Įmonė Ofnis

Ofnis, UAB

Profesionali valymo įranga

TOP įmonė 2022
Įmonės kodas 125409995
PVM mokėtojo kodas LT254099917
Vadovas Dainius Gabrilevičius
Adresas Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius
Telefonas Ofnis Telefonas
Mobilus telefonas Ofnis Mobilus telefonas
Faksas Ofnis Faksas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su Ofnis

Tinklalapis http://www.ofnis.lt
Darbo laikas I-V 08:30-17:30
Darbuotojai 17 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas 3 091,42 € (moterų 1 733,58 €; vyrų 3 657,18 €) (2023 m. liepa) Atlyginimų istorija ›
Pardavimo pajamos 2022: 2 660 799 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2022: 227 322 € Plačiau ›
Transportas 2023-09: 16 automobilių (priklauso) Plačiau ›
Pranešimai
VMI
  • VMI: Įmonė, galinti aptarnauti elektroninius kasos aparatus (EKA) ir atlikti perprogramavimo darbus.
Įstatinis kapitalas 23 168,00 €
Įmonės amžius 22 metai 10 mėnesių 16 dienų
Kredito rizika
Ataskaita Profesionali ataskaita

Ataskaitoje yra specifinių duomenų Plačiau ›

Įvertinimas

Įmonės aprašymas

UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija.

Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo mašinos, automobilių plovyklos, aukšto slėgio valymo įranga, valymo chemija, patalpų valymo įrengimai, pramoniniai siurbliai, mobilūs tualetai. UAB Ofnis yra oficialusis firmų HAKO, MULTICAR, CLEANFIX, BARBIERI, BUZIL, CHRIST, BUTZBACH, KRANZLE, OERTZEN, SPIR STAR® atstovas Lietuvoje, HAMMELMANN – atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Ofnis turi išskirtines atstovavimo teises ir ilgalaikius kontaktus su produkcijos gamintojais iš Vokietijos, Šveicarijos bei Italijos. Išskirtinis tiekiamų prekių bruožas - kokybė. Tai sertifikuotos prekės, atitinkančios kokybės ir saugumo reikalavimus. Net ir išrankiausias pirkėjas iš didelio kiekvienos rūšies prekių asortimento ras sau tinkamą prekę.
HAKO valymo mašinos, valymo technika, grindų plovimo mašinos.

Hako – tai kompleksiška įrangos linija!
Jeigu kiti gamintojai turi atskirus sėkmingus savo technikos pavyzdžius, tai Hako šiandien siūlo kompleksišką valymo įrangos liniją, kuri pilnai atitinka visus valymo įmonių ar komunalinių ūkių poreikius. Hako technika yra ilgalaikė, aukščiausios kokybės ir patikima!
Hako – tai komfortas!
Ypač didelis dėmesys skiriamas patogiam darbui Hako technika. Tai labai svarbu, kadangi pati kokybiškiausia ir galingiausia technika neatvers visų savo galimybių, jeigu ja dirbti bus sunku ir nepatogu. Mažinant darbuotojo nuovargį pasiekiamas našesnis darbo rezultatas ir išsaugoma aukščiausia darbų kokybė visos pamainos metu. Taip pat sumažėja avarijų galimybės ir tuo pačiu padidėja darbuotojo saugumas.
Hako – tai saugumas!
Darbo saugumui skiriamas ypatingas dėmesys. Tiek šlavimo, tiek grindų plovimo mašinose darbuotojo sėdima vieta numatoma su stogu (ypač aktualu, kai mašinos dirba sandėliuose, kur yra daug lentynų).
Be to Hako valymo technika gerai atlaiko temperatūros pokyčius, kas labai svarbu Lietuvos eksploatavimo sąlygomis, kai valymo įranga naudojama atvirų teritorijų tvarkymui.

CLEANFIX valymo mašinos, valymo technika, grindų plovimo mašinos
Sauso ir drėgno valymo dulkių siurbliai, garų valymo mašinos, ekstrakcinės mašinos kilimų valymui, diskinės plovimo mašinos, šlavimo mašinos, grindų plovimo mašinos.
Švara turi savo pavadinimą: Cleanfix. Rytų Šveicarijoje, Henau kaime, gamtos apsuptyje firma Cleanfix gamina ir tobulina profesionalias valymo mašinas.
Cleanfix tikslas - pasiūlyti geriausią šveicarišką kokybę, patarti renkantis produktus, serviso paslaugas ir visada būti arti klientų. Nuolat siūlydama naujoves Cleanfix šiandien puikiai išsilaiko rinkoje. Įmonę visame pasaulyje puikiai atstovauja dukterinės įmonės ir pardavimų atstovai. Cleanfix valymo mašinos rūpinasi tviskančia švara daugiau nei 85 šalyse.
Šiandien iš produktų paletės klientai gali pasirinkti valymo produktus, skirtus įvairiausiems tikslams ir poreikiams: sauso ir drėgno valymo dulkių siurblius, garų valymo mašinas, ekstrakcines mašinas kilimų valymui, diskines plovimo mašinas, šlavimo mašinas bei grindų plovimo mašinas.
Henau Cleanfix taip pat gamina ir visas valymo mašinų tekinimo ir frezavimo dalis. Nuosava gamyba daro mus lanksčiais, užtikrina kokybę ir garantuoja greitą pristatymą. Montavimo metu gamybos linijoje sujungiamos mechaninės, plastikinės, virinimo dalys ir įsigyti komponentai. Prieš išsiunčiant įrangą į visas pasaulio šalis ji patikrinama ir dokumentuojama. Didžiausias mūsų tikslas – savo klientams pateikti šveicarišką kokybę konkurencingomis sąlygomis. Kokybės vadyba yra sertifuota ISO 9001 sertifikatu.

AUTOMOBILIŲ PLOVYKLŲ ĮRANGA

Christ įkurta 1963 m. - tai viena iš didžiausių automobilių plovyklų gamintojų Europoje. Produktų programa labai diferencijuota ir plati: tai portalinės plovyklos, konvejerinės plovyklos, tramvajų ir traukinių plovyklos, sunkvežimių ir autobusų plovyklos, savitarnos plovyklos bei vandens antrinio perdirbimo sistemos. Taip pat plati priedų programa pvz.: dulkių siurbliai, aukšto slėgio valikliai, reklaminė medžiaga, magnetinių kortelių skaitytuvai bei automobilių plovimo ir priežiūros priemonės. Automobilių plovyklų įranga gaminama Vokietijoje, Memmingen mieste.

CHRIST automobilių plovyklų pardavimas, įrengimas, priežiūra, aptarnavimas, autoplovyklų servisas:

Automatinės automobilių plovyklos;
Konvejerinės automobilių plovyklos;
Savitarnos automobilių plovyklos;
Sunkvežimių automatinės automobilių plovyklos;
Autobusų automatinės automobilių plovyklos;
Geležinkelio transporto plovimo įranga;
Vandens valymo sistemos;
Stacionarūs savitarnos dulkių siurbliai automobilių švaros centrams, plovykloms;
Profesionali chemija automobilių plovykloms (automobilių plovyklų chemija);
Šepečiai automatinėms automobilių plovykloms (plovyklų šepečiai).


Buzil VALYMO CHEMIJA

Apie Buzil Werk Wagner GmbH & CO KG
Naujos idėjos – švarūs sprendimai!
Daugiau nei 100 metų Buzil yra viena iš profesionalių valymo priemonių gamybos lyderių Europoje, gaminančių aukštos kokybės valymo, priežiūros ir dezinfekcines priemones, taip pat higienos priemones personalui. Buzil siūlo profesionalius, ekonomiškai pagrįstus sistemų sprendimus, medžiagas apsaugančias valymo priemones. Įmonės valymo chemija nekenkia aplinkai.


Buzil valymo chemijos asortimentas
Šiuo metu Buzil asortimente yra daugiau nei 150 produktų, skirtų įvairiausiems valymo darbams. Visi produktai suskirstyti į „sistemas“ ir „serijas“. Kiekvienas atskiras produktas kruopščiai parinktas ir puikiai papildo vienas kitą: ekologinės valymo priemonės, dezinfekcinės valymo priemonės, grindų valymo priemonės, indų plovimo priemonės, kilimų valymo priemonės, langų valymo priemonės, oro gaivinimo priemonės, paviršių valymo priemonės, sanitarinių mazgų ir patalpų valymo priemonės, specialios paskirties valymo priemonės.
„Serijos“ apima valymo priemones visiems paviršiams viename objekte - nuo paviršių, grindų, langų iki sanitarinės zonos valymo. Kiekviena „serija“ turi savo išskirtinį bruožą, pvz.: Drizzle serijos produktai yra jau paruošti naudojimui.
„Sistemos“ skirtos naudojimui konkrečioje srityje, pvz.: akmens masės plytelėms.
Buzil gamykloje dirba apie 130 darbuotojų. 25 šalyse Buzil turi savo atstovus, taip pat dukterines įmones Lenkijoje, Graikijoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Daugiau nei 100 metų Buzil įmonė priklauso vienai šeimai. Šiuo metu įmonei vadovauja Isabell Janoth, atstovaujanti ketvirtajai šeimos kartai, kartu su direktorium Karl Klaus. Atsižvelgdama į visus rinkos pasikeitimus, kintančius saugos reikalavimus ir siekdama didinti produktų kokybę įmonė pastoviai kuria produktų pardavimo strategijas.

KOMUNALINĖ TECHNIKA

Multicar komunalinė technika (gatvių valymo įranga)
3 kompaktinių ir manevringų komunalinių mašinų modelius "Multicar M27 compact", "Multicar M29", "Multicar M31 / M31 Hidrostatas", kurie ideliai tinka transportuoti krovinius, o taip pat ir pramoninių įmonių gamyboje, komunalinėms įmonėms, žalių teritorijų tvarkymui, žemės ūkyje, statybų sektoriuje, kelininkų įmonėms, atlikti darbus aukštyje. Didelis privalumas Multicar komunalinės technikos yra jos universalumas. Įvairių agregatų tvirtinimas prie mašinos. Daugiau nei 100 pozicijų. Ši komunalinė mašina pasirūpins greita ir efektyvia tvarka miestų gatvėse, šaligatviuose, senamiesčio siaurose gatvelėse, uždarose parkavimo aikštelėse, stadionuose, parkuose, greitkeliuose bet kokiu metų laiku. O taip pat sumažins laiko ir darbo sąnaudas visos eilės tvarkymo darbų. Kiekviena komunalinė mašina yra unikali ir gaminama pagal kiekvieno kliento individualų užsakymą.

Hako komunalinė technika (gatvių valymo įranga)
HAKO vakuuminiai šlavimo įrenginiai - gatvių šlavimo mašinos skirtos įvairių sezono darbų atlikimui. Gatvių, šaligatvių, kiemų, pėsčiųjų zonų, parkų, sodų, gėlynų tvarkymui. Privalumai vakuuminės gatvių šlavimo mašinos: žemo lygio triukšmas, greitas pakeitimas tvirtinamų agregatų, didžiulis manevringumas.

Vakuuminė gatvių šlavimo mašina Hako-Citymaster gerai susitvarkys su vasaros dulkėmis, rudeniniu purvu ir žiemos sniegu. Visais metų laikais gatvių, pėsčiųjų zonų ir šaligatvių, kiemų, sodų ir parkų tvarkymas, o taip pat ir gėlynų tvarkymas gali būti įmanomas pakeičiant tvirtinamus agregatus, dėl kurių Hako Citymaster mašinos lengvai transformuojasi į sniego valymo mašinas, laistymo mašinas ar žoliapjoves.

Vakuuminė gatvių šlavimo mašina Hako Citymaster iš tikrųjų nepakeičiamas komunalinių įmonių pagalbininkas. Šios mašinos yra aukštos kokybės, manevringos, jas lengva valdyti, o taip pat mažos eksploatacinės išlaidos. Tylios ir mažagabaritinės vakuuminės šlavimo mašinos patogios ir patikimos naudojant. Visos vakuuminės tvarkymo mašinos turi komfortišką darbo vietą su panoraminiu vaizdu ir patogiu ergonomišku valdymu. Dėl paprasto ir lengvo valdymo Hako Citymaster mašinos nereikia specialių mokymų personalui, užtenka supažindinti personalą su naudojimosi instrukcija.

Hako kompaktinės tvarkymo technikos modeliai pristato eilę gatvių šlavimo mašinų Hako Citymaster. Iš viso yra trys modeliai, kurie skiriasi savo šiukšlių konteinerio dydžiu, variklio galingumu ir šlavimo pločiu. Modifikacijos: Hako Citymaster 600, Hako Citymaster 1250, Hako Citymaster 2000.
Vakuuminiai šlavimo įrenginiai - šlavimo technika, tvarkymo technika idealiai išvalo paviršius, kaip smulkias dulkes taip ir dideles šiukšles pvz. : plastikinius butelius, dėžes ir t.t. Galingas, susiurbiantis oro srautas be vargo susitvarko ir su stambiom šiukšlėm ir užsisenėjusiu purvu. Šlavimo mašina turi vandens sistemą. Ant diskinių šepečių yra vandens purkštukai, kurių pagalba surenkamos smulkios dulkės sunkiai prieinamose vietose.

Kränzle AUKŠTO SLĖGIO VALYMO ĮRANGA. AUKŠTO SLĖGIO APARATAI
Aukšto slėgio plovimo įrenginiai be pakaitinimo
Aukšto slėgio plovimo įrenginiai su pakaitinimu
Kränzle aukšto slėgio plovimo įrenginys su benzininiu varikliu

Aukšto slėgio plovimo įrangos privalumai:

Kränzle aukšto slėgio plovimo įrangos patogumas
„Kränzle“ aukšto slėgio plovimo įrenginiams reikia labai nedaug techninės priežiūros ir jie yra patogūs naudoti. Didelis papildomų reikmenų kiekis specialiai pritaikytas „Kränzle“ įrenginiams. Tai labai praplečia įrenginių atliekamas funkcijas.
Kränzle aukšto slėgio plovimo įrangos paprastumas
Plačios „Kränzle“ programos pagrindą sudaro vos kelių tipų siurbliai ir varikliai. Prekybininkams tai visų pirma reiškia, kad reikės sandėliuoti nedaug atsarginių, o galutiniam naudotojui – kad bus užtikrintas greitesnis servisas.
Kränzle aukšto slėgio plovimo įrangos kokybiškumas
Be kompromisų aukšti „Kränzle“kokybės reikalavimai garantuojami ir galutinai sumontuotoje įrangoje, kurioje taikoma moderniausia montavimo įranga. Beveik 90 % įrenginių komponentų gaminama Vokietijoje esančiose gamyklose. Taip užtikrinama ypatinga įrenginių kokybės kontrolė.

Ofnis rasite profesionalios aukšto slėgio plovimo įrangos asortimentą:
Aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir sistemos;
Priedai aukšto slėgio plovimo įrangai;
Aukšto slėgio plovimo įrangos purkštukai;
Aukšto slėgio plovimo įrangos žarnos, jungtys;
Aukšto slėgio plovimo įrangos pistoletai;
Aukšto slėgio plovimo įrangos siurbliai, aukšto slėgio aparatai;
Naudota aukšto slėgio plovimo įranga, naudoti aukšto slėgio aparatai;
Apsauginiai drabužiai pritaikyti dirbtiplaunant aukštu slėgiu iki 3000 barų.

Hammelmann ultra aukšto slėgio įrenginiai

Verslininkas Paulas Hammelmannas, įkūręs įmonę Oelde, Vestfalijoje, 1949 m., padėjo pagrindą šiandieninei įmonei 1955 m. savo sprendimu gaminti aukšto slėgio siurblius ir valymo sistemas. Firma Hammelmann buvo daugelio novatoriškų išradimų hidrodinamikos srityje pradininkė.
Hammelmann įmonės veikla orientuota į klientui pritaikytus sprendimus dėl aukšto slėgio vandens naudojimo įvairiose pramonės šakose. „Hammelmann“ sistemos taip pat naudojamos apsaugos nuo korozijos, betono atnaujinimo ar vandens srovės pjovimo srityse.

Daugiau nei 380 darbuotojų įmonės būstinėje Oeldėje, Vokietijoje, taip pat keliose dukterinėse įmonėse JAV, Australijoje, Ispanijoje, Kinijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje ir 40 kitų atstovų garantuoja klientų aptarnavimą ir problemų sprendimą visame pasaulyje.

BUTZBACH GmbH

„BUTZBACH“ buvo įkurta 1953 m. Ir dabar yra Vokietijos šeimos įmonė, valdoma antrosios kartos. Turėdami daugiau nei 350 darbuotojų, mes esame angarų ir pramoninių vartų, pagamintų Vokietijoje, specialistai. Nuo „BUTZBACH“ planavimo iki projektavimo, montavimo ir pradinio eksploatavimo bei aptarnavimo - iš vieno šaltinio gausite visas angaro ir pramoninių vartų paslaugas.

Nusprendę dirbti su „BUTZBACH“, pasirenkate patikimą partnerį: pramoninių vartų gamintoją, palaikantį jus su visa ekspertų komanda per visą jūsų vartų gyvavimo ciklą.


VALYMO INVENTORIUS, HIGIENOS REIKMENYS PROFESIONALAMS


Grindų šluostės ir laikikliai; pirštinės ir šluostės; popierius; šiukšlių maišai; vežimėliai.
Kiekvienas iš mūsų švarioje patalpoje jaučiasi gerai, ypač jei tai biuras, parduotuvė, kavinė arba viešbučio kambarys. Švarios grindys, baldai, prekybinė įranga ar santechnika ne tik atrodo patraukliau, bet ir tarnauja ilgiau. Ar žinojote, kad grindų valymui tenka 70 proc. sumos, išleidžiamos patalpų valymui? Todėl valymo inventorius turi būti pasirenkamas atsakingai. Pagrindiniai negyvenamųjų patalpų valymo kriterijai – kokybė ir greitis, dėl to tam, kad klientų lūkesčiai būtų patenkinti, inventorius turi būti ergonomiškas, efektyvus ir praktiškas. Tai reiškia, kad kiekviena inventoriaus detalė turi patogiai gulėti rankoje, o atliekami judesiai – nevarginti nugaros, kitaip tariant geri daiktai turi garantuoti aukštą darbo našumą.
Sausam grindų valymui naudojami šepečiai, šluotos, siurbliai. Jie gali būti naudojami ir valant sienas nuo voratinklių bei dulkių. Šiuolaikinės plaušinės šluotos – tai surenkamos konstrukcijos, kurių įvairios dalys gali būti lengvai keičiamos. Trinties metu pašluostės pluoštuose susidaro statinis efektas, dėl to teigiamai įelektrinta pašluostė pritraukia neigiamai įelektrintas dulkių ir smulkių nešvarumų daleles. Šluota greitai pašalins nešvarumus nuo grindų ir sienų, galima lengvai išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas, tačiau išvalyti dideles patalpas naudojant šluotą sunku, tokioje situacijoje pagelbės dulkių siurblys.
Drėgnam patalpų valymui naudojami drėgno valymo siurbliai, grindų valymo įranga, universalios šluotos, valymo vežimėliai. Nedidelės patalpos gali būti lengvai išvalytos, naudojant valymo vežimėlį, jie yra labai patogūs, nes gali vežioti įvairias naudojamas valymo medžiagas, maišą šiukšlėms ir kitus įrankius. Didesnes patalpas daug patogiau valyti naudojant vežimėlius su dviem kibirais. Naudotojų patogumui kibirai gaminami skirtingų spalvų, kad būtų lengviau atskirti, kuriame kibire yra švarus vanduo, o į kurį įdėta valymo priemonė. Tokia sistema padeda valymą atlikti greičiau ir sumažinti valymo priemonių sąnaudas, atitinkamai sumažinant išlaidas.
UAB Ofnis jūsų kompetetingas partneris švarai ir saugumui.
Mes suteiksime kokybiškas konsultacijas perkant, nuomuojant, lizinguojant valymo įrangą. Visada pasiūlysime įdomią alternatyvą. Įsigytą naują valymo įrangą pristatysime į paskirties vietą, tinkamai prijungsime ir paruošime darbui.
Ofnis teikia kompleksines valymo įrangos pardavimo, serviso, aptarnavimo paslaugas: garantinis valymo įrangos ir technikos remontas, prekyba naudota valymo įranga, valymo įrangos nuoma, garantinis valymo technikos aptarnavimas.


UAB „Ofnis“ servisas atlieka visus su įranga susijusius darbus: montuoja, paleidžia į eksploataciją, praveda mokymus užsakovo personalui, kaip dirbti su valymo įranga. Galime pakeisti, išmontuoti plovimo įrangą veikiančiame objekte. Taip pat galime prižiūrėti jūsų turimą valymo įrangą, reguliariai tikrinti pagrindinius mazgus, keisti susidevėjusias detales, užtikrinti sklandų įrangos darbą. Mūsų serviso inžinieriai pasiekiami 24h per parą, 7 dienas per savaitę. Mūsų tikslas kuo greičiau suremontuoti sugedusią įrangą, kad įrangos prastova būtų kuo mažesnė. Diagnozuosime ir pašalinsime gedimus, įvardinsime jų priežastis.


UAB Ofnis servisas atlieka elektrinių ir akumuliatorinių įrankių, elektros variklių, automobilių plovyklų, valymo ir plovimo mašinų remontą. Atliekama įrangos garantinė ir pogarantinė priežiūra.
Nuo 2011 m. sausio 1 d. savo klietams siūlome naujovę: „Express service“ paslaugą. Gavus iškvietimą dėl skubaus valymo įrangos remonto, nedelsiant išvažiuojame pas klientą. „Express service“ – tai operatyvus, kokybiškas plovimo įrangos remontas per labai trumpą laiką. Su lanksčiu planavimu ir dideliu mobilumu mūsų patyrę ir kvalifikuoti meistrai sutaisys jūsų valymo techniką.
Šia paslauga gali pasinaudoti visi UAB Ofnis klientai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Išbandykite UAB Ofnis teikiamą serviso paslaugą „Express service“ ir Jūs turėsite mažiau sąnaudų ir mažiau problemų. Daugiau informacijos apie „Express service“ paslaugą ir kainas teiraukitės telefonu 8 (5) 233 3218

UAB OFNIS KONTAKTAI:

Direktorius Dainius Gabrilevičius

Telefonas +370 699 25553

El.paštas : [email protected]

Direktoriaus pavaduotojas Robertas Bartuševičius

Telefonas +370 685 45444

El.paštas : [email protected]

Vyr.buhalterė Jadvyga Kuleš

Telefonas +370 685 80909

El.paštas : [email protected]

Administratorė Aistė Baranauskaitė

Telefonas +370 685 45005

El.paštas : [email protected]

Vadybininkas Tomas Garbauskas

Telefonas +370 699 69369

El.paštas : [email protected]

Vadybininkas Artūras Labanauskas

Telefonas +370 699 10200

El.paštas : [email protected]

Vadybininkė Ramutė Juknytė

Telefonas: +370 623 58333

El.paštas : [email protected]

Serviso vadovas Rolandas Lisauskas

Telefonas +370 650 48282

El.paštas : [email protected]

Serviso inžinierius Zenonas Jasinskis

Telefonas +370 650 42700

El.paštas : [email protected]

Serviso inžinierius Ignas Radvilavičius

Telefonas +370 655 00080

El.paštas : [email protected]

Serviso inžinierius Raimondas Čečeta

Telefonas +370 699 89889

El.paštas : [email protected]

Įmonės nuotraukos

OfnisOfnis nuotraukaFoto Ofnis (125409995)Įmonės Ofnis nuotraukosUAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninėOfnis, UAB nuotraukaFoto Ofnis, UAB (125409995)Įmonės Ofnis, UAB nuotraukosvalymo plovimo aukštoOfnis

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį
Kitos šio miesto įmonės: Vilnius Kitos įmonės šioje gatvėje: Naugarduko g.
Raktažodžiai: auksto slegio plovimo iranga, aukšto slėgio plovimo įrenginys, pramoniniai siurbliai, plovimo iranga, auksto slegio iranga, auksto slegio aparatai, auksto slegio plovimo iranga Vilniuje, komunalinė technika, šlavimo mašinos, valymo technika, valymo chemija, HAKO, rodyti visus...

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Ofnis, UAB (įmonės kodas 125409995) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.