Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Marbusas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Marbusas

Atsiliepimai apie Marbusas, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Marbusas, UAB

Viskas labai operatyviai ir dalykiškai. Parvežė motorolerį iki pat durų iš pačio Lenkijos pakraščio (beveik Čekijos). Rekomenduoju
Malonus aptarnavimas, krovinys pervežtas saugiai ir laiku, REKOMENDUOJU, naudosimės dar kartą paslaugomis ir kitiems rekomenduosime
Maloniai atsako į skambučius, viską paaiškina išdėsto, punktualūs vairuotojai. Saugi kelionė.
Siuntos pristatomos laiku, tvarkingai, vairuotojai mandagus.Kreipsiuos ateityje.
Jeigu ieškote bent pakenčiamų pervežėjų, tuomet tuoj pat išmeskite šitą įmonę iš savo galvos ir kompiuterio!
Kadangi nuo senesnių laikų turėjau sentimenų Marbusui kaip puikiai įmonei, tai dabar jie padarė daugiau, nei įmanoma sugalvoti, kad visiškai sudirbti savo reputaciją... Jeigu labai pasiseka ir prisiskambini jiems, sutari laiką ir dieną kada paims siuntinį ir po to prapuola. Nei prisiskambinti visais įmanomais numeriais, nei parašyti, nei jokiu kitu būdu susiekti šansų nėra. Nei prašau, nei atsiprašau... Ir taip jau ne sykį prisigavau ne tik aš, bet ir mano artimieji...
Nesaziningai ir neatsakingai dirbanti imone, nesilaikanti savo zodzio... Susisiekti kai reikia "misija neimanoma" tenka bandyti visus esamus kontaktus... Palinkeciau daugiau skirti demesio klientams ir laikytis savo zodzio.. NEREKOMENDUOJU
Galiu pasakyti tiek: siuntos laiku negavom, bandant prisiskambinti buvo telefonai išjungti. Pagaliau pavykus susisiekti - siunta buvo atgauta - ją reikėjo jau patiems atsiimti, be to įpakavimas buvo sudraskytas ir dalis siuntos buvo pradingusi. Siūlyčiau gerokai apsvarstyti prieš naudojantis Marbuso paslaugomis.
Netikekit Marbuso reklama pristatymas i Londona 2, 3 dienos iš tikruju 6, 7 dienos ir jokiu perskambinimu.Siutini paeme gruodžio 19d.pristatymą Marbuso operatore garantavo 21d.Žmones turi laukti nežinioj 2, 3 dienas siuntas vežioja net ne imones vairuotojai 2 kartus skambinau i londona žadejo24 gruodžio, nesulaukes vakare skambinau jau žada 25 gruodžio taip ir neaišku pristatys ar ne, žodžiu košmaras.Imone kaip supratau net nesidomi ir nekontroliuoja visu šitu logistikos procesu, viskas palikta vairuotojams.Imone tik priima užsakymus. Nerekomenduoju, ieškosiu kitu vežeju
Pasibaisejusi imone
2017-11-10 17:46:26 IP 27pr8ikv
Kelione is Lietuvos i Anglija truko daugiau nei 60 valandu! Savininkas Marius Urbonas (is Siauliu) visiskai spjoves ant zmoniu. Zmones laiko deziu vietoje. Pradedant Vokietijoj renka naujus uzsakymus - kelyje! Pralaukeme 2 val.paletes, kurios net negavome. Kitoj vietoj taip pat laukeme paleciu! Anglijoj esant neweza zmoniu namo, o siuntineja wairuotoajams naujus uzsakymus, sekanciam reisui ir zmonems pasako, jeigu nepatinka issikwiesk taxi! Operatore Raminta taip pat visiskai nuvyle. Buvo pazadejus, kad i reikiama miesta pristatys diena, o grizau puse 11 nakties! Imone Marbusas bjauriu bjauriausia s*******o kontora, kuriai svarbiausia isodinti zmogu, nulupti pinigus ir paskui jau visiskai vienodai dvesk, mirk, kapanokis, bet tave kaip skudura pames, tada kada jiems patogu, kada bus baige rinkti uzsakymus naujiems reizams ir t.t. Vairuotojai Marius ir Donatas saunus vyrukai, linkiu Jums susirasti normalia pervezimo imone, nes sitoj sudo backoj dirbti nepavydetinas reikalas.
Saunuoliai vairuotojai bravo
2017-10-22 15:32:50 IP 2bl8f10q
Labai esu patenkinta vairuotojais, kurie ne pirma karta pristato siuntini Is Belgijos i Kauna. Visada laiku ir nesugadinta.Vairuotojai yra malonus su nuotaika ir yra pozityvus! Mariau ir Donatai linkiu Jums kuo geriausios sekmes darbe ir asmeniniame gyvenime.Uz gera darba imones vadovas galetu skirti nors, kad ir nedidele premija.Daugiau tokiu butu vairuotoju saziningu ir gerai atliekanciu savo darba.
Panašu, kad beveik visi žemiau esantys komentarai - teisingi. O labiausiai nusivyliau operatore Raminta, kuri net nemačius siuntinuko, nenuleido kainos. Nors vairuotojas (dėkoju Donatui už iniciatyvą), realiai matydamas siuntinuko dydį, sakė, kad tikrai jo kaina neturėtų būti daugiau 20 EUR, pats skambino operatorei pasakyti, kad labai maža dėželė, pastaroji liepė imti 30 eur. Tiek ir sumokėjau, nors mačiau mašinoje, už kokius siuntinius ima 30 EUR. Plėšikavimas...patariu nesinaudoti šios firmos paslaugomis, jei neturi lankstumo/sąmoningumo/geranoriškumo. Konkurencija didelė - galima susirasti ką geresnio. ir būtina!!!
Buvo sutarta dėl siuntos paėmimo, apgavo. Bandžiau susisiekti, bet užblokavo mano telefono numerį, kad negalėčiau prisiskambinti. Apgailėtina, venkite iš tolo tokių vežėjų.
Avinu banda. Dingsta daiktai, tie kure pasieke tiksla suniuokoti neatpazistamai. Merginos dirbancios Indre ir
Raminta net supratimo neturi kas ir kur vaziuoja. Masinos apgailetinam stovy...kosmaras kazkoks
Patys blogiausi vežėjai su kokiais tik yra tekę susidurti. Siuntinys buvo dingęs, paskambinau, sakė išsiaiškins, bet po to nebekėlė ragelio. Galiausiai atvežė, bet deja dalis daiktų buvo pavogta.. Niekam nerekomenduoju, v***s!!!!
Prasta įmonė. Įmonės šefas apgavikas, nesilaiko duotų žodžių. Prisižadėjęs vieną daro visiškai kitką, ieško naudos sau kaip tik sugebėdamas. Prastos įdarbinimo ir darbo sąlygos. Atlyginimą mažina už bet ką, draudimų nėra, visiškas s*****s. Žodžių košmaras! Neapsigaukit ir laiko nešvaistykit!
sveiki, jau 8m vezu draugei siuntini, visada paima laiku ir nuveza i vieta, nu nera buve jog kas nenuvyktu ar neparvyktu, vesime ir toliau, aciu jums
Kosmariskas aptarnavimas!!! Siunciau siuntini is Anglijos i Lietuva, siuntini pamete, atveze 2 dienom veliau nei zadejo, o dar kiek laiko ir jegu reikejo, kad jie rastu ta siuntini ir ji atveztu! Patys jokiu iniciatyvu nesiima, reikia paciu klausinet ir prasinet, kad kazka padarytu ar atsakytu. Operatore, kaip skaiciau ir praeitame sios svetaines komentare, paklausta kodel niekas siuntinio nepristate, pradxejo mikciot ir gintis, kad gal skambuti gavejas praleido. Nu jau atsiprasau!!! O tai mielasis vairuotojas tada nesiteiktu antra karta paskambinti? Gal gavejas yra senas zmogus ir neatsiliepe taip greit. Bet kokiu atveju, siuntinys buvo pristatytas PRAPLESTAS!!! O grazindami siuntini vairuotojai net nesiteike atsayti i klausimus kur taip ilgai buvo siuntinis. SIAUBAS!! ZMONES NEIKLIUKIT IR NESINAUDOKIT SIOMIS PASLAUGOMIS!!!!!!!
Zmones uz tokias kainas kaip si imone ima as net neisivaizduoju koks aprupinimas keliones metu turetu buti, atsipeikekite...
Galima daug rasyt, bet trumpai;kelis kilometrus pravaziaves turejau islipti.Viduj skersvejis.Nesinori sirgti.
UAB Marbusas labai mane nuvylė, kai parašiau jiems į jų svetainę, norėdama susitarti dėl nedidelio siuntinio paėmimo iš Peterborough ir atvežimo į Lietuvą. Iš pradžių susirašinėjimas vyko gana sklandžiai, bet kai paklausiau dėl valandų, ar gali paimti siuntinį penktadienį tarp tokios ir tokios valandos, dingo kaip į vandenį. Klausimą dar kartą pakartojau, bet JOKIO atsakymo. Susirašinėjimas staiga mįslingai nutrūko, taip iki galo ir nesusitarus apie siuntinio pargabenimą. Likau sutrikusi ir nemaloniai nustebinta..

Savo internetiniame puslapyje UAB Marbus giriasi: "Visuomet siekiame patenkinti klientų poreikius ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį..." Tai kur gi tas "lygis"? Nesulaukusi atsakymo raštu, nutariau jiems paskambinti. Iš antro skambučio atsiliepė ta pati vadybininkė, kuri nepaaiškinamai tylėjo, kai tris kartus bandžiau parašyti, kad vis dar laukiu atsakymo. Telefonu ji sumišusi bandė kažką meluoti, kad neva aš buvau atsitraukusi nuo savo kompiuterio ir todėl ji neatsakė, nors visą laiką buvau prie kompiuterio. Taip pat kainas raštu nurodė vienokias, o telefonu kitokias.

Toks jos elgesys ir "aukšta" aptarnavimo kultūra sukėlė įtarimus apie prastą įmonės reputaciją.
MJ Systems Europe
2016-09-19 08:31:44 IP 2cfq57t8
Labai nusivylėme jūsų įmone. Tikrai nesitikėjome, kad paves. Manau, kad su tokiu požiūrių į klientą ir jo krovinį (nekėlimas ragelio, nesuteikimas tikslios informacijos, nesuvokimas kokie gabaritai ir panašiai) prarasite daug klientų. Visoms įmonėms, norinčioms nuvežti nedidelį krovinį, patariu paieškoti patikimesnio vežėjo.
Is asmenines patirties patarciau nesinaudoti sios kompanijos (Marbusas) paslaugomis. Deklaruoja apie saugu kroviniu gabenima ir ju draudima, o is tiesu mano atveju sugadino dali verslui skirto krovinio transportavimo metu, ka pripazino ju vairuotojas (nuostolis 560euru) ir neprisiima atsakomybes i tel skambucius neatsiliepineja i el. laiskus neatsako. Uz transportavima buvo sumoketa 400euru.

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
LINĖJA transport
Krovinių gabenimas – ekspedijavimas

Adresas: Didžioji g. 38, LT-57257 Kėdainiai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
KROVINIŲ PERVEŽIMAI Pilni kroviniai Daliniai kroviniai Negabaritiniai kroviniai Birūs kroviniai Temperatūrinių krovinių pervežimas Pabaltijo šalyse PAGRINDINĖS KROVINIŲ KRYPTYS LT – LT Baltijos šalys – PL – Baltijos šalys LT – Baltijos šalys – LT Baltijos šalys – Vakarų Europa – Baltijos šalys TRANSPORTO...
Daroda
Transporto paslaugos | Statybų darbai

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; fasadas, fasado apdaila; logistikos paslaugos; sienos, lubos; statyba.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...

Rusija išsiunčia 20 Čekijos diplomatų
Rusija išsiunčia 20 Čekijos diplomatų 04-18 22:31
Reaguodama į 18 Rusijos diplomatų išsiuntimą iš Prahos, Rusija paskelbė 20 Čekijos ambasados Maskvoje darbuotojų nepageidaujamais Rusijoje. Jiems nurodyta iš Rusijos išvykti per kiek daugiau nei...
PSO: naujų COVID-19 atvejų ir mirčių skaičiaus augimas šią savaitę sulėtėjo
PSO: naujų COVID-19 atvejų ir mirčių skaičiaus augimas šią savaitę sulėtėjo 04-18 21:56
Naujų COVID-19 atvejų pasaulyje augimas šią savaitę sumenko iki 4% nuo 11,6% ankstesnę savaitę, o mirčių dėl šios ligos prieaugis – nuo 5,5% iki 2,9%, rodo Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO)...
Čekijoje protestuotojai susirinko prie Rusijos ambasados
Čekijoje protestuotojai susirinko prie Rusijos ambasados 04-18 20:11
Čekijoje protestuotojai aplaistė Rusijos ambasados sieną kraują primenančiu kečupu, tuo tarpu politikai sekmadienį įspėjo apie laukiančius padarinius reaguodami į Čekijos vyriausybės pranešimą...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Cisco 52,80 +2,25%