Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Juodasis gintaras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Juodasis gintaras

Atsiliepimai apie Juodasis gintaras, UAB

GAMO

Parašyk savo nuomonę apie Juodasis gintaras, UAB

Esu labai nepatenkintas atliktais darbais. Palikti didžiuliai neužpurkšti plyšiai, matosi plika siena. Vietomis užpurkštų putų storis nesiekia vieno centimetro. Papildomai išleidau virš 130€ ir keletą dienų trūkumams taisyti. Niekam nerekomenduoju.
Juodasis gintaras, UAB
2017-03-21 16:06:31 IP 66et2gd2
Julius 2016-12-14 15:36:31
Labai keistai atrodo man jusu sertifikatai, atitikties deklaraciju visiskai nematau, na paprasysiu Lietuvos sertifikavimo centro kad padetu man isiaiskinti apie jusu sertifikatu kilme ir identiskuma.
Sveiki. Mes esame atestuota statybos įmonė, todėl savo veiklą ir produktus esame suderinę su SPSC. Esame atviri rinkai, publikuojame savo turimus sertifikatus ir deklaracijas, kad Jūs galėtumėte lengvai patikrinti.
Labai patenkintas darbuotojų profesionalumu ir kompetencija. Viskas atlikta greitai, švariai, kokybiškai. Dėkoju, būtinai rekomenduosiu kitiems.
KESTUTIS POSKA 2013-10-15 21:31:25
labai nepatenkintas jusu firma.darbai buvoatlikti pries seseta metu.pavasari pragreziau sienoj skyles, o ten vejas svilpauja.apsiltinimas isnykes.nors buvo garantuota maziausiai 25 metai.
Mielas kliente, kodėl turėdami garantiją skundžiatės, bet nesikreipiate dėl garantijos išpildymo. Paskambinkite mums ir mes mielai nedelsiant viską nemokamai šspręsime.

Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų 08-17 21:15
Prezidentas Gitanas Nausėda, šeštadienį Vilniuje susitikęs su Indijos viceprezidentu Venkaiah Naidu, pažymėjo, kad Lietuva laukia tolesnių šios Azijos šalies investicijų.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Citigroup 63,48 +3,52%
Red Hat 187,71 0,00%