Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kovertas

Atsiliepimai apie Kovertas, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Kovertas, UAB

NEREKOMENDUOJU! Neatsakingai žiūri į klientus Vilniaus padalinys... Kreipėmės dėl turto vertinimo 2019 m.lapkričio mėn., jo negavome iki šio (2020 m. sausio 23 d.). Susisiekti nepavyksta, tai telefonas išjungtas, tai nekelia ragelio, tai nuolat nurodoma, kad telefonas užimtas. Pavykus susisiekti praneša, kad šiandien padarysime, čia vos 40 min darbas, tačiau nei perskambina, nei duoda kokią žinią dėl vertinimo. Kadangi mums šis atvejis nebuvo skubus, tai nutarėm laukti, bet šiai dienai jau pasirinkom kitą įmonę, įmonės VADOVAI TURĖTŲ SUSIRŪPINTI VILNIAUS PADALINIO DARBU, kitaip konkurencinė aplinka pribaigs šią įmonę dėl aptarnavimo kokybės.
Susitarėm dėl buto vertinimo prieš mėnesį, nusiunčiau visus reiklaingus dokumentus į el. paštą spalio 31 d. Lapkričio 16 d. turto vertintojas Julius Puidokas (Vilniaus padalinys) atrašė, kad laiškas pateko į SPAMą ir patikino, kad iki lapkričio 25 d. tikrai spės atlikti vertinimo darbus, kaip ir buvo sutarta. Kai paskambinau pirmadienį (11.25) ragelio nekėlė ir neperskambino. Teko tartis su kita vertinimo įmone.
Nepatariu naudotis šio vertintojo paslaugomis.
Visiškai nerimtai žiūri į klientus.
Pasižadėjo namą įvertint per 2 dienas, o teko laukti 2 savaites. Apgailėtina komunikacija su klientais. Visiškas pažadų nesilaikymas, nesu matęs taip klientų negerbiančios įmonės. Niekam nelinkiu turėti su jais reikalų.
Dar tokio nevykusio darbo nemacius!!!!!!!! " ale" turto vertintojas pasieme 50e avanso, bet dingo be zinios. Is pradziu atostogu isejo, po to ale jam dokumentu truko, kuriu, kaip issiaiskinau reiketu tik i byla prisekti darbo pabaigoje, kol galu gale namo, kuri ruosemes pirkti, savininkai pardave kitiems, nes nusibodo laukti. O is "ivertintojo" vis dar tyla. Svarbu e turi. Tikiuosi jis bus ziauriai turtingas nuo 50e. Nepasimaukit ant sios imones darbuotoju kaip mes.