Company Melkerlita

Melkerlita, UAB

Registration code 110693116
VAT LT106931113
Manager Linas Dimša, direktorius
Address Konstitucijos pr. 23, LT-08105 Vilnius
Phone Melkerlita Phone
Mobile phone Melkerlita Mobile phone
Fax Melkerlita Fax
Email address

Contact by email with Melkerlita

Website http://www.melkerlita.lt
Facebook https://www.facebook.com/Melkerlita/
Bank SEB Vilniaus Bankas
Account number LT837044060001121767
Employees 20 people (insured)
Average salary 748.97 € (2023-08) Salary history ›
State social insurance contributions amount 3,351.42 € (2023-08)
Sales revenue 2022: 855 702 € Historical turnover ›
Net profit 2022: 21 124 € More ›
Transport 2023-09: 13 cars (owns) More ›
Share capital 57,920.00 €
Company age 28 years 3 months 30 days
Credit risk
Report Professional report

Report contains significant company-specific data More ›

Rating

Description

UAB “MELKERLITA” – Dirbame Jums ir Jūsų namams!

ARTEZINIAI VANDENS GRĘŽINIAI, GEOTERMINIS ŠILDYMAS.
Darbai nuo A iki Z visoje Lietuvoje!

www.melkerlita.lt
E-Paštas: [email protected]
Tel.: +370 616 08020, +370 686 83265

1. Apie mus UAB „Melkerlita

UAB "Melkerlita" įkurta dar 1995 m. Mūsų kompanija atlieka vandens paiešką bei gręžimo darbus, įrengiant artezinius gręžinius vandens tiekimui. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome diegti geoterminio šildymo sistemas. Diegiame ir nuotekų valymo sistemas Jūsų namams. Gręžimo darbai atliekami šiuolaikine galingiausia Vokiška ir Itališka technika Lietuvoje. Kartu su partneriais iš Vokietijos, įmonės darbuotojai įrengia modernias, ekologiškas geoterminio apšildymo sistemas. Jos vis daugiau naudojamos Europos Sąjungos šalyse, kadangi yra itin ekonomiškos ir nesudėtingos. Darbus atlieka profesionalūs savo srities specialistai iš Lietuvos ir Vokietijos. Atliktiems darbams ir įrangai suteikiama garantija, jai pasibaigus, atliekamas po garantinis aptarnavimas. Mūsų misija yra pasitelkiant modernias technologijas gerinti gyvenimo sąlygas diegiant vandens tiekimo bei šildymo sistemas, naudojančias atsinaujinančius energijos šaltinius.

 • Projektavimas
 • Artezinių šulinių įrengimas
 • Vandens tiekimo sistemų įrengimas
 • Geoterminių, ekologiškai švarių, šildymo sistemų įrengimas gyvenamiesiems namams bei dideliems projektams
 • Geriamo vandens filtrų įrengimas
 • Nuotekų valymo sistemos bei jų įrengimas
 • Garantinis ir po garantinis aptarnavimas

2. Vandens gręžiniai Geriamas vanduo Jums

Vanduo

Vanduo – pagrindinė gyvų organizmų egzistavimo sąlyga. Lietuva yra bene vienintelė šalis Europos žemyne, kur naudojamas tik požeminis geriamasis vanduo. Norintiems gerti tikrai kokybišką vandenį, UAB “Melkerlita” atlieka grunto tyrimus, parinka vietą ir išgręžia giluminį vandens gręžinį Jūsų poreikių patenkinimui. Mūsų kvalifikuoti specialistai, remdamiesi sukauptomis žiniomis, patirtimi bei naudodami pažangias technologijas, gali pasiekti sluoksnius, kuriuose randamas švarus ir tyras vanduo Jūsų namams.

Parengiamieji darbai

Norint turėti vandens gręžinį, būtina užpildyti paraišką bei ją pateikti savivaldybei. Gavus teigiamą savivaldybės atsakymą, rengiamas gręžinio projektas. Pasirinkus mūsų kompaniją visus darbus atliks “Melkerlita” specialistai: parengiamas projektas, parenkama gręžinio konstrukcija, nustatoma sanitarinės apsaugos zona, nuotekų tvarkymo būdai ir kt. Suderiname projektą bei jį užregistruojame Lietuvos geologijos tarnyboje. Atlikus šiuos gręžinio parengiamuosius darbus galima pradėti gręžimo darbus.

Gręžimo darbai

UAB “Melkerlita” – gręžimo darbų profesionalas. Dažnai ieškant neužteršto vandeningo grunto sluoksnio yra daromas bandomasis gręžinys. Nustatoma, kokią gręžimo techniką tikslingiausia pasirinkti, apskaičiuojama darbų apimtis. Gręžimo būdas (sraigtinis, kalamasis ar koloninis) parenkamas pagal gręžinio paskirtį. Baigus darbus išvalomas vandeningasis sluoksnis, išmatuojamas statinis ir dinaminis vandens lygiai, paimamas mėginys analizei ir įvertinamas pagal geriamojo vandens standartą.

4. Geoterminis šildymas - Taupo energiją ir pinigus!

Nešvaistykite pinigų vėjais

Šildymo sezonas dažnam Lietuvos gyventojui nėra mielas, jis asocijuojasi su didelėmis išlaidomis. Norintys sutaupyti jau pasirinko ekonomišką geoterminį šildymą. Sutaupykite ir Jūs! Pagalvokite apie energijos suvartojimą namuose naudojant tradicinius metodus. Susipažinę su alternatyviais šildymo būdais suprasite kiek pinigų ir gamtos išteklių ”išleidžiate vėjais”.

Geoterminis šildymas – taupus ir ekologiškas šildymo sprendimas gyvenamiesiems namams, biurams ir gamykloms

75% nemokamos energijos

Europoje įprastas namų šildymas (kietu, skystu ar dujiniu kuru) jau “išeina iš mados”. Šildymo sistemos su šilumos siurbliu vis labiau populiarėja ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje. Įrengus šią sistemą, Jūs šildysitės 60-70 % pigiau nei Jūsų kaimynas, kuris deginą skystą kurą. Tai yra įmanoma todėl, kad šilumos siurblys paima ir perkelia į Jūsų namą nuo 60 iki 75 % nemokamos energijos iš aplinkos.

5. Šilumos siurblys Šildo, vėsina, kaitina vandenį!

Kas yra šilumos siurblys

Šilumos siurblys - kompaktiška, ekonomiška ir aplinkai nekenksminga šildymo sistema Jūsų namams. Šiuo metu tai vienas iš efektyviausių ir taupiausių šildymo aparatų, kuris nemokamą energiją išgauna iš atsinaujinančių energijos šaltinių (saulės energija išgaunama iš dirvožemio, gruntinio vandens ar oro). Gaunama energija yra panaudojama patalpoms šildyti/vėsinti. Ar žinojote, jog gruntas sukaupia apie 98 % saulės energijos? Sukauptą saulės energiją šilumos siurblys panaudoja:

 • Karšto vandens ruošimui
 • Autonominiam šildymui
 • Patalpų vėsinimui

Šildymas žiemą, vėsinimas vasarą

Šaltą žiemos dieną grįžę į šiltus namus Jūs džiaugsitės geoterminiu šildymu, tačiau jo tikrai nepamiršite net ir pačią karščiausiąją vasaros popietę, juk šilumos siurblys ne tik šildo, bet ir vėsina (žiūrėti pav.).

6. Šilumos siurblys Veikimo principas

Šilumos siurblio veikimo principas

 1. Energijos paėmimas

Šiluminė energija yra paimama iš atsinaujinančių energijos šaltinių (žemės, oro arba vandens). Atsiminkite, ¾ šilumos gaunate visiškai nemokamai!

 1. Šilumos generavimas

Gauta energija yra perduodama į šilumos siurblį, kur savo darbą atlieka garintuvas, kompresorius, kondensatorius bei išsiplėtimo vožtuvas. Jų pagalba šilumos temperatūra yra pakeliama iki reikiamo lygio prieš atiduodant ją šildymo sistemai. Šilumos siurblio darbui reikalinga elektros energija, tai vienintelės šildymo išlaidos, kurios sudaro vos ¼ šilumos kainos!

 1. Šilumos atidavimas

Šilumos siurblys atiduoda energiją Jūsų pasirinktai šildymo sistemai per grindinį šildymą ar radiatorius.

7. Šilumos šaltinio parinkimas Žemės gruntas

Šilumos šaltinio parinkimas

Šilumos šaltiniu gali būti žemė, vanduo arba oras. Jų pasirinkimą apsprendžia vietos sąlygos bei kliento pageidavimai. Plačiau aprašysime kiekvieną būdą, kad būtų lengviau pasirinkti Jums tinkamiausią.

Šilumos šaltinis - žemės gruntas

Žemės grunte yra sukaupiama iki 98% išspinduliuojamos saulės energijos. Net ir šalčiausiu žiemos metu grunte yra susikaupę pakankamai šilumos, kurią galima panaudoti namo šildymui.

Vertikalus būdas:

Žemėje yra gręžiami gręžiniai ir juose talpinami šilumos kolektoriai, kurie surenka šilumą iš žemės gelmių ir grąžina ją į šilumos siurblį. Gręžinio gylis priklauso nuo to, kokį patalpos plotą norėsime šildyti ir kiek reikės šilumos. Šios sistemos privalumas tas, kad šilumos kolektoriai užima mažą žemės plotą lauke, todėl nebūtina turėti daug žemės šalia namo ir bet kuriuo metų laiku bus gaunamas pakankamai aukštas transformacijos koeficientas.

Horizontalus būdas:

Horizontalios sistemos pagrindinis skirtumas yra tas, kad šilumos kolektoriai yra talpinami žemės paviršiuje (1,25 - 1,5m), vienas iš tokios sistemos trūkumų - reikalingas didelis žemės plotas šalia namo užkasti šilumos kolektoriams. Kitas trūkumas yra tas, kad šie šilumos kolektoriai yra labai arti žemės paviršiaus, taigi šaltos žiemos laikotarpiu bus gaunamas mažesnis transformacijos koeficientas. Tokios sistemos privalumas - nedidelė įrengimo kaina.

Company photos

MelkerlitaMelkerlita picturePhoto Melkerlita (110693116)Melkerlita company photosUAB “MELKERLITA” –Melkerlita, UAB picturePhoto Melkerlita, UAB (110693116)

Map

Show map

We also recommend

Ramygalos g. 149E, LT-36255 Panevėžys.
Categories: heating, equipment; bathroom equipment; building materials; compressors, pumps; electroinstallation works; energetics, alternative energetics; engineering networks; plumbing; retail; ventilation and conditioning services; wholesale.
Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Categories: plumbing; bathes and bath equipment; bathroom equipment; building materials; concrete products; economy goods; electroinstallation materials; fasteners, elements; fireplaces, stoves; furniture (trade); heating, equipment; industrial equipment; interior materials; lighting; metal, processing, products; online stores; other activities; pipework equipment, wastewater treatment; retail; roofs, coverings, services; sport and tourism goods; ventilation and conditioning services; wholesale.
Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Categories: plumbing; building materials; engineering networks; fire safety systems; heating, equipment; pipework equipment, wastewater treatment; retail; tools; ventilation and conditioning services; wholesale.
Žalgirio g. 88A, LT-09303 Vilnius.
Categories: plumbing; heating, equipment; pipework equipment, wastewater treatment; ventilation and conditioning services.
Švitrigailos g. 1, LT-03110 Vilnius.
Categories: bathroom equipment; online stores; plumbing; retail; wholesale.