VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė ELV projektai

ELV projektai, UAB

Buhalterinė apskaita įmonėms

Savo srities profesionalai ir entuziastai, galintys pagelbėti įvairiais klausimais
TOP įmonė 2022
Įmonės kodas 302581322
PVM mokėtojo kodas LT100009450811
Vadovas Eglė Levinskienė, direktorė
Adresas Jonavos g. 43A-2 aukštas, LT-44131 Kaunas
Mobilus telefonas Elv Projektai Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Elv Projektai Vadovo telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.elvprojektai.lt
Skype elvprojektai
Bankas Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita LT627300010125492011
Darbo laikas I-V 8.00-17.00
Darbuotojai 18 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas 1 704,89 € (2023 m. vasaris)
Atlyginimų istorija »
Pardavimo pajamos 2021: 431 874 € Pajamų istorija »
Grynasis pelnas 2021: 11 895 € Plačiau »
Transportas 2023-03: 1 automobilis (išperkamas/nuomojamas) Plačiau »
Pranešimai
Parama, Statistikos departamentas, VMI Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 2 896,00 €
Įmonės amžius 12 metų 2 mėnesiai 25 dienos
Ataskaita Ataskaitoje rasite specifinių duomenų Plačiau » Profesionali ataskaita »
Įvertinimas
8.6 / 10 (įvertino 253)

Įmonės aprašymas:

BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Teikiame visapusiškas buhalterinės apskaitos paslaugas įmonėms ir fiziniams asmenims. Mielai konsultuojame įmonės steigimo ir mokesčių klausimais.

 • UAB (uždarosios akcinės bendrovės) buhalterinė apskaita
 • MB (mažosios bendrijos) buhalterinė apskaita
 • IĮ (individualios įmonės) buhalterinė apskaita
 • VŠĮ (viešosios įstaigos) buhalterinė apskaita
 • Individualios veiklos buhalterinė apskaita

BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS

Mažų ir vidutinių įmonių apskaita nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo. 10 specialistų komanda dirba būtent jums. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas valstybinėms institucijoms. Finansinių ataskaitų rengimas. Konsultacijos buhalterijos ir mokesčių klausimais. Darbuotojų darbo užmokesčio apskaita. Komandiruočių apskaita.

Darbo užmokesčio apskaita

 • Puikiai išmanoma suminę darbo laiko apskaitą, pasirūpiname prastovų dokumentais

Kiekinė prekių (sandelio) apskaita

 • Rūpinames prekybinėmis ir gamybinėmis įmonėmis, trupalaikio turto nurašymu, kuro nurašymu, ilgalaikio turto apskaita

Mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas valstybinėms institucijoms

 • Pasirūpiname visomis deklaracijomis – VMI, „Sodrai“, Savivaldybei, Muitinei, Statistikos departamentui, Užimtumo tarnybai

Finansinių ataskaitų rengimas

 • Pateiksime metinę ir tarpines finansines atskaitomybės ataskaitas Registrų Centrui ir bankams pagal Jūsų poreikį

Konsultacijos buhalterijos ir mokesčių klausimais

 • Parinksime Jums optimaliausią apskaitos sistemą, padėsime išspręsti mokesčių klausimus, supažinsime su Lietuvos mokesčių sistema

Komandiruočių apskaita

 • Dienpinigių apskaitymas pagal pažymą darbuotojui, darbuotojo patirtų išlaidų

ĮMONIŲ STEIGIMO PASLAUGOS

Padėsime Jums įsteigti įmonę, vos per kelias dienas. Jūsų užduotis – sugalvoti pavadinimą, kuris nėra įregistruotas Registrų centre (jeigu labai sunkiai galvojasi – padedame ir su juo). Tuomet reikia turėti pastatą (tiksliau jo Unikalų numerį), kuris nuosavybės teise priklauso vienam iš steigėjų (jeigu turtas-pastatas-patalpa kartu su kažkuo priklauso nuosavybės teise, tuomet ir bendrasavininkui reik turėti mobilų parašą), jeigu neturite adreso kuriuo galite registruoti įmonę, padėsime ir šiuo klausimu, suteiksime registracijos adresą mūsų patalpose, pasirūpinsim ir Jūsų gaunama korespondencija. Dokumentų parengimas ir steigimo paslauga el. būdu Jums kainuos 100 eurų. Taip pat dar reikia kompensuoti Registrų Centro išlaidas, kurios vidutiniškai siekia 80 eurų, priklausomai nuo pasirinktos juridinio asmens formos. Vis tik, jeigu nepavyks įsteigti įmonės elektroniniu būdu, parengiame dokumentus steigiant įmones per notarą, suderinsime laiką pas notarą, Jums beliks tik atvažiuoti ir padėti parašą.

Penki žingsniai, kuriuos turite atsiminti steigdami įmonę:

 • Įmonės pavadinimas
 • Steigimo dokumentai
 • Registracijos adresas
 • Minimalus įstatinis kapitalas
 • Įmonės registravimas

VYR. BUHALTERIO PASLAUGA

Kartais įmonės turi neprastą apskaitos komandą, tačiau trūksta to specialisto kuris koordinuotų darbus apskaitos skyriuje, puikiai išmanytų apskaitos procesus taip pat gerai išmanytų įstatymus susijusius su mokestine sistema ir t.t.t. Dažnu atveju įmonei samdyti tokį specialistą pagal Darbo Sutartį yra tiesiog per brangu. Mes siūlome vyr buhalterio paslaugas, kuris pasirūpins jūsų apskaitos procesais, konsultuos jus mokestiniais klausimais, pateiks visas reikiamas deklaracijas valstybinėms institucijoms.

Finansinių ataskaitų teikimas/parengimas

 • Mažiausiai 400 parengiamų ir pateikiamų finansinių atskaitomybių Registrų centrui per metus.

Kredito paraiškų pateikimas

 • Mažiausiai 70 paraiškų per metus.

Verslo plano parengimas

 • Ne mažiau 25 verslo planų parengimai per metus.

Finansinės analizės parengimas

 • Ne mažiau 326 finansinių analizių parengimai įmonėms per metus.

GPAIS APSKAITOS PASLAUGOS

Kam privaloma GPAIS apskaita?

Vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinė sistema. Daug įmonių nežino ir net neįtaria, kad privalo teikti ataskaitas į šią sistemą. Visi pakuočių ir (ar) gaminių gamintojai ir (ar) importuotojai privalo registruotis Gamintojų ir importuotojų sąvade GPAIS Jeigu Jūs importuojate prekes ir jas parduodate Lietuvoje, privalote vesti tų prekių pakuotės apskaitą, pateikinėti ataskaitas GPAIS bei mokėti mokesčius nuo to arba išsipirkti atliekų perdirbimą. Taip pat yra ir su gaminių Apskaita, jei jie yra Apmokestinamieji gaminiai. Taip pat, jeigu jūs esate gamintojas ir tuščią pakuotę užpildote gaminiu ir išleidžiate į Lietuvos rinką, reikia vesti pakuotės apskaitą. Dar yra apskaita susidarančiom atliekom, kurias taip pat reik deklaruoti GPAIS ir mokėti mokesčius.

Pakuotės

 • Pakuočių tiekimo rinkai ir atliekų tvarkymo organizavimo žurnalas ir suvestinė.

Atliekos

 • Atliekų susidarymo apskaitos žurnalas ir suvestinė.

Baterijos, transporto priemonės

 • Baterijų ir akumuliatorių tiekimo rinkai ir atliekų tvarkymo organizavimo metinė ataskaita, bei transporto priemonių tiekimo rinkai ir atliekų tvarkymo organizavimo metinė ataskaita.

Alyva, tepalai

 • Alyvų tiekimo rinkai ir atliekų tvarkymo organizavimo žurnalas ir suvestinė.

INSTATO APSKAITOS PASLAUGOS

Intrastato ataskaitas privalo teikti tie PVM mokėtojai, kurių praėjusių metų metinė išvežtų/įvežtų prekių vertė viršijo kitiems metams nustatytas Intrastato išvežimo ir/arba Intrastato įvežimo ataskaitų teikimo ribas. Šias ribas apskaičiuoja ir kiekvienais metais skelbia Lietuvos statistikos departamentas. Intrastato įvežimo ir išvežimo ribos yra apskaičiuojamos kalendoriniams metams. Jeigu esate prekių iš ES Importuotojas ir 2020 viršijote įsivežėte daugiau kaip už 150 000 Eurų prekių , tuomet jums privaloma tekti Įsivežimo iš ES ataskaitą pamėnesiui. 2021 riba lieka nepakitusi. Jeigu esate prekių į ES Eksportuotojas ir 2020 viršijote daugiau kaip už 250 000 Eurų išvežamų prekių, tuomet ums privaloma teikti Išvežimo į ES ataskaitą pamėnesiui. 2021 riba lieka nepakitusi.

 • Deklaracijų pasiskirtymas per mėnesį
 • Deklaracijų pasiskirstymas per metus

ATASKAITOS UŽIMTUMO TARNYBAI

Šiai dienai yra padaugėjęs ataskaitų teikimas Užimtumo tarnybai dė Karantino ir pokarantinio laikotarpio lengvatų gavimo iš valstybės. Iki Karantino buvo teikiamos ataskaitos Užimtumo tarnybai, jeigu įdarbinate žmogų pagal valstybės remiamą programą, dažniausiai tai būdavo ilgalaikia bedarbiai ar dėl tam tikro amžiaus sunkiau rinkoje įsidarbinantys žmonės. Šios ataskaitos vis dar liko, tik prisidėjo dar jeigu norime gauti subsidiją už prastovas ar subsidiją už darbuotojus kurie nebuvo prastovose, bet įmonė vis tiek yra įtraukta į Covid nukentėjusių sąrašą, taip pat turime teikti ataskaitas ir prašymus Užimtumo tarnybai.

 • Prastovų subsidijos
 • Darbuotojų du (6 mėn.) subsidijos
 • Remiamo įdarbinimo subsidijos

ELV projektai

Savo srities profesionalai ir entuziastai, galintys pagelbėti įvairiais klausimais.

Misija – padėti Juridiniams bei Fiziniams asmenims įsivesti teisingą bei pačiam asmeniui naudingą apskaitos politiką, teisingai suprasti LR mokesčių sistemą. Teisingai bei laiku pateikti visas reikiamas ataskaitas valstybinėms institucijoms bei užsakovui.

Vizija – būti Kauno mieste viena iš lyderiaujančių įmonių savo srityje. Išlaikyti maksimaliai nekintantį kolektyvą (max 1 žmogus per 12 mėnesių). 100% patenkinti klientai įmonės teikiamų paslaugų kokybe.

MŪSŲ KONTAKTAI

 • UAB „ELV projektai“
 • Jonavos g. 43A - 2 aukštas, Kaunas, Lietuva
 • Tel. +370 612 28888
 • El.paštas: [email protected]
Įmonės nuotraukos:
ELV projektaiELV projektai nuotraukaFoto ELV projektai (302581322)Įmonės ELV projektai nuotraukosBUHALTERINĖS PASLAUGOS TeikiameELV projektai, UAB nuotraukaFoto ELV projektai, UAB (302581322)Įmonės ELV projektai, UAB nuotraukosapskaita apskaitos perELV projektai
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: ELV projektai, buhalterinė apskaita, kvalifikuoti buhalteriai, buhalteris, buhalterė, kvalifikuotas buhalteris, įmonės buhalterinė apskaita, įmonės apskaita, tiksli apskaita, apskaitos paslaugos, apskaitos paslauga, buhalterinės apskaitos paslaugos, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 302581322
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės ELV projektai, UAB (įmonės kodas 302581322) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Augina investicijos ir siekis būti arčiau kliento
Augina investicijos ir siekis būti arčiau kliento
Vis daugiau kompanijų priima sprendimą ne įsigyti techniką, kurios darbams prireikia tik tam tikram laikotarpiui, bet ją nuomotis. Ir nuomotis geriausią rinkoje, su kuria darbai bus atlikti kaip...
Paskutinė galimybė įsigyti tokį "Bentley", kurio jau niekada nebus
Paskutinė galimybė įsigyti tokį "Bentley", kurio jau niekada nebus
"Bentley" neseniai paskelbė, kad nuo kitų metų balandžio nutraukia W12 variklių gamybą. Per 20 metų Kru gamykloje buvo sukurta daugiau nei 100 tūkst. britiškos galios pavyzdžių. Paskutinis ir...
Nauja "DS Smith" gamybos linija: didesni pajėgumai ir naujas tvarumo lygis
Nauja "DS Smith" gamybos linija: didesni pajėgumai ir naujas tvarumo lygis
"DS Smith Packaging Lithuania" įgyvendino jau kurį laiką brandintą idėją: suinstaliavo pažangią gofruoto kartono gamybos liniją. Naujausiomis technologijomis aprūpinta linija, į kurią įmonė...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar suplanavote vasaros atostogas?

Akcijų kainos

Xerox 15,40 +3,77%
Goodyear 11,02 +3,18%
Macy's 17,49 +3,00%
Starbucks 104,13 +2,77%
Colgate-Palmolive 75,15 -0,13%
Kraft Heinz Co 38,67 -0,44%
Humana 485,46 -0,59%
Manchester United 22,15 -3,02%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 2,37 -16,84%
Nafta 74,37 +1,92%
Sidabras 23,33 +10,99%
Jautiena 4,87 -6,35%
Auksas 1797,55 +4,20%
Kava 4,63 -1,91%
Vištiena 3,31 0,00%
Anglis 379,23 +10,83%