VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Licatrans, UAB

Licatrans, UAB

Nefasuotų skystų ir birių krovinių gabenimas

Tobulėkime kartu!
Stipriausi Lietuvoje 2012-2018
Įmonės kodas 302527310
PVM mokėtojo kodas LT100005765918
Vadovas Juozas Liesionis
Adresas Savanorių pr. 363, LT-49425 Kaunas
Telefonas Licatrans Uab Telefonas
Mobilus telefonas Licatrans Uab Mobilus telefonas
Faksas Licatrans Uab Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.licatrans.lt
Skype licatrans
Bankas AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT097044060007586403
Darbo laikas 8.30-17.30
Darbuotojai 9 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 2061650
Vidutinis atlyginimas 2 526,07 € (2019 m. vasaris)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 5 128,03 € (2019 m. vasaris)
Apyvarta (be PVM) 2017: 5 000 001 - 10 000 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2018-10: 2 automobiliai (priklauso)
Įvertinimas
8.4 / 10 (įvertino 118)

Įmonės aprašymas:

LICATRANS transportuoja šių rūšių krovinius:

 • Skystus ir birius krovinius autocisternomis visoje europos teritorijoje
 • Fasuotus ir skystus krovinius jūriniais konteineriais tarp didžiųjų europos ir kinijos, japonijos, indijos, afrikos, šiaurės ir pietų amerikos jūrų uostų
 • Generalinius krovinius geležinkelio transportu iš ir į visas pabaltijo šalis, nvs šalis, gruziją, mongoliją, kazachstaną, baltarusiją ir kt.
 • Įvairius krovinius multimodaliniais pervežimais auto transportas – geležinkelis - laivas
 • Fasuotus krovinius tentinėmis ir šaldytuvinėmis puspriekabėmis tarp vakarų europos šalių

LICATRANS UAB jau 6 metai sėkmingai transportuoja įvairius krovinius visoje Europos teritorijoje. Visi mūsų transportuojami kroviniai yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu tarptautinėje draudimo bendrovėje www.aon.com draudimo suma kiekvienam gabenamam kroviniui - 600 000 EUR. Tarptautinė kredito reitingų agentūra www.coface.com mūsų įmonei suteikė aukštą kreditingumo reitingą. Kiekvienais metais pelnome patikimų įmonių atrankos STIPRIAUSI LIETUVOJE nominaciją www.creditinfo.com Turime nuosavą krovinių biržą - LICATRANS EXCHANGE. Nuolat tobulindami savo paslaugų kokybę ir plėsdami gabenamų krovinių geografiją, įgijome partnerių kiekvienoje Europos šalyje, o visi LICATRANS logistikos specialistai yra savo srities profesionalai. Daug tarptautinių kompanijų ir nacionalinių įmonių įvairiose šalyse yra patikėję mums tarptautinius krovinių pervežimų kontraktus. Daugiau apie mūsų įmonę galite rasti čia: www.licatrans.lt

GABENAME SKYSTUS IR BIRIUS KROVINIUS AUTOCISTERNOMIS VISOJE EUROPOS TERITORIJOJE

LICATRANS UAB pavadinimas, atspindintis pagrindinį įmonės veiklos profilį, susideda iš trijų žodžių trumpinių: LIquid CArgoes TRANSportation - LI-CA-TRANS, ką išvertus pažodžiui reiškia: skystų krovinių transportavimas.

Nuo 2010 visas LICATRANS įmonės darbo dėmesys yra koncentruojamas į pagrindinę įmonės veiklą – SKYSTŲ KROVINIŲ GABENIMĄ su AUTOCISTERNOMIS ir TANK KONTEINERIAIS visose EUROPOS šalyse, todėl esame sukaupę itin didelę patirtį šioje specifinėje pervežimų sferoje.

Mes transportuojame šių rūšių krovinius su autocisternomis:

 • Skysti maistiniai kroviniai su maistinėmis autocisternomis
 • Skysti neutralūs kroviniai su techninėmis autocisternomis
 • Skysti cheminiai pavojingi ADR kroviniai su cheminėmis ADR cisternomis
 • Įvairių rūšių birūs kroviniai su silo cisternomis
 • Įvairių rūšių skysti kroviniai su jūriniais tank konteineriais

Detaliai įvertiname kiekvieną krovinį bei jo transportavimui keliamas specialias sąlygas, techninius reikalavimus, ir juos gabename griežtai tik su šiuos reikalavimus atitinkančiomis autocisternomis: ADR, ATP, GMP, Kosher, autonominis pašildymas Webasto, centrinis kolektorius, termoizoliacija, specialus cisternos ženklinimas, termometrai, metrologinė kalibracija, krovinio skaitikliai, greitai gendantys kroviniai, iškrovimo siurblys/ kompresorius, krovinio lyginamasis svoris/ tankis, sterilus filtras, multi sekcijinė/ mono cisterna, CIP plovimo sistema, slėgiminė cisterna, dvigubi apsauginiai dangčiai, paskutinių 3-jų vežtų krovinių Black List, specialus EFTCO plovimas, EURO jungtys, 6-18 m žarnos, vairuotojo užsienio kalbos ir t.t.
Jeigu Jūsų įmonei yra reikalingos skystų krovinių pervežimų paslaugos, prašome nedelsiant apie tai pranešti mums žemiau nurodytais kontaktais arba visą informaciją apie savo krovinius galite pateikti šioje specialioje formoje: http://www.licatrans.lt/en/bendradarbiavimo-anketa/bendradarbiavimo-anketakroviniusiuntejams

Skystų krovinių gabenimo departamentas
Logistikos vadybininkė Eglė Jūronienė
Tel: +370 37 779 409
Fax: +370 37 779 404
Mob: +370 659 26 000
El.paštas: egle@licatrans.lt
Skype: licatrans.egle

GABENAME FASUOTUS IR SKYSTUS KROVINIUS JŪRINIAIS KONTEINERIAIS TARP DIDŽIŲJŲ EUROPOS IR KINIJOS, JAPONIJOS, INDIJOS, AFRIKOS, ŠIAURĖS IR PIETŲ AMERIKOS JŪRŲ UOSTŲ

Transportuojame krovinius JŪRŲ transportu- jūriniais konteineriais (sausakrūviais 20‘ ir 40‘ DV; didžiakūbiais High Cube; 20‘ ir 40‘ REF temperatūriniais; specialiais flat – rack; tank konteineriais 20‘ ir 40‘ TC; Swap; atviru stogu Open–Top 20‘ ir 40‘) gabename fasuotus, šaldomus, skystus krovinius tarp Europos jūrų uostų (Klaipėda, Ryga, Tallinn, Aarhus, Gdansk, Sankt Peterburg, Hamburg, Rotterdam, Ipswich, Dublin, Bilbao, Porto, Istambul ir kt.) ir Azijos jūrų uostų (Shanghai, Hong Kong, Jakarta, Yokohama, Mumbai, Kuala Lampur, Ho Shi Min ir kiti) bei Pietų ir Šiaurės Amerikos jūrų uosų (Valparaiso, Buenos Aires, New York, Los Angeles, Vancouver ir kiti).

Jeigu Jūsų įmonei yra reikalingos šių krovinių pervežimų paslaugos, prašome nedelsiant apie tai pranešti mums žemiau nurodytais kontaktais.

Jūrinių konteinerių departamentas
Logistikos vadybininkas Jonas Kulikauskas
Tel: +370 37 779 401
Fax: +370 37 779 404
Mob: +370 659 26 010
El.paštas: jonas@licatrans.lt
Skype: licatrans.jonas

GABENAME GENERALINIUS KROVINIUS GELEŽINKELIO TRANSPORTU IŠ IR Į VISAS PABALTIJO ŠALIS, NVS ŠALIS, GRUZIJĄ, MONGOLIJĄ, KAZACHSTANĄ, BALTARUSIJĄ IR KT.

Gabename krovinius GELEŽINKELIO transportu – geležinkelio vagonais (dengtais, pusvagoniais, hoperiais, cisternomis, platformomis) gabename įvairių rūšių fasuotus, birius, skystus, negabaritinius krovinius tarp Baltijos valstybių ir Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos Kazachstano bei kitų NVS šalių.

NAUJIENA – dalinių LCL ir pilnų FCL krovinių gabenimas geležinkeliu tarp KINIJOS (Suzhou) ir Rusijos (Novosibirsk, Maskva, Sankt Peterburg), Lenkijos (Malaszewice, Warszawa), Vokietijos (Leipzig, Hamburg, Duisburg) miestų. Krovinio transportavimo laikas iš Kinijos į Lenkiją, Vokietiją – 14 dienų!

Gabename krovinius konteineriniais traukiniais: VIKING (Klaipėda – Baltarusija, Ukraina); MERKURIJ (Klaipėda - Maskva); SAULĖ (Klaipėda - Kinija); BALTIKA TRANSIT (Klaipėda, Ryga, Tallinn – Centrinė Azija); ZUBR (Ryga – Baltarusija, Ukraina); MONGOLIJOS VEKTORIUS (Brest–Ulan Bator); VILNIUS SHUTTLE (Klaipėda - Vilnius).

Jeigu Jūsų įmonei yra reikalingos šių krovinių pervežimų paslaugos, prašome nedelsiant apie tai pranešti mums žemiau nurodytais kontaktais.

Geležinkelių departamentas
Logistikos vadybininkas Jonas Kulikauskas
Tel: +370 37 779 401
Fax: +370 37 779 404
Mob: +370 659 26 010
El.paštas: jonas@licatrans.lt
Skype: licatrans.jonas

GABENAME ĮVAIRIUS KROVINIUS MULTIMODALINIAIS PERVEŽIMAIS AUTO TRANSPORTAS – GELEŽINKELIS - LAIVAS

Teikiame DOOR-TO-DOOR jūrinių konteinerių pristatymo paslaugas su automobilinėmis platformomis: nuo pakrautų konteinerių paėmimo iš kliento sandėlių, iki jų pristatymo į krovinio gavėjo sandėlius, bei tuščių konteinerių grąžinimo į konteinerinį laivą. Galime pateikti jūrinį konteinerį į pakrovimo vietą bet kurioje Europos šalyje, bei jį nugabenti geležinkelio/ multimodaliniu transportu į NVS šalis ( Rusija, Baltarusija, Ukraina, Kazachstanas ir kitos).

Jeigu Jūsų įmonei yra reikalingos šių krovinių pervežimų paslaugos, prašome nedelsiant apie tai pranešti mums žemiau nurodytais kontaktais.

Jūrinių konteinerių ir geležinkelių departamentas
Logistikos vadybininkas Jonas Kulikauskas
Tel: +370 37 779 401
Fax: +370 37 779 404
Mob: +370 659 26 010
El.paštas: jonas@licatrans.lt
Skype: licatrans.jonas

GABENAME FASUOTUS KROVINIUS TENTINĖMIS IR ŠALDYTUVINĖMIS PUSPRIEKABĖMIS TARP VAKARŲ EUROPOS ŠALIŲ

 • Nereikalingas temperatūrinis režimas (tentai, užuolaidos, autotraukiniai, didžiakūbės, mega)
 • Reikalingas temperatūrinis palaikymas (termoizoliuotos puspriekabės, izotermai)
 • Reikalingas kontroliuojamas temperatūrinis režimas (šaldytuvai)

Mes transportuojame šių rūšių krovinius maršrutais tarp šių šalių: Vokietija, Italija, Prancūzija, Ispanija, Čekija, Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Slovakija, Vengrija, Beniliukso šalys, Bulgarija, Skandinavijos šalys, Rusija, Baltarusija.

Jeigu Jūsų įmonei yra reikalingos šių krovinių pervežimų paslaugos, prašome nedelsiant apie tai pranešti mums žemiau nurodytais kontaktais.

Tentinių ir šaldytuvinių krovinių departamentas
Logistikos vadybininkė Raimonda Valatkevičienė
Tel: +370 37 779 408
Fax: +370 37 779 404
Mob: +370 659 26 010
El.paštas: raimonda@licatrans.lt
Skype: licatrans.raimonda

Mes garantuojame:

 • Per įmanomai trumpiausią laiką pateikti konkurencingus pervežimų įkainius
 • Kokybišką ir profesionalų paslaugos atlikimą nuo krovinio pakrovimo iki pilno paslaugos atlikimo
 • Galimybę pasirašyti ilgalaikį kontraktą, numatant lanksčias apmokėjimo sąlygas
 • Besąlygišką tarpusavio sutarčių bei visų Tarptautinių Konvencijų sąlygų laikymąsi
 • aukštą aptarnavimo lygį, kompetetingas, operatyvias konsultacijas ir profesionalius sprendimus
 • Galimybę surasti reikiamos rūšies transporto priemonę pagal Jūsų krovinio vietą bet kurioje Europos šalyje

Manome, kad Jus sudomino LICATRANS UAB teikiamos transporto paslaugos, dėkojame už Jūsų skirtą laiką susipažinimui su mūsų įmonės veikla, laukiame Jūsų pasiūlymų, bei tikimės glaudaus bendradarbiavimo ateityje.

LICATRANS UAB
Savanorių pr.363, LT-49425 Kaunas, Lietuva
Tel: +370 37 779 401
Mob: +370 659 26 020
Fax: +370 37 779 404
El.paštas: info@licatrans.lt
Tinklapis: www.licatrans.lt
Skype: licatrans

Įmonės nuotraukos:
Licatrans, UABLicatrans, UAB nuotraukaFoto Licatrans, UAB (302527310)Įmonės Licatrans, UAB nuotraukosLICATRANS transportuoja šių rūšiųLicatrans, UAB nuotraukaFoto Licatrans, UAB (302527310)Įmonės Licatrans, UAB nuotraukoskrovinius krovinių europosLicatrans, UABLicatrans, UABLicatrans, UABLicatrans, UABLicatrans, UABLicatrans, UABLicatrans, UABLicatrans, UABLicatrans, UABLicatrans, UABLicatrans, UAB
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: cisterna, cisternos, autocisterna, autocisternos, jurinis konteineris, tank konteineriai, pervežimai cisternomis, pervežimas autocisternomis, transportavimas cisternomis, transportavimas autocisternomis, gabenimai cisternomis, gabenimas autocisternomis, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 302527310
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Licatrans, UAB (įmonės kodas 302527310) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
Tauragės savivaldybė atkakli: vėl bando parduoti UAB "Dunokai" akcijas
Tauragės savivaldybė atkakli: vėl bando parduoti UAB "Dunokai" akcijas 03-25 13:33
Viešo aukciono būdu Tauragėje parduodamos UAB "Dunokai" akcijos. Aukcionas bus rengiamas jau ketvirtą kartą.
Buvusiai "Elijos" Šventojoje plėtotojai nepavyko iš valstybės gauti 8,7 mln. Eur
Buvusiai "Elijos" Šventojoje plėtotojai nepavyko iš valstybės gauti 8,7 mln. Eur 03-25 13:13
Bankrutavusiai Šventosios komplekso "Elija" plėtotojai bendrovei "Baltijos pirkliai" nepavyko iš valstybės prisiteisti 8,7 mln. Eur žalos.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Avon 3,06 +10,07%
Twitter 33,02 +1,26%
PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%
Xerox 31,07 -5,59%
Nokia 5,88 -6,07%
Western Digital 48,39 -6,55%
Nike 82,19 -6,61%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 15,82 +1,28%
Cukrus 0,57 +1,79%
Vištiena 2,09 -2,79%
Varis 6300,49 +6,08%
Ryžiai 408,00 -0,49%
Dyzelis 1,96 +5,95%
Anglis 95,42 -3,19%
Benzinas 1,57 +9,79%