VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Qualitas LT

Qualitas LT, UAB

Jūsų Partneris Valymo Kokybei
Įmonės kodas 304470858
Vadovas Egidijus Bandza, direktorius
Adresas Vytauto g. 20, Simnas, LT-64305 Alytaus r.
Mobilus telefonas Qualitas Lt Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.qualitas.lt
Darbo laikas 6:00-20:00
Darbuotojai 2 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 2930682
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 10 001 - 20 000 € be PVM Pajamų istorija »
Pranešimai
VMI: Įmonė įtraukta į VMI sąrašą, kuriai taikomos mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
VDI Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 10 000,00 €
Įmonės amžius 4 metai 3 mėnesiai 16 dienų
Įvertinimas
9.6 / 10 (įvertino 322)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

Dirbame visoje Lietuvoje.

UAB "Qualitas LT" teikiamos paslaugos:

Valymo paslaugų auditai

Kaštų optimizavimas valymo paslaugoms

Nepriklausomi valymo kokybės auditai

Valymo techninių specifikacijų vykdymo auditai

Valymo kokybės monitoringas

Konsultacijos

Vieningos valymo kokybės vertinimo sistemos

Techninės specifikacijos

Valymo paslaugų įmonių edukacija

Kurkime vieningą valymo vertinimo sistemą Lietuvoje. Tapkime partneriais ir lyderiaukime kartu.

UAB ,,Qualitas LT" - tai pirmoji įmonė Lietuvoje, pradėjusi teikti valymo paslaugų auditus, kaštų optimizavimus valymo paslaugoms, nepriklausomų valymo kokybės auditų bei valymo kokybės vertinimo sistemų paslaugas.

UAB ,,Qualitas LT“ - ne valymo paslaugų įmonė ir nepriklauso jokiai valymo paslaugų kompanijai. Mes esame nepriklausoma komanda, bendradarbiaujanti su klientais, kuriems rūpi aukšta valymo kokybė ir kaštų optimizavimas valymo paslaugoms. Kadangi mes nepriklausome jokiai valymo paslaugų įmonei - valymo kokybės auditavimus atliekame itin objektyviai ir nešališkai. Bendradarbiaujant su UAB ,,Qualitas LT“, Jūs galite ne tik ženkliai sumažinti ar sureguliuoti kaštus valymui, bet ir pasiekti, o taip pat ir išlaikyti, norimą valymo kokybę.

UAB "Qualitas LT"- inovatyvi, objektyvi ir iššūkių nebijanti komanda, kuri specializuojasi valymo kokybėje ir valymo kokybės vertinimo sistemose.

UAB "Qualitas LT" dirba su naujausiomis technologijomis bei inovatyviais sprendimais. Mūsų profesionali komanda glaudžiai bendradarbiauja su BICSc (British Institute of Cleaning Science) bei LR vyriausybinėmis organizacijomis, siekiant valymo kokybės kėlimo esamoje rinkoje. "Qualitas LT" valymo kokybės vertinimo sistema yra sertifikuota ir atitinka EN 13549 valymo paslaugų vertinimo standartą bei higienos normas ir kitus Lietuvos Respublikos teisinius aktus.

UAB "Qualitas LT" teikiamos paslaugos:

Valymo paslaugų auditai

Kaštų optimizavimas valymo paslaugoms

Nepriklausomi valymo kokybės auditai

Valymo techninių specifikacijų vykdymo auditai

Valymo kokybės monitoringas

Konsultacijos

Vieningos valymo kokybės vertinimo sistemos

Techninės specifikacijos

Valymo paslaugų įmonių edukacija

Savo klientams mes esame partneriai. Mums valymo kokybė, konfidencialumas, nešališkumas ir objektyvumas yra prioritetai. Bendradarbiaujame tam, kad pasiektume valymo kokybę tokią, kokia ji turi būti pagal valymo paslaugų įmonių įsipareigojimus, technines specifikacijas, numatytus teisės aktus, Lietuvos bei tarptautinius standartus, higienos normatyvas bei klientų lūkesčius.

Nepriklausomas valymo kokybės auditas – tai sistemingas ir nuoseklus objektų valymo kokybės patikrinimas ir įvertinimas. Valymo auditai atliekami pagal kliento sutartines technines specifikacijas su valymo paslaugų teikėju arba pagal organizacijos valymo komandos darbuotojų pareigų aprašą. Valymo auditas atliekamas kompetetingų valymo kokybės auditorių. Įvertinimas yra pateikiamas ataskaitos forma, įvertinant valymo kokybę procentalia išraiška bei pateikiant neatitikimų sąrašą, veiksmų planą ir rekomendacijas valymo kokybės augimui.

Įprastai valymo paslaugų teikimas ir tikrinimas yra atliekamas pačio valymo paslaugų teikėjo. Tačiau ar tai visuomet atliekama objektyviai? Patirtis rodo, kad tokie patikrinimai turi ganėtinai aukštą šališkumą ir valymo kokybės įvertinimas nėra itin objektyvus.

Valymo kokybės auditas padeda spręsti valymo problemas, kurios tęsiasi ilgą laiko tarpą. Dažnai klientas mano, jog kaina tiesiogiai įtakoja valymo paslaugų kokybę. Deja, tai mitas. Svarbu ne kaina, o techninė specifikacija, kurioje tiksliai apibrėžti valymo paslaugų įmonės įsipareigojimai, kurių vykdymą mes padedame Jums užtikrinti.

Nepriklausomi valymo kokybės auditai atliekami įmonėms ir organizacijoms, kurios perka valymo paslaugas iš valymo paslaugų įmonių; įmonėms ir organizacijoms, kurioms valymo paslaugos atlieka savo valytojų komanda.

Auditavimas atliekamas detaliai išstudijavus Jūsų valymo technines specifikacijas, tai užtikrina visišką objektyvumą tiek Jūsų, tiek ir valymo paslaugų teikėjo atžvilgiu.

Audituojame klientų patalpas, priklausomai nuo poreikio: kasdien, kas mėnesį, kas ketvirtį, kas pusmetį arba pagal individualų poreikį. Patirtis rodo, kad populiariausias ir klientui naudingiausias auditavimo periodiškumas − mėnesinis.

Valymo kokybės audito vertė ir nauda:

 • valymo kokybės kėlimas
 • viso objekto valymo kokybės procentalus įvertinimas, padedantis kontroliuoti valymo kokybę bei stebėti valymo kokybės pokyčius ir imtis atitinkamų veiksmų, pastebėjus valymo kokybės sumažėjimą
 • valymo kokybės įvertinimas 100% balų sistemoje (skaičių išraiška), tai padeda išvengti neobjektyvumo variacijų ar interpretacijų bei lengva stebėti rezultatų pokyčius
 • kaštų optimizavimas/minimizavimas valymo paslaugoms
 • valymo auditai identifikuoja valymo neatitikimus ir problemas
 • prestižo ir įvaizdžio palaikymas
 • įpareigoja valymo paslaugų įmonę laikytis techninių specifikacijų
 • valymo kokybės ekspertų konsultacijos
 • vieninga valymo kokybės vertinimo sistema
 • palengvina ginčų sprendimą
 • objektyvus valymo kokybės įvertinimas (atliekamas nešališko kokybės auditoriaus)
 • realus rezultato ir aiškių gairių pokyčiams pateikimas
 • susistemintas viso pastato neatitikimų sąrašas
 • padeda ne tik pasiekti, bet ir išlaikyti aukštą valymo kokybę
 • pastovus valymo kokybės monitoringas
 • profesionalių ir nešališkų kokybės auditorių įsitraukimas, sprendžiant valymo kokybės problemas bei esamų problemų eliminavimas
 • realūs valymo problemų sprendimai, leidžiantys operatyviai pašalinti esamas problemas
 • veiksmų planai, padedantys užtikrinti valymo kokybę
 • leidžia sumažinti ir panaikinti skundų skaičių valymo kokybės atžvilgiu
 • laiko sąnaudų minimalizavimas

Mes ne tik atliksime valymo kokybės auditą, bet taip pat patarsime, pateiksime rekomendacijas ir ataskaitas, atsakysime į Jums rūpimus klausimus, svarbiausia – padėsime pakelti valymo kokybę. Mes atstovausime Jus susitinkant su valymo paslaugų įmone ar Jūsų organizacijos valymo komanda, sprendžiant valymo kokybės klausimus

Vieningos valymo kokybės vertinimo sistemos QLT-100 pagal EN 13549 standartą

Lietuvoje nėra įvestos vieningos valymo kokybės vertinimo sistemos, tai sukelia daug problemų valymo sektoriuje, su kuriomis susiduria dauguma įmonių- tiek paslaugų gavėjai, tiek ir paslaugų teikėjai.

UAB ,,Qualitas LT“ kviečia Jus prisijungti ir pradėti vertinti valymo kokybės standartą pagal vieningą valymo kokybės vertinimo sistemą. Ši sistema sukurta atsižvelgiant į valymo kokybės vertinimus Europos Sąjungoje bei sudaryta pagal esamas Lietuvos Respublikos nustatytas higienos normas.

Vieningos vertinimo sistemos dėka – valymo kokybė įvertinama skaitine išraiška, tai padeda išvengti neobjektyvumo variacijų ar interpretacijų bei palengvina rezultatų pokyčių stebėjimą. Sistema padeda imtis atitinkamo veiksmų plano.

UAB „Qualitas LT“ padės įdiegti vieningą valymo kokybės vertinimo sistemą Jūsų įmonėje. Pasitelkus šią vertinimo sistemą, valymo kokybė yra išreiškiama skaitine išraiška, o tai leidžia itin tiksliai įvertinti valymo paslaugų kokybiškumą bei identifikuosi esamus neatitikimus, imtis veiksmų bei reikiamų pokyčių. Valymo kokybės vertinimas gali būti atliekamas skirtingų specialistų, tačiau rezultatai bus sistemiški ir objektyvūs. Siūlome prisijungti prie vieningos valymo kokybės vertinimo sistemos, kurios dėka sumažės problemų, skundų ir nesklandumų.

Pagal aiškiai nustatytus valymo kokybės kriterijus, bus galima reguliariai ir objektyviai atlikti Jūsų įmonės valymo kokybės vertinimus. Valymo kokybės neatitikimai bus pateikiami ataskaitoje.

Vieninga valymo kokybės vertinimo sistema labiau įpareigoja valymo paslaugų įmonę teikti kokybiškesnę ir aukštesnės kokybės valymo paslaugą. Įmonės, turinčios vieningą valymo kokybės vertinimo sistemą, užtikrina techninių valymo specifikacijų laikymąsi ir sulaukia žymiai mažiau skundų iš klientų ar darbuotojų dėl nekokybiškų valymo paslaugų.

Kviečiame Jus prisijungti prie vieningos valymo kokybės vertinimo sistemos ir pasiekti bei užtikrinti teikiamų valymo paslaugų kokybiškumą ir reikiamą valymo kokybės standartą. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į mūsų komandą.

Valymo monitoringas

Valymo monitoringas (stebėsena) – ilgalaikis, reguliarus ir sistemingas valymo kokybės stebėjimas, analizavimas ir rekomendacijų rengimas.

Mūsų komanda – valymo paslaugų sektoriaus ekspertai, mes galime nuosekliai ir detaliai atlikti valymo monitoringą ir pateikti išsamią ataskaitą, pvz.:

 1. stebėti Jūsų arba valymo įmonės darbuotojus, kurie atlieka valymo darbus (ar dirba tikslingai, atsakingai, produktyviai ir t.t.);
 2. peržiūrėti ir koreguoti valymo programas ar metodus;
 3. peržiūrėti ir išanalizuoti sudarytas technines specifikacijas su valymo paslaugų įmone;
 4. objektyviai įvertinti valymo paslaugų kokybės ir kainos santykį;
 5. teikti rekomendacijas dėl valymo įrangos, priemonių peržiūrėjimo, atnaujinimo ar keitimo;
 6. nurodyti detalius teikiamų valymo paslaugų trūkumus;
 7. prognozuoti tolimesnę Jūsų įmonės ar organizacijos valymo paslaugų kokybę.

Pateikiame inovatoriškus valymo kokybės sprendimus, kurie užtikrina teigiamą pokytį, t. y. valymo kokybės standarto augimą bei aukštos valymo kokybės pastovumą. Siekiant kokybiškesnių valymo paslaugų, mes edukuojame valymo paslaugų įmones, kurdami nuoseklią sistemą, kuri padeda išlaikyti aukštą valymo kokybę Jūsų pastatuose bei optimizauoti kaštus.

Valymo kokybės monitoringas Jums padės pasiekti ir išlaikyti aukštą pastatų ar teritorijos valymo kokybę, užtikrins teikiamų valymo paslaugų kokybiškumą ir sumažins neatitikimų skaičių bei gaunamų skundų skaičių iš savo darbuotojų ar klientų dėl nekokybiškų ar žemos kokybės patalpų valymo.

Dėl sistemingo valymo kokybės stebėjimo ir analizavimo Jūsų įmonė ar organizacija bus preciziška valymo kokybės atžvilgiu. Mes užtikrinsime kasdieninio valymo kokybę, nepriekaištingą švarą, kuri džiugins ne tik klientus, bet ir Jūsų darbuotojus.

Konsultacijos

UAB ,,Qualitas LT“ komanda ne tik atlieka patalpų ar teritorijų valymo kokybės auditus, tačiau teikia profesionalias konsultacijas dėl:

 • patalpų ir teritorijos valymo kokybės kėlimo ir išlaikymo
 • valymo specialistų, valytojų apmokinimo ir permokinimo
 • valymo paslaugų kaštų minimizavimo ir subalansavimo
 • kaštų optimizavimo valymo paslaugoms
 • aukštos valymo kokybės palaikymo kontrolės
 • valymo paslaugų produktyvumo ir produktyvumo kėlimo
 • valymui pritaikyto spalvinio kodo ir kryžminės taršos
 • techninių specifikacijų sudarymo
 • audito pateiktų rekomendacijų įgyvendinimo
 • inovatoriškų valymo sprendimų pasirinkimo
 • valymo technologijų
 • auditavimo dažnumo
 • aukštos valymo kokybės išlaikymo
 • ekonomiškumo pasirenkant technines specifikacijas ir valymo programas
 • valymo kokybės standarto
 • pastovaus valymo kokybės monitoringo
 • valymo paslaugų įmonių edukacijos
 • valymo kokybės vertinimo sistemos
 • patalpų ar teritorijos valymo kokybės audito pasirinkimo
 • Jūsų įmonės ar organizacijos valymo komandos sudarymo
 • prestižo ir įvaizdžio palaikymo
 • valymo kokybės neatitikimų aktų
 • valymo priemonių ir įrankių prasirinkimo, atnaujinimo ar keitimo
 • valymo paslaugų veiklos matuoklių (KPI)
 • skundų dėl blogo patalpų valymo minimizavimo
 • infekcijos kontrolės
 • kasdieninio valymo kokybės
 • periodinių valymo darbų kokybės
 • ir kita

Profesionalias konsultacijas teikiantys UAB ,,Qualitas LT“ specialistai visada pasiruošę padėti ir suteikti visus atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Mūsų komanda yra profesionalai ir ekspertai valymo kokybės sferoje, todėl atidžiai įsigilinsime į Jūsų pateiktą klausimą bei pateiksime išsamias konsultacijas bei rekomendacijas.

Jei turite klausimų, problemų, nuogąstavimų ar manote, kad problemos su valymo paslaugomis yra neišsprendžiamos- nesijaudinkite, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime. UAB ,,Qualitas LT“ padeda savo klientams išspręsti esamas problemas ir jas eliminuoti bei užkirsti kelią naujų problemų atsiradimui. Bendradarbiaudami mes užtikrinsime, kad Jūsų patalpos turės lūkestinę ir sutartyje apibrėžtą valymo kokybę.

Mes esame Jūsų partneris siekiant aukštos valymo kokybės rezultatų. Kartu siekime teigiamų ir ilgalaikių pokyčių.

Valymo paslaugų įmonės veiklos matuokliai (Key Performace Indicators arba KPI) yra skirti objektyviai įvertinti valymo paslaugas teikiančios įmonės efektyvumą ir produktyvumą.

Valymo paslaugų KPI parodo Jūsų perkamos valymo paslaugos efektyvumą ir identifikuoja esamus paslaugos trūkumus. Šie matuokliai nustato ar sutartiniai valymo paslaugų įsipareigojimai yra vykdomi, parodomi paslaugos sandaros trūkumai bei nustatomos aiškios gairės kur valymo paslaugų įmonė privalo koncentruotis, norėdama įvykdyti reikalavimus.

Siūlome susisiekti su UAB ,,Qualitas LT“ komanda, kuri detaliai išanalizuos Jūsų poreikius ir sudarys Jūsų valymo paslaugoms pritaikyta KPI.

Mes norime, kad Jums valymo paslaugos būtų atliekamos itin profesionaliai ir kokybiškai! Kartu pasiekime ir išlaikykime maksimalų valymo kokybės standartą bei valymo paslaugų produktyvumą.

Techninės specifikacijos

UAB ,,Qualitas LT“ komanda gali Jums patarti arba padėti sudaryti valymui skirtas detalias technines specifikacijas.

Techninės specifikacijos yra viena svarbiausių valymo paslaugų konkurso dalių, jose griežtai apibrėžiami reguliarūs ir nereguliarūs valymo darbai bei įsipareigojimai. Nors tai yra viena pagrindinių sutarties dalių – dažnai ji nėra iki galo apibrėžta, paliekama daug spragų, kurios leidžia valymo paslaugos teikėjui neatlikti visų nustatytų valymo darbų, atlikti juos netinkamai bei nepatenkinti klientų lūkesčių ir poreikių.

Mes padedame Jums sudaryti valymo paslaugoms skirtas technines specifikacijas. Jose bus maksimaliai apibrėžti reikalavimai, leidžiantys Jums, kaip klientui gauti valymo paslaugą bei kokybės standartą tokį, kokio tikitės.

Įmonės nuotraukos:
Qualitas LTQualitas LT nuotraukaFoto Qualitas LT (304470858)
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Nepriklausomi valymo kokybės auditai, valymo kokybės auditas, valymo inspekcijos, Techninės specifikacijos, Patalpų valymas auditas, Konsultacijos, Unikalios valymo kokybės vertinimo sistemos, Konkursinių salygų rengimas, Valymo auditai, Vertinimo sistema, Valymo vertinimas, VKI
kontaktinės informacijos QR kodas 304470858
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Qualitas LT, UAB (įmonės kodas 304470858) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

Analitika
Auditas | Apskaita | Verslo konsultacijos

Adresas: Konstitucijos pr. 12-202, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: auditas; apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos.
UAB Analitika - tai audito ir konsultavimo kompanija, veikianti nuo 2007 metų. Į Lietuvos Respublikos audito įmonių sąrašą įrašyta 2014 m. Teikiame profesionalias audito, apskaitos, finansų valdymo ir verslo konsultavimo paslaugas įmonėms ir jų vadovams. Pritaikome individualias rekomendacijas, kurias sudarome...
Thezis
Auditas, buhalterinė apskaita, konsultacijos

Adresas: Pušų g. 5-2, LT-45319 Kaunas.
Veiklos sritys: auditas; apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB THEZIS specializuojasi audito ir buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo srityse. Atlieka Europos Sąjungos finansuojamų projektų auditą, įvairių fondų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą. Garantuoja klientų pateiktų duomenų ir dokumentų konfidencialumą. Finansinių ataskaitų rinkinio auditas. Auditas (...
Apskaita ir turtas
Buhalterinė apskaita | Finansinis auditas

Adresas: J. Savickio g. 4-1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaita ir Turtas" buhalterinės apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Vilniuje, teikia finansinio, projektų ir vidaus audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas verslo įmonėms ir viešosioms įstaigoms visoje Lietuvoje. BUHALTERINĖ APSKAITA UAB „Apskaita ir turtas“ teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Arifmeta
Buhalterinė apskaita Vilniuje, mokesčių auditas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 6/2, D korpusas, LT-09310 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; teisinės paslaugos.
Nuo pat UAB “Arifmeta” steigimo 2005 m. mes vadovaujamės trimis pagrindiniais darbo principais – kokybė, atsakomybė už atliktą darbą ir dėmesys smulkmenoms. Mes siekiame, kad teikiamos apskaitos paslaugos atitiktų klientų poreikius ir prisidėtų prie jų finansinės gerovės. Ir kaip mūsų siekių atspindys – nuolat...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36%
"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36% 06-15 20:44
Lenkijos naftos koncerno "Orlen" degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė "Orlen Baltics Retail" praėjusiais metais uždirbo 0,9 mln. Eur grynojo pelno – 35,8% mažiau nei užpernai (1,401 mln. Eur).
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą 06-15 20:43
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas Vytautas Mažeikis pripažino kaltę dėl turto pasisavinimo, jo iššvaistymo ir piktnaudžiavimo.
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino 06-15 19:39
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą atvyko į Ženevą – trečiadienį šiame Šveicarijos mieste jis susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, kuris į susitikimą atskris trečiadienį.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

Adobe Systems 556,95 +2,90%
Apple 130,48 +2,46%
Philip Morris 100,50 +1,68%
Facebook 336,77 +1,66%
Goodyear 18,28 -2,51%
Ford 14,87 -2,68%
Xerox 24,41 -3,40%
Macy's 18,79 -3,44%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1850,26 +5,13%
Benzinas 2,12 +6,53%
Cukrus 0,71 +2,90%
Nafta 70,91 +0,88%
Jautiena 5,48 +6,00%
Anglis 107,04 +16,07%
Sidabras 27,50 +7,05%
Kava 4,11 +10,48%