Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Printėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Printėja

Atsiliepimai apie Printėja, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Printėja, UAB

Operatyviai ir profesionaliai. Tikrai kokybiškas popierius, geras bendravimas, viskas vyko sklanžiai ir greitai. Pasiteisino geri atsiliepimai ir rekomendacijos.
Labai esu patenkinta šios įmonės veikla. Viskas atlikta kokybiškai, greitai. Prekė supakuota patikimai. Tikrai naudosiuosi šios įmonės paslaugomis.
Sauni imone, isiklauso i kliento pageidavimus, darbus atlieka greitai ir kokybiskai, malonus bendravimas, aciu Jums, kad esat
Greitas ir kokybiškas darbas, viskas išpildytas 100% ačiū!
Tai patikima spaustuvė. Maloniai ir profesionaliai bendraujantys darbuotojai. Aukšta gaminių kokybė. Laiku atliekamos paslaugos. Ačiū komandai. Rekomenduoju naudotis jų teikiamomis paslaugomis
Pirkome spalvą keičiančius puodelius, labai gera kokybė. malonus bendravimas ir greitai išsiuntė į kitą miestą. Trečiadienį rinkausi puodelius, penktadienį jie jau buvo pas mane.
Sėkmės!
Labai malonus aptarnavimas, kruopščiai atsižvelgė į kliento pageidavimus ir noriai pateikė savo pasiūlymus bei idėjas. Paslaugos buvo atliktos kokybiškai ir greitai. Labai rekomenduoju!
Ačiū už gerai, kokybiškai atliktą darbą, malonų bendravimą. Esu patenkinta darbo kokybe.
Labai gerai dirba, gaminių kokybė aukštos klasės taip pat kaip ir aptarnavimas!
Ačiū Jums už mano užsakymo išpildymą. Esu dėkinga už išpildytą mano norą. Rekomenduoju visiems, tikrai šauni komanda ir puikiai 100% atliktas darbas!
Sėkmės Jums!!!
Pati geriausia spaustuve!!!Bendravimas nuostabus, kokybe puiki, darbas greitas!Visada kreipsiuos tik i juos!!!Aciu, aciu, aciu!!!!
Rekomenduoju. Labai skubiai reikėjo atsispausdinti dėlionę su nuotrauka ir jokia kita įmonė neapsiėmė to daryti (dvi labai didelės įmonės tik nusijuokė, kad niekas taip greit nepagamins), o štai "Printėja" apsiėmė ir dar įduoti kurjeriams spėjo, kad iki Kaišiadorių nereikėtų važiuoti. Derino visas detales ir greitai atsakinėjo į laiškus nors dėlionė kainavo vos 7 eurus. Džiugu, kad taip rūpinatės kiekvienu, net ir mažu užsakymu.
Spausdinausi vizitines korteles ir lipdukus - puiki kokybė, greitas suderinimas, pataisymai, viskas liuks! Ačiū!
Spauzdinausi puodelius. Puikus kainos ir kokybės santykis. Dirba greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju.
Užsakymą (vardų korteles, pgl. individualų dizainą) pagamino labai greitai ir kokybiškai.. Laukiu, nesulaukiu, kada vėl teks ką nors spausdinti.
Nuostabi kokybė, greitas darbas. Printėjos paslaugomis naudojausi pirmąjį bet ne paskutinį kartą. Rekomenduoju visiems!
Rekomenduoju visiems kam svarbu dėmesys klientui, greitas, kokybiškas darbas. El.puslapyje aiškiai nurodytos kainos ir darbų pavyzdžiai, kas palengvina apsisprendimą per ilgai negaištant laiko. Nerealiai geros kokybės padarytas viršelis ant A4, kur nuotrauka buvo nekokios kokybės, fotografuota telefonu ir atsiųsta sumažinto formato.
patenkintas klientas
2017-06-07 13:00:57 IP 2eehht88
Geriausia spaustuvė, su kurią teko susidurti. Profesionalus aptarnavimas: patarė, pasiūlė kaip geriau, perspėjo dėl svarbių niuansų ir tik tada pradėjo spausdinti. Pasiūlė geriausią kainą, nei kitos įmonės. Užsakymas buvo padarytas greitai ir kokybiškai. Maloniai nustebome, kai gavome užsakymą šiek tiek pakoreguotą ir gražiau atrodantį, negu mes užsakėme (palyginimui jie įdėjo ir mūsų variantą). Likome labai dėkingi ir patenkinti. Drąsiai rekomenduoju šią įmonę! Jie tikri profesionalai.

GSP SUPPLY
GSP

Adresas: Birželio 23-iosios g. 12, LT-03205 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SKAITMENINĖ SPAUDA Modernus spausdinimo būdas, leidžiantis pagaminti mažus spaudos tiražus per labai trumpą laiką. Greitas, bet kokybiškas spausdinimas; Galima spausdinti nedidelius tiražus; Konkurencinga kaina; Personalizuotos spaudos galimybės. Bukletai, brošiūros, lipdukai, skrajutės, lankstinukai, reklaminiai...
Copy pro
Adresas: Gedimino pr. 33, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Copy Pro – 2010 m. spalio mėnesį atvėręs duris Vilniuje kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas pradedant nuo A8 - A0+ (plotis - 1067 mm). Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas...
Firidas
Adresas: Vilniaus g. 36, LT-18123 Švenčionys.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai.
Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas...
Baltic Digital Printing
PLATAUS FORMATO SPAUDA IR REKLAMOS GAMYBA

Adresas: V. Sirokomlės g. 36, Nemėžio k., LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai; tara, pakuotės.
GAMINIAI IR PASLAUGOS Reklamos gamyba Reklamos montavimas Reklaminių konstrukcijų projektavimas Prekybos centrų iškabų gamyba Prekybos centrų iškabų montavimas Lauko stendų gamyba Lauko stendų montavimas Renginių scenos Spauda ant tento Spauda ant tinklo Spauda ant laminuoto tento Spauda ant lieto tento Spauda ant...
UAB "Judex Spauda"
Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 83, LT-45264 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; gamyba; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
Pradėję nuo kelių įrengimų 1995 metais, šiandien galime pasigirti modernia spaustuve, atliekančia, ko gero, visus su ofsetine spauda ir pospaudiminiais procesais susijusius darbus: lankstymą, pakuočių ir knygų klijavimą, pjovimą, segimą, numeravimą, iškirtimą, laminavimą ir t.t. Įmonė derina du svarbius dalykus:...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Efektyvus būsto remontas: kaip suplanuoti ir nuo ko pradėti?
Efektyvus būsto remontas: kaip suplanuoti ir nuo ko pradėti? 09-21 22:36
Nusprendus remontuoti ar įsirengti būstą, pirmiausiai susiduriama su dilema nuo ko pradėti. Tuomet apima baimė, o jeigu remontas užsitęs ir rezultatas neatitiks investuotų pinigų.... Kaip...
Minsko teismas: M. Kalesnikava ir I. Salejus liks areštinėje
Minsko teismas: M. Kalesnikava ir I. Salejus liks areštinėje 09-21 21:03
Baltarusijos opozicijos Koordinacinės tarybos prezidiumo narė Maryja Kalesnikava lieka areštinėje, Minsko miesto teismui pirmadienį atmetus jos advokatų skundą, pranešė naujienų agentūros...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?