Įmonė Geodezijos linija

Geodezijos linija, UAB

"Geoline"

"Šveicariškas tikslumas, šiuolaikiškas požiūris"
Įmonės kodas 302641399
PVM mokėtojo kodas LT100008559715
Adresas Tilžės g. 82A, LT-78123 Šiauliai
Mobilus telefonas Geodezijos Linija Mobilus telefonas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su Geodezijos linija

Tinklalapis http://www.geoline.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/geoline.lt
Bankas AB Šiaulių bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT367180000033467256
Darbo laikas 9-18
Darbuotojai 12 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas 1 368,88 € (moterų 1 190,70 €; vyrų 1 582,70 €) (2023 m. rugpjūtis) Atlyginimų istorija ›
Pardavimo pajamos 2022: 455 300 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2022: 17 369 € Plačiau ›
Transportas 2023-10: 3 automobiliai (1 priklauso, 2 išperkami/nuomojami) Plačiau ›
Prekių ženklai 2 aktyvūs prekių ženklai Plačiau ›
Įstatinis kapitalas 2 896,00 €
Įmonės amžius 12 metų 3 mėnesiai 12 dienų
Kredito rizika
Vidutinė
Plačiau ›
Ataskaita Profesionali ataskaita

Ataskaitoje yra specifinių duomenų Plačiau ›

Įvertinimas

Filialai:

Vilniaus filialas (Perkūnkiemio g. 4A-305, LT-12128 Vilnius)

Įmonės aprašymas

Žemėtvarkos, geodezijos ir teritorijų planavimo srityje sėkmingai dirbame nuo 2000-ųjų metų todėl galime Jums pasiūlyti platų profesionalių paslaugų spektrą visoje Lietuvoje.

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai, statinių kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, detalieji planai, žemės valdos projektai, kaimo plėtros žemėtvarkos projektai, statinių kontrolės-geodezinės nuotraukos, statinių nužymėjimas ir kita – tai mūsų kasdienis darbas, kurį mylime, atliekame kokybiškai, sutartu laiku ir už prieinamą kainą.

„Geodezijos linija“ komandoje dirba daugiau nei 15 aukštos kvalifikacijos specialistų: teritorijų planuotojai, turto ir verslo vertintojai, matininkai, geodezininkai ir kt. Darbščių ir kvalifikuotų specialistų komanda darbus vykdo aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojame pažangiausius elektroninius tacheometrus ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvus.

Tikslumas, patikimumas. greitis ir nepriekaištinga aptarnavimo kokybė – tai mūsų argumentai ir kvietimas žemėtvarkos, geodezijos ir teritorijų planavimo darbus patikėti būtent mums.

PASLAUGOS:

KADASTRINIAI MATAVIMAI
(KADASTRINIAI ŽEMĖS SKLYPŲ MATAVIMAI)

Kadastrinių matavimų Jums prireiks, jei pastatėte naują pastatą arba pertvarkėte patalpas. Taip pat – norint užregistruoti seną statinį, kuris dar nėra registre, butą po remonto ar renovacijos, norint užregistruoti inžinerinį statinį.

Norėdami pastatą ar jo dalį įrašyti į kadastro duomenų bazę, kreipkitės į mus, mes mielai pasirūpinsime geometrinių duomenų nustatymu, planų ir kitos reikalingos dokumentacijos parengimu.

STATINIŲ KADASTRINIAI
MATAVIMAI - INVENTORIZACIJA

Jei planuojate įregistruoti nekilnojamojo turto objektą, privalote turėti kadastro duomenų bylą, kuriai parengti reikalingi kadastro duomenys surenkami specialių matavimų metu.

Kadastrinių matavimų Jums taip pat prireiks, jei pastatėte naują pastatą arba pertvarkėte patalpas. Taip pat – norint užregistruoti seną statinį, kuris dar nėra registre, butą po remonto ar renovacijos, norint užregistruoti inžinerinį statinį.

Norėdami pastatą ar jo dalį įrašyti į kadastro duomenų bazę, kreipkitės į mus, mes mielai pasirūpinsime geometrinių duomenų nustatymu, planų ir kitos reikalingos dokumentacijos parengimu.

TOPOGRAFINĖ NUOTRAUKA
(GEODEZINĖS NUOTRAUKOS)

Tofografines nuotraukas bei geodezinius matavimus atliekame vadovaudamiesi LR įstatyminėje bazėje numatytais reglamentais dirbame su naujausia kompiuterine ir GPNS matavimo įranga, o atliktiems darbams teikiame garantiją.

  • Topografinės nuotraukos – jų rengimas užstatytose ir neužstatytose teritorijose, miškų ir vandens telkinių teritorijose. Naudingųjų iškasenų telkinių (karjerų) topografinės nuotraukos.
  • Kontrolinės geodezinės (išpildomosios) nuotraukos – pastatų ir jų konstrukcijų (santvarų, kolonų ir pan.). Inžinerinių statinių ir inžinerinių tinklų geodezinės nuotraukos.
  • Inžinerinių tinklų šulinių kortelių (išrašų) sudarymas.
  • Pastatų ašių, inžinerinių statinių ir inžinerinių tinklų nužymėjimas vietovėje.
  • Žemės sklypų ribų nužymėjimas vietovėje – riboženklių atstatymas.

STATINIŲ KONTROLĖS
GEODEZINĖS TOPO NUOTRAUKOS

Greitai ir tiksliai darome statinių kontrolės geodezines nuotraukas padės profesionaliai įvertinti esamą situaciją – atliktų statybos darbų kokybę. Topografinės nuotraukos yra tie geodeziniai matavimai, kurie atliekami baigus statyti įvairius pastatus. Tai kontroliniai statinio matavimai, kurie greitai ir tiksliai leidžia įvertinti, ar vykdant statybas neatsirado nuokrypių nuo numatyto plano. Matavimai reglamentuojami remiantis valstybinėje koordinačių sistema.

Privaloma tiksliai įvertinti, ar pastatyti pastatai atitinka techninį projektą, ar išlaikytas atstumas nuo ribų, ar tvoros neišlenda už sklypo ribų. Taip pat gali būti daroma inžinerinių tinklų išpildomoji (geodezinė) nuotrauka.

STATINIŲ
NUŽYMĖJIMAS

Statinių ašių nužymėjimas yra vienas pirmųjų veiksmų pradedant statyti pastatą. Nepriklausomai nuo statinio paskirties geodezininkai atlieka tikslius geodezinius matavimus tam, įsitikintume, jog statomų pastatų padėtis atitinka parengtą projektą. Remiantis minėtuoju projektu ir atliekant statinio ašių nužymėjimą, statybų vietoje nužymima konkreti statinio vieta ir ašys. Šių matavimų paklaida mažesnė nei 1 cm.

Norėdami užsakyti pastatų ašių nužymėjimo paslaugą, privalote pateikti žemės sklypo planą ir statinių projektą arba schemas. Tai būtina, jei planuojate statyti naujus pastatus. Nužymėjimų darbų nauda juntama iš karto, nes jie padeda darbininkams, liejantiems ar montuojantiems statinio pamatus. Nužymėjimo darbu atlikite, jei tiesiate komunikacijas ar, pavyzdžiui, statote tvorą.

ŽEMĖS VALDOS
PROJEKTAI

Jei norite pertvarkyti jau turimą žemės sklypą, pakeisti jo paskirtį ar atlikti kitus žemėtvarkos darbus, kreipkitės į „Geoline“ komandą.

Žemės valdos projektus tiek mieste, tiek ir kaimiškose vietovėse įgyvendiname greitai ir skirdami išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui, nes puikiai suvokiame, jog žemės sklypų tvarkymas galimai yra tolimesnių planų, susijusių su statybomis ar kita svarbia veikla, dalis.

Taip pat profesionaliai išsprendžiame klausimus, susijusius su žemės atsidalinimu. Nustatome ir keičiame pagrindinę žemės naudojimo paskirtį ir žemės sklypo naudojimo būdus.

KAIMO PLĖTROS
ŽEMĖTVARKOS PROJEKTAI

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai yra itin aktualūs, nes net ir bendra mūsų šalies politika yra nukreipta į kaimo vietovių atgaivinimą, verslo ir kitos veiklos skatinimą.

Jei planuojate statyti ūkininko sodybą, tuomet būtina žinoti, kad statyba žemės ūkio paskirties žemėje, nekeičiant jos paskirties, yra leidžiama, jei statoma ūkininko sodyba ant ne mažesnio kaip 0,5 ha žemės sklypo. Todėl paprastesnis pasirinkimas yra ūkininko sodybos formavimas.

Vertėtų atkreipti dėmesį, kad ūkininko sodybos statyba leistina tik tuomet, kai užsakomas kaimo plėtros žemėtvarkos projektas. Vykdant tokį projektą, atliekamas sodybos vietos parinkimas, sodybos formavimas ir projektavimas. Ūkininko sodybos statymas galimas tik tuomet, kai po minėtų veiksmų gaunamas statybos leidimas.

TERITORIJŲ PLANAVIMAS,
DETALIEJI PLANAI

Žemės sklypai gali būti padalijami, atidalijami, sujungiami ar perdalijam. Tam reikalingi detalieji planai ir kiti teritorijų planavimo dokumentai (TPD), kuriais pasirūpins mūsų komanda. Žemės sklypų ribų nustatymas vyksta atliekant tikslius matavimus, nagrinėjant jau esamus detaliuosius planus.

Miestuose, kaimuose ar miesteliuose nuolat vyksta teritorinis planavimas, nes privalu atsižvelgti į esamų statinių bei kitų žemės sklypų išplanavimą – tiksliai išlaikyti ribas bei aplinkos formavimo reglamentus, plėtros viziją ir strategiją. Taigi teritorijų planavimas yra aktualus tiek privačių teritorijų, tiek ir valstybės žemė sklypų tvarkymui.

NAMŲ PRIDAVIMAS,
STATYBOS UŽBAIGIMAS

Statybos be abejonės yra sudėtingas ir nemenkų žinių reikalaujantis procesas. Galima pasikliauti savo jėgomis, tačiau daug lengvesnis ir racionalesnis būdas yra šį procesą patikėti profesionalams. Vadovauti statybos darbams gali profesionalus darbų vadovas, kurio paslaugas mes siūlome.

Profesionalus statybos darbų vadovas ne tik sklandžiai kontroliuos kasdieninius darbus bei, užsakovui reikalaujant, pateiks nuolatines ataskaitas apie darbų eigą, bet ir pasirūpins, kad būtų įgyvendinti visi numatyti techniniai sprendimai.

KITOS MATININKŲ
PASLAUGOS

„Geoline“ profesionalų komanda yra pasiruošusi padėti Jums visais žemėtvarkos ir kadastrinių matavimų bei dokumentų tvarkymo klausimais. Esame pasiruošę užtikrinti aukštos kokybės paslaugas už patrauklią kainą,

Teikiame nemokamas konsultacijas visais žemėtvarkos klausimais. Taip pat – konsultuojame nekilnojamojo turto klausimais.

Esame pasiruošę atlikti įvairaus sudėtingumo pastatų ar žemės sklypų matavimus. Nuo įmonės įsikūrimo esame sėkmingai aptarnavę daugiau nei 5000 klientų. Daugelis jų mūsų paslaugomis naudojasi nuolat.

Įmonės nuotraukos

Geodezijos linijaGeodezijos linija nuotraukaFoto Geodezijos linija (302641399)Įmonės Geodezijos linija nuotraukosŽemėtvarkos, geodezijos ir teritorijų

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį
Kitos šio miesto įmonės: Šiauliai Kitos įmonės šioje gatvėje: Tilžės g.
Raktažodžiai: Geodeziniai matavimai, kadastriniai matavimai, topografinė nuotrauka, detalieji planai, teritorijų planavimas, topografija, žemėtvarka, kartografija, kadastras, matininkai, žemės paskirties keitimas, sklypo padalijimas, rodyti visus...

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Geodezijos linija, UAB (įmonės kodas 302641399) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Taip pat rekomenduojame

Klaipėdos g. 15, LT-35211 Panevėžys.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; architektai; konsultacijų paslaugos; projektavimas; žemėtvarka.
UAB Geodezinių matavimų projektai įsikūrė 2015 m. subūrusi ilgametę patirtį turinčius aukštos kvalifikacijos matavimų specialistus. Nuolat keliant darbuotojų kvalifikaciją bei naudojant pažangiausią matavimų bei duomenų apdorojimo įrangą, įmonė siekia analizuoti bei pateisinti Jūsų lūkesčius geodezijos bei...
K.Griniaus g. 14a, Pagryniai, LT-99161 Šilutės r.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; architektai; individuali veikla; konsultacijų paslaugos; projektavimas; žemėtvarka.
Topografiniai ir geodeziniai sprendimai, trumpiau tariant TOP GEO savo veiklą pradėjo 2020 metais. Siekiant optimalių darbų rezultatų, klientų lūkesčių pateisinimo nuolat yra keliama geodezinių matavimų specialistų kvalifikacija. Darbuotojai turi įgiję išsilavinimus bei Nacionalinės Žemės tarnybos prie Žemės ūkio...
Laisvės pr. 71B-62, LT-07189 Vilnius.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; architektai; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; laboratorijos, įranga; laivų remontas, statyba; matavimo prietaisai; melioracija, melioracijos technika; miškininkystė; statyba; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika; žemėtvarka.
GPS partneris - Jūsų verslo partneris! NAUJAUSIA ĮRANGA, GERIAUSI PASIŪLYMAI Prekiaujame aukštos kokybės optine, lazerine bei elektronine geodezine matavimo įranga, specializuota programine įranga ir įvairiais geodeziniais priedais. Siūlome SmartNet LT GPS/GNSS tinklo, automatinių monitoringo sistemų įdiegimo...
Kęstučio g. 73-1, LT-44300 Kaunas.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; projektavimas; žemėtvarka.
GEODALA, UAB veikla: Žemės matavimai, Kadastriniai matavimai, Geodezija, Topografija, Sodybos formavimas, Topo nuotraukos, Matininkai, Kartografija Įmonė atliekanti visus kadastrinius matavimus, geodezinius bei žemėtvarkos darbus, todėl galime patenkinti praktiškai visus nekilnojamojo turto kadastrinio matavimo...
Drobės g. 25D, LT-45189 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Agentus, UAB stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje. Pastatų remontas, renovacija...