Įmonė Analitika

UAB "Analitika"

Auditas | Apskaita | Verslo konsultacijos

Įmonės kodas 301492803
PVM mokėtojo kodas LT100008580017
Stipriausi Lietuvoje 2017-2022
Vadovas Danius Stražinskas, direktorius
Adresas Konstitucijos pr. 12-202, LT-09308 Vilnius
Telefonas Analitika Telefonas
Vadovo telefonas Analitika Vadovo telefonas
Buhalterijos telefonas Analitika Buhalterijos telefonas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su Analitika

Bankas AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT457044060006272666
Darbo laikas I-V 9:00 - 18:00
Darbuotojai 5 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 267,50 € (2023 m. liepa) Atlyginimų istorija ›
Pardavimo pajamos 2022: 122 527 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2022: 8 804 € Plačiau ›
Pranešimai
Auditorių rūmai
  • Auditorių rūmai: Audito įmonė (informacija Rekvizitai.lt svetainėje atnaujinta 2023-09-01).
Įstatinis kapitalas 2 896,00 €
Įmonės amžius 15 metų 9 mėnesiai 6 dienos
Kredito rizika
Vidutinė
Plačiau ›
Ataskaita Profesionali ataskaita

Ataskaitoje yra specifinių duomenų Plačiau ›

Įvertinimas

Įmonės aprašymas

UAB Analitika - tai audito ir konsultavimo kompanija, veikianti nuo 2007 metų. Į Lietuvos Respublikos audito įmonių sąrašą įrašyta 2014 m. Teikiame profesionalias audito, apskaitos, finansų valdymo ir verslo konsultavimo paslaugas įmonėms ir jų vadovams. Pritaikome individualias rekomendacijas, kurias sudarome nuoseklios poreikių analizės dėka. UAB Analitika yra Lietuvos auditorių rūmų, Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, BNI verslo ryšių plėtros organizacijos narys.

TEIKIAMOS PASLAUGOS:

  • Finansinių ataskaitų ir veiklos auditas;
  • Buhalterinė apskaita, mokesčiai, finansų valdymas;
  • Konsultacijos verslo organizavimo klausimais.

KALBOS: LT, EN, RU, PL.

AUDITAS

Įmonių finansinių ataskaitų audito ir užtikrinimo užduočių vykdymas pagal Tarptautinius audito standartus. Įmonės specialistai sukaupė ilgametę patirtį teikdami audito paslaugas valstybės, savivaldybių bei privataus verslo įmonėms, tarptautiniais fondais finansuojamų projektų, reguliuojamos ir licencijuojamos veiklos vykdytojams, politiniams partijoms ir politinių kampanijų dalyviams, kino filmų gamintojams.

Įmonių veiklos (vidaus) audito užduočių vykdymas nukreiptas į įmonių veiklos organizavimo, efektyvumo ir ekonomiškumo įvertinimą. Remdamiesi veiklos (vidaus) audito rezultatais, padedame klientams parengti veiklos tobulinimo, plėtros ir augimo programas. Konsultuojame bei teikiame metodinę paramą diegiant mūsų pasiūlytas rekomendacijas ir programas.

Papildoma nauda klientams - audito paslaugų atlikimo metu teikiame nemokamas konsultacijas buhalterinės apskaitos metodikos ir mokesčių apskaičiavimo ir deklaravimo klausimais.

BUHALTERINĖ APSKAITA

Kompleksinių buhalterinės apskaitos paslaugų teikimas. Pasirūpiname pilna kliento verslo buhalterine apskaita, apskaitos politikos formavimu, deklaracijų ir ataskaitų parengimu bei pateikimu įmonės vadovybei ir kontroliuojančioms institucijoms. Paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu: patogiai, greitai ir patikimai. Suteikiama galimybė vadovybei operatyviai gauti informaciją, reikalingą įmonės valdymui.

Mokesčių optimizavimas. Teikiame konsultacijas mokesčių apskaičiavimo ir deklaravimo klausimais. Suteikiame informaciją apie mokesčių lengvatas bei legalias mokesčių optimizavimo galimybes.

Įmonių finansų valdymo paslaugų teikimas. Padedame įmonėms kontroliuoti vykdomos veiklos ir projektų pelningumą bei optimizuoti sąnaudas, stebėti bei analizuoti veiklos rezultatus, sudaryti biudžetus, valdyti apyvartinį kapitalą bei rizikas.

Papildoma nauda klientams - buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo metu nemokamai įvertiname kliento finansinę būklę, teikiame konsultacijas darbo ir civilinės teisės klausimais.

VERSLO KONSULTACIJOS

Verslo mentorystės ir konsultavimo paslaugų teikimas įmonėms, kurios siekia pasirengti ir įgyvendinti augimo ir pokyčių strategiją bei optimizuoti ir suderinti strateginių krypčių veiklas: struktūrą, vidaus kultūrą, verslo procesus, vidinę ir šorinę komunikaciją, klientų aptarnavimo standartus, finansų ir personalo valdymą, kontrolės sistemą ir rizikos valdymą.

Konsultavimas įmonių veiklos organizavimo klausimais: steigimas, likvidavimas, reorganizavimas, pertvarkymas, bankrotas.

Papildoma nauda klientams - teikiame nemokamas konsultacijas verslą pradedantiems asmenims. Už palankią kainą siūlome kompleksinį paslaugų rinkinį, skirtą mažoms įmonėms: buhalterinės apskaitos paslaugos ir konsultavimo finansų valdymo, teisės ir įmonės veiklos organizavimo klausimais.

KODĖL VERTA MUS RINKTIS?

Teikiame paslaugas greitai, patogiai ir patikimai. Ilgametė patirtis, įgyta sprendžiant plataus klientų spektro užduotis, aukštos profesinės kultūros specialistai padeda įmonėms ir jų vadovams įsivertinti esamą padėtį, spręsti iškilusius klausimus bei įgyvendinti verslo plėtros ir pokyčių planus.

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį
Kitos šio miesto įmonės: Vilnius Kitos įmonės šioje gatvėje: Konstitucijos pr.
Raktažodžiai: Konsultacijos verslo organizavimo klausimais, uab analitika, analitika, analitika uab, įmonių steigimas, įmonių likvidavimas, įmonių reorganizavimas, įmonių pertvarkymas, įmonių bankrotas, kas yra auditas, ka tikrina auditas, Finansinis auditas, rodyti visus...

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės UAB "Analitika" (įmonės kodas 301492803) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.