Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Skulas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Skulas

Atsiliepimai apie Skulas, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Skulas, UAB

2019-12-20 10val ryto užsipylėm 15l diz kuro Skulas_Mauruciai Prienų raj. neuzilgo mašina sustojo su variklio klaida skydelyje. visa laimė tik 15l užsipylėm, vėliau kai prasiskiedė geru kuru važiavimo kokybė pamažu sugrįžo, bet kelionė buvo sugadinta.
stanislav.janusevsky@gmail.com
2019-12-21 13:17:22 IP 5f4sors8
Vienu žodžiu nepilkite kuro sugadino mašina užsipilem ir iškarto čekas užsidegė variklis levai dirba nepatariu ten piltis!!!
Klientas paskutinej vietoj. Labai nemaloni patirtis su savitarnos plovykla. Isvaziuojant is plovyklos uz soninio veidrodzio uzsinere plovyklos slanga ko pasekoje apgadintas automobilio veidrodis ir nulauztas plovyklos pistoletas. Pagal istatymo raide kaltas as nes nepastebejau kliuties, nuostolius teko atlyginti. Ar daug sansu pamatyt uzsinerusia slanga spreskit patys is foto. Esme kad plovykla organizuota taip kad isvaziuot reikia is jos per ten pat per kur ivaziavai tai iseina kad bet kokiu atveju arba ivaziuodamas arba isvaziuodamas vaziuoji atbulas ir soniniai veidrodziai veikia kaip kabliai. Pasak plovyklos darbuotojo tokie nutikimai pas juos kas pora savaiciu ir tai zinodami nedaro nieko kad daugiau situacija nepasikartotu, nei ispejamojo zenklo nei kokios nors spyruokles kuri neleistu zarnos laikikliui laisvai sukiotis - nieko. Kodel? Todel kad labai patogu uz klientu pinigus nemokamai atsisviezint plovyklos iranga. O nuluze veidrodziai mieli klientai jusu paciu reikalas. Daugiau gyvenime ten nesilankysiu ir jum nepatariu.
2019 06 mėn. pyliau dyzelio degalineje Kaune, apynaujis VW Passat Euro 6 pilnai techniškai tvarkingas, ką išvažiavęs tik Juta serviso be trūkumų.

Važiuojant tolimu atstumu, variklis pradėjo dirbti garsiau nei įprastai, prie didesnių apsukų jautėsi mikrovirpesiai variklio sistemoje. Pirma mintis buvo - kažkas negerai su varikliu, bet geriau pagalvojus nusprendžiau kad blogas kuras.
Pripyliau pilną baką Statoil dyzelio (to geresnio). Pašaliniai garsai ir vibracijos dingo.

Daugiau nerizikuosiu pilti...
Skule DK piluosi 8 metus. Siais metais autoservise paprasiau pakeisti kuro filtra, kadangi prisiskaiciau, kad pries ziema tai butina. Kuro filtras nebuvo keistas niekada, tad autoserviso specialistai buvo nustebe kaip mano masiniukas dar vaziuoja, ju atsakymas buvo- matyt pilu kokybiska kura. Tikrai taip. Tad drasiai rekomenduoju visiems Skulo degalines: kokybiskas ir pigesnis kuras.
Vilniuje veikinti auto plovykla kazkokia tragedija!!! Susigundziau naryste, isigijau ir skubejau plauti savo naujai nupirkta automobili. O be reikalo... Jau po pirmo plovimo pastebejau, kad masinos net neisdziovino, isvaziavau pusiau slapia muiliuota masina. Sekantis apsilankymas buvo po mazdaug savaites, isvaziuoju is plovyklos-galinis stiklas ibreztas, ko anksciau tikrai nepastebejau.. Bet negi eisi gincytis su jais ir irodineti jiems ten bergzdzias reikalas. Dar ir pati pagalvojau, kad na maza kas vakar praeidamas pro sali gal ibreze ar ka.. Gailiuosi, kad ir trecia karta ten apsilankiau. Tai buvo paskutinis kartas! Islipus is automobilio pamaciau visa automobilio stoga, kapota subraizyta.. Apie plovimo kokybe net nekalbu, plemais baltais visa masina! Kas per plovykla, jei net stiklo nenuplauna, viskas kaip buvo, taip ir like!!! Nezinau, bet taip negalima.. Nezadu po sio karto tyleti !
Vilniuje veikianti tunelinė plovykla siūlydama savo narystę padovanojo ne patogumą o rūpesčius. Per patį pirmą plovimą automobilį apibraižė taip, kad žymės pasiekė gruntą, tad dažymas garantuotas... Jei negaila automobilio dažų esančių ant kėbulo, prašau - naudokitės..
Tuo tarpu, be kontaktė plovykla - pagyra. Geriau tokių būtų ne dvi, o daugiau, nei ta tunelinė...
Kuras pigus, kokybė gera, tunelinė plovykla iš vis 10 balų.
Plovykla Alytuje - Plauna prastai, ant žemės vienas ledas, kažkoks neaiškus-panikuotas dedė bando visiem aiškinti kaip plautis, nerekomenduoju!
Super aptarnavimas, ypač Vilniuje. Kuras kiek žinau aukščiausios kokybės tiesiai is Orlean gamyklos. Pats Statol kartais mačiau net atveža. Jeigu kuro kokybė tokia pati kaip ir geriausiam degalinių tinkile, tai kam permokėti? :) Buvau labai aptenkintas viskuom, tikrai aukštos klasės įmonė nors ir nedidelė lyginant su kitom. Super, taip ir toliau.
tragiskas kuras.masina sugedo del to remontas atsistoja dabar apie 3000e.dieselis juodas net.uzkiso visas sistemas ir 2 purkstukus uzlenke....o vieno kaina 800e plius siurblys.siandien bus paduota firma i teisma.nezadu zaisti.
duju kokybe visada tragiska. praeita savaite ir E95 uzkiso visus filtrus.
200140711d. is ryto, du jusu darbuotojai (vyrai)nekulturingi, nemandagus,.vardais neminesiu o ypac duju uzpilejas., visada piktas. Teko dar pasigincyt. jam sunku pasilenkt ir uzpilt duju., sakiau leiskit as pati padarysiu. O operatorius dar atskaite paskaita man, kad pati turiu atsukt ciaupa ir uzsukt, nes jis gali to nepadaryt. kad masina turiu pastatyt prie duju koloneles, kas ir buvo padaryta, ir uzgesint varikli, kas irgi buvo padaryta. Ciaupa patikrinau..jis vos laikesi...To dar nebuvo 20m. Daugiau ten nevaziuosiu.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Italijos populistų lyderio M. Salvini "Lyga" patyrė nesėkmę regioniniuose rinkimuose 01-27 11:06
Italijos populistų lyderiui Matteo Salvini nepavyko laimėti svarbių regioninių rinkimų ir sužlugdyti trapios koalicinės šalies vyriausybės, rodo sekmadienį vėlai vakare paskelbti balsavusių...
Užsakymą statyti pėsčiųjų tiltą Kaune gavo "Autokausta"
Užsakymą statyti pėsčiųjų tiltą Kaune gavo "Autokausta" 01-27 11:04
Pėsčiųjų tiltą nuo Nemuno salos iki Karaliaus Mindaugo pr. statys UAB "Autokausta"
Į FNTT akiratį pakliuvo vekselių už 800.000 Eur suklastojęs NT nuomos bendrovės vadovas 01-27 10:49
Didelės vertės turtą iššvaisčiusiam 50-mečiui Kauno gyventojui, vadovavusiam nekilnojamo turto (NT) nuoma besiverčiančiai bendrovei, pareikšti įtarimai sukčiavimu bei dokumentų klastojimu ir...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%