Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Technoaura, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Technoaura

Atsiliepimai apie Technoaura, UAB

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Technoaura, UAB

Pirkau oro sausintuvą. Nepatiko dėl skleidžiamos smarvės. Norėjau pakeisti į kitą arba grąžinti, bet nuo to momento Martynas pasidarė nesukalbamas. Siūlau pas šį pardavėją nieko nepurkti, nes įsigiję netinkamą daiktą nebegrąžinsite, nebent per teismą.
Puiku....Gera pirkti TECHNOAUROJE, aciu Martynui.Patiko viskas, nuo derybu iki pristatymo, laiku ir vietoj.....sekmes Jums.Rekomenduoju visiems.
Pirkom dušo kabina tai prekė buvo pristatyta greitai ir laiku, kaip ir buvo sutarta, bet jos kokybė tai mus nuvylė.
Nežiūrėkim į veidą rustu pardavėjo, o aptarnavimas ir konsultacija labai patenkintas, visa buitine technika perku tik toje parduotuvėje. Per šventes ir pasipuošia šventiškai.
Pristatymas apgailetinas. Dauguma čia pasisako, kaip yra nudžiuginti dėl greito pristatymo, bet mano atveju pristatymas truko 8 dienas, vietoje Jų deklaruojamų 1-2 d.d.. Užsisakiau kriauklę pirmadienį vakare, Antradienį iki pietų gavau sąskaitą apmokėjimui, apmokėjau ir trčiadieni jau laukiu savo prekės, bet gaunu tik pranešimą, kad prekė atvyks ketvirtadienį. Ketvirtadienį gaunu žinutę su atsiprašymu dėl vėlavimo ir kad prekė atvyks tik penktadienį, tačiau atėjus penktadieniui, pasiskambinu kontaktiniu numeriu, kad įsitikinti, kad penktadienį tikrai jau gausiu savo kriauklę, išgirstu atsiprašymus ir tai jog kriauklė atvyks tik po išeiginių, pirmadienį. Taigi sklandus virtuvės baldų montavimas šeštadienį buvo sužlugdytas, kadangi be kriauklės nebuvo galimybės atlikti visų darbų. Už sutaupytus 10 eurų už kriauklę, teko 3 val. gaišti parduotuvėse ieškant tokios pat kriauklės, bet veltui ir mokėti meistrui už papildomą atvažiavimą, dėl kriauklės įmontavimo.
Patiko apsipirkti Technoauroje. Labai greitai pristatė prekę. Prekė kokybiška. Malonus bendravimas.
Gera įmonė, pirkom šaldytuvą, nebrangiai, greitai atvežė. Veikia jau daugiau nei porą metų.
Puikus servisas, išmanymas apie parduodamas prekes, geros konsultacijos. Džiugu, jog yra tokių įmonių, Martynai.
Prastai. Prekes parduodamos brangiau nei kitur. Manau kainos patys kaip nori taip nustato. Kas nepasidomi ta ir apgauna su kainomis. Paslaugas atlieka greitai, bet su kainomis žaidžia. Gal kokia inspekcija pasidomi šia parduotuve.
Dėkoju Martynui už parinktą šaldytuvą. Prekė gavome tokią, kokios norėjome ir kaina buvo daug žemesnė nei kitur. Pristatyta buvo laiku ir tvarkinga. Pirkinys atitiko visus lūkesčius. Sekantį kartą tikrai naudosiuosi technoauros paslaugomis.
Labai nusivyliau, kai gavau masinele, kurios korpusas laisvas ir garsas per didelis, kaip neturi buti. Su pardavejais susisiekus siunciau kelis kartus i servisa, kurie jokio defekto nemato, pardavejai del to keisti nenori. Net negaliu parduoti zmogui tokios, ka jau kalbeti kiek sumokejau. Guli dabar daiktas, nes zmogui net prie ausies negalima prikist. Neprasiau sumos grazinti, tik sutvarkyti arba pakeisti, bet deja. Turbut rysiai veikia.
Technoauroje pirkau Šaldytuvą. Maloniai nustebino. Uždaviau kelis klausimus, vadybininko atsakymai buvo aiškūs, tikslūs. Pristatymas buvo kaip sutarta. Prekė tvarkinga. Ačiū jums už operatyvumą. Daugiau tokių įmonių. Šaunuoliai...
Technoauroje pirkau viryklę ir garų surinkėją, nustebino labai profesionalus, greitas ir malonus aptarnavimas. Gavau prekes orginaliam įpakavime kas labai nudžiugino, nes daiktai nesubraižyti, nesulankstyti. Nors kainos palyginus su kitais pardavėjais irgi geros. Martynui atskiras nuoširdus ačiū. Neišpuikite, išlikite tokiais pat greitais, profesionaliais, geros nuotaikos ir daug, daug pirkėjų...
Į šią internetinę parduotuvę atkreipiau dėmesį dėl mažesnės, lyginant su kitais kitomis parduotuvėmis, ieškomos prekės (skalbyklė) kainos. Kadangi ši parduotuvė man asmeniškai buvo mažiau žinoma, tai, prisipažįstu, nerimavau dėl paties užsakymo vykdymo. Nusprendžiau iš pradžių paskambinti. Gavus iš vadybininko Martyno aiškius ir greitus atsakymus (tas, beje, dažnai nepavyksta, skambinant internetinių parduotuvių nurodytais telefonų numeriais), nusprendžiau prekę įsigyti čia. Ir nenusivyliau. Prekė buvo pristatyta greitai ir laiku, kaip ir buvo sutarta, o iškilę klausimai dėl įsigytos prekės papildomų garantijų irgi buvo operatyviai išspręsti.
Pirkom šaldiklį. Maloniai nustebino, kad prekę įsigijom be nereikalingų rūpesčių! Šaunuolė "Technoaura"! Dalykiška ir greita!
Nieko gero apie sia imone pasakyti negaleciu, kazkaip nerealiai atrodo visi patenkinti klientai, kogero pats Martynas cia bus nagus prikises.Nieko jau senai pas juos nebeperku Naujojoje Akmenėje, nes direktorius surukes atrodo, kad jam esi skolingas pirkdamas, o jei kokio problemos tai dar ir iskolios.Yra žymiai geresniu esopu ir nesuku sau galvos.
Sako, kad stebuklų nebūna - netiesa, tai gali padaryti šis kolektyvas. Pirkau viryklę. Pristatė sekančią dieną patogiu laiku. Malonus ir profesionalus aptarnavimas, gera gaminio ir pristatymo kaina. Sėkmės Martynui ir visam jo kolektyvui.
Keletą kartų pirkau lauko duris. Pristatymo ir prekės kaina palyginus su kitomis svetainėmis pati prieinamiausia.Geras aptarnavimas.Ačiū
Gera kaina ir operatyvus bei sklandus pristatymas, ačiū!
Tikrai gera kaina, paslaugus aptarnavimas, kaip sutarėm, taip ir gavom, rekomenduoju. Ačiū Martynui.
Pirkau saldikli, kaip sutarem viskas laiku pristatyta ir kaina gera. Rekomenduoju
Pirkau saldytuva. Labai greitai atveze! Malonus aptarnavimas! Rekomenduoju!!!
Ieškojome mažiausios kainos skalbyklei-džiovyklei ir radome šioje įmonėje. Atvežė labai greitai, prieš tai suderinę tinkamą laiką. Kultūringas aptarnavimas. Rekomenduoju.
Pristatymas terminas atitiko nurodyta uzsakymo metu. Lankstus ir greitas aptarnavimas. Rekomenduoju.
Pirkau šaldytuvą. Atvežė į Plungę sekančią dieną. Pristatymas 6 Eur. Ačiū, esu patenkintas.
Kokybiškas, profesionalus Martyno aptarnavimas. Planuoju čia pirkti ir toliau, rekomenduosiu šią įmonę ir pažįstamiems.Sėkmės.
UAB "Technoaura" pirkau pirmą kartą. Kokybiškas, profesionalus aptarnavimas, žemos kainos, greitas pristatymas. Dėkinga vadybininkui Martynui už kultūringą ir profesionalų aptarnavimą. Planuoju čia pirkti ir ateityje. Rekomenduosiu šią įmonę savo pažįstamiems.
Prekiu kaina pati patrauklausia, netgi pristatymo data ir laika pavyko suderinti pagal pageidavima :) rekomenduoju sita imone
Mažiausia šaldiklio kaina, kurią pavyko rasti! Pristatė nemokamai Vilniaus mieste, kai visur kitur tokios prekės pristatymas ~15€ kainuoja
Pristatė laiku, kaip ir susitarta.
Dalykiškas ir konstruktyvus bendravimas.
Viskas aukštame lygyje!
Labai gera prekės kaina, pristatymo kaina palyginus su kitomis svetainėmis pati prieinamiausia. Žaibiškai greitas pristatymas.Rekomenduosiu visiems draugams ir pažystamiems.Likau labai patenkinta ir noriu palinkėti Jums sėkmės.
Geriausia kaina kuria pavyko rasti. Pristatymas per pora dienu. Rekomenduoju.
Puiki įmonė. Prekę pristatė labai operatyviai. Esu patenkinta kokybe ir kaina. Rekomenduoju.
Prekė pristatyta labai operatyviai, puikus aptarnavimas ir gera kaina
Gerai, greitai ir kas svarbiausia-pigiai.Puikus aptarnavimas.Rekomenduoju
Labai patenkinti aptarnavimu, neturime jokiu priekaistu.
Viskas greitai ir operatyviai!
Siuntą gavau per dvi dienas, 10 balų.
Patikima parduotuve, ypatingai greit ivykdo uzsakymus
Viskas operatyviai, 10 balų
Prekė kokybiška, pristatymas greitas
Pirkau jau antrą daiktą šioje bendrovėje, atvežė jau sekančią dieną, pirkau skalbyklę, tai dar ir dovanų gavau. Didelis ačiū už malonų ir greitą aptarnavimą
Super įmonė! :) labai greitai viskas įvyko, su atvežimu -100 balų. Labai greitai atvežė, punktualiai, nereikėjo laukti ilgiau nei pasakė. Pati buitinė technika-gražesnė nei nuotraukoje. Atitiko 110% lūkesčių.
Malonus bendravimas, greitas pristatymas. Pigiausios prekes. Rekomenduoju.
Jurgita Kaniuseniene
2016-10-12 10:16:09 IP 66hhrrhk
Pirkau Šaldytuvą. Viskas skandžiai, prekę gavau laiku. ačiū
Aš iš šio UAB pirkau jau dvi prekes.Likau patenkinta. Ačiū už greitą prekių pristatymą.
Greitai atsiuntė ir kaina viena iš pigiausiu, kituose tinkluose tokia preke brangesnė. Ačiū.
Viskas puikiai !
Puikus, greitas aptarnavimas, siuntinį gavau per porą dienų. Pigesnės kainos nei kitur.

Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Pramonės pr. 8E, LT-51223 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai
Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai 03-29 18:55
Pernai per dvidešimt politinių partijų gavo daugiau kaip 8,5 mln. Eur pajamų, storiausią biudžetą turėjo opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija, rodo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK)...
Sveikatos apsaugos ministras apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą 03-29 18:14
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga papildė sprendimą, kuriuo ribojamas apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimas per karantiną.
Į Europos ūkius nebeatvyksta sezoniniai darbuotojai – ragina gyventojus vykti į kaimus 03-29 17:38
Europos šalys tūkstančius darbuotojų, negalinčių dirbti karantino metu, ragina padėti vietiniams ūkininkams – jie nesulaukia sezoninių darbuotojų, įprastai atvykstančių iš kitų šalių.

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Procter & Gamble 110,17 +2,60%