Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Analitika

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Analitika

Atsiliepimai apie UAB "Analitika"

Auditas | Apskaita | Verslo konsultacijos

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Analitika"

UAB,,KARALIŠKA KIBININĖ''
2021-06-04 14:14:49 IP 2fcokh64
Šios įmonės paslaugomis naudojamės jau keletą metų iš eilės. Tai kompetentinga audito įmonė, kuri laiku ir atsakingai atlieką savo darbą. Rekomenduojame ir kitoms rinktis audito kompaniją UAB, , Analitika"
Dėkoju už profesionaliai, o tuo pačiu aiškiai ir kantriai, suteiktas konsultacijas apskaitos klausimais
UAB "AD Services"
2021-05-23 21:26:57 IP 2eehh6t7
Keletą metų sėkmingai bendradarbiaujame su audito įmone UAB „Analitika“. Atsakingai atlieka savo darbą. Esame labai patenkinti. Rekomenduojame UAB "Analitika" rinktis ir kitoms įmonėms.
UAB ,,Baldai Jums"
2021-03-31 13:44:36 IP 2e7r1pqq
UAB, , Baldai Jums“ jau pakankamai ilgą laiką bendradarbiauja su audito kompanija UAB, , Analitika“.
Mes esame patenkinti audito įmonės laiku ir kokybiškai atliekamu darbu. Manome, kad toks sėkmingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su šia audito kompanija išsivystė nuo abipusio sugebėjimo suprasti, išsiaiškinti, įvertinti tam tikrus įvykius, veiksmus ar faktus.
UAB, , Analitika“ auditorius visuomet įsiklauso į supančią aplinką, sugeba suprasti ir įvertinti įvairiausius įmonės veiklos ir poelgių aspektus, pataria ne tik audito apimties ribose, bet ir kur kas platesniu aspektu.
Rekomenduojame rinktis UAB, , Analitika“ audito kompaniją.
UAB "Kaišiadorių vandenys"
2021-03-26 13:46:09 IP 2i24urkf
Su UAB "Analitika" bendradarbiaujame jau keletą metų. Tai kompetentinga audito įmonė. Atsakingai atlieka savo darbą. Tik geriausi atsiliepimai. Konsultuoja, pataria, padeda rasti geriausius sprendimus. Rekomenduojame UAB "Analitika" rinktis ir kitoms įmonėms.
UAB IGNALINOS ŠILUMOS TINKLAI
2021-03-25 15:29:07 IP 5c9frv9r
Su šia įmone bendradarbiaujame jau keletą metų. Kompetetinga audito įmonė. Atsakingai atlieka savo darbą.Esame patenkinti.Konsultuoja, pataria, padeda rasti geriausius sprendimus. Rekomenduojame UAB "Analitika" rinktis ir kitoms įmonėms.
Dėkoju už aukštą teikiamų buhalterijos apskaitos paslaugų kokybę ir operatyvumą. Rekomenduoju. Patikima firma.
UAB "Molėtų švara"
2021-03-24 11:35:32 IP 2i51bfta
Puiki audito įmonė, kuri ne tik kvalifikuotai atlieka savo darbą, bet ir konsultuoja bei maloniai pataria. Jau keletą metų bendradarbiaujame, - tik patys geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju šią įmonę ne tik kaip mokesčių bei buhalterinės apskaitos specialistus, bet ir procesų bei dokumentų valdymo ekspertus.
UAB "Trakų kooperacijos prekyba"
2021-03-23 14:36:58 IP 2i250o56
UAB "Analitika" įmonės darbuotojai puikiai ir kvalifikuotai atlieka savo darbą. Mūsų įmonė sėkmingai bendradarbiauja bei konsultuojasi. Patarimai yra naudingi, kokybiškai ir laiku teikiami buhalterinės apskaitos srityje. Rekomenduojame UAB "Analitika" ir kitoms įmonėms.
MB Šokio Meistrai
2021-03-22 19:20:17 IP 29mjpmru
Naudoajmės šios įmonės teikiamomis buhalterines paskaitos paslaugomis. Esame labai patenkinti. Labai profesionaliai ir aiškiai įšaiškina visus iškylusius buhalterinius klausimus, bei padeda rasti gėriausius sprendimus. Rekomenduojame!
Labai dėkinga už puikią konsultaciją. Pradėti verslą, kaip abecėlę iš naujo mokintis. Pradžia visada nuo A - ANALITIKA.
Tikėjausi minimaliai, gavau maksimaliai.
UAB "Verslo administravimas ir apskaita"
2021-03-14 14:27:57 IP 2i585jg1
Puikiai! Laiku ir kokybiškai tvarko buhalterinę apskaitą. UAB ANALITIKA rekomenduoju visiems..
Dėkoju už suteiktą konsultaciją bei naudingą ir malonų bendravimą. Gavau išsamią informaciją apie verslo pradžios galimybes, įmonės steigimą bei mokesčius. Rekomenduoju kreiptis
UAB Molėtų autobusų parkas
2021-03-12 14:38:58 IP 2i2509hr
Keletą metų sėkmingai bendradarbiaujame su audito įmone. Esame labai patenkinti aukštos kvalifikacijos, profesionalių specialistų darbu. Naudingi patarimai, malonus bendravimas. Rekomenduojame rinktis šią įmonę.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?