Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Printėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Printėja

Atsiliepimai apie Printėja, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Printėja, UAB

Tai patikima spaustuvė. Maloniai ir profesionaliai bendraujantys darbuotojai. Aukšta gaminių kokybė. Laiku atliekamos paslaugos. Ačiū komandai. Rekomenduoju naudotis jų teikiamomis paslaugomis
Pirkome spalvą keičiančius puodelius, labai gera kokybė. malonus bendravimas ir greitai išsiuntė į kitą miestą. Trečiadienį rinkausi puodelius, penktadienį jie jau buvo pas mane.
Sėkmės!
Labai malonus aptarnavimas, kruopščiai atsižvelgė į kliento pageidavimus ir noriai pateikė savo pasiūlymus bei idėjas. Paslaugos buvo atliktos kokybiškai ir greitai. Labai rekomenduoju!
Ačiū už gerai, kokybiškai atliktą darbą, malonų bendravimą. Esu patenkinta darbo kokybe.
Labai gerai dirba, gaminių kokybė aukštos klasės taip pat kaip ir aptarnavimas!
Ačiū Jums už mano užsakymo išpildymą. Esu dėkinga už išpildytą mano norą. Rekomenduoju visiems, tikrai šauni komanda ir puikiai 100% atliktas darbas!
Sėkmės Jums!!!
Pati geriausia spaustuve!!!Bendravimas nuostabus, kokybe puiki, darbas greitas!Visada kreipsiuos tik i juos!!!Aciu, aciu, aciu!!!!
Rekomenduoju. Labai skubiai reikėjo atsispausdinti dėlionę su nuotrauka ir jokia kita įmonė neapsiėmė to daryti (dvi labai didelės įmonės tik nusijuokė, kad niekas taip greit nepagamins), o štai "Printėja" apsiėmė ir dar įduoti kurjeriams spėjo, kad iki Kaišiadorių nereikėtų važiuoti. Derino visas detales ir greitai atsakinėjo į laiškus nors dėlionė kainavo vos 7 eurus. Džiugu, kad taip rūpinatės kiekvienu, net ir mažu užsakymu.
Spausdinausi vizitines korteles ir lipdukus - puiki kokybė, greitas suderinimas, pataisymai, viskas liuks! Ačiū!
Spauzdinausi puodelius. Puikus kainos ir kokybės santykis. Dirba greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju.
Užsakymą (vardų korteles, pgl. individualų dizainą) pagamino labai greitai ir kokybiškai.. Laukiu, nesulaukiu, kada vėl teks ką nors spausdinti.
Nuostabi kokybė, greitas darbas. Printėjos paslaugomis naudojausi pirmąjį bet ne paskutinį kartą. Rekomenduoju visiems!
Rekomenduoju visiems kam svarbu dėmesys klientui, greitas, kokybiškas darbas. El.puslapyje aiškiai nurodytos kainos ir darbų pavyzdžiai, kas palengvina apsisprendimą per ilgai negaištant laiko. Nerealiai geros kokybės padarytas viršelis ant A4, kur nuotrauka buvo nekokios kokybės, fotografuota telefonu ir atsiųsta sumažinto formato.
patenkintas klientas
2017-06-07 13:00:57 IP 2eehht88
Geriausia spaustuvė, su kurią teko susidurti. Profesionalus aptarnavimas: patarė, pasiūlė kaip geriau, perspėjo dėl svarbių niuansų ir tik tada pradėjo spausdinti. Pasiūlė geriausią kainą, nei kitos įmonės. Užsakymas buvo padarytas greitai ir kokybiškai. Maloniai nustebome, kai gavome užsakymą šiek tiek pakoreguotą ir gražiau atrodantį, negu mes užsakėme (palyginimui jie įdėjo ir mūsų variantą). Likome labai dėkingi ir patenkinti. Drąsiai rekomenduoju šią įmonę! Jie tikri profesionalai.

GSP SUPPLY
GSP

Adresas: Birželio 23-iosios g. 12, LT-03205 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SKAITMENINĖ SPAUDA Modernus spausdinimo būdas, leidžiantis pagaminti mažus spaudos tiražus per labai trumpą laiką. Greitas, bet kokybiškas spausdinimas; Galima spausdinti nedidelius tiražus; Konkurencinga kaina; Personalizuotos spaudos galimybės. Bukletai, brošiūros, lipdukai, skrajutės, lankstinukai, reklaminiai...
Copy pro
Adresas: Pylimo g. 22, LT-01118 Vilnius.
Veiklos sritys: popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Copy Pro – 2010 m. spalio mėnesį atvėręs duris Vilniuje kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas pradedant nuo A8 - A0+ (plotis - 1067 mm). Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas...
SPAUDOS DEPARTAMENTAS
Adresas: P.Lukšio g. 18, LT-08222 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SPAUDOS DEPARTAMENTAS - neribotos spaudos galimybės. Turima moderni įranga, leidžia greitai ir kokybiškai atlikti pačius įvairiausius spaudos darbus tiek mažais, tiek ypač dideliais tiražais. Teikiame ofsetinės, skaitmeninės, plačiaformatės spaudos, šilkografijos ir tampografijos, sublimacijos, lazerinio...
Marškinėlis
www.mreklama.lt www.marskinelis.lt www.poegle.lt www.maikute.lt

Adresas: Panerių g. 26, LT-03209 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
UAB "Marškinėlis" buvo įkurtas 2010 metų balandžio 9 d. Veiklą pradėjome kaip labai labai maža įmonė. Pamažu atradome savo klientą ir įgijome jo pasitikėjimą. Laikui bėgant klientų ratas plėtėsi, norėdami savo klientui suteikti visas paslaugas iš vienų rankų plėtėsi mūsų komanda bei prekių ir paslaugų spektras...
Firidas
Adresas: Vilniaus g. 36, LT-18123 Švenčionys.
Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Seimo Ekonomikos komitetas pritarė NIB paskolos garantijai
Seimo Ekonomikos komitetas pritarė NIB paskolos garantijai 12-13 22:06
Seimo Ekonomikos komitetas penktadienį pritarė siūlymui suteikti iki 295,5 mln. Eur valstybės garantijas Šiaurės investicijų banko (NIB) paskoloms valstybės valdomai "Klaipėdos naftai". Paskolos...
JAV vegetariško maisto gamintojos siekia leidimo vadinti savo gaminius "mėsainiais" 12-13 20:42
JAV teismas sustabdė įstatymą, draudžiantį vegetariškų pakaitinių patiekalų gamintojams vartoti žodį "mėsa" apibūdinant savo gaminius, sparčiai populiarėjančio augalinės kilmės maisto bendrovėms...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Dyzelis 1,94 0,00%