Įmonė Copy pro

Copy pro, UAB

Įmonės kodas 302539490
PVM mokėtojo kodas LT100005611519
Vadovas Aurimas Mandeika
Adresas Pylimo g. 22D-1, LT-01118 Vilnius
Mobilus telefonas Copy Pro Mobilus telefonas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su Copy pro

Tinklalapis http://www.copypro.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/CopyPro.Lietuva/?fref=ts
Bankas AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT247044060007622605
Darbo laikas I-V 07:00-19:00
Darbuotojai 22 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 1 621,59 € (moterų 1 382,18 €; vyrų 2 140,31 €) (2023 m. rugpjūtis) Atlyginimų istorija ›
Atlyginimų mediana 1 288,00 € (2023 m. rugpjūtis) Plačiau ›
Pardavimo pajamos 2022: 733 306 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2022: 92 820 € Plačiau ›
Įstatinis kapitalas 2 896,20 €
Įmonės amžius 13 metų 1 mėnuo 6 dienos
Kredito rizika
Vidutinė
Plačiau ›
Ataskaita Profesionali ataskaita

Ataskaitoje yra specifinių duomenų Plačiau ›

Įvertinimas

Filialai:

Vilniaus filialas (Gedimino pr. 33, LT-01104 Vilnius)

Įmonės aprašymas

Copy Pro – 2010 m. spalio mėnesį atvėręs duris Vilniuje kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas pradedant nuo A8 - A0+ (plotis - 1067 mm).
Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas (įskaitant didelius formatus) ir kt.

Mes jums siūlome didelį dokumentų tvarkymo paslaugų pasirinkimą, nuolat tobuliname užsakovų aptarnavimo kokybę, atitinkančią technologijų raidą bei klientų reikalavimus. Naudojamės naujausiais ir kokybiškiausiais įrenginiais. Kopijų ir spaudos kokybę užtikrina sertifikatus turintys įrenginių aptarnavimo inžinieriai ir techninius rodiklius atitinkančios medžiagos.

Mūsų vertybės – greitis, draugiškumas, patikimumas, patogumas ir kūrybiškumas!KOPIJAVIMAS

Juodai baltas
Dokumentų dauginimo srityje juodai baltų dokumentų dauginimas vis dar dominuoja, nepaisant to, ar reikia nuotraukos pasui, ar senų laikų fotografijos, ar verslo projekto pristatymo kopijos. Vis didesnė reikšmė skiriama kokybei ir spartai.
Siūlome paruošti įvairaus dydžio (iki A3 formato arba didelio formato juodai baltas kopijas), aukštos kokybės juodai baltas kopijas per galimai trumpą laiką, t.y., iki 18 000 vienpusių A4 dydžio lapų per valandą.

Galimybės:
vienpusės ir dvipusės kopijos;
25% sumažinimo ir 400% padidinimo galimybės;
automatinis lankstinukų sudarymas;
dokumentų paruošimas talpinti į segtuvus – 2 arba 4 skylės;
dokumentų susegimas;
dokumentų skenavimas ir saugojimas elektroninėse duomenų laikmenose;
įskaitomas antspaudas ir parašas dokumento kopijoje;
išreikšta juodai balta ar pilka skalė diagramose ir schemose.

Paslauga teikiama ant:
balto ir spalvoto popieriaus (80gr – 280gr);
popieriaus su tekstūra;
kodoskopo plėvelės (skaidrės);
kalkės.

Spalvotas

Spalvoms kasdien skiriama vis didesnė reikšmė, suteikiant galimybę išsiskirti, daryti dokumentą lengviau suvokiamą.
Pasirinkite kopijuoti spalvotus dokumentus spalvotai!

Galimybės:
vienpusės ir dvipusės kopijos;
iki A3 dydžio (arba didelio formato);
25% sumažinimo ir 400% padidinimo galimybės;
dokumento skenavimas ir saugojimas elektroninėse duomenų laikmenose;
fotografijų pasui dauginimas.

Paslauga teikiama ant:
pagerintos kokybės balto popieriaus (90gr – 280gr);
foto kokybės popieriaus (iki 170 gr);
popieriaus su tekstūra;
spalvoto popieriaus;
kodoskopo plėvelės (skaidrės);
kalkės.

DIDELIO FORMATO

Naudojimasis juodai baltų didelio formato dokumentų kopijavimo paslaugomis – tai sprendimas ne tik statybos ir architektūros sričių atstovams, bet ir tiems, kuriems reikia dauginti informacinius plakatus, afišas, vaizdinę medžiagą. Teikiant paslaugą naudojama technika garantuoja tikslumą ir kokybę perkeliant iš originalo į kopiją pačias mažiausias detales ir pačias smulkiausias linijas net iki kraštų su tūrine spalvos danga.
Copy Pro kopijavimo paslaugų centre teikiama spalvotų didelio formato dokumentų kopijavimo paslauga, kuria naudojantis dokumentai yra aiškesni, informaciniu atžvilgiu lengviau suvokiami ir solidesni. Siūlome skirtingo storio ir įvairių rūšių popierių, kad galėtumėte pasirinkti labiausiai atitinkantį jūsų norus ir dauginamos medžiagos naudojimo poreikius.

Paslauga atliekama ant skirtingo storio ir įvairių rūšių popierių, maksimalus popieriaus plotis – 1067mm.

Galimybės:
25% sumažinimo ir 400% padidinimo galimybės;
automatinis lankstymas;
dokumentų paruošimas talpinti į segtuvus – 2 arba 4 skylės;
dokumentų susegimas;
dokumentų skenavimas ir saugojimas elektroninėse duomenų laikmenose;
įskaitomas antspaudas ir parašas dokumento kopijoje;
išreikšta juodai balta ar pilka skalė diagramose ir schemose.

NESPALVOTAS SPAUSDINIMAS

Copy Pro kopijavimo paslaugų centre įdiegtos pačios populiariausios bei naujausios kompiuterinės programos, skirtos grafikos darbams, prezentacijoms, brėžiniams apdoroti bei spausdinti nespalvotai. Mūsų kompiuterio operatoriai su malonumu paruoš bei atspausdins Jums svarbią informaciją!

SPALVOTAS SPAUSDINIMAS

Mūsų kopijavimo centre spalvoti atspaudai atliekami moderniausiais lazeriniais įrenginiais. Spausdinami įvairaus tipo bei dydžio plakatai, skrajutės, atspausdinamos aukštos kokybės vizitinės kortelės ant įvairaus storio balto bei faktūrinio popieriaus!

PLAČIAFORMATĖ SPAUDA

Kopijuoti bei spausdinti didelio formato dokumentus galima kaip spalvotai, taip ir juodai baltai. Kopijuojami ir spausdinami visų formatų dokumentai nuo A2 iki A0+, taip pat atliekamos kopijos bei atspaudai nestandartinių dydžių (B3, B2 ir B1, maksimalus plotis – 1067 mm). Dažniausia paslauga yra nespalvotas didelio formato brėžinių spausdinimas ir kopijavimas ant standartinio 80 gr. balto popieriaus, tačiau neretai klientai pageidauja spalvotai atspausdinti arba nukopijuoti plakatą ant storesnio popieriaus arba nuotrauką ant matinio ar blizgaus fotopopieriaus!

Paslauga teikiama ant:
pagerintos kokybės balto popieriaus (90gr – 350gr);
foto kokybės popieriaus (170gr – 250gr).


PAPILDOMOS PASLAUGOS

Reikia sulankstyti brėžinį? Nupjauti nuotrauką pagal formatą? Pramušti kopijose skyles? Mes tuo pasirūpinsime!

SKENAVIMAS
SKENAVIMAS (dar žinomas kaip NUSKAITYMAS)

Tai yra dokumento (bylos, nuotraukos, brėžinio, žemėlapio ir t.t.) nuskaitymas į elektroninę rinkmeną, kurį gali būti atsiųsta el. paštu arba įrašyta į duomenų laikmeną.

SAVITARNA

Taupant Jūsų laiką mūsų centre įrengti savitarnos spausdinimo ir kopijavimo aparatai, leidžiantys Jums valdyti visą nespalvoto kopijavimo ir spausdinimo procesą! Galima nukopijuoti knygą, pasidaryti paso kopiją, paryškinti prieš tai atspausdintą ar kopijuotą originalą, padaryti kopijas studijoms ir t.t. Dažniausiai kopijuojama, kaip ir spausdinama ant standartinio 80gr. balto popieriaus, tačiau galima kopijuoti ir ant storesnio popieriaus skirtingų spalvų bei faktūrų. Kopijos atliekamos kaip A4, taip ir A3 formato.

SPALVOTAS KOPIJAVIMAS IR SPAUSDINIMAS

Spausdinimas ir kopijavimas spalvotai taip pat gali būti atliktas savitarnos erdvėje Jūsų pačių. Spalvotas spausdintuvas prijungtas prie visų savitarnos kompiuteriu – tad Jums nereikės laukti eilėje norint atsispausdinti spalvotą medžiagą ar padaryti spalvotą kopiją. Svarbiausias akcentas, jog Jus galite pasijausti spaudos operatoriumi mūsų savitarnos spausdinimo erdvėje, reguliuojant spausdinimo parametrus bei nustatant atspaudo kokybę. Spausdinti, kaip ir kopijuoti, galima A4 ir A3 lapo formatu ant skirtingų storių, faktūrų bei spalvų popieriaus.

INTERNETO PASLAUGOS SAVITARNOS ERDVĖJE

Jūsų patogumui savitarnos erdvėje pajungtas internetas, tad Jus galite laisvai prisijungti prie savo elektroninio pašto ir atspausdinti reikalingą Jums failą arba dokumentą, jeigu neturite jo su savimi el. laikmenoje (CD diske arba USB laikmenoje) – šiuo atveju pirmosios 15 minučių naudojimosi kompiuteriu arba internetu yra nemokamos ir neapmokestinamos.

LAMINAVIMAS

Tai yra medžiagų suklijavimo tarpusavyje procesas terminio kalandravimo būdu, klijais ir kt. Laminuojant siekiama pagerinti medžiagų šilumines savybes, padaryti jas neperšlampamas, sustandinti ir apsaugoti nuo išorės poveikio.
Geras būdas pasiekti, kad dokumentas, valgiaraščiai, asmens kortelės ar leidimai būtų atsparūs sugadinimui. Siūlome laminavimą iki A3 formato ir lipnų laminavimą iki A4 formato.

MEDŽIAGOS SPAUSDINIMUI BEI KOPIJAVIMUI

Kopijavimą bei spausdinimą atliekame ant įvairių medžiagų!


LANKSTYMAS

Sulankstyta daugintą medžiagą yra patogu naudotis, transportuoti, tai patogu įsidėti ir saugoti segtuvuose. Dydžiai neturi reikšmės! Lankstome ir šventinius kvietimus, ir didelės apimties techninių brėžinių projektus pagal tarptautinius standartus.

ĮRIŠIMAS

Dauginta medžiaga tampa patraukli, reprezentatyvi, patogi naudotis ir apsaugoma nuo susidėvėjimo, jei naudojamasi kuriuo nors iš daugelio įrišimo būdų. Siūlome mažiausiai 8 būdus.
Kurį renkiesi?

PJAUSTYMAS

Kad reklaminė skrajutė, mažesnio dydžio vardinė kortelė ar įdomiai sukurtas lankstinukas įgytų reikiamą dydį, vizualaus apipavidalinimo norimą galutinį rezultatą ar tiesiog jais būtų patogu naudotis, juos būtina apipjauti. Mūsų kopijavimo centre tai galima padaryti tiksliai ir per trumpą laiką, tai užtikrina darbuotojų patirtis ir techninis aprūpinimas.

SKYLIŲ MUŠIMAS ir RŪŠIAVIMAS

Kai būtina medžiagą įsegti į segtuvus, pramušame dokumentuose įvairių rūšių skyles.
Kad lankstinukas, mokymų priemonė ar prezentacinė medžiaga būtų patraukli, aiški ir reprezentatyvi, ją reikia atitinkamai sutvarkyti. Siekdami mūsų klientams palengvinti šį darbą, siūlome dokumentus rūšiuoti pagal nuorodas ir norus.

PRISTATYMAS

Pasirūpinsime ne tik medžiagos dauginimu, įrišimu ir apipavidalinimu, bet ir jos saugiu pristatymu Jūsų pageidaujamu laiku į norimą vietą.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Kompiuterio operatoriaus darbas kompiuteriu (failų koregavimas ar paruošimas spaudai) - 5 EUR / 15 min.
Taip pat papildomai galima padaryti disko kopiją bei atspausdinti CD lipduką, nusipirkti įmaučių, segtuvų arba vokų. Siūlome klijavimo, rūšiavimo, pjaustymo paslaugas.

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį
Kitos šio miesto įmonės: Vilnius Kitos įmonės šioje gatvėje: Pylimo g.
Raktažodžiai: spaustuvės, leidyba, spaustuvė, spaustuvės Kaune, spaustuvės Vilniuje, spaustuvės Klaipėdoje, spausdinimo paslaugos, spausdinimas, spaudos darbai, skaitmeninė spauda, spausdinimas Vilniuje, spausdinimas Kaune, rodyti visus...

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Copy pro, UAB (įmonės kodas 302539490) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.