Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Technoaura, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Technoaura

Atsiliepimai apie Technoaura, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Technoaura, UAB

Labai nusivyliau, kai gavau masinele, kurios korpusas laisvas ir garsas per didelis, kaip neturi buti. Su pardavejais susisiekus siunciau kelis kartus i servisa, kurie jokio defekto nemato, pardavejai del to keisti nenori. Net negaliu parduoti zmogui tokios, ka jau kalbeti kiek sumokejau. Guli dabar daiktas, nes zmogui net prie ausies negalima prikist. Neprasiau sumos grazinti, tik sutvarkyti arba pakeisti, bet deja. Turbut rysiai veikia.
Technoauroje pirkau Šaldytuvą. Maloniai nustebino. Uždaviau kelis klausimus, vadybininko atsakymai buvo aiškūs, tikslūs. Pristatymas buvo kaip sutarta. Prekė tvarkinga. Ačiū jums už operatyvumą. Daugiau tokių įmonių. Šaunuoliai...
Technoauroje pirkau viryklę ir garų surinkėją, nustebino labai profesionalus, greitas ir malonus aptarnavimas. Gavau prekes orginaliam įpakavime kas labai nudžiugino, nes daiktai nesubraižyti, nesulankstyti. Nors kainos palyginus su kitais pardavėjais irgi geros. Martynui atskiras nuoširdus ačiū. Neišpuikite, išlikite tokiais pat greitais, profesionaliais, geros nuotaikos ir daug, daug pirkėjų...
Į šią internetinę parduotuvę atkreipiau dėmesį dėl mažesnės, lyginant su kitais kitomis parduotuvėmis, ieškomos prekės (skalbyklė) kainos. Kadangi ši parduotuvė man asmeniškai buvo mažiau žinoma, tai, prisipažįstu, nerimavau dėl paties užsakymo vykdymo. Nusprendžiau iš pradžių paskambinti. Gavus iš vadybininko Martyno aiškius ir greitus atsakymus (tas, beje, dažnai nepavyksta, skambinant internetinių parduotuvių nurodytais telefonų numeriais), nusprendžiau prekę įsigyti čia. Ir nenusivyliau. Prekė buvo pristatyta greitai ir laiku, kaip ir buvo sutarta, o iškilę klausimai dėl įsigytos prekės papildomų garantijų irgi buvo operatyviai išspręsti.
Pirkom šaldiklį. Maloniai nustebino, kad prekę įsigijom be nereikalingų rūpesčių! Šaunuolė "Technoaura"! Dalykiška ir greita!
Nieko gero apie sia imone pasakyti negaleciu, kazkaip nerealiai atrodo visi patenkinti klientai, kogero pats Martynas cia bus nagus prikises.Nieko jau senai pas juos nebeperku Naujojoje Akmenėje, nes direktorius surukes atrodo, kad jam esi skolingas pirkdamas, o jei kokio problemos tai dar ir iskolios.Yra žymiai geresniu esopu ir nesuku sau galvos.
Sako, kad stebuklų nebūna - netiesa, tai gali padaryti šis kolektyvas. Pirkau viryklę. Pristatė sekančią dieną patogiu laiku. Malonus ir profesionalus aptarnavimas, gera gaminio ir pristatymo kaina. Sėkmės Martynui ir visam jo kolektyvui.
Keletą kartų pirkau lauko duris. Pristatymo ir prekės kaina palyginus su kitomis svetainėmis pati prieinamiausia.Geras aptarnavimas.Ačiū
Gera kaina ir operatyvus bei sklandus pristatymas, ačiū!
Tikrai gera kaina, paslaugus aptarnavimas, kaip sutarėm, taip ir gavom, rekomenduoju. Ačiū Martynui.
Pirkau saldikli, kaip sutarem viskas laiku pristatyta ir kaina gera. Rekomenduoju
Pirkau saldytuva. Labai greitai atveze! Malonus aptarnavimas! Rekomenduoju!!!
Ieškojome mažiausios kainos skalbyklei-džiovyklei ir radome šioje įmonėje. Atvežė labai greitai, prieš tai suderinę tinkamą laiką. Kultūringas aptarnavimas. Rekomenduoju.
Pristatymas terminas atitiko nurodyta uzsakymo metu. Lankstus ir greitas aptarnavimas. Rekomenduoju.
Pirkau šaldytuvą. Atvežė į Plungę sekančią dieną. Pristatymas 6 Eur. Ačiū, esu patenkintas.
Kokybiškas, profesionalus Martyno aptarnavimas. Planuoju čia pirkti ir toliau, rekomenduosiu šią įmonę ir pažįstamiems.Sėkmės.
UAB "Technoaura" pirkau pirmą kartą. Kokybiškas, profesionalus aptarnavimas, žemos kainos, greitas pristatymas. Dėkinga vadybininkui Martynui už kultūringą ir profesionalų aptarnavimą. Planuoju čia pirkti ir ateityje. Rekomenduosiu šią įmonę savo pažįstamiems.
Prekiu kaina pati patrauklausia, netgi pristatymo data ir laika pavyko suderinti pagal pageidavima :) rekomenduoju sita imone
Mažiausia šaldiklio kaina, kurią pavyko rasti! Pristatė nemokamai Vilniaus mieste, kai visur kitur tokios prekės pristatymas ~15€ kainuoja
Pristatė laiku, kaip ir susitarta.
Dalykiškas ir konstruktyvus bendravimas.
Viskas aukštame lygyje!
Labai gera prekės kaina, pristatymo kaina palyginus su kitomis svetainėmis pati prieinamiausia. Žaibiškai greitas pristatymas.Rekomenduosiu visiems draugams ir pažystamiems.Likau labai patenkinta ir noriu palinkėti Jums sėkmės.
Geriausia kaina kuria pavyko rasti. Pristatymas per pora dienu. Rekomenduoju.
Puiki įmonė. Prekę pristatė labai operatyviai. Esu patenkinta kokybe ir kaina. Rekomenduoju.
Prekė pristatyta labai operatyviai, puikus aptarnavimas ir gera kaina
Gerai, greitai ir kas svarbiausia-pigiai.Puikus aptarnavimas.Rekomenduoju
Labai patenkinti aptarnavimu, neturime jokiu priekaistu.
Viskas greitai ir operatyviai!
Siuntą gavau per dvi dienas, 10 balų.
Patikima parduotuve, ypatingai greit ivykdo uzsakymus
Viskas operatyviai, 10 balų
Prekė kokybiška, pristatymas greitas
Pirkau jau antrą daiktą šioje bendrovėje, atvežė jau sekančią dieną, pirkau skalbyklę, tai dar ir dovanų gavau. Didelis ačiū už malonų ir greitą aptarnavimą
Super įmonė! :) labai greitai viskas įvyko, su atvežimu -100 balų. Labai greitai atvežė, punktualiai, nereikėjo laukti ilgiau nei pasakė. Pati buitinė technika-gražesnė nei nuotraukoje. Atitiko 110% lūkesčių.
Malonus bendravimas, greitas pristatymas. Pigiausios prekes. Rekomenduoju.
Jurgita Kaniuseniene
2016-10-12 10:16:09 IP 213.190.45.236
Pirkau Šaldytuvą. Viskas skandžiai, prekę gavau laiku. ačiū
Aš iš šio UAB pirkau jau dvi prekes.Likau patenkinta. Ačiū už greitą prekių pristatymą.
Greitai atsiuntė ir kaina viena iš pigiausiu, kituose tinkluose tokia preke brangesnė. Ačiū.
Viskas puikiai !
Puikus, greitas aptarnavimas, siuntinį gavau per porą dienų. Pigesnės kainos nei kitur.
Gaila, kad nežinojau, jog jie ir dušo kabinas pardavinėja...
Įsigijau puikų šaldytuvą. Kaina mažesnė nei kitur. Pristatymas greitas, jau sekantį rytą džiaugiausi pirkiniu. Į visus užklausimus pardavėjas skubiai ir išsamiai atsakė. Ačiū už kokybišką aptarnavimą ir sekmės darbe
Gera kaina, malonus aptarnavimas, viskas vyksta kaip sutarta.
Dekui imonei uz greitai ispildytus norus, preke buvo pristatyta laiku, darbuotojai paslaugus ir malonus.Sekmes jums! ir toliau taip su klijantais :-)
Gavom greitai, malonu buvo bendrauti
Esame labai patenkinti aptarnavimu bei greitai gautais daiktais.Ačiū
Patenkintas ir kaina ir aptarnavimu
Malonus ir profesionalus aptarnavimas, geros kainos ir greitas pristatymas-viskas aukštumoje. Pabandykite pirkti ir, manau, nenusivilsite
Labai profesionaliai patarė renkantis pirkinius, kurių kainos, kiek tuo laikotarpiu domėjausi, buvo mažiausios palyginus su kitų pardavėjų siūlytomis. Siuntinukas atkeliavo per dvi dienas, laukimas tikrai neprailgo. Sėkmės darbuose, tikrai dar ne kartą užsuksiu pasižvalgyti į Jūsų internetinį puslapį.
Pirkom šaldytuvą. Konsultantas aiškiai ir išsamiai atsakė į visus klausimus, kadangi artėjo savaitgalis, suderinome pristatymo laiką ir sąlygas taip, kad palanku būtų mums, puikus aptarnavimas ! Ačiū ir sėkmės!!!

1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Popieriniai institucijų žaidimai
Popieriniai institucijų žaidimai 11-23 06:41
Keliasdešimt tūkstančių eurų kainavusios Lietuvos ekonominių teritorijų specializacijos studijos, parengtos Ūkio ministerijos užsakymu, autoriai siūlo šalį padalyti į keturis regionus – išgryninti...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

3M 231,58 -1,07%
Red Hat 126,59 -1,49%