Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Verslo bitė 24

Atsiliepimai apie Verslo bitė 24, MB

Parašyk savo nuomonę apie Verslo bitė 24, MB

verslo bitei amen
2019-12-13 11:53:11 IP 2fbaoqco
Tai jau viskas, nieko nebeisieskosit - saskaitos tuscios, tos 3 masinos kurios registruotos ant sitos s*******o kontoros - tai 1999 metu lauzai. Vilius jau spejo viska istustint, kad atlygint zalos nebutu is ko :)
Gintas (toks girttuoklis) su savo sutve yra v***s kas juos palaikote atsargiai, tik siandien su policijos pagalba buvo atsiimti daigtai, taippat uzvesti net keli iki teisminiai tyrimai! Taipat uz atliktus defektus ir patirtus nuostolius privales atlyginti istatymu nustatyta tvarka.
Darbai pradeda eiti i prieki, kreipiames i darbo inspekcija, kam aktualu kreipkites.
SOS
kam skolingos UAB Verslo Bites, kreipkites.
Darome veiksmus, junkites.
Ieva 2019-11-04 20:43:19
ATKREIPIU DĖMESY Į - “ Verslo bitė 24, MB“. Renkam zmones kuriem neatsiskaitė Verslo bitė 24, MB, nes yra DAUG nukentejusių su kuo verslininkais užsivadinę asmenys nesugebėjo atsiskaityti, arba vis dar maitina pažadais. Atsiliepkite ieškosime išeities/ išeičių.
Ieva, atsiliepiu į paiešką, nenurodėte kaip susisiekti ar kam rašyti. Kartu bendrai pateiktume prokuratūrai pareiškimą dėl Verslo bitė24 ir Viliaus Juodgudžio veikos, nes mums irgi nesumokėjo už statybinės technikos (ekskavatorinio krautuvo) nuomą, skola jau keli mėnesiai. Rašykite doledus@gmail.com
Kiemstata 2019-10-29 18:18:16
Skolininkai, skolingi virs 1000 eur dar nuo praeitos vasaros, pazadukai, bus atiduoti anstoliams
Kodel neatsiskaito, koks motyvas?
Kiemstata 2019-10-29 18:18:16
Vaida 2019-10-18 10:54:04
Gintai kur tu prapuolei. Mūsų ieškoti nereikia. Mes tam pačiam objekte laukiam tavęs. Dabaik darbus o paskui čia paistyk nesamones. Ir kelk pats ragelį.
Tai kad musu pradeta darba jau dirba kazkokie nelegalai is ukrainos, mes padarem savo, o i tel skambucius jus neatsiliepet as jums skambinau ne viena karta
GINTAUTAS 2019-10-17 19:24:36
Nedirbkite su sia imone, dave asaras avanso, dabar kai darbai baigti neatsiskaito, i tel skabucius neatsako, s*****i.na bet mes juos surasim.
Ši firma sukčei apgavinejo žmoniu.toks Vilius.j ješko žmoniu pagal reklama arba facebuk.žmones padaro darbo.je sumoke avansa.o kada ateina leikas moket visus pinigus prapuole.neatsako ant skambuti.i.t.t.sjolingi sodruj.labei nerimta firma eigu galima pavadint firma.ira dar kompanjonas kristupas.bukit atsargus šniako gražu o poto ira keio ira.nors mias sutarem ofecialej pogal viarslo liudiemo.atejo leikas ušpildit čeki ir dingo žmogus