Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kovertas

Atsiliepimai apie Kovertas, UAB

Parašykite savo atsiliepimą apie Kovertas, UAB

Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!

Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.

  Saugos kodas

  Lankytojų nuomonės ir komentarai

  Labai pasigailejome, kad kreipemes i sita vieta.

  Meluoja kiekviena karta, kad perskambins, atsius vertinima- susitarti tiesiog neimanoma. Vieni pazadai.Jokio pasitikejimo neliko. Labai gaila laiko.

  Visi žemiau esantys komentarai apie Vilniaus skyrių teisingai. Vertintoja Loreta neatsiuntė vertinimo per jų pačių sutartyje apibrėžtą 5 d.d. terminą, į skambučius neatsakinėja, žodžiu tikrai venkit jeigu nenorit gadintis nervų.

  Kauno padalinys dirba kaip bitutės. Nesitikėjau, kad taip greitai ir kokybiškai atliks darbą. Paskambinus jau kitą dieną atvyko vertintojas, o dar po 24h jau turėjome ir turto vertinimą. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju kitiems.

  DONATAS ŠIMKŪNAS

  Dirbau su Julium, paslaugom patenkintas tikrai likau. Labai greitai ir operatyviai.

  UAB SELOLA ir UAB GEDVENTA

  Labai patenkintas šios įmonės paslaugomis, yra atlikę ne vieną vertinimą. Pats bendravau su Julium, tai labai konkretus į vatą nevyniojantis žmogus, su kuriuo lengva dirbt, kuris lanksčiai prisitaiko prie užduočių,

  Venkite Vilniaus skyriaus, nepagarba klientams aukščiausio lygio.

  NEREKOMENDUOJU!
  Nepatikima įmonė ir vertintojai. Meluoja, vėluoja ir kitaip apgaudinėja klientus. Kiekvieną kartą prisiskambinus "ta pati daina": kad ataskaitą atsiųs rytoj. Tai atostogos, tai šiaip kokios "bėdos"
  Jokios pagarbos klientui ir jo laikui.

  Puikiai atliko užsakytą darbą. Buto vertinimą atliko laiku ir viso proceso metu buvo suteikta konsultaciją bei atsakytą į visus klausimus. Rekomenduoju!

  Nepatikimas partneris, nesilaiko susitarimo. Nekelia telefono, atsako trumpąją žinute, kad susisieks po 15 minučių ir taip nuo 2022.05.09. šiandien yra 2022.05.17.
  Iki šiol nepavyko gauti jokio atsakymo, nors visi dokumentai senai išsiųsti. Vilniaus skyrius NEPATIKIMAS!

  Labai maloniai bendravo ir darbas buvo atliktas labai greitai.

  Vilniaus biuras dirba gerai (paslaugą gavau 2021 m. sausį), tik yra subalansuotas žmonėms, kurie neeikvoja laiko telefonams, o naudoja el. paštą. Kažkaip taip ateity viskas ir turėtų vykti. Rekomenduoju.

  Vertintojas labai operatyviai (tą pačią dieną po apžiūros) pateikė turto vertinimą. Rekomenduoju visiems.
  Ačiū labai.

  NEREKOMENDUOJU! Neatsakingai žiūri į klientus Vilniaus padalinys... Kreipėmės dėl turto vertinimo 2019 m.lapkričio mėn., jo negavome iki šio (2020 m. sausio 23 d.). Susisiekti nepavyksta, tai telefonas išjungtas, tai nekelia ragelio, tai nuolat nurodoma, kad telefonas užimtas. Pavykus susisiekti praneša, kad šiandien padarysime, čia vos 40 min darbas, tačiau nei perskambina, nei duoda kokią žinią dėl vertinimo. Kadangi mums šis atvejis nebuvo skubus, tai nutarėm laukti, bet šiai dienai jau pasirinkom kitą įmonę, įmonės VADOVAI TURĖTŲ SUSIRŪPINTI VILNIAUS PADALINIO DARBU, kitaip konkurencinė aplinka pribaigs šią įmonę dėl aptarnavimo kokybės.

  Susitarėm dėl buto vertinimo prieš mėnesį, nusiunčiau visus reiklaingus dokumentus į el. paštą spalio 31 d. Lapkričio 16 d. turto vertintojas Julius Puidokas (Vilniaus padalinys) atrašė, kad laiškas pateko į SPAMą ir patikino, kad iki lapkričio 25 d. tikrai spės atlikti vertinimo darbus, kaip ir buvo sutarta. Kai paskambinau pirmadienį (11.25) ragelio nekėlė ir neperskambino. Teko tartis su kita vertinimo įmone.
  Nepatariu naudotis šio vertintojo paslaugomis.
  Visiškai nerimtai žiūri į klientus.

  Pasižadėjo namą įvertint per 2 dienas, o teko laukti 2 savaites. Apgailėtina komunikacija su klientais. Visiškas pažadų nesilaikymas, nesu matęs taip klientų negerbiančios įmonės. Niekam nelinkiu turėti su jais reikalų.

  Dar tokio nevykusio darbo nemacius!!!!!!!! " ale" turto vertintojas pasieme 50e avanso, bet dingo be zinios. Is pradziu atostogu isejo, po to ale jam dokumentu truko, kuriu, kaip issiaiskinau reiketu tik i byla prisekti darbo pabaigoje, kol galu gale namo, kuri ruosemes pirkti, savininkai pardave kitiems, nes nusibodo laukti. O is "ivertintojo" vis dar tyla. Svarbu e turi. Tikiuosi jis bus ziauriai turtingas nuo 50e. Nepasimaukit ant sios imones darbuotoju kaip mes.

  Taip pat rekomenduojame

  Jovarų g. 8, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
  Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; projektavimas; statyba; tarpininkavimas; turto vertinimas.
  Įmonė savo klientams padeda visais nekilnojamojo turto klausimais - pradedant pagalba surandant, parduodant ar išnuomojant nekilnojamąjį turtą, iki konsultacijų ir pagalbos teisiniais, valstybės paramų gavimo, paskolų bankuose ar kredito įstaigose bei dokumentų tvarkymo klausimais. Mūsų klientai konsultuojami nuo...
  A. P. Kavoliuko g. 2a-64, LT-04351 Vilnius.
  Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; projektavimas; statyba; tarpininkavimas; turto vertinimas.
  UAB „VEIKUS“ pagrindinė veikla – generalinė ranga, projektavimo valdymas ir statybų valdymas. Statybos generalinė ranga- žemės darbai, pamatai, statinio konstrukcijos, vidaus ir lauko apdaila, fasado šiltinimas ir apdaila, vidaus ir lauko inžinierinės sistemos, gerbūvis, aplinkotvarka. Adresas korespondencijai : A...
  Draugystės g. 19-341, LT-51230 Kaunas.
  Veiklos sritys: projektavimas; architektai; energetika; fasadas, fasado apdaila; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; sertifikavimo paslaugos; sienos, lubos; turto vertinimas.
  Įmonės UAB „Projektų ekspertai“ veiklos sritys: - Projektavimo ir inžinerinio konsultavimo padalinys (pastatų projektavimas, techniniai projektai, darbo projektai, techninė statybų priežiūra, atsinaujinantys energijos šaltiniai, termovizija, energiniai pastatų auditai, energinio naudingumo sertifikatai) -...