VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Lietuvos ryto spaustuvė

Lietuvos ryto spaustuvė, UAB

Mes esame GYVA SPAUDA!
Įmonės kodas 300151592
PVM mokėtojo kodas LT100001952412
Vadovas Nerijus Baura
Adresas Gedimino pr. 12A, LT-01103 Vilnius
Telefonas Lietuvos Ryto Spaustuve Telefonas
Faksas Lietuvos Ryto Spaustuve Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://print.lrytas.lt/
Facebook paskyra https://www.facebook.com/rytasprint/
Darbo laikas I-V 08.00-17.00
Darbuotojai 251 darbuotojas (apdraustasis)
SD draudėjo kodas 749482
Vidutinis atlyginimas 1 356,26 € (2019 m. balandis)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 1 290,00 € (2019 m. balandis)
Plačiau »
VSD įmokų suma 75 052,19 € (2019 m. balandis)
Apyvarta (be PVM) 2017: 20 000 001 - 30 000 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2019-04: 7 automobiliai (6 priklauso, 1 išperkamas arba nuomojamas)
Pranešimai
VMI Skaityti visus »
Įmonės amžius 13 metų 8 mėnesiai 7 dienos
Įvertinimas
6.6 / 10 (įvertino 40)

Įmonės aprašymas:

Esame viena didžiausių ir moderniausių ofsetinių spaustuvių Centrinėje Europoje, garantuojanti kokybę ir atsidavimą spaudos procesui kiekviename žingsnyje.

Šiuo metu RYTAS PRINT spaustuvėje dirba 350 žmonių. Spausdiname apie 250 skirtingų pavadinimų žurnalinius leidinius ir 40 skirtingų pavadinimų laikraščius.

Klientų patogumui atliekame įvairius poligrafijos darbus: paruošiame leidinius spaudai, spausdiname žurnalus, laikraščius, katalogus, įvairias brošiūras, lankstinukus, susegame žurnalus sagučiais, įrišame terminiu būdu, lankstome, perforuojame, biguojame, lakuojame dispersiniu ir UV laku, laminuojame. Mūsų patyrę projektų vadovai sukoordinuoja kiekvieną projektą nuo failų gavimo iki leidinių pristatymo į reikiamą vietą.

Produktus gaminame ne tik Lietuvos rinkai, didžiąją dalį jų eksportuojame į kitas Europos Sąjungos šalis, Rusiją, Baltarusiją.

Į spaustuvės modernizavimą bei kokybės valdymą nuo jos įsikūrimo 1994 m. investavome apie 65 mln. eurų, dėl to galime klientams pasiūlyti itin didelių tiražų kokybišką spaudą konkurencingomis kainomis per optimaliai trumpą laiką.

Su dalimi klientų bei darbuotojų bendradarbiaujame jau 20 metų, tai patvirtina, kad esame patikimas poligrafijos partneris jų rinkodaros ir komunikacijos strategijose. Aukštų standartų išsikėlimas ir laikymasis bei klientų ir tuo pačiu mūsų pačių lūkesčių pateisinimas – mūsų kasdienos darbo variklis.

Faktai apie RYTASPRINT spaustuvę:

 • Viena didžiausių ir moderniausių ofsetinių spaustuvių Centrinėje Europoje.
 • Didžiausios Lietuvoje žiniasklaidos grupės Lietuvos rytas dalis.
 • Virš 20 metų patirtis spaudos rinkoje.
 • Aplinkai draugiška spaustuvė. Turime FSC, PEFC, Nordic Ecolabel sertifikatus.
 • Spausdiname 2/3 visų šalies laikraščių bei virš 250 pavadinimų žurnalų.
 • 350 profesionalių darbuotojų komanda jūsų poreikiams dirba 24/7.
 • Metinė spaustuvės apyvarta – apie 30 mln. eurų.
 • 60 proc. produkcijos eksportuojame į Vakarų bei Skandinavijos šalis, Rusiją, Baltarusiją.
 • Nenutrūkstamam darbui turime visų rūšių spaudos mašinų.
 • Bendradarbiaujame su didžiausiais ir patikimiausiais gamintojais bei tiekėjais:
  Heidelberg, GOSS, Manroland, Ferag, Sappi, UPM Kymmene, StoraEnso ir kitais.
 • Aukščiausia kokybė, griežtas terminų laikymasis bei dėmesys kiekvienam projektui – mums kertiniai ilgalaikės partnerystės principai.

PASLAUGOS

 • Priešspaudinis parengimas;
 • Ofsetinė spauda (ruloninė, lapinė, laikraštinė);
 • Pospaudiminis paruošimas (žurnalinės spaudos apdirbimas, laikraštinės spaudos apdirbimas);
 • Logistika.

PRIEŠSPAUSDINIS PARENGIMAS

Priešspausdinis paruošimas - sėkmingo spaudos proceso šerdis. Priešspaudiminis paruošimas apima visus pagrindinius paruošiamuosius žingsnius kokybiškam galutiniam produktui gauti. Patyrę ir patikimi repro centro darbuotojai atidžiai patikrina kiekvieno projekto failų atitikimą techniniams reikalavimams ir tik tuomet atiduoda juos spaudai.

OFSETINĖ SPAUDA

1. Ruloninė ofsetinė spauda - didžiulis greitis ir nepriekaištinga didelės apimties tiražų kokybė.

Ritininėmis spaudos mašinomis spausdiname aukštos kokybės žurnalus ir įvairius reklaminius leidinius, kurių tiražas viršija 5000 egzempliorių. Turima įranga ir technologijos suteikia gamybai lankstumo, taupo laiką ir sąnaudas bei leidžia išlaikyti pastovią leidinių kokybę.

2. Lapinė ofsetinė spauda - įmantriausia spalvų paletė preciziškiems leidiniams.

Lapinėmis spaudos mašinomis spausdiname nedidelio tiražo aukštos kokybės žurnalus, jų viršelius, įklijas, plakatus, reklamines brošiūras. Galime atlikti pačius sudėtingiausius darbus greitai ir kokybiškai.

3. Laikraštinė ofsetinė spauda - tiesiausias kelias į didelio tiražo leidinius palankiausiomis kainomis.

Laikraščius spausdiname 2008 m. sumontuota vieno GEOMAN ir trijų REGIOMAN bokštų spausdinimo mašina su dviem atskirais produkcijos išvedimais. Vienu metu mašina gali spausdinti 64 spalvotų puslapių tabloid formato laikraštį 75 000 egzempliorių per valandą greičiu. Leidiniai gali būti perlenkiami bei susegami sagučiais.

Sumontuota pažangiausia FERAG AG laikraščio komplektavimo ir ekspedijavimo linija, kuria galime laikraštį sukomplektuoti su dviem priedais ir į jo vidų įdėti dar aštuonis insertus; užklijuoti ant viršelio reklaminę skrajutę.

Laikraštinėje spaustuvėje spausdiname ne tik dienraščius. Šis spaudos būdas puikiai tinka didžiulių prekybos centrų reklaminei spaudai, taip pat ir plataus masto tiesioginei rinkodarai.

Yra galimybė rinktis šį popierių:

 • Laikraštinį 45 g/m²
 • Pagerintą laikraštinį nuo 45 g/m² iki 55 g/m²

POSPAUDIMINIS PARUOŠIMAS

1. Žurnalinės spaudos apdirbimas: suteikite savo leidiniui žavesio bei išskirtinumo pasirinktu pospaudiminiu apdirbimu. Segimas, klijavimas, lankstymas, lakavimas, laminavimas, insertavimas, pakavimas – kad ir ko pageidautumėte savo atspausdintam produktui – mes tą atliksime modernios įrangos bei profesionalių meistrų dėka. Jei prireiktų labiau specializuotos paslaugos, mums patalkins patikimi partneriai, o sėkmingą projekto baigtį užtikrinsime mes patys.

 • Lakavimas UV laku. Žurnalų viršelius, įvairius reklaminius lankstinukus, atvirukus lakuojame UV laku. Naudojame spaustuvėje sumontuotą kompanijos Steinemann lakavimo mašiną Colibri Junior, kuria galime lakuoti net B2 formato leidinius. UV lakas apsaugo leidinį nuo išblukimo, pasodrina spalvas, pagyvina vaizdą.
 • Laminavimas. Žurnalų viršelius bei kitus leidinius galime laminuoti blizgiu arba matiniu laminatu. Laminavimui naudojame kompanijos GBC laminavimo mašiną Delta Plus. Galime laminatu padengti leidinius iki B2 formato. Laminatas apsaugo leidinio paviršių ir leidinys ilgiau išlaiko gražią išvaizdą. Matinis laminatas leidiniui suteikia solidumo.
 • Lankstymas. Lapinės spaudos būdu spausdintus žurnalų lankus, įvairius reklaminius lankstinukus lankstome dviem kompanijos Stahl ir viena MBO lankstymo mašinomis. Turime skirtingų gamintojų ir skirtingų specifikacijų lankstymo mašinas, tad galime patenkinti daugumos klientų poreikius.
 • Žurnalų įrišimas. Klientui pageidaujant žurnalus galime susegti sagučiais arba suklijuoti (iki 60 mm storio). Susegimui naudojame kompanijos Muller Martini įrenginius. Mūsų spaustuvėje sumontuotos keturios šios firmos segimo linijos. Priklausomai nuo mašinos techninių parametrų ir atliekamo darbo sudėtingumo segimo greitis gali būti 15 000 egzempliorių per valandą. Žurnalų klijavimui naudojame:1.Acoro A7 klijavimo liniją. Tai 15-os lentynėlių mašina, per valandą klijuojanti iki 7 000 egzempliorių. Šia mašina galime klijuoti nuo 2 iki 70 mm storio žurnalus.
 • 2. Kolbus 15-os lentynėlių klijavimo mašiną. Ja galime klijuoti nuo 3 iki 60 mm storio leidinius iki 8000 egzempliorių per valandą greičiu.
 • Pakavimas. Supakuojame į popierių, polietileną, dėžutes arba perrišame juostele. Taip pat galime supakuoti po 1 žurnalo egzempliorių į polietileną ir kartu įpakuoti reklaminius priedus. Spaustuvėje naudojame įmonės Muller Martini sumontuotą žurnalų pakavimo po 1 egzempliorių į polietileną liniją Muller Martini Safir. Kompanijos Kalfass mašina galime prie žurnalo pridėti reklaminius bukletus, priedus, mėginukus ar CD diskus.
 • Papildomi rankdarbiai. Ne viską atlikti gali įrengimai, tad turime profesionalią padėjėjų komandą, įgyvendinsiančią kiekvieną Jūsų sumanymą.

2. Laikraštinės spaudos apdirbimas. Laikraščius galime supakuoti į polietileną po vieną ir po kelis egzempliorius.

2007 m. naujai pastatytoje laikraštinėje spaustuvėje buvo sumontuota pati pažangiausia šveicarų firmos FERAG komplektavimo ir ekspedijavimo įranga. Naudodami šią įrangą, galime laikraštį sukomplektuoti su dviem priedais ir į jo vidų įdėti dar aštuonis reklaminius bukletus. Įdėjimo greitis priklauso nuo priedų kiekio ir jų apimties. Jeigu klientas pageidauja, galime laikraštį sukomplektuoti su storesniu, žurnalinio popieriaus viršeliu jį prisegdami ir apipjaudami.
Mes pirmieji Lietuvoje, naudodami FERAG įrangą, galime užklijuoti iš anksto paruoštą reklaminį lapelį ant laikraščio viršelio. Klijavimui naudojami silikoniniai klijai nedaro žalos nei reklaminiam lapeliui, nei laikraščiui.
Spaustuvėje laikraščius pakuojame į polietileninius pakus. Taip pat, galime supakuoti po 1 egzempliorių į polietileną, naudodami kompanijos Sitma pakavimo liniją.
Visas pospaudiminio apdirbimo procesas automatizuotas ir valdomas per centrinį kompiuterį, todėl komplektavimo ir paskirstymo duomenys paruošiami ir atliekami ypatingai tiksliai ir greitai.

LOGISTIKA

Visus logistikos klausimus patikėkite mums. Suorganizuosime saugų bei greitą leidinių pristatymą visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

 • Vilniuje leidinius pristatysime nemokamai (iki 3 adresų).
 • Pristatymo terminas Lietuvoje – 1-2 darbo dienos.
 • RYTAS PRINT spaustuvės 5000 kv. m sandėlyje Jūsų patogumui pasaugosime leidinių virštiražius, taip taupydami Jūsų transportavimo bei sandėliavimo kaštus.
 • Leidinius saugiai pakuojame į popierių, polietileną, dėžutes arba perrišame juostele. Vieno pako svoris – iki 8 kg.
 • Pakuočių žymėjimas spaustuvės rekvizitais – pagal susitarimą.
Įmonės nuotraukos:
Lietuvos ryto spaustuvėLietuvos ryto spaustuvė nuotraukaFoto Lietuvos ryto spaustuvė (300151592)Įmonės Lietuvos ryto spaustuvė nuotraukos
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: spaustuvės, spausdinimo paslaugos, verslo paslaugos, Lietuvos rytas printing house, ofsetinė spauda, ruloninė ofsetinė spauda, lapinė ofsetinė spauda, laikraštinė ofsetinė spauda, laminavimas, žurnalai, brošiūras, laikraščiai, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 300151592
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Lietuvos ryto spaustuvė, UAB (įmonės kodas 300151592) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

GSP SUPPLY
GSP

Adresas: Birželio 23-iosios g. 12, LT-03205 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SKAITMENINĖ SPAUDA Modernus spausdinimo būdas, leidžiantis pagaminti mažus spaudos tiražus per labai trumpą laiką. Greitas, bet kokybiškas spausdinimas; Galima spausdinti nedidelius tiražus; Konkurencinga kaina; Personalizuotos spaudos galimybės. Bukletai, brošiūros, lipdukai, skrajutės, lankstinukai, reklaminiai...
Senamiesčio spaustuvė
Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: gamyba; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
UAB, Senamiesčio spaustuvė 1500 kv. metrų gamybinėse patalpose savo pajegumais galime pagaminti produkcijos spektrą nuo tų pačių 100 vnt. vizitinių kortelių bei kitų standartinių spaudos darbų, iki daugiatūkstantinių žurnalų tiražų, baldinių išstatymų-dekoracijų prekybos centrams, kartoninių pakuočių, plastikinių...
Copy pro
Adresas: Pylimo g. 22, LT-01118 Vilnius.
Veiklos sritys: popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Copy Pro – kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas VISŲ FORMATŲ, pradedant nuo A8 ... A4, A3, A2, A1, A0, A0+ (plotis - 1067 mm). Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas (įskaitant...
Marškinėlis
www.mreklama.lt www.marskinelis.lt www.poegle.lt www.maikute.lt

Adresas: Panerių g. 26, LT-03209 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
UAB "Marškinėlis" buvo įkurtas 2010 metų balandžio 9 d. Veiklą pradėjome kaip labai labai maža įmonė. Pamažu atradome savo klientą ir įgijome jo pasitikėjimą. Laikui bėgant klientų ratas plėtėsi, norėdami savo klientui suteikti visas paslaugas iš vienų rankų plėtėsi mūsų komanda bei prekių ir paslaugų spektras...
Firidas
Adresas: Vilniaus g. 36, LT-18123 Švenčionys.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Įsilaužus į naujienų portalus paskelbtos melagingos žinios apie karines pratybas Lietuvoje
Įsilaužus į naujienų portalus paskelbtos melagingos žinios apie karines pratybas Lietuvoje 06-20 06:48
Įsilaužus į naujienų portalus, trečiadienį juose paskelbtos melagingos žinios apie Lietuvoje vykstančias karines pratybas.
Vyriausybė: valstybinės medienos kaina gali būti sumažinta iki 20%
Vyriausybė: valstybinės medienos kaina gali būti sumažinta iki 20% 06-19 22:19
Vyriausybė leido sumažinti valstybinės medienos kainą aukcionuose, nors Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) perspėjo dėl galimų nuostolių, o Konkurencijos taryba – dėl konkurencijos sumažėjimo...
Iš kovos dėl JK premjero posto pašalintas dar vienas kandidatas
Iš kovos dėl JK premjero posto pašalintas dar vienas kandidatas 06-19 22:03
Trečiadienį vyko trečiasis Jungtinės Karalystės (JK) Konservatorių partijos lyderio ir būsimo britų premjero rinkimų etapas. Torių parlamentarai Bendruomenių rūmuose slaptai balsavo, kuris iš...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kur atostogausite šią vasarą?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Adobe Systems 291,21 +5,21%
Avon 4,03 +4,68%
Kraft Heinz Co 30,96 +2,28%
Western Digital 38,84 +1,92%
Wells Fargo 45,65 -0,98%
Twitter 36,29 -0,98%
Bank of America 28,32 -1,05%
Boeing 368,56 -1,44%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 6017,90 -6,53%
Anglis 82,32 -5,13%
Benzinas 1,92 -5,88%
Sidabras 14,66 -2,66%
Dujos (JAV) 2,63 -0,75%
Jautiena 4,60 -2,13%
Vištiena 2,09 0,00%
Apelsinai 0,52 -8,77%