet kitą dieną paryčiais vėl gaunu žinutę, kad TURIME KELIAS ANKETAS :)) o tai nėra gerai... dėl kelių anketų kabinosi jau prieš metus, išssiaiškinom, kad tai mano ir kito šeimos nario. atsiprašė už nesusipratimą. O dabar vėlll....svarbiausia, kad patys parašo -SUSIKURKITE KELIAS ANKETAS, bet ir vėl kabinasi???? wtf?????? kas čia per žaidimai??? be to, jeigu neištrinsiu kažkokių skelbimų, mano anketą užblokuos. Aš jau nebežinau ką trinti, nes net mūsų vilkėti drabužiai nebegali būti pardavinėjami ir net nežinau kiek skelbimų gali būtų anketoje???
P.S. tik neseniai kabinosi, kad ne mano darytos nuotraukos, bet atsiprašė, kad suklydo. O žinot..kartais šitų atsiprašinėjimų gana. Yra kas mane skundžia, esat ir Jūs, kurie neturite net savo konkrečių taisyklių. BET YRA IR INSTITUCIJOS, KURIOS GINA VARTOTOJĄ. Amen
Buvusi vinted naudotoja
2021-01-01 12:29:24 IP 2ednost8
Nusivyliau atnaujinimu. Nes budama uzsienyje nebegaliu naudotis vinted. O pirkdavau daznai
Vinted vartotoja
2020-12-28 12:40:09 IP 2detm1tu
Liūdna tikrai, kad prašant pagalbos vykdomi tik automatiniai, iš anksto visiems atseit tinkantys atsakymai..ir toleruojami nesàžiningai prekiaujantys, galybę neigiamų atsiliepimų turintys pardavėjai..tu rašai pagalbai žinute, tau operatyviai atsako, žinutė su daugybe nereikalingos informacijos..ypač kvailiems..dar kelis kartus bandai tikslintis dėl tos pačios problemos, ir tuos kelis kartus automatinis atsakymas, kad atseit “jie” apgailestauja..
Aš patenkinta vinted! Darbuotojai malonūs, visais klausimais padeda, šaunu
VINTED saugo mano autorine nuosavybe nuo manes paties. Jei norite, kad jūsų skelbimai nebutu salinami darykite prastos kokybės fotografijas, apiberkite suluzusiais daiktais ir vualia.
Kad gautumei atsakyma is vinted komandos... pasiskaitykite cia komentarus... plius tai neatsako zmogus o tik ne visai protingas dirbtinis intelektas nes netikiu, kad zmones gali buti tokie kvaili.
Vinted, UAB 2020-12-18 14:03:55
Sveiki, Simona,

Vinted komanda
As Jums ir sakau, kad neveikia Jusu pagalbos centras! Jeigu tikrai rupetu, tai butu duotas atsakingo zmogaus kontaktas, dabar cia tik pagalbos imitacija.
Patricija 2020-12-16 17:29:55
Nepykit, bet ši svetainė tinka nebent, kas visko nori nemokamai, parduodant net už 3e, visiškai naujus daiktus, kurie man netiko, o pirkta buvo už 30e, dar su tavim derisi, o reikalauja privešt, ar dar velniai žino kokias nesamonęs rašo, geriau jau tada tuos daiktus imt ir išmest, ar skudurėliams namuose dulkėms valyt pasidaryt. Nesuprantu šios internetinės parduotuvės esmės.
Sveiki, Patricija,

Simona 2020-12-16 14:40:12
Laba diena! SuJumis bandau susisiekti antra diena, neveikia pagalbos centras. Gal galite atsakyti kas gali apsaugoti pirkejo teises? Mane apgavo, pirkau ruba, pervedziau pinigus (suma 52 eur) o atsiunte labai prasta ruba, neatitinka nuotraukos realybes (smirda, kitokia spalva, kokybe visai kita nei nurodyta), rubas ismetimui, o bukle buvo ivardinta ideali. Pardavejas atraso, kad ideali, niekas nesusiuta, as siunciu nuotraukas kaip irodyma ir sako nieko nemato. Siaip na tikrai kas gali man atsakyt? kai preke gauni, bet ji visiskai neatitinka realybes. Pardavejas visa laika laike preke Rezervuotos bukleje, o kai paprasiau parodyti, kad sandoris ivyko, jis istryne preke. Prasiau grazinti pinigus, o as atgal ruba, bet nei i kalbas. Esu labai nusivylus Vinted, Jus visiskai neapsaugot nuo tokio sukciavimo budo, antra diena nerandu kur kreiptis. Nei i policija, nes ale preke gavau, nei Jums!!!!
Sveiki, Simona,

Karolina 2020-12-13 04:36:22
Socialiai labai neatsakinga įmonė, forume platinami anticovidiniai pareiškimai, žmonės dalinasi kaip nedėvi kaukių. Dalis prekybos vyksta susitikus gyvai ir to negalima kontroliuoti, taip pat neaišku kaip vyksta prekių siuntimas šiais covid laikais. Kontrolę turėtų perimti policija ir kariuomenė. Šiaip įmonei už mokslu nepagrįstos informacijos laikymą forume skiriu riebų minusą ir visiems užsieniečiams net buvusiems kolegoms iš kitų šalių kur žino Vinted nerekomenduoju jo naudoti dėl jo neatsakingumo.
Sveiki, Karolina,

Kamilė 2020-12-08 16:12:25
Labai labai esu nusivylusi šia programėle ir jos vadinamomis taisyklėmis.
Tiesiog be jokios rimtos priežasties trina įkeltus daiktus. Nu kas jum pasidarė ir kas ten per "specialistai" dirba?? Įkėlus vazą, pašalina, nes anot jų, tai ne vaza...
Kažkoks kosmosas..
Pradėjau ieškoti kitų galimybių parduoti daiktus, nes jūs visiškai nevertinate savo vartotojų ir dėl jų nesiatengiate...
Sveiki, Kamile,

Agnė 2020-12-01 19:39:36
Nesitikiu, kad kas nors pasikeis, po šio mano atsiliepimo, bet... Prieš rašant, pasiskaičiau kitų vartotojų atsiliepimus, galvojau, gal aš vienintelė čia su neigiamu, NET LABAI NEIGIAMU atsiliepimu...
Prieš kelias dienas gavau žinutę, kad pasižiūrėt skelbimus, kad komercinė veikla, užblokuos... Paslėpiau visus skelbimus, liko gal du, prieš tai buvo įdėta ir keletą naujų daiktų, ir mano vaikams netikusių, tris vaikus turim. Vakar įkėliau naudotus vaiko batukus, pažymėta, kad porą kartų dėvėti, vėl gaunu žinutę, kad blokuoja!!!! Turbūt niekas net nesigilino, kad įkėliau naudotą daiktą!!! Prieš tai buvo taip pat ne vienas įkeltas naudotas daiktasTaisyklių, taisyklėlių, taisyklyčių daugiau negu daug, ir turbūt jų visų visų visų ne tik kūrėjai, bet ir tikrintojai nėra perskaitę
Sveiki, Agne,

Vinted komanda
Labai labai esu nusivylusi šia programėle ir jos vadinamomis taisyklėmis.
Kažkoks kosmosas..
Agnė 2020-12-01 19:39:36
Labai tikiuosi, kad greitu metu atsiras konkurencinga platforma, maloni, aiški, suprantama, kur bus kuriami ne tiks didžiausi taisyklių sąrašai ir siunčiami automatiniai atsakymai!
D 2020-11-25 23:08:31
Mano paskyra irgi užblokavo.. Dar labai juokinga kad neįmanoma susisiekt su jais nes užblokuota paskyra, kas per nesąmonė darosi, siūlau ryt skambinti jiems visiems kartu

ačiū už žinutę.

Jeigu nepavyksta su mumis susisiekti per pagalbos centro nuorodą, kviečiame tai padaryti el. paštu legal@vinted.com

Gita 2020-11-21 23:29:27
Bandziau parduoti savo ir dukters naujus rubus ir ka manot iskeli moki pinigus po keliu pardavimi trikt spinta istrinama, gauni zinute jusu komercinis pardavimas!!! Jei rubus pateiki graziai nufotografuodama o ne ant zemes tai yra kliutis ISKELKIT MOKEKIT PINIGUS TUO PACIU BUS SPINTA ISTRINAMA, , ATSARGIAI SU MOKEJIMAIS VELTUI TAI BUS,
Sveiki, Gita,

ausra 2020-11-20 11:55:39
Nesuprantu kodėl leidžia į vinted dėti skelbimus svetimo žmogaus vardu anketa ir kita informacija, taip negalima, uždrausti reikėtų tokius dalikus, kas kokia moteris įdėjo skelbimo kito žmogaus vardu ir dar įdėjo to žmogaus sask, ir dabar pridarė tam žmogui problemu
Sveiki, Aušra,

Eglė 2020-11-19 13:32:13
Tiek laiko prabėgo nuo atnaujinimo, o mano visi atsiliepimai vis dar dingę.Programa stringa..
Sveiki, Egle,

Sonata Zabarauskaitė 2020-11-14 10:57:55
Esu labai pikta ir viliuosi, kad bus atsiliepta, užblokuota mano anketa ir neleidžiama prie jos prisijungti, išvis kam ji užblokuota nesuprantu, kažkoks kosmosas, reikalingos źinutės ir pan.
Sveiki, Sonata,

Sarune 2020-11-13 14:35:45
Neimanoma ieiti i lietuviska vinted. Vis prancuzu versija jungiasi
Sveiki, Šarūne,

Gintarė 2020-11-13 13:15:55
Sveiki, p. Vinted,
kad ir kaip norėčiau Jumis pasidžiaugti, nu tiesiog net per sukąstus dantis nepavyktų. Labai džiaugiausi Jus atradusi, kad galiu pigiau apsipirkti ir kitam prekę parduoti, bet šiuo atveju, po Jūsų atnaujinimų ir "sukišimų" viską į vieną, tiesiog padarė meškos paslaugą. Visų pirma, programa nuolat stringa, pasirinkus konkrečias prekes, rodo tuščią lauką... Visų antra, kaip būdavo gerai išsirinkus mėgstamą narę (-į) programa informuodavo tik apie tau rūpimus daiktus, o dabar matai įkritusius ir žaislus ir vaikiškus rūbelius. Nu žinokit, Komanda, žiauriai susimovėt. Tikiousi, bent Jums tai buvo naudinga, nes man, tai žiauriai ne kažką.
Žinau esate, vykę ir tikrai padarysit viską, kad būtų visiems gerai. Ačiū, Jūsų Klientė.
Sveiki, Gintare,

Esu labai nusivylusi vinted:
1. Paskyros blokavimas be priezasties
2. Absoliuciai jokio gincu sprendimo
3. Vienasaliskai priimami sprendimai vartotoju atzvilgiu be ju zinios ir sutikimo
4. Nepagarbiu, neetiskai besielgenciu nariu gynyba
5. Nulis pagalbos sprendziant konfliktus
6. Nulis emociju i elektroninius laiskus ar telefono skambucius
...
kodėl iš manęs reikalaujate telefono, man nereikia jūsų perspėjimų. Norit savo reklamą siųsti? Atsikniskit su savo pasiūlymais.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
BSS IT
BSS ERP

Adresas: V. Krėvės pr. 26A-1, LT-50412 Kaunas.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; automatizavimas, automatika; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB BSS IT - verslo informacinių sistemų kūrėjai. Mūsų sukurta BSS ERP verslo valdymo sistema apima šias sritis - Dokumentų valdymas - Buhalterinė apskaita - Personalas valdymas - Prekybos valdymas - Nekilnojamo turto valdymas Dokumentų valdymo sistema skirta centralizuotai kaupti visus įmonės sukuriamus bei...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

Vykstant į Latviją reikia turėti neigiamą COVID-19 testą
Vykstant į Latviją reikia turėti neigiamą COVID-19 testą 01-22 07:40
Vykstant į Latviją privalu turėti neigiamą COVID-19 testą, informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
"Parler" neįtikino teismo, kad "Amazon" socialinį tinklą išjungė neteisėtai
"Parler" neįtikino teismo, kad "Amazon" socialinį tinklą išjungė neteisėtai 01-22 07:05
Federalinė teisėja ketvirtadienį atmetė konservatyvios pakraipos socialinio tinklo "Parler" reikalavimą atnaujinti programėlės palaikymą "Amazon" platformoje. Anot teisėjos, interneto milžinė...
ES darbotvarkėje – vidaus kelionių ribojimas
ES darbotvarkėje – vidaus kelionių ribojimas 01-22 07:01
Naujų koronoviruso atmainų židinių teritorijos ES bus žymimos tamsiai raudona spalva. ES lyderiai kol kas ragina susilaikyti nuo nereikalingų kelionių, tačiau neatmetė galimybės tokias keliones ES...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Intel 62,46 +6,46%