Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mokilizingas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mokilizingas

Atsiliepimai apie Mokilizingas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Mokilizingas, AB

Labai nepatikima kompanija tiesiog plesia pinigus is zmoniu ir viskas neapsigaukite...
Esu labai nepatenintas mokilizingo paslaugomis uz dvieju dienu pavelavoma man reikejo susimoketi 6 eurus, tai yra apsurdas, pirkau preke uz 60 euru, o jie man tokia bauda ikale uz 2 dienas pavelavimo, nejaugi taip sunku zinute pries dienavparasyti ar i emeila pries diena parasyti, labai esu nepatenkintas ir atsisakysiu ju paslaugu ir kitiems nepatariu naudotis ju paslaugomis, kazkoks apsurdas uz 2 dienas pavelavomo 6 eurai jie yra plesikai, niekam nerekomenduju tureti su jais reikalu
Labai gerai gaunamos paskolos.
Turiu klausima ar savaitgaliais ismokat duotas paskolas nes jau tris valandas laukiu ir nieko negaunu tikiuosi kad nebusiu apgauta ir nemokesiu oro.
Atėjo į namus laiškas, kad pagal toki sutarties numerį esu skolingas 130 € su centais ir kad nevykdau įsipareigojimų susimokėti. Laiške nurodyta, kad sutartis buvo sudaryta 2017.10.17. Nors žinau tiksliai, kad nieko tuo laiku neimiau jokios paskolos. Laiške nenurodyta nei mano pavardė, nei kliento kodas ar asmens kodas. Tai iš kur žinoti, kad čia man tas laiškas
NEIGIAMAS. Buvau klientė kelis kartus, sudarydavau sutartį ir mokėdavau net į priekį. Šį kartą, pasitikėdama konsultante, pasirašiau sutartį (išsimokėjimui per 10 mėn.) atvežtą DPD kurjeriu, prieš tai neperskaičiusi, nes sąlygos buvo suderintos telefonu ir neįspėta apie grėsmes. Įmokas mokėjau didesnes, nei numatyta. Mokėjimo data numatyta 23 d.mėnesio diena Kovo mėnesį 23 d buvo šeštadienis. Prisijungusi prie savitarnos mačiau jog mokėjimas sekantis tik gegužės mėn. 23 d., kadangi buvau sumokėjusi į priekį......Buvau palikusi banko prisijungimus darbe, todėl ramiai sulaukiau pirmadienio ir sumokėjau įmoką. Vakar gavau sms, jog perskaičiuota sutartis į 24 mėn su palūkanomis, sutarties mokesčiu ir tt !!!!!!! Taip atsiranda už paskolą 255 eur viršaus 100 eurų !!! už tai, jog sumokėjau pirmadienį, o ne šeštadienį... Susisiekus su pirmu konsultantu, buvo pasakyta, jog viskas tvarkoje turėjo būti, nes sumokėta daugiau nei priklauso ir nežinodamas atsakymo, perjungė su sutarčių skyriumi.. Ten buvo paaiškinta, jog dėl pavėlavimo, sutartis keičiama ir nesvarbu, jog sumokėta kažkiek į priekį, nesvarbu, jog sistemoje rodė, jog sekantis mokėjimas tik gegužės mėn., nesvarbu jog klientas esi ne pirmą kartą ir buvo išsimokėta net anksčiau nei nurodyta sutartyje, nesvarbu jog el.paštu neatsiuntė pakeistos sutarties (nors tai privaloma iš jų pusės)..Nepaisoma nieko...Jaučiuosi apiplėšta... Taip...mano klaida, jog neperskaičiau sutarties prieš pasirašydama...Bet nuoskaudą jaučiu, todėl noriu įspėti: BŪTINAI SMULKIAI SKAITYKITE SUTARTĮ PRIEŠ PASIRAŠYDAMI !!!!!! žinau, jog vieno kliento praradimas jiems nieko nereiškia.. bet parašyti atsiliepimą privalėjau.
Bandziau dabar sumoketi, lizingo imokas visas pasiskolinau pries 4 men, ziuriu paskola net nesumazejo mokejau po 100e uz nieka. Sutarciu negavau jokiu, nors buvo pasakyta, kad bus atsiustos. O galiausiai bandydamas apmoketi visas imokas pasirodo turih ir sumoketi uz visus 5 metus palukanas, nors ir noriu siuo metu nutraukti visus rysius su sita bendrove, nepatariu imti paskolos is sios imones. Mokesite is oro o poto reikes dar norint grazinti moketi visa suma kas paskaiciuota iki to laiko.
Puiki, kompanija, labai paslaugus konsultantai. Greitai ir operatyviai dirba. Su konsultante Kristina bendravau turbut gera menesi, , ji net po savo darbo valandu sutikdavo skirti laiko konsultacijoms ir padedavo paruosti reikiamus dokumentus vertinimui.
Taip pat, kompanija vertina mazasias bendrijas ir ju vadovus, ko negaliu pasakyti apie kitas kreditavimo istaigas. Tikrai rekomenduoju!
Mokilizingai tragedija
2019-01-31 07:17:44 IP 90.140.167.14
Nesiulau sitos istaigos! Tragedija tikra! Labai daug nervu ir laiko sugadinta : (skubiai reikejo paskolos.. jau antra diena nepavyksta nieko atlikti!!! Tai puslapio nekrauna, tai varnele neuzdeta, tai dar kaskokia velniava.. konsultantai savo darbo neismano! Tiesiog pykta ir liudna.. pirma karta reikejo skubios pagalbos, bet deja.. ZMONES JAI REIKIA GREITOS FINANSINES PAGALBOS TIK NE CIA!! Pirmas ivaizdis buvo geras ir patikimas, dabar skleisiu tikra antireklama. Rytas, diena, vakaras ir antra diena sugadinta.
Nusibodo siuntinėja ir siuntineja nesąmoningas žinutes. Numeris vaiko, kreditus siūlo. Į policiją paduot tik
Modestas 2018-08-21 10:45:13
LABAI NEIGIAMAI !
KEISTA FIRMA. TEIGIA JOG ESI VIP KLIENTAS IR ŽADA NUOLAIDAS, O KAI BANDAI PASISKOLINT 1500 EU.JIE TEIGIA JOG GALI PASKOLINT TIK 1400 IR NEGA TO, JIE PASIULO TAU GRĄŽINTI 2300 EU.
JEI NEBUTU GRAUDU, TAI BŪTU JUOKINGA.
KLAUSYMAS : KIEK TURETU GRAZINTI ZMOGUS KURIS NERA VIP KLIENTAS?
ATSAKYMAS : 2500 ?
Sveiki Modestai,

Pavyzdžiui, skolinantis 1500 €, kai sutartis sudaroma 12 mėn. terminui, metinė palūkanų norma - 6, 50 %, mėnesio sutarties mokestis - 0, 50 %, BVKKMN - 18, 61 %, bendra mokėtina suma - 1643, 28 €, mėnesio įmoka - 136, 94 €.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos arba mėnesio sutarties mokesčio dydis).
LABAI NEIGIAMAI !
JEI NEBUTU GRAUDU, TAI BŪTU JUOKINGA.
KLAUSYMAS : KIEK TURETU GRAZINTI ZMOGUS KURIS NERA VIP KLIENTAS?
ATSAKYMAS : 2500 ?
Vladas 2018-07-03 12:57:25
Labai gailiuosi, kad sudariau sutarti su Mokilizingu. Pirkau preke is Kesko Senukai ir pasirinkau uz preke moketi dalimis per tris kartus. Uzsiregistravau Mokilizingas sistemoje, patvirtino mokejima ir gavau patvirtinima, kad pirmoji imoka bus sekancio menesio paskutine diena ir taip toliau sekancius du menesius. Dar gavau patvirtinima, kad sutartis bus persiusta elektroniniu pastu. Is karto sutarties elektroniniu pastu negavau. Prasidejo menuo iki kurio pabaigos turiu pervesti imoka. Nesulaukes sutarties kreipiausi i Mokilizingas del sutarties. Ir kas idomiausia gaunu sutarti su imokomis pakeistomis iki menesio 1 d. kadangi menuo jau prasidejes, sutartis perskaiciuota automatiskai pagal 24 men grafika su palukanomis ir t.t. Grazu, nesikeikiant.
Pas man tapati situacija ir nežinau ka daryt, visa suma esu jau sumokejus per tris menesios o savitarnoje nerodo, rodi kad pakeistos imokos i 24men..
s*****i, patys nesusitvarko su savo sistema ir poto delspinigius skaicuoja be jokio ispejimo
Na blogiau ir but negali, pradejau sudarineti sutarti, praejau visus etapus, liko ikelti asmens dok. (beje, neaisku kodel jo reikalauja, kai tapatybe patvirtinta per banka), na ir prasidejo nesamones, gal darbuotojai jau nebedirbo, o gal tiesiog nenorejo sudaryti sutarties, kuri numato issimokejima per tris men.be pabrangimo. Dokumenta ikeliau 21.45 v., ne is galerijos, o padariau foto kaip nurode, tada atsirado uzrasas tikrinama ir jis ejo panasiai valanda, cia jau nenormalu, toliau dar geriau, parase, kad nepavyko. Mano nuomone, tai kazkoks pasityciojimas is zmogaus ir laiko gaisimas.
Neimanoma prisiskambinti del ju korteles..
Esu labai nusivylusi ir niekam šios bendrovės nerekomenduočiau.

Pražiopsojau susimokėti, tada (kadangi pasiekeitė man el paštas) paprašiau jų, kad pakeistų mano duomenis, jog galėčiau prisijungti prie savitarnos, tel nr, ir el.pašto adresą, jiems tai padariusi prisijungiau prie savitarnos pažiūrėti ar užskaitė mano mokėjimą nes dariau pavedimą, tačiau kiek prisiminiau, kad blogai nurodžiau sąskaitą (priėjimo prie banko neturiu, nes neprisimneu slaptažodžio, į banką vykti turėsiu, jog galėčiau prisijungti), bet ten jokios kolos nemačiau, tad nusprendžiau, kad viskas gerai. Dabar gavau laišką jog esu perduota skolų išieškojimui!!!!! Mano kredito istorija sugadinta tik per juos. Dengdamieis, jog sutartis baigėsi balandžio 24 dieną, tačiau mokėjimo negavo, jie tokių skolų neberodo. Tačiau aš tikrinausi ar yra skola savitarnoje 04.13 DIENĄ, jau nuo tada man neberodė skolos... Paskambinus pranešė, jog man priiminimai buvo siųsti el paštu ir telefonu, tačiau aš juk Jų pačių ir paprašiau mano duomenis pakeisti, o jų įvardytas el.paštas ir telefono numeris, kuriais siuntė priminimus, tie seni, prie kūriu prieigos jau seniai nebeturiu. Na jei būtų atsiuntę man jie žinutę ar laišką, aš būčiau iš karto sunerimus, ir skambinus, taip būčiau išvengusi skolų išieškojimo. O dabar ne tik daug daugiau turėsiu sumokėti, bet ir ateityje skolintis man bus labai sunku. Kaip sakant visam gyvenimui pridarė :)

Patys blogiausi atsiliepimai, kiek teko naudotis visokiais tokiais dalykais, niekad nėra pasitaikę, skolą rodo iki tada, kada užskaito pinigus, taip ir vadovaujiesi, kad jei rodo skola, nors sumokėjai, tada kažkas negerai, ir gali išsiaiškinti. O kai JOKIOS neturi informacijos, tai kuo tada vadovautis???
Skoliname remdamiesi atsakingo skolinimo nuostatais ir siekdami savo klientų finansinio stabilumo?, kaip suprast jūsų sukčiavimus.Kodėl jus duodate kiekvienam durniui kad ir su baltu bilietu, kas jums gražins a, kiti šeimos nariai, kodėl?
Rasa 2018-01-11 19:48:29
Laba diena, vakar t.y. 2018m. sausio 10d. sulaukiau Jūsų darbuotojos skambučio. Pokalbis prasidėjo nuo to kad aš esu Jūsų klientas!!! Kai Jūsų paslaugomis naudojausi prieš 4m. t.y. 2014 metais. Ir kad norite man pasiūlyti ypatinga pasiūlymą!!! Rimtai??? Kur galėčiau gauti sutikimą kuriuo galėtumėte užtikrinti, kad galite apie mane rinkti duomenys ir siūlyti man SKOLOS reklamą. Po šio skambučio labai rimtai pasidomėsiu asmens duomenu apsaugos įstatymu ir Jūsų teisėmis šiuo klausimu. Beje labai laukiu dokumento patvirtinančio mano sutikimą.
Laba diena, Rasa,

skambindami klientams, kurie yra naudojęsi mūsų paslaugomis siekiame informuoti apie atnaujintas paslaugas ar naujus produktus, tad tikrai labai apgailestaujame, jei skambutis Jums sukėlė nepatogumų.

Deja, neturėdami Jūsų tikslių duomenų, negalime patikrinti situacijos, todėl labai prašome su mumis susisiekti tel. +370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt - patikrinsime informaciją dėl sutikimo gauti pranešimus informaciniais ir/ar tiesioginės rinkodaros tikslais bei galėsime atsakyti kitus kylančius klausimus.

MOKILIZINGO komanda
Sveiki.Aš irgi nusivyliau šia bendrove ir ateityje tikrai nežadu su ja draugauti.Šventiniu laikotarpiu pamiršau padaryti įmoką, tai vietoj priminimo[kad nepadarėte įmokos], po 10d.gaunu jau priminimą ir sąskaitą su delspinigiais.Tai mane tikrai papiktino, nes, prieš tai visas įmokas atlikau laiku.Ankščiau taip pat turėjau reikalu su šia bendrove ir viską apmokėjau.Lojalūs klientai jei nereikalingi.
Aurelija 2017-11-27 19:07:06
Parduotuvėje Varlė sudarėm sutartį mobilaus telefono įsigijimui per MOKILIZINGĄ.Kadangi telefono pristatymo reikėjo laukti apie mėnesį, parduotuvėje pranešėm, kad sutartį nutraukiam ir pirkinio atsisakom.Po mėnesio paskambino iš parduotuvės ir pranešė, kad telefonas jau parduotuvėje.Mes priminėnėm, kad pirkinio atsisakėm jau prieš mėnesį.Dabar sulaukėm sms'o iš MOKILIZINGO su pranešimu, kad nesulaukė iš mūsų mėnesinio įnašo ir jau priskaičiuoti delspinigiai.Prekės atsisakėm, o mokėt reikia.Įdomu kuri sistema čia neveikia?
Laba diena, Aurelija,

pagal Jūsų pateiktą informaciją darome prielaidą, kad negavome informacijos apie sutarties anuliavimą iš parduotuvės, kurioje įsigyjote prekę ir dėl to siuntėme Jums pranešimą dėl nesulauktos mėnesinės įmokos. Apgailestaujame, jog Jums kilo tokių nesklandumų. Tačiau norėdami pateikti tikslų atsakymą Jums maloniai prašome Jūsų susisiekti su mumis tel. +370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt - patikrinsime Jūsų sutartį ir padarysime viską, ką galėsime, kad išspręstume susidariusią situaciją.

Sandra 2017-09-17 13:43:44
Per draudimo svetainę edrauda.lt mėginau apsidrausti automobilį privalomu civilinės atsakomybės draudimu, metams paskaičiavo įmoką iki 100 Eur. Kadangi man patogiau yra mokėti kas mėnesį mažomis dalimis, o ne visą sumą iš karto, kaip vienas iš apmokėjimo būdų buvo pasirinkimas MOKILIZINGAS apmokėjimas išsimokėtinai. Taigi iš edrauda.lt svetainės mane nukreipė į MOKILINGAS svetainę, ten užpildžiau visus reikiamus laukelius, per elektroninę bankininkystę daviau sutikimą tvarkyti asmeninius duomenis ir po to protinga MOKILIZINGO sistema paskaičiavo, kad su mano kreditingumu man negali suteikti iki 100 Eur paskolos. Na tai tikrai labai juokinga buvo ir įdomu, pagal kokius kavos tirščius ten paskaičiavo, nes mano pajamos yra didesnės nei Lietuvos vidutinis darbo užmokestis, kitur finansinių įsipareigojimų neturiu, o CreditInfo mano kreditingumo balas yra B. Tokius klientus kaip aš šitokios "kontoros" gaudyte gaudo :D Taigi susimokėjau draudimo įmoką iš karto ir daugiau nusprendžiau niekada nieko nemėginti imti išsimokėtinai iš MOKILIZINGO. Nes tiek mano atvejis, tiek visur kitur perskaityti vartotojų atsiliepimai davė suprasti, kad MOKILIZINGO sistemai dar toli gražu iki normalaus veikimo. Taigi patarimas MOKILIZINGUI būtų: jei norit turėti ir neprarasti esamų klientų - nepagailėkit investuoti į IT sistemų atnaujinimą, nes ten dar labai daug jums yra ką veikti.
Laba diena, Sandra,

Tikimės, jog pokalbio metu Jums suteikėme visą rūpimą informaciją bei paaiškinome susidariusios situacijos priežastis.
Apgailestaujame, jog teko susidaryti tokį įspūdį, tačiau norime Jus patikinti, jog sistemą nuolatos prižiūrime, ją tobuliname, todėl klientams vertinimo atsakymus pateikiame be jokių sistemos klaidų.
Norime atkreipti dėmesį, jog gaunant dideles pajamas ne visada galima tikėtis teigiamo atsakymo, kadangi yra vertinami ir kiti kriterijai, vienas jų - nenutrūkstamas darbo stažas toje pačioje įmonėje.

MOKILIZINGAS 2017-01-16 15:26:14
Laba diena, Vidai,

Apgailestaujame dėl susidariusių aplinkybių. Tikimės, kad pokalbio metu Jums buvo atsakyti visi kilę klausimai, o ateityje, jei jų turėtumėte, prašome kreipkitės tel. +370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt.

Klientų aptarnavimo centro vadovė
Apgailestaujame!!!Atsiprasome!!!Susiklosciusios aplinkybes!!!Sistemos trugdziai!!!
Nei padidinimo stiklo nereikia, kad suprasti kaip Mokilizingas dirba ir ko siekia.
Taigi viskas ateina su laiku.
Pasipiktine ar nukenteja klientai isreiskite drasiau savo nuomones ir istorijas, nes vieningas bendravimas labai pades ir dauk ka pakeis! Aciu
MOKILIZINGAS 2016-12-12 14:03:21
Laba diena, Žilvinai,

labai atsiprašome už tai, kad sukėlėme Jums tiek neigiamų emocijų. Jūsų pasipiktinimas visiškai suprantamas. Neabejojame, kad susidariusią situaciją išspręsime kaip įmanoma greičiau.

Klientų aptarnavimo centro vadovė
Tai tau Zilvinai dar kaip ir pasiseke i Gelvora!!!
Man dabar ir paciam sunku patyketi kokiom taktikom mokilizingas naudojasi. (Gal cia kazkokiu principu ar kazkokiu tai desniu vedami?Ar velgi elektroninei sistemoj kazkokie trugdzei? Laikas parodis)
Gaunu info is anstoles, kad privalau padenkti visa lizinga na jau ir suprantama su priedais!Skaiciai mane nustebino.
Pasirodo, teismas prieme sprendima!
Prasidejo viskas nuo to, kad tam tikra laika del nepalankei susiklosciusiu aplinkybiu neinesiau keliu imoku.Idomiausia, jog manes kaip gerbiamo (Gal???)
kliento neinformavo, kad planuoja imtis tokiu veiksmu, nepasiteiravo kodel as neinesiau imoku?
Juk jau 21 amzius ir yra lietuvoje tikrai puikiai savo darba ismanaciu imoniu kuriuos norei ir profisionalei atlieka nemokiu klientu paieska ir jos kopetentingai informuoja, kad veluojama imoketi imokas.Isklauso nemokaus kliento susiklosciusia padeti ir suderina tolimesnius mokejimu veiksmus atsizvelgiant i zmogiskumo kriterijus ir tai kontroliuoja.Net jai ir nemokus klientas yra pasikeites visus kontaktus gyvenamaja vieta tai jiems nekliutis.
Ir idomiausia, kad as turiu tokia teise kaip pilnavertis Lietuvos pilietis apskusti teismo nutarima, tam yra terminas.Bet kai visi terminai praeja ir kai viskas isiteiseja tai kaip burtininkai su manimi susisiekia ir informuoja!!!Valiiiooo jus genijai pagaliau pavyko!!!Taigi emocijos verzesi tiesiog kaip vulkanas!
As tai as, bet dabar idomiausia kiek tokiu klientu yra kuriu gyvenimai kardinalei pasikeite po tokiu veiksmu?
Ka jiems tenka isgyventi ir ko jiems tenka atsisakyti?
Kodel paskolos lizingai suteikiami norei ir gan lengvai!Na atsiprasome cia turbut vel sistemoje trugdziai viska ispresime, bet kada ir kaip palieka klausimu???Taigi jai iskylo klausimas tai ir iskyls atsakymas, bet tam reikia laiko.
O naujiems ar galvojantiems tapti lizingu bendroviu klientams rekomenduojama aplenkti sias malonias istaigas, bet jai gyvenimo aplinkybes tiesiog stumte stumia prie ju?Tai sustoti akimirkai ir blaiviai racionalei apmastyti gal izvelgsite ir kitu palankesniu galimybiu.Tuo labiau jau ne 1991 metai tarptautines sienos istirpusios lengvu ir nevarzomu zingsniu galima dairytis placiau, nebijokite keistis ir pasinerti i naujoviu paieskas ar atradimus ir nesunku prisiminti herojaus Kristupo Kolumbo siekius ir atradimus?
Nes keikti ir pyktintis ant seimo ar valdininku kurie negirdi Lietuvos pilieciu ir netik, tai laiko svaistymas ir sveikatos sekinimas.Nes labai dauk Lietuvos pilieciu kurie isvaziavo ir isitvirtino ir klesti yra kvieciami gryzti atgal, bet desnei vyrauja jie to negirdi!!!Geros ir palankios kloties visiems kas tik jos is visos sirdies panores!!!
giedrius 2017-05-24 17:18:54
As esu patenkintas sia imone.esu paemes preke per juos ir jau trti metai moku.jokiu problemu.buvau menesi nesumokejes tai paskambino ir issiaiskinom.jokiu palukanu nemokejau.nieko.dabar rosiuosi ju kortele imti.salygos geros.
Giedriau, ačiū Jums už gražius žodžius, mums labai malonu! Džiaugiamės, kad esate patenkintas mūsų paslaugomis ir tikimės, kad ateityje sėkmingai bendradarbiausime.
Dalia 2017-05-22 13:14:18
Laba diena, kodel siunciate zinute kad esu sudariusi su jumis sutarti, po kiek laiko kad jau skolinga, niekaip negaliu susisiekti su jumis tel nr. nes jis nenaudojamas +37070055888, pries sudarant su klientais sutartys pasitikrinkit ju telefonu numerius, daugiau nebenoriu gauti jusu klaidingu zinuciu. Is anksto dekoju
Laba diena, Dalia,
apgailestaujame už nepatogumus. Tam, kad galėtume detaliau patikrinti informaciją, mums reikalingi papildomi Jūsų duomenys. Prašome su mumis susisiekti tel. +370 700 55 888 (spauskite 6), arba el. paštu info@mokilizingas.lt.

Tomas 2017-04-12 14:44:59
Sveiki, gavau sms žinutę kad sudariau su mokilizingu sutarti, bet aš jokios sutarties nesudarinėjau. Čia tokio tipo reklama skleidžiama? Prašau šlamšto įkyriai nesiuntinėti.
Sveiki, Tomai,
Atsiprašome, jeigu Jus pasiekė neaktualus SMS pranešimas. Greičiausiai mūsų klientas neteisingai nurodė savo kontaktinį tel. numerį ir jis sutapo su Jūsų tel. numeriu. Kad galėtume ištrinti šį numerį iš mūsų duomenų bazės, prašome su mumis susisiekti el. paštu info@mokilizingas.lt arba tel. +370 700 55 888.

andrius 2017-03-28 21:44:14
sveiki, gavau sms zinute kad sudariau su mokilizingu sutarti, bet as jokios sutarties nesudarinejau, kame reikalas???
Sveiki, Andriau,

atsiprašome už Jus pasiekusį neaktualų SMS pranešimą. Greičiausiai mūsų klientas neteisingai nurodė savo kontaktinį tel. numerį ir jis sutapo su Jūsų tel. numeriu. Tam, kad galėtume detaliai patikrinti informaciją, mums reikalingi papildomi duomenys. Todėl prašome su mumis susisiekti el. paštu info@mokilizingas.lt arba tel. +370 700 55 888.

Dovile 2017-03-17 09:36:29
NEIGIAMAS. Baisu jau savaite laiko bandau susikalbet, kad butu panaikinta klaidinga informacija, bet jie niekaip nesugeba. Kazkoks absurdas. Siūlo kažkokias pažymas, kurios bevertės, bet informacijos nesugeba pakeist. As jau pavargau su jais kovot. Kitos iseities nebus tik keliauti per teismus
Laba diena, Dovile,

Apgailestaujame, jog duomenų atnaujinimas užtruko, o pasiūlytos alternatyvos nebuvo tinkamos ir sukėlė nepatogumų. Norime Jus dar kartą patikinti, jog problema išspręsta ir duomenys atnaujinti.
Jei ateityje kiltų kitų klausimų, lauksime Jūsų skambučio numeriu +370 700 55888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt.

Egle 2017-02-20 13:46:35
Sveiki, nesuprantu kam duodate numeri, jeigu juo prisiskambinti neimanoma? Noriu isspresti susidariusia situacija.
Laba diena, Egle,

Apgailestaujame, kad nepavyko su mumis susisiekti telefonu. Tikimės, kad pokalbio metu buvo atsakyta į visus Jūsų klausimus. Jeigu ateityje kiltų daugiau klausimų, maloniai prašome mums rašyti el. paštu info@mokilizingas.lt arba skambinti tel. +370 700 55 888 (spauskite 6). Jeigu skambinate iš užsienio, nurodykite savo kontaktinį telefono numerį el. paštu.

Kristina 2017-02-06 17:04:03
Darbo diena. Bet kazkodel neimanoma susisiekti su mokilizingo informacija. Bandom visa diena prisiskambinti nuo pietu iki dabar (pavakares) bet sansu nulis. Kodel kai jums reikia, randate mus ta pacia minute? O kai mums truksta neesamos internete informacijos, susiekti neimanoma?
Laba diena, Kristina,

Atsiprašome, kad nepavyko su mumis susisiekti telefonu. Tikimės, kad elektroniniu paštu gavote atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jeigu ateityje kiltų daugiau klausimų, maloniai prašome mums rašyti el. paštu info@mokilizingas.lt arba skambinti tel. +370 700 55 888 (spauskite 6).

Darius Žilinskas 2017-01-18 12:07:05
Esu VIP klientas, turiu kituose bankuose isipareigojimu. Mano pajamos sudaro apie 750 euru į mėnesį, iš kurių apie 140 eurų moki kitus lizingus. Paprašius lizingo už 250 eurų, man buvo atsakyta paslauga, nors prieš pusmetį aš turėjau įsipareigojimų dvigubai didesnius ir gaudavau lizingą be problemų. Isiskolines nebuvau nė karto, net pavėlaves sumokėti, kiek prisimenu, nebuvau pavėlavęs. Kas dabar pasikeitė, kad dabar buvo atsakyta?
Laba diena, Dariau,

Apgailestaujame, kad vertinimas Jus nuvylė. Skoliname remdamiesi atsakingo skolinimo nuostatais ir siekdami savo klientų finansinio stabilumo, todėl ne visada galime pateikti teigiamą atsakymą. Dėl smulkesnės informacijos, prašome su mumis susisiekti tel. +370 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt.

vidas 2017-01-14 13:39:29
Sudariau startį su mokilizingas ir du mėnesius neinešiau inašo esu auksinis klijentas tai kas mėnesi augo palūkanos.dabar gaunu laišką kad sumokėčiau visą sumą ir delspinigiai skaičiuojami nuo visos sumos ggrynas plėšikavimas iš jių pusės.negerbia klijentų svarbiausia pelnas.gėda!
Laba diena, Vidai,

efka 2017-01-02 17:21:35
mano nuomone jie tycia taip daro, man prie saskaitos dar isigudrino ir delspinigius prisiskaiciuot!!!!!!! Kai susisiekiau su banku man paaiskino, kad kai sudaroma sutartis, mokilizingas turi bankui savo kazkokius duomenis nusiust, ir patys pavelavo, o kita diena jau lauke, kol i saskait pinigai iplauks, cia jau kvepia sukciavimu, bukite visi atsargus ka nors pirkdami per mokilizinga
Laba diena, Evaldai,

Atsiprašome dėl susidariusios tokios nemalonios situacijos. Šis incidentas tikrai netipinis, todėl labai apgailestaujame, jog nepaisant to, jog nuolatos sekame elektroninių sąskaitų pateikimą, Jums ji nebuvo atsiųsta.
Tikimės, jog pokalbio metu aptarti veiksmai klaidai ištaisyti leis mums pasitaisyti Jūsų akyse.

Klientų aptarnavimo centro vadovė
visiskas apsurdas tas mokilizingas, pirkau lapkricio menesi saldytuva is senuku, nuvykau i savo banka sudaryti sutarti, kad automatiskai nuskaiciuotu pinigus nuo saskaitos ir nebereiktu sau sukti galvos. Dabar jau praejus menesiui man mokilizingas zinutes siuncia, kad pinigu negavo, pasirodo, kad tiek bankas, tiek as viska surasem teisingai, tiesiog pats mokilizingas ar tycia, ar netycia, tik grodzio gale bankui savo duomenis atsiunte ir man dabar zinutes siuncia, kad pinigu negavo. ir vel turiu skambinet, lakstyt ir zaist tarp ju sugedusi telefona ir aiskintis kas kaltas, slamstas ten o ne imone, be to prisiskambint neimanoma, zodziu visiskas apsurdas, paskutini karta gyvenime ka nors pirkau per mokilizinga
Jurga 2016-12-26 10:08:55
Labai nekokybiškos paslaugos, o gal nekompetentingi dabruotojai. Maža to, kad jau esu pirkusi per juos porą kartų, ir paskutinį kartą šiais metais, t.y. visus mano duomenis tikrai turi - sistemos savo jie sutvarkyti negali, kad tie duomenys jiems "matytųsi", kiekvieną kartą klausinėja iš naujo ir vis "nemato" (mat dirbu pagal IVP, o tai Mokilizingui kaip koks Bermudų trikampis). Tai dabar kreipiantis jau 3 (!!!) kartą, kažkoks (-ia), atsiprašau, bet tikrai nemokšiškas ir visiškai net nesistengiantis padėti darduotojas pareiškė, kad negali sudaryti sutarties internetu ir turiu važiuoti į fizinę parduotuvę. Bet pirmus du kartus puikiai sugebėjo tai padaryti, tiesiog paprašė atsiųsti deklaraciją el. paštu. Šį kartą matyt tiesiog tingi. Na nereikia nė sakyti, kad tikrai per juos nebepirksiu ir kitiems nepatariu.
Miela, Jurga,
Apgailestaujame, jeigu mūsų darbuotojo aptarnavimas Jus nuvylė. Tikimės, kad paskutinio pokalbio metu situacija buvo išspręsta. Jeigu turėtumėte daugiau klausimų, maloniai prašome kreiptis tel. +37070055888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt. Mielai padėsime ir atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Debitum fori
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, 3 aukštas, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
EUREKA LT
Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
ELEKTRONINĖ APSKAITA TIK 29-89 €/mėn. Teikiame elektronines apskaitos paslaugas virš 60 įmonių iš visos Lietuvos. Kaina fiksuota, sutartis neterminuota, o Jūsų įmonę apskaito ir operatyviai konsultuoja profesionalus asmeninis vyr. buhalteris, uždirbantis nuo 1000 €/mėn. "į rankas". EL. APSKAITOS "VISKAS...
Algoritmas
Apskaita, Įmonių steigimas, Teisinė pagalba

Adresas: Vokiečių g. 187, II aukštas, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB „Algoritmas" - jau beveik 30-metį savo srities lyderiai, nepriklausoma ir profesionali įmonė, atliekanti buhalterinės apskaitos paslaugas darbų saugos paslaugas teisines paslaugas konsultacines paslaugas UAB „Algoritmas" nuolatinio, nenutrūkstamo ilgamečio darbo dėka sukaupta milžiniška patirtis išugdyta daug...

"Apollo 11" misija ligi šiol vadinama ir didžiausiu melu, ir pasididžiavimo šaltiniu 07-22 20:41
Pastarosiomis dienomis pasaulis prisimena 1969 m. liepos 20-ąją, kai Mėnulio paviršių pirmąsyk palietė žmogaus pėda. Tas žmogus buvo kosminio laivo "Apollo 11" vadas astronautas Neilas Oldenas...
4 įmonės negali prekiauti naftos produktais
4 įmonės negali prekiauti naftos produktais 07-22 19:39
Įsiskolinusios valstybei bendrovės "Singora", "Energijos kodas", "Sunergus" ir "Jumps" nebegali prekiauti naftos produktais.
Valstiečiai imasi miškų
Valstiečiai imasi miškų 07-22 19:09
Šiandien Seimas turi balsuoti už Miškų įstatymo pataisas, numatančias apriboti miško paskirties žemės įsigijimą. Normos riba – 1.500 ha. Investicijų valdytojai, privačių miškų savininkai, rinkos...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 31,54 +1,58%
Symantec 22,27 -3,17%