VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Evinara, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Evinara

Atsiliepimai apie Evinara, UAB

BalduSale

BalduSale.lt - puiki vieta sutaupyti savo laiką bei pinigus!
Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie Evinara, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Esu nepatenkinta aptarnavimu. Pristatymo terminas jau pasibaige o informacijos apie preke (kada bus pristatyta) nera. Kiekviena karta zada padaryti uzklausa ir perskambinti o skambucio taip ir nesulaukiam. Daugiau baldu cia neuzsakinesime.
Atsakyti
Pirkau jau keletą kartų, visada be problemų. Esu patenkinta šios įmonės prekėmis.
Atsakyti
Puikus baldai, Rekomenduoju!!!
Atsakyti
Greitas pristatymas, malonus bendravimas, puiki kokybė
Atsakyti
Nors ir gražiai save reklamuoja, bet kuo toliau tuo ši įmone darosi nepatikima. Nesilaiko savo nustatytų terminų. Praėjo jau 50 darbo dienų o prekės vis dar nepristato.
Atsakyti
Viskas labai patiko, rekomenduoju!
Atsakyti
Puiki kokybė, nebuvo jokių problemų surenkant, Gavom per nurodytą terminą, sutartu laiku. Puikus kurjeris
Atsakyti
Labai džiaugiuosi įsigytais baldais
Atsakyti
Esu labai patenkinta, kokybe gera, Rekomenduosiu draugams
Atsakyti
LABA DIENA, noriu nuoširdziai padėkoti uz baldus, kuriuos nusipirkau iš jūsų Baldusalės. Ačiū uz visą suteiktą informaciją, kurios man reikėjo, uz jusu profesionalumą, taktiskumą, bei neapsakoma kantrybe klientui. Jus profesionalai. Taip pat dideles pagarbos zodzius reiskiu jusu vairuotojui kuris baldus pristate labai greitai bei kokybiskai. Sėkmės jums bei jusu visam kolektyvui
Atsakyti
Spalio 29 internetinėje parduotuvėje (baldusale.lt) užsakytas minkštas kampas Verso vėliausiai turejo atkeliauti gruodžio 16 d., pristatytas gruodžio 22 d. Dėl termino mažai bėdos būtų. Noriu išskirti kelis skundo aspektus:
1. Pristatytas minkštas kampas apgailėtinos kokybės: varžtai per ilgi, išorinėje baldų pusėje siūlės iširusios, matomose vietose daug pažeidimų, pradėjus pakuoti pastebėta bato/gal net padangos antspaudas, sulūžusi dekoratyvinė saga. Patalynės dėžėje pažeista plokštė, paliktos žymės nuo nepritvirtintų baldo detalių, kurios ten buvo prisegtos transportavimui. Naujo baldo vaizdas kaip naudoto.
2. Po kreipimosi į pardavėją, kurio metu buvo paprašyta keisti nekokybiškas prekes ar mažinti baldo kainą, buvau išvadinta aferiste, buvo grasinama baudžiamąja atsakomybe. Buvo pasiūlyta pažiūrėti, ar neperdegė lemputė šaldytuve bei ir tai pridėti prie kaltinimų. Tokia bendravimo kultūra žemina mano garbę ir orumą. O taip pat parodo požiūrį į vartotoją.
3. Įnešant baldus, apdraskyti tapetai, nubraižyta durų stakta.
Niekada niekam jokiomis aplinkybėmis nerekomenduoju naudotis šio pardavejo paslaugomis. Bendravimo kultūra apgailėtina. Baisu galvoti apie tai, jog reikėtų garantinio aptarnavimo, nes laukia 2 metai kasdienio naudojimo… net neabejoju, kad vėl siūlytų kreiptis į vvtat ir teismą, bet neprisiimtų atsakomybės už parduoto produkto kokybę.
P.S. Jei baldus gamino kita įmonė, pardavėjas 2 metus privalo tarpininkauti siekiant užtikrinti gaminio kokybę pagal LR įstatymus.
Atsakyti
Jei norit turėt problemų, rekomenduoju šią įmone.
Pinigus atgavom tik po vartotojų teisių sprendimo.
Nepateikia visos info apie produkcija, kilus ginčui koreguoja savo interneto puslapyje duomenis sau palanke linkme, ir klienta laiko kvaileliu....
Patarimas visuomet užsakinėdami produkcija, išsisaugokit visa info pateikta portale su datom, kitaip liksit apmulkinti.
Atsakyti
Atvežus spintą..Silica, , po 5 dienų pradėjome surinkimo darbus ir pamatėme jog durų veidrodis sudaužytas, viena spintos plokštė įskilusi. Liūdna jog laukus užsakymo 35 dienas gavome sugadintą prekę. Bandėme paskambinti į įmonę 15 45 (darbo laiku) bet niekas neatsiliepia. Kyla klausimai dėl įmonės patikimumo.....W
Atsakyti
Viskas aukščiausiu lygiu: aptarnavimas, kokybė, puiki kaina. Kas tik užsuka, visi giria baldus
Atsakyti
Gaila, kad mano atsiliepimas neskelbiamas oficialioje svatainėje. Bet taip norėjosi iššsisakyti, tad manau, kad čia jis bus matomas. Po ilgų ieškojimų pasirinkome jus. Komunikavimas puikus, terminų laikomasi, baldai tokie, kokių ir tikėjomėe (su keliomis nestipriai pabrokuotomis detalėmis ir keliasdešimt varžtų trūkumu). Bet pristatymo ir iškrovimo sąlygos glumina. 25 eurai. Nesvarbu ar į 7 ar 9 aukštą užnešti, ar babai kaime privežus prie durų įstumti pro duris. Pasirinkimo jokio. Tas dalykas nuvylė labai. Bet ateity tai įvertinsim.
Atsakyti
Baldai pristatyti laiku, pretenzijų neturiu, linkiu sekmės, AČIŲ
Atsakyti
Esu labai patenkintas ne tik aptarnavimu, bendravimas puikus, taip pat pristatymas puikus ir labai malonus vairuotojas, sekmes jusu komandai ir draigams jusu produkta pasiulysim butinai.ACIU
Atsakyti
Įmonės darbuotojai pristatė lovą laiku, jokių nesklandumų nebuvo, bet lova sulūžo jau po savaitės - neapgalvota konstrukcija. 5 cm pločio, 2 cm storio ir 2 m ilgio medinės klijuotos plokštės strypas su dviem atramom į grindis laiko vidines lovos groteles. Pats strypas tik įsikabina į kilpas ir daugiau niekaip nepritivirtintas, todėl nuo žmogau svorio išsineria iš kilpos ir lūžta. Žodžiu, norint naudotis lova, reikia tobulint konstrukciją pačiam. Niekada daugiau nepirksiu lenkiškų baldų.
Atsakyti
Viskas puikiai, pirma pirkome sekciją, dabar minkštą kampą, likome labai patenkinti.Tik darbuotojų pagailo, būtumėt juos matę po užnešimo...), , tokį svorį laiptais į 7 aukštą..., gaila grynųjų neturėjome, būtume arbatpinigių palikę, nors ir pervargę bet labai mandagūs. Didesnio gabarito didelio svorio prekėms užnešimui į aukštesnius aukštus... reikėtų taikyti kitą tarifą už pristatymą, labai gera įmonė, o tie kurie rašo blogus komentarus reikėtu pagalvoti ar įmonė bloga ar žmogus kuris rašo turi problemų su bendravimų. ŠAUNUOLIAI, DIDELIS AČIŪ JŪSŲ VISAI KOMANDAI GERU DARBU IR MAŽIAU PIKTŲ NEKULTŪRINGU PIRKĖJŲ !!!!!!!!!!!
Atsakyti
Negalime atsidžiaugti - mūsų namai prieš Kalėdas įgavo tiek daug jaukumo!! Nustebino ne tik nepriekaištinga baldų kokybė, kruopščiai išdirbtos detalės, bet ir modernus bei prabangus dizainas. Rekomenduojame visiems, norintiems papuošti namus ir mėgautis labai patogiais baldais. O taip pat linkime didžiausios sėkmės ir visokeriopo klestėjimo visai Baldų Salė komandai. Šaunuoliai!
Atsakyti
NEAPSIGAUKITE:

"atkreipiame Jūsų dėmesį, kad baldų patys negaminame, o perkame iš gamintojo. Tarp mūsų pasirašyta baldų pirkimo-pardavimo sutartis numato, kad, , Pardavėjas neatsako už prekių sudedamųjų dalių, kurių pats negamina, gedimus ar už dėl Pirkėjo kaltės kilusius gedimus.“ Kadangi sofa, , KARL“ buvo pagaminta ne mūsų įmonėje, todėl visas savo pretenzijas turėtumėte reikšti baldų gamintojui. Mūsų įmonė Jūsų užsakyta Sofą tik pristatė sutartyje nurodytu adresu ir patikrino pakuočių skaičių. Patikrinimo metu jokių pakuočių pažeidimų ar neatitikimų standartui bei kokybei nebuvo nustatyta."
Atsakyti
Patogi internetinė parduotuvė, baldai kokybiški, greitas ir malonus aptarnavimas, tikrai rekomenduoju !
Atsakyti
Puikus baldai geros kainos, REKOMENDUOJU
Atsakyti
Po visų ieškojimų ir galvojimų pasirinkau šią įmonę ir likau be galo patenkinta tiek bendravimu, tiek atliktais darbais. Ateityje dar bendrausime :)
Atsakyti
Pirkome daug baldu naujam bustui, likome labai patenkinti, Rekomenduoju
Atsakyti
Didelis baldu pasirinkimas malonus aptarnavimas
Atsakyti
Uzsakytus baldus gavome kokybiskus ir pristatyta laiku, patikima imone, Rekomenduoju

Taip pat rekomenduojame

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Savanorių pr. 192B, LT-44151 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
BALDAI KURIANTIEMS ŠEIMĄ „Magrės baldų“ apskritai nebūtų, jei Lietuvoje nebūtų tvirtų, modernių, savo namus mylinčių šeimų. Tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame, kad tvirta šeima apskritai įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių minkštųjų baldų! Kitaip tariant, galima sakyti, kad kokybiški „Magrės...
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"Kauno energijos" grupė šiemet didino pelną 26 kartus
"Kauno energijos" grupė šiemet didino pelną 26 kartus 07-30 18:44
Centralizuotai šilumą tiekianti "Kauno energija" šių metų pirmąjį pusmetį uždirbo 5,138 mln. Eur neaudituoto konsoliduoto grynojo pelno – beveik 26 kartus daugiau nei 2020-ųjų sausio-birželio...
Prie Omano užpultas tanklaivis vėl kontroliuojamas įgulos ir plaukia lydimas JAV pajėgų
Prie Omano užpultas tanklaivis vėl kontroliuojamas įgulos ir plaukia lydimas JAV pajėgų 07-30 18:17
Japonijai priklausantis naftos tanklaivis, kuris buvo užpultas prie Omano krantų, vėl kontroliuojamas jo įgulos ir atnaujino savo kelionę, penktadienį pranešė laivą valdanti izraeliečių bendrovė.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

Nokia 6,05 +4,13%
Ford 14,39 +3,82%
Wells Fargo 46,50 +2,18%
Harley-Davidson 39,82 +2,08%
Keurig Dr Pepper 34,95 -1,08%
Pfizer 42,79 -1,52%
Humana 430,75 -2,28%
Facebook 358,32 -4,01%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 72,39 +1,03%
Dyzelis 2,12 +4,95%
Dujos (JAV) 3,23 +11,76%
Sidabras 27,00 -1,82%
Apelsinai 0,64 +4,92%
Anglis 129,97 +21,42%
Cukrus 0,73 +2,82%
Auksas 1834,57 -0,85%