Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę HOSTINGER, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę HOSTINGER

Atsiliepimai apie HOSTINGER, UAB

Hostinger.lt

Web hostingas, serveriai, domenai, el. paštas
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie HOSTINGER, UAB

Dirbu Hostinger jau vieneri metai ir galiu drąsiai teigti, tai vienareikšmiškai geriausia įmonė su kuria yra tekę turėti reikalų.
Pirmiausia, vidinė kultūra - ypatingai didelis dėmesys skiriamas sukurti atmosferą, kurioje žmogui būtų malonu dirbti: modernus ofisas, suteikti darbo įrankiai/atributika, įvairiausi renginiai Lietuvoje ir už jos ribų.
Negana to, nuostabus kolektyvas - suburti talentingi žmonės, kuriuos vienija bendros vertybės bei mastysena, dirbdamas su šiomis asmenybėmis jaučiuosi palaikomas bei skatinamas tobulėti ir kaip darbuotojas, ir kaip žmogus, o tai teikia didelį pasitenkinimą :)
Jei ir Tu nori mylėti savo darbą ir ryte džiaugtis, kad keliauji į draugų kolektyvą, kviečiu prisijungti ir tave!
@Tomai, ačiū dar kartą už pagalbą! Greita ir neskausminga patirtis..!

@Hostinger, nuostabus klientų aptarnavimas, super kainos ir teikiamos paslaugos!

A very happy customer!
Ignas Dombrauskis, Hostinger
2019-04-18 14:42:50 IP 153.92.3.3
IT 2019-04-13 22:35:40
Tęsiame apžvalgą. Hostinger savo tinklalapyje skelbia: Premium Plius planas - el. pašto paskyros - neribota, kaina 2, 45 €/mėn (bet čia kaina, jei sugalvosi mokėti už 4 metus, jei moki už 2 metus - kainna 3, 09 €/mėn). Visos kainos be pvm. Kai paaiškėja, kad gali išjungti el. paštą be pagrindo, ar laiškai vėluoja, tada Hostingeristas išgimdo opusą: "Ačiū už supratingumą. Puikiai suprantu, kad mūsų siūlomos nemokamo el. pašto el pašto paslaugos gali šiek tiek nuvilti.". Na taip - be pagrindo išjungta paslauga, 20 minučių tos pačios įmonės kitam vartotojui keliaujantys laiškai "truputį nuvylė", bet reikia pastebėti, tai nebuvo "nemokama paslauga"
Dar kartą ačiū už pastabas. Rūpinamės jūsų el. pašto apsauga nuo SPAM, tad naudojant mūsų bazinį el. pašto įrankį laiškai kartais gali keliauti kiek ilgiau. Jūsų konkrečiu atveju suveikusi SPAM apsauga laikinai apribojo priėjimą prie el. pašto paslaugos. Viską atstatėme iškart, kai mus informavote.

Prie visų web hostingo planų suteikiame ir nemokamai aktyvuojame bazinį el.pašto įrankį. Tuo tarpu esant sudėtingesnių ir galingesnių sprendimų poreikiui, klientams siūlome rinktis našesnius el. pašto sprendimus.

Bet kuriuo atveju į pastabas reaguojame ir tobulinsime savo paslaugas, kad jums naudotis būtų dar patogiau ir paprasčiau. Ačiū!
Ignas Dombrauskis, Hostinger
2019-04-18 14:42:14 IP 153.92.3.3
IT 2019-04-13 22:16:26
Taigi, tęsiame apie kainas: kol reikia prisivilioti, Hostingeristas rašo: "Sveiki, taip, domeno atnaujinimo kaina yra tokia pati - 6, 49 e :) ", tačiau kai inicijuoji domeno perkėlimą ir reikia mokėti, gauni mokėti brangiau, o į klausimą " kas per...?" kitas Hostingeristas jau teigia: "O dėl kainos, tai gali būti, kad kolega tikrino registracijos kainą, kai tuo tarpu, domeno pratęsimas turi nežymiai didesnę kaina. "
Laukite tęsinio.
Ačiū už gerą pastabą! Nors atnaujinimo kainos ir nurodytos www.Hostinger.lt, matyt, ne taip aiškiai, kaip reikėtų - papildysime.

Šią akimirką.lt domeno pratęsimas metams kainuoja 8, 49 eur + PVM, o kitų - nuo 1, 85 eur + PVM.
Laukite tęsinio.
Prie Hostinger marketingo kolektyvo (tuomet dar tris kartus mažesnio) prisijungiau daugiau nei prieš metus. Per šį laiką turėjau progą save išbandyti keliuose skirtinguose amplua, susikroviau nemenką žinių bagažą skaitmeninio marketingo srityje. Hostinger komanda palaikė mane visur - padėjo augti ir kaip asmenybei, ir kaip darbuotojai. Visi Hostingeryje supranta vieną - geri, motyvuoti, tobulinantys save darbuotojai, plius teisingos, vieningos vertybės bei darbo prinicipai yra tai, kas garantuoją įmonės sėkmę, augimą ir pavydėtinus rezultatus. Visi čia žino savo, kaip darbuotojo, tikslą, mato viziją ir supranta, kad tik stiprūs darbuotojai, tvirtos, protingos, nuolat besimokančios ir iššūkių nebijančios asmenybės yra sėkmės garantas. Apie Hostingerį, įmonės kultūrą, kolektyvo požiūrį į darbą, gebėjimą spręsti iššūkius ir imtis atsakomybės turėtų jau sklandyti legendos - čia iš tikrųjų dirba patys geriausi specialistai, o atmosfera, sukuriama įmonės tikslų siekimui ir asmeniniam tobulėjimui, sunkiai žodžiais apibūdinama. Kartais su kolegomis juokaujame, kad iš šono, galbūt, viskas skamba nerealiai ir šiek tiek primena sektą, tačiau taip ir yra - nereali atmosfera + sveikas požiūris į darbą + teisingos vertybės + kiekvieno darbuotojo užsidegimas - dalykai, kurie tikrai retai surandami įmonėse. Visiems protingiems, ambicingies, užsidegusiems žmonėms, kurie ieško globalios patirties, greito, produktyvaus mokymosi, pačių stipriausių kolegų Lietuvoje ir pačios nerealiausios įmonės, kuri drąsiai taps kaip šeima - Hostingeris turėtų būti pirmiausias variantas apsvarstyti!
Hostinger pradėjau dirbti ką tik pabaigęs universitetą ir dabar įmonėje skaičiuoju jau 8 mėnesį. Hostinger buvo pati geriausia vieta pradėti savo karjerą, čia kiekvienas darbuotojas yra vertinamas ne pagal savo amžių ar ilgametę darbo patirtį, tačiau labiausiai atsižvelgiama į žmogaus ambicijas bei norą prisidėti prie įmonės misijos. Tai puikiai atspindi faktas, jog daugelis esamų komandų vadovų savo kelionę Hostinger pradėjo nuo klientų aptarnavimo, o dabar sėkmingai veda įmonę į priekį. Lietuvoje tai tikriausiai viena iš nedaugelio įmonių, kurioje sprendimai priimami atsižvelgiant į kompanijos verybes. Todėl jeigu norite prisidėti prie pasaulinio lygio įmonės, kuri jau dabar drebina rinką ir norite tobulėti 10x, JOIN US!
Ieskojau hostingo savo dideli srauta turinciai svetainei. Pastarosios imones kaip IV, Hostex nesugebejo pasiulyti tinkamo plano, taciau si kompanija pasiule ir gera serverio vieta, ir greiti. Taip pat, klientu aptarnavimas - auksciausia kokybe. Lenkiu zemai galva ir toliau naudosiu sias paslaugas.
Gyvenu ir dirbu UK, Hostinger talpinu pora savo websaitu. Esu labai patenkintas. Tik pabendravus su supportu ir pamacius lietuviskus vardus supratau kad si imone lietuviska, kas buvo labai keista, nes paslaugu kokybe, klientu aptarnavimas tikrai lenkia cia esancias imones. Tai labai maloniai stebina. Keista, kad apie sia imone raso dideli uzsienio portalai, o LT kazkaip tylu. Saunuoliai!
Dirbu čia jau penktus metus ir tikrai galiu pasakyti, kad tai yra labai gera įmonė, kurioje galite pradėti arba tęsti savo IT karjerą! Suteikiami mokymai, pastovus grįžtamasis ryšys, puikūs kolegos, vidinė kultūra ir VAIBAS ;) Tad prisijunk ir tu ;)
Lukas 2017-11-23 11:06:19
65 darbuotojai nesusiotvarko su ftp serveriais?? :D O viskas ką gali support'as pasakyti: įsigykite premium hostinga :D ir nesvarbu, kad zmones naudojasi 000webhost'u tik del to, kad jis nemokamas. Gėda tokios šūdų įmonės daro Lietuvai.

Labas Lukai,

000webhost projektas yra sukurtas tam, kad suteiktų galimybę mokytis ir tobulinti programavimo ir kompiuterinio raštingumo žinias už dyką. 000webhost naudojasi daugiau nei 29 milijonai žmonių iš viso pasaulio, projektas auga dideliu greičiu ir manau net nereikia pasakoti kiek daug resursų kainuoja tokio dydžio infrastruktūros išlaikymas. Tačiau mes ir toliau investuosime į šį nemokamą projektą tam, kad dar daugiau žmonių atrastų internetą ir jo suteikiamas galimybes šiame greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Būtent dėl netikėtai paskutinėmis savaitėmis suintensyvėjusio 000webhost augimo, mūsų FTP servisai netlaikė padidėjusios apkrovos. Galiu nuraminti, kad komanda daug ir intensyviai dirba, kad funkcionalumai netrukus būtų atstatyti.

Support'as šiam projektui nėra teikiamas, tavo pateiktas printscreen yra iš 000webhost bendruomenės forumo. Dauguma mūsų darbuotojų dirba su mūsų mokamais projektais tam, kad galėtume išlaikyti savo nemokamus projektus.

Tavo negražaus pasisakymo dėl gėdos Lietuvai nekomentuosiu, tiesiog pateiksiu nuorodą į vieną populiariausių pasaulio atsiliepimų ir komentarų apie įmones katalogų: https://www.trustpilot.com/review/hostinger.com.

Geriausia vieta kurioje teko dirbti, per visą karjerą, įvairus kolektyvas, galima rasti bendraminčių, su kuriais tikrai linksma bendrauti ir juokauti. Daug laiko skiriama vidinei kultūrai ir atmosferai gerinti. Švenčiamas kiekvienas gimtadienis, o kai daug žmonių dirba, tai vos ne kiekvieną ar kas antrą dieną. :-D Įmonė organizuoja nemažai renginių, dovanoja bilietus įvairius renginius ar jei yra grupė darbuotojų kuriems reikalingi svarbūs mokymai jie nuperkami. Garantuotas geras vakarietiško lygio atlyginimas, net praktikantai gauna atlyginimą. Garantuotos galimybės tobulėti. Tikrai rekomenduoju šią darbovietę. Mano nuomone geriausia lietuvių įmonė Kaune.
Nerijus 2017-08-18 16:14:58
Įmonė, kuri negreitai reaguoja į užklausas. Telefonu visai nekonsultuoja. Gerai reikia paieškoti kaip jiems galima parašyti. Apriboja keičia sąlygas neperspėjant, išjungia svetainę savo nuožiūra. Labai žemas požiūris į klientą ir jo poreikius.
Laba diena, Nerijau,

Apgailestaujame dėl Jūsų patirtų nesklandumų. Dėl duomenų trūkumo negalime patikrinti jūsų paskyros ir detaliau pakomentuoti susidariusios situacijos. Kviečiame kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo liniją bet kada Jums patogiu laiku paspaudus pokalbio mygtuką mūsų puslapio dešiniajame apatiniame kampe arba čia: https://www.hostinger.com/contacts.

Savo klientams konsultacijas teikiame visą parą, kasdien, Live Chat kanalu bei elektroniniu paštu.

Hostinger
Dirbu šioje įmonėje 3 metus ir labai džiaugiuosi suteikta galimybe augti, mokytis ir džiaugtis su įmone kartu. Tuo pačiu dirbti su geriausias šios srities specialistais suteikia motyvaciją tobulėti ir siekti daugiau. Įmonė suteikia visas darbo priemones, šiuolaikišką ofisą, sportą, reguliarius "team buildingus", komandiruotes į užsienio šalis (pasaulinės konferencijos (Linux conf, SREcon, WHD ir kitos), įmonės ofiso padalinių lankymas ir žinių dalybos su mūsų užsienio kolegom). Patinka šiuolaikiškas įmonės požiūris į darbuotojus, pažangių ir šiuolaikiškų įmonės valdymo metodų naudojimas ir Open company idėjų protegavimas, kur įmonės gyvenime gali dalyvayti visi.
Dirbu sitoj imonej jau 7metus. Maciau kaip kompanija augo nuo 3 zmoniu iki daugiau nei 30 vien Lietuvoje. Pradejau kaip programuotojas, dabar esu vadovas. Galimybiu kilti pareigose netruksta - reikia noreti, stengtis ir mokytis. Darbas su savo srities specialistais yra malonumas.
Giedrius 2017-03-07 08:18:18
Sakoma, kad darbą keisti reikėtų kas tris metus. Tikriausiai žmonės tai daro dėl įvairių priežasčių - kai kuriems tiesiog atsibosta, kiti nebesijaučia tobulėjantys ar nesutaria su kolegomis. Aš galiu tik spėlioti, nes po keleto savaičių galėsiu švęsti mini jubiliejų: 5 metai, kai dirbu Hostinger. Džiaugiuosi, kad atėjau čia dirbti dar kai kompanija buvo gana nedidelė ir turėjau galimybę užaugti kartu su ja kaip asmenybė. Labiausiai džiugina, kad čia niekam nereikia jaustis varžteliu sistemoje. Visi gali prisidėti prie kompanijos sėkmės siūlydami savo idėjas ir geros idėjos visada būna atitinkamai įvertinamos. Kolegos ne tik geriausi savo srities specialistai, bet ir labai įdomūs žmonės nuolat siekiantys tobulėti. Darbas su tokiais žmonėmis tikrai labai įkvepia asmeniniam tobulėjimui. Dabar dirbame su daugybe šalių ir daugumoje jų turime vietinių kolegų, turime projektą lyderiaujantį pasaulyje savo srityje. Todėl darbas yra visiška nuobodulio priešingybė. Didžiąją dalį praėjusios vasaros praleidau gyvendamas ir dirbdamas Indonezijoje, vietiniame mūsų ofise. Neįkainojama patirtis ir įspūdžiai!

Hostinger laikosi požiūrio, kad laimingi darbuotojai produktyviausi, todėl investuoja į kiekvieno darbuotojo žinias (konferencijos, knygos), laimės indeksą (darbo aplinkos pakeitimas Lietuvos pajūryje ar Kipre) bei fizinę būklę (jogos seansai ir dalyvavimas įvairiose sporto varžybose). Parašiau apie tai kaip bandome rasti geriausią darbo ir asmeninio gyvenimo balansą (plačiau apie tai mano blogo įraše: https://www.hostinger.com/blog/dailylife/work-life-balance-at-Hostinger).
Giedriau, sveikinu su Jubiliejumi :)
Donatas 2017-03-07 11:55:37
Pradejau dirbti sioje imoneje 2012 metais, po 2 metu isejau dirbti kitur (Zenedge, Vinted), bet 2015 gruodi (po nepilnai dvieju metu) gryzau vel i Hostinger. Manau tai daug ka pasako apie imone, i kuria nori sugryzti kaip i namus :)
Ačiū, Donatai! Labai smagu dirbti kartu.
UAB FOLETA 2014-08-12 10:33:00
Jau daugiau nei pora mėnesių kovojama dėl paslaugų teikimo stabilumo, tačiau to stabilumo negauname, paslaugos teikiamos klaikiai. Pinigai buvo sumokėti už metus, tačiau labiausiai nuvylė ir aptarnavimas paslaugų, nes į užklausas yra atrašinėjama lėtai, jokio greito problemos sprendimo, supratingumo nulis, aptarnavimo specialistai teigia, kad viskas yra gerai, taip nieko nesakome kartais svetainės užsikrauna kaip bitutės, tačiau problema išlieka, kai tenka laukti kol prisijungsi prie turinio valdymo, o tai būna labai reta galimybė. Problemų jie kaip matome net nenori šalinti, nes jiems neaktualu jie gali padėti minimaliai, o visa kita visiškai iš kliento pusės jiems neįdomu. Buvo perkeliamos svetainės iš vieno serverio į kitą, svetainės tapo sugadintos, problemos neišspręstos, "kaltų nėra" papildomi nuostoliai, taigi žmonės, informatikai, kurie turi svetaines kurias sieja verslas ir reikalingas pastovumas, nerekomenduojame visiškai kreiptis geriau sumokėti brangiau, negu gailėtis už kelis litus pigiau. Ačiū, bet mums tokio hosting'o nebereikia.

Atsiprašome už Jūsų patirtus nesklandumus 2014 metais. Būtent 2014 metais Hostinger įmonė ėmė sparčiai augti ir tapo pažangiu bei konkurencingu hostingo paslaugų tiekėju visame pasaulyje. Kokybiškoms internetinio hostingo paslaugoms užtikrinti, naudojame vienas pažangiausių pasaulyje technologijų (plačiau: https://www.hostinger.com/blog/engineering/). Taip pat klientų aptarnavimo skyriaus teikiamų paslaugų kokybė - pagrindinis mūsų prioritetas. Todėl dar kartą atsiprašome už Jūsų patirtus nesklandumus.

Marijus 2015-03-06 14:03:46
Pritariu zemiau esanciam komentarui, kad ju paslaugu kokybe tragiska. Keliems labai neesminiams projektams nutariau pabandyti ju nemokamas paslaugas, kad nuspresti ar vertutu jiems moketi ir tureti mokamu paslaugu, deja bandymas visikai nevykes, rysio stabilumo nera, konsultantu kompetencija tragiska. Kas bent kazkiek ismano apie hostinga, paskaitykite prisegtus failus.

Norėtume pabrėžti, kad nemokamo hostingo paslauga tirkrai neatspindi mokamų paslaugų kokybės. Nemokamas hostingas yra skirtas pradedantiesiems vartotojams ar asmeniniams projektams, nereikalaujantiems daug resursų ir nesulaukiantiems daug lankytojų. Kviečiame išmėginti mūsų Premium (mokamas) hostingo paslaugas adresu www.hostinger.com ir įvertinti pačių paslaugų bei klientų aptarnavimo skyriaus darbo kokybę.

Atsiprašome už patirtus nepatogumus.

Jurgita 2015-05-14 20:54:00
Trečią mėnesį mano blogas nėra matomas vartotojams, nes Hostinger užblokavo paskyrą, informuodama, kad viršytas CPU. Nusikopijuoti failų neleidžia, toliau siunčia "viršytas CPU, linkime sėkmės".

Dėl Hostinger veiksmų negaliu nei pamatyti savo failų, nei perkelti jų kitur. Atsakymai į užkausas siunčiami formalūs. Prierašus "linkime sėkmės" ir "malonu, kad galėjome jums padėti", kai kliento problema per tris mėnesius taip ir neišpręsta, vertinčiau kaip tyčiojimąsi.

Hostingo paslauga buvo nemokama, tačiau, mano vertinimu, klientas negali būti laikomas įkaitu, jam turi būti leista pamatyti, nusikopijuoti savo failus.
Miela Jurgita,

Apgailestaujame, kad duomenų praradimą, naudojant nemokamo hostingo paslaugą vertinate kaip ‘kliento laikymą įkaitu’, tačiau norėtume pabrėžti, kad pasirinkdama naudotis mūsų paslaugomis, sutikote su sutartyje nurodomomis sąlygomis: “Hostinger.lt neprisiims atsakomybės už jokias savo nemokamas paslaugas. Mes turime teisę bet kuriuo metu nutraukti savo nemokamos paslaugos tiekimą ir mes nebūsime atsakingi už jokius prarastus ar sugadintus duomenis (kas gali atsitikti dėl sistemos gedimo, saugumo spragos ar kieto disko gedimo)”. Taigi, vartotojas, pasirinkęs mūsų namokamas paslaugas, yra visiškai atsakingas už savo duomenis (ir jų praradimo atveju). Daugiau informacijos: http://www.hostinger.lt/salygos.
Norint naudotis mūsų Premium (mokamomis) hostingo paslaugomis, su duomenų išsaugojimo garantija, kviečiame apsilankyti www.hostinger.com puslapyje.

Linas 2016-01-06 13:45:41
Radau nemokama hostinga, galvojau--pabandysiu. Bandziau hostinger.lt beveik visa menesi ir pasakysiu taip--apie 10% laiko serveris nerapasiekiamas. Nei HTML, nei FTP. Tai jau zemiau kritikos. Jei norite sugaisti laika ir potencialiai prarasti savo duomenis, nekalbant apie eletronini pasta, tai hostinger.lt tikrai Jums! Jei ne, tai ieskokite kitur! Pagalba klientams irgi tik del akiu. Susisiekti su jais galima tik el.pastu, bet atsakyma galima gauti tik 50 val. begyje. I nusiusta paklausima kodel serveris nepasiekiamas, gavau atsakyma, kad jie patikrino ir serveris jau yra pasiekiamas. Dekui, pats matau... Nieko apie "atsiprasome", apie priezasti ir t.t. O kiek el. laisku buvo negauta per ta laika kol serveris nereagavo. Kam is viso apgaudineti zmones su tokiu servisu?

Jeigu ieškote nemokamų internetinio hostingo paslaugų Lietuvoje - hostinger.lt tikrai Jums! Deja, nemokamoms hostingo paslaugoms klientų aptarnavimo paslaugos šiuo metu neteikiamos. Pagal vartojimo sąlygas, klientams, naudojantiems mokamas paslaugas, teikiama pirmenybė į užklausų atsakymus. Kol klientų aptarnavimo paslaugos buvo teikiamos ir nemokamų paslaugų vartotojams, stengėmės išspręsti visas klientų problemas, tad apgailestaujame, kad net gaunat paslaugą nemokamai, likote nepatenkintas tuo, kad teko palaukti atsakymo. Norint išmėginti mūsų mokamas paslaugas, kviečiame registruotis adresu www.hostinger.com ir patirti visus Premium hostingo teikiamus malonumus.

Jonas 2016-03-14 12:12:41
Nusprendžiau perkelti savo tinklapį į nemokamą hostingą. Patalpinau, praėjus porai dienų panaikino mano paskyrą ir gavau štai tokią žinutę:

"Paskyra ###.96.lt pastoviai sukelia aukštą serverio apkrovimą. Mūsų bendro hostingo serveris nepritaikytas talpinti tokių aktyvių svetainių su tūkstančiais kasdienių lankytojų. Rekomenduojame apsvarstyti VPS arba dedikuoto serverio hostingą."

Visus duomenis sunaikino, be galimybės atgauti. Patariu visiem vengti šio hostingo paslaugų.

Dideliems projektams, kuriuose talpinama svarbi informacija, rekomenduojama naudoti TIK mokamą hostingą, teikiantį kas savaitinę ar kasdienę duomenų išsaugojimo garantiją (priklauso nuo pasirinkto plano). Nemokamam hostingui ši paslauga teikiama tik labai ribota. Plačiau pasiskaityti apie teikiamo nemokamo hostingo paslaugų sąlygas kviečiame adresu: http://www.hostinger.lt/salygos.

Mechanikos inzinierius svetaine 2016-04-09 11:43:08
Sveiki visi

Patariu vengti sios imones dingo svetaines duomenis kuria kureme gan ilgai. Pagalbos is ju 0. Prasiau kad padarytu mokama tai sake lietuvoje negalima, tik UK.

Deja, šiuo metu Lietuvoje teikiame tik nemokamas / ribotas hostingo paslaugas, tinkamas pradedantiesiems bei asmenims, turintiems nedidelius internetinius puslapius. Norinčius talpinti didesnes internetines svetaines maloniai kviečiame išmėginti mūsų Premium hostingo paslaugas svetainėje https://www.hostinger.com.

Vytautas 2016-08-01 20:54:42
Tikrai šiai dienai reikia vengti šito hosto. Apie 1.5 metų didelių problemų nebuvo, kol vieną dieną svetainę laikinai užblokavo - dėl mistinio per didelio procesoriaus
apkrovimo (perspėjimų nebuvo, log'ų apie viršijimą nepateikė)... 2 dienos tuščio susirašinėjimo - niekas negali atsakyti kaip svetainę atblokuoti. Viename atsakyme sako - atblokavimas po 24val. Kitame - gali būti, kad atblokuoti negalima. Buvo pasiūlymas pasigerinti planą. Pabadžiau pagerinti planą - pasirodo hostinger.lt mokamų paslaugų neteikia. Neleidžia prieiti nei prie ftp, nei prie sql, kad galėtum pasiimti paskutinius duomenis.
Šiai dienai šiame hoste tiek patikimumas, tiek palaikymas nulinis. Bent reklamoje galėtų perspėti - kad tai spąstai, kurie bet kada gali suveikti.
Dar vienas dalykas - blokuota svetainė neduoda informacijos - kad ji blokuota, o nukreipia i hostinger.lt t.y. jūsų blokuota svetainė tampa kaip ir hostinger.lt reklama. T.y. adrese rodo 404 klaidą, bet atidaro hostiger.lt
Laba diena Vytautai,

Deja, bet jau apie 2 metus mokamų paslaugų Lietuvoje neteikiame. Jūsų naudotos nemokamos hostingo paslaugos yra ribotos ir tinkamos pradedantiesiems bei nedidelių internetinių projektų savininkams.
Kiekvienas vartotojas pasirinkęs mūsų NEMOKAMAS paslaugas sutinka su sutarties sąlygomis, skirtomis nemokamo hostingo vartotojams, kuriose aiškiai nurodoma, kad: “Hostinger.lt neprisiims atsakomybės už jokias nemokamas savo paslaugas. Mes turime teisę bet kuriuo metu nutraukti savo nemokamos paslaugos tiekimą ir mes nebūsime atsakingi už jokius prarastus ar sugadintus duomenis (kas gali atsitikti dėl sistemos gedimo, saugumo spragos ar kieto disko gedimo)”. Taigi, vartotojas, pasirinkęs mūsų nemokamas paslaugas, yra visiškai atsakingas už savo duomenis (ir jų praradimo atveju). Daugiau informacijos: http://www.hostinger.lt/salygos.

Tomas 2017-01-02 13:18:37
Pervedi pinigus plano neleidžia užsakyti.Į pagalbos žinutes neatrašinėja.
Laba diena Tomai,

Pagal pateiktą informaciją, deja, negalime identifikuoti jūsų vartotojo ir turimų nusiskundimų. Situaciją prašome išsamiau išdėstyti el. paštu support@hostinger.com, siekiant išvengti tolimesnių nesusipratimų.
Taip pat norėtume pabrėžti, kad Lietuvoje teikiame tik nemokamas / ribotas hostingo paslaugas, kurioms klientų aptarnavimo skyriaus paslaugos neteikiamos.

Atsiprašome už patirtus nepatogumus.
Hostinger

Noriu pasidalinti savo patirtimi apie darbą Hostinger kompanijoje. Nemažai metų esu gyvenus UK ir grįžau į gimtinę tik prieš keliatą mėnesių, tačiau negaliu atsidžiaugti, jog pasisekė prisijungti prie Hostinger'io komandos. Tokia darbo atmosfera, požiūris į darbuotoją ir modernus ofisas, manau, yra tikra atgaiva Lietuvos rinkoje.

Aplink mane - savo darbą puikiai išmanantis ir nuolat tobulėjantis kolektyvas.
Tik pradėjus dirbti čia, nustojau gręžiotis atgal! :)
Hostinger paslaugomis naudojuosi jau keleta metu. Pradzioje naudojausi nemokamu planu, taciau, kai nusipirkau mokama plana, mano gyvenimas nusvito kitomis spalvomis. Klientu aptarnavimas mokantiems klientams tiesiog SUPER, rekomenduoju!!
Vienos geriausių prieglobos įmonių, kurias teko naudoti. Kaina nesikandžioja ir klientų aptarnavimo skyrius dirba greitai ir profesionaliai. Rekomenduoju.
Prieš keletą metų atradau šią hostingo įmonę ir vis dar negaliu atsidžiaugti Lietuvių gebėjimu kurti kokybiškas paslaugas.
Drąsiai galiu rekomenduoti visiems, ieškantiems kokybiškų paslaugų už prieinamą kainą.
http://manohost.lt 1 GB Vietos Serveryje NERIBOTAS Srautas 15 POP E-Mail ID 99.9% Pasiekiamumo GARANTAS
1 Paspaudimas Scriptui Idiegti
Pervedi pinigus plano neleidžia užsakyti.Į pagalbos žinutes neatrašinėja.
Mechanikos inzinierius svetaine
2016-04-09 11:43:08 IP 78.63.247.204
Sveiki visi

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kauno sporto halėje pradedami rekonstrukcijos darbai
Kauno sporto halėje pradedami rekonstrukcijos darbai 05-24 07:33
Istorinio Kauno pastato — Kauno sporto halės rekonstrukciją vykdantys rangovai – bendrovė "Versina" pirmadienį pradės realius darbus.
VŽ paaiškina: kokias galias turi Lietuvos prezidentas
VŽ paaiškina: kokias galias turi Lietuvos prezidentas 05-24 06:55
Anot teisės ekspertų, Lietuva galėtų būti apibūdinta kaip parlamentinė respublika su tam tikrais pusiau prezidentizmo bruožais. Tad prezidento galios Lietuvoje yra gerokai ribotos ir politiniai...
Linas Strėlis skųs Lietuvos banko jam skirtą 200.000 Eur baudą
Linas Strėlis skųs Lietuvos banko jam skirtą 200.000 Eur baudą 05-24 06:51
Linas Strėlis, AB Vilkyškių pieninė ir žemės ūkio investicijų bendrovės "Auga Group" valdybų narys ketina skųsti teismui Lietuvos banko skirtą 200.000 Eur baudą.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Intel 44,53 +1,20%
Coca-Cola 49,85 +0,40%