Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mokilizingas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mokilizingas

Atsiliepimai apie Mokilizingas, AB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Mokilizingas, AB

Laba diena. Nesu turejes problemu su mokilizingas, buvo pavelavimu bet visa laika moketa beveik laiku tad nemanau kad yra bloga kompanija.
Labai neatsakyngi ir ne mandagūs darbotojai! Visą laiką mokėta laiku paskola, tačiau kiekvieną mėnesį gaudavau el.laiškus, kad yra kažkas nesumokėta, atspausdines mokejimo kvitą banke siusdavau jiems...ir taip kiekviena menesi. Galu gale privalejau kreiptis i kita banka, kad atsiskaitytis su siuo banku.
Nerekomenduoju Mokolizingas!!!
v***s, nesinaudokite ju paslaugomis
Tik vienas klausimas. Kodel pasirašius sutarti paskolai pinigu reikia laukti dvi savaites?
Esu ilgametė klientė. Neturiu jokių priekaištų jūsų darbu. Ir toliau reikalui esant skolinsiuosi tik pas jus. Linkėjimai kolektyvui. O nepatenkintiems klientams patarimas, kad pasiskolinus reikia laiku mokėti įmokas. Arba nesiskolinti.
Tomas 2019-03-27 18:23:04
Bandziau dabar sumoketi, lizingo imokas visas pasiskolinau pries 4 men, ziuriu paskola net nesumazejo mokejau po 100e uz nieka. Sutarciu negavau jokiu, nors buvo pasakyta, kad bus atsiustos. O galiausiai bandydamas apmoketi visas imokas pasirodo turih ir sumoketi uz visus 5 metus palukanas, nors ir noriu siuo metu nutraukti visus rysius su sita bendrove, nepatariu imti paskolos is sios imones. Mokesite is oro o poto reikes dar norint grazinti moketi visa suma kas paskaiciuota iki to laiko.
Sveikas tomai teisingai sakai moki lizingas ira nepatitikima bendrove tiesiog plesia pinigus is zmoniu jei blogai nurodysite moketojo koda pinigai uz menesine imoka tiesiog dings ir ju niekas negrazins...gaila bet sudarant sutarti ira nurodoma kad sutarti bus galima nutraukti bet kada o palukanas moketi tik uz laika iki sutarties nutraukimo., bet deja nutraukus sutarti palukanas reikes sumoketi uz visa sutarties laikotarpi 5metus ir paskolos suma gaunasi dviguba.. va ce toje vietoje zmones ir yra apgaudinejami neapsigaukite.. ir bukite budrus jokiu sutarciu su moki lizingu... kreiptites tik i savo asmenini banka ten bent galesite nutraukti sutarti ir nebus palukanu...
Mielas Rimai, nesulaukeme Jusu 8, 88 Eur imokos pagal sutarti Nr. LGR70222GRPA. Primename, kad atlikdami imoka, gaveju nurodytumete "AS Inbank filialas".
MOKILIZINGAS

Nesupdantu
Jūs normali įmonė, ar zonos gaidžių lygio veikėjai, kad tokias nesamones siuntinėjat?
Nebijote, kad už terorizavmą gali tekti atsakyti?
Neturėjau su jimos jokių sutarčių ir neturėsiu
Atsikniskit gražiuoju.
Galina Roslekienė 2020-01-15 18:11:27
Neimanoma jums prisiskambinti, 15d.turejo per SEB banka paga sutarti paimti įmoka bet neatskaičiota.Krepiaus į banka bet sake neatsiusta užklausa
Galina, apgailestaujame dėl sukeltų nepatogumų. Atsakymą Jums pateikėme el.paštu.

Galina Roslekienė
2020-01-15 18:11:27 IP 1arvdhgt
Rasa 2020-01-11 22:55:21
Šiandien ir aš sulaukiau sms iš Mokilizingas, jog esu sudarius sutartį, ir yra apmokėti pirkiniai. Apsurdas. Gaila, kad negalima prisiskambinti ir nėra jokio budinčio telefono, iškilus tokiems klausymams.
Rasa, apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų. Greičiausiai Jūsų telefono numerį per klaidą nurodė kitas asmuo, sudarydamas sutartį, todėl Jūs gavote šį pranešimą.

Prašome su mumis susisiekti telefonu (+370 700 55 888) arba el.paštu (info@mokilizingas.lt) ir šią situaciją nedelsdami išspręsime!

Lina 2019-10-05 20:49:57
Absurdas kazkoks. Sestadieni is Mokilizingas gavau zinute: 'Sveikiname sudarius sutarti. Patvirtiname, kad Jusu pirkiniai apmoketi! Daugiau informacijos issiunteme el.pastu. Pagarbiai, Mokilizingas.' SU JUMIS JOKIOS SUTARTIES NESU SUDARIUS, niekada su sia kompanija neturejau reikalu. Bet kai skaiciau komentaruose, tai matau ne man vienai tokios zinutes siustos. Cia kazkokia nusikalstama veikla taip terorizuoti zmones, ivaryti streso nedarbo diena, kad su jais nera galimybes susisiekti.
MOKILIZINGAS 2020-01-03 14:12:34
Pauliau, kiekvieną klientą vertiname individualiai ir stengiamės pasiūlyti geriausias finansavimo sąlygas. Apgailestaujame, tačiau dėl asmens duomenų apsaugos, viešai komentuoti Jūsų situacijos negalime. Jeigu vis dėlto norėsite plačiau panagrinėti Jums pateikto atsakymo dėl finansavimo suteikimo priežastis, prašome su mumis susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.

Mokilizingo komanda
Nesuprantu ką čia dar aptarinėti reikia. Buvo įvardinta aiški priežastis: "Negalime suteikti, nes Jūs pakeitėte per metus daigiau nei vieną darbovietę, ir nesvarbu, kad Jūs sugrįžote į ta pačią, kurioje dirbote ir buvote įdarbintas tik trumpam kitoje įmonių grupės įmonėje, net ir tada, kai dirbate be bandomojo laikotarpio ir nebuvo tarp sutarčių sudarymo pertraukos nei vienos dienos". Nebereikalingos Jūsų paslaugos ir niekam nerekomenduoju su Jumis prasidėti, yra sąmoningesnių bendrovių, pasirodo.
Paulius 2020-01-03 13:59:25
Tikrai su Jumis pasitarti daugiau nenoriu ir nenorėsiu. Kita bendrovė šioje vietoje problemos nematė, paprašė atsiųsti tą patvirtinančias darbo sutartis, ir tikru, ekspertiniu vertinimu, priėmė palankų sprendimą per kelias valandas. Sėkmės Jums ir Jūsų ekspertams. O Jūsų "copy - paste" principu rašomi atsakymai Jums solidumo nepriduoda, tai tik parodo Jūsų požiūrį į klientus. Viso geriausio.

MOKILIZINGAS 2020-01-03 13:50:25
Pauliau, apgailestaujame, jeigu Jums kilo neaiškumų dėl mūsų atliekamo vertinimo. Pokalbio telefonu metu patikslinome Jums visą su Jūsų vertinimu susijusią informaciją. Deja, remiantis Lietuvos banko patvirtintais atsakingo skolinimo nuostatais, šiuo metu finansavimo Jums pasiūlyti negalime.

Jeigu ateityje kiltų klausimų ar norėtumėte pasitarti - kviečiame susisiekti telefonu (+370 700 55 888) arba el.paštu (info@mokilizingas.lt). Atsakysime nedelsiant!

Paulius 2020-01-03 09:40:55
Na, ką aš galiu pasakyti apie mokilizingo ekspertinį vertinimą. O tą, kad nė velnio jis nėra ekspertinis, tiesiog bukas baksnojimas į taisykles. Kreipiausi dėl nutrūkusio stažo, buvai vienam mėnesiui perdarbintas į kitą tai pačiai įmoinių grupei priklausančią įmonę dėl vykimo į komandiruotę ir komandiruotės kaštų padengimo iš kitos tai pačiai įmonių grupei priklausančios įmonės, po mėnesio buvau perdarbintas atgal, dirbu be bandomojo laikotarpio, bendras darbo stažas įmonių grupėje yra 13 metų. Tačiau "ekspertai" pasakė, kad negali vertinti nes nemato pajamų testinumo, nors per metus laiko nebuvo nei vienos dienos pertraukos. Daugiau niekada nesinaudosiu paslaugomis, nor buvau įvertintas kaip, nepamenu, "auksinis", ar dar ten kažkoks, nepamenu, pagal seną vertinimo sistemą savitarnoje, žodžiu, buvo auksčiausias kliento statusas ir gaudavau didžiausią nuolaidą palūkanoms. Viso gero, nei aš, nei šeimos nariai daugiau nesinaudos Jūsų paslaugomis už tokį požiūrį į ilgametį klientą.

Sergejus Korolkovas 2019-12-15 15:36:30
AB Mokilizingas, turėdamas elektroninio banko licenciją, manipuliuoja klientais!
Turiu vartojimo kredito kortelę “Mokilizingas credit MasterCard”.
Kortelė galioja iki 2019/12 iki paskutinės kalendorinių metų dienos, tačiau aukščiau paminėta bendrovė šiandien 2019-12-15 atsiuntė paskolos grąžinimo grafiką 24 mėnesiams, o kortelė jau nebeprieinama! Tai jeigu tai daroma, matyt, finansinės institucijos veikla vykdoma arba neskaidriai, arba aplaidžiai! Juk metai dar nesibaigė, o bendrovė turi blokuoti kortelę tik pasibaigus kredito laikotarpio terminui, o pirmą naujųjų metų dieną atsiųsti grafiką kreditui dengti! Čia jau šiurkštus pažeidimas, kurį teks aptarti su kontroliuojančios institucija t.y. AB “Lietuvos banku”, neatmetu galimybės kreiptis į Europos Teisingumo Minidteriją bei Europos Centrinį Banką per savo advokatą, jeigu AB “Mokilizingas” nesilaiko tetminų, nurodančių kortelės galiojimo laiko, o taip pat prieš pusmetį nebeveikė brkontaktis atsiskaitymas kortele, kodėl?
Laba diena, Sergejau,

Apgailestaujame, jeigu Jums kilo neaiškumų dėl sutartyje pateiktų sąlygų. Pokalbio telefonu metu patikslinome Jums visą su sutartimi bei įmokomis susijusią informaciją.

Sergejus Korolkovas
2019-12-15 15:36:30 IP 2ju3l0u0
Turiu vartojimo kredito kortelę “Mokilizingas credit MasterCard”.
Jokubas 2019-11-20 16:14:18
Uzsisakius nauja kortele zadejo pristatyt per savaite po savaites pasake kad pristatys dar per 2savaites, praejua 2savaitems sako kad ji dar gaminama kadangi isvaziuoju ir nera galimybes kortele atsiimti kitam asmeniui daugiau jusu paslaugomis nesinaudosiu ;)
Jokūbai, ačiū, kad pasidalinote savo patirtimi ir apgailestaujame dėl Jums sukeltų nepatogumų.

Deja, dėl techninių kliūčių kortelių pristatymas klientams vėluoja. Darome viską, kad užsakytas korteles klientai gautų kaip įmanoma greičiau. Atsižvelgiant į tai, kad išvykstate į užsienį - informuosime Jus asmeniškai, kai kortelė bus gauta. Siūlome kortelės atvykti atsiimti į mūsų ofisą Kareivių g. 11B, Vilniuje Jums patogiu laiku arba įgalioti Jus atstovaujantį asmenį (įgaliojimas turi būti patvirtintas notaro), kuris kortelę galėtų atsiimti be Jūsų.

Algimantas Andruška 2019-10-22 15:45:36
na, esu jau nenaujas Mokilizingo klientas, viskas buvo gerai, greitai gaudavau paskolas ir visada grąžindavau prieš terminą.
Paskutiniu laiku vėl paprašiau minimalios pakolos 300 eur. Pasakė, kad netinka gaunamos pajamos, mat, jie vadovavosi senais Sodros duomenimis. Gerai, užsakiau iš Sodros naujausiu duomenis apie pajamas, nusiunčiau jiems, deja...niekas nesikeičia...Mokilizingas vis gieda tą pačią giesmelę... Taigi, ar galima jais pasitikėti... su lojaliais ir atsakingais klientais elgiasi, kaip su šiukšlėmis.
Algimantai, dėkojame už jūsų lojalumą įmonei ir apgailestaujame, kad šiuo metu negalime jums pateikti finansavimo pasiūlymo.
Kaip ir nurodėme bendraudami el.paštu - atlikdami kliento vertinimą, visais atvejais atsižvelgiame į Lietuvos banko reikalavimus, todėl privalome vadovautis „Sodros” pateikiama informacija apie jūsų gaunamas pajamas. Jei esate užtikrintas, kad mums pateikiami duomenys yra neteisingi ir neatspindi faktinės situacijos, turėtumėte kreiptis tiesiogiai į „Sodrą” su prašymu išaiškinti ir patikslinti pateikiamų finansinių duomenų teisingumą. „Sodrai” patikslinus duomenis apie jūsų gaunamas pajamas, galite kreiptis į mus dėl pakartotinio vertinimo. Teigiamu atveju, pasiūlysime jūsų lūkesčius tenkinančias finansavimo sąlygas.

Algimantas Andruška
2019-10-22 15:45:36 IP 2e8omv0h
Nida 2019-10-18 17:43:25
Negaliu ir as nepasidalinti savo bloga patirtimi su sia imone. Klientais esame 15 metu. Kovo menesi pasiememe preke issimoketinai 10 menesiu be pabrangimo. Mokejome laiku, bet taip nutiko, kad abu tevelius sugulde i ligonine ir per visus rupescius pavelavau 2 dienas. Atejo sms, kad suma perskaiciuota i 24 menesius. I jokias kalbas nesileido konsultantai, pasiuliau sumoketi 2 imokas + delspinigius - net nenorejo girdeti. Klientas yra nevertinamas, tiesiog paprastas varguolis. Jokio lankstumo, apie zmogiskuma jau net nekalbu. Patys dirbam su pardavimais, GYVENIME NIEKAM NEREKOMENDUOSIU tokios s*******o kontoros. Priskaiciavo uz 2 dienas 44 eurus delspinigiu, galit jais ir paspringti. Paskutinis kartas, kada turejome su jumis reikalu.
Nida, apgailestaujame dėl sukeltų nepatogumų.

Norime atkreipti dėmesį, kad jūsų sudarytos lizingo sutarties sąlygose buvo numatytas mokėjimo grafikas ir akcentuojama tiksli įmokos mokėjimo diena. Kaip ir minėjote, jūs prekę įsigijote pasinaudoję mūsų specialiu „10 mėnesių be pabrangimo” finansavimo pasiūlymu. Negavus vienos iš jūsų įmokų laiku, pagal sutartyje numatytas sąlygas, jūsų įmokų mokėjimo grafikas buvo išdėstytas 24 mėnesių laikotarpiui. Tokiu atveju, pradedamos skaičiuoti palūkanos bei taikomas sutarties sudarymo mokestis.

Mindaugas 2019-10-19 06:16:05
Puslapis iš vartotojo pusės padarytas taip, kad būtų nepatogu grąžinti trumpus lizingus, taip verčiant vartotoją per neapdairumą pereit į jam nereikalingą planą. Siunčiamos reklamos, skambinama bandant parduot produktus, bet nėra jokių priminimų apie patį mokėjimą, bet pavėlavus sistema automatiškai išsiunčia priminimą ir išsklaido mokėjimą su 50% antkainiu.
Mindaugai, apgailestaujame dėl sukeltų nepatogumų. Tikimės, jog pokalbio metu jums suteikėme visą rūpimą informaciją bei paaiškinome susidariusios situacijos priežastis.

Lina 2019-10-05 20:49:57
Lina, apgailestaujame dėl sukeltų nepatogumų. Tikimės, jog pokalbio metu jums suteikėme visą rūpimą informaciją bei paaiškinome susidariusios situacijos priežastis.

Edita 2019-09-24 07:58:32
Sveiki, kažkaip sakote kad pinigai pasieks jus nuo 30min iki 4 val. Kažkaip pas mane jų sąskaitoje vis nėra, įdomiai jus kalbate.
Edita, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Tikimės, jog pokalbio metu jums suteikėme visą rūpimą informaciją bei paaiškinome susidariusios situacijos priežastis.

Martynas 2019-09-23 14:29:24
Sakykite šiais metais planuojate susitvarkyti prisijungimą per el.parašą ar čia daugiau būtų projektas 2020-2021 metams?
Martynai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi ir apgailestaujame dėl sukeliamų nepatogumų.

Prisijungti prie savitarnos svetainės galima keliais būdais:

1. Naudojant el.paštą ir slaptažodį.
2. Mobiliu parašu.
3. Smart-ID.

Įvardinti tikslios datos, kada prie savitarnos puslapio bus galima prisijungti naudojant stacionarų el.parašą negalime, tačiau atsižvelgdami į jūsų pasiūlymą - apsvarstysime greitesnį funkcionalumo pateikimą klientams.

Jeigu kiltų klausimų ar norėtumėte pasitarti - kviečiame susisiekti telefonu (+370 700 55 888) arba el.paštu (info@mokilizingas.lt). Atsakysime nedelsiant!

SONATA 2019-09-11 18:41:31
Man irgi tas pats, niekaip negaliu prisijungti, ir slaptazodi keiciau, ir meginau susikurti nauja paskyra, ir nieko neiseina. O moketi reikia..
Sonata, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi ir apgailestaujame dėl sukeliamų nepatogumų. Parašėme jums asmeninę žinutę ir pateikėme sprendimą kaip sėkmingai prisijungti prie savitarnos svetainės.

Savitarnos puslapis yra atnaujinamas, todėl galimi laikini tokio pobūdžio sutrikimai. Nuolat stengiamės, kad savitarnos svetainė klientams būtų kuo patogesnė!

Nijolė 2019-08-13 00:48:59
Labai prastai veikia savitarnos svetainė.Visą valandą mėginau prisijungti, kad pervesčiau įmoką ir nepavyko : (Meta užrašą, kad suklydau įvesdama slaptažodį arba elektroninį paštą.Na, nesuklydau aš, mėginau gal 20 kartų prisijungti! Galų gale netekusi kantrybės paspaudžiau, kad noriu pasikeisti slaptažodį, bet ir vėl išmetė lentelę, kad kažkokie trukdžiai ir...žodžiu, įmokos pervesti negaliu, kad ir kaip kantriai mėginau...šita situacija mokilizingo svetainėje kartojasi dažnai : (...
gailute 2019-09-05 19:55:20
nuostabus ir korektiski
Gailute, mums išties malonu gauti jūsų atsiliepimą.

Jeigu kiltų klausimų ir norėtumėte pasitarti - kviečiame susisiekti telefonu (+370 700 55 888) arba el.paštu (info@mokilizingas.lt). Atsakysime nedelsiant!

nuostabus ir korektiski
Per neapdairuma mokejima praleidau 3 d, perskaiciavo sutarti, turiu permoketi 20e, i kalbas, kad galiu dabar pat atsiusti mokejimo pavedimo kopija, atsake, kad ji jiems nereikalinga ir niekuo padeti man nebegali, paklausus, kodel ta pacia diena neinformavote apie pradelsima, pasake, kad sutartyje varneles neuzdejau sms zinutems! Fui!
Labai nepatikima kompanija tiesiog plesia pinigus is zmoniu ir viskas neapsigaukite...
Esu labai nepatenintas mokilizingo paslaugomis uz dvieju dienu pavelavoma man reikejo susimoketi 6 eurus, tai yra apsurdas, pirkau preke uz 60 euru, o jie man tokia bauda ikale uz 2 dienas pavelavimo, nejaugi taip sunku zinute pries dienavparasyti ar i emeila pries diena parasyti, labai esu nepatenkintas ir atsisakysiu ju paslaugu ir kitiems nepatariu naudotis ju paslaugomis, kazkoks apsurdas uz 2 dienas pavelavomo 6 eurai jie yra plesikai, niekam nerekomenduju tureti su jais reikalu
Labai gerai gaunamos paskolos.
Turiu klausima ar savaitgaliais ismokat duotas paskolas nes jau tris valandas laukiu ir nieko negaunu tikiuosi kad nebusiu apgauta ir nemokesiu oro.
Atėjo į namus laiškas, kad pagal toki sutarties numerį esu skolingas 130 € su centais ir kad nevykdau įsipareigojimų susimokėti. Laiške nurodyta, kad sutartis buvo sudaryta 2017.10.17. Nors žinau tiksliai, kad nieko tuo laiku neimiau jokios paskolos. Laiške nenurodyta nei mano pavardė, nei kliento kodas ar asmens kodas. Tai iš kur žinoti, kad čia man tas laiškas
NEIGIAMAS. Buvau klientė kelis kartus, sudarydavau sutartį ir mokėdavau net į priekį. Šį kartą, pasitikėdama konsultante, pasirašiau sutartį (išsimokėjimui per 10 mėn.) atvežtą DPD kurjeriu, prieš tai neperskaičiusi, nes sąlygos buvo suderintos telefonu ir neįspėta apie grėsmes. Įmokas mokėjau didesnes, nei numatyta. Mokėjimo data numatyta 23 d.mėnesio diena Kovo mėnesį 23 d buvo šeštadienis. Prisijungusi prie savitarnos mačiau jog mokėjimas sekantis tik gegužės mėn. 23 d., kadangi buvau sumokėjusi į priekį......Buvau palikusi banko prisijungimus darbe, todėl ramiai sulaukiau pirmadienio ir sumokėjau įmoką. Vakar gavau sms, jog perskaičiuota sutartis į 24 mėn su palūkanomis, sutarties mokesčiu ir tt !!!!!!! Taip atsiranda už paskolą 255 eur viršaus 100 eurų !!! už tai, jog sumokėjau pirmadienį, o ne šeštadienį... Susisiekus su pirmu konsultantu, buvo pasakyta, jog viskas tvarkoje turėjo būti, nes sumokėta daugiau nei priklauso ir nežinodamas atsakymo, perjungė su sutarčių skyriumi.. Ten buvo paaiškinta, jog dėl pavėlavimo, sutartis keičiama ir nesvarbu, jog sumokėta kažkiek į priekį, nesvarbu, jog sistemoje rodė, jog sekantis mokėjimas tik gegužės mėn., nesvarbu jog klientas esi ne pirmą kartą ir buvo išsimokėta net anksčiau nei nurodyta sutartyje, nesvarbu jog el.paštu neatsiuntė pakeistos sutarties (nors tai privaloma iš jų pusės)..Nepaisoma nieko...Jaučiuosi apiplėšta... Taip...mano klaida, jog neperskaičiau sutarties prieš pasirašydama...Bet nuoskaudą jaučiu, todėl noriu įspėti: BŪTINAI SMULKIAI SKAITYKITE SUTARTĮ PRIEŠ PASIRAŠYDAMI !!!!!! žinau, jog vieno kliento praradimas jiems nieko nereiškia.. bet parašyti atsiliepimą privalėjau.
Puiki, kompanija, labai paslaugus konsultantai. Greitai ir operatyviai dirba. Su konsultante Kristina bendravau turbut gera menesi, , ji net po savo darbo valandu sutikdavo skirti laiko konsultacijoms ir padedavo paruosti reikiamus dokumentus vertinimui.
Taip pat, kompanija vertina mazasias bendrijas ir ju vadovus, ko negaliu pasakyti apie kitas kreditavimo istaigas. Tikrai rekomenduoju!
Mokilizingai tragedija
2019-01-31 07:17:44 IP 2jucbir6
Nesiulau sitos istaigos! Tragedija tikra! Labai daug nervu ir laiko sugadinta : (skubiai reikejo paskolos.. jau antra diena nepavyksta nieko atlikti!!! Tai puslapio nekrauna, tai varnele neuzdeta, tai dar kaskokia velniava.. konsultantai savo darbo neismano! Tiesiog pykta ir liudna.. pirma karta reikejo skubios pagalbos, bet deja.. ZMONES JAI REIKIA GREITOS FINANSINES PAGALBOS TIK NE CIA!! Pirmas ivaizdis buvo geras ir patikimas, dabar skleisiu tikra antireklama. Rytas, diena, vakaras ir antra diena sugadinta.
Nusibodo siuntinėja ir siuntineja nesąmoningas žinutes. Numeris vaiko, kreditus siūlo. Į policiją paduot tik
Modestas 2018-08-21 10:45:13
LABAI NEIGIAMAI !
KEISTA FIRMA. TEIGIA JOG ESI VIP KLIENTAS IR ŽADA NUOLAIDAS, O KAI BANDAI PASISKOLINT 1500 EU.JIE TEIGIA JOG GALI PASKOLINT TIK 1400 IR NEGA TO, JIE PASIULO TAU GRĄŽINTI 2300 EU.
JEI NEBUTU GRAUDU, TAI BŪTU JUOKINGA.
KLAUSYMAS : KIEK TURETU GRAZINTI ZMOGUS KURIS NERA VIP KLIENTAS?
ATSAKYMAS : 2500 ?
Sveiki Modestai,

Pavyzdžiui, skolinantis 1500 €, kai sutartis sudaroma 12 mėn. terminui, metinė palūkanų norma - 6, 50 %, mėnesio sutarties mokestis - 0, 50 %, BVKKMN - 18, 61 %, bendra mokėtina suma - 1643, 28 €, mėnesio įmoka - 136, 94 €.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos arba mėnesio sutarties mokesčio dydis).

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
SME Finance
Išmanus finansavimas verslui

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
„SME Finance“ kuriame naujus finansavimo sprendimus smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei AI pagrįstą finansinių technologijų platformą, kuri priima labai greitus skolinimo sprendimus. Mes reaguojame į situaciją, kuri yra šiandien ir kuriame įrankį, kuriuo naudotis užtenka kompiuterio ar išmaniojo telefono. Kai...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...

Alytaus rajono savivaldybė pramonės zonos kūrimui skirs 100.000 Eur
Alytaus rajono savivaldybė pramonės zonos kūrimui skirs 100.000 Eur 01-16 19:40
Alytaus rajono savivaldybė pramonės zonos kūrimui šiemet skirs 100.000 Eur, tai numatyta savivaldybės šių metų biudžeto projekte.
Įmonė nebereikalinga? 4 veiklos sustabdymo žingsniai
Įmonė nebereikalinga? 4 veiklos sustabdymo žingsniai 01-16 18:51
Metams prasidėjus, peržiūrimi ir verslo tikslai. Jeigu nuosava veikla netenkina, išvargina, o gal – reikia tik poilsio, bet įmonės veiklą galima kuriam laikui sustabdyti.
Naujokė "Boozt" stiprių konkurentų nesibaimina
Naujokė "Boozt" stiprių konkurentų nesibaimina 01-16 17:37
Augant e. prekybai, Lietuvoje vis stiprėja ir konkurencija mados sekmente. Savo kąsnį viliasi atsiriekti ir Skandinavijos e. prekybos platforma "Boozt".

Ar buvo šiemet Jūsų įmonės kalėdinis vakarėlis?

Keurig Dr Pepper 39,28 +2,16%
Goldman Sachs 380,94 -2,52%