VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Copy pro

Copy pro, UAB

Įmonės kodas 302539490
PVM mokėtojo kodas LT100005611519
Vadovas Aurimas Mandeika
Adresas Gedimino pr. 33, LT-01104 Vilnius
Mobilus telefonas Copy Pro Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.copypro.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/CopyPro.Lietuva/?fref=ts
Bankas AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT247044060007622605
Darbo laikas 7:00 – 22:00
Darbuotojai 17 darbuotojų (apdraustųjų)
SD draudėjo kodas 2065869
Vidutinis atlyginimas 1 307,99 € (moterų 1 278,94 €; vyrų 1 333,41 €) (2021 m. birželis)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 4 549,81 € (2021 m. birželis)
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2020: 300 001 - 500 000 € be PVM Pajamų istorija »
Pranešimai
Statistikos departamentas: Įmonė, kuri turi imunizuotų darbuotojų nuo COVID-19. Asmuo laikomas imunizuotu, jei turi teigiamą diagnostinio SARS-CoV-2 tyrimo atsakymą arba e. Sveikatoje turi gydytojo pasirašytą COVID-19 diagnozę, arba yra skiepytas bent viena SARS-CoV-2 vakcinos doze. (Duomenys atnaujinti 2021-07-21).
Užimtumo tarnyba: Darbdavys, gavęs subsidiją po prastovų ar išmokėtomis subsidijomis padengiantis dalį darbuotojų darbo užmokesčio (informacija atnaujinta 2021-07-14).
VMI: Įmonė įtraukta į VMI sąrašą, kuriai taikomos mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
Įstatinis kapitalas 2 896,20 €
Įmonės amžius 10 metų 11 mėnesių 1 diena
Įvertinimas
9.2 / 10 (įvertino 24)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »
Filialai:
Vilniaus filialas (Pylimo g. 22, LT-01118 Vilnius)

Įmonės aprašymas:

Copy Pro – 2010 m. spalio mėnesį atvėręs duris Vilniuje kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas pradedant nuo A8 - A0+ (plotis - 1067 mm).
Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas (įskaitant didelius formatus) ir kt.

Mes jums siūlome didelį dokumentų tvarkymo paslaugų pasirinkimą, nuolat tobuliname užsakovų aptarnavimo kokybę, atitinkančią technologijų raidą bei klientų reikalavimus. Naudojamės naujausiais ir kokybiškiausiais įrenginiais. Kopijų ir spaudos kokybę užtikrina sertifikatus turintys įrenginių aptarnavimo inžinieriai ir techninius rodiklius atitinkančios medžiagos.

Mūsų vertybės – greitis, draugiškumas, patikimumas, patogumas ir kūrybiškumas!KOPIJAVIMAS

Juodai baltas
Dokumentų dauginimo srityje juodai baltų dokumentų dauginimas vis dar dominuoja, nepaisant to, ar reikia nuotraukos pasui, ar senų laikų fotografijos, ar verslo projekto pristatymo kopijos. Vis didesnė reikšmė skiriama kokybei ir spartai.
Siūlome paruošti įvairaus dydžio (iki A3 formato arba didelio formato juodai baltas kopijas), aukštos kokybės juodai baltas kopijas per galimai trumpą laiką, t.y., iki 18 000 vienpusių A4 dydžio lapų per valandą.

Galimybės:
vienpusės ir dvipusės kopijos;
25% sumažinimo ir 400% padidinimo galimybės;
automatinis lankstinukų sudarymas;
dokumentų paruošimas talpinti į segtuvus – 2 arba 4 skylės;
dokumentų susegimas;
dokumentų skenavimas ir saugojimas elektroninėse duomenų laikmenose;
įskaitomas antspaudas ir parašas dokumento kopijoje;
išreikšta juodai balta ar pilka skalė diagramose ir schemose.

Paslauga teikiama ant:
balto ir spalvoto popieriaus (80gr – 280gr);
popieriaus su tekstūra;
kodoskopo plėvelės (skaidrės);
kalkės.

Spalvotas

Spalvoms kasdien skiriama vis didesnė reikšmė, suteikiant galimybę išsiskirti, daryti dokumentą lengviau suvokiamą.
Pasirinkite kopijuoti spalvotus dokumentus spalvotai!

Galimybės:
vienpusės ir dvipusės kopijos;
iki A3 dydžio (arba didelio formato);
25% sumažinimo ir 400% padidinimo galimybės;
dokumento skenavimas ir saugojimas elektroninėse duomenų laikmenose;
fotografijų pasui dauginimas.

Paslauga teikiama ant:
pagerintos kokybės balto popieriaus (90gr – 280gr);
foto kokybės popieriaus (iki 170 gr);
popieriaus su tekstūra;
spalvoto popieriaus;
kodoskopo plėvelės (skaidrės);
kalkės.

DIDELIO FORMATO

Naudojimasis juodai baltų didelio formato dokumentų kopijavimo paslaugomis – tai sprendimas ne tik statybos ir architektūros sričių atstovams, bet ir tiems, kuriems reikia dauginti informacinius plakatus, afišas, vaizdinę medžiagą. Teikiant paslaugą naudojama technika garantuoja tikslumą ir kokybę perkeliant iš originalo į kopiją pačias mažiausias detales ir pačias smulkiausias linijas net iki kraštų su tūrine spalvos danga.
Copy Pro kopijavimo paslaugų centre teikiama spalvotų didelio formato dokumentų kopijavimo paslauga, kuria naudojantis dokumentai yra aiškesni, informaciniu atžvilgiu lengviau suvokiami ir solidesni. Siūlome skirtingo storio ir įvairių rūšių popierių, kad galėtumėte pasirinkti labiausiai atitinkantį jūsų norus ir dauginamos medžiagos naudojimo poreikius.

Paslauga atliekama ant skirtingo storio ir įvairių rūšių popierių, maksimalus popieriaus plotis – 1067mm.

Galimybės:
25% sumažinimo ir 400% padidinimo galimybės;
automatinis lankstymas;
dokumentų paruošimas talpinti į segtuvus – 2 arba 4 skylės;
dokumentų susegimas;
dokumentų skenavimas ir saugojimas elektroninėse duomenų laikmenose;
įskaitomas antspaudas ir parašas dokumento kopijoje;
išreikšta juodai balta ar pilka skalė diagramose ir schemose.

NESPALVOTAS SPAUSDINIMAS

Copy Pro kopijavimo paslaugų centre įdiegtos pačios populiariausios bei naujausios kompiuterinės programos, skirtos grafikos darbams, prezentacijoms, brėžiniams apdoroti bei spausdinti nespalvotai. Mūsų kompiuterio operatoriai su malonumu paruoš bei atspausdins Jums svarbią informaciją!

SPALVOTAS SPAUSDINIMAS

Mūsų kopijavimo centre spalvoti atspaudai atliekami moderniausiais lazeriniais įrenginiais. Spausdinami įvairaus tipo bei dydžio plakatai, skrajutės, atspausdinamos aukštos kokybės vizitinės kortelės ant įvairaus storio balto bei faktūrinio popieriaus!

PLAČIAFORMATĖ SPAUDA

Kopijuoti bei spausdinti didelio formato dokumentus galima kaip spalvotai, taip ir juodai baltai. Kopijuojami ir spausdinami visų formatų dokumentai nuo A2 iki A0+, taip pat atliekamos kopijos bei atspaudai nestandartinių dydžių (B3, B2 ir B1, maksimalus plotis – 1067 mm). Dažniausia paslauga yra nespalvotas didelio formato brėžinių spausdinimas ir kopijavimas ant standartinio 80 gr. balto popieriaus, tačiau neretai klientai pageidauja spalvotai atspausdinti arba nukopijuoti plakatą ant storesnio popieriaus arba nuotrauką ant matinio ar blizgaus fotopopieriaus!

Paslauga teikiama ant:
pagerintos kokybės balto popieriaus (90gr – 350gr);
foto kokybės popieriaus (170gr – 250gr).


PAPILDOMOS PASLAUGOS

Reikia sulankstyti brėžinį? Nupjauti nuotrauką pagal formatą? Pramušti kopijose skyles? Mes tuo pasirūpinsime!

SKENAVIMAS
SKENAVIMAS (dar žinomas kaip NUSKAITYMAS)

Tai yra dokumento (bylos, nuotraukos, brėžinio, žemėlapio ir t.t.) nuskaitymas į elektroninę rinkmeną, kurį gali būti atsiųsta el. paštu arba įrašyta į duomenų laikmeną.

SAVITARNA

Taupant Jūsų laiką mūsų centre įrengti savitarnos spausdinimo ir kopijavimo aparatai, leidžiantys Jums valdyti visą nespalvoto kopijavimo ir spausdinimo procesą! Galima nukopijuoti knygą, pasidaryti paso kopiją, paryškinti prieš tai atspausdintą ar kopijuotą originalą, padaryti kopijas studijoms ir t.t. Dažniausiai kopijuojama, kaip ir spausdinama ant standartinio 80gr. balto popieriaus, tačiau galima kopijuoti ir ant storesnio popieriaus skirtingų spalvų bei faktūrų. Kopijos atliekamos kaip A4, taip ir A3 formato.

SPALVOTAS KOPIJAVIMAS IR SPAUSDINIMAS

Spausdinimas ir kopijavimas spalvotai taip pat gali būti atliktas savitarnos erdvėje Jūsų pačių. Spalvotas spausdintuvas prijungtas prie visų savitarnos kompiuteriu – tad Jums nereikės laukti eilėje norint atsispausdinti spalvotą medžiagą ar padaryti spalvotą kopiją. Svarbiausias akcentas, jog Jus galite pasijausti spaudos operatoriumi mūsų savitarnos spausdinimo erdvėje, reguliuojant spausdinimo parametrus bei nustatant atspaudo kokybę. Spausdinti, kaip ir kopijuoti, galima A4 ir A3 lapo formatu ant skirtingų storių, faktūrų bei spalvų popieriaus.

INTERNETO PASLAUGOS SAVITARNOS ERDVĖJE

Jūsų patogumui savitarnos erdvėje pajungtas internetas, tad Jus galite laisvai prisijungti prie savo elektroninio pašto ir atspausdinti reikalingą Jums failą arba dokumentą, jeigu neturite jo su savimi el. laikmenoje (CD diske arba USB laikmenoje) – šiuo atveju pirmosios 15 minučių naudojimosi kompiuteriu arba internetu yra nemokamos ir neapmokestinamos.

LAMINAVIMAS

Tai yra medžiagų suklijavimo tarpusavyje procesas terminio kalandravimo būdu, klijais ir kt. Laminuojant siekiama pagerinti medžiagų šilumines savybes, padaryti jas neperšlampamas, sustandinti ir apsaugoti nuo išorės poveikio.
Geras būdas pasiekti, kad dokumentas, valgiaraščiai, asmens kortelės ar leidimai būtų atsparūs sugadinimui. Siūlome laminavimą iki A3 formato ir lipnų laminavimą iki A4 formato.

MEDŽIAGOS SPAUSDINIMUI BEI KOPIJAVIMUI

Kopijavimą bei spausdinimą atliekame ant įvairių medžiagų!


LANKSTYMAS

Sulankstyta daugintą medžiagą yra patogu naudotis, transportuoti, tai patogu įsidėti ir saugoti segtuvuose. Dydžiai neturi reikšmės! Lankstome ir šventinius kvietimus, ir didelės apimties techninių brėžinių projektus pagal tarptautinius standartus.

ĮRIŠIMAS

Dauginta medžiaga tampa patraukli, reprezentatyvi, patogi naudotis ir apsaugoma nuo susidėvėjimo, jei naudojamasi kuriuo nors iš daugelio įrišimo būdų. Siūlome mažiausiai 8 būdus.
Kurį renkiesi?

PJAUSTYMAS

Kad reklaminė skrajutė, mažesnio dydžio vardinė kortelė ar įdomiai sukurtas lankstinukas įgytų reikiamą dydį, vizualaus apipavidalinimo norimą galutinį rezultatą ar tiesiog jais būtų patogu naudotis, juos būtina apipjauti. Mūsų kopijavimo centre tai galima padaryti tiksliai ir per trumpą laiką, tai užtikrina darbuotojų patirtis ir techninis aprūpinimas.

SKYLIŲ MUŠIMAS ir RŪŠIAVIMAS

Kai būtina medžiagą įsegti į segtuvus, pramušame dokumentuose įvairių rūšių skyles.
Kad lankstinukas, mokymų priemonė ar prezentacinė medžiaga būtų patraukli, aiški ir reprezentatyvi, ją reikia atitinkamai sutvarkyti. Siekdami mūsų klientams palengvinti šį darbą, siūlome dokumentus rūšiuoti pagal nuorodas ir norus.

PRISTATYMAS

Pasirūpinsime ne tik medžiagos dauginimu, įrišimu ir apipavidalinimu, bet ir jos saugiu pristatymu Jūsų pageidaujamu laiku į norimą vietą.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Kompiuterio operatoriaus darbas kompiuteriu (failų koregavimas ar paruošimas spaudai) - 5 EUR / 15 min.
Taip pat papildomai galima padaryti disko kopiją bei atspausdinti CD lipduką, nusipirkti įmaučių, segtuvų arba vokų. Siūlome klijavimo, rūšiavimo, pjaustymo paslaugas.

Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: spaustuvės, leidyba, spaustuvė, spaustuvės Kaune, spaustuvės Vilniuje, spaustuvės Klaipėdoje, spausdinimo paslaugos, spausdinimas, spaudos darbai, skaitmeninė spauda, spausdinimas Vilniuje, spausdinimas Kaune, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 302539490
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Copy pro, UAB (įmonės kodas 302539490) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus 07-25 19:10
Japonijos farmacijos bendrovė "Shionogi" pradeda vaistų nuo koronavirusinės infekcijos sukeliamos COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, sekmadienį skelbia JAV leidinys "The Wall Street Journal".
Teismo dėl sukčiavimo išvakarėse Vatikanas atskleidė informaciją apie valdomą NT
Teismo dėl sukčiavimo išvakarėse Vatikanas atskleidė informaciją apie valdomą NT 07-25 17:12
Likus kelioms dienoms iki didelio atgarsio sulaukusio teismo proceso dėl investicijos Londone, Vatikanas šeštadienį pirmą kartą paviešino metinį savo turto ir investicijų valdymo departamento...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

Facebook 369,79 +5,30%
Google 2756,32 +3,37%
Twitter 71,69 +3,05%
Starbucks 125,97 +2,72%
Macy's 16,66 -1,77%
ConocoPhillips 55,34 -2,35%
Oracle 87,69 -3,31%
Intel 53,00 -5,29%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 2,12 +4,95%
Apelsinai 0,64 +4,92%
Anglis 129,97 +21,42%
Auksas 1834,57 -0,85%
Jautiena 5,68 +3,65%
Ryžiai 466,00 -5,48%
Varis 9631,50 -5,22%
Sidabras 27,00 -1,82%