Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Simitri LT, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Simitri LT

Atsiliepimai apie Simitri LT, MB

Parašyk savo nuomonę apie Simitri LT, MB

Viena iš nedaugelio parduotuvių Lietuvoje, kuri dirba dėl kliento ir nuoširdžiai stengiasi. Aptarnavimo kokybė, bendravimo kultūra, atsakingumas - aukščiausio lygio!
Tiek perkany internete, tiek fizinėje visuomet galima rasti visus atsakymus į klausimus, rekomendacijas. Produktai aukštos kokybės, atitinkantys kainos ir kokybės santykį. Patys savininkai yra nerealūs! Fizinėje parduotuvėje visuomet prieis, patars ir pagelbės visais rūpimais klausimais. Turiu vos porą favoritų lietuviškų parduotuvių sąraše ir vienas iš jų neabejotinai SIMITRI. Pamilau nuo pat įsikūrimo ir atsidarymo ir nenusivyliau nė karto. Ačiū Jums! Esate ne tik TOP parduotuvè, bet ir TOP darbdavys. Matosi, kokie švytintys ir laimingi Jūsų darbuotojai, ko pasigendu kitur.
Patys geriausi atsiliepimai. Puiki klientų aptarnavimo sistema, operatyvumas, sklandumas, pamiršau pritaikyti nuolaidos kodą, pritaikė atsiimant prekes. Operatyviai atsako į žinutes, jei suklysta, visada apdovanoja kompensacija su papildomu nuolaidos kodu. Esu atsirinkusi mėgstamiausias prekes, sau, vaikams, vyrui, namams, kokybiška ir naudoju jas pastoviai. Labai malonu, kad verslas stipriai orientuotas į kliento pasitenkinimą. Kaikuriems verslams dar "toli" iki šio lygio. SEKMĖS!!!!
Simitri parduotuvėje lankausi retai (lankausi tik Klaipėdos SIMITRI), bet galiu pasakyti, jog kiekvieną kartą atėjus mane nustebina gerąja prasme! Tiek darbuotojų konsultavimas, paslaugumas, mandagumas, operatyvumas džiugina. Labai smagu sugryžti ten vėl ir vėl - pasikartosiu Klaipėdoje dirbančios panelės labai šaunios! Nuoširdus bei paprastas bendravimas mane traukia į šią parduotuvę, nors kartais man ir nereikia jokio produkto- didžiausi komplimentai ir pagarba turėti tokį kolektyvą!!
Taip keista matyti tokius šlykščius ir beviltiškus daugelio komentarus! ????‍♀️ Žmonės atsipeikėkit, na bet čia lietuvio bruožas, įkasti, gaila.
Iš manęs didžiausios rekomendacijos! Pirkau 2 kartus, nenuvylė nei kokybė nei pristatymo laikas. Ačiū! Būtinai sugrįšiu ????
Pirkau prekes dar gruodžio menesi, siunta buvo išsiusta ir tada gražinta atgal del adreso nepataisymo, nors parduotuve aš informavau. Taigi jau sausio 5 diena vis rašau i Simitri el pašta dėl siuntos išsiuntimo dar karta, bet atsakymo jokio.. siuntos kaina nėra maža 60€.. taigi dabar net nežinau ar siunta gausiu iš viso ar pinigus, o gal nieko..Atsakymo jokio..deja.. labai liudna nes kolkas mano patirtis ne pati geriausia.
Karolina Vilimaitė
2021-12-17 14:27:54 IP 2ju3l8p9
labai maloniai likau aptarnauta Klaipėdos parduotuvėje! rekomenduoju????????
Aptarnavimas, pristatymas, bendravimas su klientu, pagarba klientui-viskas idealiai. Niekada nenuvylė rekomenduotos prekės, kokybiškos. Pirkau ne vieną ir ne du kartus-priekaištų niekada neturėjau. Paskutiniu pirkiniu įsigyti Simonos rekomenduoti kvepalai pranoko lūkesčius. Didžiausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos
Pirkau kelias prekes per juodąjį savaitgalį. Puslapyje rašo, kad prekes ruošia 2-5 darbo dienas, kurjeriai pristato per 1-2 darbo dienas. Paskaičiavau, kad 7 darbo dienos - daugiausia, kiek teks laukti prekių. Praėjus tam laikotarpiui prekių dar negavau, tuomet parašiau jiems, kad deklaruojate greitą pristatymą, bet prekių nėra. Deja, jokio atsako, nei atsiprašom, nespėjam, absoliučiai jokio "kriu". Vakare į el. paštą gaunu laišką, kad siuntinys jau suruoštas, atspausdintas siuntos numeris. Įdomu, kada be pakrutinimo būt išsiuntę. Taigi, jokio greito pristatymo čia nėra.
Pirkau veido krema, praejus savaitei nuo apmokejimo paskambino ir pasake kad kremo nebeturi. Kaip ir nieko tokio nenutiko nes pasiule grazinti pinigus ar pakeisti i kita krema. Bet visu pirma keista kad reikia laukti savaite, ir tik tada pranesa kad prekes net nebeturi, visu antra preke pirkau per black friday ispardavima jaigu butu iskart pranese kad prekes nera buciau uzsisakiusi is kitos svetaines preke su nuolaida tos kurios ir norejau. tai nezinau ar dar pirkciau, kazkaip manau neatsakingai cia ziuri i pirkejus. Na tikiuosi nereikes laukti dabar dar savaite kol ateis kremas kitas kuri pasirinkau vietoj savo pirko kremo.
Labai patiko, viskas greitai ir kulturingai, pirksiu pats ir rekomenduosiu draugams
G 2021-11-22 18:31:24
O nekilo mintis - kad aliexpress kopijuoja nuotraukas iš kitu svetainiu?:)
Kodėl šimtai skirtingu aliexpress pardavėju - dažnai turi tas pačias nuotraukas?
Jūsu žinutė - tiesiog paviršutinška ir klaidinanti kitus skaitytojus.

Keista, kad toks puslapis kaip rekvizitai virsta i “pletkerku” puslapi.
Baik nusisneketi. Pvz aliespress yra daug pardaveju kurie pardavineja ta pacia preke. Ir yra Kinu gamintojai, kurie tik gamina be jokio "brando".

UAB Simitri uzsisako daleiskim palete segtuku, mixeriu ar dar ko, zinoma, kad nebutu no-name sutaria su kinieciais, kad tie uzdetu pavadinima, tai nesudaro gamintojui jokiu sunkumu. Ir turime Simitri "preke" uz brangiai.
Taigi, niekas cia nekopijuoja is kitu svetainiu.

P.S. kad ten rase apie muitus, tai apsisvieskite, kad perkant kad ir aliespress, nuo 2021 liepos 1d. susimoki visus mokescius bet kokios vertes prekei.
Dovile 2021-11-18 15:20:20
Ar matot bet viena skirtuma tarp sagiuku? Viena nuotrauka is aliexpres puslapio, kita is simitri ????‍♀️
O nekilo mintis - kad aliexpress kopijuoja nuotraukas iš kitu svetainiu?:)
Jūsu žinutė - tiesiog paviršutinška ir klaidinanti kitus skaitytojus.

Keista, kad toks puslapis kaip rekvizitai virsta i “pletkerku” puslapi.
Labai malonus aptarnavimas, siltas Simonos bendravimas. Kiek teko pirkti, niekuom nenusivyliau.
Užsisakius prekes likau labai patenkinta pristatymo greičiu bei prekių kokybę, tikrai pirksiu dar nekartą ir visiem draugam rekomenduosiu! Ačiū jums už jūsų darbą!
Dieve koks kieno skirtumas kas kiek uzsideda, neskaiciuokit svetimu pinigu, nenorit nepirkit! As pirkau ir pirksiu nes kokybe, aptarnavimas ir atsiuntimo greitis tai isvis kosminiu greiciu!! Noriu gaut greit preke-sumoku, stai ir visa matematika!
zmones, nustokite save apgaudineti, savaime aisku, kad is kinijos uzsiperka visokiu sudniekiu ir atsivezia stumdo. Patys juk garaze negamina. Daug tokiu dabar "verslininku-influenceriu". Kas norit Š uz brangiai, prasome, pirkit.
Perskaičius straipsnį atėjau parašyti ką galvoju...Labai gaila, kad išvis tokio lygio straipsnius kažkas leidžia dar, nes visa informacija juokinga, joos prekių ženklo trintuvė lyginama su kinietiška neaiškios kilmės pamašios išvaizdos, kuri neturi nei garantinio nei muito nei pvm mokesčio kaina, matosi, kad dirba žmonės Alfoj be išsilavimo:)) Esu pirkus porą kartų Simitri nei kart nenuvylė, kokybė gera, o kai skelbiamos akcijos išvis pigiau nei kitur lt gali įsigyti norimą prekę... O tie kurie čia keikia vadina Simoną įžeidziančiai tai tik parodo jų išprūsimo lygį:)
Buldogas loja, o karavanas eina toliau.
Kam loti ant kitu kaip paciu verslas nera svarus? Lazda turi du galus.
Viena lot nenustoja, kita chanel perka - matosi kuri protingesne
Pirkau iš šios parduotuvės jau ne kartą. Pristatymas turbo greičiu. Supakavimas nepriekaištingas. Prekėmis labai patenkinta. :)
Na nezinau kiek teko pirkti viskas tiko.Ypac nerealus amecid, nes tikrai vonia neatrode taip gerai, kaip po jo. Tlab viena limija netiko, tai nusipirkau kita, o ana padovanojau mamai, Naujoji tinka ir patinka.Juk tiesa sako, kad ne viskas kas vienam tinka tiks kitam.Sekmes
Atsiliepimai vien tik geri, aptarnavimas puikus, iškilus problemai buvo greitai ir viskas gražiai išpręsta. Prekės kokybiškos, viskuo likau patenkinta, siuntu įpakavimas irgi super.❤️ Pirkau ir pirksiu dar nekarta❤️ Sėkmės Jums didžiausios????
Nieko gero. Gailiuosi pirkusi paveikta reklamos. Žmonės, jei norit kažką pirkti, nedarykit tos pačios klaidos - iš pradžių išsiaiškinkite, kiek iš tikro ta prekė verta ir rasite aibes parduotuvių, kur parduodamos prekės kelis kartus pigiau.
Kažkaip keista kai parašai po prekę atsiliepimą jų puslapyje ir jo tiesiog nėra. Jis istryntas... Tai esu truputi nusivylusi.
Labai atsakingi. Nėjo, padaryti pavedimą, ir ne kartą kartojau. Jie sistemoje viską matė, ir iškart paskambino. Aptarnavimas 100%%%%%
Ilona 2021-05-12 12:12:52
Esu labai nusivylus SIMITRI ir visiems kas planuoja pirkti is ju brangesne preke nuosirdziai rekomenduoju pagalvoti dar karta ir geriau pirkti is dideliu ir zinome prekybos centru. Isigyjus preke pastebejau, kad ji greiciausiai jau buvo anksciau ispakuota ir bandyta, bet del to nekeliau problemui, deja isbandzius isigyta preke ji labai nuvyle ir visiskai nepateisino lukesciu. Ju puslapyje nebuvo parasyta, kad tokiu prekiu jie nepriima atgal. Uzklausus el. pastu ar galiu grazinti, atsakymo nesulaukiau. Nuvykus i parduotuvei gavau atsakyma, kad atsiprasome, direktorius Mindaugas sake negrazinsime pinigus uz preke nes ji brangi, mes galetume grazinti, bet pasilekame sau teise negrazinti. Mes kartais leidziame grazinti ir maudimukus, bet sita preke per brangi. Labai keistai nuskambejo ir daug ka pasako apie zmones kurie vadovauja sitam verslui.
Mano pamoka, kad pirkti brangius daiktus is tokios parduotuves tikrai rizikinga ir ateityje rinktis patikimus pardavejus (ju atsiusta saskaita-faktura neatsidara, cekio adresas nesutampa su parduotuves adresu). Pirma karta gyvenime teks kreiptis i vartotoju teises, zinoma gaila ir laiko.
Na ne visas prekes galite grąžinti, peržiūrėkite ar Jūsų prekė yra negrąžinamų prekių sąraše. ;)
Pirkau ne kartą. Kiekvieną kartą likdavau patenkinta pirkiniu. Ne kvapu, kuris ateina su pirkiniu, nors ir jis patinka :) Džiaugiuosi kokybiškomis prekėmis, kurios visada ateina laiku. Ačiū Jums!
Esu įsigyjusi prekių jau ne kartą šioje šeimos parduotuvėje, tačiau dar nei karto nepalikau jokio atsiliepimo????‍♀️
Noriu padėkoti šiai šeimai už puikų ir greitą prekių pristatymą. Už kokybiškai parenkamas prekes. Dar neteko nusivilti jų kokybe. Aš džiaugiuosi atradusi Jus! Sugrįšiu dar ne kartą!
Ačiū, kad esate❤
Sveiki. Net keista skaityti tiek neigiamų atsiliepimų. Nes iš Simitri kiek pirkau, tai tik patys geriausi atsiliepimai.
Aš manau, kad kiti eshopai, netgi galėtų pasimokyti taktiško, malonaus bendravimo, ir požiūrio į savo klientą būtent taip, kaip tą daro Simtri.

Jūsų klientė.
Kokie veidmainiai, pradėjo atsakinėti čia kai straipsnį perskaitė……. Visiems atsakinėjat, o kodėl neatsakyti į kitus laiškus, tik į tuos kur nesenai rašyti?:)))
Kiek kartų pirkau prekes likau labai patenkinta. Tiek greičiu kada galėjau jas pasiimti tiek darbuotojų aptarnavimu, rekomenduoju
2021-11-16 00:07:48 IP 28m80n5i
Sveiki, Ilona,

Pinigai Jums yra grąžinti. :) Todėl mūsų sąžinė rami. O dėl to, ką sakote, tai mano vyras Mindaugas to nėra pasakęs niekada... : (Na Labai gaila, kad nors problema iššpręsta, komentaras paliktas toks. Apgailestaujame dėl nemalonios patirties.
2021-11-16 00:05:07 IP 28m80n5i
Kosmosaa 2020-05-10 01:02:10
Labai sekam ir laukiam kada platinsit prezervatyvus, nes jau senai laukiam kada paviesinsit, bet vis niekaip nesulaukiam... Norim prisidėt bent keliasdešimt centų prie jūsų sėkmės
Sveiki, ačiū mums už idėją <3 Kol kas neplanuojame.
2021-11-16 00:04:02 IP 28m80n5i
Pirkeja 2020-07-25 01:18:58
Per klaida nusipirkau ne ta preke kurios norejau, ne tik, kad sutiko pakeisti, bet ir pati direktore atvežė iš Vilniaus į Kauna, nes reikėjo skubiai. Aptarnavimas ne 10 o 1000 balu. Dar karta didelis ačiū!!
nes Jūs mums rūpite!!!
2021-11-16 00:01:59 IP 28m80n5i
Ilona 2021-05-12 12:12:52
Sveiki, Ilona,

Pinigai mums yra grąžinti. :) Todėl mūsų sąžinė rami. O dėl to, ką sakote, tai mano vyras Mindaugas to nėra pasakęs niekada... : (Na Labai gaila, kad nors problema iššpręsta, komentaras paliktas toks. Apgailestaujame dėl nemalonios patirties.
2021-11-15 23:57:26 IP 28m80n5i
Dina 2021-05-09 16:20:33
Na, dauguma prekių tos pačios kaip ir dauguma parduotuvių. Man tiesiog keista, kaio žmonės nesuvokia esmės pardavimų ???? perka reikia ar nereikia ????
Pvz. Simonos plaukai tikrai prigimtinai geri ir gražūs, ir tikrai ne dėl reklamuojamų priemonių, ypač T - lab. Nu tokia sintetika, nu toks marketingas! Mano dukra susigadino galvos odą ir plaukus... atkalbinėjau ją, nu bet sako, , užbūrė” ????????
Nei jj greit gavo prekes nei ką... bet čia nesvarbu. Pati Simona nemato savęs jau tikrai, vertėtų pagalvoti kaip atrodo jos lūpos ????, tikrai fui... pamačiau laidą per teliką ir instagram pažiūrėjau, vis ne skirtingos moterys, tie filtrai ????
Bet esmė, labiausiai esu pasibaisėjusi žmonių vartojimų, karastrofa!
Anksčiau visi rašė masiškai knygas, dabar pardes atidaro, o žmonės deja kvailinami. ???? nereikia 80 % daiktų, kuriuos jie kiša, žmonės nesusimąsto ????‍♀️????‍♀️????‍♀️ Aš tikiuosi infliuencų biznis greit nurims, nes su tiek nereikalingų daiktų, pokuočių žūsim! ????????
Sveiki, Dina :)
Tiesą pasakius, nežinau ką atsakyti į įžeidinėjimus. Liūdna, kad tiek pykčio :)
O dėl priemonių, tiesiog gal jūsų dukra pasirinko netinkama liniją arba jai tiesiog netiko, nes taip gyvenime būna, kad ne visiems viskas tinka? O gal prastai išskalavo? Na, variantų daug... Atsiprašome už nemalonią patirtį, tikiuosi, kad atradote, kas jus tinka ir patinka.
2021-11-15 23:54:00 IP 28m80n5i
Ieva 2021-09-29 10:04:27
Tik geriausi atsiliepimai!
Ačiū Jums labai!!!!
2021-11-15 23:53:14 IP 28m80n5i
Bela 2021-10-16 17:28:05
Trina blogus atsiliepimus ir blokuoja paskyrą!!! Pasakiau tiesą apie produktą, nes ne iš vienos draugės tą patį išgirdau. Nepriima kritikos visai, net neprašiau priimti produkto, tiesiog atsiliepimas nebuvo toks, kad, , ponia” Simona padėkotų, tai kaip ir kiti infliuencai trina ir blokuoja paskyras, jei nesutinki su jų nuomone. Apgailėtina.niekada nepirksiu jų parduotuvėj, be to pas tiekėjys pigiau! Prekės tos pačios!
Sveiki, Kokia tai prekė? :) Gal galiu Jums padėti?
2021-11-15 23:51:46 IP 28m80n5i
Ernesta 2021-10-17 09:46:52
Pirkau rekomenduota tiek parduotuvėje tiek instagram PRO AMECID nukankinimo priemone, deja bet nenuvylė jokių kalkių išbandėme ir skursta ir neskiesti ir trumpa ir ilga laiką nieko. Turiu video.
Sveiki, Amecid prekiaujame jau 1, 5 metal, mūsų Partneriniai kur kas ilgiau.. Pirmas toks atvėjis, kad jis neveikia, tad tikrai labai keista. Jei jums aktualu išvalyti, pasikonsultuokite su mums live chate esančiame mūsų puslapyje arba [email protected]
2021-11-15 23:48:59 IP 28m80n5i
Sveiki, Aurelija :) Atsimenu jūsų situaciją, kadangi rašėte visur. Labai liūdna, kad taip nutiko, kad ne dėl mūsų kaltės siuntą (vitaminus) sustabdė UK muitinė ir viskas taip ligai truko, ko pasekoje ne tik siunta klaidžiojo, bet ir pinigai sunkiai, bet pavyko pervesti atgal.. Pinigėliai buvo grąžinti, nors mes patys siuntos neatgavome dar :) Tikrai viskas yra sutvarkyta. Bėda buvo dėl pinigų pervedimo, kuris dėl sistemos klaidos (skirtingų bankų) ne iš mūsų pusės buvo blokuojamas. Bet juk viskas sutvarkyta ir paskambinus Jums sakėte, kad viskas gerai.. Atsiprašome už nepatogumus.
2021-11-15 23:38:47 IP 28m80n5i
Eglė 2021-11-14 12:56:26
Rašau šiame puslapyje, vistiek žinau kad iš savo parduotuvės bus atsiliepimas ištryntas, juk ten reikia tik teigiamų atsiliepimų. Esu nusivylusi tokia situacija, todėl nusprendžiau ir čia pasidalinti. Simitri parduotuvėje sausį buvo pirktas pastatomasis veidrodis. Pradžioje su baterijomis nebuvo naudojamas. Tačiau neseniai vieną kartą įdėjus naujas baterijas, veikė labai trumpai (pradžioje veikė gerai, paskui įjungus lemputės mirksėjo ir galų gale iš nustojo veikti). Poto pakeičiau vėl naujomis baterijomis, buvo lygiai tas pats tik pabaigoje kai jau nebeveikė, pamačiau kad išsiliejąs skystis ir nesupratau, kame problema ir kaip taip gali būti. Nusprendžiau parašyti tokį laišką, pridėjus kame problema ir ar gali būti gamyklinis defektas. Taip pat pridėjau foto. Gavau atsakymą tokį: apie kokį jį skystį kalbate ir iš kur tas skystis išsiliejo. Tada vėl iš naujo pridėjau nuotraukas, kur aiškiai matėsi kad tikrai kažkas ne to yra, skystis gelsvai žalias išsilejas aplink, o jungtis su baterija parudavusi. Ir parašiau, kad gal vis dėl to problema aparate. Tada gavau atsakymą, kad senos arba nekokybiškos baterijos buvo įdėtos. Ir tiesiog reikia pakeisti į kitas baterijas. Tada aš vėl atrašiau, kad speciailiai pirkau 2 kartus po 4 nepigias baterijas, tam kad tiktų į veidrodį. Atsiprašau..., bet savaitė kaip negavau atsakymo. Absurdas... Kodėl įdėjus į kitus elektroninius apartus su tom baterijom viskas veikia, bet į veidrodį idėjus ne. O ištikruju perkant bet koki elektronini prietaisų baterijos būna pridėtos. Kame reikalas, o gal čia tiesiog specialiai padaryta, tam kad idėjus baterijas, niekas nebeveiktų. Esu nusivylus tokiu bendravu su klientais, nepasiūlė nieko... O tik giriasi instagrame, oj kai mes draugiškai bendraujam, padedam išspręst problemas. Nors visiškai tai neatrodo. Buvau lojali klientė vis ką nors užsisakydavau, ir manęs niekas nenuvylė. Bet po tokio incidianto, pamačius kaip negražiai bendraujama su klientais, o problemų sprendimo vengiama.. esu labai nusivylusi. Ir tikrai daugiau čia nepirksiu ir draugam nerekomenduosiu. Nors gi vieną ar kitą klientą praras gi nėra taip blogai, gi vistiek turi tūkstančius klientų????.
Sveiki, mums nereikia tik teigiamų atsiliepimų :) Mums reikia realių. Apie Jūsų situaciją žino visas mūsų kolektyvas, tiekėjai, konsultavomes ir su vartotojų teisėmis, priemėme sprendimą dėl prekės pirktos sausį (prieš beveik metus). Dėja, ne už visas prekes galime atsakytit tada, kai nežinome kaip jos buvo naudotos ir ar buvo laikomasi instrukcijos, Šiuo atvėju- lempa metus veikė puikiai, bet idėjus baterijas (manome, kad tai baterijų kaltė, ir skystis tokį kokį matėme nuotraukose yra iš baterijų) kažkas nutiko. Jei prekė būtų buvusi tokia tik nusipirkus- žinoma, kad tai yra nekokybiška prekė. Su klientais bendraujam tikrai iš visų jėgų ir stengiames padėti, jūsų visus laiškus mačiau ir tikrai labai apgailestauju, kad po metų naudojimo taip nutiko: (Tam, kad situacija nebūtų tokia nemaloni, parašykite į [email protected] ir suteiksime mums nuolaidą tokiai pat ar kitoms prekėms. Simona Lipnė
2021-11-15 23:26:13 IP 28m80n5i
Nusivylus 2021-11-14 23:50:48
Trina komentarus, jei parašai, kad produktas netiko, blokuoja net, jei prieštarauji. Žmonės kvailinami nesuvokiamai.
Tas vartojiškumas turi kažkada baigtis, žmonės atsiprikėha visada.
Sveiki, neįsivaizduoju, apie kokią situaciją kalbate. Ar galite parašyti [email protected] ir mes juma arba atrašysime, arba paskambinsime, kaip Jums tik patogu, kad išspręsti situaciją !
Gabrielė 2021-11-15 13:36:13
Labai esu patenkinta bendravimu ir greitu pristatymu. Taip pat pridetomis dovanėlėmis prie užsakymo. Puikios prekės
Ačiū Jums labai, lauksime sugrįžtant !
2021-11-15 23:16:36 IP 28m80n5i
Irma 2021-11-15 22:50:03
Pirkau anksčiau, kai buvo deklaruojama ir rodoma, kad siuntos išsiunčiamos, per diena dvi, laukiau ilgiau nei savaite. Kokybė nuvilė.
Sveiki, jei siuntos dėl kažkokios priežasties neišsiunčiame per 1-3darbo dienas, visada susisiekiame su klientu ir informuojame. Sprendžiame ką daryti, priimame patogiausią ir geriausią sprendimą jums ❤️ Labai apgailestauju, kad reikėjo laukti, gali būti, kad buvo tuo metu didelės nuolaidos, išpardavimai… Tuomet visada pranešame savo kanalais, kad siuntos gali veluoti. Labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus… Jei turite nusiskundimų dėl kokybės, susisiekite [email protected]
Tas vartojiškumas turi kažkada baigtis, žmonės atsiprikėha visada.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%