Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kitokia diena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kitokia diena

Atsiliepimai apie Kitokia diena, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kitokia diena, UAB

Bendrabučio kaimynas Apsaugotas būstas 2022-01-20 17:57:53
Labas vakaras, Aš lankau profesinę mokyklą, ir gyvenu su piktavaliu kaimynu, kuris man išėjus ima iš kambario daiktus, kaltina patį mane, nenori išvis apie save kalbėti. Dabar pranešiu, kad būtų žinoma plačiai. Kambarys buvo iššluotas vakar popiet. Ryte pažiūrėjau ar kilimas nėra nukrėstas. Deja, po mokyklos atėjęs į bendrabutį, pamačiau, kad kaimynas kol manęs nebuvo namie, atėjo į kambarį su lauko batais ir nusivalė batų padus, smėlį ir batų purvą ant kilimo. Aiškiai mačiau, sugrįžęs į būstą, kad smėlio saujos, sušluotos po pagalve, buvo su stambiagrūdžiais su kristalėliais. Purvas valytas nuo batų į kilimą, kartojasi jau pusantrų metų. Aš esu įsitikinęs, kad Mindaugas pradeda batų šluostymąsi į kilimą, kai socialinė darbuotoja palieka būstą. Socialinė darbuotoja, kelia balsą ant manęs jeigu pareiškiu nusiskundimus kaimynu Mindaugu. Tai kartojasi jau metai laiko ir daugiau. Ji visiškai nesužiūri kaimyno Mindaugo. Socialinė darbuotoja naudoja griežtas sankcijas būtent tam, kuris iš tiesų neturi tai kur gyventi ir nėra vietinis. Išvertus iš socialkos paašikinimo, tai Šūdžius Mindaugas yra labai teisingai gyvenantis, kuris nusišluosto ir pašluoja po sofos pagalve batų smėlį po pagalve mano kambaryje. Jis yra kaip labai nukentėjęs ir dar sako, Mindaugėlis, negali, jis labai šaunus 43 metų vaikiukas. Man koktu klausytis tokio akivaizdaus melo iš socialinio darbuotojo.

Aš vos prieš parą buvau viską kruopščiai iššlavęs Akivaizdus pašikimas iš Mindaugo kaimyno pusės. Draugai sako, kad nenusileisčiau Mindaugo šikimui mano kambaryje. ATSISAKAU TVARKYTI KILIMĄ JEIGU PALIEKU ŠVARŲ. Aš ir anksčiau pastebėdavau šviežio smėlio sankaupas vidinėje kambario pusėje. Mane metus laiko stebino, kad kažkas palieka smėlio sankaupas tiesiai po kambario tapkėmis Šalia kompiuterio iš kitos kambario pusė.. GANA, Mindaugo Garšvos veikla šiandien tapo akivaizdžiai pastebima pastebėjau. Iškart išėjus socialiniam darbutojui Mindaugėlis pašiko mano kambaryje ant švaraus ir prižiūrėto kilimo vos pasišalino Socialinė darbuotja. GANA.

Be to dar vasarą Mindaugas labai aiškiai rodė nepasitenkinimą ir naudojosi prikabėmis akivaizdžiai pakeltu tonu ir balsu dėl socialinės darbuotojos lankymosi. Nuo to laiko pradėjo šviesti raudona šviesa gyvenimas apsaugotame būste dėl akivaizdžiai Grėsmingai pavojingo Mindaugo Garšvos elgesio. Jis ėmė dar šlykščiau elgtis mano kambaryje, nes jis dar labiau nervinasi. Mindaugas dar labiau siunta, ir prieš Socialinę darbuotoja gal dvidešimt kartų buvo pakėlęs balsa. Mindaugas esant socialinei elgiasi grėsmingai ir agresyviai. ELgesys Mindaugo, kaimyno bendram bute labai šlykštus.
Melagystės, kaimynėli. Tau nustatytas F20.0 Paranoidinė šizofrenija. Tau vaidenasi. Bandžiau kentėti tavo terorą, bet tapo nenbeįmanoma. Per tavo rėkimus turiu nakvoti pas seserį. Tu apterši virtuvę. Tu kaltini mane, kad einu į tavo kambarį ir nešu smėlį. Muilini akis socialinei ir bandai mane pakišti. Džiaugiuosi, kad nebedalyvausi programoje.
Bendrabučio kaimynas Apsaugotas būstas
2022-01-20 17:57:53 IP 4ljk19u

bronislovas juodeikis
2020-01-13 22:04:52 IP 1arvdcjh
jeigu reiks kiemsargio statomai lidl parduotuve mazeikiuoseas jusu paslaugom nes pries tai teko padiret lidl parduotuveeje buciau dirbes bet dirbau kitur dabar nebedirbu ir lauksiu pasiulymo linkejimai firmos vadovei ir vadibininkei kuri vadovavo lidl dirbantiesems kiem sargiams
bronislovas juodeikis
2020-01-13 21:51:15 IP 1arvdcjh
imone pasitinku ir sutinku joje dirpt dirbau trumpai patenkintas likau bu ciau dirbes bet pries tai dirbau kitoje imoneje ir negalejau dirpt jeigu atsiras darbas mazeikiuose ur pasiulys visada esu pasiruoses
Ačiū vadybininkei Jolantai už puikiai nuvalytus langus ir fasadą su jonizavimo įranga.
Vengite šios nerimtos, aferingos imones.Teko šioje imoneje dirbti, bet laikui begant, pamačiau jų tikrą veidą.Buvau priimtas pagal puses etato, dirbau kaip trecios grupes turintis neigalumą, bet darbdaviui tas nerūpi, jam rupi tik pinigai, tik pelnas iš užsakovų!
Pasibaisejau sia nerimta, aferinga "firma", kai su manimi susidorojo tiek morališkai, tiek dvasiškai, bande manimi atsikratyti visokiausiais būdais ir atleisti ir kt, kai to nepavyko padaryti emesi kitos aferos, kitos taktikos, kuri pasiteisino, buvau priverstas savo noru iseiti is darbo.pries iseinant is darbo zadejo sumoketi kompensacija 100 euru, bet kai tik pasidejau paraša, pazadai beigesi, dar ne tik kad neatgavau zadetos kompensacijos, bet buvo dar nepatenkinti, pikti, pradejo issusukineti visaip, trumpiau tariant palaike uz kvaileli, negano to, kad zmogus turi neigaluma, bet kad dar taip tyčiotis is zmogaus, nu tai atsiprasau! Taigi sia skaudžia piliule, kuria teko man išgerti"UAB"Kitokia diena" direktores ir kt tenai esanciu darbdaviu, niekam nelinkeciau to!
GEDAS 2015-11-11 13:58:22
Šitos įmonės niekad nesamdysiu, nes visi pažįstami labai nusivylę jų atliekamomis paslaugomis.
Konkurentai, nesivarginkit rašyt beprasmių komentarų.
Ačiū už gerus atsiliepimus, stengiames.

Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Sivita
VALYMO PASLAUGOS

Adresas: Maironio g. 51, Tytuvėnai, LT-86472 Kelmės r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Valymo paslaugos Patalpų valymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Ar nemalonu būtų išvengti krūvos rūpesčių ir patikėti nemalonius darbus kitiems. Mūsų valymo komanda visus valymo rūpesčius gali išspręsti už Jus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Kasdienis...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 25 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – „PRO BRO Group“ įmonių grupės dalis – tai švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 9 tunelines plovyklas, 10 bekontakčių savitarnos...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...

Ekspertų verdiktas: besikeičianti geopolitinė situacija didina naujų kompetencijų poreikį Lietuvos žemės ūkyje 05-19 00:26
Šalies agroversle taikomi nauji ūkininkavimo modeliai, pažangios technologijos, naudojama šiuolaikiška technika jau kuris laikas keičia stereotipinį visuomenės požiūrį į žemės ūkį. Tačiau dėl karo...
Konteinerių tinklo plėtra leis pasiekti stiklo pakuočių surinkimo tikslus
Konteinerių tinklo plėtra leis pasiekti stiklo pakuočių surinkimo tikslus 05-18 17:35
Nuo 2016 metų Lietuvoje vykdoma sparti stiklo rūšiavimo konteinerių tinklo plėtra, o iki 2023 m. rudens bendros investicijos į ją turėtų pasiekti 30 mln. eurų. Pakuočių tvarkymo organizacijos...
Finansinių ataskaitų teikimas: dažniausi klausimai ir atsakymai
Finansinių ataskaitų teikimas: dažniausi klausimai ir atsakymai 05-18 17:32
Artėjant terminui, gegužę suaktyvėja juridinių asmenų finansinių ataskaitų teikimas – šiuo metu Registrų centras sulaukė per 40 tūkst. finansinės atskaitomybės dokumentų už 2021 metus...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Auksas 1936,86 -0,56%