VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Marbusas

Marbusas, UAB

Krovinių gabenimas | Keleivių pervežimas

Mes jau 10 metų kelyje!
Įmonės kodas 303185023
PVM mokėtojo kodas LT100008716512
Vadovas Marius Urbonas, direktorius
Adresas Žvaigždžių g. 6, LT-77116 Šiauliai
Mobilus telefonas Marbusas Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.mbcargo.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/mbcargoEu/
Darbuotojai 3 darbuotojai (apdraustieji)
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2018: 30 937 € Pajamų istorija »
Grynasis nuostolis 2018: -15 240 € Plačiau »
Transportas 2021-10: 7 automobiliai (priklauso)
Pranešimai
VMI: Įmonė įtraukta į VMI sąrašą, kuriai taikomos mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
Registrų centras Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 2 896,00 €
Įmonės amžius 7 metai 11 mėnesių 13 dienų
Įvertinimas
10.0 / 10 (įvertino 5)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

Mes jau 10 metų kelyje!

Trumpai apie mus:

Mes esame Marbusas komanda, kuri supranta ką reiškia krovinių gabenimas. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be nuolatinio judėjimo, todėl teikiame profesionalias krovinių gabenimo paslaugas. Esame atviri iššūkiams, todėl visada imamės projektų, kuriuose reikia įdėti daug darbo ir žinių. Mūsų paslaugos orientuotos į klientus, kuriems reikia patikimų, kokybiškų ir profesionalių sprendimų ir paslaugų. Kiekvienas klientas mums yra savitas, įdomus ir vertingas. Akivaizdu, kad mūsų darbo tikslas yra pakankamai paprastas – greitai ir be papildomų galvos skausmų nugabenti krovinius iš vienos vietos į kitą. Daugeliui atrodo, kad tokia paslauga – pakankamai elementari, bet Jūs pabandykite nepasiklysti ir niekada nepavėluoti. Mes tai galime, nes dirbame operatyviai, o šia savybe ne visi pasigirti gali.

PILNŲ/DALINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAS

 • Vežame krovinius pagal kiekvieno žmogaus pageidavimus. Nuo smulkios siuntos iki 33 palečių ar nestandartinio krovinio.

GREITAS/EXPRESS KROVINIŲ PERVEŽIMAS

 • Greitas krovinių pervežimas visoje Lietuvoje ir Europoje su mikroautobusais ir tentiniais mikroautobusais.

Krovinių / Keleivių gabenimas į šias šalis bei iš jų:

Lietuva; Lenkija; Latvija; Vokietija; Nyderlandai; Belgija; Jungtinė karalystė; Austrija; Čekija; Švedija; Suomija; Norvegija; Danija; Šveicarija; Prancūzija; Ispanija; Italija; Estija; Airija; Slovėnija; Slovakija; Portugalija; Vengrija; Bulgarija; Albanija; Serbija; Kroatija; Makedonija; Moldavija; Rumunija; Graikija; Bosnija ir Hercegovina;

SANDĖLIAVIMO PASLAUGOS

 • Sandėliavimo paslaugos – tai veiksmai, susiję su krovinių saugojimu ir valdymu. Vykdomos priemonės apima krovinių pakrovimo ir iškrovimo darbus, prekių sandėliavimą, jų apdorojimą (priėmimą, išdavimą, dokumentų parengimą, rūšiavimą, komplektavimą, etikečių pridėjimą ir kt.)
 • Laikinasis sandėliavimas dažnai yra būtinas vežant krovinius tarptautiniais maršrutais. Mes analizuojame klientų poreikius, prekių savybes ir siūlome optimalias saugojimo sąlygas.
 • Patikėję mums sandėliavimo darbus, pamiršite rūpesčius ir galėsite koncentruoti dėmesį į veiklos valdymą, bei rezultato siekimą.

MUITINĖS PASLAUGOS

 • Muitinės paslaugos palengvina sudėtingas muitines procedūras, užtikrina krovinio gabenimo ir sandėliavimo darbų sklandumą. Marbusas pildo muitinės dokumentus, rūpinasi muito mokesčiais ir teikia kitas su muito procedūromis susijusias paslaugas.

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS

 • Keleivių pervežimas yra labai atsakingas darbas, kurį visuomet vertėtų patikėti profesionalams. Esame pakankamai patyrę šioje paslaugų srityje, todėl galime Jums užtikrinti, jog mūsų keleivių vežimo paslaugos yra aukščiausios kokybės ir atitinka net labai išrankių klientų poreikius, nuo mažų grupelių iki didelių kartu vykstančių kompanijų.

Mes esame tikri, kad mūsų keleivių pervežimo paslaugomis nenusivilsite, nuolat stengiamės tobulėti, atnaujiname savo transporto priemonių parką, rūpinamės ne tik paslaugų kokybe, bet ir švara, patrauklumu. Visuomet išklausysime Jūsų pastabas, kritiką ir pageidavimus. Neslėpsime, kad mums tikrai malonu, kuomet pagiriamos mūsų teikiamos keleivių pervežimo paslaugos, o gavę kritikos imamės savianalizės.

 • Mūsų vairuotojai bus ne tik geri vairuotojai, bet ir atrodys bei elgsis tvarkingai, tinkamai;
 • Transporto priemonės į kelią išrieda techniškai tvarkingos, atitinkančius visus joms keliamus reikalavimus;
 • Prieš kelionę sutvarkomas mikroautobuso salonas, kad Jums būtų komfortiška;
 • Pasirūpinsime Jumis net ir nenumatytose situacijose.

GYVŪNŲ PERVEŽIMAS

 • Mes nuvešime Jūsų augintinį saugiai ir patogiai. Visos kelionės metu rūpinsimės, kad Jūsų augintinis būtų pamaitintas, pagirdytas. Mes suprantame, kokį stresą patiria gyvūnai keliaudami, todėl, kiekvieno sustojimo metu, leidžiame saugiai pakvėpuoti grynu oru, o esant tinkamoms sąlygoms ir pabėgioti. Rūpinamės švara, kad gyvūnai jaustųsi kaip galima patogiau.

PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

 • Jeigu nusprendėte keisti gyvenamąją vietą, perkelti savo įmonę ar tiesiog pervežti didelį krovinių kiekį, pasinaudokite kraustymo paslaugomis. Kokybiškos kraustymo paslaugos – tai garantas, kad Jūs galėsite patogiai pergabenti savo krovinius, sutaupysite daug laiko bei energijos. Leiskite atlikti darbą profesionalams greitai ir sklandžiai, kaina bus tik smagus gyvenimiškas potyris.

Kartais vienam neužtenka jėgos nusinešti arba parsinešti naujus baldus, siaurais kolidoriais, laiptinėse. Būna ir taip, kad darbo jėgos – yra, o transporto – nėra. Todėl mes siūlome savo klientams krovinių pervežimo, perkraustymo paslaugas.

Vietiniai perkraustymai

 • Tarpmiestinis perkraustymas Lietuvoje;
 • Perkraustymas tame pačiame mieste;

Šie perkraustymai paprastai atliekami greitai ir kokybiškai, nes perkraustymo atstumas nėra didelis.

Tarptautiniai perkaustymai

 • Perkraustymas iš užsienio;
 • Perkraustymas į užsienį;

Persikraustymas iš ar į užsienio šalį visada reikalauja didelių organizavimo ir planavimo pastangų atliekant visus darbus. Pirmas žingsnis tarptautiniuose perkraustymuose yra gabenamų daiktų apžiūra (nuotraukos), kainos paskaičiavimas bei perkraustymo datos planavimas. Jeigu jūs mums patikėsite savo perkraustymą- mes atliksime visus jums reikalingus darbus.

KROVINIO SAUGUMAS

 • Mielu noru tinkamai ir saugiai atliksime perkraustymo paslaugas. Užnešime tinkamai supakuotus siuntinius, daiktus arba nunešime kur pageidaujate. Mūsų siūlomas perkraustymo paslaugas atliekame greitai. Daiktus sudedame taip, kad nepatikėsite kaip tiek tilpo į didelį, bei labai erdvų krovininį autobusiuką. Mielu noru padėsime pernešti daiktus, perkraustyti krovinį jūsų pasirinktu maršrutu.

Visos transportavimo paslaugos – apdraustos draudimu. Mes labai atsakingai žiūrime, kad pervežimo paslaugos būtų atliekamos nepriekaištingai.

MENO KŪRINIŲ TRANSPORTAVIMAS

 • Aptarnaujame parodas, muziejus ir privačius asmenis. Mūsų komanda pasiruošusi padėti viską atlikti profesionaliai. Meno kūrinių transportavimui dažniausiai reikalingos specialios transportavimo sąlygos, kuriomis ir pasirūpiname.

TRANSPORTO NUOMA ŠIAULIUOSE

 • Siūlome Jums trumpalaikės arba ilgalaikės nuomos paslaugas Šiauliuose.Mes nuomojame transportą palankiu Jums tarifu. Klientai atkakliai ieško nuomos įmonių, kur galima pigiau išsinuomoti, todėl mes stengiamės Jums suteikti geriausias paslaugas palankiausia kaina. Visos transporto priemonės yra techniškai patikimos ir nesukels jokių problemų. Nuolat atnaujinamas transporto parkas leis jums pasirinkti patinkantį mikroautobusą arba automobilį. Transporto nuoma padės jums pasiekti užsibrėžtus tikslus.

KROVININIAI mikroautobusai:

Ford Transit 2019m. 2+1 mikroautobusas be/su vairuotoju (užtenka b kategorijos). Bagažo skyrius 4217x2020x1780mm.

Peugeot Boxer 2018m. 2+1 mikroautobusas be/su vairuotoju (užtenka b kategorijos). Bagažo skyrius 3733x1765x1894mm.

Peugeot Boxer Tentinis su miegama vieta 2017m. 2+1 mikroautobusas be/su vairuotoju (užtenka b kategorijos). Bagažo skyrius 4900x2100x2400mm.

Peugeot Boxer Tentinis su miegama vieta 2019m. 2+1 mikroautobusas be/su vairuotoju (užtenka b kategorijos). Bagažo skyrius 4850x2200x2500mm.

Iveco Daily 2018m.2+1 mikroautobusas be/su vairuotoju (užtenka b kategorijos). Bagažo skyrius 4650x1800x1900mm.

Renault Master 2018m.2+1 tentinukas be/su vairuotoju (užtenka b kategorijos). Bagažo skyrius 3800x2500x2200mm.

KELEIVINIS transportas:

Ford Galaxy 2009m. 6+1 minivenas be/su vairuotoju (užtenka b kategorijos).

PRIEKABOS:

Priekaba su tentu 2017m. 750kg, 4.00x1.95x1.6m (užtenka b kategorijos).

Įmonės nuotraukos:
MarbusasMarbusas nuotraukaFoto Marbusas (303185023)Įmonės Marbusas nuotraukosMes jau 10 metų kelyje! Trumpai apieMarbusas, UAB nuotraukaFoto Marbusas, UAB (303185023)Įmonės Marbusas, UAB nuotraukosmes kad paslaugosMarbusasMarbusasMarbusasMarbusasMarbusasMarbusas
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: kroviniai į europą, keleiviu pervezimas i europą, marsrutai i europą, keleiviu pervezimas, veza i europą, vezu i europa, krovinių pervežimas į Europą, krovinių pervežimas iš Europos, greiti pervežimai, ekspres pervežimas, dalinių kroviniu pervežimas, mikroautobusų nuoma, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 303185023
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Marbusas, UAB (įmonės kodas 303185023) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021
Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Uzbekistane vyksta prezidento rinkimai
Uzbekistane vyksta prezidento rinkimai 10-24 12:37
Sekmadienį Uzbekistane vyksta prezidento rinkimai, kuriuose dabartinis šalies vadovas Šavkatas Mirzijojevas neturi realios opozicijos, bet susiduria su virtine iššūkių, siekdamas reformuoti...
"PayPal" derasi dėl "Pinterest" įsigijimo už 45 mlrd. USD
"PayPal" derasi dėl "Pinterest" įsigijimo už 45 mlrd. USD 10-24 12:13
Internetinių mokėjimų bendrovė "PayPal" šiuo metu vykdo derybas dėl socialinės žiniasklaidos grupės "Pinterest" perėmimo už 45 mlrd. USD.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Akcijų kainos

eBay 80,59 +5,75%
American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%
Goldman Sachs 414,32 +1,65%
Hasbro 89,50 -3,20%
Twitter 62,24 -4,83%
Facebook 324,61 -5,05%
Intel 49,46 -11,68%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 168,75 +11,04%
Auksas 1785,28 -1,25%
Vištiena 2,38 0,00%
Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Nafta 83,87 +1,10%
Cukrus 0,76 -5,00%
Jautiena 5,61 +0,36%
Kava 4,77 +6,00%