VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Lietuvos ryto spaustuvė

Lietuvos ryto spaustuvė, UAB

Mes esame GYVA SPAUDA!
Įmonės kodas 300151592
PVM mokėtojo kodas LT100001952412
Vadovas Generalinis direktorius Paulius Vižinis
Adresas Gedimino pr. 12A, LT-01103 Vilnius
Telefonas Lietuvos Ryto Spaustuve Telefonas
Vadovo telefonas Lietuvos Ryto Spaustuve Vadovo telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://print.lrytas.lt/
Facebook paskyra https://www.facebook.com/rytasprint/
Bankas AB Šiaulių bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT687180300031467495
Darbo laikas I-V 08.00-17.00
Darbuotojai 231 darbuotojas (apdraustasis)
SD draudėjo kodas 749482
Vidutinis atlyginimas 1 325,93 € (2020 m. birželis)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 1 234,57 € (2020 m. birželis)
Plačiau »
VSD įmokų suma 70 843,48 € (2020 m. birželis)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 10 000 001 - 20 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2020-07: 7 automobiliai (5 priklauso, 2 išperkami arba nuomojami)
Pranešimai
VMI Skaityti visus »
Įmonės amžius 14 metų 9 mėnesiai 28 dienos
Įvertinimas
6.8 / 10 (įvertino 43)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

Esame viena didžiausių ir moderniausių ofsetinių spaustuvių Centrinėje Europoje, garantuojanti kokybę ir atsidavimą spaudos procesui kiekviename žingsnyje.

Šiuo metu RYTAS PRINT spaustuvėje dirba 220 žmonių. Spausdiname apie 250 skirtingų pavadinimų žurnalinius leidinius ir 40 skirtingų pavadinimų laikraščius.

Klientų patogumui atliekame įvairius poligrafijos darbus: paruošiame leidinius spaudai, spausdiname žurnalus, laikraščius, katalogus, įvairias brošiūras, lankstinukus, susegame žurnalus sagučiais, įrišame terminiu būdu, lankstome, perforuojame, biguojame, lakuojame dispersiniu ir UV laku, laminuojame. Mūsų patyrę projektų vadovai sukoordinuoja kiekvieną projektą nuo failų gavimo iki leidinių pristatymo į reikiamą vietą.

Produktus gaminame ne tik Lietuvos rinkai, didžiąją dalį jų eksportuojame į kitas Europos Sąjungos šalis, Rusiją, Baltarusiją.

Į spaustuvės modernizavimą bei kokybės valdymą nuo jos įsikūrimo 1994 m. investavome apie 65 mln. eurų, dėl to galime klientams pasiūlyti itin didelių tiražų kokybišką spaudą konkurencingomis kainomis per optimaliai trumpą laiką.

Su dalimi klientų bei darbuotojų bendradarbiaujame jau 20 metų, tai patvirtina, kad esame patikimas poligrafijos partneris jų rinkodaros ir komunikacijos strategijose. Aukštų standartų išsikėlimas ir laikymasis bei klientų ir tuo pačiu mūsų pačių lūkesčių pateisinimas – mūsų kasdienos darbo variklis.

Faktai apie RYTASPRINT spaustuvę:

 • Viena didžiausių ir moderniausių ofsetinių spaustuvių Centrinėje Europoje.
 • Didžiausios Lietuvoje žiniasklaidos grupės Lietuvos rytas dalis.
 • Virš 20 metų patirtis spaudos rinkoje.
 • Aplinkai draugiška spaustuvė. Turime FSC, PEFC, Nordic Ecolabel sertifikatus.
 • Spausdiname 2/3 visų šalies laikraščių bei virš 250 pavadinimų žurnalų.
 • 350 profesionalių darbuotojų komanda jūsų poreikiams dirba 24/7.
 • Metinė spaustuvės apyvarta – apie 30 mln. eurų.
 • 60 proc. produkcijos eksportuojame į Vakarų bei Skandinavijos šalis, Rusiją, Baltarusiją.
 • Nenutrūkstamam darbui turime visų rūšių spaudos mašinų.
 • Bendradarbiaujame su didžiausiais ir patikimiausiais gamintojais bei tiekėjais:
  Heidelberg, GOSS, Manroland, Ferag, Sappi, UPM Kymmene, StoraEnso ir kitais.
 • Aukščiausia kokybė, griežtas terminų laikymasis bei dėmesys kiekvienam projektui – mums kertiniai ilgalaikės partnerystės principai.

PASLAUGOS

 • Priešspaudinis parengimas;
 • Ofsetinė spauda (ruloninė, lapinė, laikraštinė);
 • Pospaudiminis paruošimas (žurnalinės spaudos apdirbimas, laikraštinės spaudos apdirbimas);
 • Logistika.

PRIEŠSPAUSDINIS PARENGIMAS

Priešspausdinis paruošimas - sėkmingo spaudos proceso šerdis. Priešspaudiminis paruošimas apima visus pagrindinius paruošiamuosius žingsnius kokybiškam galutiniam produktui gauti. Patyrę ir patikimi repro centro darbuotojai atidžiai patikrina kiekvieno projekto failų atitikimą techniniams reikalavimams ir tik tuomet atiduoda juos spaudai.

OFSETINĖ SPAUDA

1. Ruloninė ofsetinė spauda - didžiulis greitis ir nepriekaištinga didelės apimties tiražų kokybė.

Ritininėmis spaudos mašinomis spausdiname aukštos kokybės žurnalus ir įvairius reklaminius leidinius, kurių tiražas viršija 5000 egzempliorių. Turima įranga ir technologijos suteikia gamybai lankstumo, taupo laiką ir sąnaudas bei leidžia išlaikyti pastovią leidinių kokybę.

2. Lapinė ofsetinė spauda - įmantriausia spalvų paletė preciziškiems leidiniams.

Lapinėmis spaudos mašinomis spausdiname nedidelio tiražo aukštos kokybės žurnalus, jų viršelius, įklijas, plakatus, reklamines brošiūras. Galime atlikti pačius sudėtingiausius darbus greitai ir kokybiškai.

3. Laikraštinė ofsetinė spauda - tiesiausias kelias į didelio tiražo leidinius palankiausiomis kainomis.

Laikraščius spausdiname 2008 m. sumontuota vieno GEOMAN ir trijų REGIOMAN bokštų spausdinimo mašina su dviem atskirais produkcijos išvedimais. Vienu metu mašina gali spausdinti 64 spalvotų puslapių tabloid formato laikraštį 75 000 egzempliorių per valandą greičiu. Leidiniai gali būti perlenkiami bei susegami sagučiais.

Sumontuota pažangiausia FERAG AG laikraščio komplektavimo ir ekspedijavimo linija, kuria galime laikraštį sukomplektuoti su dviem priedais ir į jo vidų įdėti dar aštuonis insertus; užklijuoti ant viršelio reklaminę skrajutę.

Laikraštinėje spaustuvėje spausdiname ne tik dienraščius. Šis spaudos būdas puikiai tinka didžiulių prekybos centrų reklaminei spaudai, taip pat ir plataus masto tiesioginei rinkodarai.

Yra galimybė rinktis šį popierių:

 • Laikraštinį 45 g/m²
 • Pagerintą laikraštinį nuo 45 g/m² iki 55 g/m²

POSPAUDIMINIS PARUOŠIMAS

1. Žurnalinės spaudos apdirbimas: suteikite savo leidiniui žavesio bei išskirtinumo pasirinktu pospaudiminiu apdirbimu. Segimas, klijavimas, lankstymas, lakavimas, laminavimas, insertavimas, pakavimas – kad ir ko pageidautumėte savo atspausdintam produktui – mes tą atliksime modernios įrangos bei profesionalių meistrų dėka. Jei prireiktų labiau specializuotos paslaugos, mums patalkins patikimi partneriai, o sėkmingą projekto baigtį užtikrinsime mes patys.

 • Lakavimas UV laku. Žurnalų viršelius, įvairius reklaminius lankstinukus, atvirukus lakuojame UV laku. Naudojame spaustuvėje sumontuotą kompanijos Steinemann lakavimo mašiną Colibri Junior, kuria galime lakuoti net B2 formato leidinius. UV lakas apsaugo leidinį nuo išblukimo, pasodrina spalvas, pagyvina vaizdą.
 • Laminavimas. Žurnalų viršelius bei kitus leidinius galime laminuoti blizgiu arba matiniu laminatu. Laminavimui naudojame kompanijos GBC laminavimo mašiną Delta Plus. Galime laminatu padengti leidinius iki B2 formato. Laminatas apsaugo leidinio paviršių ir leidinys ilgiau išlaiko gražią išvaizdą. Matinis laminatas leidiniui suteikia solidumo.
 • Lankstymas. Lapinės spaudos būdu spausdintus žurnalų lankus, įvairius reklaminius lankstinukus lankstome dviem kompanijos Stahl ir viena MBO lankstymo mašinomis. Turime skirtingų gamintojų ir skirtingų specifikacijų lankstymo mašinas, tad galime patenkinti daugumos klientų poreikius.
 • Žurnalų įrišimas. Klientui pageidaujant žurnalus galime susegti sagučiais arba suklijuoti (iki 60 mm storio). Susegimui naudojame kompanijos Muller Martini įrenginius. Mūsų spaustuvėje sumontuotos keturios šios firmos segimo linijos. Priklausomai nuo mašinos techninių parametrų ir atliekamo darbo sudėtingumo segimo greitis gali būti 15 000 egzempliorių per valandą. Žurnalų klijavimui naudojame:1.Acoro A7 klijavimo liniją. Tai 15-os lentynėlių mašina, per valandą klijuojanti iki 7 000 egzempliorių. Šia mašina galime klijuoti nuo 2 iki 70 mm storio žurnalus.
 • 2. Kolbus 15-os lentynėlių klijavimo mašiną. Ja galime klijuoti nuo 3 iki 60 mm storio leidinius iki 8000 egzempliorių per valandą greičiu.
 • Pakavimas. Supakuojame į popierių, polietileną, dėžutes arba perrišame juostele. Taip pat galime supakuoti po 1 žurnalo egzempliorių į polietileną ir kartu įpakuoti reklaminius priedus. Spaustuvėje naudojame įmonės Muller Martini sumontuotą žurnalų pakavimo po 1 egzempliorių į polietileną liniją Muller Martini Safir. Kompanijos Kalfass mašina galime prie žurnalo pridėti reklaminius bukletus, priedus, mėginukus ar CD diskus.
 • Papildomi rankdarbiai. Ne viską atlikti gali įrengimai, tad turime profesionalią padėjėjų komandą, įgyvendinsiančią kiekvieną Jūsų sumanymą.

2. Laikraštinės spaudos apdirbimas. Laikraščius galime supakuoti į polietileną po vieną ir po kelis egzempliorius.

2007 m. naujai pastatytoje laikraštinėje spaustuvėje buvo sumontuota pati pažangiausia šveicarų firmos FERAG komplektavimo ir ekspedijavimo įranga. Naudodami šią įrangą, galime laikraštį sukomplektuoti su dviem priedais ir į jo vidų įdėti dar aštuonis reklaminius bukletus. Įdėjimo greitis priklauso nuo priedų kiekio ir jų apimties. Jeigu klientas pageidauja, galime laikraštį sukomplektuoti su storesniu, žurnalinio popieriaus viršeliu jį prisegdami ir apipjaudami.
Mes pirmieji Lietuvoje, naudodami FERAG įrangą, galime užklijuoti iš anksto paruoštą reklaminį lapelį ant laikraščio viršelio. Klijavimui naudojami silikoniniai klijai nedaro žalos nei reklaminiam lapeliui, nei laikraščiui.
Spaustuvėje laikraščius pakuojame į polietileninius pakus. Taip pat, galime supakuoti po 1 egzempliorių į polietileną, naudodami kompanijos Sitma pakavimo liniją.
Visas pospaudiminio apdirbimo procesas automatizuotas ir valdomas per centrinį kompiuterį, todėl komplektavimo ir paskirstymo duomenys paruošiami ir atliekami ypatingai tiksliai ir greitai.

LOGISTIKA

Visus logistikos klausimus patikėkite mums. Suorganizuosime saugų bei greitą leidinių pristatymą visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

 • Vilniuje leidinius pristatysime nemokamai (iki 3 adresų).
 • Pristatymo terminas Lietuvoje – 1-2 darbo dienos.
 • RYTAS PRINT spaustuvės 5000 kv. m sandėlyje Jūsų patogumui pasaugosime leidinių virštiražius, taip taupydami Jūsų transportavimo bei sandėliavimo kaštus.
 • Leidinius saugiai pakuojame į popierių, polietileną, dėžutes arba perrišame juostele. Vieno pako svoris – iki 8 kg.
 • Pakuočių žymėjimas spaustuvės rekvizitais – pagal susitarimą.
Įmonės nuotraukos:
Lietuvos ryto spaustuvėLietuvos ryto spaustuvė nuotraukaFoto Lietuvos ryto spaustuvė (300151592)Įmonės Lietuvos ryto spaustuvė nuotraukos
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: spaustuvės, spausdinimo paslaugos, verslo paslaugos, Lietuvos rytas printing house, ofsetinė spauda, ruloninė ofsetinė spauda, lapinė ofsetinė spauda, laikraštinė ofsetinė spauda, laminavimas, žurnalai, brošiūras, laikraščiai, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 300151592
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Lietuvos ryto spaustuvė, UAB (įmonės kodas 300151592) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

GSP SUPPLY
GSP

Adresas: Birželio 23-iosios g. 12, LT-03205 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SKAITMENINĖ SPAUDA Modernus spausdinimo būdas, leidžiantis pagaminti mažus spaudos tiražus per labai trumpą laiką. Greitas, bet kokybiškas spausdinimas; Galima spausdinti nedidelius tiražus; Konkurencinga kaina; Personalizuotos spaudos galimybės. Bukletai, brošiūros, lipdukai, skrajutės, lankstinukai, reklaminiai...
Copy pro
Adresas: Gedimino pr. 33, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Copy Pro – 2010 m. spalio mėnesį atvėręs duris Vilniuje kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas pradedant nuo A8 - A0+ (plotis - 1067 mm). Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas...
SPAUDOS DEPARTAMENTAS
Adresas: Drūkšinių k., LT-31152 Visaginas.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SPAUDOS DEPARTAMENTAS - neribotos spaudos galimybės. Turima moderni įranga, leidžia greitai ir kokybiškai atlikti pačius įvairiausius spaudos darbus tiek mažais, tiek ypač dideliais tiražais. Teikiame ofsetinės, skaitmeninės, plačiaformatės spaudos, šilkografijos ir tampografijos, sublimacijos, lazerinio...
Firidas
Adresas: Vilniaus g. 36, LT-18123 Švenčionys.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai.
Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas...
Baltic Digital Printing
PLATAUS FORMATO SPAUDA IR REKLAMOS GAMYBA

Adresas: V. Sirokomlės g. 36, Nemėžio k., LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai; tara, pakuotės.
GAMINIAI IR PASLAUGOS Reklamos gamyba Reklamos montavimas Reklaminių konstrukcijų projektavimas Prekybos centrų iškabų gamyba Prekybos centrų iškabų montavimas Lauko stendų gamyba Lauko stendų montavimas Renginių scenos Spauda ant tento Spauda ant tinklo Spauda ant laminuoto tento Spauda ant lieto tento Spauda ant...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Rinkėjų apklausa: Baltarusijos prezidento rinkimus triuškinamai laimi A. Lukašenka
Rinkėjų apklausa: Baltarusijos prezidento rinkimus triuškinamai laimi A. Lukašenka 08-09 20:46
Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka laimi sekmadienį vykusius valstybės vadovo rinkimus, surinkęs beveik 80% balsų, rodo valstybinio transliuotojo "Mir" užsakymu sociologinių tyrimų...
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100%
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100% 08-09 19:35
Baltarusijoje vykstant prezidento rinkimams, prie daugumos balsavimo punktų Minske nusidriekė didžiulės eilės, o kai kuriuose jų rinkėjų aktyvumas jau viršijo 100%, skelbia Baltarusijos opozicinis...
Atskleidė, kiek Rusijoje mokama COVID-19 vakcinos bandymuose dalyvaujantiems savanoriams
Atskleidė, kiek Rusijoje mokama COVID-19 vakcinos bandymuose dalyvaujantiems savanoriams 08-09 19:14
Savanoriams, kurie dalyvavo klinikiniuose vakcinos nuo koroanaviruso tyrimuose, bus sumokėta po 100.000 RUB, tai maždaug 1.150 Eur. Tai spaudos konferencijoje atskleidė viena iš savanorių Ana...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

FedEx 183,53 +6,55%
Macy's 6,62 +6,09%
AIG 30,66 +4,57%
CBS 40,77 +3,63%
Amazon.com 3167,46 -1,78%
Microsoft 212,48 -1,79%
Apple 444,45 -2,45%
Adobe Systems 449,57 -3,13%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 17,71 +8,92%
Anglis 52,21 -0,53%
Dyzelis 1,12 +25,84%
Kava 3,12 -5,45%
Dujos (JAV) 1,61 -8,00%
Varis 5754,60 +9,82%
Ryžiai 520,00 +1,96%
Benzinas 1,12 +27,27%