Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Google Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Google Lithuania

Atsiliepimai apie Google Lithuania, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Google Lithuania, UAB

nusipirkau google home bet yra tik anglu kalba o lietuviu nera kaip man ja suprast? ta moteriske tik angliskai kazka plepa ir viskas padarykit lietuviu kalba arba grazinkit pinigus
Sveiki kaip galiu kuo greičiau ištrinti komentarą
cia pzdc yra, ka jie ivaidina. kaip man dbbr jaustis reik kai sitraip su zmougum elgemasi. reiaklauju kad visi duomenys butu istrinti nes dbr tai nx yra.
aciu pagarbiai
Justas mendelejevas
www.mu-kaimas.lt - Serverio atidarymas balandžio 26!!
Aš nežinau, kaip jums paaiškinti, kad jūs nustotumėt mane kamuoti su tais savo kodais siunčiamais į mano mobilų telefoną KIEKVIENĄ KARTĄ, kai tik aš noriu prisijungti prie savo e. pašto. Man nereikia jokių papildomų saugos kodų, aš TURIU PRISIJUNGIMO SLAPTAŽODĮ ir man jo pakanka. Jei jūs geros valios žmonės, nustokite kamuoti mane su tais savo saugos kodais, siunčiamais į mano mobilų, nustokite mane kamuoti su visokiais perspėjimais, kad kažkas prisijungė. Tai aš, Reda Vaitkutė, naudojuosi savo el. paštu. Anksčiau (prieš kokį mėn.) dar buvo įmanoma naudotis savo e.paštu, dabar visiškai nebeįmanoma - jūs tiesiog mane terorizuojate su tais savo nesibaigiančiais kodais, neatitinkančiais realybės įspėjimais ir t.t. Aš dar kartą paaiškinu jums situaciją. PIRMA, aš neturiu savo personalinio kompiuterio, jungiuosi prie savo pašto iš įvairių viešų prieigų: bibliotekų, autobusų, kartais užsienyje; ANTRA, aš neturiu išmaniojo telefono, o naudojuosi paprastu darbiniu, kuris man nepriklauso ir kurio numerį greitu laiku vėl keisiu. Atstokite nuo manęs: man nereikia jokios papildomos apsaugos, nes e.pašte nelaikau jokios slaptos informacijos, kuriai būtų reikalinga papildoma apsauga. AR JŪS SUPRANTATE? Tai jau desperatiškas šauksmas - duokite man ramiai gyventi IR NEKENKITE MANO SVEIKATAI, kad galėčiau normaliai jungtis prie savo e. pašto VIEN PER SAVO SLAPTAŽODĮ bet kuriame pasaulio kampelyje. Jei jūs sveiko proto (o ne robotai) jūs turėtumėt suprasti problemą.
Reda Vaitkutė
DeMiko???????????????????
Marius 2017-11-11 18:34:01
Nebūsiu originalus, komentatorius Milda jau tai pastebėjo. Žmonės, nesikraustykit iš proto! Čia yra rekvizitai.lt interneto puslapis, kuriame yra pateikiama informacija TIK apie Lietuvos Respublikoje registruotas įmones: koks adresas, kas vadovas, kokios skolos Sodrai ir panašiai t.y. pateikiami rekvizitai ir truputėlis viešosios finansinės informacijos. Dėl dingusių pinigų iš Google Play kreipkitės į patį Google, greičiau kad į Google Europe, nes spėju, kad mokėjimų sistema visoje Europos Sąjungoje yra unifikuota ir Lietuvoje veikianti viso labo 5 darbuotojų komanda, spėju, apskritai su mokėjimais yra niekaip nesusijusi. Ir tuo labiau neskaito komentarų po atsiliepimais. Ieškokite elektroninio pašto savo Google paskyroje kur būtų galima kreiptis, turėtų būti support@google ar panašiai. Arba rašykite komentarą po programėlės atsiliepimais prisijungę prie Google Play paskyros. Galite rašyti lietuviškai ir taip įspėti kitus vartotojus kad nediegtų šios programėlės, nes Google Play rodo tik tos šalies vartotojų komentarus. Dėl ištrintų laiškų, tai žmonės jūs pirma pagalvokite ką rašote? Nejau norite kad elektronio pašto paslaugą teikiančios kompanijos dar saugotų ir jūsų ištrintus laiškus? Čia jau kaip su paprastu laišku, jei jau pats suplėšei paprastą popierinį laišką ir dar išvalei šiukšlių dėžę - tai pats ir kaltas.
Siaip saugo. Buvo atvejis, kad is ggogle disko istryniau svarbu dokumenta ir paskambinus tiesiai i google kompanija, pasakius visa reikiama informacija, faila atkure akimirksniu. Ir net buvau maloniai nustebes, nes ipusejus pokalbiui nutruko rysys, del nepakankamu lesu saskaitoje (visgi, skambinau i amerika ir minutes kaina buvo ne centai) darbuotojas iskart atskambino. O cia kas raso komentarus su ivairiais prasymais, tai akivaizdziai nlb supranta kaip veikia komunikavimas su google del iskilusiu problemu :D :D :D
cia linkas jei kas dar nemate
Kas cia atejo paziureja Demiko video? XD
sveki pavoge mano gmaila fox.wieris@gmail.com kaip ji galima atgauti skubiai reikia.
Sveiki, Google vardu gavau tokį laišką. Kas tai?
OGLE NEW YEAR REWARD"

We wish to congratulate you on this note, for being part of our selected winners in our just concluded internal promotion draw this year, this promotion was set-up to encourage the active users of the Google search engine and the Google ancillary services.

Hence we do believe with your winning prize, you will continue to be an active patronage to the Google search engine and services. Google is now the biggest search engine worldwide and in an effort to make sure that it remains the most widely used search engine, we ran an online e-mail beta draw which your email address won Nine Hundred and Fifty Thousand Great British Pounds Sterling (950, 000.00). We wish to formally announce to you that you have successfully passed the requirements, statutory obligations, verifications, validations and satisfactory report test conducted for all online winners.

A winning check will be issued in your name by Google Promotion Award, for the sum of Nine Hundred and Fifty Thousand Great British Pounds Sterling (950, 000.00) and also a certificate of prize claims will be sent alongside your winning check cashable at any bank.

You are advised to contact the assigned Google Program Administrator/Coordinator with the following details to avoid unnecessary delay and complications:

VERIFICATION AND FUNDS RELEASE FORM

(1) Your Contact Address/Private Email Address
(2) Your Tel/Fax Numbers
(3) Your Nationality/Country
(4) Your Full Name
(5) Occupation/Company
(6) Age/Gender
(7) Ever Won An Online Lottery?
(8) Comments About Google

Jeffrey Dean - Google Senior Fellow (Program Administrator/Coordinator)
Email: jeffreydean111@yandex.com
Tel: 00 44 970 165

Google values your right to privacy! Your information is 100% secured and will be used exclusively for the purpose of this award only.

The Google Promotion Award Team has discovered a huge number of double claims due to winners informing close friends relatives and third parties about their winning and also sharing their pin numbers. As a result of this, these friends try to claim the lottery on behalf of the real winners. The Google Promotion Award Team has reached a decision from its headquarters that any double claim discovered by the Lottery Board will result to the canceling of that particular winning, leading to a loss for both the double claimer and the real winner, as it is taken that the real winner was the informer to the double claimer about the lottery. So you are hereby strongly advised once more to keep your winnings strictly confidential until you claim your prize.

Congratulations from the Staffs & Members of the Google interactive Lotteries Board Commission.

Yours faithfully,

Sundar Pichai
Chief Executive Officer of Google
Let me Google that for you
2018-12-24 16:31:50 IP 188.69.207.97
Jolita 2018-12-07 14:27:07

Prašau informuoti kur kreiptis dėl klaidinančios ir tikrovės neatitinkančios informacijos google.lt panaikinimo.
Dėkoju už atsakymą.
Kaip susisiekti su Google informaciją rasite čia:

Teisiniais klausimais, kaip pvz. Google paieškos nuorodų į informaciją panaikinimas, reikėtų kreiptis į Google Inc., kuri valdo visas paslaugas. Vietiniai ofisai nevaldo Google.com, Google.lt, YouTube, Gmail, Google Doc, Google Play ar bet kokių kitų Google tinklapių ir paslaugų, tad neturi nei techninių, nei teisinių galimybių padėti ir kreiptis į vietinį ofisą yra beprasmiška. Tai galioja ir teikiant skundus, reikalaujant gražinti pinigus ir pan. Tokiais atvejais reikia persiųsti oficialius dokumentus (paprastai teismo nutarimus, prokuratūros reikalavimus pateikti informaciją, etc.), geriausia išverstus į anglų kalbą ir patvirtintus notaro, šiuo adresu:

attn: Legal department
Google Inc.
1600 Amphitheatre Pkwy
Mountain View, CA 94043, USA

Dėkoju už atsakymą.
Milda 2017-06-22 16:47:07
Aš meldžiu Darviną, kad visi šitie komentarai būtų parašyti interneto trolių, nes jei ne - man baisu dėl LT ateities. Negi žmonės tikrai galvoja, kad google darbuotojai skaito komentarus rekvizituose?????
Turit melst Dievo, Darvinas nepadės
Audrius 2017-03-20 15:13:53
klausimas: ar galiu vienu ar keliais veiksmais nuzymeti daug laisku ir persiusti juos vienu kartu i kita el. pasto dezute?
Tikslas - vietos atlaisvinimas.
Aciu..
Sveiki, manau padetu, jei laiskus atsispausdintumet. Vietos daug labiau atlaisvetu
sveiki, sunus per google play uzsisake kazkiokia programa ir gavau saskaita didele kur tureciau kreiptis su prasymu kad anuliotu susikaupusia saskaita.aciu
Sveiki. Kreipiuosi i Googles atstovus Lietuvoje. Kada Google įtrauks Lietuvą i "normaliu" šalių sąrašą? Neįmanoma atsisiųsti daugybė programu, neįmanoma papildyti googles play sąskaitą su kodu.. Kada dings šalies apribojimai?
Šmirinėjimas po žmogaus praeitį yra šlykštus ir nežmogiškas poelgis.tai reiškia ten google tokie visi ir sėdite-nevispročiai
Suvedus mano duomenis google vis dar meta straipsnį apie mane.straipsnis 2001 metu ir jis nėra iš maloniausių, tai liūdna praeitis.bet jeigu man teistumas išnykęs kokią google teisr turi skelbti tokį straipsnį???!!!ar tai nepažeidžia mano kaip žmogaus teisių!!!.reikalauju straipsnį ištrinti
Svarstau gal rudenį įsigyti Pixel 3 telefoną. Suprantu, kad Lietuvoje oficialios parduotuvės nėra, ir kaip daugelį atbaido serviso nebuvimas, bet vis tik, gal galite patarti, kur geriausia pirkti, kad nelikti iš viso be serviso sugedus aparatui?
Sveiki, negaliu pabaigti registracijos adwords google, prieš dvi savaites sukurta
Sveiki. Gal galit padėti rasti arba nurodyti kas administruoja puslapi skundai.lt
Ar yra tokia galimybė ištrinti išsiūstą laišką prieš parą? Įvyko nesusipratimas ir ar galima padaryti taip, kad gavėjas negalėtų atidaryti išsiūsto laiško? Ačiū
Gal galite paaiškinti, kokiu būdų iš gmail pašto siunčiami tokio turinio nusikalstami laiškai?: DĖMESIO

TAI yra jūsų ATM grynųjų pinigų kortelės sveikinimai jums negali suprasti, kodėl šį laišką atėjo pas jus. Mes turintys susitikimą per pastaruosius 7 mėnesius, kuris ką tik baigėsi kelias dienas Jungtinių Tautų Komisijos sekretoriui. Bankomato kortelė man pavedė jums, Dr Joseph Mouhnna, iš Togo paprašyti juos išleisti savo ($850, 000.00) (aštuoni šimtai penkiasdešimt tūkstančių JAV dolerių) Bankomato grynais kortelė jums. Parašyti jam per jo

El. paštas: (dr.josephmouhanna05@gmail.com) Tele: +228 9367 4585 ir perduoti informaciją apie jam.

1. vardas ir pavardė
2. savo šalį:
3. pristatymo adreso:
4. jūsų tiesioginis telefonas:
5. Jūsų pareigos:

Pagarbiai.
Ačiū ir lieka błogosławiony.
Ponia Elizabeth Aabbas.

O atsiųstas šis laiškas iš adreso: lilian00abba@gmail.com; on behalf of; mrs.elizabeth abbas [mrs.elizabethabbas700@gmail.com]
Greiciau keiskit ta vadova, nei prisiskambinti eina, nei atsako niekas i uzklausas apie Phishinga, email dubliavima. Konkreciai turiu atveji is keliu Google email eina laiskai i mano Gmail - niekas netvarko???
Rusai uzvalde net serialo negali persijunkt be ju reklamos ir visur kitur kur besijunksi ismeta rusiskas etiketes ar reklamas as suprantu jie turi gerus hakerius ir troliu namus bet tai google nejau negali nieko padaryt ar tiesiog tyngyt uzsiimti tuom. Su pagarba tomas
sveiki sutvarkykit puslapius nieko neimanoma isijungti be rusiskos reklamos ar programos.
sveiki brangus ponai ir ponios, taigi rasau, nes mano kantrybe jau isseko, vadinama naujoji reCAPTCHA saugos programa neveikia, visa dfiena meginu iveikti jos duodamas uzdotis, taciau nieko nepavyksta, nei lietuviu kalba, nei vokieciu kalba nei dar bet kokia kita, zodziu kazkokia nesamone, prasom sutvarkyti arba isjungti sita nesamone. Meginau ir prie koto kompiuterio, niekas nesikeicia, speliok foto, taciau vistiek patikros nepraeisi !!!!!!!!!!
Sveiki, kadangi Jūsų duotas numeris neveikia susisiekti neįmanoma gal pas jus į svečius tiesiai reikia atvykti? gal tuo met kažkas išsisprestu?
Virgilijus Janavičius
2017-11-29 19:39:27 IP 88.222.94.53
Sveiki, nežinau del kokios priežasties Google sandbox nuskaičiuoja iš saskaitos po 3, 59 €, gal galetumėt paaiškinti, kokia tai paslauga, ar pirkinys.Ačiū

Turiu labai nemalonią situaciją. Įvedus pilną mano vardą ir pavardę į GOOGLE paieška išmeta netikrą mano vardu, pavarde sukurtą anketą - puslapį, kuris yra neaktyvus - jo administracija nėra aktyvi taip pat. Tačiau jį rodo pirmame puslapyje, per vidurį. Turiu visus įrodymus, kad tai nėra mano anketa ir tai yra tiesiog šmeižtas apie mane. Ar įmanoma būtų jį nukelti į paskutinius puslapius arba geriausiu atveju ištrynti.
Kristina Vaitkiene
2017-10-10 16:03:09 IP 79.160.2.94
Sveiki, uz mane istryne labai svarbius el pasto laiskus, irodancius mano nekaltuma byloje, je buvo pasalinti ir is siuksliadezes, nejau nera jokiu serveriu, kuriuose butu kazkas uzfiksuota ir butu imanoma susigrazinti reikiama info?
Gabriele 2016-03-27 23:55:24
Man google yra puikus dalykas. Bet štai kiek kartų bandau susikurti paskyrą google play man atmeta. Prašau tai sutvarkyti!
Kodėl?
Ausra 2017-06-26 13:00:05
sveiki, noriu pranesti apie google"''imones savivaliavima ir sukeltus nepatogumus man, is mano saskaitos dingo 138 eurai. Pinigeliai dingo uz Google Play Supercell kazkokias tai paslaugas, kuriu nei as nei mano seimos nariai neuzsisakinejo, Idomiausia tai kad Googleis kazkur suzinojo mano banko korteles duomenis ir nuskaiciavo pinigus is jos..

Taigi, noreciau kad Google isprestu sia problema, nes kitaip imsiuos visu butinu priemoniu kad sita situacija butu paviesinta internete ir televizijoje, nes tokiu vagysciu nezadu toleruoti.. o antireklamos nemanau kad noretusi, laukiu atsakymo is Google imones.
Ausra, Jus esate k****a. Super cell = clash royale. Jusu vaikas per telfenoa zaidzia zaidimus mokamus
Raimund 2017-09-26 17:45:13
Laba diena. Senden buvo is saskaitos nuskaityta pinigai. Ne už ka. Ir prasom susisiekti
Raimund, sdarof, ta pati varke ir pas many viksta!

Žė, kai pas tave prasuks Google ir atiduos bablo, tai tu jiems yškart pasakik, kad pas Ryčka iš Kauno prasuktu su pingeliais irgi, OK ? Nes vaikai zaide ant telefono ir dabar SuperCell zaidimas kazkoks nuskaite, bet jejbogu sako tevai nieko nedarem, slaptazodzio nezinom, nieko nepirkom.

Tai nepamirsk, pas Ryčka iš Kauno tegu butinai prasuka - mane cia visi zyno!
Arnoldijus Juodnugaris 2017-08-18 11:11:14
Man sunku atskirti trolius nuo netroliu :D make it staaaahp make it staaaaaaahp
Bijau, kad cia jie visi rimtai :D
Google prasau padaryti taip, kad Aldonai Jusaitaitei nebutu galima rasti duomenu susijusiu su Kazimiera Vistartiene, kadangi yra atliekamas santazas ir kencia mazameciai vaikai
Arnoldijus Juodnugaris
2017-08-18 11:11:14 IP 212.59.11.230
Man sunku atskirti trolius nuo netroliu :D make it staaaahp make it staaaaaaahp
Be 24 valandu cia neapseisim niekaip. Siulau visiems kooperuotis ir kreiptis pagalbos i televizija
SOS, patarimas.Jeigu kur sutiksite tokią Tatjaną (rusiškas vardas) Rintauskienę ir ji jums kokioje kavinėje pradės pasakoti, kaip ji gerai gyvena ir siūlys magnetukais, antklodėmis, užvalkalais išgydyti jums ligas, tame tarpe ir nemigą, o jums už jos siūlomą arbatą..ir šias "pseudo stebuklingas 'prekes reikės sumokėti šimtus ar ir virš tūkstančio eurų, žinokite, kad tai apgaulė.Geriau per Lietuvos televizijos laidą "Klauskite daktaro', paklausykite profesoriaus Unikausko.Jis paneigs...tos ponios Rintauskienės skleidžiamą melą.Šita ponia drįsta pasirodyti ir įvairių koncertų metu, ieško patiklių, vyresnių žmonių ir siūlo savo pseudo prekes
Tas pats ir man be mano zinios dingo 180 eur per google per ta super cell i teisma juos paduot

Kodė google komanda galvoja kad kažkoks takwandoo cempionatas svarbesnis Lietuvai už Jonines. Visai Lietuva ir lietuvius sumenkinot, Joninės visdelto valstybinė šventė. GĖDA.l
Googlui.Is saskaitos banke issiurbe 180 Eur.Siurblys -Google.Per facebooka persisiunciau kelis app'sus issibandyti (pradziai, kaip deklaravo buvo nemokami, veliau, po savaites brango).Ivertines, kad vienas per brangus o kitas kitoks negu tikejausi, issiregistravau ir juos istriniau.App'su nustatymuose labai painiai neaiskus issiregistravimas.Pasinaudojau programom tik 5 minutes.O per kelias savaites istrauke visa saskaitos likuti.Kadangi retai stebiu saskaita nuli aptikau tik pries 3 dienas.Kreipiausi i banka, bet jie sprendzia problema nepamatuotai ilgai.Noriu issiaiskinti situacija.Tikiosi atbulinio rysio problamai isspresti.
Turiu klausima :
Ar čia jūs siunčiat ?

"Google Incorporation
Belgrave House
76 Buckingham Palace Road
London SW1W 9TQ, United Kingdom.

Dear Google User.

Attached to this email is your anniversary notification for being an active user of Google.

Sincerely.

Sundar Pichai - Chief Executive Officer (CEO) of Google Inc"
Sveiki, vienas lietuviškas internetinis puslapis jūsų reklamos blokavimo programą AdBlock viešai įvardija kaip kenkėjišką. Gal norite apie tai daugiau informacijos.
sveiki galit padėti man su savo kitu email netyčia ištryniau savo kitą gmail buvo toks vitaskazemekaitis@gmail.com ar jūs galit atkūrti mano gmail labai bučiau dėkingas

White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Taka reklama, T. Kasakausko individuali veikla
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
"TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius sprendimus. Šiandien ,,TAKA...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos.
Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą: Automobilių apklijavimas Vitrinų apipavidalinimas Tūrinių raidžių, šviesdėžių...
Impress up
Adresas: Verkių g. 23-49, LT-08246 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Trečdalis ukrainiečių ruošiasi palikti Lenkiją
Trečdalis ukrainiečių ruošiasi palikti Lenkiją 06-17 13:16
Kas trečias Lenkijoje dirbantis ukrainietis planuoja 2019-2021 m. išvažiuoti dirbti į Vokietiją, rodo nauja apklausa. Dalies Lenkijoje įdarbintų ukrainiečių paslaugomis naudojasi ir Lietuvos įmonės.
"Lords" uždarė 200 mln. Eur turėjusį valdyti infrastruktūros fondą
"Lords" uždarė 200 mln. Eur turėjusį valdyti infrastruktūros fondą 06-17 13:13
Lietuvos investicijų valdymo įmonė "Lords LB Asset Management" galutinai uždarė veiklos taip ir nepradėjusį investicijų į infrastruktūros projektus fondą "Energy and infrastructure Baltic fund"...
Sūriui "Džiugas" – saugomos geografinės nuorodos statusas
Sūriui "Džiugas" – saugomos geografinės nuorodos statusas 06-17 12:34
Europos Komisija lietuviškam sūriui "Džiugas" suteikė saugomos geografinės nuorodos statusą. Registracijos ES Saugomų kilmės vietos nuorodų ir saugomų geografinių nuorodų registre dar laukia...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%