Įmonė Ainava

Ainava, UAB

Valymo paslaugos, Auto SPA

Tapti patikimu ir ilgalaikiu Jūsų partneriu.
Įmonės kodas 123875414
PVM mokėtojo kodas LT238754113
Vadovas Arūnas Jaseliūnas
Adresas Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius
Telefonas Ainava Telefonas
Mobilus telefonas Ainava Mobilus telefonas
Tekstilinė automobilių plovykla Ainava Tekstilinė automobilių plovykla
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su Ainava

Tinklalapis http://www.ainava.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/AinavaAutoSpa/
Skype AINAVA Vilnius, AINAVA Kaunas, AINAVA Klaipėda
Bankas AB Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita LT177300010002473056
Darbo laikas I-IV 08.00-17.00, V 08.00-16.00
Darbuotojai 1 253 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 906,54 € (moterų 866,97 €; vyrų 1 168,06 €) (2023 m. balandis) Atlyginimų istorija ›
Atlyginimų mediana 781,28 € (2023 m. balandis) Plačiau
Pardavimo pajamos 2021: 13 803 120 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2021 : 1 120 838 € Plačiau ›
Transportas 2023-06: 0 automobilių Plačiau ›
Prekių ženklai 2 aktyvūs prekių ženklai Plačiau ›
Pranešimai
VMI
VMI : Įmonė patenka tarp TOP500 daugiausiai 2023 m. I ketvirtį į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių ir kitų įmokų.
VMI : Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2022 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių gyventojų pajamų mokesčio.
VMI : Įmonė patenka tarp TOP500 daugiausiai 2022 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių.
VMI : Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2021 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių gyventojų pajamų mokesčio.
VMI : Įmonė patenka tarp TOP500 daugiausiai 2021 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių.
VMI : Įmonė patenka tarp TOP500 daugiausiai 2020 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių mokesčių.
VMI : Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2020 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių gyventojų pajamų mokesčio.
VMI : Įmonė patenka tarp 500 daugiausiai 2019 m. į VMI sąskaitą sumokėjusių pelno mokesčio.
Įstatinis kapitalas 123 088,50 €
Įmonės amžius 26 metai 4 mėnesiai 12 dienų
Ataskaita Profesionali ataskaita
Ataskaitoje rasite specifinių duomenų Plačiau ›
Įvertinimas

Filialai:

Kauno padalinys (Veiverių g. 134, LT-46352 Kaunas)
Klaipėdos padalinys (Minijos g. 96, LT-93239 Klaipėda)
Panevėžio padalinys (J. Janonio g. 4, LT-35101 Panevėžys)
Šiaulių padalinys (Aušros al. 66A, LT-76233 Šiauliai)

Įmonės aprašymas

Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą.

Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 26 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra išpildyti klientų lūkesčius ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis naudojasi daugiau nei 900 įmonių. Valymo paslaugas visoje šalyje teikia per 1000 darbuotojų.

Esame lankstūs ir visuomet pasiruošę prisitaikyti prie kintančių kliento poreikių, dirbame atsakingai ir patikimai, palankiomis sąlygomis ir kainomis.

Mūsų privalumas – integruota kokybės vadybos sistema, individualus sprendimas kiekvienai įmonei. Mes taip pat tiekiame aukštos kokybės higienos priemones - CELTEX. Kiti prekiniai ženklai: Higien Vision, Temca, Filmop, Pulex, Soteco, Eureka, Columbus, Ghibli&Wirbel, Rubberex, Dreiturm.

Tekstilinė automobilių plovykla. Tai unikali ir ypač moderni automobilių plovykla. Laukiame Jūsų apsilankant! Išsamesnė informacija: T. +370 5 2151515, www.ainavaspa.lt, E. [email protected]

Instagram - https://www.instagram.com/ainavaplovykla/

Mūsų iššūkis - tapti patikimu ir ilgalaikiu Jūsų partneriu.

Įmonės padaliniai:

Ainava, UAB Kauno padalinys – padalinio direktorius Egidijus Kukis, adresas Veiverių g. 134, 46352, T. +370 37 429000, +370 698 54844, E. [email protected]

Ainava, UAB Klaipėdos padalinys – padalinio direktorius Regimantas Dargis, adresas Minijos g. 96, 93239, T. +370 46 420400, +370 616 11377, E. [email protected]

Ainava, UAB Šiaulių padalinys – padalinio direktorius Regimantas Dargis, adresas Aušros al. 66A, 76233, T. +370 41 502311, +370 615 23323, E. [email protected]

Ainava, UAB Panevėžio padalinys – vykdančioji direktorė Edita Gimbickaja, adresas J. Janonio g. 4 35101, T. +370 52 320013, +370 686 22532, E. [email protected]

KASDIENINIS PATALPŲ VALYMAS

Valome įvairių sektorių įmonių patalpas: gamyklas, biurus, bankus, verslo centrus, medicinos įstaigas, automobilių servisus, salonus.

Suderiname klientui patogų valymo laiką, prižiūrime valymo paslaugų kokybę, užtikriname kliento materialinių vertybių saugumą valymo metu, pasirūpiname higienos priemonių tiekimu. Kiekvienai įmonei pritaikome valymo metodiką ir grafiką, pagal įmonės darbo pobūdį.
Teikiamos valymo paslaugos atitinka galiojančius higienos normų reikalavimus.
Esame apsidraudę civiliniu draudimu, todėl jeigu taip nutiktų, kad valytoja padarytų nuostolių - juos atlyginsime mes arba draudimas.

Naudojame profesionalią valymo įrangą. Valytojų darbo kokybę nuolat tikrina mūsų darbuotojai.

HIGIENOS PRIEMONIŲ TIEKIMAS

Savo klientams siūlome aukštos kokybės CELTEX higienos priemones: popierinius rankšluosčius, skystą muilą ir tualetinį popierių. Laikiklius minėtoms priemonėms pastatome nemokamai. Priemones mūsų specialistai parenka pagal kliento poreikius, o
valytojos prižiūri, kad priemonių netruktų.

TEKSTILINĖ AUTOMOBILIŲ PLOVYKLA

Plovyklos privalumai:

 • Linijos pajėgumas - 80 automobilių per valandą
 • Automobilio plovimas užtruks iki 10 minučių

 • Plovimo technologija ypač saugi automobilio kėbului

 • 33,5 metrų ilgio tunelis pritaikytas mūsų rinkai, o tai pateisina net reikliausio lankytojo lūkesčius

 • Naudojamos tik gamintojo "Christ" aukščiausios kokybės cheminės priemonės, neturinčios rūgštinių komponentų

 • Inovatyvi automobilio valstybinio numerio nuskaitymo technologija

 • Lietus, vėjas, sniegas ar kiti veiksniai neįtakos automobilio vidaus valymo patiems, mūsų savitarna įrengta vidaus patalpose

 • Galimybė įsigyti švaros prekių, skirtų automobiliui (kvapukai, priežiūros priemonės, langų skysčiai ir daugelis kitų)

 • Savitarnoje ir laukiamajame galėsite naudotis nemokama belaidžio interneto paslauga

 • Erdvus laukiamasis šeimai, kava ir gaivieji gėrimai

 • VIP salėje atliksime automobilių salonų cheminį valymą, kėbulo poliravimą, odinių salonų impregnavimą ir kitas paslaugas

 • Švaros centras yra strategiškai patogioje Vilniaus dalyje, prie vakarinio aplinkkelio (Pilaitės pr. 7, įvažiavimas iš J. Rutkausko g.)

Informacija apie plovyklos paslaugas: T. +370 5 2151515, www.ainava.lt; www.ainavaplovykla.lt, E. [email protected] Darbo laikas: I-V 8:00 – 21:00, VI-VII 9:00 – 21:00.


PAPILDOMOS VALYMO PASLAUGOS

GENERALINIS VALYMAS IR VALYMAS PO REMONTO

Valome langus, jų rėmus ir palanges; valome ir išsiurbiame dulkes nuo baldų, šviestuvų, radiatorių ir palangių; išvalome stiklines pertvaras, veidrodžius ir duris; siurbiame ir plauname kilimines dangas; plauname ir impregnuojame kietas grindų dangas;
plauname ir poliruojame laminato grindis; valome sanitarines patalpas ir prietaisus.
KILIMINĖ DANGA. Ją valome pažangiausiu trijų pakopų metodu:
šiuo būdu iš kilimo ar kiliminės dangos išplauname dėmes, atgaiviname spalvą, suminti šereliai grįžta į vertikalią padėtį. Suteikiame garantiją. Darbas atliekamas greičiau nei valant kitais būdais. Kiliminę dangą išsiurbiame rotaciniais dulkių siurbliais. Jeigu kilime yra dėmių, jas supurškiame specialiu dėmių valikliu. Visą kilimą plauname vienadiske plovimo mašina su šepečiu ir šampūnu. Atliekame ekstragavimą: susiurbiame atpalaiduotą purvą, perplauname švariu vandeniu ir nusausiname.
LANGAI, VITRINOS. Profesionaliais PULEX įrankiais valome net ir labai aukštų pastatų langus, jų palanges, rėmus. Langus, esančius iki 6 metrų aukštyje, valome naudodamiesi kopėčiomis. Aukščiau esančius langus valome naudodamiesi keltuvais. Darbų teritoriją aptveriame, naudojame specialias saugos priemones.
ŽALIUZĖS. Valome horizontalias ir vertikalias žaliuzes: valyti galime Jūsų patalpose, galime numontuoti ir valyti savosiose.
GRINDYS. Plauname visas grindų dangas: plyteles, teracą, betoną, tarketą, parketą, laminatą. Po statybų ar ilgalaikės eksploatacijos atliekame generalinį grindų valymą, o vėliau periodinius valymus. Didelio ploto grindis plauname plovimo mašinomis. Naudojame tik tas valymo priemones, kurios yra skirtos konkrečiai dangai valyti.
IMPREGNAVIMAS. Kai paklojamos naujos akmens masės plytelės, jas būtina impregnuoti (užtenka impregnuoti vieną kartą ). Privalumai: užpildo mikroporas ir apsaugo grindis nuo greito užteršimo; palengvina valymą; padidina grindų atsparumą trinčiai, dilimui, subraižymams; pagerina grindų išvaizdą.
VAŠKAVIMAS. Vaškavimas prailgina tarketo, marmoleumo, linoleumo ir kitų PVC dangų tarnavimo laiką. Vaškuojame dviem sluoksniais. Atsižvelgiant į eksploatavimo sąlygas, vaškavimą turime pakartoti kas 3–8 mėnesius. Vaškuotos grindys yra apsaugotos nuo trinties, subraižymų ir nešvarumų, ilgiau tarnauja, blizga ir yra lengviau valomos.
BALDAI. Valome visų minkštų baldų gobelenus: kėdes, minkštasuolius ir pan. Po valymo baldai atsinaujina: paryškėja spalva, išnyksta blogas kvapas.

FASADAI. Aukšto spaudimo vandens srove plauname namų fasadus, grindinius, šaligatvius. Įsisenėjusiems nešvarumams nuplauti naudojame specialius valiklius ir rotacinius antgalius.

PURVĄ SUGERIANTYS KILIMĖLIAI. Klientams, kurie nori palaikyti nuolatinę švarą patalpose, teikiame kilimėlių keitimo paslaugą. Šie kilimėliai ne tik sulaiko drėgmę ar purvą, bet ir sumažina riziką paslysti. Kilimėliai yra įvairių dydžių. Jų dydis ir keitimo dažnumas parenkamas pagal kliento poreikius.

LAUKO TERITORIJOS PRIEŽIŪRA

Galime prižiūrėti teritoriją prie Jūsų biuro, gamyklos ar kitų patalpų. Sutvarkyti teritoriją aplink pastatą galime ir vieną kartą, ir periodiškai. Nušluojame stovėjimo aikšteles, šaligatvius ir įvažiavimus. Surenkame ir išvežame šiukšles, lapus. Nupjauname veją ir išvežame žolę. Prižiūrime ir laistome vejas, gėlynus. Nustumiame, nukasame ir išvežame sniegą.

PASTATŲ ŪKIO VALDYMAS

Pagal jungtinės veiklos sutartį rūpinamės pastatų ūkio valdymu, apimdami visų pastatų ūkio rūpesčių sprendimą, analizę, taupymą ir prevencinių priemonių naudojimą, teikiame pastatų inžinerinių sistemų priežiūros ir gedimų šalinimo paslaugas.

Įmonės nuotraukos

AinavaAinava nuotraukaFoto Ainava (123875414)Įmonės Ainava nuotraukosAinava, UAB turinti ValstybėsAinava, UAB nuotraukaFoto Ainava, UAB (123875414)Įmonės Ainava, UAB nuotraukosvalymo valome yraAinava

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį Kitos šio miesto įmonės: Vilnius Kitos įmonės šioje gatvėje: Pilaitės pr.
Raktažodžiai: švaros, valymo paslaugos, valymo paslaugos vilniuje, valymo paslaugos kaune, langų valymas, valymo paslaugos klaipeda, kilimų valymas, patalpų valymas, valymo paslaugos vilnius, kilimų valymas vilniuje, kilimų valymas kaune, valymas, rodyti visus...

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Ainava, UAB (įmonės kodas 123875414) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.