Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Verslo bitė 24, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Verslo bitė 24

Atsiliepimai apie Verslo bitė 24, MB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Verslo bitė 24, MB

Ieva 2019-11-04 20:43:19
ATKREIPIU DĖMESY Į - “ Verslo bitė 24, MB“. Renkam zmones kuriem neatsiskaitė Verslo bitė 24, MB, nes yra DAUG nukentejusių su kuo verslininkais užsivadinę asmenys nesugebėjo atsiskaityti, arba vis dar maitina pažadais. Atsiliepkite ieškosime išeities/ išeičių.
Ieva, atsiliepiu į paiešką, nenurodėte kaip susisiekti ar kam rašyti. Kartu bendrai pateiktume prokuratūrai pareiškimą dėl Verslo bitė24 ir Viliaus Juodgudžio veikos, nes mums irgi nesumokėjo už statybinės technikos (ekskavatorinio krautuvo) nuomą, skola jau keli mėnesiai. Rašykite doledus@gmail.com
Kiemstata 2019-10-29 18:18:16
Skolininkai, skolingi virs 1000 eur dar nuo praeitos vasaros, pazadukai, bus atiduoti anstoliams
Kodel neatsiskaito, koks motyvas?
Kiemstata 2019-10-29 18:18:16
Vaida 2019-10-18 10:54:04
Gintai kur tu prapuolei. Mūsų ieškoti nereikia. Mes tam pačiam objekte laukiam tavęs. Dabaik darbus o paskui čia paistyk nesamones. Ir kelk pats ragelį.
Tai kad musu pradeta darba jau dirba kazkokie nelegalai is ukrainos, mes padarem savo, o i tel skambucius jus neatsiliepet as jums skambinau ne viena karta
GINTAUTAS 2019-10-17 19:24:36
Nedirbkite su sia imone, dave asaras avanso, dabar kai darbai baigti neatsiskaito, i tel skabucius neatsako, s*****i.na bet mes juos surasim.
Ši firma sukčei apgavinejo žmoniu.toks Vilius.j ješko žmoniu pagal reklama arba facebuk.žmones padaro darbo.je sumoke avansa.o kada ateina leikas moket visus pinigus prapuole.neatsako ant skambuti.i.t.t.sjolingi sodruj.labei nerimta firma eigu galima pavadint firma.ira dar kompanjonas kristupas.bukit atsargus šniako gražu o poto ira keio ira.nors mias sutarem ofecialej pogal viarslo liudiemo.atejo leikas ušpildit čeki ir dingo žmogus

Maniga
Adresas: Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: kelių tiesimas, remontas, tiltai.
Maniga UAB paslaugos, bei produktai: - Kelių, gatvių, aikštelių horizontalus ženklinimas dažais ir termoplastu; - Šviesoforų įrengimas ir priežiūra; - Horizontalus,vertikalus dažymas, ženklinimas patalpose; - Kelio ženklų įrengimas ir priežiūra/ Šviesą atspindintys kelio ženklai: - Šviesoforų įrengimas ir...
Jonavos hidrotechnika
JHT

Adresas: Darbininkų g. 17, LT-55101 Jonava.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; energetika; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; melioracija, melioracijos technika; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
JONAVOS HIDROTECHNIKA PAGRINDINĖS VEIKLOS Kelių statyba ir priežiūra Hidrotechninė statyba Vėjo jėgainių statyba Bendrieji statybos darbai Inžinerinių tinklų statyba Sąvartynų tvarkymas Melioracinė statyba TECHNIKOS NUOMA IR KROVINIŲ PERVEŽIMAS Ekskavatorių nuoma Ratinių ekskavatorių nuoma Vikšrinių ekskavatorių...
Keldarista
GATVIŲ IR KELIŲ TIESIMAS, REMONTAS

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma.
GATVIŲ IR KELIŲ TIESIMAS, REMONTAS Kelių tiesimas Asfaltavimo darbai Asfaltbetonio dangos klojimas Asfaltbetonio dangos duobių remontas Iškiliųjų pėsčiųjų perėjų įrengimas Kelio nuovažų įrengimas Sporto aikštynų įrengimas Žvyro dangos kelių įrengimas Grindinių įrengimas (betono, klinkerio, bazalto, granito)...
Rinresta
Gerbūvio darbai

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma.
TRINKELIŲ KLOJIMAS Vienas iš sudedamųjų ir labai svarbių namo statybos ar aplinkos tvarkymo darbų yra trinkelių klojimas. Nors įmonių, klojančių trinkeles Kaune ar jo apylinkėse, yra gausybė, reta teikia ypač aukštos kokybės paslaugas ir suteikia garantijas. Trinkeles Jūsų pageidavimu klojame ir kituose Lietuvos...
Topros technika
TNC technikos nuoma

Adresas: Šaltinių g. 18A, Dėdeliškių k., LT-21401 Trakų r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; griovimas, gręžimas; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma.
Technikos parko pagrindą sudaro visame pasaulyje gerai žinoma moderni "BOBCAT" ir "MANITOU" technika, tinkama plačiam darbų profiliui – krovimo, kėlimo, statybos darbams, sklypų formavimui, statybvietės paruošimui, sniego valymui, pamatų poliams gręžti ir pan. Turime pagrindinius “BOBCAT” technikos priedus ir...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti"
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti" 11-19 22:38
Jeigu JAV ir Kinijos prekybos susitarimas nebus sudarytas, kiniškoms prekėms nustatyti importo muitai bus dar padidinti, antradienį įspėjo JAV prezidentas Donaldas Trumpas.
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai 11-19 21:55
Prezidentas Gitanas Nausėda sako neigiamai vertinantis susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus veiklą ir besitikįs principingo premjero Sauliaus Skvernelio įvertinimo.

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Walt Disney 147,65 +2,06%

Benzinas 1,73 0,00%