Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Techmada, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Techmada

Atsiliepimai apie Techmada, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Techmada, UAB

Gerbiamas NEREKOMENDUOJU Tadeuš, paskutinis Jūsų laiškas buvo mums siūstas po savaitės pateikus mums užsakymą spalio 4 dieną, kuriame rašėte jog jei nepavyksta pristatyti prekės atšaukiate užsakymą, kelias dienas nepavykus mums su Jumis susisiekti telefonu ir suderinti pristatymo dienos Jūsų užsakymą atšaukėme kadangi prekė buvo užsakoma, po dviejų savaičių rašote komentarus čia, net nepabandę mums parašyti ar paskambinti ir teigiate jog mėnesį nesulaukiate užsakytos iš mūsų prekės, nors po pirmo komentaro parašymo pavykus Jums prisiskambinti ir pasiūlius papildomą nuolaidą nesusipratimui išspręsti, sakote jog prekę jau seniai įsigijote kitur ir ji Jums nereikalinga. Tai nelabai suprantamas tuomet Jūsų poelgis.. Nuoširdžiai atsiprašome.
Tiems, kas tikrai brangina savo laiką, siūlau neprasidėti su šia įmone. Užsakiau vandens šildytuvą prieš 1mėn, ir iki šiol jo negaunu. Pats turiu rašyti, klausti ir domėtis kur yra mano užsakyta prekė (ir ne visada dar gaunu atsakymą iš pirmo parašyto laiško). Tikras pasityčiojimas iš klientų.
Ale 2018-09-17 14:26:33
As ja kaip du men. Laukiu prekes. Jauciu kad nepasiseke pasirinkus sia firma. Reikes grazint pinigus. Gaila kad pries uzsakant nepasidomejau firma.
Sveiki. Imones vadovas susisieke su manim.zada sutvarkyti visus esamus trukdzius del uzsakytos prekes.
Pirkome prekę internetu 2018 m. liepos 12 d. Mokėjimo būdą pasirinkome grynais, kai prekes pristatys kurjeris. Dvi savaites nesulaukus žinių iš Pardavėjo susisiekėme nurodytu telefonu. Paaiškėjo, jog Jų svetainei techniniai nesklandumai nėra svetimi ir tokios prekės sandėlyje nebėra, o darbuotojas, tvarkęs mūsų užsakymą, bendravęs su gamintoju, nesutvarkė užsakymo iki galo ir išėjo atostogauti. Pardavėjui paprašius valandėlės laiko išsiaiškinti situaciją, žinių iš Jo tą dieną nebesulaukėme. Paskambinus sekančią dieną išgirdome, kad prekę pagaminti užtruks dvi savaites, ir norint patvirtinti užsakymą reikia 30% avanso nuo prekės vertės. Džiugu tik tiek, jog su Pardavėju įmanoma susisiekti telefonu.
Man viskas gerai sekesi su sia firma, visiems rekomenduoju tik is geros puses, preke gavau kokybiska ir uz labai gera kaina. Jei ko prireiks ateityje, tikrai pas Jus pirksiu :)

Aciu Jums ir sekmes
Audrius 2018-06-11 14:08:22
El. parduotuvėje apmokėjau prekę (2018-05-02) ir laukiau atkeliaujant per kurjerio tarnybą. Nurodomas pristatymo periodas 4 d.d.
Kai po savaitės nieko negavau, susisiekiau ir man pasakė, kad "kažkas užstrigo pas tiekėja. Išsiaiškinsim".

Prekės taip ir negavau. Ragelio daugiau niekas nekelia ir į laiškus nereaguoja.
Siūlau niekam nieko neapmokėti iškarto, o pasinaudoti "apmokėjimas atsiimant" funkcija, nes pinigus atgauti bus galvos skausmas. Man nesigauna atgauti daugiau nei vienas mėnuo (šiandien jau 2018-06-11) :- (
Pagaliau 2018-06-13 dieną įmonė gražino pinigus už nepristatytas prekes...

Andrejus 2018-05-25 17:27:37
El. parduotuvėje apmokėjau prekę ir laukiau atkeliaujant per kurjerio tarnybą. Nurodomas pristatymo periodas 4 d.d.
Kai po savaitės nieko negavau, pasiskambinau ir man pasake, kad "kažkas užstrigo pas tiekėja. Išsiaiškinsim".

Prekės taip ir negavau. Ragelio daugiau niekas nekelia ir į laiškus nereaguoja.
Siulau niekam nieko neapmokėti iškarto, o pasinaudoti "apmokėjimas atsiimant" funkcija, nes pinigus atgauti bus galvos skausmas. Man nesigauna atgauti (jau 25 dienos).
2018-06-01
Įmonė atsiprašė ir gražino pinigus už nepristatytas prekes.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

JAV leista kultivuoti modifikuotą, maistui tinkamą medvilnę
JAV leista kultivuoti modifikuotą, maistui tinkamą medvilnę 10-23 06:55
JAV reguliacinės tarnybos suteikė savo šalies ūkininkams teisę auginti medvilnę, kuri yra genetiškai modifikuota taip, kad būtų tinkama žmonių maitinimui. Manoma, kad šis naujas, daug proteinų...
Lietuva iš verslo liudijimų jau išaugo
Lietuva iš verslo liudijimų jau išaugo 10-23 06:50
Kai kurių paslaugas teikiančių smulkių verslininkų laukia permainos – Finansų ministerija (FM) rengia siūlymus panaikinti verslo liudijimus: naujovė palies statybos, autoservisų bei auklių...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Adobe Systems 251,06 +2,46%