Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Techmada, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Techmada

Atsiliepimai apie Techmada, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Techmada, UAB

JULIJA 2020-06-18 19:20:11
Aš taip pat pakliuvau ant šio "kabliuko". Prekę užsakiau birželio 8d. ir pervedžiau pinigus, iki šiol jokių žinių: niekas neatrašo, nekelia ragelio. Po 14 d. taip pat kreipsiuos į vartotojų teises. Gal kažkam jau pavyko daugiau pasistūmėti dėl pinigų grąžinimo? Įdomu kur reikėtų kreiptis dėl šios įmonės svetainių blokavimo ir pan.? Tiek apgautų piliečių, o parduotuvė ligi šiol sėkmingai veikia...
Sveiki, labai pasistūmėjau atgauti pinigus iš antstolio... prieš kelias dienas gavau du pervedimus: 1. gražino antstoliui sumokėtą mokestį, ir antrą (jį pamačius nežinojau ar juoktis ar verkti) 9 eurai su centais (kai nuostolis beveik 300€), tai turbūt tuos kelis eurus gausiu kiekvieną mėnesį 2, 5 metų iš eilės...
Sveiki gal yra kitokiu budu atsijimti pinigus is sitos imones, nes su vartotoju teisėmis tik laikio gaisimas beveik 2menesiu laukiau kol gausiu nutarima is jų. Kai tik gavau susisiekau su antstoliu kontora... Pasidomejau ar turi daug prasimu del sitos firmos pasirodo jog daug... Ir uzklausius ar ira vilties atgauti pinigus sake jog nelabai...
Sveiki visi nukentėję nuo šios įmonės. Apgavo ir mane. Siūlau susivienyti bendram teismui. Telefonas mano 865502515.
Jurgita 2020-05-19 14:41:24
Sveiki, aš siunčiau adresu info@zidiniaikatilai.lt. Laukiu 14 d. tada kreipsiuosi į vartotojų teises.
Sveiki, aš siunčiau į pigunamams@gmail.com ir info@pigunamams.lt

Užsakytas boileris, pinigai pervesti.
Nei boilerio, nei pinigų. Tik kyla klausimas kaip neblokuoja tokių svetainių, atvira vagystė.
VITALIJA GRIMALIENĖ 2020-05-14 15:00:40
Sveiki, nelaimės prieteliai. Gal kas žinot kokiu el. paštu reikėtų nusiųsti jiems prašymą dėl pinigų grąžinimo? Nes viešojoje erdvėje tiek el. parduotuvė, , PiguNamams", tiek UAB TECHMADA, niekur neskelbia savo el. pašto - siūlo iškart susisiekti. Tad užfiksuotų įrašų, kad siuntėte el. laišką jiems - nelieka. Nepavykus rasti jų el.pašto bus sudėtinga pateikti įrodymą, kad į Vartotojų teisias kreipėtės prieš 14 dienų. Nebent lieka SIŲSTI REGISTRUOTĄ laišką Lietuvos Paštu?
Pasidalinkite kaip sprendėte tą problemą.
VITALIJA GRIMALIENĖ
2020-05-14 15:00:40 IP 2g44d04d
Pasidalinkite kaip sprendėte tą problemą.
Gediminas 2020-05-13 12:09:59
a*******s. Užsakyta prekė pigunamams internet parduotuvėje. Apmokėta. Ir tuo viskas baigėsi. Jokių žinių tel. el.past. Niekaip nedasunta kodėl neblokuojama jų veikla, jei makliai tęsiasi ne vienerius metus? Kame čia šaknys?
Siaubas, kiek apgautų žmonių...
Panašu, kad pakliuvau ir aš į šitos įmonės spąstus. Užsakyta kaitlentė, pavedimą padariau, tuo viskas ir baigėsi. Nei į skambučius, nei el. paštu neatsako. Net nepagalvojau, kad šiais laikais dar yra tokių oficialių vagysčių... Tikiuosi greitai už blokuos visus šios įmonės tinklapius.. Iš vis ar dar kas nors gauna užsisakę iš jų tinklapių..
Vitalija Grimalienė
2020-05-06 09:48:59 IP 2cfuv8lc
Prekę (mikrobangę Elektroliux") užsakiau 2020-04-18 internetinėje parduotuvėje, , PiguNamams.lt". Sąskaitą, atsiųstą, , UAB Techmada", apmokėjau interenetine bankininkyste. Užsakymo likimas toks pats kaip ir kitų lankytojų komentaruose: Jokių patvirtinimų apie užsakymą, apie jo pristatytamą, į skambučius ir į el. laiškus niekas neatsako. Atsiliepimus paskaičiau per vėlai. Tai bus pamoka ateičiai. Tik niekaip nesuprantu, kodėl jokios instancijos nereaguoja ir neuždaro tokių neveikiančių svetainių? Šiai dienai prekės toje parduotuvėje dar mažesnėmis kainomis... Apsigavusių pirkėjšų vistiek bus. Ačiū kitiems komentavusiems, nes labai vertingi jų komentarai ir patarimai. Ačiū.
Vykintas 2020-04-16 12:16:34
Sveiki. Prekę užsakiau O4.08 negavau jokio patvirtinimo apie pinigų gavimą ir prekės užsakymą. Rašiau laiškus ir skambinau, nei į laiškus nei į skambučius atsakymo nesulaukiau. Šiandien paskutinė diena kai laukiu atsakymų, jeigu nieko nesulauksiu kreipsiuos į atitinkamas įstaigas ir tuomet jau privalėsit atsakyti už savo veiksmus. Grażios dienos!!
O tai ką veikia FNTT, turi uždaryti šią kontora.Aš tuo ir užsiimsiu
Rolandas Tamošiūnas
2020-04-21 19:15:01 IP 507ndpfp
Užsakiau kondicionierių, prekės negaunu. Į laiškus ir skambučius neatsako. Teks pradėti teisines procedūras o jei nepavyks tai pinigus atgasiu senais patikrintais metodais. Plius dar turės dadėti už moraline žala. Jokių reikalų su šia kontora
Niekad nebuvau nudeges internetine prekyba, tad ir neskaitydavau atsiliepimu. Susigundziau kaina, na turbut ir sedziu toj pacioj valty.
Nei prekes nei pinigu,
Siuo momentu kad ir apgadinta preke gauciau, nesiskusciau.
Nerijus 2020-03-17 13:59:43
Labai apmaudu, kad žmonės, kurie (per klaidą) yra gavę iš šios įmonės tai, ką užsisakė, rašo čia komentarus ir mulkina potencialias aukas. Taip, Techmada (jos savininkas ir vienintelis "darbuotojas") sukčiauja iš esmės, mano patirtis: mokėjimas avansu, kelios kontaktinės žinutės, visos medžiagos padavimas VVTAT ir, po tylos - perdavimas antstolei, - tipinė. Aš nežinau, ar ką beatgausiu, nes eilė jau stovi nemaža priekyje, bet reikia padaryti viską, kad tik niekas daugiau nepasimautų ir nebepirktų.
Jau pradėjau manyti, kad ir aš tame apgautųjų skaičiuje. Prisiskambinti neįmanoma, į laiškus nereaguoja. Palauksiu porą dienelių ir rašysiu taip pat pranešimą policijai.
UAB Techmada 2018-10-20 17:32:35
Gerbiamas NEREKOMENDUOJU Tadeuš, paskutinis Jūsų laiškas buvo mums siūstas po savaitės pateikus mums užsakymą spalio 4 dieną, kuriame rašėte jog jei nepavyksta pristatyti prekės atšaukiate užsakymą, kelias dienas nepavykus mums su Jumis susisiekti telefonu ir suderinti pristatymo dienos Jūsų užsakymą atšaukėme kadangi prekė buvo užsakoma, po dviejų savaičių rašote komentarus čia, net nepabandę mums parašyti ar paskambinti ir teigiate jog mėnesį nesulaukiate užsakytos iš mūsų prekės, nors po pirmo komentaro parašymo pavykus Jums prisiskambinti ir pasiūlius papildomą nuolaidą nesusipratimui išspręsti, sakote jog prekę jau seniai įsigijote kitur ir ji Jums nereikalinga. Tai nelabai suprantamas tuomet Jūsų poelgis.. Nuoširdžiai atsiprašome.
Sveiki.kaip su jumis susisiekt, ne el paštu, nei tel neatsakot.
Valdas 2020-03-09 19:08:19
Sveiki, uzsokau ir aš ant techmada sukčių, kokiu dokumentu reikia norint perduoti antstoliui?
Reikia el. paštu prašyti grąžinti pinigus, o jų nesulaukus po 14 dienų, reikia keiptis į VVTAT. Gavus sprendimą dėl grąžinimo - kreiptis į anstolį. Žemiau komentaruose yra dvi anttolių kontoros pagal Techmadą teritoriją.
Pirkėjas 2020-03-04 20:13:02
Būtinai parasyk elektroninį laišką į Techmada, kad atsisakai jų paslaugų ir parašyk, kad grąžintų sumokėtus pinigus už prekes. Nuo parašyto laiško turi praeiti 14 dienų ir tik tada galėsi kreiptis į Vartotojų teises.
Taip ir reika bandyti, gal pavyks.Idomu, gal kas buvote susitike gyvai.Reikėtu kad kiti pirkėjai nepakliutu i tas pačias pinkles.
AUDRIUS 2020-03-04 09:42:30
pirkejas.Pirkau ir aš radiatorius iš šios firmos, bet negavau.Teks imtis priemoniu.
Pirkejas 2020-03-03 06:58:18
Artūrai. Mano situacija su šia įmonė tokia pati, kaip ir tavo. Šiuo metu esu padavęs antstoliams. Patarčiau nieko nelaukti ir kuo greičiau kreiptis į vartotojų teises ir paskiau į antstolius. Tai nėra sudėtinga reikės kantrybės ir truputį laiko.
Artūras 2020-03-01 13:05:13
Sveiki, pas mane panaši situacija, tik aš užsakytą prekę gavau, bet ji atvyko apdaužyta, išpakavus radau lūžusių nepataisomai detalių.Kreipiausi dėl detalių pakeitimo, tai pradžiai sakė kad pakeis, vėliau dingo, į skambučius nereaguoja, į el laiškus neatsako, pradėjau belstis per vartotojų teises, kol kas žinių nėra, tylu. Prisijungčiau prie bendrų iniciatyvų prieš šią įmonę. Taip pat jei turite patarimų kaip prisibelsti prie jų ir kokie metodai veikia, pasidalinkite.
Sveiki.
Įmonės savininkas ir vienintelis darbuotojas vaidina rimtą verslininką. Tai tipiškas s*****s, kuris iš neapdairių klientų paima pinigus ir bando jų kantrybę. Manau, kad nemaža dalis klientų, sumokėję pinigus, tiesiog neturi kantrybės juos išsireikalauti, ypač jei suma mažesnė. Buvau ir aš per neapdairumą pervedęs 1500 Eur, atsiliepimus paskaičiau per vėlai. Pinigus atsiėmiau. Reikalų buvo. Pradžioje - prašymas Vilniaus apylinkės teismui dėl teismo įsakymo išdavimo. Gavus įsakymą, belieka kreiptis į antstolius, kad išieškotų priteistą sumą. Pusmečio iki pinigų atgavimo prireikė. Jei reikės pagalbos, galėsiu padėti, "patirties" jau turiu.
aš, kaip ir dauguma čia jau rašiusių taip pat užsisakiau nepasiskaičiusi komentarų. Užsakiau prekes ir jų negavau.
Techmada neatsiliepia nei į skambučius, nei į el.laiškus. Daugiau pasidomėjau šia įmone - ji jau senai žinoma ir Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai.
Jei kas rašo grupinį vartotojų skundą - parašykite šiuose atsiliepimuose kaip susisiekti. Aš prisijungsiu!
Pirkome iš šios įmonės radiatorių ir gavome ką pirkome, apart to, jog informacijos nepateikė apie gautą apmokėjimą ir siuntos išsiuntimo datos, teko keletą kartų skambinti ir teirautis, nepaisant to, atstovas šnekėjo geranoriškai ir mandagiai viską pateikė. Šios įmonės paslaugomis esame patenkinti.
Sveiki visi. Daug nervu isleista su sita imone uzsakynejau du ADAX VP1020 KETP elektrinis konvekcinis radiatorius 2000 W su elektroniniu termostatu zadejo 4-5 darbo dienos kol pristatys, praejo jau daugiau negu menesis, vakar kaskaip su jai susisekiau klausiau kur mano prekes, neva tik uzvakar atvaziavo pazadejo jok ryt atvez kurjeris, ryte sian gaunu i @ kad kurjeris nepameme prekes galvojau vel tas pac prasidejo ju pazadai del prekiu, paskambinau kas per velnias pasake kad patis atves, istesu ne melavo apie10 val atvaziavo mano radiatoriai preke ne pazeista puikiai veikia aciu jems uz tai. Pagaliau baigesi nervai delsitos imones.
sveiki visi pagaliau susisekiausuTECHMADA vakar geranoriskai pasikalbejom ir pazadejo kad ryt atvez mano uzsakyta preke
ADAX VP1020 KETP elektrinis konvekcinis radiatorius 2000 W su elektroniniu termostatu. O siandien patis atveze kaip ir zadejo preke ne pazeista puikiai veikia, uzsakymo laukiau visa menesi nors buvo pazadeta 3-4 darbo dienos.
Sveiki visi.Aš taip pat turėjau reikalų su šia firma, ir buvau išsigandus, nes prekės užsakymas užsitęsė.Tačiau šiandien man pavyko su jais geranoriškai susitart, kad grąžintų pinigėlius už nepristatytą prekę, pinigus, kaip ir pažadėjo, pokalbio telefonu metu, pervedė už kelių valandų.Tariu jiems ačiū už ištęsėtą pažadą.p.s.tikrai nesu niekieno pasamdyta, tai buvo realus faktas.
As nesuprantu, kodel dar neuzblokavo siu tinklapiu:zidiniaikatilai.lt, pigunamams.lt, kiek dar zmoniu turi nukenteti?
Lieka laukti kol galėsi pildyti skundą. Ir žinoma kantrybės.
Pirkejas 2019-11-26 22:04:46
O sąskaitą tau atsiuntė už įsigytas prekes.? Jeigu ne, tai reikės kopijos apie atliktą mokėjimą į Techmada sąskaitą. Praėjus 14 darbo dienų, nuo išsiųsto laiško pildyk skundą vvtat.lt
Jo saskaita atsiunte visus kvitus turiu kur pervesti pinigai i ju saskaita
Artūras 2019-11-26 19:14:50
Laiskas jau jems parasytas kad atsisakau priekes ir grazintu pinigus
Pirkejas 2019-11-26 18:24:44
Nusiųsk į Techmada kuo greičiau elektroninį laišką, kad atsisakai jų paslaugų ir reikalauk grąžinti pinigus. Po 14 dienų jeigu negrąžins. Rašyk skundą į Vartotoju teisės. Nelauk nei dienos nes greičiausiai gali likti be nieko.
Laiskas jau jems parasytas kad atsisakau priekes ir grazintu pinigus
Arturas 2019-11-26 14:27:29
2019-11-04 svetaineje isigijau du ADAX VP1020 KETP elektrinis konvekcinis radiatorius 2000 W su elektroniniu termostatu sake kad pristatis po 3-4 d jau praejo 22 d jokiu ziniu apie jos skambinu nekelia ragelio nei nieko. Gal patarsit kur reikia kreiptis kad atgauti savo pinigus?
2019-11-06 d. svetainėje zidiniaikatilai.lt įsigijau kombinuotą vandens šildymo katilą.
2019-11-11 d. pardavėjas patikino, kad vandens šildytuvą kitą dieną pristatys kurjeris. Vidurnaktį gavau kurjerių įmonės patvirtinimą, kad rytoj manęs lauks siuntinys.
2019-11-12 d. kurjeris pristatė vandens šildytuvą. Pakuotė priklausė kitam to paties gamintojo modeliui, bet etiketėje nurodytas mano modelis. Pakuotė išoriškai nepažeista. Pakuotės viduje buvo mano užsakytas modelis su visomis detalėmis ir garantiniu talonu/instrukcija. Išorinių pažeidimų nebuvo.
2019-11-18 d. boileris sumontuotas ir pratestuotas. Veikia, bėga šiltas vanduo.
2019-11-20 d. el. paštu gavau pirkimą patvirtinančią sąskaitą-faktūrą.
Prieš pirkdama komentarų apie įmonę nepasiskaičiau, todėl džiaugiuosi gavusi geros kokybės, veikiantį produktą. Skaičiuojant nuo užsakymo dienos iki sąskaitos datos viskas užtruko 14 kalendorinių dienų.
DĖMESIO, SUKČIAI
2019-11-18 19:59:19 IP 2jucbrk9
Visgi Jum labai pasisekė, nes šitie a*******i NIEKO neperka ir NIEKO neparduoda, tik renka pinigus ir dingsta!
Sveiki, mum taip pat teko nukentėt nuo šios įmonės, laimė tik ta, kad nepravedėm pinigų už židinį, kurio laukėm daugiau nei mėnesį. Į skambučius atsakydavo tik tuo atveju, kai skambindavom iš skirtingų numerių, o pakėlę vis tą pačią dainelę dainuodavo, , vėluoja siunta, gausim už savaitės". Jokiu būdu nepirkit iš šios įmonės, taupykit nervus ir pinigus.
Andrius 2019-11-14 13:36:16
Sveiki kolegos nukenteje, atrodo papildziau Jusu gretas... Daugiau neskaites atsiliepimu nebepirksiu niekur internete...
istorija panasi kaip ir Jusu visu-2019-10-31 pervedziau 273 eur uz boileri, pralaukiau savaite gera, prisikambinau. pazadejo kitoje savaiteje atvezti. Praejo savaite +1 diena pasiskambinus pazadejo vel uz 3 dienu, taip kad laukti manau neverta, reikes kreiptis i VVAT.
Kas turi patirties kreipiantis i ten gal nurodys gaires?
jau gali saskaita atsispauzdinti ir siusti su skundu i vartotoju teises o ten gausi isvada ir i anstolius pagal Techmada veikla tai yra i vilniuje anstolius Rimantui Vizainiskiui ten UAB Techmados bylos jau yra
Andrius 2019-11-14 13:36:16
Kas turi patirties kreipiantis i ten gal nurodys gaires?
Užeik į puslapį : vtis.lt per valdžios vartai prisijungsi prie puslapio. Ten gali užpildyti skundą. Svarbu nusiųsk elektroninį laišką į Techmada, kad atsisakai jų paslaugų ir nutrauki prekiu įsigijimą ir būtinai parašyk, kad grąžintų sumokėtus pinigus. Dokumentas bus reikalingas pildant skundą. Turi praeiti 14 dienų nuo laiško išsiuntimo.
Kas turi patirties kreipiantis i ten gal nurodys gaires?
Pakliuvau ir as, nepasiskaiciau atsiliepimu, , , , , , , , 2019.08.28 uzsisakiau krosnele sumokejau 877.50 euro nei krosneles nei pinigu, Kreipiausi i vartotoju teises 2019.11.12 ir laukiu isvados is vartotoju teisiu
Vladas 2019-11-10 17:20:10
Nuo uzsakimo dienos viskas uztruko apie 5 menesiai.
Ačiū
Violeta 2019-11-10 17:03:52
O per kiek laiko jums gražino, kiek užėmė laiko išieškoti, nes as as krieipiausi pagalbos į valstybinę vartotojų teisę?
Nuo uzsakimo dienos viskas uztruko apie 5 menesiai.
Dėja ir aš nesulaukiau savo virykles iš pigunamams.lt
Čia šios įmonės tinklalapis, ne atsiliepia į skambučius ir jokių atsakymų i el. Paštą, kreipiausi į vartotojų teises, tikiuosi atgauti pinigus...
Vladas 2019-11-10 11:35:07
Dvieju savaiciu begija Vižainiškio anstoliu kontora isjieskojo ir grazino man visus pinigus kuriuos buvo pasisavinusi "techmada"

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Kai kuriems reikės pasitempti: įvardijo, kas bankuose klientus erzina labiausiai 07-07 01:39
Bankininkystės paslaugomis besinaudojantys gyventojai ne visuomet patenkinti bankų aptarnavimo kokybe. Be to, kaip rodo tyrimai, klientai bankuose konsultacijas vis dar yra linkę gauti gyvai, nors...
Lietuviai visame pasaulyje susibūrė giedoti "Tautišką giesmę"
Lietuviai visame pasaulyje susibūrė giedoti "Tautišką giesmę" 07-06 21:01
Liepos 6 d. lygiai 21 val. vietos laiku lietuviai visame pasaulyje gieda "Tautišką giesmę". Ši giesmė Karaliaus Mindaugo Karūnavimo dieną visoje planetoje skamba jau dvyliktą kartą.
Savo "karūnos brangakmeniui" gelbėti JK skiria 1,73 mlrd. Eur
Savo "karūnos brangakmeniui" gelbėti JK skiria 1,73 mlrd. Eur 07-06 18:14
Jungtinės Karalystės vyriausybė paskelbė skirsianti 1,57 mlrd. svarų (1,73 mlrd. Eur) nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusiam kultūros sektoriui, kurį vadina "karūnos brangakmeniu", tačiau...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Goldman Sachs 207,36 +5,05%