Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Programavimo mokykla, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Programavimo mokykla

Atsiliepimai apie Programavimo mokykla, UAB

Vilnius Coding School

Karjeros keitimo mokykla suaugusiems
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Programavimo mokykla, UAB

I got AI, Python and Agile courses in the school and honestly I enjoyed them and learned a lot from it. The content is logical well-structured and well researched, and teachers are very friendly!:)
Baigiau 1:1 rankinio testavimo mokymus. Mokyklai esu dėkinga už organizuotumą, rūpestį, pagalbą ir greitą reakciją į visus kilusius klausimus. Ir be galo didelis ačiū lektorei Donatai! Tai srities profesionalė ir puiki dėstytoja! Lektorės dėka paskaitos - įdomios, motyvuojančios ir suteikiančios išties tvirtą žinių bagažą. Rekomenduoju!
Buvęs studentas
2021-01-21 00:19:36 IP 28ma3rgq
Realiai apgavystė. Žmogus su kuriuo susieki del kursų - yra talentingas sales manageris. Įtikino kad po web kūrimo kursų, geriausiu studentų laukia tikri pokalbiai su darbdaviais. Patikėjau ir pasiemiau kursus... Pradzioje buvo fun. Moko to ką gali išmokti is youtubo nemokamai. Menesiui įpusėjus paskaitos virto cirku. Pats destytojas ijungia skaidre kurioje surašytas kodas ir sako ji nusirašynėti... nei ka tai reiskia nei kaip tai veikia, laiko paaiškinti jis neturėjo. Kurso pabaigoje reikejo pristatyti savo baigiamąjį darbą, pilnai veikiantį tinklapį. Į patį pristatymą atejo ju bernas su ivertinimo anketom (matyt jiem labai svarbu kaip studentai juos vertina) ir karjeros konsultantė (pasedejo gal 15min ir išejo). Pats destytojas labai aukstai ivertino mano darbą, todėl pakylėtas suskubau uzsirasyti i karjeros konsultacija, tikedamasis realiu darbo pokalbių. Ju nebuvo. Karjeros konsultante pirmu sakiniu pasake kad ju ir nebus nes reikia dar mokintis kalbos kurios net nera ju programoje. Tuo momentu ir supratau kad cia "scam". Nuosirdziai patariu visiem pradedantiems... bandykite savo jegomis įvaldyti šį amatą :) Vilnius Coding School yra š***s, supakuotas į "puse velnio" pakuotę. 1/10
Džiaugiuosi, kad užsukau į čia laiku komentarų paskaityt :) organizuoja kursus, FB reklamuoja ir per visur kitur. Parašiau į jų el. paštą dėl kursų - jokio atsakymo, skambinau - nekelia, parašiau per Facebook seen.. nežinau, ką ir pasakyt, daugiau jokių kitų minčių nekyla kaip kad tikrai šaraškinai.
Pasakysiu taip - youtube medziagos gerokai daugiau ir ji kur kas geresne. Bet blogiausia yra kita - zadama 85-90% isidarbinimu. Tu baigi gerais pazymiais, o partneriai kazkur prapuole - ju paprasciausiai nera.

Nusivyliau ir stipriai - praktikos ir tos nesuorganizuoja.
Vilnius Coding School mane įdarbino karantino metu. Esu labai dėkinga visai komandai už galimybę pabandyti savo jėgas augančioje ir tobulėjančioje IT mokymų bendruomenėje. Nors dėl asmeninių priežasčių negalėjau likti įmonėje, tikiu, kad mokykla teikia kokybiškas paslaugas: mokymų ir karjeros centro. Mokinių pastangos, įdėtas darbas yra labai individualus ir rezultatai gali būti įvairūs, todėl rekomenduoju, prieš priimant sprendimus, susisiekti su mokykla.
Esu labai nusivylęs šios pseudo mokyklos veikla. Esu baigęs testavimo kursus, sumokėjau tikrai didelius pinigus, bet vien tik kreipiuosi pas darbdavius testuotojo pozicijai užimti, ir jie pamato Vilnius Coding School pavadinimą, net nenori kalbėti. Tikra sharashkino kontora. Teko bendrauti ir su ponia Julija, sharashkino kontoros steigėja, labai nemaloni dviveidiška persona.
Buvęs studentas
2019-11-03 17:58:43 IP 2i574cs0
Teko tikrai gana stipriai nusivilti, pabaigus kursus šioje mokykloje. Taigi, nuo pradžių. Mane labai sudomino testavimo kursai, todėl panorau išbandyti save. Google paieškose pati pirmoji akademija - Kaunas Coding School. Susisiekiu su akademijos administratore dėl konsultacijos laiko. Konsultacijų metu administratorė patikina, kad galimybės šioje srityje yra neribotos ir kad ši specialybė šiuo metu yra labai paklausi, o pabaigus kursus aukštu balu (85% baigusiųjų, manau tai yra didelis procentas), žmonės dažniausiai įsidarbina. Susigundžiau ir nusprendžiau išbandyti save. Investavau tikrai daug laiko, pinigų (manau 620eur už 8 savaičių kursus yra tikrai nemažai) ir pabaigiau kursus aukštu balu. Buvau laimingas, kadangi žinojau, jog pabaigus kursus būtent aukštu balu, įsidarbinsiu į kokią nors įmonę, ar bent jau pasiūlys praktiką (būčiau sutikęs eiti dirbti ir už minimumą, svarbiausia gi pradžia). Taigi realybė tokia, kad taip, mane pasiūlė porai įmonių, bet yra tik vienas nedidelis keblumas - įmonės net nežino, ką mes mokėmės. Ateini į pokalbį ir paklausią tokių klausimų, kad nežinai ką atsakyti, arba atsiunčia tokią užduotį, kad ją padaryti - praktiškai jokių šansų (pvz atlikti automatinį testą, apie kurį per kursus užsimena tik keliais sakiniais). Toliau - prioritetas visada teikiamas tik aukštųjų mokyklų studentams ir jei jose nieko neranda - tada kreipiasi į mokyklas. 85% baigusiųjų aukštu balu įsidarbina... Ar tikrai? Į šį klausimą galiu atsakyti, kad iš mano kolegų su kuriais mokėmės, kolkas neįsidarbino visas 100% (kursai baigti vasaros pradžioje). Darbdaviams yra dzin tavo motyvacija, kas pirmas padaro užduotį ir padaro ją gerai, tas ir bus įdarbintas. Taigi prieš priimant sprendimą mokytis ar tai testavimo, ar programavimo ir pan. šioje akademijoje patarčiau labai gerai pagalvoti, ar verta, kadangi kursai tikrai nepigūs, o šansai įsidarbinti po kursų - labai menki. gali būti, kad norint kažkur įsidarbinti, teks dar daugiau pinigų investuoti ir mokytis papildomai dar kažkur kitur, todėl mano patarimas - geriau investuokit dar daugiau pinigų, bei laiko ir baikite kursus ten, kur jums pabaigus kursus tikrai įdarbins jus kokia nors IT įmonė.
Visiškai pritariu pirmai nuomonei. Viskas 100% teisingai pasakyta. Mėnesio kursai, po jų tu programuotoju netapsi, jei buvai iki šiol neprisilietęs prie programavimo, nes darbdaviam neįdomus žali "programuotojai". Visiškai. Geriau kažkur kitur tikrai investuot tuos pinigus arba galbūt bandyti kita mokyklą, bet kuri siūlo ilgesnę mokymų programą.
Aš ir pastebėjau, kad komunikacijos srityje jiems sunkiai sekasi (bent jau administracijoje). Bandžiau darbintis į šitą mokyklą, pradžia atrodė daug žadinti, gražiai kalbėta, viskas vyko greitai, 2 pokalbiai per vieną savaitę ir tada viskas. Sakė greitai atsiųs užduotį pasibandymui, atsiuntė po gero mėnesio. Skambinant sako, kad dar nepriėmė sprendimo, nes daug darbų, o į el. laišku siųstą klausimą iki šiol nesu gavusi jokio atsakymo, nors patys tikisi atsakymus gauti dar tą pačią dieną. Jausmas toks, kad išorei kelia didelius reikalavimus, o viduje juos pamiršta.
Suprantama, ne visi kandidatai yra tinkami, bet bent jau galėtų informuoti, kad netinkama kandidatūra, o dabar nieko - tyla. Bent jau nereiktų laukti kandidatui.
Vilnius Coding School
2018-05-15 16:04:58 IP 5ljs0adc
Studentas 2018-04-20 20:42:30
Nors žadama prieš kursus labai daug, bet kursų metu infromacijos gausit tikrai labai minimaliai ir jeigu neteko normaliai programavimo čiupinėti, tai išeisit tik vos susipažinę su programavimo pagrindais. Taip pat žadamos didelės perspektyvos yra didelis burbulas, nes iš 15 žmonių kurso, teigiamais balais baigia vos vienas ar du studentai, o po to taip pat darbo paieška labai labai lėta. Matyt po apmokėjimo personalui nėra motyvacijos. Jeigu turit galimybę eiti į kursus per darbo biržą, tai tikrai paieškokit kur geriau tuos pinigus paskirti, nes tikrai per mėnesį programuoti neišmoksit, o tik sugaišit laiką ir turėsit nusivylimą..

Dėkojame už Jūsų nuomonę ir apgailestaujame, dėl neigiamos patirties mūsų mokymuose. Norime patikslinti, kad "Vilnius Coding School" mokymai yra orientuoti į tam tikros kalbos arba kalbų pagrindų suteikimą, kurių užtenką tam, kad žmogus galėtų pradėti programuotojo arba IT specialisto praktiką arba darbą. Kiekviena mokymų grupė yra individuali ir mokslų rezultatai labai priklauso nuo kiekvieno studento, kuris mokosi, jo indėlio į savo tobulėjimą bei pastangų, todėl vienoje grupėje gali būti mažiau žmonių, kurie yra pasirengę praktikai arba darbui, o kitoje tokie žmonės gali sudaryti didžiąją dalį grupės. Tas pats yra su praktikos ar darbo paieška, kiekvieno studento atveju, tai yra individualu ir kiekvienas studentas prieš mokymus, mokymų eigoje ir po mokymų yra informuojamas apie tai, kaip vyks darbo ar praktikos paieškos, bei kiek tai gali užtrukti.

Kviečiame Jus atvykti pas mus į konsultacija ir esame tikri, kad rasime sprendimą, kaip išspręsti Jūsų problemą!

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365 | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...

ŽŪM siūlo keisti maisto rezervo tvarką
ŽŪM siūlo keisti maisto rezervo tvarką 09-21 21:50
Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) siūlo keisti valstybės maisto produktų rezervo tvarką. Valstybės rezervo įstatymo pataisos antradienį pateiktos Seimui.
Nepaisant mažėjančių užsikrėtimų skaičiaus Suomijos parlamentas pritarė skiepų pasams 09-21 21:40
Suomijos parlamentarai antradienį pritarė nacionalinio "korona paso" planams, nors naujų užsikrėtimo atvejų šalyje mažėja ir tai reiškia, kad schema gali likti nepanaudota.
Tarptautinė energetikos agentūra pareikalavo Rusijos padidinti dujų tiekimo srautus Europai 09-21 21:07
Tarptautinė energetikos agentūra (IEA) pareikalavo, kad Rusija padidintų dujų tiekimą Europos rinkoms, kad padėtų palengvinti energijos išteklių krizę. IEA yra pirmoji tarptautinė institucija...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Colgate-Palmolive 76,17 -0,08%
Oracle 86,17 -0,25%