Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Markista, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Markista

Atsiliepimai apie Markista, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Markista, UAB

Buvo užsakinėjamas Kaune Savanorių pr. salone minkštas kampas "Livorno" su tokiu audiniu, kokį radom eksponuojamą salėje. Vadybininkė paaiškino pasimatuoti durų plotį (nes norėjome ilgesnio nei buvo expo minkšto kampo), tą ir padarėm iškarto grįžę. Visas duris nuo kiemo iki kambario išmatavom, pasakėm išmatavimus vadybininkei Daliai, ji patvirtino kad viskas ok. Susimokam avansą ir laukiam.... O tada opa skambutis po dviejų savaičių...sorry neturim Jūsų užsakyto audinio (draugiškas gyvūnams)....atvykit išsirinkti kitą audinį. Susinervinę nuvažiuojam, išsirenkam kita "ale brangesnį" bet jie (tiksliau vadybininkė Dalia) pasisiūlo padengti "geranoriškai" kainų skirtumą. Ir WOU pagaliau sulaukiam savo laukto minšto kampo. Ir ką....jis NETELPA per duris..... Nes VADYBININKĖ DALIA nepasivargino pasakyt, kad aukštis svarbu durų, nes būtent ta dalis įnešama statmenai sukant pro duris. Tą sužinojau iš vaikinuko, kuris jį pristatė iki kiemo (buvom nutarę susinešti patys), nes kai netilpo pro duris skambinau jam pasitarti. Patarė įpjauti pamušalą tam,
kad laiptinėje galėtume nuimti pagalves, primontuotas ant laikiklių. Bandžiau skambinti vadybininkei Daliai... Tačiau ji nepasivargino atsiliepti ir juo labiau perskambinti. Vaikinukas pasirodė tikrai puikiai suprantantis kaip baldas surenkamas, patarė ką ir kaip daryti.
Apibendrinimui: vadybininkė Dalia į darba žiūri panašu ne visai atsakingai, tikrai kainavo daug papildomo laiko, be to mums teks ieškotis pamušalo, kurį supjaustėme. Vaikinukui (vardo nepaklausiau gaila) kuris vežė šį kampą (22.09.2020 į Kėdainius) didžiausias AČIŪ, tikrai profas savo srities.
Kodel nera apie jus atsiliepimu? Negali buti, kad jusu niekas negiria ar nepeikia

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Skautu g. 15, LT-92281 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

"Viasna": Baltarusijoje per pirmadienio protestus sulaikyti per 230 žmonių
"Viasna": Baltarusijoje per pirmadienio protestus sulaikyti per 230 žmonių 10-26 21:06
Baltarusijoje pirmadienį per opozicijos protestus buvo sulaikyti 235 žmonės, pranešė teisių gynimo centras "Viasna".
Mėnulyje vandens daugiau nei iki šiol manyta, nustatė mokslininkai
Mėnulyje vandens daugiau nei iki šiol manyta, nustatė mokslininkai 10-26 20:44
Mėnulyje gali būti gerokai daugiau vandens negu iki šiol manyta, rodo pirmadienį paskelbtos dvi studijos.
E. Pupinis G. Palucką kol kas lenkia dviem balsais, bet laukiama dar septynių vokų 10-26 20:09
Perskaičiavus Utenos rinkimų apygardoje esančius gyventojų balsus konservatorius Edmundas Pupinis dviem balsais pirmauja prieš socialdemokratų lyderį Gintautą Palucką.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%