VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Melkerlita

Melkerlita, UAB

Įmonės kodas 110693116
PVM mokėtojo kodas LT106931113
Vadovas Linas Dimša, direktorius
Adresas Konstitucijos pr. 23c, LT-08105 Vilnius
Telefonas Melkerlita Telefonas
Mobilus telefonas Melkerlita Mobilus telefonas
Faksas Melkerlita Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.melkerlita.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/Melkerlita/
Bankas SEB Vilniaus Bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT837044060001121767
Darbuotojai 22 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 64234
Vidutinis atlyginimas 487,14 € (2019 m. rugsėjis)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 560,00 € (2019 m. rugsėjis)
Plačiau »
VSD įmokų suma 2 476,91 € (2019 m. rugsėjis)
Pardavimo pajamos 2018: 300 001 - 500 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2019-10: 17 automobilių (priklauso)
Įmonės amžius 24 metai 5 mėnesiai 19 dienų
Įvertinimas
4.1 / 10 (įvertino 84)

Įmonės aprašymas:

UAB “MELKERLITA” – Dirbame Jums ir Jūsų namams!

ARTEZINIAI VANDENS GRĘŽINIAI, GEOTERMINIS ŠILDYMAS.
Darbai nuo A iki Z visoje Lietuvoje!

www.melkerlita.lt
E-Paštas: info@melkerlita.lt
Tel.: +370 616 08020, +370 686 83265

1. Apie mus UAB „Melkerlita

UAB "Melkerlita" įkurta dar 1995 m. Mūsų kompanija atlieka vandens paiešką bei gręžimo darbus, įrengiant artezinius gręžinius vandens tiekimui. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome diegti geoterminio šildymo sistemas. Diegiame ir nuotekų valymo sistemas Jūsų namams. Gręžimo darbai atliekami šiuolaikine galingiausia Vokiška ir Itališka technika Lietuvoje. Kartu su partneriais iš Vokietijos, įmonės darbuotojai įrengia modernias, ekologiškas geoterminio apšildymo sistemas. Jos vis daugiau naudojamos Europos Sąjungos šalyse, kadangi yra itin ekonomiškos ir nesudėtingos. Darbus atlieka profesionalūs savo srities specialistai iš Lietuvos ir Vokietijos. Atliktiems darbams ir įrangai suteikiama garantija, jai pasibaigus, atliekamas po garantinis aptarnavimas. Mūsų misija yra pasitelkiant modernias technologijas gerinti gyvenimo sąlygas diegiant vandens tiekimo bei šildymo sistemas, naudojančias atsinaujinančius energijos šaltinius.

 • Projektavimas
 • Artezinių šulinių įrengimas
 • Vandens tiekimo sistemų įrengimas
 • Geoterminių, ekologiškai švarių, šildymo sistemų įrengimas gyvenamiesiems namams bei dideliems projektams
 • Geriamo vandens filtrų įrengimas
 • Nuotekų valymo sistemos bei jų įrengimas
 • Garantinis ir po garantinis aptarnavimas

2. Vandens gręžiniai Geriamas vanduo Jums

Vanduo

Vanduo – pagrindinė gyvų organizmų egzistavimo sąlyga. Lietuva yra bene vienintelė šalis Europos žemyne, kur naudojamas tik požeminis geriamasis vanduo. Norintiems gerti tikrai kokybišką vandenį, UAB “Melkerlita” atlieka grunto tyrimus, parinka vietą ir išgręžia giluminį vandens gręžinį Jūsų poreikių patenkinimui. Mūsų kvalifikuoti specialistai, remdamiesi sukauptomis žiniomis, patirtimi bei naudodami pažangias technologijas, gali pasiekti sluoksnius, kuriuose randamas švarus ir tyras vanduo Jūsų namams.

Parengiamieji darbai

Norint turėti vandens gręžinį, būtina užpildyti paraišką bei ją pateikti savivaldybei. Gavus teigiamą savivaldybės atsakymą, rengiamas gręžinio projektas. Pasirinkus mūsų kompaniją visus darbus atliks “Melkerlita” specialistai: parengiamas projektas, parenkama gręžinio konstrukcija, nustatoma sanitarinės apsaugos zona, nuotekų tvarkymo būdai ir kt. Suderiname projektą bei jį užregistruojame Lietuvos geologijos tarnyboje. Atlikus šiuos gręžinio parengiamuosius darbus galima pradėti gręžimo darbus.

Gręžimo darbai

UAB “Melkerlita” – gręžimo darbų profesionalas. Dažnai ieškant neužteršto vandeningo grunto sluoksnio yra daromas bandomasis gręžinys. Nustatoma, kokią gręžimo techniką tikslingiausia pasirinkti, apskaičiuojama darbų apimtis. Gręžimo būdas (sraigtinis, kalamasis ar koloninis) parenkamas pagal gręžinio paskirtį. Baigus darbus išvalomas vandeningasis sluoksnis, išmatuojamas statinis ir dinaminis vandens lygiai, paimamas mėginys analizei ir įvertinamas pagal geriamojo vandens standartą.

4. Geoterminis šildymas - Taupo energiją ir pinigus!

Nešvaistykite pinigų vėjais

Šildymo sezonas dažnam Lietuvos gyventojui nėra mielas, jis asocijuojasi su didelėmis išlaidomis. Norintys sutaupyti jau pasirinko ekonomišką geoterminį šildymą. Sutaupykite ir Jūs! Pagalvokite apie energijos suvartojimą namuose naudojant tradicinius metodus. Susipažinę su alternatyviais šildymo būdais suprasite kiek pinigų ir gamtos išteklių ”išleidžiate vėjais”.

Geoterminis šildymas – taupus ir ekologiškas šildymo sprendimas gyvenamiesiems namams, biurams ir gamykloms

75% nemokamos energijos

Europoje įprastas namų šildymas (kietu, skystu ar dujiniu kuru) jau “išeina iš mados”. Šildymo sistemos su šilumos siurbliu vis labiau populiarėja ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje. Įrengus šią sistemą, Jūs šildysitės 60-70 % pigiau nei Jūsų kaimynas, kuris deginą skystą kurą. Tai yra įmanoma todėl, kad šilumos siurblys paima ir perkelia į Jūsų namą nuo 60 iki 75 % nemokamos energijos iš aplinkos.

5. Šilumos siurblys Šildo, vėsina, kaitina vandenį!

Kas yra šilumos siurblys

Šilumos siurblys - kompaktiška, ekonomiška ir aplinkai nekenksminga šildymo sistema Jūsų namams. Šiuo metu tai vienas iš efektyviausių ir taupiausių šildymo aparatų, kuris nemokamą energiją išgauna iš atsinaujinančių energijos šaltinių (saulės energija išgaunama iš dirvožemio, gruntinio vandens ar oro). Gaunama energija yra panaudojama patalpoms šildyti/vėsinti. Ar žinojote, jog gruntas sukaupia apie 98 % saulės energijos? Sukauptą saulės energiją šilumos siurblys panaudoja:

 • Karšto vandens ruošimui
 • Autonominiam šildymui
 • Patalpų vėsinimui

Šildymas žiemą, vėsinimas vasarą

Šaltą žiemos dieną grįžę į šiltus namus Jūs džiaugsitės geoterminiu šildymu, tačiau jo tikrai nepamiršite net ir pačią karščiausiąją vasaros popietę, juk šilumos siurblys ne tik šildo, bet ir vėsina (žiūrėti pav.).

6. Šilumos siurblys Veikimo principas

Šilumos siurblio veikimo principas

 1. Energijos paėmimas

Šiluminė energija yra paimama iš atsinaujinančių energijos šaltinių (žemės, oro arba vandens). Atsiminkite, ¾ šilumos gaunate visiškai nemokamai!

 1. Šilumos generavimas

Gauta energija yra perduodama į šilumos siurblį, kur savo darbą atlieka garintuvas, kompresorius, kondensatorius bei išsiplėtimo vožtuvas. Jų pagalba šilumos temperatūra yra pakeliama iki reikiamo lygio prieš atiduodant ją šildymo sistemai. Šilumos siurblio darbui reikalinga elektros energija, tai vienintelės šildymo išlaidos, kurios sudaro vos ¼ šilumos kainos!

 1. Šilumos atidavimas

Šilumos siurblys atiduoda energiją Jūsų pasirinktai šildymo sistemai per grindinį šildymą ar radiatorius.

7. Šilumos šaltinio parinkimas Žemės gruntas

Šilumos šaltinio parinkimas

Šilumos šaltiniu gali būti žemė, vanduo arba oras. Jų pasirinkimą apsprendžia vietos sąlygos bei kliento pageidavimai. Plačiau aprašysime kiekvieną būdą, kad būtų lengviau pasirinkti Jums tinkamiausią.

Šilumos šaltinis - žemės gruntas

Žemės grunte yra sukaupiama iki 98% išspinduliuojamos saulės energijos. Net ir šalčiausiu žiemos metu grunte yra susikaupę pakankamai šilumos, kurią galima panaudoti namo šildymui.

Vertikalus būdas:

Žemėje yra gręžiami gręžiniai ir juose talpinami šilumos kolektoriai, kurie surenka šilumą iš žemės gelmių ir grąžina ją į šilumos siurblį. Gręžinio gylis priklauso nuo to, kokį patalpos plotą norėsime šildyti ir kiek reikės šilumos. Šios sistemos privalumas tas, kad šilumos kolektoriai užima mažą žemės plotą lauke, todėl nebūtina turėti daug žemės šalia namo ir bet kuriuo metų laiku bus gaunamas pakankamai aukštas transformacijos koeficientas.

Horizontalus būdas:

Horizontalios sistemos pagrindinis skirtumas yra tas, kad šilumos kolektoriai yra talpinami žemės paviršiuje (1,25 - 1,5m), vienas iš tokios sistemos trūkumų - reikalingas didelis žemės plotas šalia namo užkasti šilumos kolektoriams. Kitas trūkumas yra tas, kad šie šilumos kolektoriai yra labai arti žemės paviršiaus, taigi šaltos žiemos laikotarpiu bus gaunamas mažesnis transformacijos koeficientas. Tokios sistemos privalumas - nedidelė įrengimo kaina.

Įmonės nuotraukos:
MelkerlitaMelkerlita nuotraukaFoto Melkerlita (110693116)Įmonės Melkerlita nuotraukosUAB “MELKERLITA” –Melkerlita, UAB nuotraukaFoto Melkerlita, UAB (110693116)
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: silumos, šilumos, sildymas, šildymas, šildymo, siurbliai, siurblys, oras, vanduo, vandens, vandeniu, geoterminiai, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 110693116
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Melkerlita, UAB (įmonės kodas 110693116) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

Gerunda
Santechnika | Šildymas | Vandentiekis

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis, šildymo prekėmis, vandentiekio prekėmis, kanalizacijos sistemų ir nuotekų šalinimo prekėmis. Tiekiame platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų: APE, Ravani, ITAP, Officine Rigamonti, Good Work, Akwedukt, Manomer ir daugelio kitų...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...
Vandens ratas
Prekyba santechnikos prekėmis

Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Vandentiekio, šildymo, santechnikos prekės - gamybinėms, prekybinėms bei montavimo įmonėms, jūsų namams, sodyboms bei ūkiams. Platus asortimentas parduotuvėse Vilniuje: Kalvarijų g. 125, Savanorių 176 (PC Norfa bazė), taip pat mūsų el. parduotuvėse: vandensratas.lt, geraskatilas.lt ir voniajums.lt. UAB “Vandens...
Baltic system
Adresas: Žalgirio g. 88A, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic System" savo veiklą pradėjo 2010 m. Siūlome vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimo, montavimo paslaugas. Taip pat atliekame jų eksploatacinę priežiūrą, sistemų derinimą. Mūsų paslaugų spektrą taip pat apima: santechnikos darbai, santechnikos montavimas...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Italai ruošia daugiau mokesčių turistams
Italai ruošia daugiau mokesčių turistams 11-18 19:45
Nuo 2020 m. liepos 1 d. atvykusiems į Veneciją teks mokėti miesto lankymo mokestį. Rinkliavą už dieną paplūdimyje ateinančią vasarą planuoja įvesti Italijos Asinaros (it. Isola dell‘Asinara) sala...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Humana 335,55 +5,52%
Macy's 16,85 +3,76%
CBS 38,57 +2,50%
Nokia 3,45 +2,37%
Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%
Goodyear 16,05 -1,83%
NVIDIA 204,19 -2,67%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,86 +4,52%
Dujos (JAV) 2,33 -9,69%
Apelsinai 0,52 -1,89%
Dyzelis 1,94 0,00%
Vištiena 1,85 0,00%
Cukrus 0,57 0,00%
Auksas 1494,81 -1,04%
Benzinas 1,73 0,00%