Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Simitri LT

Atsiliepimai apie Simitri LT, MB

Parašyk savo nuomonę apie Simitri LT, MB

Esu labai nusivylus SIMITRI ir visiems kas planuoja pirkti is ju brangesne preke nuosirdziai rekomenduoju pagalvoti dar karta ir geriau pirkti is dideliu ir zinome prekybos centru. Isigyjus preke pastebejau, kad ji greiciausiai jau buvo anksciau ispakuota ir bandyta, bet del to nekeliau problemui, deja isbandzius isigyta preke ji labai nuvyle ir visiskai nepateisino lukesciu. Ju puslapyje nebuvo parasyta, kad tokiu prekiu jie nepriima atgal. Uzklausus el. pastu ar galiu grazinti, atsakymo nesulaukiau. Nuvykus i parduotuvei gavau atsakyma, kad atsiprasome, direktorius Mindaugas sake negrazinsime pinigus uz preke nes ji brangi, mes galetume grazinti, bet pasilekame sau teise negrazinti. Mes kartais leidziame grazinti ir maudimukus, bet sita preke per brangi. Labai keistai nuskambejo ir daug ka pasako apie zmones kurie vadovauja sitam verslui.
Mano pamoka, kad pirkti brangius daiktus is tokios parduotuves tikrai rizikinga ir ateityje rinktis patikimus pardavejus (ju atsiusta saskaita-faktura neatsidara, cekio adresas nesutampa su parduotuves adresu). Pirma karta gyvenime teks kreiptis i vartotoju teises, zinoma gaila ir laiko.
Na, dauguma prekių tos pačios kaip ir dauguma parduotuvių. Man tiesiog keista, kaio žmonės nesuvokia esmės pardavimų ???? perka reikia ar nereikia ????
Pvz. Simonos plaukai tikrai prigimtinai geri ir gražūs, ir tikrai ne dėl reklamuojamų priemonių, ypač T - lab. Nu tokia sintetika, nu toks marketingas! Mano dukra susigadino galvos odą ir plaukus... atkalbinėjau ją, nu bet sako, , užbūrė” ????????
Nei jj greit gavo prekes nei ką... bet čia nesvarbu. Pati Simona nemato savęs jau tikrai, vertėtų pagalvoti kaip atrodo jos lūpos ????, tikrai fui... pamačiau laidą per teliką ir instagram pažiūrėjau, vis ne skirtingos moterys, tie filtrai ????
Bet esmė, labiausiai esu pasibaisėjusi žmonių vartojimų, karastrofa!
Anksčiau visi rašė masiškai knygas, dabar pardes atidaro, o žmonės deja kvailinami. ???? nereikia 80 % daiktų, kuriuos jie kiša, žmonės nesusimąsto ????‍♀️????‍♀️????‍♀️ Aš tikiuosi infliuencų biznis greit nurims, nes su tiek nereikalingų daiktų, pokuočių žūsim! ????????
Šauni parduotuvė. Greitas pristatymas ! Malonus bendravimas !
Sonata 2021-02-06 03:13:42
Klientų aptarnavimas 100 balų
Klientų aptarnavimas 100 balų. Labai gražiai bendrauja ir puikiai konsultuoja dėl prekių, visada atrašo. Prekę gavau labai greitai. Viskas labai super. Pirksiu dar ne vieną kartą.
Klientų aptarnavimas 100 balų
Kosmosaa 2020-05-10 01:02:10
Labai sekam ir laukiam kada platinsit prezervatyvus, nes jau senai laukiam kada paviesinsit, bet vis niekaip nesulaukiam... Norim prisidėt bent keliasdešimt centų prie jūsų sėkmės
Kaip kvaila taip rašyti
Labai esu nusivylus SIMITRI, visada stebiu Simona Isntragrame, tikrai labai faina
Patogi internetinė parduotuvė, greitas prekių pristatymas. Liuks. Pirksiu dar :) :)
Nuostabi įmonė ir dar nuostabesnis kolektyvas.
Per klaida nusipirkau ne ta preke kurios norejau, ne tik, kad sutiko pakeisti, bet ir pati direktore atvežė iš Vilniaus į Kauna, nes reikėjo skubiai. Aptarnavimas ne 10 o 1000 balu. Dar karta didelis ačiū!!