Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Google Lithuania, UAB

Atsiliepimai apie Google Lithuania, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Google Lithuania, UAB

TRIS KARTUS RAŠEME PAKLAUSIMĄ TRIS KARTUS GAVOME PATVIRTINIMĄ KAD LAIŠKAS IŠSIŪSTAS ADRESU PUŠYNO 1 PALANGA TAČIAU ŠVENTOSIOS PAŠTO DARBUOTOJAI PATVIRTINO KAD NĖRA GAVĘ NĖ VINO LAIŠKAO
Neteisingai nurodyta poilsio namelių Pušyno 1, palanga vieta, pataisyti neina
Ar galite pašalinti šitas kvailas reklamas iš YouTube puslapio.
Vakar, t.y. Liepos 20 dieną be mano žinios buvo nurašyta 39, 99 euro sąskaita iš mobiliojo operatoriaus, taip google neteisėtai pasisavino pinigus.
Rolandas 2020-06-16 11:19:33
Sveiki. Noriu paklausti, uz ka ir uz kokias paslaugas man yra kas menesi net po du kartus nuskaiciuojami pinigai is google play. Dazniausiai 7.99€, ir tai vyksta tiktai naktimis. Nei pats nei kazkokie vaikai nieko neperka per google play ir nieko nera uzsiprenumerave. Laukiu PAAISKINIMO. Cia vienas is nuskaiciavimu "PIRKINYS 5167932006704698 2020.06.06 12.99 EUR (980977) GOOGLE *Google Play Ap SW1W 9TQ g.co/helppay#"
Sveiki Rolandai. Ar atradote kodel jums nuimami pinigais is saskaitos? Nes pas mane ta pati problema. Nurasineja tokiu budu kaip ir jums, kiekviena karta vis skirtingai. Gal galesit aprasyti, pavyko Jums ka padaryt, ar issiaiskinti
Margarita Budrikiene
2021-05-25 22:39:08 IP 2agastbu
Labas turiu problema įsilaužė į el paštą ir keičia slaptažodžius padėkite
Renata 2021-02-23 14:45:51
Sveiki. Nesuprantu kas darosi, pastoviai google play nuskaičiuoja nuo sąskaitos pinigus.
Sveika Renata, ne tau vienai. Ar kazkaip susitvarkiai? Jeigu galvoji kazkur kreiptis prisidesiu ir as!!! Vagia be sazines grauzaties!!!
Migracijos departamento Kauno skyrius
2021-04-07 16:17:20 IP 5juc09f7
Sveiki, suvedus duomenis google paieškoje nurodomas neteisingas telefonas (Migracijos departamento kauno skyrius).
Kažkodėl nurodytas klientės asmeninis telefono numeris o turėtų būti nurodytas 87076700. Prašome panaikinti anksčiau nurodytą telefoną.

Perduokit YouTubui, kad 2020 JAV Prezidento rinkimai buvo suklastoti. Pasirodo, kad jie to nežino.

Ačiū.
Leopoldas Stanevičius
2020-12-10 11:56:13 IP 4ljjatf
Na niekaip man GoOGLIS NELEIDŽIA GAUTI PASKYROS, O TURĖČIAU ŠIANDIEN GAUTI SVARBIŲ PRANEŠIMŲ.tAD KĄ DARYTI PAGALIAU?
Radau skelbimą, kad Google Lithuania ieško darbuotojo.
Pamaniau, oho, gal ir gera galimybė.
Pagooglinau.
Bet CV nesiunčiau.
Po keletos dienų susisiekia su manimi Google Lithuania darbuotojas ir sako - prašom ateit į darbo pokalbį. Sakau, bet kad aš neaplikavau. Sako, tai mums ir nereik jokių CV siųst, mes ir taip viską žinom.
Rimas 2020-09-10 17:54:38
Sveiki, kokiu el paštu rašėte googl'ui? Mums panaši situacija.
Nerandu jokiu adresu, neimano. A juos cia pagaut, cia jau skaitos kad gaudyk veja laukuos, o bankas irgi atsifutbolina tipo jei jau davei korteles duomenjs pats tai pats ir kapstykis
Andrius 2020-09-10 16:48:32
Man google play automatiskai nuskaitineja pinigus tris menesius, susidare suma apie 800 euru, bandau skambint i banka sako pirma kreipkites i goofle bet kad neimanoma susisiekt su jais, sako turit turet irodyma kad raset i google jei jie neatraso tada skambini i banka ir su irodymais jie jau tvarkosi patys, kas ka galit patart?
Sveiki, kokiu el paštu rašėte googl'ui? Mums panaši situacija.
Vaidotas 2020-05-30 19:54:49
Pacia programele google ir google play esu patenkintas. Tik nutiko lb nemalonus dalykas padarius pirkima google play pradejo dingti pinigai is korteles kasdien rodoma kad ji nusiskaiciuoja ir niekaip negaliu to sustabdyti, susisiekti ir neiseina nei tel., nei i el.pasta atsakymo nera. Neisivaizduoju ka da daryti, nes yra pikta jog paslaugos neperku, o pinigus prarandu.
Eini i banka ir pasakai problema uzpildysi blanka uz neteisetai nuskaiciuojamus pinigus ir tau juos grazins. Man buvo tokia pat beda as nieko nelaukus nuejau ir sutvarke ir pinigus grazino. Sake cia daznas atvejis. Su google neimanoma susisiekti.
Sveiki, kada Lietuvoje pradės veikti Google Pay, kiek girdėjau labai patogus mokėjimo būdas.
swedbank 2016-06-15 13:32:15
I ka kreiptis del neteiseto pinigu nuskaitymo is swedbank saskaitos per google 2016.06.13 4.99 EUR (170885) GOOGLE *Supercell SW1W 9TQ g.co/payhelp?
Laba diena, patarčiau pažiurėti savo vaikų telefonus. Nes supercell yra Suomijos žaidimų kompanija. Įtariu kad jūsu vaikai pirkosi žaidimo valiutas. Jei norit, kooperuokites į policiją, banką ar net televiziją, internetą.
Kada Lietuvoje atsiras Google Pay?
Gal galėtumėte panaikinti Lietuvai Google Pay sankcijas, ir leisti atsisiųsti šį app'są. Išties būtų naudinga, nes Apple Pay veikia Lietuvoje, o jūs-ne!
Klaipėdai rūpi
2020-04-09 18:33:11 IP 2i24rm3t
Ar google mūsų šalyje turi padorumo ir suvokia kas yra verslo etika? Man gėda, kad "`tokie gigantai" šitaip elgiasi su visuomene - gal reikėtų turėt bent kokį "filtrą" prieš skelbiant informaciją visuomenei!
Internetu susipažinau su tokiu vyriškiu. Sako atseit verslininkas pasiturintis ir t.t. Sako davai susitinkam. Aš sakau ką žinau gal tu koks maniakas, parašyk vardą pavardę adresą kad jei ką artimieji žinotų. Parašė adresą, rajonas geras, bet pažiūrų per Google Stret viu, o ten stovi baisi sukiužus troba, kieme vištos vaikšto, ant virvės sudžiauti triusikai kaba. Galvoju joooo..... aiškus tu verslininkas. Sakau soriukas bet nesusitiksim. Ilgai klausinėjo dėl ko, kad atstotų parašiau, dėl to, kad susmirdusioj troboje gyveni. O tada jis man parašo kad džiaugiasi jog pamatė mano tikrą veidą ir atsiunčia savo namo nuotrauką. Pasirodo googlej senos 2012 metų nuotraukos. Ta trobą jis nupirko nugriovė, o vietoj jos pasistatė naują didelį prabangų namą. Kodėl klaidinat rodydami senas nuotraukas? Kodėl svetimą laimę griaunat?
Per google ieškojau delikačių vaizdų kai buvau vienas namuose, o žmona buvo ligoninėje. Baigęs darbą puslapį uždariau. Dabar atsidares Chrome matau, kad sumažinta to puslapio kopija yra visada rodoma pačiame pirmame lange, o paspaudus ant jos atsidaro ypatingai nešvankūs ir garbę bei orummą žeidžiantys vaizdai. Reikalauju atvykti adresu Muravos kaimas, Malūno gatvė 8 ir išnaikinti šiuos pasibaisėtinus vaizdus nedesiant. Lausiu Jūsų atstovų namuose šiandien nuo 17 iki 20 val, nes rytoj iš ligoninės grįžta žmona. Nertvykūs Jums ir žmonai radūs tas nešvankybes mano kompiuteryje būsiu priverstas į tesimą ir reikalusiu milijardų už moralinę žalą.
Gerbiamieji, su kinietiškom prekėm gausim ir "Korona" virusą ir lietuvių kaip nebūta.
Nepirkite zaidimu Google play Nes prarasite pinigus jie parduoda neveikiancias programos ir negrazina pinigu siuncia pas gamintoja o tas siuncia atgal, o jus liekat kvailio vietoj!!!!!!!!!
Vakar pirkau Per jusu parduotuve "Call Of Atlantis" ir sumokejau 3.60 euro. Taciau ji neveikia, tai pasiticiojimas, ismeciau pinigus, Noriu atsakymo, Nes tai Ne pirmas kartas. Nei pinigu, Nei programos!

man dingo internetas ir dėl to negaliu naudotis jūsų paieška (rašau iš kaimyno), prašau kuo skubiau išspręsti.
Renaldas augutavicius
2019-12-20 17:30:53 IP 28m82iq7
Isijungus maps ir ivedus norima vietove vietoj nuorodos Vykti pastoviai kaba yandex ir bolt kuriu neimano panaikint.
Sveiki. Yra beda del slaptazodzio priminimo. Pamirsome ADS paskyros slaptazodi. Visi budai prisijungti ir siusti slaptazodzio priminimus veda prie veiksmu kartojimo is naujo. Negalime tvarkytis paskyru ir mokejimu. Prasau kuo skubiau susisiekti.
Man niekaip nepavyksta pakeisti gmail paskyros vardo. Bandžiau įvairius metodus, pakeičiau ir visos google paskyros vardą, atrodo, pasikeičia, bet kai užvedu pelytę virš savo piktogramos rodo senąjį vardą. Žmonėms, kuriems siunčiu laišką pirmą kartą, rodo naują vardą, tačiau seniems adresatams vardas nepasikeičia. Ar čia sistemos klaida ar galiu kažką padaryti?
Mano Vardas 2019-02-13 20:44:34
Kas cia atejo paziureja Demiko video? XD
Aš :D
Kodėl įvedus paiešką taksi kaune išmeta tokias kaip etransportas ar opti taksi.Nemaišykite tai nėra taksi įmonės.Neklaidinkit žmonių jei žmogus jieško taksi automobilio tai jam reikia taksi.O ne kažkokio pavėžėjo kuris nekalba lietuviškai ir nepažįsta miesto.Už prekinio ženklo nusisavinima numatoma administracinė bauda.
Sveiki, buvo nulauzta google paskira ir buvo uzrekistruota kortele, ir is korteles buvo pavogti pinigai, kur kreiptys kad atgauti pinigus?
Prasau pasalinti melagingus atsiliepimus kurie buvo parasyti apie muravsku pirtys skirtingais vardais pries meniasi. Visi parasyti atsiliepimai 3_5 dienu biegyje. Prasome su manimi susisegti. Arba parasykite savo tel nr.
Kaip pasalinti komentara neatitinkati realybes, zeminanti tavo garbe ir oruma?
nusipirkau google home bet yra tik anglu kalba o lietuviu nera kaip man ja suprast? ta moteriske tik angliskai kazka plepa ir viskas padarykit lietuviu kalba arba grazinkit pinigus
cia pzdc yra, ka jie ivaidina. kaip man dbbr jaustis reik kai sitraip su zmougum elgemasi. reiaklauju kad visi duomenys butu istrinti nes dbr tai nx yra.
aciu pagarbiai
Justas mendelejevas
Aš nežinau, kaip jums paaiškinti, kad jūs nustotumėt mane kamuoti su tais savo kodais siunčiamais į mano mobilų telefoną KIEKVIENĄ KARTĄ, kai tik aš noriu prisijungti prie savo e. pašto. Man nereikia jokių papildomų saugos kodų, aš TURIU PRISIJUNGIMO SLAPTAŽODĮ ir man jo pakanka. Jei jūs geros valios žmonės, nustokite kamuoti mane su tais savo saugos kodais, siunčiamais į mano mobilų, nustokite mane kamuoti su visokiais perspėjimais, kad kažkas prisijungė. Tai aš, Reda Vaitkutė, naudojuosi savo el. paštu. Anksčiau (prieš kokį mėn.) dar buvo įmanoma naudotis savo e.paštu, dabar visiškai nebeįmanoma - jūs tiesiog mane terorizuojate su tais savo nesibaigiančiais kodais, neatitinkančiais realybės įspėjimais ir t.t. Aš dar kartą paaiškinu jums situaciją. PIRMA, aš neturiu savo personalinio kompiuterio, jungiuosi prie savo pašto iš įvairių viešų prieigų: bibliotekų, autobusų, kartais užsienyje; ANTRA, aš neturiu išmaniojo telefono, o naudojuosi paprastu darbiniu, kuris man nepriklauso ir kurio numerį greitu laiku vėl keisiu. Atstokite nuo manęs: man nereikia jokios papildomos apsaugos, nes e.pašte nelaikau jokios slaptos informacijos, kuriai būtų reikalinga papildoma apsauga. AR JŪS SUPRANTATE? Tai jau desperatiškas šauksmas - duokite man ramiai gyventi IR NEKENKITE MANO SVEIKATAI, kad galėčiau normaliai jungtis prie savo e. pašto VIEN PER SAVO SLAPTAŽODĮ bet kuriame pasaulio kampelyje. Jei jūs sveiko proto (o ne robotai) jūs turėtumėt suprasti problemą.
Reda Vaitkutė
Marius 2017-11-11 18:34:01
Nebūsiu originalus, komentatorius Milda jau tai pastebėjo. Žmonės, nesikraustykit iš proto! Čia yra rekvizitai.lt interneto puslapis, kuriame yra pateikiama informacija TIK apie Lietuvos Respublikoje registruotas įmones: koks adresas, kas vadovas, kokios skolos Sodrai ir panašiai t.y. pateikiami rekvizitai ir truputėlis viešosios finansinės informacijos. Dėl dingusių pinigų iš Google Play kreipkitės į patį Google, greičiau kad į Google Europe, nes spėju, kad mokėjimų sistema visoje Europos Sąjungoje yra unifikuota ir Lietuvoje veikianti viso labo 5 darbuotojų komanda, spėju, apskritai su mokėjimais yra niekaip nesusijusi. Ir tuo labiau neskaito komentarų po atsiliepimais. Ieškokite elektroninio pašto savo Google paskyroje kur būtų galima kreiptis, turėtų būti support@google ar panašiai. Arba rašykite komentarą po programėlės atsiliepimais prisijungę prie Google Play paskyros. Galite rašyti lietuviškai ir taip įspėti kitus vartotojus kad nediegtų šios programėlės, nes Google Play rodo tik tos šalies vartotojų komentarus. Dėl ištrintų laiškų, tai žmonės jūs pirma pagalvokite ką rašote? Nejau norite kad elektronio pašto paslaugą teikiančios kompanijos dar saugotų ir jūsų ištrintus laiškus? Čia jau kaip su paprastu laišku, jei jau pats suplėšei paprastą popierinį laišką ir dar išvalei šiukšlių dėžę - tai pats ir kaltas.
Siaip saugo. Buvo atvejis, kad is ggogle disko istryniau svarbu dokumenta ir paskambinus tiesiai i google kompanija, pasakius visa reikiama informacija, faila atkure akimirksniu. Ir net buvau maloniai nustebes, nes ipusejus pokalbiui nutruko rysys, del nepakankamu lesu saskaitoje (visgi, skambinau i amerika ir minutes kaina buvo ne centai) darbuotojas iskart atskambino. O cia kas raso komentarus su ivairiais prasymais, tai akivaizdziai nlb supranta kaip veikia komunikavimas su google del iskilusiu problemu :D :D :D
cia linkas jei kas dar nemate
Kas cia atejo paziureja Demiko video? XD
sveki pavoge mano gmaila fox.wieris@gmail.com kaip ji galima atgauti skubiai reikia.
Sveiki, Google vardu gavau tokį laišką. Kas tai?
OGLE NEW YEAR REWARD"

We wish to congratulate you on this note, for being part of our selected winners in our just concluded internal promotion draw this year, this promotion was set-up to encourage the active users of the Google search engine and the Google ancillary services.

Hence we do believe with your winning prize, you will continue to be an active patronage to the Google search engine and services. Google is now the biggest search engine worldwide and in an effort to make sure that it remains the most widely used search engine, we ran an online e-mail beta draw which your email address won Nine Hundred and Fifty Thousand Great British Pounds Sterling (950, 000.00). We wish to formally announce to you that you have successfully passed the requirements, statutory obligations, verifications, validations and satisfactory report test conducted for all online winners.

A winning check will be issued in your name by Google Promotion Award, for the sum of Nine Hundred and Fifty Thousand Great British Pounds Sterling (950, 000.00) and also a certificate of prize claims will be sent alongside your winning check cashable at any bank.

You are advised to contact the assigned Google Program Administrator/Coordinator with the following details to avoid unnecessary delay and complications:

VERIFICATION AND FUNDS RELEASE FORM

(1) Your Contact Address/Private Email Address
(2) Your Tel/Fax Numbers
(3) Your Nationality/Country
(4) Your Full Name
(5) Occupation/Company
(6) Age/Gender
(7) Ever Won An Online Lottery?
(8) Comments About Google

Jeffrey Dean - Google Senior Fellow (Program Administrator/Coordinator)
Email: jeffreydean111@yandex.com
Tel: 00 44 970 165

Google values your right to privacy! Your information is 100% secured and will be used exclusively for the purpose of this award only.

The Google Promotion Award Team has discovered a huge number of double claims due to winners informing close friends relatives and third parties about their winning and also sharing their pin numbers. As a result of this, these friends try to claim the lottery on behalf of the real winners. The Google Promotion Award Team has reached a decision from its headquarters that any double claim discovered by the Lottery Board will result to the canceling of that particular winning, leading to a loss for both the double claimer and the real winner, as it is taken that the real winner was the informer to the double claimer about the lottery. So you are hereby strongly advised once more to keep your winnings strictly confidential until you claim your prize.

Congratulations from the Staffs & Members of the Google interactive Lotteries Board Commission.

Yours faithfully,

Sundar Pichai
Chief Executive Officer of Google
Let me Google that for you
2018-12-24 16:31:50 IP 5f4son1p
Jolita 2018-12-07 14:27:07

Prašau informuoti kur kreiptis dėl klaidinančios ir tikrovės neatitinkančios informacijos google.lt panaikinimo.
Dėkoju už atsakymą.
Kaip susisiekti su Google informaciją rasite čia:

Teisiniais klausimais, kaip pvz. Google paieškos nuorodų į informaciją panaikinimas, reikėtų kreiptis į Google Inc., kuri valdo visas paslaugas. Vietiniai ofisai nevaldo Google.com, Google.lt, YouTube, Gmail, Google Doc, Google Play ar bet kokių kitų Google tinklapių ir paslaugų, tad neturi nei techninių, nei teisinių galimybių padėti ir kreiptis į vietinį ofisą yra beprasmiška. Tai galioja ir teikiant skundus, reikalaujant gražinti pinigus ir pan. Tokiais atvejais reikia persiųsti oficialius dokumentus (paprastai teismo nutarimus, prokuratūros reikalavimus pateikti informaciją, etc.), geriausia išverstus į anglų kalbą ir patvirtintus notaro, šiuo adresu:

attn: Legal department
Google Inc.
1600 Amphitheatre Pkwy
Mountain View, CA 94043, USA

Dėkoju už atsakymą.
Milda 2017-06-22 16:47:07
Aš meldžiu Darviną, kad visi šitie komentarai būtų parašyti interneto trolių, nes jei ne - man baisu dėl LT ateities. Negi žmonės tikrai galvoja, kad google darbuotojai skaito komentarus rekvizituose?????
Turit melst Dievo, Darvinas nepadės
Audrius 2017-03-20 15:13:53
klausimas: ar galiu vienu ar keliais veiksmais nuzymeti daug laisku ir persiusti juos vienu kartu i kita el. pasto dezute?
Tikslas - vietos atlaisvinimas.
Aciu..
Sveiki, manau padetu, jei laiskus atsispausdintumet. Vietos daug labiau atlaisvetu
sveiki, sunus per google play uzsisake kazkiokia programa ir gavau saskaita didele kur tureciau kreiptis su prasymu kad anuliotu susikaupusia saskaita.aciu

White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Adresas: Sandraugos g. 18, LT-52100 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą: Automobilių apklijavimas Vitrinų apipavidalinimas Tūrinių raidžių, šviesdėžių...
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

"Akropolis Group" pirmojo pusmečio pajamos siekė 36 mln. Eur
"Akropolis Group" pirmojo pusmečio pajamos siekė 36 mln. Eur 09-27 20:49
Prekybos ir pramogų centrų plėtros ir valdymo bendrovė "Akropolis Group" pirmąjį 2021-ųjų pusmetį gavo 36 mln. Eur pajamų ir uždirbo 27 mln. Eur pelno prieš mokesčius, palūkanas, nusidėvėjimą ir...
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su "Gazprom"
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su "Gazprom" 09-27 20:37
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su Rusijos dujų milžine "Gazprom", o dokumento pasirašymo ceremoniją tiesiogiai transliavo Vengrijos vyriausybė.
LB patvirtino Šiaulių banko 250 mln. Eur obligacijų prospektą
LB patvirtino Šiaulių banko 250 mln. Eur obligacijų prospektą 09-27 20:24
Lietuvos bankas pirmadienį patvirtino Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) bei vietos akcininkų valdomo Šiaulių banko 250 mln. Eur vidutinės trukmės obligacijų prospektą dėl šių...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%