VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Juodasis gintaras

Juodasis gintaras, UAB

GAMO

Įmonės kodas 166730570
PVM mokėtojo kodas LT667305716
Vadovas Egidijus Petrikas
Adresas Draugystės g. 20-3, LT-89167 Mažeikiai
Mobilus telefonas Juodasis Gintaras Mobilus telefonas
Faksas Juodasis Gintaras Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.gamo.lt
Darbo laikas I-V, 8.00 - 17.00
Darbuotojai 14 darbuotojų (apdraustųjų)
SD draudėjo kodas 288622
Vidutinis atlyginimas 607,00 € (2020 m. gegužė)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 1 751,46 € (2020 m. gegužė)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 500 001 - 1 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2020-04: 11 automobilių (6 priklauso, 5 išperkami arba nuomojami)
Pranešimai
SPSC Skaityti visus »
Įmonės amžius 26 metai 1 mėnuo 8 dienos
Įvertinimas
2.4 / 10 (įvertino 137)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

Šiltinimo GAMO termovata technologija yra sukurta kompleksiniam pastatų šiltinimui. GAMO termovata užpurškiama ant paviršių arba įpurškiama į oro ertmes. Itin mažas jos laidumas orui leidžia sulaikyti didžiają dalį patalpose išeinančios šilumos. Tai patvirtina šilumos taupymo efektyvumo priklausomybės nuo GAMO termovatos sluoksnio storio tyrimų rezultatus galit pamatyti peržiurėjus Video nuorodas: SANDARUMO TESTAS https://youtu.be/67IHRGCGsR0 ORO INFILTRACIJOS TESTAS https://youtu.be/9pxZ8fAUWW8

Įmonė UAB "Juodasis gintaras" 2007 m. Vieni pirmųjų Europoje tapo išskirtiniais Kanados firmos ICYNENE Inc. atstovais ir pradėjo šią unikalią kompleksinio šiltinimo GAMO termovata technologiją diegti Pabaltijyje ir Lenkijoje.

Pastatų šiltinimas GAMO termovata - kompleksinio pastatų apšiltinimo technologija

Kas yra GAMO termovata?

GAMO termovata - tai naujosios kartos sandaraus šiltinimo technologijos panaudojimo rezultate gaunama medžiaga, garantuojanti pilną apšiltintų konstrukcijų sandarumą ir puikią šiluminę varžą. GAMO termovata užtikrina, kad bus užsandarinti visi plyšiai, per apšiltintas konstrukcijas neišeis šiltas oras ir neįeis šaltas, o tai yra šilumos išsaugojimo pastate pagrindas.

Specialios įrangos pagalba ant šiltinamo paviršiaus užpurkšta medžiaga per 3-5 sekundes išsiplečia iki 100 kartų, sudarydama minkštą šiltos, elastingos ir sandarios baltos termovatos sluoksnį.

Be to, GAMO termovata ne tik sandari, bet ir „kvėpuojanti“ – laidi vandens garams, todėl apšiltintos drėgnos konstrukcijos niekada nesupelis ir nesupus, o lengvai išdžius.

GAMO termovata yra minkšta ir elastinga medžiaga, todėl graužikams ją suardyti yra sunku ir jie šioje medžiagoje negyvena

Svarbiausios priežastys, kodėl šiltinimui verta rinktis GAMO technologiją: sandarumas, pinigų taupymas, efektyvumas, darbo paprastumas, ekologiškumas, ilgaamžiškumas, garantijos.

Pastatų šiltinimas GAMO termovata - kompleksinio pastatų apšiltinimo technologija

GAMO technologijos privalumai:

 • nereikia jokių izoliacinių plėvelių;
 • GAMO termovata sustingsta per 30 sekundžių, todėl ją iš karto galima uždengti apdailos medžiagomis;
 • darbas vyksta labai greitai;
 • nelieka galimybių drėgmei kondensuotis ant stogo dangos iš vidaus;
 • apšiltinamos ir sunkiausiai prieinamos vietos;
 • GAMO termovata sustabdo šilto oro nutekėjimą per apšiltintą konstrukciją, tai duoda didžiausią šiltinimo efektyvumą;
 • labai gera garso izoliacija;
 • sutaupoma daug laiko ir pinigų ne tik įrengimo metu, bet ir eksploatuojant pastatą.

Pastatų šiltinimas GAMO termovata - kompleksinio pastatų apšiltinimo technologija

ŠLAITINIŲ STOGŲ ŠILTINIMAS

GAMO termovata užpurškiama tiesiai ant stogo dangos (skardos, čerpių, OSB plokščių, ar bet kokios kitos) iš vidaus. Ji puikiai prilimpa prie bet kokio paviršiaus ir sudaro ištisą minkštą, puikiai šilumą ir garsą izoliuojantį sluoksnį. Stogus rekomenduojama šiltinti 15 cm storio GAMO termovatos sluoksniu.

SIENŲ ŠILTINIMAS IŠ IŠORĖS

Išorinis šiltinimas efektyvus tik tada, kai sienose nėra tuščių oro tarpų, nes juose esantis oras sušilęs kyla į viršų ir per įvairius nesandarumus viršutinėje sienų dalyje išneša didžiąją dalį šilumos.

Labai efektyvi ir greita yra mūsų siūloma šiltinimo GAMO termovata sistema. Ant sienos paruošiamas karkasas apdailos medžiagos tvirtinimui.

Po to siena apšiltinama, užpurškiant norimo storio GAMO termovatos sluoksnį, ir prie karkaso tvirtinama apdailos medžiaga (tai gali būti plastikinės dailylentės, profiliuota skarda ar kitos ant karkaso tvirtinamos apdailos medžiagos). Išorės sienas rekomenduojama šiltinti 10 cm storio GAMO termovatos sluoksniu. GAMO termovata yra lengva ir minkšta, todėl tiesiai ant jos negalima įrengti apdailinio tinko.

SIENŲ ŠILTINIMAS IŠ VIDAUS

Ant sienos paruošiamas karkasas, kurio elementų storis turi būti ne mažesnis už planuojamo GAMO termovatos sluoksnio storį. Tada ant sienos užpurškiama GAMO termovata. Jau po 30 sekundžių, pagal karkaso elementus nupjovus GAMO termovatos perteklių, galima prie karkaso tvirtinti gipso kartono plokštes ar kitas vidaus apdailos medžiagas. Sienas iš vidaus galima šiltinti ne storesniu, nei 5 cm storio GAMO termovatos sluoksniu.

LUBŲ ŠILTINIMAS

Galimi du lubų šiltinimo variantai: iš apačios arba iš viršaus. Šiltinant lubas iš apačios, ant lubų įrengiamas karkasas, užpurškiama GAMO termovata ir prie karkaso tvirtinama lubų apdailos medžiaga (gipso kartonas ar kita). Jei patalpose nereikalinga apdaila, GAMO termovatą galima palikti ir atvirą. Tokiu atveju prieš šiltinimą ant lubų nereikia įrengti karkaso. Pačiai termovatai nereikia jokios dangos ar kitokios apsaugos. Ji tik turi būti apsaugota nuo ilgalaikio tiesioginių saulės spindulių ir atmosferinių kritulių poveikio.

Iš viršaus gali būti šiltinamos medinės perdangos jų įrengimo metu, arba jau įrengtos įvairių tipų perdangos. Įrengiant medines perdangas, prie balkių iš apačios pritvirtinama lubų apdailos medžiaga (gipso kartono plokštės ar kita), ant jos iš kitos pusės (iš viršaus) užpurškiamas norimas GAMO termovatos sluoksnis ir iš viršaus ant balkių įrengiama viršutinio aukšto grindų danga. Šiltinant jau įrengtą perdangą, ant jos sudedami gulekšniai, tarp jų užpurškiamas norimo storio GAMO termovatos sluoksnis ir iš viršaus įrengiama grindų danga.

Lubas rekomenduojama šiltinti 15 cm storio termovatos sluoksniu.

VIDINIŲ PERTVARŲ ŠILTINIMAS

Jei pertvaros šiltinamos įrengimo metu, tai ant įrengto karkaso pritvirtinama vienos pusės apdailos medžiaga (gipso kartonas ar kita), ant jos iš vidinės pusės užpurškiama GAMO termovata ir, nupjovus jos perteklių pagal pertvarų karkaso storį, pritvirtinama pertvarų kitos pusės apdailos medžiaga. Jei reikia apšiltinti jau įrengtas pertvaras, kuriose paliktas tuščias pertvaros karkaso storio oro tarpas, tai apdailos medžiagoje gręžiamos skylutės ir per jas pertvarų viduje esantys tušti oro tarpai užpildomi GAMO termovata. Skylutės gręžiamos Ø10 mm kas 40-60 cm į viršų, tarp visų vertikalių pertvaros karkaso elementų. Šiam šiltinimo būdui naudojamas atskiras komponentų mišinys, todėl GAMO termovata plečiasi mažiau ir stingsta ilgiau.

GRINDŲ ŠILTINIMAS

Šiltinant naujai įrengiamas grindis ant pagrindo sudedami gulekšniai, tarp jų užpurškiamas norimo storio GAMO termovatos sluoksnis ir iš viršaus įrengiama grindų danga.

Pastatų šiltinimas GAMO termovata - kompleksinio pastatų apšiltinimo technologija

UAB "JUODASIS GINTARAS" - ŠILTINIMO EKSPERTAI

Įmonės UAB „Juodasis gintaras“ pagrindinė veikla - sandarus statomų, pastatytų ar renovuojamų pastatų šiltinimas. Bendrovės specialistai šiltina įvairių tipų namus, sienas, lubas, stogus, grindis, pertvaras, fasadus. Nuo 2007m. bendrovė tapo Kanados firmos ICYNENE Inc. išskirtiniai atstovai. UAB „Juodasis gintaras“ importuoja žaliavas tiesiai iš Missisauga, Kanados šiltinimo putų gamybai ir diegia šią unikalią kompleksinio šiltinimo GAMO purškiamų putų technologiją Lietuvoje ir Latvijoje. Visi darbuotojai turi specialius atestatus, leidžiančius dirbti su šia technologija. Kasmet Kanados firmos Icynene specialistai, pasirinktinai tikrina atliktų objektų kokybę, vykdo mokymus, perduoda ir pritaiko pagal mūsų klimatines sąlygas kanadietišką patirtį. Įmonės paruoštų ekspertų komanda, nemokamai konsultuoja energetiškai efektyvių namų statybos klausimais.

UAB „Juodasis gintaras“ šiltinimo darbus atlieka bet kurioje Lietuvos ir Latvijos vietoje.

Miestai

 • Bendras +370 609 74777
 • Vilnius +370 616 36366
 • Kaunas +370 620 97914
 • Klaipėda+370 686 85003
 • Panevėžys +370 687 13315
 • Šiauliai +370 614 23976
 • Alytus +370 671 17028
 • Marijampolė +370 614 28965
 • Ryga +371 200 23000

GAMO LATVIJA, SIA Brīvības gatve 369/1, Riga, Latvija, LV-1024 Reg. Nr. 40103809946 PVN Nr.LV40103809946 Mob. +371 200 23 000

Įmonės nuotraukos:
Juodasis gintarasJuodasis gintaras nuotraukaFoto Juodasis gintaras (166730570)Įmonės Juodasis gintaras nuotraukosŠiltinimo GAMO termovata technologijaJuodasis gintaras, UAB nuotraukaFoto Juodasis gintaras, UAB (166730570)Įmonės Juodasis gintaras, UAB nuotraukosgamo termovata antJuodasis gintarasJuodasis gintarasJuodasis gintarasJuodasis gintarasJuodasis gintarasJuodasis gintarasJuodasis gintarasJuodasis gintarasJuodasis gintarasJuodasis gintarasJuodasis gintaras
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: termoputa, polistirolas, baltijos polistirenas, poliuretano plokstes kainos, sienu siltinimas putomis, siltinimas putomis, stogo siltinimas putomis, šiltinimas poliuretano putomis, namo siltinimas putomis, namu siltinimas putomis, stogo siltinimas putomis kaina, siltinimas putomis kaina, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 166730570
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Juodasis gintaras, UAB (įmonės kodas 166730570) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

G. Nausėda: Lietuva deda maksimalias pastangas susitarti dėl Astravo AE elektros boikoto
G. Nausėda: Lietuva deda maksimalias pastangas susitarti dėl Astravo AE elektros boikoto 07-09 13:12
Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad derybos su Estija ir Latvija dėl elektros nepirkimo iš Baltarusijos Astravo atominės elektrinės (AE) tęsiasi, o Lietuva sieks maksimaliai apginti savo...
Prezidentas vetuoja įstatymą dėl valstybės ir savivaldybių įmonių turto valdymo
Prezidentas vetuoja įstatymą dėl valstybės ir savivaldybių įmonių turto valdymo 07-09 13:04
Prezidentas Gitanas Nausėda vetuoja įstatymą dėl valstybės ir savivaldybių įmonių turto valdymo.
"Luminor" banko stebėtojų taryba turi naują narę
"Luminor" banko stebėtojų taryba turi naują narę 07-09 12:31
Prie "Luminor" banko stebėtojų tarybos prisijungė Maria Elena Cappello. Šias pareigas ji eiti pradėjo liepos 1 dieną.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Twitter 35,41 +7,34%
Macy's 6,86 +4,57%
Harley-Davidson 25,59 +4,02%
CBS 40,77 +3,63%
Keurig Dr Pepper 28,61 -1,75%
Walmart 124,44 -1,98%
Manchester United 15,63 -2,19%
Nokia 4,15 -3,71%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 3,30 -3,23%
Dyzelis 0,89 +1,14%
Benzinas 0,88 +49,15%
Dujos (JAV) 1,75 +0,57%
Apelsinai 0,65 +12,07%
Varis 5239,83 +3,60%
Auksas 1715,91 +1,95%
Cukrus 0,57 0,00%