Įmonė Geodala

Geodala, UAB

Geodezija, projektavimo darbai

869878978 Geodezijos darbai, formavimo - pertvarkymo projektai
Įmonės kodas 302481496
PVM mokėtojo kodas LT100008378113
Vadovas Dainius Liekis
Adresas Kęstučio g. 73-1, LT-44300 Kaunas
Mobilus telefonas Geodala Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.geodala.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/geodala
Bankas AB SEB bankas
Darbo laikas 9-17
Darbuotojai 7 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 824,89 € (2023 m. balandis)
Atlyginimų istorija »
Pardavimo pajamos 2022: 152 224 € Pajamų istorija »
Grynasis pelnas 2022: 14 641 € Plačiau »
Transportas 2023-05: 2 automobiliai (priklauso) Plačiau »
Pranešimai
Parama Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 2 896,00 €
Įmonės amžius 13 metų 3 mėnesiai 13 dienų
Ataskaita Ataskaitoje rasite specifinių duomenų Plačiau » Profesionali ataskaita »
Įvertinimas
4.7 / 10 (įvertino 78)

Įmonės aprašymas:

GEODALA, UAB veikla: Žemės matavimai, Kadastriniai matavimai, Geodezija, Topografija, Sodybos formavimas, Topo nuotraukos, Matininkai, Kartografija

Įmonė atliekanti visus kadastrinius matavimus, geodezinius bei žemėtvarkos darbus, todėl galime patenkinti praktiškai visus nekilnojamojo turto kadastrinio matavimo poreikius, atliekant visus nekilnojamojo turto kadastrinius matavimus.
Bendrovė naudoja moderniausią techninę ir programinę įrangą, atitinkančią aukščiausius pasaulinius kokybės standartus.

Padėsim sutvarkyti visus su pastatų ir žemės registravimu susijusius dokumentus, todėl Jūs galėsite atsipalaiduoti, žinodami, jog šiuos darbus patikite išmanantiems žmonėms.
Patirtis bei rimtas požiūris į verslą mums leidžia tinkamai bei kokybiškai atlikti geodezinius projektus, ir taip pelnyti ilgalaikį klientų pasitikėjimą bei įvertinimą.

MATININKAI

Kvalifikuoti specialistai, turintys matininkų pažymėjimus, puikiai atlieka Jūsų užsakytas žemės sklypų matavimų ar projektavimo paslaugas.
Jei turite žemės sklypą ir Jums kyla klausimų- prašome mums skambinti ar užsukti pas mus į biurą- pasistengsime Jums padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus
Matuojame esamus žemės sklypus, formuojame naujus sklypus padalindami, sujungdami Jūsų turimus žemės sklypus detaliaisiais planais arba žemės pertvarkymo projektais. Profesionaliai galim pakonsultuoti, nuo ko pradėti vienus ar kitus darbus, susijusius su žemės matavimais, detaliųjų planų, žemės pertvarkymo projektų ar ūkininko sodybų formavimo projektų rengimu.

TEIKIAMOS PASLAUGOS:

GEODEZINIAI, KADASTRINIAI MATAVIMAI

Paslauga aktuali tiek juridiniams tiek ir fiziniams asmenims, norintiems tiksliai žinoti žemės nuosavybės plotą ir ribas, tam kad būtų galima nekliudomai disponuoti savo nekilnojamuoju turtu. Geodeziniai, kadastriniai matavimai Lazdijuose, Lazdijų rajone,
Geodeziniai matavimai reikalingi parduodant, dovanojant ar išnuomojant privačios žemės sklypus ne žemės ūkio veiklai (kitai paskirčiai), taip pat kitais atvejais, jeigu šių matavimų pageidauja žemės savininkas.

Pastatų, statinių, patalpų, butų, gyvenamųjų namų kadastriniai matavimai
Statybų techninė / geodezinė priežiūra – inžinerinių tinklų ar suprojektuotų statinių nužymėjimas bei jų kontrolės vykdymas.
Pildome statinių užbaigimo deklaracijas priduodant pastatą iki 80m2.
Žemės sklypų kadastriniai, geodeziniai matavimai, kadastrinių duomenų surinkimo ir tikslinimo darbai
Žemės sklypų kadastrinis (geodezinis) matavimas ir planų bei matavimo bylų parengimas - tai tikslus suformuotų žemės sklypų plotų nustatymas, plano ir kitų duomenų, kuriuos reikia įrašyti į kadastro duomenų bazę, parengimas.
Kadastriniai matavimai – žemės sklypų ribų nužymėjimai- nužymėjimas, ribų žymėjimas vietovėje, sklypų ribų planai Lazdijų rajone, Lazdijų apylinkėse.

Ribų nužymėjimai vykdomi tada, kai jau turite parengtą žemės sklypo ribų planą seniau. Matininkas, atvykęs į Jūsų žemės sklypą pagal duotas koordinates parodo sklypo ribų posūkio taškus, kur sklypo savininkas juos pažymi (įkala kuolus). Galime nužymėti vietas pamatams, tvorai ar panašiai statybai.
Požeminių komunikacijų kadastriniai matavimai, kontrolinės ir geodezinės (išpildomosios) nuotraukos.
Kontrolinės / geodezinės nuotraukos – suprojektuotų bei paklotų inžinerinių tinklų išpildomosios nuotraukos.
Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai.
Deklaruojamų naudmenų matavimai.
Geodezija, kartografija, geodezijos paslaugos, projektavimas, inžineriniai tinklai, pastato ašių nužymėjimas
Konsultacijos žemės klausimais.
Matavimams atlikti reikalinga pateikti:
Žemės sklypo registro pažymėjimą;
Preliminarų arba detalų žemės sklypo planą;
Statinių, esančių sklype, registro pažymėjimą (jeigu yra).

DETALIEJI PLANAI

Teritorijoms, kuriose pagal savivaldybių teritorijų ir jų dalių (miestų, miestelių) bendruosius ar specialiuosius planus numatyta plėtoti gyvenamųjų namų, pramonės ir sandėliavimo, komercinių ir prekybos, visuomeninės paskirties, rekreacinių ir bendro naudojimo, inžinerinių tinklų, susisiekimo komunikacijų ir kitų objektų statybą.
Kai žemės sklypai formuojami prie naudojamų statinių.
Kai keičiama pagrindinė tikslinė žemės naudojimo paskirtis statinių statybai ir kitai veiklai plėtoti.
Detalieji planai reikalingi, kai yra formuojami žemės sklypai naujų statinių statybai ar kitai ne žemės ir miškų veiklai plėtoti.
Kai keičiamas bent vienas iš šių privalomų teritorijų tvarkymo ir naudojimo režimo reikalavimų: teritorijos (žemės sklypo) naudojimo būdas ir (ar) pobūdis, leistinas sklypo užstatymo tankumas, sklypo užstatymo intensyvumas, leistinas pastatų aukštis. Kiti teritorijos tvarkymo ir naudojimo režimo reikalavimai, jei jie nepažeidžia įstatymų ar kitų teisės aktų ir juos nustačiusi institucija raštu pritaria, gali būti tikslinami statybos techninio projekto rengimo metu;
Kai žemės sklypai padalijami, atidalijami (išskyrus, kai pagal įstatymus privačios žemės sklypus dalinti dalimis neleidžiama) ar sujungiami.
Kai keičiamos naudojamų žemės sklypų ribos ir plotas.


ŽEMĖS, ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS PADALIJIMAS AR SUJUNGIMAS


Ši paslauga reglamentuoja žemės sklypų ribų formavimą projektuojant naujus žemės sklypus, keičiant gretimų žemės sklypų ribas (atliekant amalgamaciją),
padalijant žemės sklypą į du ar daugiau sklypų,
atidalijant vieną ar daugiau žemės sklypo dalių iš bendrosios nuosavybės teise valdomo žemės sklypo,
sujungiant du ar daugiau žemės sklypų į vieną žemės sklypą.
Projektai rengiami atliekant naujai suformuotų žemės sklypų kadastrinius matavimus.
Formuojant žemės sklypus nustatomos ir paženklinamos žemės sklypų ribos, nustatomos žemės naudojimo sąlygos, ūkinės veiklos apribojimai ir servitutai, kartografuojamos žemės naudmenos, nustatoma žemės sklypų vertė. Šiai paslaugai atlikti reikia pateikti turimo žemės sklypo plano kopiją, pažymėjimą apie žemės sklypo teisinį įregistravimą, apskrities viršininko leidimą ir rajono savivaldybės išduotas projekto rengimo sąlygas.

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo (padalinimo) projektai
Žemės sklypų padalijimo, atidalijimo tarp bendraturčių, sujungimo, amalgamacijos (gretimų žemės sklypų ribų pakeitimo) darbai
Žemėtvarkos projektų rengimas

TOPOGRAFINIAI PLANAI, TOPOGRAFINĖS NUOTRAUKOS

Topografiniame plane vaizduojami esami vietovės objektai, situacija, kontūrai, reljefas ir požeminiai inžineriniai statiniai bei tinklai. Pagal nustatytą tvarką topografinis planas galioja vienerius metus, vėliau jis atnaujinamas. Planai nustatyta tvarka suderinami su visomis inžinerinius tinklus eksploatuojančiomis organizacijomis bei savivaldybėmis.Topografiniai planai sudaromi analoginėje ir/arba skaitmeninėje formoje.

Topografinis planas būtinas pradedant bet kokius projektavimo darbus, keičiant pagrindinę tikslinę žemės naudojimo paskirtį. Topografiniai planai sudaromi atliekant topografines nuotraukas ir rengiami prieš pradedant planavimo (detalaus, specialaus) arba projektavimo (statinių, pastatų, komunikacijų) darbus. Planavimo ir projektavimo darbai atliekami ant topografinio plano pagrindo.

Topografiniai / geodeziniai darbai – tai toponuotraukos, atliekamos sklypų formavimui rengiant detaliuosius planus, įvairiam projektavimui, kai projektuojami pastatai ar inžineriniai tinklai
Topografinių planų rengimas su požeminių komunikacijų geodeziniais-inžineriniais tyrinėjimais, reikalingais projektavimo ir statybos darbams atlikti.

IŠPILDOMOSIOS NUOTRAUKOS

Požeminių tinklų ir komunikacijų geodezinės nuotraukos. Tai geodeziniai matavimai, kai valstybinėje koordinačių sistemoje matuojami nutiesti požeminiai tinklai ir komunikacijos, nustatomi jų aukščiai, planinė padėtis, nurodant atstumus nuo charakteringų ir pastovių situacijos elementų. Požeminių tinklų ir komunikacijų matavimo duomenys įvedami į savivaldybių skaitmenines ar analogines duomenų bazes. Pagal nustatytą tvarką požeminiai tinklai gali būti pradėti eksploatuoti tik atlikus ir suderinus šių tinklų ir komunikacijų geodezines nuotraukas.


ŪKININKŲ SODYBŲ FORMAVIMAS

Statyba žemės ūkio paskirties žemėje, nekeičiant jos paskirties yra galima, jei statoma ūkininko sodyba ant ne mažesnio kaip 0,5 ha žemės sklypo.
Nors nemažai savivaldybių yra pasitvirtinusios bendruosius planus, kurių pagrindu galima keisti žemės paskirtį, tačiau praktika parodė, jog specialaus ir detalaus planų rengimas yra labai brangus ir dažnai tik besikooperuojantiems sklypų masyvams tinkantis sprendimas.

Ūkininko sodybos statyba galima tik tada, kuomet yra užsakomas kaimo plėtros žemėtvarkos projektas. Todėl mes siūlome Jums rinktis paprastesnį ir greitesnį būdą, kuris yra ne ką prastesnis sprendimas. Tai - ūkininko sodybos formavimas.
Vykdant kaimo plėtrą atliekamas ūkininko sodybos projektavimas, ūkininko sodybos formavimas ir ūkininko sodybos vietos parinkimas. Suderinus projektą su reikalingomis institucijomis, jau galimas ūkininko sodybos įkūrimas ir gavus statybos leidimą, ūkininko sodybos statymas.

Ūkininko sodybos formavimo - kaimo plėtros žemėtvarkos projektui atlikti reikalinga :

Žemės sklypo registro pažymėjimas.
Žemės sklypo planas (preliminarių arba geodezinių matavimų).
Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimas. Geriausia, kad ūkininko ūkis būtų registruotas būtent tame sklype, kuriame Jūs norite suformuoti sodybą.
Savivaldybės, kurioje yra Jūsų sklypas, teritorijų planavimo skyriaus išduotas planavimo sąlygas ir planavimo sąlygų sąvadą kaimo plėtros žemėtvarkos projektui rengti.
Jeigu Jūsų sklypas yra draustinyje papildomai pateikiate Aplinkos apsaugos ministerijos Jūsų apskrities regiono aplinkos apsaugos departamento planavimo sąlygas.
Topografinę sklypo nuotrauką (toponuotrauka) atliktą ne seniau nei prieš 1 metus. Jei jos neturite, mes ją atliekame prieš formuodami ūkininko sodybą.

Žemėtvarka, geodezija, kartografija visoje Lietuvoje

Įmonės nuotraukos:
GeodalaGeodala nuotraukaFoto Geodala (302481496)Įmonės Geodala nuotraukosGEODALA, UAB veikla: Žemės matavimaiGeodala, UAB nuotraukaFoto Geodala, UAB (302481496)Įmonės Geodala, UAB nuotraukosžemės sklypų sklypoGeodalaGeodalaGeodala
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: žemėtvarka, žemėtvarkos darbai Lazdijuose, geodeziniai matavimai Lazdijuose, inžinerinių tinklų išpildomosios geodezinės nuotraukos, geodezija kartografija, inžinerinių tinklų nužymėjimas, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, kaimo sklypų kadastriniai matavimai, inžinerinių komunikacijų geodezinės kontrolės nuotraukos, ūkininkų žemių ribų matavimas, inžinerinių topografinių planų sudarymas, inžineriniai topografiniai planai, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 302481496
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Geodala, UAB (įmonės kodas 302481496) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Trys strategijos: patarė, nuo ko įmonės turėtų pradėti savo energetinio efektyvumo planą
Trys strategijos: patarė, nuo ko įmonės turėtų pradėti savo energetinio efektyvumo planą
Energetiškai efektyvi įmonė ne tik mažina savo poveikį aplinkai, bet ir patiria gerokai mažesnes sąnaudas bei didina savo konkurencingumą rinkoje. Vis tik įmonių, kurios vestų apskaitą ne pagal...
Krizių akivaizdoje regionų verslininkai vienijasi: kartu spręsti problemas lengviau nei po vieną
Krizių akivaizdoje regionų verslininkai vienijasi: kartu spręsti problemas lengviau nei po vieną
Nuo 2020-ųjų pasaulį viena po kitos krečiančios krizės paveikė visus, tačiau itin skaudžiai nuo to nukentėjo ir vis dar pasekmes jaučia verslai. Lietuvos banko ekonomistų duomenimis, Lietuvoje...
E. parašas: kaip jis padeda gyventojams ir valstybės institucijoms
E. parašas: kaip jis padeda gyventojams ir valstybės institucijoms
Į mūsų visuomenės aktyvų socialinį ir darbinį gyvenimą įsilieja pirmoji karta, kuriai nuo gimimo buvo prieinamos išmaniosios technologijos ir internetas. Tai vadinamoji Z arba "skaitmeninė karta"...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Naujausias finansines ataskaitas jau pateikė įmonių:

Pelnai labiausiai auga
Pelnai labiausiai krenta

Apklausa

Ar skaitote knygas?

Akcijų kainos

Intel 31,44 +4,83%
Manchester United 19,32 +3,43%
Pfizer 38,02 +2,73%
Humana 501,87 +1,37%
Macy's 13,59 -3,69%
Ford 12,00 -4,69%
NVIDIA 378,34 -5,68%
Hewlett-Packard 29,06 -6,05%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 1,46 +13,18%
Benzinas 2,77 +9,92%
Dujos (JAV) 2,16 -6,09%
Jautiena 5,67 +1,43%
Dyzelis 2,59 -5,82%
Auksas 1999,77 +4,55%
Ryžiai 501,00 +5,25%
Anglis 194,28 +3,77%