VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Taktikos

UAB Taktikos

Jūsų reikalai – Mūsų rūpestis.
Įmonės kodas 304749263
PVM mokėtojo kodas LT100011683912
Vadovas Aidas Gruodys
Adresas Medekšinės g. 23, LT-47308 Kaunas
Mobilus telefonas Taktikos Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis https://www.taktikos.lt
Bankas SWED bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT757300010166953166
Darbuotojai 2 darbuotojai (apdraustieji)
Pardavimo pajamos 2021: 45 256 € Pajamų istorija »
Grynasis nuostolis 2021: -5 112 € Plačiau »
Transportas 2023-02: 1 automobilis (išperkamas/nuomojamas) Plačiau »
Įstatinis kapitalas 2 648,00 €
Įmonės amžius 5 metai 21 diena
Ataskaita Ataskaitoje rasite specifinių duomenų Plačiau » Profesionali ataskaita »
Įvertinimas
8.4 / 10 (įvertino 32)

Įmonės aprašymas:

UAB Taktikos – tai Jūsų saugumo partneris ir atstovas, taupantis Jūsų laiką ir pinigus.

Įmonės socialinis tikslas – žmones skatinti domėtis mokslu, inovacijomis, naujomis technologijomis, tendencijomis ir nepalikti, nepamiršti, o visada spręsti rūpimus reikalus. Verslams - siekti aukšto, ilgalaikio konkurencinio pranašumo.

Kaip dirbame?
Dirbame partnerystės principu, pasitelkdami sinergijos ir klasterio metodus. Kai keli objektai ar žmonės veikia kartu, vienodai, kad pasiektų tam tikrą tikslą. Kai tarp dviejų žmonių ar objektų, yra tik dvi alternatyvos, ir užuot ginčytųsi kuri yra geriausia, jie ieško trečiosios alternatyvos - harmoningiausio varianto, kartu siekiant padidinti sukuriamą pridėtinę vertę.

Laikrodis - yra geras sinergijos pavyzdys, nes atskiri jo gabalai negali nurodyti tikslaus laiko.

Taktikos UAB veikla - orientuota į paslaugų kokybės gerinimą.
Žmonės ar jų verslai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis ar reikalais, kai jiems pritrūksta laiko, energijos, žinių tuos reikalus tvarkyti patiems ir palieka klausimus atvirus.
Įmonė bendradarbiauja su įvairių sričių partneriais - profesionalais, turinčiais solidžias patirtis: konsultuojant, atstovaujant verslo, turto, asmens saugumo klausimais, organizuojant derybas, sprendžiant konfliktus, teisinius reikalus, tiriant sukčiavimo atvejus ir kt., mėgsta analizuoti, ieškoti netradicinių būdų problemoms spręsti.

Mes neįrodinėjame, kad esame geriausi. Tik darome tai, ką mokame geriausiai, garantuodami konfidencialumą, pasitikėjimą ir prisiimdami absoliučią atsakomybę.

Teikiame kvalifikuotas atstovavimo paslaugas tiek verslui, tiek privatiems žmonėms. Atstovaujame ir konsultuojame derybose, sudarant bei vykdant sandorius. Padedame Jums gauti ir/ar teikti kokybiškas paslaugas, pasiekti ilgalaikius konkurencinius pranašumus. Spendžiame konfliktus, tvarkome kitus privačius Jūsų reikalus.

Kiekvienas juridinis ar fizinis asmuo privalo deramai ginti savo teisėtus interesus, nes priešingu atveju atsiranda pavojus patirti neplanuotus finansinius nuostolius, prarasti laiką ar sveikatą. Pinigai uždirbami, kartais sveikata atstatoma, bet laikas - visada prarandamas negrįžtamai.

Tad dažnu atveju išmintingas sprendimas yra naudotis patikimu asmeniniu atstovu, kuris profesionaliai padės apginti Jūsų interesus.

Veiklos sritys – specializacijos:

 • Probleminių sričių - trūkumų identifikavimas.
 • Derybos.
 • Teisinės paslaugos.
 • Prokūra.
 • Lobizmas.
 • Turto apsauga.
 • Informacijos teikimas.
 • Daugiabučių namų ir garažų bendrijų administravimas.
 • Sukčiavimų tyrimai.
 • Atstovavimas Jūsų interesams (apie tai išsamiau - paslaugos).

ATSTOVAVIMO PASLAUGOS

Būti keliose vietose vienu metu – tai atstovavimo paslaugos esmė.

 • Verslui

- Verslo interesų atstovavimas: derybos, pardavimai ir pirkimai, verslo valdymas ir organizavimas, atstovavimas pagal prokūrą, lobizmas, verslo saugumas, tyrimai ir apsaugos režimo užtikrinimo renginių metu organizavimas.

 • Privatiems

- Atstovavimas Lietuvos piliečiams, kurie emigravo, gyvena ir/ar dirba kitose valstybėse, bet turi rūpesčių ar reikalų Lietuvoje. Žmonės prašo kvalifikuotos, patikimos ir konfidencialios pagalbos sprendžiant, tvarkant reikalus, tokius, kaip: turto nuoma, turto pirkimas ar pardavimas, mokesčiai, skolos, apsauga, statybos, remonto, kitų darbų organizavimas, teisinės problemos, sandorių sudarymas, notarai, advokatai, medikai, kontaktų su įstaigomis, valdžios institucijomis palaikymas ir pan. Pastaruoju metu labai jaučiamas poreikis kompleksinėms atstovavimo paslaugoms ir tai sėkmingai mes darome.

- Tokios asmeninio atstovavimo paslaugos teikiamos ir žmonėms, gyvenantiems Lietuvoje, kurie negali savęs atstovauti dėl kitų priežasčių: ligos, ilgalaikės komandiruotės, didelio užimtumo, teisinio neišprusimo, neveiksnumo, laiko stokos ar, kai neturi galimybių reikalus susitvarkyti nuotoliniu būdu.

Tai visgi, - ką ir kaip mes darome?
Žmonėms nerūpi nei mūsų paslaugos, nei ką ir kaip mes darome.
Žmonėms rūpi kaip tai pakeis, palengvins jų gyvenimą, verslą, ar išspręs problemas. Kiek sutaupys laiko, kiek tai kainuos ir - kas jiems iš to?

Ko reikia, kad bendradarbiautume? - Abipusio pasitikėjimo.

Įvardinkite ir parašykite savo reikalą ar problemą. Pasitarsime ir Jūsų reikalus sutvarkysime lengvai, greitai ir už gerą kainą.

________

Veiklos sritys:
Informacijos teikimas
Įmonės nuotraukos:
TaktikosTaktikos nuotraukaFoto Taktikos (304749263)Įmonės Taktikos nuotraukosUAB Taktikos – tai Jūsų saugumo
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: derybos, atstovavimas, renginių apsauga, prokūra, prokūristas, asmens atstovavimas, verslo saugumas, pirmininkas, daugiabučių administravimas, saugos tarnybos, lobizmas, teisinės paslaugos.
kontaktinės informacijos QR kodas 304749263
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės UAB Taktikos (įmonės kodas 304749263) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Taip pat rekomenduojame

CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
„carVertical“ – transporto priemonių istorijos patikros paslaugas teikianti įmonė. Mes renkame ir apdorojame duomenis iš įvairių nacionalinių ir privačių registrų bei duomenų bazių, kad galėtume pateikti vartotojui išsamią informaciją apie perkamą transporto priemonę. Viskas ko reikia – įvesti transporto priemonės...
Creditinfo Lietuva
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
Credo Partners
Adresas: Vytauto pr. 23, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Credo Partners“ jau vienuolikti metai sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama užsakovo lūkesčius. Kompanijoje dirba profesionali pardavimų telefonu vadybininkų ir konsultantų komanda, kuriai vadovauja vadovai, turintys daugiametę patirtį efektyvaus kontaktų centro srityse. Kartu su komanda...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; informacijos teikimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Kalba.Lt
Edukacinės rinkos lyderis Lietuvoje

Adresas: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
UAB “Kalba.Lt” - didžiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacijos įmonė, kuri rūpinasi visuomenės pažanga ir tobulėjimu. Įmonė teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui: kalbų kursai, karjeros konsultacijos, tarptautiniai egzaminai, studijų užsienyje...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Gazelės 2022" apdovanojimu įvertintos įmonės vadovas: "Mūsų išskirtinumas ir stiprybė – bendruomenė"
"Gazelės 2022" apdovanojimu įvertintos įmonės vadovas: "Mūsų išskirtinumas ir stiprybė – bendruomenė"
"Dedame dideles pastangas, kad finansinio raštingumo lygis Lietuvoje augtų ir kuo daugiau žmonių pasiektų finansinę laisvę. Apie tai, kaip mums sekasi, kalba mūsų mokymų, seminarų, webinarų ir...
Tarp cv.lt TOP pasiūlymų vadovams – ir "Geidžiamiausi darbdaviai"
Tarp cv.lt TOP pasiūlymų vadovams – ir "Geidžiamiausi darbdaviai"
Aukštų standartų darbo skelbimų portale CV.LT pažangiausios šalies įmonės ne tik kruopščiai pristato siūlomas pozicijas, tačiau ir detaliai nurodo galimas karjeros bei asmeninio tobulėjimo galimybes.
Milijonus taupysianti inovatyvi hibridinė pavara laukia investuotojo: gamybos pradžiai paspartinti
Milijonus taupysianti inovatyvi hibridinė pavara laukia investuotojo: gamybos pradžiai paspartinti
Hibridinių technologijų tyrimų ir vystymo UAB "Ostara" baigė plėtoti du produktus ir atskyrė veiklas. Naujai įkurta bendrovė "Ostaralab" plėtos visureigio "Krampus Mk1" pagrindu išvystytą ir jau...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kiek užsienio kalbų mokate?

Akcijų kainos

NVIDIA 221,73 +5,14%
Google 108,04 +4,42%
ConocoPhillips 112,02 +4,21%
Microsoft 267,56 +4,20%
Humana 481,00 -1,07%
Western Union 13,85 -1,35%
Manchester United 21,12 -1,54%
AT&T 19,25 -1,69%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 4,63 -1,91%
Vištiena 3,31 0,00%
Ryžiai 467,00 +6,14%
Dyzelis 3,12 -23,15%
Jautiena 4,87 -6,35%
Sidabras 23,33 +10,99%
Nafta 73,39 -3,28%
Auksas 1797,55 +4,20%