Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Geodėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Geodėja

Atsiliepimai apie Geodėja, UAB

Geodėja už Jūsų idėją!
Parašyk savo nuomonę apie Geodėja, UAB

Ingrida 2020-12-01 20:25:56
Gal kas zinot kada geodejoj folijos kepurytem prades prekiaut?
Užsukit po karantino
Gal kas zinot kada geodejoj folijos kepurytem prades prekiaut?
Dange 2020-03-17 21:29:41
Nerekomenduoju
Dėkoju už Jūsų grįžtamą ryšį. Kuris padeda mums tobulėti..?
Sveiki, dėkoju jums už nuomonę, turime teisę ją turėti. Atsiprašome už neišpildytą lūkestį. Mes stengiamės ir nuolat tobulėjame. Klaidas pripažįstame ir iš jų mokomės.
Kiekvieno žmogaus konstruktyvios pastabos padeda mums augti. Dėkoju Giedre kad sugebate tokia būti, Jūs skatinate mus Tobulėti!
Ateityje stengsimės dar labiau pateisinti savo klientų lūkesčius.
Nelabai suprantu is kur cia tiek zmoniu, kuriem jau taip gerai viskas buvo padeta, pagelbeta ir sutvarkyta? O gal tik as viena nusivyliau bendravimu su sios imones diretoriumi? Gyvenu uzsienyje, norejau uzsisakyti topografine nuotrauka. Skambinau, klausiau terminu ir kainu, pasake kad butina atvykti. Grizusi Lt atostogu nuejau i susitikima, kalbejo aukstom frazem, kuriu man atrodo tas zmogus pats nesupranta. Termina pasake ilga, kaina tikrai nemaza. Galiausiai pasiskambinau kitur, viska paskui derinom el pastu, kainos normalios terminai daug trumpesni. Moralas: neiti i pirma pasitaikiusia vieta
Tai puikus jaunas kolektyvas, greitas ir kokybiskas darbu atlikimas. dekoju uz patarimus ir pasitarimus.
Jei tavo svajone apsilankyt kosmose, pats pigiausias budas tai padaryt - susitikti su sios imones direktoriumi
Nuoširdžiai pakonsultavo Aurimas dėl namo pridavimo.
Greitai ir konkrečiai pakonsultavo elektroninio pašto būdu, jei prireiks, būtinai kreipsiuosi.
Puikūs savo strities ekspertai. Darbus atlieka kruopšiai, sutartu laiku.
Dirba atsakingai, platesnis susijusių paslaugų spektras vienoje vietoje!
Giedrius Petrauskas
2018-11-09 11:41:50 IP 2i24t42d
Patikimi ir savo žodžio bei terminų besilaikantys partneriai. Sėkmės jums
Malonu buvo bendradarbiauti, dėkui Jums, už suteiktą informacinę pagalbą :). Kas norite patikimumo - rekomenduoju.
Daug padėjo, atsakydami į rūpimus klausimus, laiku.
Labai šauni ir profesionali komanda. Tikri savo srities specialistai. Labai patenkinta puikiai ir operatyviai atliktais darbais.
Super vadovas super greitai ir tiksliai atliekamos paslaugos. Kaina taip pat prieinama.
Tikri savo srities profesionalai, rekomenduoju kreiptis!
Ingrida Grigonienė
2017-02-28 13:56:52 IP 5f4sof8e
Puikus aptarnavimas. Geras kokybės ir kainos sąntykis. Puikus kolektyvas išmanantis savo darbą.Ačiū Jums už puikiai atliktą darbą.
Šaunūs žmonės, šauniai dirba, geri savo srities specialistai. Taip ir toliau! :)
Puikus vadovas ir patarėjas. Tikrai ieško išeičių iš dažnai senuose dokumentuose esančių neatitikimų. Moka sutarti su besiribojančių sklypų savininkais ir jiems suprantama kalba paaiškinti situaciją. Rekomenduoju.
Labai puiki įmonė su kuria labai lengva bendradarbiauti, esu patenkintas jų atliekamu darbu, sėkmės darbuose :)
Jūs patys geriausi!! Viskas buvo tikrai greitai atlikta. Dar kartą labai labai ačiū už visą pagalbą!

Aš tikrai labai patenkintas visomis Jūsų suteiktomis paslaugomis, taigi esu tikras, kad kitą kartą iškilus problemoms kreipsiuosi pas jus. :)
Ši jauna įmonė tikrai nuoširdžiai aptarnauja klientus. Be arogancijos, būdingos "seniems vilkams", siūlo visą galimą paslaugų paketą. Nuoširdumas ir entuziazmas padeda labiau, nei patirtis. Jų ateitis!
Sveiki, esu labai patenkinta dėl suteiktos išsamios informacijos apie atliekamus darbus, greitu metu tikrai kreipsimės dėl darbų pas Jus. Ačiū
Vienas malonumas bendrauti su tokiais žmonėm. Uzdavus klausimą visad sulaukiau atsakymo. Jei kada vėl prireiks geodezininko paslaugų - būtinai kreipsiuosi. Sėkmės Jums!
Patiko kaip atlikote darbus. Tiems kas turi bet kokio NT, ši įmonė dokumentus sutvarko kokybiškai. Specialistai jauni, sąžiningi ir savo srities žinovai.
Norėjau jog darbus atliktumėt greičiau, bet suprantu pas gerus specialistus būna eilės. Tikimės jog jūs plėsitės, nes ketinu sugrįžti.
Labai esu patenkinta, mano sūnus surado šią įmonę. Esu patenkinta bendravimu, tiek su matininku tiek su visu kolektyvu. Greitai nebrangiai ir profesionaliai padarė geodezinius matavimus mano sklypams. Dėkui tau. Rekomenduoju visiems žmonėms kam reikia geodezininko paslaugų.

PAGARBIAI,

Jolanta
Bendradarbiavimas su UAB "Geodėja" mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti visą laikotarpį. Jie nepamiršo smulkmenų, viskas atliekama kruopščiai ir atsakingai.

Geodezinių matavimų projektai
Geodezinių, kadastrinių, topografinių matavimų paslaugos

Adresas: J.Urbšio g. 3, LT-35169 Panevėžys.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; architektai; konsultacijų paslaugos; projektavimas; žemėtvarka.
UAB „Geodezinių matavimų projektai“ Vilniaus padalinys Adresas: J. Galvydžio g. 5-106, Vilnius Tel.: +370 657 82727 El paštas: info@geoprojektai.lt www.geoprojektai.lt Darbo laikas I-V 8:00-17:00 UAB Geodezinių matavimų projektai įsikūrė 2015 m. subūrusi ilgametę patirtį turinčius aukštos kvalifikacijos matavimų...
Geodala
Geodezija, projektavimo darbai

Adresas: Kęstučio g. 73-1, LT-44300 Kaunas.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; projektavimas; žemėtvarka.
GEODALA, UAB veikla: Žemės matavimai, Kadastriniai matavimai, Geodezija, Topografija, Sodybos formavimas, Topo nuotraukos, Matininkai, Kartografija Įmonė atliekanti visus kadastrinius matavimus, geodezinius bei žemėtvarkos darbus, todėl galime patenkinti praktiškai visus nekilnojamojo turto kadastrinio matavimo...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
Mingresta
Monolitinės konstrukcijos, surenkamas gelžbetonis

Adresas: Melioratorių g. 1D, LT-89145 Mažeikiai.
Veiklos sritys: statyba; betonas ir betono gaminiai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
“MINGRESTA” - atestuota statinio statybos darbų rangos įmonė, savo jėgomis atliekanti pastato laikančių konstrukcijų įrengimo darbus. MŪSŲ PASLAUGOS Pastato laikančios konstrukcijos Pagrindinė specializacija – monolitinės konstrukcijos ir surenkamas gelžbetonis, dekoratyvusis betonas Pamatų, sienų, kolonų, perdangų...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
A. Navalnas sulaikytas oro uoste
A. Navalnas sulaikytas oro uoste 01-17 20:19
Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas sekmadienio vakarą grįžo į Maskvą iš Vokietijos. Oro uoste jį išsivedė teisėsaugos pareigūnai.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%