Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lemona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lemona

Atsiliepimai apie Lemona, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Lemona, UAB

LEMONA electronics
2020-04-28 10:11:01 IP 2h7tlj4a
Mindaugas 2020-04-27 20:37:17
Atejau į Klaipėdos parduotuve su mintim nusipirkti laida/skirstytuva 3.5 is tevelio i dvi mamytes, preke gavau nors norejau pigesnes, sake nera, veliau internete paziurejau rode kad yra klaipedos parduotuvej, na nieko nusipirkau tris kart brangesne preke nei reikejo man, bet tiek to tiks ir brangesne, gal ilgiau tarnaus, po to prasau lemputes kurios nezinodamas kokio dydzio cokolis atsinesiau patrono pavyzdi, man pardavejas sako kad nera ten pas mane patrone sriegio, nu ok nera tai nera, isejes i parduotuve pasiziurejau kad sriegis yra, nivaziavau i kita parduotuve ir be vargo nusipirkau E14 cokoliu lempute. Pardavejo vardas berods Mindaugas buvo, aptarnaudamas mane kalbejo su kitu kolega lyg manes nebutu. Taip suprantu prekes smulkmenos, bet del aptarnavimo, kita karta tikriausiai, pirksiu kitur.
Sveiki, Mindaugai, dėkojame Jums už komentarą ir apgailestaujame, jog Jums teko nemaloni patirtis apsiperkant LEMONA electronics parduotuvėje. Norime patikinti Jus, jog susisiekėme su minėtu parduotuvės darbuotoju, išsiaiškinome situaciją, darbuotoją pakartotinai instrukdavome dėl klientų aptarnavimo standartų. Esame savo srities profesionalai, todėl visada stengiamės suteikti klientui maksimalią naudą konsultacija ir patarimais. Tikimės, jog leisite mums pasitaisyti ir apsilankysite pas mus dar kartą.
Ipkisas 2020-04-07 11:34:24
Labai stipriai veluoja DPD, bent jau vilniuj Žirmūnų regione. Gal reikėtų pasekt didžiūjų prekybininkų pavyzdžiu ir atidaryt savo pristatymo servisą?
dėkojame už informaciją. Nuoširdžiai apgailestaujame už nemalonią patirtį dėl pristatymo, kuriuos organizuojame DPD kurjeriais. Reaguodami į susidariusią situaciją Vilniuje, nuo šiandien klientams siūlysime pristatymą tą pačią dieną, naudodamiesi BOLT Business Delivery paslauga.
Padėka 2020-01-21 11:44:24
Noriu padėkoti Kauno parduotuvėje dirbančiam pardavėjui Valerijui Pavlovui už kantrybę ir labai malonų, profesionalų aptarnavimą. Matosi žmogus išmanantis savo darbą.
Dėkojame už gražius žodžius apie mūsų Valerijų! Pasidalinsime šia informacija įmonės viduje.
klientasq 2020-01-22 11:11:08
Po Lemonos savitarnos "perestroikos" kazkodel pradejote apgaudineti klientus. Svetaineje surasytos vienokios prekes uzsakius internetu supakuojamos kitokios, ta prasme kito gamintojo negu internete surasyta ir datasheetai sudeti. Sukomplektuojamos netgi skirtingu gamintoju tame paciame uzsakyme.

Taip firminiai Panasonic kondensatoriai pavirsta i kinietiskus. O tranzistoriai taipogi i kokius tik nori.

Kai apgaudinejote saleje, paklausiau kodel neatitinka, sako kokius turime tokius parduodame. Su tokiu poziuriu linkiu bankrutuoti.
Sveiki! Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Siekiant detaliau sužinoti apie situaciją, prašome parašyti savo kontaktinius duomenis el. paštu kokybe@lemona.lt.

Iš anksto dėkojame!

2020-01-17 07:59:23 IP 66jd5nqr
Almantas 2020-01-16 18:46:17
Norėčiau padėkoti Vilniaus, Vytenio gatvėje dirbančiam pardavėjui Gediminui už itin profesionalų aptarnavimą.
Dėkojame, Almantai, už gražius žodžius!
2020-01-07 08:10:55 IP 66jd5nqr
Julius 2020-01-06 19:11:29
Labas, šių metų sausio 2 d. UAB"Lemona" parduotuvėje esančia adresu savanorių pr. 290, Kaunas pirkau stiprintuvą 2x50Wrms su MP3 grotuvu, karaoke (prekės kodas: CTA-100USB). Namuose bandžiau prijungti per šio stiprintuvo AUX jungtį prie savo audio sistemos Logitech Z906 5.1, 500 w. SURROUND SOUND SPEAKER SYSTEM THX taip pat AUX jungtį audio kabeliu 2xRCA - 2xRCA, 2.5m. Aux. ir nepavyko, tai yra nebuvo audio signalo perdavimo į mano audio sistemą. Tai mane labai nuliūdino ir skambinau į klientų liniją apibūdinti problemos, bet ten man pasakė pirmadienį atvykti į parduotuvę ir pristatyti įsigytą prekę į garantinį aptarnavimą. Šiandien t.y. sausio 6 d. pirmadienį apie 16:45 min. pristačiau garantiniam remontui, kaip manau neveikiančią prekę - nekokybišką. Viskas kaip ir būtų nieko, bet tas kasininkas (samdomas darbuotojas) iš mano apibūdinimo net nežino, kaip aprašyti gedimą ir t.t. Tai nieko keisto, kad man trūko kantrybė ir pavartojau necenzūrinį žodį ir ne vieną, kai dirba toks darbuotojas, dar man sako:- Jūs nepykite, bet aš neatsakau už prekių kokybę, nes aš ne savininkas, Jūs sakykite mano direktoriui (tai ką!?, aš turiu būti laimingas ir džiaugtis nekokybiška preke?). Nu tiesa pasakius maniau, kad Lemonoje dirba specialistai, bet matau, kad DILETANTAI, dabar tik belieka laukti žinių iš garantinio aptarnavimo.
Laba diena, Juliau!

Iš anksto dėkojame!
Julius 2020-01-06 18:46:05
Labas, šių metų sausio 2 d.UAB"Lemona" parduotuvėje esančia adresu savanorių pr. 290, Kaunas pirkau stiprintuvą 2x50Wrms su MP3 grotuvu, karaoke (prekės kodas: CTA-100USB). Namuose bandžiau prijungti per šio stiprintuvo AUX jungtį prie savo audio sistemos Logitech Z906 5.1, 500 w. SURROUND SOUND SPEAKER SYSTEM THX taip pat AUX jungtį audio kabeliu 2xRCA - 2xRCA, 2.5m. Aux. ir nepavyko, tai yra nebuvo audio signalo perdavimo į mano audio sistemą. Tai mane labai nuliūdino ir skambinau į klientų liniją apibūdinti problemos, bet ten man pasakė pirmadienį atvykti į parduotuvę ir pristatyti įsigytą prekę į garantinį aptarnavimą. Šiandien t.y. sausio 6 d. pirmadienį apie 16:45 min. pristačiau garantiniam remontui, kaip manau neveikiančią prekę - nekokybišką. Viskas kaip ir būtų nieko, bet tas kasininkas (samdomas darbuotojas) iš mano apibūdinimo net nežino, kaip aprašyti gedimą ir t.t. Tai nieko keisto, kad man trūko kantrybė ir pavartojau necenzūrinį žodį ir ne vieną, kai dirba toks darbuotojas, dar man sako:- Jūs nepykite, bet aš neatsakau už prekių kokybę, nes aš ne savininkas, Jūs sakykite mano direktoriui. Nu tiesa pasakius maniau, kad Lemonoje dirba specialistai, bet matau, kad DILETANTAI, dabar tik belieka laukti žinių iš garantinio aptarnavimo.
2020-01-06 08:47:34 IP 66jd5nqr
Mantas 2020-01-04 17:08:11
Klaipėdoje šeštadienio darbo laikas nurodytas 9-15, atvažiavus 13 parduotuvė nedirbo.
Sveiki, Mantai!
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Sausio 3 bei 4 dienomis Klaipėdos padalinyje, kaip ir visoje įmonėje buvo vykdoma inventorizacija. Dėl šios priežasties parduotuvė nedirbo. Informacija buvo paviešinta FB, įmonės el. puslapyje, Google bei pakabintas skelbimas ant parduotuvės durų.
Atsiprašome už nepatogumus.

Lauksime Jūsų sugrįžtant!
2019-09-09 08:52:41 IP 66jd5nqr
J. V. 2019-09-07 19:18:10
Noriu pasidžiaugti Klaipėdos padalinio vadovo ir kitų darbuotojų geranoriškumu, maloniu aptarnavimu, kuomet labai atsižvelgiama į kliento gerovę ir poreikius. Rekomenduoju!
Sveiki, dėkojame už gražius žodžius!
2019-08-19 08:25:15 IP 66jd5nqr
Romas 2019-08-14 19:44:16
Sveiki. prieš porą dienų buvau užėjęs Klaipėdoje į lemonos parduotuvę, atsispausdinau eilės numerį, taip ir nesulaukiau savo eilės.pardavėjai tarpusavy kažką šnekučiavosi, didelio užimtumo neturėjo, po pusvalandžio teiravausi kada ateis mano eilė? atsakė :"tai tu jau pražiopsojai savo eilę"
Laba diena, Romai!
2019-07-25 09:41:30 IP 66jd5nqr
Alvija 2019-07-24 15:09:36
Specializuota parduotuvė, pardavinėja kabelius, bet va ant kabelio galų niekas pas juos uždėti negali. Pirkau ilgą FTP kabelį, paklausiau, gal galėtų uždėti galus, tai pasiūlė įsigyti specialias reples ir užsidėti. Nes man tikrai dėl tų dviejų antgalių labai replių reikėjo už 15 EUR.
Sveiki, Alvija!
Dėkojame už Jūsų nuomonę ir už tai, kad esate mūsų klientė.
UAB „Lemona“ veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos dalimis ir komponentais. Kol kas vienintelė mūsų teikiama paslauga yra akumuliatorių blokų virinimas.
UAB „Lemona“ 2019-06-12 10:16:30
Laba diena, Aivarai!
Dėkojame už Jūsų nuomonę ir pastabas. Norėtume detaliau sužinoti apie situaciją, todėl prašome parašyti savo kontaktinius duomenis el. paštu kokybe@lemona.lt.
nėra ką daugiau aprašyti, nei pateikta. mano nuostolis ne jungiklis, o laikas, pagarba, neveikiantys prietaisai. faktas toks, kokį ir privalau pateikti kaip atsiliepimą - JŪSŲ DARBUOTOJAI nurodo klientams, kad JOKIA GARANTIJA NETAIKOMA.
Netikite? kaip kokybės atstovas atlikite vidaus auditą, slaptą pirkimą ar pan. Čia yra JŪSŲ vidaus problema, susijusi su kokybės politika. O aš tik pateikiu kokybės politikos rezultatus iš kliento pusės. Kiekvieno atsiliepimo nepaslėpsite po papildomu atsakymu "jūs mums rūpite", jei atvykus į parduotuvę puikiai matoma, kad klientas yra tik pinigų maišas ir bet kokios atsakomybės yra vengiama. Net iš aliexpress kiniečio daugiau pagarbos ir garantijų, nei iš vietinės parduotuvės.
2019-06-12 10:16:30 IP 66jd5nqr
Aivaras 2019-06-11 12:39:27
pirkau, ir pasirodo garantijos jokios nenori suteikti parduotoms prekėms. JOKIOS GARANTIJOS VISIEMS KOMPONENTAMS. daugiau tikrai ten nekelsiu kojos, o dar ir darbe užtikrintai paskleisiu informaciją apie požiūrį LEVOVOJE.
pirkau jungiklį Ninigi, su lituojamais kontaktais. sulitavau, įstačiau, viskas lyg ir veikia, bet nebeišsijungia. išmontuoju šviestuvą, išimu jungiklį, važiuoju per pusę miesto, o jie man sako čia negarantinis, nes juk lituotas komponentas. KAIP GALI REIKALAUTI IŠ KLIENTO KAD KOMPONENTAS BŪTŲ NELITUOTAS, JEI JIS SU LITUOJAMAIS KONTAKTAIS.
pradėjo aiškinti kad nemoku lituoti, perkaitintas (nors >10m dirbu elektronikos pramonėje, ir tą tai tikrai žinau), žodžiu pamiršk apie bet kokią garantiją. gerai apsižodžiavus (gal pasidarė gėda prieš kitus klientus) vistik sutiko apkeisti. na deja ir tas jungiklis po savaitės pradėjo neišsijunginėti (suprask per mažas kontakto atstumas išjungus, atsiranda apnašos dėl lanko, ir jis jau pradeda neišsijungti). taigi aš kaip padorus žmogus darau išvadą, kad visa partija yra brokuota, ir reikia perspėti pardavėją. deja vėl nuvažiavus per pusę miesto vėl ta pati istorija - "nieko mes negalime grąžinti", "čia gi detalės remontui", jis juk paveikė pas jus savaitę, ko dar norite". Deja, bet tokios ginybinės pozicijos nesitikėjau dėl 80 ct prekės, ir dar kelis kartus paklausus sutiko kitai prekei (jungikliui) duoti 20% nuolaidą, be galimybės grąžinti defektuotą jungiklį. Tiesiogiai tokį bendravimą laikau paprasčiausiu įžeidinėjimu ir bet kokios atsakomybės vengimu, ir visiems siūlau vengti LEMONOS - LEVOVOS kiek tik įmanoma. yra pilna analogiškų svetainių ir parduotuvių, o LEMONAI linkiu pasikeisti ir pereiti prie "švaraus" biznio, o ne tokio turgelio, kuris yra dabar.
Laba diena, Aivarai!
2019-05-15 15:25:23 IP 66jd5nqr
Rytis 2019-05-14 22:00:51
neseniai uzejau i nauja ka tik atsidariusia parduotuve, issimusiau ceki i eile, atstovejau kokia 20 minuciu eileje kol uzsidege mano numeriukas, uzsiklausiau pardavejo apie mane dominancia preke, pradejo ieskoti kompe, ieskojo ieskojo, rado, bet pats apie preke nieko nezino - reikia eiti atsinesti, bet nusprende matyt, kad ji uzkniso, tai pasiule man uzleisti po manes stovinti zmogu, kad ji greiciau galetu aptarnauti, nes mano prekes reikia eiti atsinesti, tipo cia uztruks labai ilgai, o as kad atstovejau 20 minuciu + 5 minutes prie jo dar atstovejau - tai as neturiu ka veikti, kaip tip kazkokioje lemonoje eilese stoveti, nesupratau, bet nenorejau kelti aliarmo del nekulturingo ir netaktisko pardavejo, bet daugiau i sita sudina parduotuve tikrai kojos nekelsiu..
Laba diena, Ryti!
Uzejau i Lemono parduotuve Kaune, nes man rekomendavo maximos darbuotojas is elektronikos skyriaus, nes ieskojau stova lemputei arba stalines lempos. Uzejas i Lemono parduotuve paklausiau ar turi tai ko ieskau, ir neisiklausia i mano klausima pradejo siullyti tavo lemputes, tada pakartojau klausima kelis kartus nes pardavejas nesuprato ir galu gale pasake, kad tokiais produktais nepriekiauja ir pasake, "kaip galima ieskoti daikto turint lempute, cia tas pats kaip ieskoti masina atsinesus bakeli" pasake su pasaipa, issijuoke, girdejau kaip ir kolektyvas kikeno is tokios nesamones. Palinkejau geros dienos ir isejau, nenorejau toliau veltis i diskusijas, nes tai yra kvaila, visa laime radau sau ko ieskojau kitoje parduotuveje. Esu nepatenkintas Lemono kolektyvo paslaugom Mituvos gatveje. Beto zmogus aptarnaves buvo su akiniais.
sveiki lemona pries 4 menesiu bet koks skirtumas
pirkau skalbimo masinai ardo valdymo moduli
tik siandiena ji istaciau pasirodo niekas nedirba tik grezimo fukcija mano senoji tokia pati plokste veikia kuo puikiausei pirkau kad ateiti drug tureciau atsargine o daba NIEKO o is jusu pirkau 42 eurai niekais isleidau aisku pats kaltas kad nepatikrinau REIKALAI SPAUDE!!! Pasitikejau LEMONA YPAC GERAI APIE SAVE PASISAKANTI PASIRODO KLYDAU
Noriu padekoti uz labai greita pristatyma (penktadieni 15.30 uzsakyta.o pirmadieni 10.00 gauta)
Du sykius buvau Lemona filaile Vilniuje vytenio g. ir du kartus nusivyliau.
Per apsilankymus salone 15 min. ieškojau durų ksambučio, bet niekas nesiteikė ateiti ir paklausti, gal ko ieškai. O kai nsuprendžiau paklausti pardavėjų, nebuvo ko, nes visi buvo a la užimti. Labai keistai atrodė, kad kalbamasi su tais, kurie perka daug.Pasijutau kaip biurokratų įstaigoje.
Antrą sykį ėl niekas nepriėjo, norėjau vaikinuko paklausti apie tą skambutį, o jis atšovė ne dabar (tada skaičiavo varžtelius visokius)...Tada kilo kl...o kada?
Galiausiai vėl visi al ala užimti ir pan.
Daugiau ten kojos nekelsiu....Netekote kliento.
Sveiki, negalvojau kad Siauliu lemona uzsidaro anksciau nei nurodo savo oficialu laika prie iejimo duru. Sendiena atvykes i Siauliu lemona 14:55 jau buvo uzsidare ir skaiciavo kasas. Pabarskinus i langa rodo kad jau nebedirba nors dar darbo like buvo 5 min. Zinoma pardaveju tai neasmeninis verslas ju net nedomina kuo didesni pardavimai. As jau pardavimuose dirbu 16 metus tai man kekvienas kliientas yra svarbus ir nesvarbu man ar savaitgalis ar pasibaigusios darbo valandos.
Labai nusivyliau aptarnavimo kokybe Vilniaus Vytenio g. parduotuveje. Kiek kartu lankiausi, tiek kartu likau nepatenkintas. Viskas daroma atmestinai. Nusipirkus preke net nesuziurima kas ieina i komplekta. Klientas turi pats viska zinoti ir paprasyti, kad pardavejas duotu tai, uz ka jau sumoketa. Taip pat, labai keista, kad, perkant smulkias elektronikos dalis, jas tiesiog perduoda i delna be jokio ipakavimo. Norint pasiteirauti kuo skiriasi viena ir kita preke, darbuotojai atsako neuztikrintai, neargumentuotai, del to kyla abejoniu del ju ziniu sioje srityje. Susidurus su tokiu darbuotoju abejingumu ir netinkamu kalbejimo tonu, tikrai kyla abejoniu ar dar kada pirkti is sios parduotuves. Prekemis esu pakankamai patenkintas, bet ties aptarnavimo kokybe dar reikia smarkiai pasistengti.
Pirkau daugiau nepirksiu!!!! Pirkau CB radijo stotele Šiaulių lemonoj viskas buvo ciki kol reikėjo garantini tvarkyti. Teko paciam ir apsimoket uz darbus nes nebutu Letuva kai pirkau paklausiau ar nepildysit garantinio lapo? pardavejas pasake ceki turi to ir uztenka jai kas atnesk. Kadangi laidai nuo salcio perluzo patys prie pat racijos tai nunesiau kad pakeistu. Spekit ka pasake ogi pirma kad garantinis lapas neuzpildytas o antra laidu pakeitimas ir neieina i garantini aptarnavima juokinga bet teko susimoket 50lt uz laidu pakeitima ir kazkoki atseit sudegusi pizduka mikrafo dabar racija isvis netraukia fantastika didelis ACIU f....g JUSU SPECIALISTAM !!!!
Gintautas Švedas
2014-12-22 18:49:57
Internetine ju prekyba man patinka, bet gyvi vizitai, (ypac paskutinis Viniuje Zirmunuose) gasdina, kad klientu aptarnavim kokybe ir pagarba klientui sparciai migruoja zemyn. Terminalu sistema gerai, kai yra labai daug lankytoju, bet kai ju mazai o pardavejai kalba su draugais ar krapstydami nosi vaiksto po paraduotuve, bet visai nenori parduoti ar atkreipti demesi i klientus - vaizdas sukelia slogu ispudi. "Vadovas" Vytenis, vietoje to kad sprest kliento (mano) nepasitenkima, siulo grizt i sale ir laukt eiles - "tokia tvarka". Isreiskus nepasitenkinima ir pasidonejus i ka kompetetingesnio galima kreiptis del to kas man nepatinka (savaime suprantama tai nera malonu, bet as ir kreipiausi-nes matyt kilo problemine situacija), klausia ar man viskas gyvenime sekas gerai (suprask nervingas ir puldineju be reikalo), atsako kad kreptis nera i ka, nieks nepades-suprask jis cia auskciausas virsinkas ir viskas yra rvarkoje. Idomus vingis- vietoje to kad greiciau patduot kliento norimas prekes, klientas izeidinejamas. Vadovo kompetencijos kvintescencija.
O man asmeniskai labai patiko taloneliu sistema Lemonoje (Kubiliaus g.). Atvykus automobiliu vietos kur ji galima butu pastatyti su ziburiu nerasi, tad pasistaciau HyperRimi aiksteleje. Uzejes pasiemiau kvita ir laukiau kaip ir dar kokiu 20 zmoniu. Pralaukus puse valandos iskilo klausimas koks minties galiunas sugalvojo idiegti ta kvitu sistema sioje parduotuveje. Kadangi lauke buvo labai zvarbus vejas atejau silciau apsirenges, tad viduje, kur pardavejai vaiksto lengvai apsirenge pasidare per karsta, prisesti nera kur, net vandens atsigerti negali pasiulyti, o pardavejai vis skelbia numeriu kvitus, taciau prie ju prieinas tik paskelbus minimum kas penkto kvito numeri. Tad pasiulyciau tokio aptarnavimo sumanytojui paciam ja pasinaudoti ir idomu ar nebliauna jis kaip avinas prie vartu kokioje Maximoje
2014 11 17 pirkau automobilini kompiuterio pakroveja. Pajungus masinoje ismuse automobilio saugiklius, nunesiau atgal, tai pastebejau, kad jiems visiskai px ant kliento. Paeme garantiniui, " gal per menesi pataisys"... Gi katik buvau nupirkes, paklausus, gal galima pakeisti, juk katik pirkau, man pradejo apie lietuvos istatymus aiskint. Daugiau niekada ten nepirksiu. 85 litai kaip i sikna... P.s. pardavejas Vilmantas V.
Inna 2012-12-23 19:48:13
Laba diena, 2012 12 14 diena stovint eileje Jusu parguotuveje birutes gatveje turejome labai nemalonu pokalbi su vienu Jusu darbuotoju (1 kasa).Stovejome su vyru kalbejome ne lietuviskai, kai Jusu darbuotojas kreipesi i mus paklauses ar mes kalbesime lietuviskai, duodantis suprasti kad ne lietuviai cia nepageidaujami.Pasiuliau jam bendrauti angliskai, bet jis deja atisake.Teko nueiti i salia stovincia paruotuve, kurioje nusipirkome be problemu.Tai ir kilo klausimas:"Ar pas Jus aptarnauja tik lietuviskai kalbantis klientus?" Jeigu taip, tai prasome uzdeti pespejima pie duru! Manau turesite daug klientu!!!!!!!!!!
Šalia esančioje parduotuvėje pardavėjai turbūt buvo poliglotai. Jei mokate rašyti lietuviškai, kokio velnio siūlyti pardavėjui kalbėti angliškai ar kita kalba??
Dainius 2013-12-23 19:37:51
2013 12 23 16 val., Šiauliuose Lemonoje grąžinau preke, tai užtruko puse valandos, ''aptarnavo'' aukštas blondinas sąmoningai tempdamas laiką, pasiūlė nebeateiti į parduotuvę.Per tą laiką klausiausiu, kaip pirkėjui rodydamas vidurinį pirštą aiškina apie kištukus, kiekvienam klientui turi ką ''pasakyti'', vietoj to aptarnautų daugiau klientų, dirba flegmatiškai ir apskritai turėtų būti gėda įmonei laikyti tokį daruotoją.
Pritariu
cia gal is tos situacijos kur lietuviskai is principo nekalba? pvz as daznai nuvaziaves i suomija draskau visiem akis, kad ten suomiai parduotuvese nekalba lietuviskai. as tai jau tikrai suomiskai nesimokysiu! :)))
Lietuva lietuviams!!!

VR Electric
Elektrotechnikos dalys ir įranga

Adresas: Ateities pl. 30A, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
KARANTINO LAIKOTARPIU, DARBUS VYKDOME, UŽSAKYMAI PRIIMAMI EL.PAŠTU IR TELEFONU! Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnika bei elektrotechnikos priedas - pagrindinė VR ELECTRIC, UAB veikla. ELEKTROTECHNIKA Jungikliai ir lizdai Buitiniai jungikliai ir lizdai VALENA VIKO by PANASONIC VILMA Pramoniniai jungikliai...
Evita, V. Ličio firma
Elektronikos komponentai

Adresas: J. Basanavičiaus g. 35-7, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; apsaugos sistemos patalpoms; elektros montavimo medžiagos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Radijo detalės ir komponentai - didmeninė, mažmeninė prekyba. Televiziniai ir telefoniniai priedai: TV signalo šakotuvai, antenos, nuotolinio valdymo pultai, spalvinio signalo dekoderiai, transkoderiai, garso keitikliai, eilučių transformatoriai, kanalų selektoriai - prekyba. Sujungimo - komutavimo elementai...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...
Flamanda
Elektros įrangos pasaulis

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB “FLAMANDA“– tai elektrotechnikos įrangos didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė. Veiklos ir paslaugų aprašymas: - Elektros įranga. - Įrankiai elektrikams. - Elektros instaliavimo prekės. - Automatiniai jungikliai ABB, ETI, SCHNEIDER ELECTRIC, HAGER, FAEL, GENERAL ELECTRIC . - Skydeliai įvadui, paskirstymo...
RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija ir suvirinimo darbai

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
JAV Floridos valstijoje fiksuojamas rekordinis naujų COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius 07-12 20:18
JAV niekaip nesiseka suvaldyti COVID-19 protrūkio. Floridos valstija sekmadienį paskelbė, kad per pastarąsias 24 valandas buvo užfiksuota daugiau nei 15.000 naujų COVID-19 atvejų.
Už įvažiavimą į Neringą per pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota 07-12 18:35
Už įvažiavimą į Neringą mokamo ekologinio mokesčio per pirmąjį šių metų pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota, informavo savivaldybė.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%