Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Marbusas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Marbusas

Atsiliepimai apie Marbusas, UAB

Krovinių gabenimas | Keleivių pervežimas

Mes jau 10 metų kelyje!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Marbusas, UAB

Labai neatsakinga įmonė, pametė siuntą ir dingo kaip į vandenį, užblokavo per visus susisiekimo tinklus, o kadangi sąskaitų neišduoda tai ir kitos institucijos padėti negali. Nerekomenduoju niekam!
Labai patenkintas uz gera kaina laiku ir greitai!!Šaunuoliai
Labai neatsakingi vairuotojai. Nepaeme siuntos laiku kaip zadejo ir pristate labai velai. Kaina pakele pristatymo metu, nors buvo sutarta visiskai kitaip.
Labai patiko!!! Malonus bendravimas. Operatyviai atliktas darbas. Krovinius pristatė laiku iki pat durų. Tikrai rekomenduoju. Sėkmės jums!
Visiškai nepatikima įmonė. Neatvažiavo paimti siuntos, ryte skambinau asmeniui atsakingam už siuntas, užsakymą matė, žadėjo pirmos dienos pusėje paimti. Tačiau vairuotojas neatvažiavo, , , atsakingasis, , pareiškė, kad nėra jokio užsakymo, nemato jokios siuntos. Prieš tai dar bandė trinti, kad vairuotojas jau pravažiavo ir nerado ar neprisiskambino. Kaip šitaip galima daryti?? Pasiūlė siunta paimti po savaitės. Na jau ačiū, jokių reikalų nebenorėsiu turėti su jais ir kitiems patariu.
Viskas labai operatyviai ir dalykiškai. Parvežė motorolerį iki pat durų iš pačio Lenkijos pakraščio (beveik Čekijos). Rekomenduoju
Malonus aptarnavimas, krovinys pervežtas saugiai ir laiku, REKOMENDUOJU, naudosimės dar kartą paslaugomis ir kitiems rekomenduosime
Maloniai atsako į skambučius, viską paaiškina išdėsto, punktualūs vairuotojai. Saugi kelionė.
Siuntos pristatomos laiku, tvarkingai, vairuotojai mandagus.Kreipsiuos ateityje.
Jeigu ieškote bent pakenčiamų pervežėjų, tuomet tuoj pat išmeskite šitą įmonę iš savo galvos ir kompiuterio!
Kadangi nuo senesnių laikų turėjau sentimenų Marbusui kaip puikiai įmonei, tai dabar jie padarė daugiau, nei įmanoma sugalvoti, kad visiškai sudirbti savo reputaciją... Jeigu labai pasiseka ir prisiskambini jiems, sutari laiką ir dieną kada paims siuntinį ir po to prapuola. Nei prisiskambinti visais įmanomais numeriais, nei parašyti, nei jokiu kitu būdu susiekti šansų nėra. Nei prašau, nei atsiprašau... Ir taip jau ne sykį prisigavau ne tik aš, bet ir mano artimieji...
Nesaziningai ir neatsakingai dirbanti imone, nesilaikanti savo zodzio... Susisiekti kai reikia "misija neimanoma" tenka bandyti visus esamus kontaktus... Palinkeciau daugiau skirti demesio klientams ir laikytis savo zodzio.. NEREKOMENDUOJU
Galiu pasakyti tiek: siuntos laiku negavom, bandant prisiskambinti buvo telefonai išjungti. Pagaliau pavykus susisiekti - siunta buvo atgauta - ją reikėjo jau patiems atsiimti, be to įpakavimas buvo sudraskytas ir dalis siuntos buvo pradingusi. Siūlyčiau gerokai apsvarstyti prieš naudojantis Marbuso paslaugomis.

Darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų per ketvirtį sumažėjo
Darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų per ketvirtį sumažėjo 12-03 20:18
Vidutinis mėnesinis paskaičiuotasis (bruto) darbo užmokestis Vilniaus regione trečiąjį ketvirtį, palyginti su antruoju, padidėjo 1,5% iki 1.769,3 Eur, tuo metu Vidurio ir vakarų Lietuvos regione –...
Nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai
Nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai 12-03 19:53
Nuo šeštadienio nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai nuo 12 iki 16 metų, penktadienį skelbia Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).
Kremlius: V. Putino ir J. Bideno pokalbis vaizdo ryšiu įvyks kitą savaitę
Kremlius: V. Putino ir J. Bideno pokalbis vaizdo ryšiu įvyks kitą savaitę 12-03 18:42
Kremlius penktadienį paskelbė, kad planuojamas Rusijos ir JAV prezidentų Vladimiro Putino ir Joe Bideno pokalbis vaizdo ryšiu, smarkiai išaugus įtampai dėl konflikto Ukrainoje, įvyks kitą savaitę.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Western Union 17,15 +5,67%
American Express 156,77 +4,47%