Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Verslo bitė 24, MB

Atsiliepimai apie Verslo bitė 24, MB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Verslo bitė 24, MB

Ieva 2019-11-04 20:43:19
ATKREIPIU DĖMESY Į - “ Verslo bitė 24, MB“. Renkam zmones kuriem neatsiskaitė Verslo bitė 24, MB, nes yra DAUG nukentejusių su kuo verslininkais užsivadinę asmenys nesugebėjo atsiskaityti, arba vis dar maitina pažadais. Atsiliepkite ieškosime išeities/ išeičių.
Sveiki, kaip su jumis sisisiekti man irgi skolingas!
Nie sumokejo uz bob cato paslaugas 1290e skoloi!
Verslobite24 2019-12-12 21:41:34
Gintas (toks girttuoklis) su savo sutve yra v***s kas juos palaikote atsargiai, tik siandien su policijos pagalba buvo atsiimti daigtai, taippat uzvesti net keli iki teisminiai tyrimai! Taipat uz atliktus defektus ir patirtus nuostolius privales atlyginti istatymu nustatyta tvarka.
Si kompanija smeizia visus kam yra skolingi, jojio broko nebuvo, o daigtai buvo paimti kaip uzstatas, uz nesumoketus pinigus.
verslo bitei amen
2019-12-13 11:53:11 IP 2fbaoqco
Tai jau viskas, nieko nebeisieskosit - saskaitos tuscios, tos 3 masinos kurios registruotos ant sitos s*******o kontoros - tai 1999 metu lauzai. Vilius jau spejo viska istustint, kad atlygint zalos nebutu is ko :)
Darbai pradeda eiti i prieki, kreipiames i darbo inspekcija, kam aktualu kreipkites.
SOS
kam skolingos UAB Verslo Bites, kreipkites.
Darome veiksmus, junkites.
Ieva 2019-11-04 20:43:19
Ieva, atsiliepiu į paiešką, nenurodėte kaip susisiekti ar kam rašyti. Kartu bendrai pateiktume prokuratūrai pareiškimą dėl Verslo bitė24 ir Viliaus Juodgudžio veikos, nes mums irgi nesumokėjo už statybinės technikos (ekskavatorinio krautuvo) nuomą, skola jau keli mėnesiai. Rašykite doledus@gmail.com
Kiemstata 2019-10-29 18:18:16
Skolininkai, skolingi virs 1000 eur dar nuo praeitos vasaros, pazadukai, bus atiduoti anstoliams
Kodel neatsiskaito, koks motyvas?
Kiemstata 2019-10-29 18:18:16
Vaida 2019-10-18 10:54:04
Gintai kur tu prapuolei. Mūsų ieškoti nereikia. Mes tam pačiam objekte laukiam tavęs. Dabaik darbus o paskui čia paistyk nesamones. Ir kelk pats ragelį.
Tai kad musu pradeta darba jau dirba kazkokie nelegalai is ukrainos, mes padarem savo, o i tel skambucius jus neatsiliepet as jums skambinau ne viena karta
GINTAUTAS 2019-10-17 19:24:36
Nedirbkite su sia imone, dave asaras avanso, dabar kai darbai baigti neatsiskaito, i tel skabucius neatsako, s*****i.na bet mes juos surasim.
Ši firma sukčei apgavinejo žmoniu.toks Vilius.j ješko žmoniu pagal reklama arba facebuk.žmones padaro darbo.je sumoke avansa.o kada ateina leikas moket visus pinigus prapuole.neatsako ant skambuti.i.t.t.sjolingi sodruj.labei nerimta firma eigu galima pavadint firma.ira dar kompanjonas kristupas.bukit atsargus šniako gražu o poto ira keio ira.nors mias sutarem ofecialej pogal viarslo liudiemo.atejo leikas ušpildit čeki ir dingo žmogus

Jonavos hidrotechnika
JHT

Adresas: Darbininkų g. 17, LT-55101 Jonava.
Veiklos sritys: kelių tiesimas, remontas, tiltai; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; energetika; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; melioracija, melioracijos technika; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
JONAVOS HIDROTECHNIKA PAGRINDINĖS VEIKLOS Kelių statyba ir priežiūra Hidrotechninė statyba Vėjo jėgainių statyba Bendrieji statybos darbai Inžinerinių tinklų statyba Sąvartynų tvarkymas Melioracinė statyba KELIŲ STATYBA IR PRIEŽIŪRA Gatvių, šaligatvių statyba Aplinkos tvarkymas Kelių statyba HIDROTECHNINĖ STATYBA...
Keldarista
GATVIŲ IR KELIŲ TIESIMAS, REMONTAS

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma.
GATVIŲ IR KELIŲ TIESIMAS, REMONTAS Kelių tiesimas Asfaltavimo darbai Asfaltbetonio dangos klojimas Asfaltbetonio dangos duobių remontas Iškiliųjų pėsčiųjų perėjų įrengimas Kelio nuovažų įrengimas Sporto aikštynų įrengimas Žvyro dangos kelių įrengimas Grindinių įrengimas (betono, klinkerio, bazalto, granito)...
Rinresta
Gerbūvio darbai

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma.
TRINKELIŲ KLOJIMAS Vienas iš sudedamųjų ir labai svarbių namo statybos ar aplinkos tvarkymo darbų yra trinkelių klojimas. Nors įmonių, klojančių trinkeles Kaune ar jo apylinkėse, yra gausybė, reta teikia ypač aukštos kokybės paslaugas ir suteikia garantijas. Trinkeles Jūsų pageidavimu klojame ir kituose Lietuvos...
Topros technika
Žemės kasimo darbai | TNC technikos nuoma

Adresas: Šaltinių g. 18A, Dėdeliškių k., LT-21401 Trakų r.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; griovimas, gręžimas; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statybos technika, įranga, nuoma.
Paslaugos: Žemės kasimo darbai. Sankasos, smėlio sluoksnio (AŠAS), pagrindo sluoksnių (iš birių medžiagų), atsijų pasluoksnio įrengimas prieš vykdant betonavimo, asfaltavimo darbus arba klojant trinkeles. Naudojama įranga: Vikšriniai mini krautuvai Bobcat su greideriu (2D, 3D ir ultragarsas – galimybė dirbti...
A. Žilinskio ir ko UAB
Infrastruktūros sprendimai

Adresas: Užtvankos g. 17, Dainių k., LT-74202 Jurbarko r.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; automatizavimas, automatika; elektros instaliacijos darbai; energetika; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; melioracija, melioracijos technika; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
STATYBA Statome ir rekonstruojame gyvenamuosius ir negyvenamuosius statinius, susisiekimo komunikacijas, inžinerinius tinklus, hidrotechnikos, sporto paskirties inžinerinius statinius, kitos paskirties, kultūros paveldo statinius. Paslaugos Energetikos objektų statyba ir rekonstrukcija (oro ir kabelių linijų...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Pandemija verčia išmokti taupyti: nuo ko pradėti
Pandemija verčia išmokti taupyti: nuo ko pradėti 09-19 15:12
Pasaulinė naujojo koronaviruso pandemija parodė, kad daugybė žmonių visame pasaulyje finansiškai nėra pasiruošę ne tik tokio masto, bet turbūt ir gerokai mažesniems sukrėtimams, o apie savo gerovę...
Po protrūkio Radviliškyje pirmadienį šaukiamas COVID-19 valdymo komiteto posėdis 09-19 14:24
Po protrūkio Radviliškio ligoninėje pirmadienį šaukiamas COVID-19 valdymo komiteto posėdis.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?